nemiver master - en to lt translation catalogue (337 entries)

en: Nemiver is an on-going effort to write a standalone graphical debugger that integrates well in the GNOME desktop environment. It currently features a backend which uses the well known GNU Debugger gdb to debug C / C++ programs.
lt: Nemiver yra grafinė derintuvė, kuri gerai integruojasi su GNOME darbastalio aplinka. Šiuo metu ji turi realizaciją, kuri naudoja gerai žinomą GNU derintuvę gdb C ir C++ programoms.

en: We believe that Nemiver is mature and robust enough to just let you debug your favorite C or C++ application in a pleasant way.
lt: Mes manome, kad Nemiver yra stabili ir pakankamai patikima, kad leistų jums patogiai derinti C bei C++ programas.

en: C/C++ Debugger
lt: C/C++ derintuvė

en: Nemiver C/C++ Debugger
lt: Nemiver C/C++ derintuvė

en: Debug Applications
lt: Derinti programas

en: gdb;disassembler;debugger;c;c++;
lt: gdb;disasembleris;derintuvė;c;c++;

en: Set the environment of the program to debug
lt: Nustatyti derinamos programos aplinką

en: Attach to a process
lt: Prisijungti prie proceso

en: Load a core file
lt: Įkelti išklotinės failą

en: List the saved debugging sessions
lt: Išvardinti įrašytas derinimo seansus

en: Erase the saved debugging sessions
lt: Ištrinti įrašytus derinimo seansus

en: Debug the program that was of session number N
lt: Derinti programą, kurios seanso numeris N

en: Execute the last session
lt: Vykdyti paskutinį seansą

en: Enable logging domains DOMAINS
lt: Įjungti žurnalo sritis DOMAINS

en: Log the debugger output
lt: Įrašyti į žurnalą derintuvės išvestį

en: Use this terminal as the debugee's terminal
lt: Naudoti šį terminalą kaip derinamos programos terminalą

en: Connect to remote target specified by HOST:PORT
lt: Prisijungti prie nutolusio tinklo, nurodyto HOST:PORT

en: Where to look for shared libraries loaded by the inferior. Use in conjunction with --remote
lt: Kur ieškoti įkeliamų bendro naudojimo bibliotekų. Naudoti kartu su --remote

en: Set the path of the GDB binary to use to debug the inferior
lt: Nustatyti GDB programos kelią derinimui

en: Do not set a breakpoint in 'main' and do not run the inferior either
lt: Nenustatyti sustojimo taško „main“ ir nevykdyti programos

en: Show the version number of Nemiver
lt: Rodyti Nemiver versiją

en:  [<prog-to-debug> [prog-args]]
lt:  [<derinama-programa> [argumentai]]

en: A C/C++ debugger for GNOME
lt: GNOME C/C++ derintuvė

en: Please provide a local copy of the binary you intend to debug remotely.
    Like this:
lt: Pateikite vietinę derinamos nutolusios programos kopiją.
    Pavyzdžiui:

en: Otherwise, find below the full set of Nemiver options.
lt: Priešingu atveju žemiau rasite visas Nemiver parinktis.

en: Please provide the path to the binary that generated the core file too.
    Like this:
lt: Taip pat nurodykite kelią iki programos, kuri sugeneravo išklotinės failą.
    Pavyzdžiui:

note: create the columns of the tree view
en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Line
lt: Eilutė

en: Function
lt: Funkcija

en: Address
lt: Adresas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Toggle countpoint
lt: Perjungti skaitinį tašką

en: Type
lt: Tipas

en: Hits
lt: Pasiekimai

en: Expression
lt: Išraiška

en: Ignore count
lt: Nepaisyti skaičiaus

en: breakpoint
lt: sustojimo taškas

en: watchpoint
lt: stebimas taškas

en: countpoint
lt: skaitinis taškas

en: unknown
lt: nežinoma

en: _Delete
lt: _Trinti

en: Remove this breakpoint
lt: Pašalinti šį sustojimo tašką

en: _Go to Source
lt: _Eiti prie išeities teksto

en: Find this breakpoint in the source editor
lt: Rasti šį sustojimo tašką išeities teksto redaktoriuje

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy the call stack to the clipboard
lt: Kopijuoti kvietinių seką į iškarpinę

en: Frame
lt: Rėmas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Location
lt: Vieta

en: Binary
lt: Programa

en: (Click here to see the next %d row of the call stack | (Click here to see the next %d rows of the call stack)
lt[0]: (Spauskite čia kitai %d eilutei kvietinių sekoje pamatyti
lt[1]: (Spauskite čia kitoms %d eilutėms kvietinių sekoje pamatyti)
lt[2]: (Spauskite čia kitoms %d eilučių kvietinių sekoje pamatyti)

en: Function Name
lt: Funkcijos pavadinimas

note: labels for widget tabs in the status notebook
en: Context
lt: Kontekstas

en: Target Terminal
lt: Tikslo terminalas

en: Breakpoints
lt: Sustojimo taškai

en: Registers
lt: Registrai

en: Memory
lt: Atmintis

en: Expression Monitor
lt: Išraiškų stebyklė

en: Reached end of file
lt: Pasiekta failo pabaiga

en: Could not find string %s
lt: Nepavyko rasti eilutės %s

en: Change to Standard Breakpoint
lt: Keisti į standartinį sustojimo tašką

en: Change to Countpoint
lt: Keisit į skaitinį tašką

en: Remove _Breakpoint
lt: _Pašalinti sustojimo tašką

en: Disable Breakpoint
lt: Išjungti sustojimo tašką

en: Enable Breakpoint
lt: Įjungti sustojimo tašką

en: Set _Breakpoint
lt: Nustatyti sustojimo tašką

en: Set Countpoint
lt: Nustatyti skaitinį tašką

en: %s (path="%s", pid=%i)
lt: %s (kelias=„%s“, pid=%i)

en: Connected to remote target!
lt: Prisijungta prie nutolusio tikslo!

en: Program exited
lt: Programa baigė darbą

en: The underlying debugger engine process died.
lt: Žemesnis derintuvės variklio procesas baigė darbą.

note: translators: first %s is the signal name, second one is the reason
en: Target received a signal: %s, %s
lt: Tikslas gavo signalą: %s, %s

en: An error occurred: %s
lt: Kilo klaida: %s

en: File %s has been modified. Do you want to reload it?
lt: Failas %s buvo pakeistas. Ar norite jį įkelti iš naujo?

en: _Detach From the Running Program
lt: _Atsijungti nuo vykdomos programos

en: Disconnect the debugger from the running target without killing it
lt: Atjungti derintuvę nuo vykdomos programos pastarosios nenutraukiant

en: _Save Session to Disk
lt: Įrašyti _seansą į diską

en: Save the current debugging session to disk
lt: Įrašyti dabartinį derinimo seansą į diską

en: _Run or Restart
lt: _Vykdyti arba paleisti iš naujo

en: Run or Restart the target
lt: Vykdyti arba paleisti iš naujo tikslą

en: Set Breakpoint with Dialog...
lt: Nustatyti sustojimo tašką su dialogu...

en: Set a breakpoint at the current line using a dialog
lt: Nustatyti sustojimo tašką esamoje eilutėje naudojant dialogą

en: Set Breakpoint...
lt: Nustatyti sustojimo tašką...

en: Set a breakpoint at a function or line number
lt: Nustatyti sustojimo tašką funkcijoje arba eilutėje

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Breakpoint", or "Remove Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the command
en: Toggle _Breakpoint
lt: Perjungti sustojimo _tašką

en: Set/Unset a breakpoint at the current cursor location
lt: Nustatyti/išjungti sustojimo tašką esamoje vietoje

note: Depending on the context we will want this string to be either "Enable Breakpoint", or "Disable Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the com
en: Enable/Disable Breakpoint
lt: Įjungti/išjungti sustojimo tašką

en: Enable or disable the breakpoint that is set at the current cursor location
lt: Įjungti/išjungti sustojimo tašką esamoje vietoje

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Countpoint", or "Change to Countpoint", or "Change to Standard Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is lau
en: Toggle _Countpoint
lt: Perjungti _skaitinį tašką

en: Set/Unset a countpoint at the current cursor location
lt: Nustatyti/išjungti skaitinį tašką esamoje vietoje

en: Set Watchpoint with Dialog...
lt: Nustatyti stebėjimo tašką su dialogu...

en: Set a watchpoint using a dialog
lt: Nustatyti stebėjimo tašką su dialogu

en: _Next
lt: _Kitas

en: Execute next line stepping over the next function, if any
lt: Vykdyti kitą eilutę pereinant per kitą funkciją, jei tokia yra

en: _Step
lt: _Žingsnis

en: Execute next line, stepping into the next function, if any
lt: Vykdyti kitą eilutę įeinant į kitą funkciją, jei tokia yra

en: Step _Out
lt: Žengti _lauk

en: Finish the execution of the current function
lt: Baigti dabartinės funkcijos vykdymą

en: Step Into asm
lt: Žengti į asemblerį

en: Step into the next assembly instruction
lt: Žengti į kitą asemblerio instrukciją

en: Step Over asm
lt: Žengti per asemblerį

en: Step over the next assembly instruction
lt: Žengti per kitą asemblerio instrukciją

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: Continue program execution until the next breakpoint
lt: Tęsti programos vykdymą iki kito sustojimo taško

en: Run to Cursor
lt: Vykdyti iki žymeklio

en: Continue program execution until the currently selected line is reached
lt: Tęsti programos vykdymą iki šiuo metu nustatytos eilutės pasiekimo

en: Jump to Cursor
lt: Peršokti prie žymeklio

en: Jump to the currently selected line
lt: Peršokti prie šiuo metu pažymėtos eilutės

en: Jump and Stop to Cursor
lt: Peršokti ir sustoti prie žymeklio

en: Sets a breakpoint to the currently selected line and jump there
lt: Nustato sustojimo tašką šiuo metu pažymėtoje eilutėje ir peršoka ten

en: Jump to a Given Location
lt: Peršokti į vietą

en: Select a given code location and jump there
lt: Pasirinkti kodo vietą ir peršokti ten

en: Inspect an Expression
lt: Tikrinti išraišką

en: Inspect a global or local expression
lt: Tikrinti globalią arba vietinę išraišką

en: Call a Function
lt: Kviesti funkciją

en: Call a function in the program being debugged
lt: Kviesti funkciją derinamoje programoje

en: Show Global Variables
lt: Rodyti globalius kintamuosius

en: Display all global variables
lt: Rodyti visus globalius kintamuosius

en: Refresh Locals
lt: Atnaujinti vietinius

en: Refresh the list of variables local to the current function
lt: Atnaujinti vietinių kintamųjų sąrašą dabartinėje funkcijoje

en: Show Assembly
lt: Rodyti asemblerį

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged, in another tab
lt: Rodyti derinamo kodo asemblerio kodą kitoje kortelėje

en: Switch to Assembly
lt: Perjungti į asemblerį

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged
lt: Rodyti derinamo kodo asemblerio kodą

en: Switch to Source
lt: Perjungti į išeities tekstą

en: Show the source code being currently debugged
lt: Rodyti derinamą išeities tekstą

en: Stop
lt: Sustoti

en: Stop the debugger
lt: Sustabdyti derintuvę

en: _View
lt: _Rodyti

en: Switch to Target Terminal View
lt: Perjungti į tikslo terminalo rodinį

en: Switch to Context View
lt: Perjungti į konteksto rodinį

en: Switch to Breakpoints View
lt: Perjungti į sustojimo taškų rodinį

en: Switch to Registers View
lt: Perjungti į registrų rodinį

en: Switch to Memory View
lt: Perjungti į atminties rodinį

en: Switch to Variables Monitor View
lt: Perjungti į kintamųjų rodinį

en: _Debug
lt: _Derinti

en: _Open Source File...
lt: _Atverti išeities teksto failą...

en: Open a source file for viewing
lt: Atverti išeities teksto failą rodymui

en: Load _Executable...
lt: Įkelti _programą...

en: Execute a program
lt: Vykdyti programą

en: _Load Core File...
lt: Įkelti išk_lotinės failą

en: Load a core file from disk
lt: Įkelti išklotinės failą iš disko

en: _Attach to Running Program...
lt: Prisijungti prie vykdomos progr_amos...

en: Debug a program that's already running
lt: Derinti jau vykdomą programą

en: _Connect to Remote Target...
lt: _Prisijungti prie nutolusio tikslo...

en: Connect to a debugging server to debug a remote target
lt: Prisijungti prie derinimo serverio ir derinti nutolusį tikslą

en: Resume Sa_ved Session...
lt: Tęsti _įrašytą seansą

en: Open a previously saved debugging session
lt: Atverti anksčiau įrašytą derinimo seansą

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: Edit the properties of the current session
lt: Keisti dabartinio seanso savybes

en: _Copy selected text
lt: _Kopijuoti pažymėtą tekstą

en: Copy the text selected in the current source file
lt: Kopijuoti dabartiniame kodo faile pažymėtą tekstą

en: _Reload Source File
lt: Į_kelti failą iš naujo

en: Reloads the source file
lt: Iš naujo įkelia failą

en: _Close Source File
lt: _Užverti failą

en: Close the opened file
lt: Užverti atvertą failą

en: _Find
lt: _Rasti

en: Find a text string in file
lt: Rasti tekstą faile

en: Close %s
lt: Užverti %s

note: We cannot restart an inferior running on a remote target at the moment.
en: Sorry, it's impossible to restart a remote inferior
lt: Atleiskite, neįmano iš naujo paleisti nutolusios programos

en: Could not find file %s
lt: Nepavyko rasti failo %s

en: Could not load program: %s
lt: Nepavyko įkelti programos: %s

en: You cannot attach to Nemiver itself
lt: Negalite prisijungti prie paties Nemiver

en: You cannot attach to the underlying debugger engine
lt: Negalite prisijungti prie žemiau esančio derinimo variklio

en: Failed to stop the debugger
lt: Nepavyko sustabdyti derintuvės

en: Invalid line number: %i
lt: Neteisingas eilutės numeris: %i

en: There is a program being currently debugged. Do you really want to exit from the debugger?
lt: Yra šiuo metu derinama programa. Ar tikrai norite palikti derintuvę?

en: Default Layout
lt: Numatytas išdėstymas

en: Nemiver's default layout
lt: Nemiver numatytas išdėstymas

en: Source Code
lt: Išeities kodas

en: Dynamic Layout
lt: Dinaminis išdėstymas

en: A layout which can be modified
lt: Išdėstymas, kurį galima keisti

en: Two Status Pane
lt: Du būsenų skydai

en: A layout with two status pane
lt: Išdėstymas su dviem būsenos skydais

en: Wide Layout
lt: Platus išdėstymas

en: A layout for very large monitors
lt: Išdėstymas labai dideliems monitoriams

en: Expand _Selected
lt: Iš_skleisti pažymėtą

en: Expand _All
lt: Išskleisti _visus

en: _Collapse
lt: Su_traukti

en: Loading files from target executable...
lt: Įkeliami failai iš tikslo programos...

en: Variable type is: 
     %s
lt: Kintamojo tipas yra: 
     %s

en: Local Variables
lt: Vietiniai kintamieji

en: Function Arguments
lt: Funkcijos argumentai

en: _Copy Variable Name
lt: _Kopijuoti kintamojo vardą

en: Copy the variable path expression to the clipboard
lt: Kopijuoti kintamojo kelio išraišką į iškarpinę

en: _Copy Variable Value
lt: _Kopijuoti kintamojo reikšmę

en: Copy the variable value to the clipboard
lt: Kopijuoti kintamojo reikšmę į iškarpinę

en: Create Watchpoint
lt: Sukurti stebėjimo tašką

en: Create a watchpoint that triggers when the value of the expression changes
lt: Sukurti stebėjimo tašką, kuris iššaukiamas, kai išraiškos reikšmė pasikeičia

en: Byte
lt: Baitas

en: Word
lt: Žodis

en: Long Word
lt: Ilgas žodis

en: Address:
lt: Adresas:

en: Show
lt: Rodyti

en: Group By:
lt: Grupuoti pagal:

en: Choose a Directory
lt: Pasirinkite katalogą

en: Source Directories
lt: Išeities tekstų katalogai

en: User Name
lt: Naudotojo vardas

en: Proc Args
lt: Proceso argumentai

en: Name
lt: Vardas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Session
lt: Seansas

en: Throw Exception
lt: Sukelti išskirtinę situaciją

en: Catch Exception
lt: Sugauti išskirtinę situaciją

en: Fork System Call
lt: Fork sistemos iškvietimas

en: Vfork System Call
lt: Vfork sistemos iškvietimas

en: Exec System Call
lt: Exec sistemos iškvietimas

en: Thread ID
lt: Gijos ID

note: create the columns of the tree view
en: Variable
lt: Kintamasis

en: In scope expressions
lt: Srities išraiškos

en: Out of scope expressions
lt: Išraiškos už srities ribų

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove selected expressions from the monitor
lt: Pašalinti pasirinktą išraiškas iš stebyklės

en: New...
lt: Nauja...

en: Add a new expression to the monitor
lt: Pridėti naują išraišką į stebyklę

en: Call a function:
lt: Kviesti funkciją:

en: Set Breakpoint
lt: Nustatyti sustojimo tašką

en: Choose Overloaded Function
lt: Pasirinkite funkcijos variantą

en: Multiple functions match the specified name. Please choose one from the list below.
lt: Yra kelios funkcijos tuo pačiu vardu. Pasirinkite vieną iš sąrašo.

en: Find Text
lt: Rasti tekstą

en: _Search:
lt: _Ieškoti:

en: Match Options:
lt: Atitikimo parinktys:

en: Match c_ase
lt: Skirti r_aidžių dydį

en: Match _entire word only
lt: Tik _visus žodžius

en: Cycling Options:
lt: Ciklo parinktys

en: _Wrap around
lt: Sukti _ratu

en: Search _backwards
lt: Ieškoti at_gal

en: Global Variables
lt: Globalūs kintamieji

en: Choose a Core File to Debug
lt: Pasirinkite derinamą išklotinės failą

en: Select a Core File
lt: Pasirinkite išklotinės failą

en: Core File:
lt: Išklotinės failas:

en: Select the executable that created the core file
lt: Pasirinkite šį išklotinės failą sukūrusią programą

en: Executable:
lt: Programa:

en: Open Source Files
lt: Atverti išeities failus

en: Select from _Target Executable
lt: Pasirinkti iš _tikslo programos

en: Select from _File System
lt: Pasirinkti iš _failų sistemos

en: Choose Source Files to Open
lt: Pasirinkite atveriamus failus

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Use system monospace font
lt: Naudoti sistemos lygiaplotį šriftą

en: Custom Font:
lt: Pasirinktinis šriftas:

en: Editor Font
lt: Redaktoriaus šriftas

en: Visual Style
lt: Vizualus stilius

en: Display line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Line Numbers
lt: Eilučių numeriai

en: Use launch terminal
lt: Naudoti paleidimo terminalą

en: Terminal
lt: Terminalas

en: When a source file is changed:
lt: Kada išeities failas pakeistas:

en: Reload the file
lt: Iš naujo įkelti failą

en: Do not reload the file
lt: Neįkelti failo

en: Ask each time
lt: Klausti kiekvieną kartą

en: File Monitoring
lt: Failo stebėjimas

en: Enable syntax highlighting
lt: Įjungti sintaksės paryškinimą

en: Syntax Highlighting
lt: Sintaksės paryškinimas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Update at each stop
lt: Atnaujinti kiekvieno sustojimo metu

en: Local variables
lt: Vietiniai kintamieji

en: Pure assembly
lt: Grynas asemblerius

en: Mixed source and assembly
lt: Mišrus išeities tekstas ir asembleris

en: Assembly style
lt: Asemblerio stilius

en: Assembly flavor
lt: Asembleriu rūšis

en: Choose a File
lt: Pasirinkite failą

en: Path to the GDB binary used
lt: Kelias iki naudojamos GDB programos

en: GDB Binary
lt: GDB programa

en: Number of instructions to disassemble by default
lt: Numatytai išgaunamas instrukcijų skaičius

en: Instructions
lt: Instrukcijos

en: Enable pretty printing (requires debugger restart)
lt: Įjungti gražų spausdinimą (reikalauja iš naujo paleisti derintuvę)

en: GDB Pretty Printing
lt: GDB gražus spausdinimas

en: Follow parent
lt: Sekti tėvą

en: Follow child
lt: Sekti vaiką

en: GDB Follow Fork Mode
lt: GDB fork sekimo veiksena

en: Debugger
lt: Derintuvė

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Attach to a Running Program
lt: Prisijungti prie vykdomos programos

en: Choose a Process to Debug
lt: Pasirinkite derinamą procesą

en: _Filter list:
lt: _Filtrų sąrašas:

en: Connect to Remote Target
lt: Prisijungti prie nutolusio tikslo

en: Executable to Load
lt: Įkeliama programa

en: Shared Libraries Location
lt: Bendro naudojimo bibliotekų vieta

en: Remote Debugging Server
lt: Nutolęs derinimo serveris

en: TCP/IP Connection
lt: TCP/IP ryšys

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Serial Line Connection
lt: Serijinės linijos ryšys

en: Choose a Program to Execute
lt: Pasirinkite vykdomą programą

en: Choose an Executable
lt: Pasirinkite programą

en: Program:
lt: Programa:

en: Arguments:
lt: Argumentai:

en: Choose a Working Directory
lt: Pasirinkite darbinį katalogą

en: Working Directory:
lt: Darbinis katalogas:

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Remove
lt: Pa_šalinti

en: Environment Variables:
lt: Aplinkos kintamieji:

en: Saved Sessions
lt: Įrašyti seansai

en: Choose a Session to Debug
lt: Pasirinkite deriną seansą

en: Set a Breakpoint:
lt: Nustatyti sustojimo tašką:

en: Condition:
lt: Sąlygą:

en: _Event:
lt: _Įvykis:

en: _Binary Location:
lt: _Programos vieta:

en: _Source Location:
lt: _Išeities vieta:

en: F_unction Name:
lt: F_unkcijos vardas:

en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

en: Function:
lt: Funkcija:

en: Line:
lt: Eilutė:

en: Set as Countpoint
lt: Nustatyti kaip skaitinį tašką

en: Set Location to Jump To
lt: Nustatyti vietą peršokimui

en: Jump to location:
lt: Peršokimo vieta:

en: Break at Destination
lt: Sustoti tiksle

en: Add to monitor
lt: Pridėti į stebyklę

en: _Variable Name:
lt: Kintamojo _vardas:

en: _Inspect
lt: T_ikrinti

en: Set a watchpoint:
lt: Nustatyti stebėjimo tašką:

en: Expression:
lt: Išraiška:

en: Inspect
lt: Tikrinti

en: Triggers on:
lt: Iššaukiamas:

en: Read
lt: Skaitymas

en: Write
lt: Rašymas

en: Select Location for %s
lt: Pasirinkite %s vietą

en: Cannot find file '%s'.
    Please specify the location of this file:
lt: Nepavyko rasti failų „%s“.
    Nurodykite šio failo vietą:

en: Line: %i, Column: %i
lt: Eilutė: %i, Stulpelis: %i

en: Could not load file %s because its encoding is different from %s
lt: Nepavyko įkelti failo %s, nes jo koduotė skiriasi nuo %s

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti pasirinkimą

en: _Paste
lt: _Įdėti

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: Reset the terminal
lt: Atstatyti terminalą

en: Do not ask me again
lt: Daugiau neklausti

en: Project Website
lt: Projekto tinklapis

en: _File
lt: _Failas

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Quit the application
lt: Išeiti iš programos

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About
lt: _Apie

en: Display information about this application
lt: Rodyti informaciją apie šią programą

en: _Contents
lt: _Turinys

en: Display the user manual for this application
lt: Rodyti šios programos vadovą

note: end extern C
en: Select File Location
lt: Pasirinkite failo vietą

en: Locate File
lt: Surasti failą
