ndisgtk - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
pl: <b>%s</b>
    Sprzęt obecny: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
pl: <b>%s</b>
    Błędny sterownik!

en: Please drag an '.inf' file instead.
pl: Proszę przeciągnąć zamiast tego plik '.inf'

en: Could not find a network configuration tool.
pl: Nie można odnaleźć narzędzia konfiguracji sieci.

en: No file selected.
pl: Nie wybrano pliku.

en: Not a valid driver .inf file.
pl: Błędny plik .inf

en: Driver is already installed.
pl: Sterownik jest aktualnie zainstalowany

en: Error while installing.
pl: Błąd podczas instalacji

en: Is the ndiswrapper module installed?
pl: Czy moduł ndiswrapper jest zainstalowany?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
pl: Czy na pewno usunąć sterownik <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
pl: Należy się zalogować jako root (lub użyć sudo)!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
pl: <b>Aktualnie zainstalowane sterowniki:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
pl: <span size="larger" weight="bold">Wybierz plik <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
pl: Skonfiguruj sieć

en: Install Driver
pl: Zainstaluj sterownik

en: Location:
pl: Położenie:

en: Select inf File
pl: Wybierz plik inf

en: Wireless Network Drivers
pl: Sterowniki kart bezprzewodowych

en: _Install
pl: _Zainstaluj

en: _Install New Driver
pl: _Zainstaluj nowy sterownik

en: _Remove Driver
pl: _Usuń sterownik

en: Ndiswrapper driver installation tool
pl: Narzędzie instalacji sterowników dla Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
pl: Sterowniki Windows dla urządzeń bezprzewodowych
