nemiver master - en to sl_SI translation catalogue (335 entries)

en: Nemiver is an on-going effort to write a standalone graphical debugger that integrates well in the GNOME desktop environment. It currently features a backend which uses the well known GNU Debugger gdb to debug C / C++ programs.
sl_SI: Program Nemvier je projekt razvoja samostojnega grafičnega razhroščevalnika za GNOME. Trenutno vključuje ozadnji program, ki uporablja razhroščevalnik GNU gdb za razhroščevanje programov v jeziku C/C++.

en: We believe that Nemiver is mature and robust enough to just let you debug your favorite C or C++ application in a pleasant way.
sl_SI: Program je odlično orodje za razhroščevanje programov C in C++.

en: C/C++ Debugger
sl_SI: Razhroščevalnik C/C++

en: Nemiver C/C++ Debugger
sl_SI: Razhroščevalnik C/C++ Nemiver

en: Debug Applications
sl_SI: Programi za razhroščevanje

en: gdb;disassembler;debugger;c;c++;
sl_SI: gdb;razčlenjevalnik;razhroščevalnik;debugger;c;c++;

en: Set the environment of the program to debug
sl_SI: Nastavi okolje programa za razhroščevanje

en: Attach to a process
sl_SI: Pripni k opravilu

en: Load a core file
sl_SI: Naloži jedrno datoteko

en: List the saved debugging sessions
sl_SI: Naštej shranjene možnosti razhroščevalnika

en: Erase the saved debugging sessions
sl_SI: Izbriši shranjene seje razhroščevanja

en: Debug the program that was of session number N
sl_SI: Razhroščevanje programa iz seje številka N

en: Execute the last session
sl_SI: Izvedi zadnjo sejo

en: Enable logging domains DOMAINS
sl_SI: Omogoči beleženje dnevnika domen

en: Log the debugger output
sl_SI: Beleženje dnevnika odvoda razhroščevalnika

en: Use this terminal as the debugee's terminal
sl_SI: Uporabi ta terminal kot terminal razhroščevalnika

en: Connect to remote target specified by HOST:PORT
sl_SI: Povezava z oddaljenim ciljem navedenim z GOSTITELJ:VRATA

en: Where to look for shared libraries loaded by the inferior. Use in conjunction with --remote
sl_SI: Mesto za iskanje knjižnic v souporabi, ki jih naloži inferior. Uporabite skupaj z --remote

en: Set the path of the GDB binary to use to debug the inferior
sl_SI: Določitev poti dvojiške datoteke GDB za razhroščevanje podrejenih opravil.

en: Do not set a breakpoint in 'main' and do not run the inferior either
sl_SI: Ne nastavi prekinitvene točke v 'glavni seji' in ne zaženi podrejenih opravil

en: Show the version number of Nemiver
sl_SI: Pokaži različico programa Nemiver

en:  [<prog-to-debug> [prog-args]]
sl_SI: [<program-za-razhroščevanje> [argumenti-programa]]

en: A C/C++ debugger for GNOME
sl_SI: C/C++ razhroščevalnik za GNOME

en: Please provide a local copy of the binary you intend to debug remotely.
    Like this:
sl_SI: Zagotovite krajevno kopijo binarne datoteke, ki jo želite oddaljeno razhroščevati. 
    Takole:

en: Otherwise, find below the full set of Nemiver options.
sl_SI: Poln nabor možnosti programa Nemvier je mogoče najti spodaj.

en: Please provide the path to the binary that generated the core file too.
    Like this:
sl_SI: Pripisati je treba tudi binarno datoteko, ki je ustvarila jedrno datoteko: 
    Takole:

note: create the columns of the tree view
en: File Name
sl_SI: Ime datoteke

en: Line
sl_SI: Vrstica

en: Function
sl_SI: Funkcija

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Condition
sl_SI: Pogoj

en: Toggle countpoint
sl_SI: Preklopi točko štetja

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Hits
sl_SI: Zadetki

en: Expression
sl_SI: Izraz

en: Ignore count
sl_SI: Prezri štetje

en: breakpoint
sl_SI: prekinitvena točka

en: watchpoint
sl_SI: nadzorna točka

en: countpoint
sl_SI: točka štetja

en: unknown
sl_SI: neznano

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Remove this breakpoint
sl_SI: Odstrani to prekinitveno točko

en: _Go to Source
sl_SI: _Pojdi na izvor

en: Find this breakpoint in the source editor
sl_SI: Najdi to prekinitveno točko v urejevalniku virov

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: Copy the call stack to the clipboard
sl_SI: Kopiraj sklad klicev v odložišče

en: Frame
sl_SI: Okvir

en: Arguments
sl_SI: Argumenti

en: Location
sl_SI: Mesto

en: Binary
sl_SI: Dvojiško

en: (Click here to see the next %d row of the call stack | (Click here to see the next %d rows of the call stack)
sl_SI[0]: (Kliknite za ogled naslednjih %d vrstic sklada klicev)
sl_SI[1]: (Kliknite za ogled naslednje %d vrstice sklada klicev)
sl_SI[2]: (Kliknite za ogled naslednjih %d vrstic sklada klicev)
sl_SI[3]: (Kliknite za ogled naslednjih %d vrstic sklada klicev)

en: Function Name
sl_SI: Ime funkcije

note: labels for widget tabs in the status notebook
en: Context
sl_SI: Vsebina

en: Target Terminal
sl_SI: Ciljni terminal

en: Breakpoints
sl_SI: Prekinitvene točke

en: Registers
sl_SI: Vpisniki

en: Memory
sl_SI: Pomnilnik

en: Expression Monitor
sl_SI: Nadzornik izrazov

en: Reached end of file
sl_SI: Dosežen je konec datoteke

en: Could not find string %s
sl_SI: Ni mogoče najti niza %s

en: Change to Standard Breakpoint
sl_SI: Spremeni v običajno prekinitveno točko

en: Change to Countpoint
sl_SI: Spremeni v točko štetja

en: Remove _Breakpoint
sl_SI: Odstrani _prekinitveno točko

en: Disable Breakpoint
sl_SI: Onemogoči prekinitveno točko

en: Enable Breakpoint
sl_SI: Omogoči prekinitveno točko

en: Set _Breakpoint
sl_SI: Nastavi _prekinitveno točko

en: Set Countpoint
sl_SI: Nastavi točko štetja

en: %s (path="%s", pid=%i)
sl_SI: %s (pot="%s", pid=%i)

en: Connected to remote target!
sl_SI: Povezava z oddaljenim ciljem!

en: Program exited
sl_SI: Program je končan

en: The underlying debugger engine process died.
sl_SI: Podrejeni programnik razhroščevalnika je nepričakovano končan.

note: translators: first %s is the signal name, second one is the reason
en: Target received a signal: %s, %s
sl_SI: Cilj je prejel signal: %s, vzrok %s

en: An error occurred: %s
sl_SI: Prišlo je do napake: %s

en: File %s has been modified. Do you want to reload it?
sl_SI: Datoteka %s je spremenjena. Ali jo želite shraniti?

en: _Detach From the Running Program
sl_SI: O_dpni od delujočega programa

en: Disconnect the debugger from the running target without killing it
sl_SI: Prekinitev povezave razhroščevalnika s tarčo brez njenega uničenja

en: _Save Session to Disk
sl_SI: _Shrani sejo na disk

en: Save the current debugging session to disk
sl_SI: Shranjevanje trenutne seje razhroščevalnika na disk

en: _Run or Restart
sl_SI: _Zaženi ali ponovi

en: Run or Restart the target
sl_SI: Zaženi ali ponovi cilj

en: Set Breakpoint with Dialog...
sl_SI: Nastavi prekinitveno točko v pogovornem oknu ...

en: Set a breakpoint at the current line using a dialog
sl_SI: Nastavitev prekinitvene točke na trenutni vrstici z uporabo pogovornega okna

en: Set Breakpoint...
sl_SI: Nastavi prekinitveno točko ...

en: Set a breakpoint at a function or line number
sl_SI: Nastavitev prekinitvene točke kot funkcije številke vrstice

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Breakpoint", or "Remove Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the command
en: Toggle _Breakpoint
sl_SI: Preklopi _prekinitveno točko

en: Set/Unset a breakpoint at the current cursor location
sl_SI: Nastavi/Odstrani nastavitev prekinitvene točke na trenutno mesto kazalke

note: Depending on the context we will want this string to be either "Enable Breakpoint", or "Disable Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is launched with no executable on the com
en: Enable/Disable Breakpoint
sl_SI: Omogoči/onemogoči prekinitveno točko

en: Enable or disable the breakpoint that is set at the current cursor location
sl_SI: Omogoči ali onemogoči prekinitveno točko, ki je nastavljena na mesto trenutne kazalke

note: Depending on the context we will want this string to be either "Set Countpoint", or "Change to Countpoint", or "Change to Standard Breakpoint". Hence this string is updated by DBGPerspective::update_toggle_menu_text when needed. So this initial value is going to be displayed only when Nemiver is lau
en: Toggle _Countpoint
sl_SI: _Preklopi stanje

en: Set/Unset a countpoint at the current cursor location
sl_SI: Nastavi/Odnastavi točko štetja na trenutni legi kazalke

en: Set Watchpoint with Dialog...
sl_SI: Nastavi nadzorno točko v pogovornem oknu ...

en: Set a watchpoint using a dialog
sl_SI: Nastavitev nadzorne točke z uporabo pogovornega okna

en: _Next
sl_SI: N_aslednja

en: Execute next line stepping over the next function, if any
sl_SI: Izvajanje naslednje vrstice in preskok naslednje funkcije, če obstaja

en: _Step
sl_SI: _Korak

en: Execute next line, stepping into the next function, if any
sl_SI: Izvedi naslednjo vrstico in vstop v naslednjo funkcijo, če obstaja

en: Step _Out
sl_SI: _Izstopi

en: Finish the execution of the current function
sl_SI: Končaj izvajanje trenutne funkcije

en: Step Into asm
sl_SI: Skoči v asm

en: Step into the next assembly instruction
sl_SI: Skoči v naslednje navodilo zbirnika

en: Step Over asm
sl_SI: Skoči nad asm

en: Step over the next assembly instruction
sl_SI: Skoči nad naslednje navodilo zbirnika

en: _Continue
sl_SI: N_adaljuj

en: Continue program execution until the next breakpoint
sl_SI: Nadaljuj z izvajanjem programa do naslednje prekinitvene točke

en: Run to Cursor
sl_SI: Zaženi do kazalke

en: Continue program execution until the currently selected line is reached
sl_SI: Nadaljuj izvajanje programa, dokler ni dosežena izbrana vrstica

en: Jump to Cursor
sl_SI: Skoči na kazalko

en: Jump to the currently selected line
sl_SI: Skoči na trenutno izbrano vrstico

en: Jump and Stop to Cursor
sl_SI: Skoči in zaustavi do kazalko

en: Sets a breakpoint to the currently selected line and jump there
sl_SI: Nastavi prekinitveno točko na trenutni vrstici in skoči tja

en: Jump to a Given Location
sl_SI: Skoči na podano mesto

en: Select a given code location and jump there
sl_SI: Izbere dano mesto kode in skoči tja

en: Inspect an Expression
sl_SI: Nadzor izraza

en: Inspect a global or local expression
sl_SI: Nadzor splošnega ali krajevnega izraza

en: Call a Function
sl_SI: Pokliči funkcijo

en: Call a function in the program being debugged
sl_SI: Klic razhroščevane funkcije v programu

en: Show Global Variables
sl_SI: Pokaži splošne spremenljivke

en: Display all global variables
sl_SI: Prikaz vseh splošnih spremenljivk

en: Refresh Locals
sl_SI: Osveži krajevne spremenljivke

en: Refresh the list of variables local to the current function
sl_SI: Osveži seznam krajevnih spremenljivk glede na trenutno funkcijo

en: Show Assembly
sl_SI: Pokaži zbirnik

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged, in another tab
sl_SI: Pokaži zbirno kodo izvorne kode, ki se trenutno razhroščuje v drugemu zavihku

en: Switch to Assembly
sl_SI: Preklopi na zbirnik

en: Show the assembly code of the source code being currently debugged
sl_SI: Pokaži zbirno kodo izvorne kode, ki se trenutno razhroščuje

en: Switch to Source
sl_SI: Preklopi na izvor

en: Show the source code being currently debugged
sl_SI: Pokaži izvorno kodo, ki se trenutno razhroščuje

en: Stop
sl_SI: Zaustavi

en: Stop the debugger
sl_SI: Zaustavi razhroščevalnik

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: Switch to Target Terminal View
sl_SI: Preklopi na pogled ciljnega terminala

en: Switch to Context View
sl_SI: Preklopi na pogled vsebine

en: Switch to Breakpoints View
sl_SI: Preklopi na pogled prekinitvenih točk

en: Switch to Registers View
sl_SI: Preklopi na pogled registrov

en: Switch to Memory View
sl_SI: Preklopi na pogled pomnilnika

en: Switch to Variables Monitor View
sl_SI: Preklopi na pogled nadzora spremenljivk

en: _Debug
sl_SI: Raz_hroščevanje

en: _Open Source File...
sl_SI: _Odpri izvorno datoteko ...

en: Open a source file for viewing
sl_SI: Odpiranje izvorne datoteke za ogled

en: Load _Executable...
sl_SI: Naloži _izvršljivo datoteko ...

en: Execute a program
sl_SI: Izvedi program

en: _Load Core File...
sl_SI: _Naloži jedrno datoteko ...

en: Load a core file from disk
sl_SI: Nalaganje jedrne datoteke z diska

en: _Attach to Running Program...
sl_SI: Pripni na delujoč pro_gram ...

en: Debug a program that's already running
sl_SI: Razhroščevanje programa, ki že teče

en: _Connect to Remote Target...
sl_SI: _Povezava z oddaljenim ciljem ...

en: Connect to a debugging server to debug a remote target
sl_SI: Povezava s strežnikom razhroščevanja za razhroščevanje oddaljenega cilja

en: Resume Sa_ved Session...
sl_SI: Nadaljuj sh_ranjeno sejo ...

en: Open a previously saved debugging session
sl_SI: Odpri predhodno shranjeno sejo razhroščevanja

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: Edit the properties of the current session
sl_SI: Uredi lastnosti trenutne seje

en: _Copy selected text
sl_SI: _Kopiraj izbrano besedilo

en: Copy the text selected in the current source file
sl_SI: Kopiraj izbrano besedilo v trenutni izvorni datoteki

en: _Reload Source File
sl_SI: Ponovno naloži i_zvorno datoteko

en: Reloads the source file
sl_SI: Ponovno nalaganje izvorne datoteke

en: _Close Source File
sl_SI: _Zapri izvorno datoteko

en: Close the opened file
sl_SI: Zapri odprto datoteko

en: _Find
sl_SI: _Poišči

en: Find a text string in file
sl_SI: Najdi besedilni niz v datoteki

en: Close %s
sl_SI: Zapri %s

note: We cannot restart an inferior running on a remote target at the moment.
en: Sorry, it's impossible to restart a remote inferior
sl_SI: Oprostite, ni mogoče znova zagnati oddaljenega inferiorja

en: Could not find file %s
sl_SI: Datoteke %s ni mogoče najti

en: Could not load program: %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti programa '%s'

en: You cannot attach to Nemiver itself
sl_SI: Ni mogoče pripeti programa samega nase

en: You cannot attach to the underlying debugger engine
sl_SI: Spodaj ležečega motorja razhroščevalnika ni mogoče pripeti

en: Failed to stop the debugger
sl_SI: Zaustavitev razhroščevalnika je spodletela

en: Invalid line number: %i
sl_SI: Neveljavna številka vrstice: %i

en: There is a program being currently debugged. Do you really want to exit from the debugger?
sl_SI: Trenutno poteka razhroščevanje programa. Ali ste prepričani, da želite razhroščevalnik končati?

en: Default Layout
sl_SI: Privzeta postavitev

en: Nemiver's default layout
sl_SI: Privzeta postavitev programa Nemiver

en: Source Code
sl_SI: Izvorna koda

en: Dynamic Layout
sl_SI: Spremenljiva postavitev

en: A layout which can be modified
sl_SI: Postavitev, ki jo je mogoče spreminjati

en: Two Status Pane
sl_SI: Dve podokni stanj

en: A layout with two status pane
sl_SI: Postavitev z dvema podoknoma stanj

en: Wide Layout
sl_SI: Široka postavitev

en: A layout for very large monitors
sl_SI: Postavitev za ogromne zaslone

en: Expand _Selected
sl_SI: Razširi _izbrano

en: Expand _All
sl_SI: Razširi _vse

en: _Collapse
sl_SI: _Zloži

en: Loading files from target executable...
sl_SI: Nalaganje datotek iz ciljne izvedljive datoteke ...

en: Variable type is: 
     %s
sl_SI: Vrsta spremenljivke je: 
     %s

en: Local Variables
sl_SI: Krajevne spremenljivke

en: Function Arguments
sl_SI: Argumenti funkcije

en: _Copy Variable Name
sl_SI: _Kopiraj ime spremenljivke

en: Copy the variable path expression to the clipboard
sl_SI: Kopiranje izraza poti spremenljivke v odložišče

en: _Copy Variable Value
sl_SI: _Kopiraj vrednost spremenljivke

en: Copy the variable value to the clipboard
sl_SI: Kopiranje vrednosti spremenljivke v odložišče

en: Create Watchpoint
sl_SI: Ustvari nadzorno točko

en: Create a watchpoint that triggers when the value of the expression changes
sl_SI: Ustvarjanje nadzorne točke, ki se sproži ob spremembi vrednosti izraza

en: Byte
sl_SI: Bajt

en: Word
sl_SI: Beseda

en: Long Word
sl_SI: Dolga beseda

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Group By:
sl_SI: Združi po:

en: Choose a Directory
sl_SI: Izbor mape

en: Source Directories
sl_SI: Izvorne mape

en: User Name
sl_SI: Uporabniško ime

en: Proc Args
sl_SI: Argumenti opravila

en: Name
sl_SI: Ime

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Session
sl_SI: Seja

en: Throw Exception
sl_SI: Izjema meta

en: Catch Exception
sl_SI: Izjema ujema

en: Fork System Call
sl_SI: sistemski klic fork

en: Vfork System Call
sl_SI: sistemski klic vfork

en: Exec System Call
sl_SI: sistemski klic exec

en: Thread ID
sl_SI: ID niti

note: create the columns of the tree view
en: Variable
sl_SI: Spremenljivka

en: In scope expressions
sl_SI: Izrazi v obsegu

en: Out of scope expressions
sl_SI: Izrazi izven obsega

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove selected expressions from the monitor
sl_SI: Odstrani izbran izraz iz nadzora

en: New...
sl_SI: Novo ...

en: Add a new expression to the monitor
sl_SI: Dodaj nov izraz za nadzor

en: Call a function:
sl_SI: Pokliči funkcijo:

en: Set Breakpoint
sl_SI: Nastavitev prekinitvene točke

en: Choose Overloaded Function
sl_SI: Izbor preobremenjene funkcije

en: Multiple functions match the specified name. Please choose one from the list below.
sl_SI: Več funkcij se sklada z določenim imenom. Izberite eno iz seznama spodaj.

en: Find Text
sl_SI: Najdi besedilo

en: _Search:
sl_SI: _Poišči:

en: Match Options:
sl_SI: Možnosti zadetkov:

en: Match c_ase
sl_SI: Upoštevaj _velikost črk

en: Match _entire word only
sl_SI: Poišči le _cele besede

en: Cycling Options:
sl_SI: Možnosti kroženja:

en: _Wrap around
sl_SI: _Prelomi vrstice

en: Search _backwards
sl_SI: Poišči _nazaj

en: Global Variables
sl_SI: Splošne spremenljivke

en: Choose a Core File to Debug
sl_SI: Izbor jedrne datoteke za razhroščevanje

en: Select a Core File
sl_SI: Izbor jedrne datoteke

en: Core File:
sl_SI: Jedrna datoteka:

en: Select the executable that created the core file
sl_SI: Izberite izvedljivo datoteko, ki je ustvarila jedrno datoteko

en: Executable:
sl_SI: Izvedljiva datoteka:

en: Open Source Files
sl_SI: Odpri izvorne datoteke

en: Select from _Target Executable
sl_SI: Izberi iz _ciljne izvedljive datoteke

en: Select from _File System
sl_SI: Izberi iz _datotečnega sistema

en: Choose Source Files to Open
sl_SI: Izbor izvornih datotek za odpiranje

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Use system monospace font
sl_SI: Uporabi sistemsko pisavo monospace

en: Custom Font:
sl_SI: Pisava po meri:

en: Editor Font
sl_SI: Pisava urejevalnika

en: Visual Style
sl_SI: Slog predočenja

en: Display line numbers
sl_SI: Prikaži številke vrstic

en: Line Numbers
sl_SI: Številke vrstic

en: Use launch terminal
sl_SI: Uporabi zaganjalni terminal

en: When a source file is changed:
sl_SI: Ko je izvorna datoteka spremenjena:

en: Reload the file
sl_SI: Ponovno nalaganje datoteke

en: Do not reload the file
sl_SI: Ne naloži ponovno datoteke

en: Ask each time
sl_SI: Vedno vprašaj

en: File Monitoring
sl_SI: Nadzor datotek

en: Enable syntax highlighting
sl_SI: Omogoči poudarjanje skladnje

en: Syntax Highlighting
sl_SI: Poudarjanje skladnje

en: Editor
sl_SI: Urejevalnik

en: Update at each stop
sl_SI: Posodobi na vsaki tički

en: Local variables
sl_SI: Krajevne spremenljivke

en: Pure assembly
sl_SI: Čisti zbirnik

en: Mixed source and assembly
sl_SI: Mešan vir in zbirnik

en: Assembly style
sl_SI: Slog zbirnika

en: Assembly flavor
sl_SI: Izvedba zbirnika

en: Choose a File
sl_SI: Izbor datoteke

en: Path to the GDB binary used
sl_SI: Pot do uporabljene binarne datoteke GDB

en: GDB Binary
sl_SI: Binarni GDB

en: Number of instructions to disassemble by default
sl_SI: Privzeto število navodil za razstavljanje

en: Instructions
sl_SI: Navodila

en: Enable pretty printing (requires debugger restart)
sl_SI: Omogoči olepšan prikaz (zahteva ponoven zagon razhroščevalnika)

en: GDB Pretty Printing
sl_SI: Olepšan prikaz GDB

en: Follow parent
sl_SI: Sledi nadrejenemu predmetu

en: Follow child
sl_SI: Sledi podrejenemu predmetu

en: GDB Follow Fork Mode
sl_SI: GDB način sledenja razvejitvam

en: Debugger
sl_SI: Razhroščevalnik

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Attach to a Running Program
sl_SI: Pripni na dejaven program

en: Choose a Process to Debug
sl_SI: Izbor opravila za razhroščevanje

en: _Filter list:
sl_SI: Seznam _filtrov:

en: Connect to Remote Target
sl_SI: Povezava z oddaljenim ciljem

en: Executable to Load
sl_SI: Izvršljiva datoteka za nalaganje

en: Shared Libraries Location
sl_SI: Mesto souporabnih knjižnic

en: Remote Debugging Server
sl_SI: Strežnik za oddaljeno razhroščevanje

en: TCP/IP Connection
sl_SI: Povezava TCP/IP

en: Port:
sl_SI: Vrata:

en: Serial Line Connection
sl_SI: Povezava preko serijskih vrat

en: Choose a Program to Execute
sl_SI: Izbor programa za izvedbo

en: Choose an Executable
sl_SI: Izbor izvedljive datoteke

en: Arguments:
sl_SI: Argumenti:

en: Choose a Working Directory
sl_SI: Izbor delavne mape

en: Working Directory:
sl_SI: Delovna mapa:

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

en: Environment Variables:
sl_SI: Okoljske spremenljivke:

en: Saved Sessions
sl_SI: Shranjene seje

en: Choose a Session to Debug
sl_SI: Izbor seje za razhroščevanje

en: Set a Breakpoint:
sl_SI: Nastavi prekinitveno točko:

en: Condition:
sl_SI: Pogoj:

en: _Event:
sl_SI: _Dogodek:

en: _Binary Location:
sl_SI: Mesto _binarne datoteke:

en: _Source Location:
sl_SI: Mesto _izvorne kode:

en: F_unction Name:
sl_SI: Ime f_unkcije:

en: File name:
sl_SI: Ime datoteke:

en: Function:
sl_SI: Funkcija:

en: Line:
sl_SI: Vrstica:

en: Set as Countpoint
sl_SI: Nastavi kot točko štetja

en: Set Location to Jump To
sl_SI: Nastavi mesto za skok na

en: Jump to location:
sl_SI: Skoči na mesto:

en: Break at Destination
sl_SI: Prekini na cilju

en: Add to monitor
sl_SI: Dodaj za nadzor

en: _Variable Name:
sl_SI: Ime _spremenljivke:

en: _Inspect
sl_SI: _Preveri

en: Set a watchpoint:
sl_SI: Nastavi nadzorno točko:

en: Expression:
sl_SI: Izraz:

en: Inspect
sl_SI: Preveri

en: Triggers on:
sl_SI: se sproži ob:

en: Read
sl_SI: Preberi

en: Write
sl_SI: Zapiši

en: Select Location for %s
sl_SI: Izbor mesta za %s

en: Cannot find file '%s'.
    Please specify the location of this file:
sl_SI: Datoteke '%s' ni mogoče najti.
    Določite mesto te datoteke:

en: Line: %i, Column: %i
sl_SI: Vrstica: %i, stolpec: %i

en: Could not load file %s because its encoding is different from %s
sl_SI: Datoteke %s ni mogoče naložiti, ker je kodiranje datoteke različno od %s

en: Copy the selection
sl_SI: Kopiraj izbor

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: Paste the clipboard
sl_SI: Prilepi vsebino odložišča

en: _Reset
sl_SI: _Ponastavi

en: Reset the terminal
sl_SI: Ponastavi terminal

en: Do not ask me again
sl_SI: Ne vprašaj več

en: Project Website
sl_SI: Spletišče projekta

en: _File
sl_SI: _Datoteka

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: Quit the application
sl_SI: Končaj program

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About
sl_SI: _O Programu

en: Display information about this application
sl_SI: Pokaži podrobnosti o programu

en: _Contents
sl_SI: _Vsebina

en: Display the user manual for this application
sl_SI: Prikaz uporabniškega priročnika za ta program

note: end extern C
en: Select File Location
sl_SI: Izbor mesta datoteke

en: Locate File
sl_SI: Najdi datoteko
