ndisgtk - en to nb translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
nb: Ikke i stand til å se om maskinvare er tilstede.

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
nb: <b>%s</b>
    Maskinvare tilstede: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
nb: <b>%s</b>
    Ugyldig driver!

en: Please drag an '.inf' file instead.
nb: Vennligst dra inn en '.inf'-fil i stedet.

en: Could not find a network configuration tool.
nb: Kunne ikke finne nettverkskonfigurasjonsverktøy.

en: No file selected.
nb: Ingen fil valgt.

en: Not a valid driver .inf file.
nb: Ugyldig .inf-driver-fil.

en: Driver is already installed.
nb: Driver er allerede installert.

en: Error while installing.
nb: Feil under installasjon.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
nb: Modulen kunne ikke lastes inn. Feilen var:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
nb: Er ndiswrapper-modulen installert?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
nb: Er du sikker på at du vil fjerne <b>%s</b>-driveren?

en: Root or sudo privileges required!
nb: Root- eller sudo-privilegier er nødvendig!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
nb: <b>Installerte Windows-drivere:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
nb: <span size="larger" weight="bold">Velg <i>inf</i>-fil:</span>

en: Configure Network
nb: Konfigurér nettverk

en: Install Driver
nb: Installér driver

en: Location:
nb: Plassering:

en: Select inf File
nb: Velg inf-fil

en: Wireless Network Drivers
nb: Drivere for trådløse nettverk

en: _Install
nb: _Installér

en: _Install New Driver
nb: _Installér ny driver

en: _Remove Driver
nb: _Fjern driver

en: Ndiswrapper driver installation tool
nb: Ndiswrapper driver-installasjonsverktøy

en: Windows Wireless Drivers
nb: Trådløse drivere for Windows
