nemiver master - en to sk translation catalogue (335 entries)

en: Nemiver is an on-going effort to write a standalone graphical debugger that integrates well in the GNOME desktop environment. It currently features a backend which uses the well known GNU Debugger gdb to debug C / C++ programs.
sk: Program Nemiver je pretrvávajúcou snahou vytvorený samostatný grafický odlaďovač, ktorý je dobre integrovaný do pracovného prostredia GNOME. Momentálne funguje na báze podporného programu, ktorý používa dobre známy odlaďovač GNU Debugger gdb na odlaďovanie programov napísaných v kóde C alebo C++.

en: We believe that Nemiver is mature and robust enough to just let you debug your favorite C or C++ application in a pleasant way.
sk: Veríme, že program Nemiver je vyspelý a robustný dosť na to, aby vám príjemným spôsobom umožnil odladiť vašu obľúbenú aplikáciu napísanú v kóde C alebo C++.

en: C/C++ Debugger
sk: Odlaďovač C/C++

en: Nemiver C/C++ Debugger
sk: Nemiver - odlaďovač C/C++

en: Debug Applications
sk: Ladenie aplikácií

en: gdb;disassembler;debugger;c;c++;
sk: gdb;disassembler;odlaďovač;c;c++;

en: Set the environment of the program to debug
sk: Nastaví prostredie programu na ladenie

en: Attach to a process
sk: Pričlení k procesu

en: Load a core file
sk: Načíta súbor s výpisom obsahu pamäte

en: List the saved debugging sessions
sk: Zobrazí zoznam uložených relácií ladenia

en: Erase the saved debugging sessions
sk: Zmaže uložené relácie ladenia

en: Debug the program that was of session number N
sk: Ladí program, ktorý bol v relácií číslo N

en: Execute the last session
sk: Spustí poslednú reláciu

en: Enable logging domains DOMAINS
sk: Povolí zaznamenávanie domén DOMAINS

en: Log the debugger output
sk: Zaznamená výstup odlaďovača

en: Use this terminal as the debugee's terminal
sk: Použije tento terminál ako hlavný terminál odlaďovača

en: Connect to remote target specified by HOST:PORT
sk: Pripojí sa k vzdialenému cieľu určenému pomocou HOSTITEĽ:PORT

en: Where to look for shared libraries loaded by the inferior. Use in conjunction with --remote
sk: Kde sa majú hľadať spoločné knižnice načítané podradeným programom. Používa sa v spojení s voľbou --remote

en: Set the path of the GDB binary to use to debug the inferior
sk: Nastavuje cestu k binárnemu súboru GDB, ktorý sa použije na ladenie jednotlivých stavov programu

en: Do not set a breakpoint in 'main' and do not run the inferior either
sk: Nenastavuje zarážku v „main“ a tiež nespúšťa jednotlivé stavy programu

en: Show the version number of Nemiver
sk: Zobrazí číslo verzie programu Nemiver

en:  [<prog-to-debug> [prog-args]]
sk:  [<prog-na-ladenie> [prog-parametre]]

en: A C/C++ debugger for GNOME
sk: Odlaďovač C/C++ pre GNOME

en: Please provide a local copy of the binary you intend to debug remotely.
    Like this:
sk: Prosím, uveďte lokálnu kópiu binárneho súboru, ktorý chcete vzdialene ladiť.
    Napríklad takto:

en: Otherwise, find below the full set of Nemiver options.
sk: V opačnom prípade môžete nižšie nájsť úplnú sadu volieb programu Nemiver.

en: Please provide the path to the binary that generated the core file too.
    Like this:
sk: Prosím, uveďte aj cestu k binárnemu súboru, ktorý generoval súbor s výpisom obsahu pamäte.
    Napríklad takto:

note: create the columns of the tree view
en: ID
sk: Identifikátor

note: create the columns of the tree view
en: File Name
sk: Názov súboru

en: Line
sk: Riadok

en: Function
sk: Funkcia

en: Address
sk: Adresa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Toggle countpoint
sk: Prepnúť bod počítadla

en: Type
sk: Typ

en: Hits
sk: Prístupy

en: Expression
sk: Výraz

en: Ignore count
sk: Ignorovať počet

en: breakpoint
sk: zarážka

en: watchpoint
sk: bod sledovania

en: countpoint
sk: bod počítadla

en: unknown
sk: neznámy

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: Remove this breakpoint
sk: Odoberie túto zarážku

en: _Go to Source
sk: _Prejsť na zdrojový súbor

en: Find this breakpoint in the source editor
sk: Nájde túto zarážku v editore zdrojového súboru

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: Copy the call stack to the clipboard
sk: Skopíruje zásobník volania do schránky

en: Frame
sk: Rámec

en: Arguments
sk: Parametre

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Binary
sk: Binárny súbor

en: (Click here to see the next %d row of the call stack | (Click here to see the next %d rows of the call stack)
sk[0]: (Kliknutím zobrazíte následujúcich %d riadkov zásobníka volania)
sk[1]: (Kliknutím zobrazíte následujúci %d riadok zásobníka volania)
sk[2]: (Kliknutím zobrazíte následujúce %d riadky zásobníka volania)

en: Function Name
sk: Názov funkcie

note: labels for widget tabs in the status notebook
en: Context
sk: Kontext

en: Target Terminal
sk: Cieľový terminál

en: Breakpoints
sk: Zarážky

en: Registers
sk: Registre

en: Memory
sk: Pamäť

en: Expression Monitor
sk: Sledovanie výrazov

en: Reached end of file
sk: Dosiahnutý koniec súboru

en: Could not find string %s
sk: Nepodarilo sa nájsť reťazec %s

en: Change to Standard Breakpoint
sk: Zmeniť na štandardnú zarážku

en: Change to Countpoint
sk: Zmeniť na bod počítadla

en: Remove _Breakpoint
sk: Odo_brať zarážku

en: Disable Breakpoint
sk: Zakázať zarážku

en: Enable Breakpoint
sk: Povoliť zarážku

en: Set _Breakpoint
sk: Nastaviť _zarážku

en: Set Countpoint
sk: Nastaviť bod počítadla

en: %s (path="%s", pid=%i)
sk: %s (path=„%s“, pid=%i)

en: Connected to remote target!
sk: Pripojený k vzdialenému cieľu!

en: Program exited
sk: Program skončil

en: The underlying debugger engine process died.
sk: Podkladový program používaný odlaďovačom nečakane skončil.

note: translators: first %s is the signal name, second one is the reason
en: Target received a signal: %s, %s
sk: Cieľ prijal signál: %s, %s

en: An error occurred: %s
sk: Vyskytla sa chyba: %s

en: File %s has been modified. Do you want to reload it?
sk: Súbor %s bol upravený. Chcete ho načítať znovu?

en: _Detach From the Running Program
sk: O_dčleniť od bežiaceho programu

en: Disconnect the debugger from the running target without killing it
sk: Odpojí odlaďovač od bežiaceho programu bez jeho vypnutia

en: _Save Session to Disk
sk: Uložiť _reláciu na disk

en: Save the current debugging session to disk
sk: Uloží aktuálnu reláciu ladenia na disk

en: _Run or Restart
sk: Spustiť alebo _reštartovať

en: Run or Restart the target
sk: Spustí alebo reštartuje cieľ

en: Set Breakpoint with Dialog...
sk: Nastaviť zarážku pomocou okna…

en: Set a breakpoint at the current line using a dialog
sk: Nastaví zarážku na aktuálnom riadku pomocou okna

en: Set Breakpoint...
sk: Nastaviť zarážku…

en: Set a breakpoint at a function or line number
sk: Nastaví zarážku na funkciu alebo číslo riadka

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Breakpoint", or "Remove Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the command
en: Toggle _Breakpoint
sk: Prepnúť _zarážku

en: Set/Unset a breakpoint at the current cursor location
sk: Nastaví/odoberie zarážku aktuálneho umiestnennie kurzora

note: Depending on the context we will want this string to be either "Enable Breakpoint", or "Disable Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the com
en: Enable/Disable Breakpoint
sk: Povoliť/zakázať zarážku

en: Enable or disable the breakpoint that is set at the current cursor location
sk: Povolí alebo zakáže zarážku, ktorá je nastavená na aktuálnu pozíciu kurzora

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Countpoint", or "Change to Countpoint", or "Change to Standard Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is lau
en: Toggle _Countpoint
sk: Prepnúť bod počítadla

en: Set/Unset a countpoint at the current cursor location
sk: Nastaví/odoberie bod počítadla na aktuálne umiestnennie kurzora

en: Set Watchpoint with Dialog...
sk: Nastaviť bod sledovania pomocou okna…

en: Set a watchpoint using a dialog
sk: Nastaví bod sledovania pomocou okna

en: _Next
sk: _Ďalej

en: Execute next line stepping over the next function, if any
sk: Vykoná nasledujúci riadok krokovaním cez ďalšiu funkciu

en: _Step
sk: _Krok

en: Execute next line, stepping into the next function, if any
sk: Vykoná nasledujúci riadok krokovaním do ďalšej funkcie

en: Step _Out
sk: Krok _von

en: Finish the execution of the current function
sk: Dokonči vykonávanie aktuálnej funkcie

en: Step Into asm
sk: Krok do Assembleru

en: Step into the next assembly instruction
sk: Krok do ďalšej inštrukcie Assembleru

en: Step Over asm
sk: Krok cez Assembler

en: Step over the next assembly instruction
sk: Krok cez ďalšiu inštrukciu Assembleru

en: _Continue
sk: _Pokračovať

en: Continue program execution until the next breakpoint
sk: Bude pokračovať vo vykonávaní programu až po ďalšiu zarážku

en: Run to Cursor
sk: Bežať po kurzor

en: Continue program execution until the currently selected line is reached
sk: Pokračuje vo vykonávaní programu až po dosiahnutí aktuálne vybratého riadka

en: Jump to Cursor
sk: Skočiť na kurzor

en: Jump to the currently selected line
sk: Skočí na aktuálny riadok

en: Jump and Stop to Cursor
sk: Skočiť a zastaviť na kurzore

en: Sets a breakpoint to the currently selected line and jump there
sk: Nastaví zarážku na aktuálny riadok a skočí tam

en: Jump to a Given Location
sk: Skočiť na dané umiestnenie

en: Select a given code location and jump there
sk: Vyberie pozíciu daného kódu a skočí tam

en: Inspect an Expression
sk: Preskúmať výraz

en: Inspect a global or local expression
sk: Preskúma globálny alebo lokálny výraz

en: Call a Function
sk: Volať funkciu

en: Call a function in the program being debugged
sk: Volá funkciu programu, ktorý sa momentálne ladí

en: Show Global Variables
sk: Zobraziť globálne premenné

en: Display all global variables
sk: Zobrazí všetky globálne premenné

en: Refresh Locals
sk: Obnoviť lokálne premenné

en: Refresh the list of variables local to the current function
sk: Obnoví zoznam lokálnych premenných aktuálnej funkcie

en: Show Assembly
sk: Zobraziť Assembler

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged, in another tab
sk: Zobrazí zdrojový kód v Assembleri, ktorý sa momentálne ladí, v novej karte

en: Switch to Assembly
sk: Prepnúť na Assembler

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged
sk: Zobrazí zdrojový kód v Assembleri, ktorý sa momentálne ladí

en: Switch to Source
sk: Prepnúť na zdrojový kód

en: Show the source code being currently debugged
sk: Zobrazí zdrojový kód, ktorý sa momentále ladí

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stop the debugger
sk: Zastaví odlaďovač

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Switch to Target Terminal View
sk: Prepne na zobrazenie cieľového terminálu

en: Switch to Context View
sk: Prepnúť na zobrazenie kontextu

en: Switch to Breakpoints View
sk: Prepnúť na zobrazenie zarážiek

en: Switch to Registers View
sk: Prepnúť na zobrazenie registrov

en: Switch to Memory View
sk: Prepnúť na zobrazenie pamäte

en: Switch to Variables Monitor View
sk: Prepnúť na zobrazenie sledovania premenných

en: _Debug
sk: La_diť

en: _Open Source File...
sk: _Otvoriť zdrojový súbor…

en: Open a source file for viewing
sk: Otvorí zdrojový súbor pre náhľad

en: Load _Executable...
sk: Načítať _spúšťací súbor…

en: Execute a program
sk: Spustí program

en: _Load Core File...
sk: _Načítať súbor s výpisom obsahu pamäte…

en: Load a core file from disk
sk: Načíta súbor s výpisom obsahu pamäte z disku

en: _Attach to Running Program...
sk: Pričleniť k spustenému progr_amu…

en: Debug a program that's already running
sk: Spustí ladenie momentálne spusteného programu

en: _Connect to Remote Target...
sk: _Pripojiť k vzdialenému cieľu…

en: Connect to a debugging server to debug a remote target
sk: Pripojí k serveru ladenia pre ladenie vzdialeného cieľa

en: Resume Sa_ved Session...
sk: Pokračo_vať v uloženej relácií…

en: Open a previously saved debugging session
sk: Otvorí predchádzajúcu uloženú reláciu ladenia

en: _Preferences
sk: Nas_tavenia

en: Edit the properties of the current session
sk: Upraví vlastnosti aktuálnej relácie

en: _Copy selected text
sk: _Kopírovať označený text

en: Copy the text selected in the current source file
sk: Skopíruje text označený v aktuálnom zdrojovom súbore

en: _Reload Source File
sk: Znovu načítať zd_rojový súbor

en: Reloads the source file
sk: Znovu načíta zdrojový súbor

en: _Close Source File
sk: _Zavrieť zdrojový súbor

en: Close the opened file
sk: Zavrie otvorený súbor

en: _Find
sk: _Nájsť

en: Find a text string in file
sk: Nájde textový reťazec v súbore

en: Close %s
sk: Zavrieť %s

note: We cannot restart an inferior running on a remote target at the moment.
en: Sorry, it's impossible to restart a remote inferior
sk: Prepáčte, ale nie je možné vzdialene reštartovať jednotlivé stavy programu

en: Could not find file %s
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor %s

en: Could not load program: %s
sk: Nepodarilo sa načítať program: %s

en: You cannot attach to Nemiver itself
sk: Nemôžete pričleniť Nemiver sám na seba

en: You cannot attach to the underlying debugger engine
sk: Nemôžete pričleniť k podkladovému programu používanému odlaďovačom

en: Failed to stop the debugger
sk: Zlyhalo zastavenie odlaďovača

en: Invalid line number: %i
sk: Nesprávne číslo riadka: %i

en: There is a program being currently debugged. Do you really want to exit from the debugger?
sk: Práve prebieha ladenie programu. Chcete opustiť odlaďovač?

en: Default Layout
sk: Predvolené rozloženie

en: Nemiver's default layout
sk: Predvolené rozloženie programu Nemiver

en: Source Code
sk: Zdrojový kód

en: Dynamic Layout
sk: Dynamické rozloženie

en: A layout which can be modified
sk: Rozloženie, ktoré môže byť upravené

en: Two Status Pane
sk: Dva stavové panely

en: A layout with two status pane
sk: Rozloženie s dvoma stavovými panelmi

en: Wide Layout
sk: Široké rozloženie

en: A layout for very large monitors
sk: Rozloženie pre veľmi veľké monitory

en: Expand _Selected
sk: Rozbaliť _vybraté

en: Expand _All
sk: Rozb_aliť všetko

en: _Collapse
sk: _Zbaliť

en: Loading files from target executable...
sk: Načítavajú sa súbory z cieľového spúšťacieho súboru…

en: Variable type is: 
     %s
sk: Typ premennej je: 
     %s

en: Local Variables
sk: Lokálne premenné

en: Function Arguments
sk: Parametre funkcie

en: _Copy Variable Name
sk: _Kopírovať názov premennej

en: Copy the variable path expression to the clipboard
sk: Skopíruje cestu výrazu do schránky

en: _Copy Variable Value
sk: _Kopírovať hodnotu premennej

en: Copy the variable value to the clipboard
sk: Skopíruje hodnotu premennej do schránky

en: Create Watchpoint
sk: Vytvoriť bod sledovania

en: Create a watchpoint that triggers when the value of the expression changes
sk: Vytvorí bod sledovania, ktorý sa spustí vo chvíli až bude hodnota výrazu zmenená

en: Byte
sk: Bajt

en: Word
sk: Slovo

en: Long Word
sk: Dlhé slovo

en: Address:
sk: Adresa:

en: Show
sk: Zobraziť

en: Group By:
sk: Zoskupovať podľa:

en: Choose a Directory
sk: Výber adresára

en: Source Directories
sk: Adresáre zdrojových súborov

en: User Name
sk: Používateľské meno

en: Proc Args
sk: Parametre procesu

en: Name
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Session
sk: Relácia

en: Throw Exception
sk: Vyvolať výnimku

en: Catch Exception
sk: Zachytiť výnimku

en: Fork System Call
sk: Systémové volanie fork

en: Vfork System Call
sk: Systémové volanie vfork

en: Exec System Call
sk: Systémové volanie exec

en: Thread ID
sk: Identifikátor vlákna

note: create the columns of the tree view
en: Variable
sk: Premenná

en: In scope expressions
sk: V oblasti pôsobnosti výrazov

en: Out of scope expressions
sk: Mimo oblasti pôsobnosti výrazov

en: Remove
sk: Odobrať

en: Remove selected expressions from the monitor
sk: Odoberie vybratý výraz zo sledovania

en: New...
sk: Nový…

en: Add a new expression to the monitor
sk: Pridá nový výraz na sledovanie

en: Call a function:
sk: Volať funkciu:

en: Set Breakpoint
sk: Nastavenie zarážky

en: Choose Overloaded Function
sk: Vyberte preťaženú funkciu

en: Multiple functions match the specified name. Please choose one from the list below.
sk: Viaceré funkcie používajú rovnaký názov. Prosím, vyberte jednu z nasledujúceho zoznamu.

en: Find Text
sk: Hľadanie textu

en: _Search:
sk: _Hľadať:

en: Match Options:
sk: Voľby porovnávania:

en: Match c_ase
sk: Rozlišovať veľkosť _písmen

en: Match _entire word only
sk: Porovnávať ako c_elé slovo

en: Cycling Options:
sk: Voľby smeru hľadania:

en: _Wrap around
sk: _Pokračovať na druhom konci

en: Search _backwards
sk: Hľadať _dozadu

en: Global Variables
sk: Globálne premenné

en: Choose a Core File to Debug
sk: Výber súboru s výpisom obsahu pamäte na ladenie

en: Select a Core File
sk: Výber súboru s výpisom obsahu pamäte

en: Core File:
sk: Súbor s výpisom obsahu pamäte:

en: Select the executable that created the core file
sk: Výber spustiteľného súboru, ktorý vytvorí súbor s výpisom obsahu pamäte

en: Executable:
sk: Spustiteľný súbor:

en: Open Source Files
sk: Otvorenie súborov so zdrojovým kódom

en: Select from _Target Executable
sk: Vybrať z _cieľového spustiteľného súboru

en: Select from _File System
sk: Vybrať zo _súborového systému

en: Choose Source Files to Open
sk: Vyberte zdrojové súbory, ktoré sa majú otvoriť

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Use system monospace font
sk: Použiť systémové písmo s pevnou šírkou

en: Custom Font:
sk: Vlastné písmo:

en: Editor Font
sk: Editor písma

en: Visual Style
sk: Štýl vzhľadu

en: Display line numbers
sk: Zobraziť čísla riadkov

en: Line Numbers
sk: Čísla riadkov

en: Use launch terminal
sk: Použiť spúšťací terminál

en: Terminal
sk: Terminál

en: When a source file is changed:
sk: Keď je súbor zdrojového kódu zmenený:

en: Reload the file
sk: Znova načítať súbor

en: Do not reload the file
sk: Nenačítavať súbor znovu

en: Ask each time
sk: Vždy sa opýtať

en: File Monitoring
sk: Sledovanie súboru

en: Enable syntax highlighting
sk: Povoliť zvýraznenie syntaxe

en: Syntax Highlighting
sk: Zvýraznenie syntaxe

en: Update at each stop
sk: Aktualizovať pri každom zastavení

en: Local variables
sk: Miestne premenné

en: Pure assembly
sk: Čistý Assembler

en: Mixed source and assembly
sk: Kombinácia zdrojového kódu a Assemblera

en: Assembly style
sk: Štýl Assembleru

en: Assembly flavor
sk: Verzia Assembleru

en: Choose a File
sk: Výber súboru

en: Path to the GDB binary used
sk: Cesta k použitému binárnemu súboru GDB

en: GDB Binary
sk: Binárny súbor GDB

en: Number of instructions to disassemble by default
sk: Počet inštrukcií, ktoré sa majú štandardne zobraziť v Assembleri

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Enable pretty printing (requires debugger restart)
sk: Povoliť pekne formátované výpisy (vyžaduje reštart odlaďovača)

en: GDB Pretty Printing
sk: Pekne formátované výpisy pre GDB

en: Follow parent
sk: Nasledovať rodiča

en: Follow child
sk: Nasledovať potomka

en: GDB Follow Fork Mode
sk: Režim nasledovania vetiev GDB

en: Debugger
sk: Odlaďovač

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Attach to a Running Program
sk: Pričlenenie k bežiacemu programu

en: Choose a Process to Debug
sk: Vyberte proces, ktorý sa má ladiť

en: _Filter list:
sk: _Filtrovať zoznam:

en: Connect to Remote Target
sk: Pripojenie k vzdialenému cieľu

en: Executable to Load
sk: Spustiteľný súbor, ktorý sa má načítať

en: Shared Libraries Location
sk: Umiestnenie spoločných knižníc

en: Remote Debugging Server
sk: Server na vzdialené ladenie

en: TCP/IP Connection
sk: Pripojenie TCP/IP

en: Serial Line Connection
sk: Pripojenie cez sériovú linku

en: Choose a Program to Execute
sk: Výber program na spustenie

en: Choose an Executable
sk: Výber spustiteľného súboru

en: Arguments:
sk: Parametre:

en: Choose a Working Directory
sk: Výber pracovného adresára

en: Working Directory:
sk: Pracovný adresár:

en: _Add
sk: Prid_ať

en: _Remove
sk: Odob_rať

en: Environment Variables:
sk: Premenné prostredia:

en: Saved Sessions
sk: Uložené relácie

en: Choose a Session to Debug
sk: Vyberte reláciu na ladenie

en: Set a Breakpoint:
sk: Nastaviť zarážku:

en: Condition:
sk: Podmienka:

en: _Event:
sk: _Udalosť:

en: _Binary Location:
sk: Pozícia v _binárnom súbore:

en: _Source Location:
sk: Umie_stnenie zdrojového súboru:

en: F_unction Name:
sk: Názov f_unkcie:

en: File name:
sk: Názov súboru:

en: Function:
sk: Funkcia:

en: Line:
sk: Riadok:

en: Set as Countpoint
sk: Nastaviť ako bod počítania

en: Set Location to Jump To
sk: Nastavenie cieľovej pozície pre skok

en: Jump to location:
sk: Skočiť na cieľovú pozíciu:

en: Break at Destination
sk: Prerušiť na cieľovej pozícii

en: Add to monitor
sk: Pridať na sledovanie

en: _Variable Name:
sk: Názo_v premennej:

en: _Inspect
sk: _Preskúmať

en: Set a watchpoint:
sk: Nastaviť bod sledovania:

en: Expression:
sk: Výraz:

en: Inspect
sk: Preskúmať

en: Triggers on:
sk: Spúšťať pri:

en: Read
sk: prečítaní

en: Write
sk: zápise

en: Select Location for %s
sk: Výber umiestnenia pre %s

en: Cannot find file '%s'.
    Please specify the location of this file:
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor „%s“.
    Prosím, vyberte umiestnenie tohto súboru:

en: Line: %i, Column: %i
sk: Riadok: %i, stĺpec: %i

en: Could not load file %s because its encoding is different from %s
sk: Nepodarilo sa načítať súbor %s, pretože jeho kódovanie je iné ako %s

en: Copy the selection
sk: Skopíruje výber

en: _Paste
sk: _Prilepiť

en: Paste the clipboard
sk: Vloží obsah schránky

en: _Reset
sk: _Resetovať

en: Reset the terminal
sk: Resetuje terminál

en: Do not ask me again
sk: Nabudúce sa už nepýtať

en: Project Website
sk: Domovská stránka projektu

en: _File
sk: _Súbor

en: _Quit
sk: U_končiť

en: Quit the application
sk: Ukončí aplikáciu

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About
sk: _O programe

en: Display information about this application
sk: Zobrazí informácie o tomto programe

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: Display the user manual for this application
sk: Zobrazí používateľskú príručku pre tento program

note: end extern C
en: Select File Location
sk: Výber umiestnenia súboru

en: Locate File
sk: Vyhľadajte súbor
