nemiver master - en to lv translation catalogue (336 entries)

en: Nemiver is an on-going effort to write a standalone graphical debugger that integrates well in the GNOME desktop environment. It currently features a backend which uses the well known GNU Debugger gdb to debug C / C++ programs.
lv: Nemiver ir mēģinājums uzrakstīt savrupu grafisku atkļūdotāju, kas ir integrēts GNOME darbvirsmas vidē. Tas pašlaik izmanto labi zināmo GNU atkļūdotāju gdb, lai atkļūdotu C / C++ programmas.

en: We believe that Nemiver is mature and robust enough to just let you debug your favorite C or C++ application in a pleasant way.
lv: Mēs ticam, ka Nemiver ir pietiekami nobriedis un spēcīgs, lai jūs varētu ar prieku atkļūdot savas C or C++ lietotnes.

en: C/C++ Debugger
lv: C/C++ atkļūdotājs

en: Nemiver C/C++ Debugger
lv: Nemiver C/C++ atkļūdotājs

en: Debug Applications
lv: Atkļūdo lietotnes

en: gdb;disassembler;debugger;c;c++;
lv: gdb;disasemblers;atkļūdošana;c;c++;

en: Set the environment of the program to debug
lv: Iestatiet atkļūdojamās programmas vidi

en: Attach to a process
lv: Pievienot procesam

en: Load a core file
lv: Ielādēt kodola datni

en: List the saved debugging sessions
lv: Uzskaitīt saglabātās atkļūdošanas sesijas

en: Erase the saved debugging sessions
lv: Dzēst saglabātās atkļūdošanas sesijas

en: Debug the program that was of session number N
lv: Atkļūdot programmu, kuras sesijas numurs bija N

en: Execute the last session
lv: Izpildīt pēdējo sesiju

en: Enable logging domains DOMAINS
lv: Aktivēt domēnu DOMAINS reģistrēšanu

en: Log the debugger output
lv: Reģistrēt atkļūdotāja izvadi

en: Use this terminal as the debugee's terminal
lv: Lietot šo termināli kā atkļūdojamā termināli

en: Connect to remote target specified by HOST:PORT
lv: Savienoties ar attālināto mērķi, ko norāda DATORS:PORTS

en: Where to look for shared libraries loaded by the inferior. Use in conjunction with --remote
lv: Kur meklēt koplietojamās bibliotēkas, ko ielādēja inferior. Izmanto kopā ar --remote

en: Set the path of the GDB binary to use to debug the inferior
lv: Iestatiet ceļu uz izmantojamo GDB bināro datni, lai atkļūdotu inferior

en: Do not set a breakpoint in 'main' and do not run the inferior either
lv: Nelikt pārtraukuma punktus “main” funkcijā un arī nepalaist inferior

en: Show the version number of Nemiver
lv: Rādīt Nemiver versijas numuru

en:  [<prog-to-debug> [prog-args]]
lv:  [<atkļūd-prog> [prog-param]]

en: A C/C++ debugger for GNOME
lv: C/C++ atkļūdotājs GNOME videi

en: Please provide a local copy of the binary you intend to debug remotely.
    Like this:
lv: Lūdzu, norādiet lokālo kopiju binārajai datnei, ko vēlaties atkļūdot attālināti.
    Piemēram šī:

en: Otherwise, find below the full set of Nemiver options.
lv: Citādi zemāk atrodas saraksts ar visām Nemiver opcijām.

en: Please provide the path to the binary that generated the core file too.
    Like this:
lv: Lūdzu, norādiet ceļu uz bināro datni, kas arī ir veidojusi kodola datni.
    Piemēram šī:

note: create the columns of the tree view
en: File Name
lv: Datnes nosaukums

en: Line
lv: Rinda

en: Function
lv: Funkcija

en: Address
lv: Adrese

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Toggle countpoint
lv: Pārslēgt skaitīšanas punktu

en: Type
lv: Tips

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Expression
lv: Izteiksme

en: Ignore count
lv: Ignorēt skaitu

en: breakpoint
lv: pārtraukuma punkts

en: watchpoint
lv: vērojamais punkts

en: countpoint
lv: skaitīšanas punkts

en: unknown
lv: nezināms

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Remove this breakpoint
lv: Izņemt šo pārtraukuma punktu

en: _Go to Source
lv: _Iet uz avotu

en: Find this breakpoint in the source editor
lv: Meklēt šo pārtraukuma punktu avota redaktorā

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Copy the call stack to the clipboard
lv: Kopēt izsaukumu steku uz starpliktuvi

en: Frame
lv: Ietvars

en: Arguments
lv: Parametri

en: Location
lv: Vieta

en: Binary
lv: Binārā datne

en: (Click here to see the next %d row of the call stack | (Click here to see the next %d rows of the call stack)
lv[0]: (Spiediet šeit, lai redzētu nākamo %d rindu no izsaukumu steka)
lv[1]: (Spiediet šeit, lai redzētu nākamās %d rindas no izsaukumu steka)
lv[2]: (Spiediet šeit, lai redzētu nākamo %d rindu no izsaukumu steka)

en: Function Name
lv: Funkcijas nosaukums

note: labels for widget tabs in the status notebook
en: Context
lv: Konteksts

en: Target Terminal
lv: Mērķa terminālis

en: Breakpoints
lv: Pārtraukuma punkti

en: Registers
lv: Reģistri

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Expression Monitor
lv: Izteiksmju pārraugs

en: Reached end of file
lv: Sasniegtas datnes beigas

en: Could not find string %s
lv: Neizdevās atrast virkni %s

en: Change to Standard Breakpoint
lv: Mainīt uz standarta pārtraukuma punktiem

en: Change to Countpoint
lv: Mainīt uz skaitīšanas punktu

en: Remove _Breakpoint
lv: Izņemt _pārtraukuma punktu

en: Disable Breakpoint
lv: Deaktivēt pārtraukuma punktu

en: Enable Breakpoint
lv: Aktivēt pārtraukuma punktu

en: Set _Breakpoint
lv: Iestatīt _pārtraukuma punktu

en: Set Countpoint
lv: Iestatīt skaitīšanas punktu

en: Connected to remote target!
lv: Savienojies ar attālināto mērķi!

en: Program exited
lv: Programma beidza darbu

en: The underlying debugger engine process died.
lv: Apakšā esošais atkļūdošanas dziņa process nomira.

note: translators: first %s is the signal name, second one is the reason
en: Target received a signal: %s, %s
lv: Mērķis saņēma signālu — %s, %s

en: An error occurred: %s
lv: Gadījās kļūda — %s

en: File %s has been modified. Do you want to reload it?
lv: Datne %s tika modificēta. Vai vēlaties to atkal ielādēt?

en: _Detach From the Running Program
lv: Atvienot no strā_dājošas programmas

en: Disconnect the debugger from the running target without killing it
lv: Atvienot atkļūdotāju no strādājoša mērķa, to neapturot

en: _Save Session to Disk
lv: _Saglabāt sesiju diskā

en: Save the current debugging session to disk
lv: Saglabāt pašreizējo atkļūdošanas sesiju diskā

en: _Run or Restart
lv: Palaist vai pā_rstartēt

en: Run or Restart the target
lv: Palaist vai pārstartēt mērķi

en: Set Breakpoint with Dialog...
lv: Iestatīt pārtraukuma punktu ar dialoglodziņu...

en: Set a breakpoint at the current line using a dialog
lv: Iestatīt pārtraukuma punktu dotajā rindā ar dialoglodziņu

en: Set Breakpoint...
lv: Iestatīt pārtraukuma punktu...

en: Set a breakpoint at a function or line number
lv: Iestatīt pārtraukuma punktu pie funkcijas vai rindas numura

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Breakpoint", or "Remove Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the command
en: Toggle _Breakpoint
lv: Pārslēgt pārtraukuma punktu

en: Set/Unset a breakpoint at the current cursor location
lv: Iestatīt / atstatīt pārtraukuma punktu pašreizējā kursora vietā

note: Depending on the context we will want this string to be either "Enable Breakpoint", or "Disable Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the com
en: Enable/Disable Breakpoint
lv: Aktivēt / deaktivēt pārtraukuma punktu

en: Enable or disable the breakpoint that is set at the current cursor location
lv: Aktivēt vai deaktivēt pārtraukuma punktu, kas ir iestatīts pašreizējā kursora vietā

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Countpoint", or "Change to Countpoint", or "Change to Standard Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is lau
en: Toggle _Countpoint
lv: Pārslēgt _skaitīšanas punktu

en: Set/Unset a countpoint at the current cursor location
lv: Iestatīt / atstatīt skaitīšanas punktu pašreizējā kursora vietā

en: Set Watchpoint with Dialog...
lv: Iestatīt vērojamo punktu ar dialoglodziņu...

en: Set a watchpoint using a dialog
lv: Iestatīt vērojamo punktu ar dialoglodziņu

en: _Next
lv: _Nākamais

en: Execute next line stepping over the next function, if any
lv: Izpildīt nākamo rindu, pārkāpjot pāri nākamajai funkcijai, ja tāda ir

en: _Step
lv: _Solis

en: Execute next line, stepping into the next function, if any
lv: Izpildīt nākamo rindu, iekāpjot iekšā nākamajā funkcijā, ja tāda ir

en: Step _Out
lv: Izs_oļot

en: Finish the execution of the current function
lv: Pabeigt pašreizējās funkcijas izpildīšanu

en: Step Into asm
lv: Iekāpt asm

en: Step into the next assembly instruction
lv: Iekāpt nākamajā asamblera instrukcijā

en: Step Over asm
lv: Pārkāpt pāri asm

en: Step over the next assembly instruction
lv: Pārkāpt pāri nākamajai asamblera instrukcijai

en: _Continue
lv: _Turpināt

en: Continue program execution until the next breakpoint
lv: Turpināt programmu izpildi, līdz sasniedz nākamo pārtraukuma punktu

en: Run to Cursor
lv: Darbināt līdz kursoram

en: Continue program execution until the currently selected line is reached
lv: Turpināt programmas izpildi, līdz tiek sasniegta pašlaik izvēlētā rinda

en: Jump to Cursor
lv: Pārlekt uz kursoru

en: Jump to the currently selected line
lv: Pārlekt uz pašlaik izvēlēto rindu

en: Jump and Stop to Cursor
lv: Pārlekt uz kursoru un apstāties

en: Sets a breakpoint to the currently selected line and jump there
lv: Iestata pārtraukuma punktu pašlaik izvēlētajā rindā un pārlekt uz turieni

en: Jump to a Given Location
lv: Pārlekt uz doto vietu

en: Select a given code location and jump there
lv: Izvēlēties doto koda vietu un pārlekt turp

en: Inspect an Expression
lv: Izpētīt izteiksmi

en: Inspect a global or local expression
lv: Izpētīt globālās un lokālās izteiksmes

en: Call a Function
lv: Izsaukt funkciju

en: Call a function in the program being debugged
lv: Izsaukt funkciju programmā, ko atkļūdo

en: Show Global Variables
lv: Rādīt globālos mainīgos

en: Display all global variables
lv: Rādīt visus globālos mainīgos

en: Refresh Locals
lv: Atsvaidzināt lokāles

en: Refresh the list of variables local to the current function
lv: Atsvaidzināt lokālo mainīgo sarakstu pašreizējai funkcijai

en: Show Assembly
lv: Rādīt asambleri

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged, in another tab
lv: Rādīt pašlaik atkļūdojamā pirmkoda asamblera kodu citā cilnē

en: Switch to Assembly
lv: Pārslēgties uz asambleru

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged
lv: Rādīt pašlaik atkļūdojamā pirmkoda asamblera kodu

en: Switch to Source
lv: Pārslēgties uz avotu

en: Show the source code being currently debugged
lv: Rādīt pirmkodu, ko pašlaik atkļūdo

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop the debugger
lv: Apturēt atkļūdotāju

en: _View
lv: _Skats

en: Switch to Target Terminal View
lv: Pārslēgties uz mērķa termināļa skatu

en: Switch to Context View
lv: Pārslēgties uz konteksta skatu

en: Switch to Breakpoints View
lv: Pārslēgties uz pārtraukuma punktu skatu

en: Switch to Registers View
lv: Pārslēgties uz reģistru skatu

en: Switch to Memory View
lv: Pārslēgties uz atmiņas skatu

en: Switch to Variables Monitor View
lv: Pārslēgties uz mainīgo pārraudzības skatu

en: _Debug
lv: Atkļū_dot

en: _Open Source File...
lv: Atvērt av_ota datni...

en: Open a source file for viewing
lv: Atvērt avota datni, lai to apskatītu

en: Load _Executable...
lv: I_elādēt izpildāmo datni...

en: Execute a program
lv: Izpildīt programmu

en: _Load Core File...
lv: Ie_lādēt kodola datni...

en: Load a core file from disk
lv: Ielādēt kodola datni no diska

en: _Attach to Running Program...
lv: Pies_aistīt pie strādājošas programmas...

en: Debug a program that's already running
lv: Atkļūdot programmu, kas jau darbojas

en: _Connect to Remote Target...
lv: _Savienoties ar attālinātu datoru...

en: Connect to a debugging server to debug a remote target
lv: Savienoties ar atkļūdošanas serveri, lai atkļūdotu attālināto mērķi

en: Resume Sa_ved Session...
lv: Turpināt sa_glabāto sesiju...

en: Open a previously saved debugging session
lv: Atvērt iepriekš saglabātu atkļūdošanas sesiju

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: Edit the properties of the current session
lv: Rediģēt pašreizējās sesijas īpašības

en: _Copy selected text
lv: _Kopēt izvēlēto tekstu

en: Copy the text selected in the current source file
lv: Kopēt pašreizējā avota datnē izvēlēto tekstu

en: _Reload Source File
lv: Pā_rlādēt avota datni

en: Reloads the source file
lv: Pārlādē avota datni

en: _Close Source File
lv: _Aizvērt avota datni

en: Close the opened file
lv: Aizvērt atvērto datni

en: _Find
lv: _Meklēt

en: Find a text string in file
lv: Meklēt nākamo virkni datnē

en: Close %s
lv: Aizvērt %s

note: We cannot restart an inferior running on a remote target at the moment.
en: Sorry, it's impossible to restart a remote inferior
lv: Diemžēl nevar pārstartēt attālināto inferior

en: Could not find file %s
lv: Nevarēja ielādēt datni %s

en: Could not load program: %s
lv: Nevarēja ielādēt programmu — %s

en: You cannot attach to Nemiver itself
lv: Nevar piesaistīt pie paša Nemiver

en: You cannot attach to the underlying debugger engine
lv: Nevar piesaistīt pie apakšējā atkļūdošanas dziņa

en: Failed to stop the debugger
lv: Neizdevās apturēt atkļūdotāju

en: Invalid line number: %i
lv: Nederīgs rindas numurs — %i

en: There is a program being currently debugged. Do you really want to exit from the debugger?
lv: Ir programma, kas tiek pašlaik atkļūdota. Vai tiešām vēlaties iziet no atkļūdotāja?

en: Default Layout
lv: Noklusējuma izkārtojums

en: Nemiver's default layout
lv: Nemiver noklusējuma izkārtojums

en: Source Code
lv: Pirmkods

en: Dynamic Layout
lv: Dinamiskais izkārtojums

en: A layout which can be modified
lv: Izkārtojums, ko var mainīt

en: Two Status Pane
lv: Divas statusa rūtis

en: A layout with two status pane
lv: Izkārtojums ar divām statusa rūtīm

en: Wide Layout
lv: Platais izkārtojums

en: A layout for very large monitors
lv: Izkārtojums ļoti lieliem monitoriem

en: Expand _Selected
lv: _Izvērt izvēlēto

en: Expand _All
lv: I_zvērst visu

en: _Collapse
lv: S_akļaut

en: Loading files from target executable...
lv: Ielādē datnes no mērķa izpildāmās datnes...

en: Variable type is: 
     %s
lv: Mainīgā tips ir: 
     %s

en: Local Variables
lv: Lokālie mainīgie

en: Function Arguments
lv: Funkcijas parametri

en: _Copy Variable Name
lv: _Kopēt mainīgo nosaukums

en: Copy the variable path expression to the clipboard
lv: Kopēt mainīgo ceļu izteiksmes uz starpliktuvi

en: _Copy Variable Value
lv: _Kopēt mainīgā vērtību

en: Copy the variable value to the clipboard
lv: Kopēt mainīgā vērtību uz starpliktuvi

en: Create Watchpoint
lv: Izveidot vērojamo punktu

en: Create a watchpoint that triggers when the value of the expression changes
lv: Izveidot vērojamo punktu, kas nostrādā, kad izteiksmes vērtība mainās

en: Byte
lv: Baits

en: Word
lv: Vārds

en: Long Word
lv: Garš vārds

en: Address:
lv: Adrese:

en: Show
lv: Rādīt

en: Group By:
lv: Grupēt pēc:

en: Choose a Directory
lv: Izvēlieties direktoriju

en: Source Directories
lv: Pirmkoda direktorijas

en: User Name
lv: Lietotājvārds

en: Proc Args
lv: Proc param

en: Name
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Session
lv: Sesija

en: Throw Exception
lv: Mest izņēmumu

en: Catch Exception
lv: Ķert izņēmumu

en: Fork System Call
lv: Sazarot sistēmas izsaukumu

en: Vfork System Call
lv: Vfork (sazarot) sistēmas izsaukumu

en: Exec System Call
lv: Izpildīt sistēmas izsaukumu

en: Thread ID
lv: Pavediena ID

note: create the columns of the tree view
en: Variable
lv: Mainīgais

en: In scope expressions
lv: Tvēruma izteiksmes

en: Out of scope expressions
lv: Ārpus tvēruma izteiksmes

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove selected expressions from the monitor
lv: Izņemt izvēlētās izteiksmes no pārrauga

en: New...
lv: Jauns...

en: Add a new expression to the monitor
lv: Pievienot jaunu izteiksmi pārraugam

en: Call a function:
lv: Izsaukt funkciju:

en: Set Breakpoint
lv: Iestatīt pārtraukuma punktu

en: Choose Overloaded Function
lv: Izvēlieties pārlādētu funkciju

en: Multiple functions match the specified name. Please choose one from the list below.
lv: Norādītajam nosaukumam atbilst vairākas funkcijas. Lūdzu, izvēlieties vienu no saraksta zemāk.

en: Find Text
lv: Meklēt tekstu

en: _Search:
lv: _Meklēt:

en: Match Options:
lv: Atbilstības opcijas:

en: Match c_ase
lv: _Reģistrjutīgs

en: Match _entire word only
lv: Atbilst tikai _viss vārds

en: Cycling Options:
lv: Cikliskuma opcijas:

en: _Wrap around
lv: _Riņķot

en: Search _backwards
lv: Meklēt _pretējā virzienā

en: Global Variables
lv: Globālie mainīgie

en: Choose a Core File to Debug
lv: Izvēlieties kodola datni, ko atkļūdot

en: Select a Core File
lv: Izvēlieties kodola datni

en: Core File:
lv: Kodola datne:

en: Select the executable that created the core file
lv: Izvēlieties izpildāmo datni, kura izveidoja kodola datni

en: Executable:
lv: Izpildāmā datne:

en: Open Source Files
lv: Atvērt pirmkoda datnes

en: Select from _Target Executable
lv: Izvelie_ties no mērķa izpildāmās datnes

en: Select from _File System
lv: Izvēlieties no _datņu sistēmas

en: Choose Source Files to Open
lv: Izvēlieties avota datnes, ko atvērt

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Use system monospace font
lv: Lietot sistēmas vienplatuma fontu

en: Custom Font:
lv: Pielāgots fonts:

en: Editor Font
lv: Redaktora fonts

en: Visual Style
lv: Vizuālais stils

en: Display line numbers
lv: Rādīt rindu numurus

en: Line Numbers
lv: Rindu numuri

en: Use launch terminal
lv: Lietot palaišanas termināli

en: Terminal
lv: Terminālis

en: When a source file is changed:
lv: Kad ir mainīta avota datne:

en: Reload the file
lv: Pārlādēt datni

en: Do not reload the file
lv: Nepārlādēt datni

en: Ask each time
lv: Vaicāt katru reizi

en: File Monitoring
lv: Datņu pārraudzība

en: Enable syntax highlighting
lv: Aktivēt sintakses iekrāsošanu

en: Syntax Highlighting
lv: Sintakses iekrāsošana

en: Editor
lv: Redaktors

en: Update at each stop
lv: Atjaunināt pie katras apstāšanās

en: Local variables
lv: Lokālie mainīgie

en: Pure assembly
lv: Tīrs asambleris

en: Mixed source and assembly
lv: Jaukt kopā avotu un asambleri

en: Assembly style
lv: Asamblera stils

en: Assembly flavor
lv: Asamblera paveids

en: Choose a File
lv: Izvēlieties datni

en: Path to the GDB binary used
lv: Ceļš uz GDB bināro datni

en: GDB Binary
lv: GDB binārā datne

en: Number of instructions to disassemble by default
lv: Instrukciju skaits, ko disasemblēt pēc noklusējuma

en: Instructions
lv: Instrukcijas

en: Enable pretty printing (requires debugger restart)
lv: Aktivēt smuko drukāšanu (jāpārstartē atkļūdotājs)

en: GDB Pretty Printing
lv: GDB smukā drukāšana

en: Follow parent
lv: Sekot vecākam

en: Follow child
lv: Sekot bērnam

en: GDB Follow Fork Mode
lv: GDB sekošanas dakšas metode

en: Debugger
lv: Atkļūdotājs

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Attach to a Running Program
lv: Piesaistīt strādājošai programmai

en: Choose a Process to Debug
lv: Izvēlieties procesu, ko atkļūdot

en: _Filter list:
lv: _Filtrēt sarakstu:

en: Connect to Remote Target
lv: Savienoties ar attālinātu mērķi

en: Executable to Load
lv: Izpildāmā datne, ko ielādēt

en: Shared Libraries Location
lv: Koplietoto bibliotēku atrašanās vieta

en: Remote Debugging Server
lv: Attālinātā atkļūdotāja serveris

en: TCP/IP Connection
lv: TCP/IP savienojums

en: Port:
lv: Ports:

en: Serial Line Connection
lv: Seriālās līnijas savienojums

en: Choose a Program to Execute
lv: Izvēlieties programmu, ko izpildīt

en: Choose an Executable
lv: Izvēlieties izpildāmo

en: Program:
lv: Programma:

en: Arguments:
lv: Parametri:

en: Choose a Working Directory
lv: Izvēlieties darba direktoriju

en: Working Directory:
lv: Darba direktorija:

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: Environment Variables:
lv: Vides mainīgie:

en: Saved Sessions
lv: Saglabātās sesijas

en: Choose a Session to Debug
lv: Izvēlieties sesiju, ko atkļūdot

en: Set a Breakpoint:
lv: Iestatīt pārtraukuma punktu:

en: Condition:
lv: Nosacījums:

en: _Event:
lv: _Notikums:

en: _Binary Location:
lv: _Binārās datnes vieta:

en: _Source Location:
lv: _Avota vieta:

en: F_unction Name:
lv: F_unkcijas nosaukums:

en: File name:
lv: Datnes nosaukums:

en: Function:
lv: Funkcija:

en: Line:
lv: Rinda:

en: Set as Countpoint
lv: Iestatīt kā skaitīšanas punktu

en: Set Location to Jump To
lv: Iestatiet vietu, uz kuru pārlekt

en: Jump to location:
lv: Kurp lekt:

en: Break at Destination
lv: Pārtraukt pie mērķa

en: Add to monitor
lv: Pievienot pārraugu

en: _Variable Name:
lv: _Mainīgā nosaukums:

en: _Inspect
lv: _Izpētīt

en: Set a watchpoint:
lv: Iestatīt vērojamo punktu:

en: Expression:
lv: Izteiksme:

en: Inspect
lv: Izpētīt

en: Triggers on:
lv: Nostrādā kad:

en: Read
lv: Lasīts

en: Write
lv: Rakstīts

en: Select Location for %s
lv: Izvēlieties %s atrašanās vietu

en: Cannot find file '%s'.
    Please specify the location of this file:
lv: Nevar atrast datni “%s”.
    Lūdzu, norādiet šīs datnes atrašanās vietu:

en: Line: %i, Column: %i
lv: Rinda: %i, kolonna: %i

en: Could not load file %s because its encoding is different from %s
lv: Nevarēja ielādēt datni %s, jo tās kodējums atšķiras no %s

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: _Paste
lv: _Ielīmēt

en: Paste the clipboard
lv: Ielīmēt starpliktuvi

en: _Reset
lv: _Atstatīt

en: Reset the terminal
lv: Atstatīt termināli

en: Do not ask me again
lv: Vairs man neprasīt

en: Project Website
lv: Projekta tīmekļa vietne

en: _File
lv: _Datne

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Quit the application
lv: Iziet no lietotnes

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About
lv: P_ar

en: Display information about this application
lv: Parādīt informāciju par šo lietotni

en: _Contents
lv: _Saturs

en: Display the user manual for this application
lv: Parādīt lietotāja rokasgrāmatu par šo lietotni

note: end extern C
en: Select File Location
lv: Izvēlieties datnes atrašanās vietu

en: Locate File
lv: Atrast datni
