neochat - en to pl translation catalogue (676 entries)

en: Encrypted Message
pl: Zaszyfrowana wiadomość

en: Network Error: %1
pl: Błąd sieciowy: %1

en: Login Failed: Access Token invalid or revoked
pl: Nie udało się wejść: token dostępowy nieprawidłowy lub unieważniony

en: Login Failed: %1
pl: Nie udało się wejść: %1

en: Access token wasn't found
pl: Nie znaleziono żadnego tokena dostępu

en: Maybe it was deleted?
pl: Może został usunięty?

en: Access to keychain was denied.
pl: Odmówiono dostępu do pęku kluczy.

en: Please allow NeoChat to read the access token
pl: Zezwól NeoChatowi odczytać tokena dostępowego

en: No keychain available.
pl: Brak pęku kluczy.

en: Please install a keychain, e.g. KWallet or GNOME keyring on Linux
pl: Wgraj pęk kluczy, np. KWallet lub pęk kluczy GNOME dla Linuksa

en: Unable to read access token
pl: Nie można odczytać tokena dostępu

en: File too large to download.
pl: Plik jest zbyt duży do pobrania.

en: Contact your matrix server administrator for support.
pl: Napisz do obsługi twojego serwera Matriksa z prośbą o pomoc.

en: Room creation failed: "%1"
pl: Nie udało się utworzyć pokoju: "%1"

en: The room id you are trying to join is not valid
pl: Id pokoju, do którego próbujesz dołączyć, jest nieprawidłowy

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
pl: Pobieranie

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Uploading
pl: Wysyłanie

[ctx: The URL being downloaded/uploaded]
en: Source
pl: Miejsce źródłowe

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
pl: Miejsce docelowe

en: Network Error
pl: Błąd sieci

en: Matrix client
pl: Klient Matrix

en: © 2018-2020 Black Hat, 2020-2022 KDE Community
pl: © 2018-2020 Black Hat, 2020-2022 Społeczność KDE

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Black Hat
pl: Czarny kapelusz

en: Original author of Spectral
pl: Pierwotny autor Spectral

en: Maintainer of Quotient
pl: Opiekun Quotient

en: A Qt5 library to write cross-platform clients for Matrix
pl: Biblioteka Qt5 do pisania wieloplatformowych programów dla Matriksa

[ctx: <version number> (built against <possibly different version number>)]
en: %1 (built against %2)
pl: %1 (zbudowane na %2)

en: Client for the matrix communication protocol
pl: Program do obsługi protokołu matrix

en: Supports matrix: url scheme
pl: Obsługuje matriksa: schemat url

en: Media id '%1' doesn't follow server/mediaId pattern
pl: ID pliku multimedialnego '%1' nie przestrzega wzorca serwera/mediaId

en: Image request has been cancelled
pl: Żądanie wiadomości zostało anulowane

en: <message>
pl: <wiadomość>

en: Prepends ¯\_(ツ)_/¯ to a plain-text message
pl: Wstawia ¯\_(ツ)_/¯ do zwykłej wiadomości tekstowej

en: Prepends ( ͡° ͜ʖ ͡°) to a plain-text message
pl: Wstawia ( ͡° ͜ʖ ͡°) do zwykłej wiadomości tekstowej

en: Prepends (╯°□°）╯︵ ┻━┻ to a plain-text message
pl: Poprzedza (╯°□°）╯︵ ┻━┻ w zwykłej wiadomości tekstowej

en: Prepends ┬──┬ ノ( ゜-゜ノ) to a plain-text message
pl: Poprzedza ┬──┬ ノ( ゜-゜ノ) w zwykłej wiadomości tekstowej

en: Sends the given message colored as a rainbow
pl: Wysyła daną wiadomość w barwach tęczy

en: Sends the given emote colored as a rainbow
pl: Wysyła daną emotikonę w barwach tęczy

en: Sends the given message as plain text
pl: Wysyła daną wiadomość w postaci zwykłego tekstu

en: Sends the given message as a spoiler
pl: Wysyła daną wiadomość jako spojler

en: Sends the given emote
pl: Wysyła daną emotikonę

en: Sends the given message as a notice
pl: Wysyła daną wiadomość jako powiadomienie

[ctx: '<text>' does not look like a matrix id.]
en: '%1' does not look like a matrix id.
pl: '%1' nie wygląda jak identyfikator matriksa.

[ctx: <user> is already invited to this room.]
en: %1 is already invited to this room.
pl: %1 został już zaproszony do tego pokoju.

[ctx: <user> is banned from this room.]
en: %1 is banned from this room.
pl: %1 jest zbanowany w tym pokoju.

en: You are already in this room.
pl: Już jesteś w tym pokoju.

[ctx: <user> is already in this room.]
en: %1 is already in this room.
pl: %1 przebywa już w tym pokoju.

[ctx: <username> was invited into this room]
en: %1 was invited into this room
pl: %1 został zaproszony do tego pokoju

en: <user id>
pl: <id-użytkownika>

en: Invites the user to this room
pl: Zaprasza użytkownika do tego pokoju

[ctx: '<text>' does not look like a room id or alias.]
en: '%1' does not look like a room id or alias.
pl: '%1' nie wygląda jak identyfikator pokoju, czy alias.

[ctx: Joining room <roomname>.]
en: Joining room %1.
pl: Dołączanie do pokoju %1.

en: <room alias or id>
pl: <alias lub id pokoju>

en: Joins the given room
pl: Dołącza do danego pokoju

[ctx: Knocking room <roomname>.]
en: Knocking room %1.
pl: Pukanie do pokoju %1.

en: <room alias or id> [<reason>]
pl: <alias lub id pokoju> [<powód>]

en: Requests to join the given room
pl: Prośby o dołączenie do danego pokoju

[ctx: You are already in room <roomname>.]
en: You are already in room %1.
pl: Już przebywasz w tym pokoju %1.

en: Leaving this room.
pl: Opuszcza ten pokój.

[ctx: Leaving room <roomname>.]
en: Leaving room %1.
pl: Opuszczanie pokoju %1.

[ctx: Room <roomname> not found]
en: Room %1 not found.
pl: Nie znaleziono pokoju %1.

en: [<room alias or id>]
pl: [<alias lub id pokoju>]

en: Leaves the given room or this room, if there is none given
pl: Opuszcza dany pokój lub ten pokój, jeśli nie podano żadnego

en: No new nickname provided, no changes will happen.
pl: Nie podano nowego pseudonimu, więc nie nastąpi żadna zmiana.

en: <display name>
pl: <wyświetlana nazwa>

en: Changes your global display name
pl: Zmienia twoją globalną, wyświetlaną nazwę

en: Changes your display name in this room
pl: Zmienia twoją wyświetlaną nazwę w tym pokoju

[ctx: <username> is already ignored.]
en: %1 is already ignored.
pl: %1 jest już wyciszony.

[ctx: <username> is now ignored]
en: %1 is now ignored.
pl: %1 jest teraz wyciszony.

[ctx: <username> is not a known user]
en: %1 is not a known user.
pl: %1 nie jest znanym użytkownikiem.

en: Ignores the given user
pl: Wycisza danego użytkownika

[ctx: <username> is not ignored.]
en: %1 is not ignored.
pl: %1 nie jest wyciszony.

[ctx: <username> is no longer ignored.]
en: %1 is no longer ignored.
pl: %1 nie jest już wyciszony.

en: Unignores the given user
pl: Usuwa wyciszenie danego użytkownika

en: <reaction text>
pl: <tekst reakcji>

en: React to the message with the given text
pl: Zareaguj na tę wiadomość danym tekstem

[ctx: <user> is already banned from this room.]
en: %1 is already banned from this room.
pl: %1 został już zbanowany w tym pokoju

en: You are not allowed to ban users from this room.
pl: Nie masz pozwolenia na banowanie użytkowników w tym pokoju.

[ctx: You are not allowed to ban <username> from this room.]
en: You are not allowed to ban %1 from this room.
pl: Nie masz pozwolenia na zbanowanie %1 w tym pokoju.

[ctx: <username> was banned from this room.]
en: %1 was banned from this room.
pl: %1 został zbanowany w tym pokoju.

en: <user id> [<reason>]
pl: <id-użytkownika> [<powód>]

en: Bans the given user
pl: Banuje danego użytkownika

en: You are not allowed to unban users from this room.
pl: Nie masz pozwolenia na odbanowywanie użytkowników w tym pokoju.

[ctx: <user> is not banned from this room.]
en: %1 is not banned from this room.
pl: %1 nie jest zbanowany w tym pokoju

[ctx: <username> was unbanned from this room.]
en: %1 was unbanned from this room.
pl: %1 został odbanowany w tym pokoju

en: Removes the ban of the given user
pl: Usuwa bana na danego użytkownika

en: You cannot kick yourself from the room.
pl: Nie możesz wykopać samego siebie z pokoju.

[ctx: <username> is not in this room]
en: %1 is not in this room.
pl: %1 nie przebywa w tym pokoju.

en: You are not allowed to kick users from this room.
pl: Nie masz pozwolenia na wykopywanie użytkowników z tego pokoju.

[ctx: You are not allowed to kick <username> from this room]
en: You are not allowed to kick %1 from this room.
pl: Nie masz pozwolenia na wykopanie %1 z tego pokoju.

[ctx: <username> was kicked from this room.]
en: %1 was kicked from this room.
pl: %1 został wykopany z tego pokoju.

en: Removes the user from the room
pl: Usuwa użytkownika z pokoju

[ctx: n times]
en:  %1 time  |  %1 times
pl[0]:  %1 raz
pl[1]:  %1 razy
pl[2]:  %1 razy

[ctx: n users]
en:  %1 user  |  %1 users
pl[0]:  %1 użytkownik
pl[1]:  %1 użytkowników
pl[2]:  %1 użytkowników

[ctx: [action 1, action 2] or [action 3]]
en:  or
pl:  lub

[ctx: [action 1, action 2] and [action 3]]
en:  and
pl:  oraz

[ctx: Previously used emojis]
en: History
pl: Historia

[ctx: 'Smileys' is a category of emoji]
en: Smileys
pl: Uśmiechy

[ctx: 'People' is a category of emoji]
en: People
pl: Ludzie

[ctx: 'Nature' is a category of emoji]
en: Nature
pl: Natura

[ctx: 'Food' is a category of emoji]
en: Food
pl: Jedzenie

[ctx: 'Activities' is a category of emoji]
en: Activities
pl: Aktywności

[ctx: 'Travel' is a category of emoji]
en: Travel
pl: Podróże

[ctx: 'Objects' is a category of emoji]
en: Objects
pl: Obiekty

[ctx: 'Symbols' is a category of emoji]
en: Symbols
pl: Symbole

[ctx: 'Flags' is a category of emoji]
en: Flags
pl: Flagi

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
pl: Własne

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: The day before yesterday
pl: Przedwczoraj

en: <i>[This message was deleted]</i>
pl: <i>[Wiadomość została usunięta]</i>

en: <i>[This message was deleted: %1]</i>
pl: <i>[Wiadomość została usunięta: %1]</i>

en: [REDACTED]
pl: [ZREDAGOWANO]

en: [REDACTED: %1]
pl: [ZREDAGOWANO: %1]

en: 1 user:  | %1 users:
pl[0]: 1 użytkownik:
pl[1]: %1 użytkowników:
pl[2]: %1 użytkowników:

en: Invited
pl: Zaproszone

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Direct Messages
pl: Bezpośrednie wiadomości

en: Normal
pl: Zwykłe

en: Low priority
pl: Niski priorytet

en: Spaces
pl: Odstępy

en: a file
pl: plik

en: reinvited %1 to the room
pl: zaprosił(a) ponownie %1 do pokoju

en: joined the room (repeated)
pl: dołączył(a) do pokoju (powtórzono)

en: invited %1 to the room
pl: zaprosił(a) %1 do pokoju

en: joined the room
pl: dołączył(a) do pokoju

[ctx: their refers to a singular user]
en: cleared their display name
pl: wyczyścił(a) swoją wyświetlaną nazwę

[ctx: their refers to a singular user]
en: changed their display name to %1
pl: zmienił(a) swoją wyświetlaną nazwę na %1

en:  and
pl:  i

[ctx: their refers to a singular user]
en: cleared their avatar
pl: wyczyścił(a) swój awatar

en: set an avatar
pl: ustawił(a) awatar

[ctx: their refers to a singular user]
en: updated their avatar
pl: zmienił(a) swój awatar

[ctx: <user> changed nothing]
en: changed nothing
pl: nie zmienił niczego

en: withdrew %1's invitation
pl: wycofał(a)  zaproszenie %1

en: rejected the invitation
pl: odrzucił(a) zaproszenie

en: unbanned %1
pl: odbanował(a) %1

en: self-unbanned
pl: samo-odbanowany

en: has put %1 out of the room: %2
pl: umieścił %1 poza pokojem: %2

en: left the room
pl: opuścił(a) pokój

en: banned %1 from the room
pl: zbanował %1 w tym pokoju

en: banned %1 from the room: %2
pl: zbanował(a) %1 z pokoju: %2

en: self-banned from the room
pl: samozbanowany(a) z pokoju

en: requested an invite
pl: zażądaj zaproszenia

en: requested an invite with reason: %1
pl: zażądano zaproszenia z powodem: %1

en: made something unknown
pl: zrobił(a) coś nieznanego

en: cleared the room main alias
pl: wyczyścił(a) główny alias pokoju

en: set the room main alias to: %1
pl: ustawił(a) główny alias pokoju na: %1

en: cleared the room name
pl: wyczyścił(a) nazwę pokoju

en: set the room name to: %1
pl: ustawił(a) nazwę pokoju na: %1

en: cleared the topic
pl: wyczyścił(a) temat

en: set the topic to: %1
pl: ustawił(a) temat na: %1

en: changed the room avatar
pl: zmienił(a) awatar pokoju

en: activated End-to-End Encryption
pl: aktywował(a) szyfrowanie End-to-End

en: upgraded the room to version %1
pl: zaktualizował(a) pokój do wersji %1

en: created the room, version %1
pl: utworzył(a) pokój, wersja %1

[ctx: 'power level' means permission level]
en: changed the power levels for this room
pl: zmieniono poziomy mocy dla tego pokoju

en: changed the server access control lists for this room
pl: zmieniono serwerową listę sterującą dostępem dla tego pokoju

[ctx: [User] added <name> widget]
en: added %1 widget
pl: dodał %1 element interfejsu

[ctx: [User] removed <name> widget]
en: removed %1 widget
pl: usunął %1 element interfejsu

[ctx: [User] configured <name> widget]
en: configured %1 widget
pl: ustawił %1 element interfejsu

en: updated %1 state
pl: zaktualizował(a) stan %1

en: updated %1 state for %2
pl: zaktualizował(a) stan %1 dla %2

en: Unknown event
pl: Nieznane wydarzenie

en: sent a message
pl: wysłał(a) wiadomość

en: sent a sticker
pl: wysłał(a) naklejkę

en: reinvited someone to the room
pl: zaprosił(a) ponownie kogoś do pokoju

en: invited someone to the room
pl: zaprosił(a) kogoś do pokoju

[ctx: their refers to a singular user]
en: changed their display name
pl: zmienił(a) swoją nazwę wyświetlaną

en: withdrew a user's invitation
pl: wycofał(a) zaproszenie użytkownika

en: unbanned a user
pl: odbanował(a) użytkownika

en: put a user out of the room
pl: umieścił(a) użytkownika poza pokojem

en: banned a user from the room
pl: zbanował(a) użytkownika w tym pokoju

en: set the room main alias
pl: ustawił(a) główny alias pokoju

en: set the room name
pl: ustawił(a) nazwę pokoju

en: set the topic
pl: ustawił(a) temat

en: upgraded the room version
pl: uaktualnił(a) wersję pokoju

en: created the room
pl: utworzył(a) pokój

en: added a widget
pl: dodał(a) element interfejsu

en: removed a widget
pl: usunął(ęła) element interfejsu

en: configured a widget
pl: ustawił(a) element interfejsu

en: updated the state
pl: uaktualnił(a) stan

en: started a poll
pl: rozpoczął(ęła) głosowanie

en: Report sent successfully.
pl: Pomyślnie wysłano zgłoszenie.

en: Open NeoChat in this room
pl: Otwórz NeoChat w tym pokoju

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply...
pl: Odpowiedz...

en: %1 invited you to a room
pl: %1 zaprosił cię do pokoju

en: Open this invitation in NeoChat
pl: Otwórz to zaproszenie w NeoChat

en: Accept Invitation
pl: Przyjmij zaproszenie

en: Reject Invitation
pl: Odrzuć zaproszenie

en: Attachment:
pl: Załącznik:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Cancel sending attachment
pl: Wyłącz wysyłanie załączników

en: Attach an image or file
pl: Załącz obraz lub plik

en: Add an Emoji
pl: Dodaj Emoji

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: This room is encrypted. Build libQuotient with encryption enabled to send encrypted messages.
pl: Ten pokój jest zaszyfrowany. Zbuduj libQuotient z włączonym szyfrowaniem, aby móc wysyłać szyfrowane wiadomości.

en: Send an encrypted message…
pl: Wyślij wiadomość zaszyfrowaną…

en: Set an attachment caption...
pl: Nadaj podpis załącznikowi...

en: Send a message…
pl: Wyślij wiadomość…

[ctx: @action:button]
en: Cancel reply
pl: Przerwij odpowiadanie

en: NeoChat is offline. Please check your network connection.
pl: NeoChat jest odłączony od sieci. Sprawdź swoje połączenie sieciowe.

en: Replying to:
pl: Odpowiadanie na:

en: No emojis
pl: Bez emoji

en: Explore rooms
pl: Przeglądaj pokoje

en: Start a Chat
pl: Rozpocznij rozmowę

en: Create a Room
pl: Stwórz pokój

en: Create rooms and chats
pl: Twórz pokoje i rozmowy

en: Zoom in
pl: Powiększ

en: Zoom out
pl: Pomniejsz

en: Rotate left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate right
pl: Obróć w prawo

en: Save as
pl: Zapisz jako

en: Close
pl: Zamknij

[ctx: @title]
en: Select a Homeserver
pl: Wybierz serwer domowy

en: Homeserver:
pl: Serwer domowy:

en: Other...
pl: Inne...

[ctx: @action:button]
en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Please wait. This might take a little while.
pl: Zaczekaj. To może zająć dłuższą chwilę.

[ctx: @title]
en: Login
pl: Wejdź

en: Enter your Matrix ID
pl: Wpisz swoje ID Matriksa

en: Matrix ID:
pl: ID Matriksa:

en: Loading…
pl: Wczytywanie…

en: Already logged in
pl: Już zalogowany

en: Login Methods
pl: Sposoby wejścia

en: Login with password
pl: Wejdź na hasło

en: Login with single sign-on
pl: Wejdź jednorazowo

en: Login
pl: Wejdź

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Welcome
pl: Witaj

[ctx: @title]
en: Password
pl: Hasło

en: Enter your password
pl: Wpisz swoje hasło

[ctx: @action:button]
en: Login
pl: Wejdź

en: Complete the authentication steps in your browser
pl: Ukończ kroki uwierzytelniające w swojej przeglądarce sieciowej

[ctx: @action:button]
en: Back
pl: Wstecz

en: This message is encrypted and the sender has not shared the key with this device.
pl: Ta wiadomość jest zaszyfrowana, a jej nadawca nie udostępnił klucza temu urządzeniowi.

[ctx: tooltip for a button on a message; offers ability to download its file]
en: Download
pl: Pobierz

[ctx: tooltip for a button on a message; offers ability to open its downloaded file with an appropriate application]
en: Open File
pl: Otwórz plik

[ctx: tooltip for a button on a message; stops downloading the message's file]
en: Stop Download
pl: Zatrzymaj pobieranie

en: Shrink preview
pl: Skurcz podgląd

en: Expand preview
pl: Rozpręż podgląd

en: Loading URL preview
pl: Wczytywanie podglądu adresu URL

[ctx: @action:button]
en: Confirm edit
pl: Potwierdź zmianę

[ctx: @action:button]
en: Cancel edit
pl: Anuluj edytowanie

en: Based on votes by %1 user | Based on votes by %1 users
pl[0]: Na podstawie głosu %1 użytkownika
pl[1]: Na podstawie głosów %1 użytkowników
pl[2]: Na podstawie głosów %1 użytkowników

[ctx: as in 'this vote has ended']
en: (Ended)
pl: (Zakończone)

[ctx: Separate the usernames of users]
en:  and
pl:  oraz

[ctx: %1 is the number of other users]
en:  and %1 other |  and %1 others
pl[0]:  i %1 inny
pl[1]:  i %1 innych
pl[2]:  i %1 innych

[ctx: %2 is the users who reacted and %3 the emoji that was given]
en: %2 reacted with %3 | %2 reacted with %3
pl[0]: %2 zareagował %3
pl[1]: %2 zareagował %3
pl[2]: %2 zareagował %3

[ctx: Relative time since the room was last read]
en: Last read: %1
pl: Ostatnio odczytywany: %1

en:  (edited)
pl:  (edytowana)

en: Video
pl: Wideo

[ctx: @action:button]
en: Volume
pl: Głośność

en: Add Account
pl: Dodaj konto

en: Log in to an existing account
pl: Wejdź na istniejące konto

[ctx: @title:window]
en: Login
pl: Logowanie

en: Edit this account
pl: Edytuj to konto

en: Account editor
pl: Edytor konta

en: Switch User
pl: Przełącz użytkownika

en: Add
pl: Dodaj

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Open Settings
pl: Otwórz ustawienia

en: Activate Encryption
pl: Włącz szyfrowanie

en: It will not be possible to deactivate the encryption after it is enabled.
pl: Nie będzie można wyłączyć szyfrowania po jego włączeniu.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Sign out
pl: Wypisz

en: Are you sure you want to sign out?
pl: Czy na pewno chcesz się wypisać?

en: Room Name
pl: Nazwa pokoju

en: Room Topic
pl: Temat pokoju

en: Confirm the emoji below are displayed on both devices, in the same order.
pl: Potwierdź, że poniższe emoji są wyświetlane na obu urządzeniach, w tej samej kolejności.

en: They match
pl: Są zgodne

en: They don't match
pl: Są niezgodne

en: Session Verification
pl: Sprawdzenie posiedzenia

en: Waiting for device to accept verification.
pl: Oczekiwanie, aż urządzenie zatwierdzi sprawdzenie.

en: Incoming key verification request from device **%1**
pl: Przychodząca prośba o sprawdzenie klucza z urządzenia **%1**

en: Waiting for other party to verify.
pl: Oczekiwanie na sprawdzenie drugiej strony.

en: Compare a set of emoji on both devices
pl: Sprawdź zestaw emoji na obu urządzeniach

en: Successfully verified device **%1**
pl: Pomyślnie sprawdzono urządzenie  **%1**

en: Accept
pl: Zaakceptuj

en: Decline
pl: Odmów

en: The session verification was canceled for unknown reason.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia z nieznanego powodu.

en: The session verification timed out.
pl: Przekroczono czas na sprawdzenie posiedzenia.

en: The session verification timed out for remote party.
pl: Przekroczono czas na sprawdzenie posiedzenia dla strony zdalnej.

en: You canceled the session verification.
pl: Zaniechałeś sprawdzenia posiedzenia.

en: The remote party canceled the session verification.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia.

en: The session verification was canceled because we received an unexpected message.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo otrzymaliśmy nieoczekiwaną wiadomość.

en: The remote party canceled the session verification because it received an unexpected message.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo otrzymała nieoczekiwaną wiadomość.

en: The session verification was canceled because it received a message for an unknown session.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo otrzymała ona wiadomość z nieznanego powodu.

en: The remote party canceled the session verification because it received a message for an unknown session.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo otrzymała wiadomość dla nieznanej posiedzenia.

en: The session verification was canceled because NeoChat is unable to handle this verification method.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo NeoChat nie jest w stanie obsłużyć tego sposobu sprawdzenia.

en: The remote party canceled the session verification because it is unable to handle this verification method.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo nie jest w stanie obsłużyć tego sposobu sprawdzenia.

en: The session verification was canceled because the keys are incorrect.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo klucze są niepoprawne.

en: The remote party canceled the session verification because the keys are incorrect.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo klucze są niepoprawne.

en: The session verification was canceled because it verifies an unexpected user.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo sprawdzała ona nieoczekiwanego użytkownika.

en: The remote party canceled the session verification because it verifies an unexpected user.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo sprawdzała ona nieoczekiwanego użytkownika.

en: The session verification was canceled because we received an invalid message.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo otrzymaliśmy nieprawidłową wiadomość.

en: The remote party canceled the session verification because it received an invalid message.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo otrzymała nieprawidłową wiadomość.

en: The session was accepted on a different device
pl: Posiedzenie zostało zatwierdzone na innym urządzeniu

en: The session verification was canceled because of a mismatched key.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia ze względu na niezgodne klucze.

en: The remote party canceled the session verification because of a mismatched key.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia ze względu na niezgodne klucze.

en: The session verification was canceled because the keys do not match.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia, bo klucze nie są zgodne.

en: The remote party canceled the session verification because the keys do not match.
pl: Strona zdalna zaniechała sprawdzenia posiedzenia, bo klucze nie są zgodne.

en: The session verification was canceled due to an unknown error.
pl: Zaniechano sprawdzenia posiedzenia ze względu na nieznany błąd.

en: Please choose a file
pl: Wybierz plik

en: Edit user power level
pl: Zmień uprawnienia użytkownika

en: Member (0)
pl: Członek (0)

en: Admin (100)
pl: Administrator (100)

en: Confirm
pl: Potwierdź

[ctx: @title:menu Account detail dialog]
en: Account detail
pl: Szczegóły konta

en: Unignore this user
pl: Usuń wyciszenie tego użytkownika

en: Ignore this user
pl: Wycisz tego użytkownika

en: Kick this user
pl: Wyrzuć tego użytkownika

en: Invite this user
pl: Zaproś tego użytkownika

en: Ban this user
pl: Zbanuj tego użytkownika

[ctx: @title]
en: Ban User
pl: Zbanuj użytkownika

en: Unban this user
pl: Odbanuj tego użytkownika

en: Set user power level
pl: Ustaw poziom uprawnień użytkownika

en: Remove recent messages by this user
pl: Usuń ostatnie wiadomości tego użytkownika

[ctx: @title]
en: Remove Messages
pl: Usuń wiadomości

en: Open a private chat
pl: Rozpocznij prywatną rozmowę

en: Copy link
pl: Skopiuj odnośnik

en: Warning: %1
pl: Ostrzeżenie: %1

[ctx: @title:window]
en: Session Verification
pl: Sprawdzenie posiedzenia

en: User consent
pl: Zgoda użytkownika

en: Your homeserver requires you to agree to its terms and conditions before being able to use it. Please click the button below to read them.
pl: Twój serwer domowy wymaga zgody na jego warunki, zanim będzie można go używać. Aby je przeczytać, naciśnij na przycisk poniżej.

en: Open
pl: Otwórz

en: Start a chat
pl: Rozpocznij rozmowę

en: Do you want to start a chat with %1?
pl: Czy chcesz rozpocząć rozmowę z %1?

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
pl: Cofnij

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
pl: Przywróć

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
pl: Wytnij

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Configure NeoChat...
pl: Ustawienia NeoChata...

[ctx: menu]
en: Configure NeoChat...
pl: Ustawienia NeoChata...

[ctx: menu]
en: Quit NeoChat
pl: Zakończ NeoChat

[ctx: menu]
en: File
pl: Plik

[ctx: menu]
en: New Private Chat…
pl: Nowa rozmowa prywatna...

[ctx: menu]
en: New Group…
pl: Nowa grupa...

[ctx: menu]
en: Browse Chats…
pl: Przeglądaj rozmowy...

[ctx: menu]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: menu]
en: View
pl: Widok

[ctx: menu item that opens a UI element called the 'Quick Switcher', which offers a fast keyboard-based interface for switching in between chats.]
en: Open Quick Switcher
pl: Otwórz szybki przełącznik

[ctx: menu]
en: Window
pl: Okno

[ctx: menu]
en: Exit Full Screen
pl: Zakończ tryb pełnoekranowy

[ctx: menu]
en: Enter Full Screen
pl: Przejdź w tryb pełnoekranowy

[ctx: menu]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: menu]
en: Matrix FAQ
pl: FAQ Matriksa

en: Open in New Window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Remove from Favourites
pl: Usuń z ulubionych

en: Add to Favourites
pl: Dodaj do ulubionych

en: Reprioritize
pl: Zmień priorytet

en: Deprioritize
pl: Obniż priorytet

en: Mark as Read
pl: Oznacz jako przeczytane

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy user's Matrix ID to Clipboard
pl: Skopiuj ID użytkownika Matriksa do schowka

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Address to Clipboard
pl: Skopiuj adres do schowka

en: Notification State
pl: Stan powiadomienia

en: Follow Global Setting
pl: Zgodnie z ustawieniami ogólnymi

[ctx: As in 'notify for all messages']
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: As in 'notify when the user is mentioned or the message contains a set keyword']
en: @Mentions and Keywords
pl: @Wzmianki i Słowa Kluczowe

[ctx: As in 'do not notify for any messages']
en: Off
pl: Wył.

en: Room Settings
pl: Ustawienia pokoju

en: Leave Room
pl: Opuść pokój

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share the selected media
pl: Udostępnij zaznaczone treści

en: Sharing failed
pl: Niepowodzenie udostępniania

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
pl: Adres URL do współdzielenia obrazu to <a href='%1'>%1</a>

[ctx: 'Space' is a matrix space]
en: View Space
pl: Pokaż przestrzeń

[ctx: 'Space' is a matrix space]
en: Space Settings
pl: Ustawienia space

en: Space Settings
pl: Ustawienia przestrzeni

[ctx: 'Space' is a matrix space]
en: Leave Space
pl: Opuść Space

en: Ban User
pl: Zbanuj użytkownika

en: Reason for banning this user
pl: Powód zbanowania tego użytkownika

[ctx: @action:button 'Ban' as in 'Ban this user']
en: Ban
pl: Zbanuj

[ctx: @action]
en: Cancel
pl: Anuluj

en: Open Externally
pl: Otwórz zewnętrznie

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Remove
pl: Usuń

[ctx: @title]
en: Remove Message
pl: Usuń wiadomość

[ctx: @action:button 'Report' as in 'Report this event to the administrators']
en: Report
pl: Zgłoś

[ctx: @title]
en: Report Message
pl: Zgłoś wiadomość

en: View Source
pl: Pokaż źródło

en: Message Source
pl: Źródło wiadomości

en: Copy Link
pl: Skopiuj odnośnik

en: Search for '%1'
pl: Znajdź '%1'

en: Configure Web Shortcuts...
pl: Ustawienia skrótów sieciowych...

en: Event Source
pl: Źródło wydarzenia

en: Remove Messages
pl: Usuń wiadomości

en: Remove Message
pl: Usuń wiadomość

en: Reason for removing this user's recent messages
pl: Powód usunięcia ostatnich wiadomości tego użytkownika

en: Reason for removing this message
pl: Powód usunięcia tej wiadomości

[ctx: @action:button 'Remove' as in 'Remove this message']
en: Remove
pl: Usuń

en: Report Message
pl: Zgłoś wiadomość

en: Reason for reporting this message
pl: Powód zgłoszenia tej wiadomości

en: Room State - %1
pl: Stan pokoju — %1

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
pl: Cofnij

[ctx: @action:button Accept image modification]
en: Accept
pl: Zatwierdź

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit the cache directory.
pl: Nie udało się zapisać pliku. Sprawdź czy masz wystarczające uprawnienia do edycji katalogu pamięci podręcznej.

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
pl: Przytnij

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
pl: Obróć w lewo

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
pl: Obróć w prawo

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
pl: Odbij w pionie

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
pl: Odbij w poziomie

en: Invite a User
pl: Zaproś użytkownika

en: Find a user...
pl: Znajdź użytkownika…

en: No users available
pl: Brak dostępnych użytkowników

en: Send invitation
pl: Wyślij zaproszenie

en: Explore Rooms
pl: Przeglądaj pokoje

en: Find a room...
pl: Znajdź pokój…

en: View
pl: Wyświetl

en: Join
pl: Dołącz

en: Add New Server
pl: Dodaj nowy serwer

en: Home Server
pl: Serwer domowy

en: Add new server
pl: Dodaj nowy serwer

[ctx: @title:window]
en: Add server
pl: Dodawanie serwera

en: Valid server entered
pl: Wpisano prawidłowy serwer

en: This server cannot be resolved or has already been added
pl: Nie można ustalić położenia tego serwera lub już został dodany

en: The entered text is not a valid url
pl: Wpisany tekst jest nieprawidłowym adresem url

en: Enter server url e.g. kde.org
pl: Wpisz adres URL serwera np. kde.org

en: Server URL
pl: Adres URL serwera

en: Joined
pl: Dołączono

[ctx: @action:button]
en: Show All Rooms
pl: Pokaż wszystkie pokoje

en: No rooms found
pl: Nie znaleziono pokojów

en: Join some rooms to get started
pl: Aby rozpocząć, dołącz do dowolnego pokoju

en: Search in room directory
pl: Szukaj w katalogu pokojów

en: No Name
pl: Brak nazwy

en: Muted room
pl: Wyciszony pokój

en: Configure room
pl: Ustawienia pokoju

en: Accept this invitation?
pl: Czy przyjąć to zaproszenie?

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Choose local file
pl: Wybierz plik lokalny

en: Clipboard image
pl: Obraz ze schowka

en: Jump to first unread message
pl: Przeskocz do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości

en: Jump to latest message
pl: Przeskocz do ostatniej wiadomości

en: Drag items here to share them
pl: Przeciągnij tutaj elementy, aby je udostępnić

[ctx: Message displayed when some users are typing]
en: %2 is typing | %2 are typing
pl[0]: %2 pisze
pl[1]: %2 piszą
pl[2]: %2 pisze

en: This message was sent from a verified device
pl: Wiadomość tę wysłano ze sprawdzonego urządzenia

en: React
pl: Dodaj reakcję

[ctx: @action:title]
en: Search Messages
pl: Poszukaj wiadomości

en: Enter a text to start searching
pl: Wpisz tekst, aby rozpocząć wyszukiwanie

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: Chat
pl: Rozmowa

en: Welcome to Matrix
pl: Witaj w Matriksie

en: Room information
pl: Informacje o pokoju

en: Room settings
pl: Ustawienia pokoju

en: No name
pl: Brak nazwy

en: No Canonical Alias
pl: Brak kanonicznego aliasu

en: No Topic
pl: Brak tematu

en: Options
pl: Ustawienia

en: Open developer tools
pl: Otwórz narzędzia programistów

en: Developer Tools
pl: Narzędzia programistów

en: Search in this room
pl: Poszukaj w tym pokoju

[ctx: @action:title]
en: Search
pl: Poszukaj

en: Remove room from favorites
pl: Usuń pokój z ulubionych

en: Make room favorite
pl: Dodaj pokój do ulubionych

en: Members
pl: Członkowie

en: Search user in room
pl: Poszukaj użytkownika w pokoju

en: Invite user to room
pl: Zaproś użytkownika do pokoju

en: %1 Member | %1 Members
pl[0]: %1 członek
pl[1]: %1 członków
pl[2]: %1 członków

en: No Member Count
pl: Brak liczby członków

en: General
pl: Ogólne

en: Security
pl: Zabezpieczenia

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Room Information
pl: Szczegóły pokoju

en: Update avatar
pl: Uaktualnij awatar

en: Room name:
pl: Nazwa pokoju:

en: Room topic:
pl: Temat pokoju:

en: Save
pl: Zapisz

en: Room ID
pl: ID pokoju

en: Copy room ID to clipboard
pl: Skopiuj ID pokoju do schowka

en: Room version
pl: Wersja pokoju

en: Upgrade Room
pl: Uaktualnij pokój

en: Aliases
pl: Aliasy

en: No canonical alias set
pl: Nie ustawiono kanonicznego aliasu

en: Make this alias the room's canonical alias
pl: Uczyń ten alias kanonicznym aliasem pokoju

en: Delete alias
pl: Usuń alias

en: Add new alias
pl: Dodaj nowy alias

en: URL Previews
pl: Podglądy adresów URL

en: Enable URL previews by default for room members
pl: Domyślnie włącz podglądy URL dla członków pokoju

en: Enable URL previews
pl: Włącz podglądy adresów URL

en: URL previews are enabled by default in this room
pl: Podglądy URL są domyślnie włączone w tym pokoju

en: URL previews are disabled by default in this room
pl: Podglądy URL są domyślnie wyłączone w tym pokoju

en: This room continues another conversation.
pl: W tym pokoju nadal toczona jest rozmowa.

en: See older messages…
pl: Zobacz starsze wiadomości…

en: This room has been replaced.
pl: Ten pokój został zastąpiony.

en: See new room…
pl: Zobacz nowy pokój…

en: Upgrade the Room
pl: Uaktualnij pokój

en: Select new version
pl: Wybierz nową wersję

en: Privileged Users
pl: Uprzywilejowani użytkownicy

en: Default permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Default user power level
pl: Domyślny poziom uprawnień użytkownika

en: This is power level for all new users when joining the room
pl: Jest to poziom uprawnień dla wszystkich nowych użytkowników dołączających do pokoju

en: Default power level to set the room state
pl: Domyślny poziom uprawnień, na który ustawić pokój

en: This is used for all state events that do not have their own entry here
pl: Jest to używane do wszystkich wydarzeń stanu, które nie mają tutaj swojego wpisu

en: Default power level to send messages
pl: Domyślny poziom uprawnień do wysyłania wiadomości

en: This is used for all message events that do not have their own entry here
pl: Jest to używane do wszystkich wydarzeń-wiadomości, które nie mają tutaj swojego wpisu

en: Basic permissions
pl: Podstawowe uprawnienia

en: Invite users
pl: Zaproś użytkowników

en: Kick users
pl: Wykop użytkowników

en: Ban users
pl: Zbanuj użytkowników

en: Remove message sent by other users
pl: Usuń wiadomości wysłane przez innych użytkowników

en: Event permissions
pl: Uprawnienia wydarzeń

en: Change user permissions
pl: Zmień uprawnienia użytkownika

en: Change the room name
pl: Zmień nazwę pokoju

en: Change the room avatar
pl: Zmień awatar pokoju

en: Change the room canonical alias
pl: Zmień alias kanoniczny pokoju

en: Change the room topic
pl: Zmień temat pokoju

en: Enable encryption for the room
pl: Włącz szyfrowanie pokoju

en: Change the room history visibility
pl: Zmień widoczność historii pokoju

en: Set pinned events
pl: Ustaw przypięte wydarzenia

en: Upgrade the room
pl: Uaktualnij pokój

en: Set the room server access control list (ACL)
pl: Ustaw listę listę sterującą dostępem do tego serwera (ACL)

en: Set the children of this space
pl: Ustaw przestrzeń podrzędną dla tej przestrzeni

en: Set the parent space of this room
pl: Ustaw przestrzeń nadrzędną dla tego pokoju

en: Room notifications setting
pl: Ustawienia powiadomień pokoju

en: Follow global setting
pl: Zgodnie z ustawieniami ogólnymi

en: You need to upgrade this room to a newer version to enable this setting.
pl: Aby móc włączyć to ustawienie, należy uaktualnić ten pokój do nowej wersji.

[ctx: @option:check]
en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Enable encryption
pl: Włącz szyfrowanie

[ctx: option:check]
en: Once enabled, encryption cannot be disabled.
pl: Po włączeniu, nie będzie można wyłączyć szyfrowania.

[ctx: @option:check]
en: Access
pl: Dostęp

[ctx: @option:check]
en: Private (invite only)
pl: Prywatny (tylko po zaproszeniu)

en: Only invited people can join.
pl: Tylko zaproszeni ludzie mogą dołączyć.

[ctx: @option:check]
en: Space members
pl: Członkowie przestrzeni

en: Anyone in a space can find and join.
pl: Każdy w przestrzeni może odszukać i dołączyć.

[ctx: @option:check]
en: Knock
pl: Zapukaj

en: People not in the room need to request an invite to join the room.
pl: Ludzie, nie będący w pokoju, muszą poprosić o zaproszenie, aby do niego dołączyć.

[ctx: @option:check]
en: Public
pl: Publiczny

[ctx: @option:check]
en: Anyone can find and join.
pl: Każdy może odszukać i dołączyć.

[ctx: @option:check]
en: Message history visibility
pl: Widoczność historii wiadomości

[ctx: @option:check]
en: Anyone
pl: Ktokolwiek

[ctx: @option:check]
en: Anyone, regardless of whether they have joined, can view history.
pl: Historię może przeglądać ktokolwiek, niezależnie czy dołączył.

[ctx: @option:check]
en: Members only
pl: Tylko członkowie

[ctx: @option:check]
en: All members can view the entire message history, even before they joined.
pl: Wszyscy członkowie mogą przeglądać całą historię rozmów, nawet tę sprzed ich dołączenia.

[ctx: @option:check]
en: Members only (since invite)
pl: Tylko członkowie (od zaproszenia)

[ctx: @option:check]
en: New members can view the message history from the point they were invited to the room.
pl: Nowi członkowie mogą przeglądać historię rozmów od czasu ich zaproszenia.

[ctx: @option:check]
en: Members only (since joining)
pl: Tylko członkowie (od dołączenia)

[ctx: @option:check]
en: New members can view the message history from the point they joined the room.
pl: Nowi członkowie mogą przeglądać historię rozmów od czasu ich dołączenia.

en: Apply
pl: Zastosuj

[ctx: @title:window]
en: About NeoChat
pl: O NeoChat

[ctx: @title:window]
en: About KDE
pl: O KDE

en: Edit Account
pl: Edytuj konto

en: User information
pl: Szczegóły użytkownika

en: Remove current avatar
pl: Usuń bieżącego awatara

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Password
pl: Hasło

en: Your server doesn't support changing your password
pl: Twój serwer nie obsługuje zmieniania twojego hasła

en: Current Password:
pl: Obecne hasło:

en: New Password:
pl: Nowe hasło:

en: Confirm new Password:
pl: Potwierdź nowe hasło:

en: Passwords don't match
pl: Hasła nie są sobie równe

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie są sobie równe

en: Server Information
pl: Szczegóły serwera

en: Homeserver url
pl: Adres URL serwera domowego

en: Accounts
pl: Konta

en: Password changed successfully
pl: Hasło zmieniono pomyślnie

en: Wrong password entered
pl: Wpisano złe hasło

en: Unknown problem while trying to change password
pl: Wystąpił nieznany problem podczas próby zmiany hasła

[ctx: @title:window]
en: Appearance
pl: Wygląd

en: General theme
pl: Ogólny wygląd

en: Bubbles
pl: Bąbelki

en: Compact
pl: Zwarty

en: Use compact room list
pl: Użyj zwartego spisu pokojów

en: Show fancy effects in chat
pl: Pokaż ciekawe efekty w rozmowie

en: Use transparent chat page
pl: Użyj przezroczystej strony rozmowy

en: Transparency
pl: Przezroczystość

en: Only enabled if the transparent chat page is enabled.
pl: Włączone tylko, gdy włączana jest przezroczysta strona rozmowy.

en: Show your messages on the right
pl: Pokaż swoje wiadomości po prawej

en: Show links preview in the chat messages
pl: Pokaż podglądy odnośników w wiadomościach rozmowy

en: Show Avatar
pl: Pokaż awatar

en: In chat
pl: W rozmowie

en: In sidebar
pl: Na pasku bocznym

en: Color theme
pl: Zestaw kolorów

en: Devices
pl: Urządzenia

en: New device name
pl: Nazwa nowego urządzenia

en: Cancel editing display name
pl: Przerwij zmianę wyświetlanej nazwy

en: Confirm new display name
pl: Potwierdź nową wyświetlaną nazwę

en: Edit device name
pl: Edytuj nazwę urządzenia

en: Verify device
pl: Sprawdź urządzenie

en: Logout device
pl: Wyloguj urządzenie

en: Please login to view the signed-in devices for your account.
pl: Zaloguj się, aby obejrzeć obecnie podłączone urządzenia dla swojego konta.

en: Remove device
pl: Usuń urządzenie

en: Password:
pl: Hasło:

[ctx: @title:window]
en: Custom Emojis
pl: Własne emoji

en: No custom inline stickers found
pl: Nie znaleziono żadnych własnych naklejek w wierszu

en: new_emoji_name_here
pl: miejsce_na_nową_nazwę_emoji

en: Add Emoji...
pl: Dodaj Emoji...

en: Images (*.png *.gif *.webp)
pl: Obrazy (*.png *.gif *.webp)

[ctx: @title:window]
en: General
pl: Ogólne

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Close to system tray
pl: Zamknij na tackę systemową

en: Minimize to system tray on startup
pl: Zminimalizuj na tackę systemową po uruchomieniu

en: Automatically hide/unhide the room information when resizing the window
pl: Sam ukryj/odkryj szczegóły pokoju przy zmienianiu rozmiaru okna

en: Timeline Events
pl: Wydarzenia na osi czasu

en: Show deleted messages
pl: Pokaż usunięte wiadomości

en: Show state events
pl: Pokaż stany zdarzeń

en: Show leave and join events
pl: Pokaż dołączenia i opuszczania

en: Show name change events
pl: Pokaż zmiany nazw

en: Show avatar update events
pl: Pokaż uaktualnienia awatarów

en: Rooms and private chats
pl: Pokoje i prywatne rozmowy

en: Separated
pl: Oddzielone

en: Intermixed
pl: Złączone

[ctx: Chat Editor]
en: Editor
pl: Edytor

en: Use s/text/replacement syntax to edit your last message
pl: Użyj składni s/tekst/zastąpienie do zmiany swojej ostatniej wiadomości

en: Send typing notifications
pl: Powiadamiaj o pisaniu

en: Developer Settings
pl: Ustawienia programisty

en: Enable developer tools
pl: Włącz narzędzia programistów

[ctx: @title:window]
en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Enable notifications for this account
pl: Włącz powiadomienia dla tego konta

en: Whether push notifications are generated by your Matrix server
pl: Określa czy powiadomienia push są wysyłane przez twój serwer Matrix

en: Room Notifications
pl: Powiadomienia pokoju

en: Messages in one-to-one chats
pl: Wiadomości w rozmowach jeden na jednego

en: Encrypted messages in one-to-one chats
pl: Zaszyfrowane wiadomości w rozmowach jeden na jednego

en: Messages in group chats
pl: Wiadomości w rozmowach grupowych

en: Messages in encrypted group chats
pl: Wiadomości w zaszyfrowanych rozmowach grupowych

en: Room upgrade messages
pl: Wiadomości uaktualnień pokoju

en: @Mentions
pl: @Wspomnienia

en: Messages containing my display name
pl: Wiadomości zawierające moją wyświetlaną nazwę

en: Whole room (@room) notifications
pl: Powiadomienia w całym pokoju (@room)

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Messages containing my keywords
pl: Wiadomości zawierające moje słowa kluczowe

en: Keyword…
pl: Słowo kluczowe…

en: Add keyword
pl: Dodaj słowo kluczowe

en: Invites
pl: Zaproszenia

en: Invites to a room
pl: Zaprasza do pokoju

en: Call invitation
pl: Zaproszenie do rozmowy

en: Network Proxy
pl: Pośrednik sieciowy

en: System Default
pl: Domyślne systemowe

en: Socks5
pl: SOCKS5

en: Proxy Settings
pl: Ustawienia pośrednika

en: Host
pl: Gospodarz

en: User
pl: Użytkownik

en: Disable notifications
pl: Wyłącz powiadomienia

en: Enable notifications
pl: Włącz powiadomienia

en: Mute notifications
pl: Wycisz powiadomienia

en: Unmute notifications
pl: Usuń wyciszenie powiadomień

[ctx: As in clicking this button will switch off highlights for messages that match this rule]
en: Disable message highlights
pl: Wyłącz skróty wiadomości

[ctx: As in clicking this button will switch on highlights for messages that match this rule]
en: Enable message highlights
pl: Włącz skróty wiadomości

en: Delete keyword
pl: Usuń słowo kluczowe

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Custom Emojis
pl: Własne emoji

en: Spell Checking
pl: Sprawdzanie pisowni

en: About NeoChat
pl: O NeoChat

en: About KDE
pl: O KDE

[ctx: @window:title]
en: Spellchecking
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Selected default language:
pl: Wybierz domyślny język:

en: Open Personal Dictionary
pl: Otwórz katalog osobisty

en: Options:
pl: Ustawienia:

en: Enable automatic spell checking
pl: Samoczynnie sprawdzaj pisownię

en: Ignore uppercase words
pl: Pomiń słowa pisane wielkimi listerami

en: Ignore hyphenated words
pl: Pomiń zlepki słów

en: Detect language automatically
pl: Sam wykryj język

en: Spell checking languages
pl: Języki sprawdzania pisowni

en: %1 will provide spell checking and suggestions for the languages listed here when autodetection is enabled.
pl: %1 będzie sprawdzać poprawność pisowni i podpowiadać słowa dla języków wymienionych tutaj, jeśli samowykrywanie zostanie włączone.

en: Add a new word to your personal dictionary…
pl: Dodaj nowe słowo do swojego osobistego słownika...

[ctx: @action:button]
en: Add word
pl: Dodaj słowo

en: Spell checking dictionary
pl: Słownik sprawdzania pisowni

en: Delete word
pl: Usuń słowo

en: Malformed or empty Matrix id
pl: Zniekształcony lub pusty id Matriksa

en: %1 is not a correct Matrix identifier
pl: %1 nie jest poprawnym identyfikatorem Matriksa

en: Room not found
pl: Nie znaleziono pokoju

en: There's no room %1 in the room list. Check the spelling and the account.
pl: Nie ma pokoju w spisie pokojów %1. Sprawdź pisownię i konto.

en: Failed to join room
pl: Nie udało się dołączyć do pokoju

en: You requested to join '%1'
pl: Poprosiłeś od dołączenie do '%1'

en: Failed to request joining room
pl: Nie udało się poprosić o dołączenie do pokoju

en: No application for the link
pl: Brak programu obsługującego odnośnik

en: Your operating system could not find an application for the link.
pl: Twój system operacyjny nie może znaleźć programu, który obsłużyłby ten odnośnik.

en: Could not open URL
pl: Nie można otworzyć adresu URL

en: Show
pl: Pokaż

en: Quit
pl: Zakończ
