neomutt-2023-11-03 - en to et translation catalogue (660 entries)

note: L10N: prompt to add a new alias
en: Alias as:
et: Hüüdnimeks:

en: You already have an alias defined with that name
et: Teil on juba selle nimeline hüüdnimi

en: Warning: This alias name may not work.  Fix it?
et: Hoiatus: See hüüdnimi ei pruugi toimida. Parandan?

en: Address:
et: Aadress:

en: Personal name:
et: Isiku nimi:

en: Accept?
et: Nõus?

en: Save to file:
et: Salvestan faili:

en: Alias added
et: Hüüdnimi on lisatud

en: alias: no address
et: alias: aadress puudub

en: Exit
et: Välju

en: Del
et: Kustuta

en: Undel
et: Taasta

en: Select
et: Vali

en: Help
et: Appi

en: You have no aliases
et: Tei pole hüüdnimesid

en: Aliases
et: Hüüdnimed

en: Mail
et: Kiri

en: New Query
et: Uus päring

en: Make Alias
et: Loo alias

en: Search
et: Otsi

en: Waiting for response...
et: Ootan vastust...

en: Query command not defined
et: Päringukäsku ei ole defineeritud

en: Query:
et: Päring:

note: L10N: ask for a limit to apply
en: Limit: %s
et: Piirang: %s

en: Save
et: Salvesta

en: Pipe
et: Toru

en: Print
et: Trüki

en: Attachments
et: Lisad

en: Not available in this menu
et: Ei ole selles menüüs kasutatav

en: Function not permitted in attach-message mode
et: Funktsioon ei ole teate lisamise moodis lubatud

en: Mailbox is read-only
et: Postkast on ainult lugemiseks

en: There are no subparts to show
et: Osasid, mida näidata, ei ole

en: Can't delete attachment from POP server
et: Lisasid ei saa POP serverilt kustutada

en: Deletion of attachments from encrypted messages is unsupported
et: Krüpteeritud teadetest ei saa lisasid eemaldada

en: Only deletion of multipart attachments is supported
et: Kustutada saab ainult mitmeosalise teate lisasid

en: Can't match 'nametemplate', continue?
et: Nimemuster ei sobi, jätkan?

en: Mailcap compose entry requires %%s
et: Mailcap koostamise kirje nõuab %%s

en: Error running "%s"
et: Viga "%s" käivitamisel

en: Failure to open file to parse headers
et: Faili avamine päiste analüüsiks ebaõnnestus

en: Failure to open file to strip headers
et: Faili avamine päiste eemaldamiseks ebaõnnestus

en: No mailcap compose entry for %s, creating empty file
et: Mailcap koostamise kirjet %s jaoks puudub, loon tühja faili

en: Mailcap Edit entry requires %%s
et: Mailcap toimeta kirje nõuab %%s

en: No mailcap edit entry for %s
et: Mailcap toimeta kirjet %s jaoks ei ole.

en: No matching mailcap entry found.  Viewing as text.
et: Sobivat mailcap kirjet pole. Käsitlen tekstina.

en: MIME type not defined.  Can't view attachment.
et: MIME tüüp ei ole defineeritud. Lisa ei saa vaadata.

en: Can't create filter
et: Ei õnnestu luua filtrit

en: Write fault
et: Viga kirjutamisel

en: I don't know how to print that
et: Ma ei tea, kuidas seda trükkida

en: Saving...
et: Salvestan...

en: WARNING!  You are about to overwrite %s, continue?
et: HOIATUS: Te olete üle kirjutamas faili %s, jätkan?

en: Attachment filtered
et: Lisa on filtreeritud

en: Filter through:
et: Filtreeri läbi:

en: Pipe to:
et: Toru käsule:

en: Print attachment?
et: Trükin lisa?

en: Can't decrypt encrypted message
et: Krüpteeritud teadet ei õnnestu lahti krüpteerida

note: L10N: s is a directory.  NeoMutt is looking for a directory it needs for some reason (e.g. autocrypt, header cache, bcache), but it doesn't exist.  The prompt is asking whether to create the directory
en: %s does not exist. Create it?
et: %s ei ole. Loon selle?

note: L10N: mkdir() on the directory %s failed.  The second %s is the error message returned by libc
en: Can't create %s: %s
et: %s ei saa luua: %s

note: L10N: Autocrypt Account Menu Help line: delete account
en: Delete
et: Kustuta

en: %s is not a directory
et: %s ei ole kataloog

en: Mailboxes [%d]
et: Postkastid [%d]

en: Subscribed [%s], File mask: %s
et: Tellitud [%s], faili mask: %s

en: Directory [%s], File mask: %s
et: Kataloog [%s], failimask: %s

en: Can't attach a directory
et: Kataloogi ei saa lisada

en: New file name:
et: Uus failinimi:

en: No files match the file mask
et: Maskile vastavaid faile ei ole

en: Can't view a directory
et: Kataloogi ei saa vaadata

en: Error trying to view file
et: Viga faili vaatamisel

en: Chdir to:
et: Mine kataloogi:

en: Error scanning directory
et: Viga kataloogi skaneerimisel

en: Create is only supported for IMAP mailboxes
et: Luua saab ainult IMAP postkaste

en: Delete is only supported for IMAP mailboxes
et: Kustutada saab ainult IMAP postkaste

en: Really delete mailbox "%s"?
et: Kas tõesti kustutada postkast "%s"?

en: Mailbox not deleted
et: Postkasti ei kustutatud

en: Mailbox deleted
et: Postkast on kustutatud

en: File Mask:
et: Failimask:

en: %s: no such object
et: %s: sellist objekti ei ole

en: %s: too few arguments
et: %s: liiga vähe argumente

en: %s: color not supported by term
et: %s: terminal ei toeta värve

en: %s: too many arguments
et: %s: liiga palju argumente

note: L10N: '%s' is the file name of the temporary file
en: Could not create temporary file %s
et: Ajutise faili %s loomine ebaõnnestus

en: %s: no such color
et: %s. sellist värvi ei ole

en: %s: no such attribute
et: %s. sellist atribuuti pole

en: source: errors in %s
et: source: vead failis %s

en: invalid header field
et: vigane päiseväli

en: %s is unset
et: %s ei ole seatud

en: source: error at %s
et: source: viga kohal %s

en: Unable to lock mailbox
et: Postkasti ei saa lukustada

en: Error. Preserving temporary file: %s
et: Viga. Säilitan ajutise faili: %s

en: Send
et: Saada

en: Abort
et: Katkesta

en: Attach file
et: Lisa fail

en: Descrip
et: Kirjeldus

en: -- Attachments
et: -- Lisad

en: There are no attachments
et: Lisasid ei ole

en: You may not delete the only attachment
et: Ainukest lisa ei saa kustutada

en: Unable to attach %s
et: %s ei õnnestu lisada

en: Open mailbox to attach message from
et: Avage postkast, millest lisada teade

en: No messages in that folder
et: Selles kaustas ei ole teateid

en: Tag the messages you want to attach
et: Märkige teada, mida soovite lisada

en: Unable to attach
et: Ei õnnestu lisada

en: Invalid encoding
et: Vigane kodeering

en: New file:
et: Uus fail:

en: Content-Type is of the form base/sub
et: Content-Type on kujul baas/alam

en: Unknown Content-Type %s
et: Tundmatu Content-Type %s

en: Can't create file %s
et: Faili %s ei saa luua

en: Recoding only affects text attachments
et: Ümberkodeerimine puudutab ainult tekstilisasid

en: The current attachment won't be converted
et: Käesolevat lisa ei teisendata

en: The current attachment will be converted
et: Käesolev lisa teisendatakse

en: Rename to:
et: Uus nimi:

note: L10N: "stat" is a system call. Do "man 2 stat" for more information.
en: Can't stat %s: %s
et: Ei saa lugeda %s atribuute: %s

en: Save a copy of this message?
et: Salvestan sellest teatest koopia?

en: Write message to mailbox
et: Kirjuta teade postkasti

en: Writing message to %s ...
et: Kirjutan teate faili %s ...

en: Message written
et: Teade on kirjutatud

note: L10N: Example: Username at myhost.com
en: Username at %s:
et: Kasutajanimi serveril %s:

en: Password for %s@%s:
et: %s@%s parool:

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
et: (k)eeldu, (n)õustu korra, nõustu (a)alati

note: L10N: The letters correspond to the choices in the string: "(r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always" This is an interactive certificate confirmation prompt for an SSL connection.
en: roa
et: kna

en: (r)eject, accept (o)nce
et: (k)eeldu, (n)õustu korra

note: L10N: The letters correspond to the choices in the string: "(r)eject, accept (o)nce" This is an interactive certificate confirmation prompt for an SSL connection.
en: ro
et: kn

en: Jumping is not implemented for dialogs
et: hüppamine ei ole dialoogidele realiseeritud

en: Search is not implemented for this menu
et: Selles menüüs ei ole otsimist realiseeritud

en: Unable to get certificate from peer
et: Ei õnnestu saada partneri sertifikaati

en: [unable to calculate]
et: [arvutamine ei õnnestu]

en: This certificate belongs to:
et: Selle serveri omanik on:

en: This certificate was issued by:
et: Selle sertifikaadi väljastas:

en: This certificate is valid
et: See sertifikaat on kehtiv

en:    from %s
et:    alates %s

en:      to %s
et:      kuni %s

en: Certificate saved
et: Sertifikaat on salvestatud

en: Warning: Couldn't save certificate
et: Hoiatus: Sertifikaati ei saa salvestada

en: Filling entropy pool: %s...
et: Kogun entroopiat: %s...

en: %s has insecure permissions
et: %s omab ebaturvalisi õigusi

en: [invalid date]
et: [vigane kuupäev]

en: Server certificate is not yet valid
et: Serveri sertifikaat ei ole veel kehtiv

en: Server certificate has expired
et: Serveri sertifikaat on aegunud

en: Failed to find enough entropy on your system
et: Teie süsteemis ei ole piisavalt entroopiat

en: I/O error
et: S/V viga

en: unknown error
et: tundmatu viga

en: SSL failed: %s
et: SSL ebaõnnestus: %s

en: Looking up %s...
et: Otsin serverit %s...

en: Could not find the host "%s"
et: Ei leia masina "%s" aadressi

en: Connecting to %s...
et: Ühendus serverisse %s...

en: Could not connect to %s (%s)
et: Serveriga %s ei õnnestu ühendust luua (%s)

en: Error talking to %s (%s)
et: Viga serveriga %s suhtlemisel (%s)

en: Preconnect command failed
et: Preconnect käsklus ebaõnnestus

en: Connection to %s closed
et: Ühendus serveriga %s suleti

en: %s isn't a regular file
et: %s ei ole tavaline fail

en: Out of memory
et: Mälu on otsas

en: could not create temporary folder: %s
et: ajutise kausta loomine ebaõnnestus: %s

en: could not write temporary mail folder: %s
et: ei õnnestu kirjutada ajutisse kausta: %s

en: could not truncate temporary mail folder: %s
et: ajutist kausta ei õnnestu lühendada: %s

en: Message file is empty
et: Teate fail on tühi

en: Message not modified
et: Teadet ei muudetud

en: Can't open message file: %s
et: Teate faili ei saa avada: %s

note: L10N: %s is from strerror(errno)
en: Can't append to folder: %s
et: Kausta ei saa lisada: %s

en: multipart message has no boundary parameter
et: mitmeosalisel teatel puudub eraldaja

en: S/MIME already selected. Clear and continue?
et: S/MIME on juba valitud. Puhasta ja jätka?

en: PGP already selected. Clear and continue?
et: PGP on juba valitud. Puhasta ja jätka?

note: L10N: This string is used by the compose menu. Since it is hidden by default, it does not increase the indentation of other compose menu fields.  However, if possible, it should not be longer than the other compose menu fields.  Since it shares the row with "Encrypt with:", it should not be longer t
en: Sign as:
et: Allkirjasta kui:

en: Sign, Encrypt
et: Allkirjasta, krüpti

en: Encrypt
et: Krüpti

en: Sign
et: Allkirjasta

en: <default>
et: <vaikimisi>

en: Encrypt with:
et: Krüpti kasutades:

en: Error parsing address
et: Viga aadressi analüüsimisel

en: Can't create filter process
et: Filterprotsessi loomine ebaõnnestus

en: Pipe to command:
et: Toruga käsule:

en: No printing command has been defined
et: Trükkimise käsklust ei ole defineeritud

en: Shell command:
et: Käsurea käsk:

en: Copying to %s...
et: Kopeerin kausta %s...

en: Convert to %s upon sending?
et: Teisendan saatmisel kooditabelisse %s?

en: Content-Type changed to %s
et: Sisu tüübiks on nüüd %s

en: Threading is not enabled
et: Teemad ei ole lubatud

en: Clear flag
et: Eemalda lipp

en: Set flag
et: Sea lipp

en: Press any key to continue...
et: Jätkamiseks vajutage klahvi...

en:  ('?' for list):
et:  ('?' annab loendi):

en: toggle display of subparts
et: Lülita osade näitamist

en: delete the current entry
et: kustuta jooksev kirje

en: edit attachment description
et: toimeta lisa kirjeldust

en: edit attachment transfer-encoding
et: toimeta lisa kodeeringut

en: edit attachment using mailcap entry
et: toimeta lisa kasutades mailcap kirjet

en: edit attachment content type
et: muuda lisa sisu tüüpi

en: filter attachment through a shell command
et: filtreeri lisa läbi väliskäsu

en: get a temporary copy of an attachment
et: loo lisast ajutine koopia

en: compose new attachment using mailcap entry
et: loo mailcap kirjet kasutades uus lisa

en: pipe message/attachment to a shell command
et: saada teade/lisa käsu sisendisse

en: print the current entry
et: trüki jooksev kirje

en: toggle disposition between inline/attachment
et: lülita paigutust kehasse/lisasse

en: toggle recoding of this attachment
et: lülita selle lisa ümberkodeerimine

en: toggle whether to delete file after sending it
et: lülita faili kustutamist peale saatmist

en: undelete the current entry
et: taasta jooksev kirje

en: update an attachment's encoding info
et: uuenda teate kodeerimise infot

en: view attachment using mailcap entry if necessary
et: vaata lisa kasutades vajadusel mailcap kirjet

en: force viewing of attachment using mailcap
et: vaata lisa mailcap vahendusel

en: view attachment as text
et: vaata lisa tekstina

en: move to the bottom of the page
et: liigu lehe lõppu

en: remail a message to another user
et: saada teade edasi teisele kasutajale

en: select a new file in this directory
et: valige sellest kataloogist uus fail

en: display the currently selected file's name
et: näita praegu valitud faili nime

en: toggle view all/subscribed mailboxes (IMAP only)
et: lülita kõikide/tellitud kaustade vaatamine (ainult IMAP)

en: view file
et: vaata faili

en: change directories
et: vaheta kataloogi

en: check mailboxes for new mail
et: kontrolli uusi kirju postkastides

en: edit the file to be attached
et: toimeta lisatavat faili

en: edit the message
et: toimeta teadet

en: run ispell on the message
et: käivita teatel ispell

en: save this message to send later
et: salvesta teade hilisemaks saatmiseks

en: rename/move an attached file
et: tõsta/nimeta lisatud fail ümber

en: send the message
et: saada teade

en: write the message to a folder
et: kirjuta teade kausta

en: copy a message to a file/mailbox
et: koleeri teade faili/postkasti

en: create an alias from a message sender
et: loo teate saatjale alias

en: create a new mailbox (IMAP only)
et: loo uus postkast (ainult IMAP)

en: move entry to bottom of screen
et: liiguta kirje ekraanil alla

en: move entry to middle of screen
et: liiguta kirje ekraanil keskele

en: move entry to top of screen
et: liiguta kirje ekraanil üles

en: make decoded (text/plain) copy
et: tee avatud (text/plain) koopia

en: make decoded copy (text/plain) and delete
et: tee avatud (text/plain) koopia ja kustuta

en: delete the current mailbox (IMAP only)
et: kustuta jooksev postkast (ainult IMAP)

en: delete all messages in subthread
et: kustuta kõik teated alamteemas

en: delete all messages in thread
et: kustuta kõik teated teemas

en: display full address of sender
et: esita saatja täielik aadress

en: display message and toggle header weeding
et: näita teadet ja lülita päise näitamist

en: display a message
et: näita teadet

en: delete the char in front of the cursor
et: kustuta sümbol kursori eest

en: move the cursor one character to the left
et: liiguta kursorit sümbol vasakule

en: move the cursor to the beginning of the word
et: tõsta kursor sõna algusse

en: jump to the beginning of the line
et: hüppa rea algusse

en: capitalize the word
et: sõna algab suurtähega

en: complete filename or alias
et: täienda failinime või aliast

en: complete address with query
et: täienda aadressi päringuga

en: delete the char under the cursor
et: kustuta sümbol kursori alt

en: convert the word to lower case
et: teisenda tähed sõnas väiketähtedeks

en: jump to the end of the line
et: hüppa realõppu

en: move the cursor one character to the right
et: liiguta kursorit sümbol paremale

en: move the cursor to the end of the word
et: tõsta kursor sõna lõppu

en: scroll down through the history list
et: keri ajaloos alla

en: scroll up through the history list
et: keri ajaloos üles

en: delete chars from cursor to end of line
et: kustuta sümbolid kursorist realõpuni

en: delete chars from the cursor to the end of the word
et: kustuta sümbolid kursorist sõna lõpuni

en: delete all chars on the line
et: kustuta real kõik sümbolid

en: delete the word in front of the cursor
et: kustuta sõna kursori eest

en: cycle among incoming mailboxes
et: vaheta sissetulevaid postkaste

en: quote the next typed key
et: kvoodi järgmine klahvivajutus

en: transpose character under cursor with previous
et: vaheta kursori all olev sümbol kursorile eelnevaga

en: convert the word to upper case
et: teisenda tähed sõnas suurtähtedeks

en: enter a neomuttrc command
et: sisestage neomuttrc käsk

en: enter a file mask
et: sisestage faili mask

en: exit this menu
et: välju sellest menüüst

en: move to the first entry
et: liigu esimesele kirjele

en: toggle a message's 'important' flag
et: lülita teate 'tähtsuse' lippu

en: forward a message with comments
et: edasta teade kommentaaridega

en: select the current entry
et: vali jooksev kirje

en: reply to all recipients
et: vasta kõikidele

en: scroll down 1/2 page
et: keri pool lehekülge alla

en: scroll up 1/2 page
et: keri pool lehekülge üles

en: this screen
et: see ekraan

en: jump to an index number
et: hüppa indeksi numbrile

en: move to the last entry
et: liigu viimasele kirjele

en: reply to specified mailing list
et: vasta määratud postiloendile

en: execute a macro
et: käivita makro

en: compose a new mail message
et: koosta uus e-posti teade

en: list mailboxes with new mail
et: näita uute teadetega postkaste

en: open a different folder
et: ava teine kaust

en: open a different folder in read only mode
et: ava teine kaust ainult lugemiseks

en: clear a status flag from a message
et: puhasta teate olekulipp

en: collapse/uncollapse all threads
et: ava/sule kõik teemad

en: collapse/uncollapse current thread
et: ava/sule jooksev teema

en: retrieve mail from POP server
et: lae kiri POP serverilt

en: force retrieval of mail from IMAP server
et: lae kiri IMAP serverilt

en: show only messages matching a pattern
et: näita ainult mustrile vastavaid teateid

en: jump to the next new message
et: hüppa järgmisele uuele teatele

en: jump to the next subthread
et: hüppa järgmisele alamteemale

en: jump to the next thread
et: hüppa järgmisele teemale

en: move to the next undeleted message
et: liigu järgmisele kustutamata teatele

en: jump to the next unread message
et: hüppa järgmisele lugemata teatele

en: jump to parent message in thread
et: hüppa teema vanemteatele

en: jump to the previous new message
et: hüppa eelmisele uuele teatele

en: jump to previous subthread
et: hüppa eelmisele alamteemale

en: jump to previous thread
et: hüppa eelmisele teemale

en: move to the previous undeleted message
et: liigu eelmisele kustutamata teatele

en: jump to the previous unread message
et: hüppa eelmisele lugemata teatele

en: mark the current subthread as read
et: märgi jooksev alamteema loetuks

en: mark the current thread as read
et: märgi jooksev teema loetuks

en: set a status flag on a message
et: sea teate olekulipp

en: show currently active limit pattern
et: näita praegu kehtivat piirangu mustrit

en: save changes to mailbox
et: salvesta postkasti muutused

en: move to the middle of the page
et: liigu lehe keskele

en: move to the next entry
et: liigu järgmisele kirjele

en: scroll down one line
et: keri üks rida alla

en: move to the next page
et: liigu järgmisele lehele

en: jump to the bottom of the message
et: hüppa teate lõppu

en: toggle display of quoted text
et: lülita tsiteeritud teksti näitamist

en: skip beyond quoted text
et: liigu tsiteeritud teksti lõppu

en: jump to the top of the message
et: hüppa teate algusse

en: move to the previous entry
et: liigu eelmisele kirjele

en: scroll up one line
et: keri üks rida üles

en: move to the previous page
et: liigu eelmisele lehele

en: query external program for addresses
et: otsi aadresse välise programmiga

en: append new query results to current results
et: lisa uue päringu tulemused olemasolevatele

en: save changes to mailbox and quit
et: salvesta postkasti muutused ja välju

en: recall a postponed message
et: võta postitusootel teade

en: clear and redraw the screen
et: puhasta ja joonista ekraan uuesti

en: {internal}
et: {sisemine}

en: reply to a message
et: vasta teatele

en: use the current message as a template for a new one
et: võta teade aluseks uuele

en: search for a regular expression
et: otsi regulaaravaldist

en: search for next match
et: otsi järgmist

en: search for next match in opposite direction
et: otsi järgmist vastasuunas

en: search backwards for a regular expression
et: otsi regulaaravaldist tagaspidi

en: toggle search pattern coloring
et: lülita otsingumustri värvimine

en: invoke a command in a subshell
et: käivita käsk käsuinterpretaatoris

en: sort messages
et: järjesta teated

en: sort messages in reverse order
et: järjesta teated tagurpidi

en: tag the current entry
et: märgi jooksev kirje

en: apply next function to tagged messages
et: kasuta funktsiooni märgitud teadetel

en: tag the current subthread
et: märgi jooksev alamteema

en: tag the current thread
et: märgi jooksev teema

en: toggle whether to browse mailboxes or all files
et: lülita kas brausida ainult postkaste või kõiki faile

en: toggle a message's 'new' flag
et: lülita teate 'värskuse' lippu

en: toggle whether the mailbox will be rewritten
et: lülita postkasti ülekirjutatamist

en: move to the top of the page
et: liigu lehe algusse

en: undelete all messages in subthread
et: taasta kõik alamteema teated

en: undelete all messages in thread
et: taasta kõik teema teated

en: show the NeoMutt version number and date
et: näita NeoMutti versiooni ja kuupäeva

en: show MIME attachments
et: näita MIME lisasid

en: make decrypted copy
et: loo avateksti koopia

en: make decrypted copy and delete
et: loo avateksti koopia ja kustuta

en: extract supported public keys
et: eralda toetatud avalikud võtmed

en: edit the BCC list
et: toimeta BCC nimekirja

en: edit the CC list
et: toimeta CC nimekirja

en: enter a file to save a copy of this message in
et: sisestage failinimi, kuhu salvestada selle teate koopia

en: edit the from field
et: toimeta from välja

en: edit the message with headers
et: toimeta teadet koos päisega

en: edit the Reply-To field
et: toimeta Reply-To välja

en: edit the subject of this message
et: toimeta selle teate teemat

en: edit the TO list
et: toimeta TO nimekirja

en: send the message through a mixmaster remailer chain
et: saada teade läbi mixmaster vahendajate ahela

en: attach a PGP public key
et: lisa PGP avalik võti

en: show PGP options
et: näita PGP võtmeid

en: mail a PGP public key
et: saada PGP avalik võti

en: verify a PGP public key
et: kontrolli PGP avalikku võtit

en: view the key's user id
et: vaata võtme kasutaja identifikaatorit

en: show S/MIME options
et: näita S/MIME võtmeid

en: null operation
et: tühi operatsioon

en: [-- Autoview using %s --]
et: [-- Autovaade kasutades %s --]

en: Invoking autoview command: %s
et: Käivitan autovaate käskluse: %s

en: [-- Can't run %s. --]
et: [-- %s ei saa käivitada.--]

en: [-- Autoview stderr of %s --]
et: [-- Autovaate %s stderr --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
et: [-- Viga: message/external-body juurdepääsu parameeter puudub --]

en: [-- name: %s --]
et: [-- nimi: %s --]

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative --]
et: [-- Viga:  Multipart/Alternative osasid ei saa näidata --]

en: Unable to open temporary file
et: Ajutise faili avamine ebaõnnestus

en: Error: multipart/signed has no protocol
et: Viga: multipart/signed teatel puudub protokoll

en: ERROR: please report this bug
et: VIGA: Palun teatage sellest veast

en: <UNKNOWN>
et: <TUNDMATU>

en: Generic bindings:
et: Üldised seosed:

en: Unbound functions:
et: Sidumata funktsioonid:

en: Help for %s
et: %s abiinfo

en: Can't create temporary file
et: Ei õnnestu avada ajutist faili

en: unhook: Can't do unhook * from within a hook
et: unhook: seose sees ei saa unhook * kasutada

en: unhook: unknown hook type: %s
et: unhook: tundmatu seose tüüp: %s

en: unhook: Can't delete a %s from within a %s
et: unhook: %s ei saa %s seest kustutada

en: LOGIN disabled on this server
et: LOGIN on sellel serveril blokeeritud

en: Logging in...
et: Meldin...

en: Login failed
et: Meldimine ebaõnnestus

en: %s is an invalid IMAP path
et: %s on vigane IMAP tee

en: Getting folder list...
et: Laen kaustade nimekirja...

note: L10N: (%s) is the name / path of the folder we were trying to browse
en: No such folder: %s
et: Sellist värvi ei ole: %s

en: Create mailbox:
et: Loon postkasti:

en: Mailbox must have a name
et: Postkastil peab olema nimi

en: Mailbox created
et: Postkast on loodud

en: Closing connection to %s...
et: Sulen ühendust serveriga %s...

en: Secure connection with TLS?
et: Turvan ühenduse TLS protokolliga?

en: Could not negotiate TLS connection
et: TLS ühendust ei õnnestu kokku leppida

en: Subscribing to %s...
et: Tellin %s...

en: Create %s?
et: Loon %s?

en: Expunge failed
et: Kustutamine ebaõnnestus.

en: Expunging messages from server...
et: Kustutan serveril teateid...

en: imap_sync_mailbox: EXPUNGE failed
et: imap_sync_mailbox: EXPUNGE ebaõnnestus

en: Selecting %s...
et: Valin %s...

en: Error opening mailbox
et: Viga postkasti avamisel!

en: Copying message %d to %s...
et: Kopeerin teadet %d kausta %s...

en: Fetching message...
et: Laen teadet...

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
et: Teadete indeks on vigane. Proovige postkasti uuesti avada.

en: Continue?
et: Jätkan?

en: Quit
et: Välju

en: Reply
et: Vasta

en: Group
et: Grupp

en: %s is not a mailbox
et: %s ei ole postkast

en: Mailbox was externally modified.  Flags may be wrong.
et: Postkasti on väliselt muudetud. Lipud võivad olla valed.

en: New mail in this mailbox
et: Selles postkastis on uus kiri

en: Mailbox was externally modified
et: Postkasti on väliselt muudetud

en: No mailbox is open
et: Avatud postkaste pole

en: No tagged messages
et: Märgitud teateid pole

en: Jump to message:
et: Hüppa teatele:

en: Argument must be a message number
et: Argument peab olema teate number

en: Invalid message number
et: Vigane teate number

en: That message is not visible
et: See teate ei ole nähtav

en: Open mailbox in read-only mode
et: Avan postkasti ainult lugemiseks

en: Open mailbox
et: Avan postkasti

en: Delete messages matching:
et: Kustuta teated mustriga:

en: Limit to messages matching:
et: Piirdu teadetega mustriga:

en: Search wrapped to top
et: Otsing pööras algusest tagasi

en: Search wrapped to bottom
et: Otsing pööras lõpust tagasi

en: No more threads
et: Rohkem teemasid pole

en: You are on the first thread
et: Te olete esimesel teemal

en: You are on the last message
et: Te olete viimasel teatel

en: No undeleted messages
et: Kustutamata teateid pole

en: You are on the first message
et: Te olete esimesel teatel

en: No limit pattern is in effect
et: Kehtivat piirangumustrit ei ole

en: Tag messages matching:
et: Märgi teated mustriga:

en: Undelete messages matching:
et: Taasta teated mustriga:

en: Untag messages matching:
et: Võta märk teadetelt mustriga:

en: Quit NeoMutt?
et: Väljun NeoMuttist?

en: There are no messages
et: Teateid ei ole

en: No visible messages
et: Nähtavaid teateid pole

en: Error in command line: %s
et: Viga käsureal: %s

note: L10N: '%s' is the (misspelled) name of the menu, e.g. 'index' or 'pager'
en: %s: no such menu
et: %s: sellist menüüd ei ole

en: Key is not bound
et: Klahv ei ole seotud

en: Key is not bound.  Press '%s' for help.
et: Klahv ei ole seotud. Abiinfo saamiseks vajutage '%s'.

en: Macro loop detected
et: Tuvastasin makros tsükli

en: %s: null key sequence
et: %s: tühi klahvijärjend

en: macro: empty key sequence
et: makro: tühi klahvijärjend

en: exec: no arguments
et: exec: argumente pole

en: %s: no such function
et: %s: sellist funktsiooni pole

en: Improperly formatted entry for type %s in "%s" line %d
et: Vigaselt formaaditud kirje tüübile %s faili "%s" real %d

en: mailcap entry for type %s not found
et: Tüübil %s puudub mailcap kirje

en: Reading %s...
et: Loen %s...

note: L10N: Displayed before/as a mailbox is being synced
en: Writing %s...
et: Kirjutan %s...

en: Error initializing terminal
et: Viga terminali initsialiseerimisel

en: unable to determine username
et: ei suuda tuvastada kasutajanime

en: unable to determine home directory
et: ei leia kodukataloogi

en: No recipients specified
et: Saajaid ei ole määratud

en: %s: unable to attach file
et: %s: faili lisamine ebaõnnestus

en: No mailbox with new mail
et: Uute teadetega postkaste ei ole

en: No incoming mailboxes defined
et: Sissetulevate kirjade postkaste ei ole määratud

en: Mailbox is empty
et: Postkast on tühi

en: Mailbox is corrupt
et: Postkast on riknenud

en: Couldn't lock %s
et: %s ei saa lukustada

en: Mailbox was corrupted
et: Postkast oli riknenud

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
et: Fataalne viga! Postkasti ei õnnestu uuesti avada!

en: Could not create temporary file
et: Ei õnnestu luua ajutist faili

en: sync: mbox modified, but no modified messages (report this bug)
et: sync: mbox on muudetud, aga muudetud teateid ei ole (teatage sellest veast)

en: Committing changes...
et: Kinnitan muutused...

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
et: Kirjutamine ebaõnnestus! Osaline postkast salvestatud faili %s

en: Could not reopen mailbox
et: Postkasti ei õnnestu uuesti avada

en: Can't write message
et: Teadet ei õnnestu kirjutada

en: Reverse search for:
et: Otsi tagurpidi:

en: Search for:
et: Otsi:

en: Not found
et: Ei leitud

en: No entries
et: Kirjeid pole

en: Jump to:
et: Hüppa:

en: Invalid index number
et: Vigane indeksi number

en: You are on the first entry
et: Te olete esimesel kirjel

en: You are on the last entry
et: Te olete viimasel kirjel

en: You can't scroll up farther
et: Enam ülespoole ei saa kerida

en: You can't scroll down farther
et: Enam allapoole ei saa kerida

en: Tagging is not supported
et: Märkimist ei toetata

en: No tagged entries
et: Märgitud kirjeid pole

en: Append
et: Lõppu

en: Insert
et: Lisa

en: Select a remailer chain
et: Valige vahendajate ahel

en: Can't get mixmaster's type2.list
et: Mixmaster type2.list laadimine ei õnnestu

en: Mixmaster doesn't accept Cc or Bcc headers
et: Mixmaster ei toeta Cc või Bcc päiseid

en: Please set the hostname variable to a proper value when using mixmaster
et: Mixmaster kasutamisel omistage palun hostname muutujale korrektne väärtus

en: Error sending message, child exited %d
et: Viga teate saatmisel, alamprotsess lõpetas koodiga %d.

en: Error sending message
et: Viga teate saatmisel

en: You already have the last chain element selected
et: Te olete ahela viimase lüli juba valinud

en: You already have the first chain element selected
et: Te olete ahela esimese lüli juba valinud

note: L10N The '%d' here hard-coded to 19
en: Mixmaster chains are limited to %d elements
et: Mixmaster ahelad on piiratud %d lüliga

en: The remailer chain is already empty
et: Vahendajate ahel on juba tühi

en: Error: %s can't be used as the final remailer of a chain
et: Viga: %s ei saa ahela viimase vahendajana kasutada

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock
et: fcntl luku seadmine aegus

en: Waiting for fcntl lock... %d
et: Ootan fcntl lukku... %d

en: Timeout exceeded while attempting flock lock
et: flock luku seadmine aegus

en: Waiting for flock attempt... %d
et: Ootan flock lukku... %d

en: New mail in
et: Uus kiri kaustas

en: Parent message is not available
et: Vanem teade ei ole kättesaadav

en: Parent message is not visible in this limited view
et: Vanem teade ei ole selles piiratud vaates nähtav

note: L10N: Means "The path you specified as the destination file is a directory." See the msgid "Save to file: " (alias.c, recvattach.c)
en: File is a directory, save under it?
et: Fail on kataloog, salvestan sinna?

en: File under directory:
et: Fail kataloogis:

note: L10N: Options for: File %s exists, (o)verwrite, (a)ppend, or (c)ancel?
en: File exists, (o)verwrite, (a)ppend, or (c)ancel?
et: Fail on olemas, (k)irjutan üle, (l)isan või ka(t)kestan?

en: oac
et: klt

en: Can't save message to POP mailbox
et: Teadet ei saa POP postkasti salvestada

en: Append messages to %s?
et: Lisan teated kausta %s?

en: Moving read messages to %s...
et: Tõstan loetud teated kausta %s...

en: Mailbox is unchanged
et: Postkasti ei muudetud

en: %d kept, %d moved, %d deleted
et: %d säilitatud, %d tõstetud, %d kustutatud

en: %d kept, %d deleted
et: %d säilitatud, %d kustutatud

en:  Press '%s' to toggle write
et: Kirjutamise lülitamiseks vajutage '%s'

en: Use 'toggle-write' to re-enable write
et: Kirjutamise uuesti lubamiseks kasutage 'toggle-write'

en: Mailbox is marked unwritable. %s
et: Postkast on märgitud mittekirjutatavaks. %s

en: Mailbox checkpointed
et: Postkast on kontrollitud

en: Can't toggle write on a readonly mailbox
et: Ainult lugemiseks postkastil ei saa kirjutamist lülitada

en: Changes to folder will be written on folder exit
et: Muudatused kaustas salvestatakse kaustast väljumisel

en: Changes to folder will not be written
et: Muudatusi kaustas ei kirjutata

en:  (current time: %c)
et:  (praegune aeg: %c)

en: [-- %s output follows%s --]
et: [-- järgneb %s väljund%s --]

en: Invoking PGP...
et: Käivitan PGP...

en: Mail not sent
et: Kirja ei saadetud

en: S/MIME messages with no hints on content are unsupported
et: Sisu vihjeta S/MIME teateid ei toetata

en: Trying to extract PGP keys...
et: Proovin eraldada PGP võtmed...

en: Trying to extract S/MIME certificates...
et: Proovin eraldada S/MIME sertifikaadid...

en: [-- Error: Unknown multipart/signed protocol %s --]
et: [-- Viga: Tundmatu multipart/signed protokoll %s --]

en: [-- Warning: We can't verify %s/%s signatures. --]
et: [-- Hoiatus: Me ai saa kontrollida %s/%s allkirju. --]

en: [-- The following data is signed --]
et: [-- Järgnev info on allkirjastatud --]

en: [-- Warning: Can't find any signatures. --]
et: [-- Hoiatus: Ei leia ühtegi allkirja. --]

en: 
    [-- End of signed data --]
et: 
    [-- Allkirjastatud info lõpp --]

en: [-- BEGIN PGP MESSAGE --]
et: [-- PGP TEATE ALGUS --]

en: [-- BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
et: [-- PGP AVALIKU VÕTME BLOKI ALGUS --]

en: [-- BEGIN PGP SIGNED MESSAGE --]
et: [-- PGP ALLKIRJASTATUD TEATE ALGUS --]

en: [-- END PGP MESSAGE --]
et: [-- PGP TEATE LÕPP --]

en: [-- END PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
et: [-- PGP AVALIKU VÕTME BLOKI LÕPP --]

en: [-- END PGP SIGNED MESSAGE --]
et: [-- PGP ALLKIRJASTATUD TEATE LÕPP --]

en: [-- Error: could not find beginning of PGP message --]
et: [-- Viga: ei suuda leida PGP teate algust --]

en: [-- Error: could not create temporary file --]
et: [-- Viga: ajutise faili loomine ebaõnnestus --]

en: [-- The following data is PGP/MIME encrypted --]
et: [-- Järgneb PGP/MIME krüptitud info --]

en: [-- End of PGP/MIME encrypted data --]
et: [-- PGP/MIME krüptitud info lõpp --]

en: Looking for keys matching "%s"...
et: Otsin võtmeid, mis sisaldavad "%s"...

en: Use keyID = "%s" for %s?
et: Kasutan kasutajat = "%s" teatel %s?

en: Enter keyID for %s:
et: Sisestage kasutaja teatele %s:

en: Please enter the key ID:
et: Palun sisestage võtme ID:

en: Check key
et: Võtme kontroll

en: PGP keys matching <%s>
et: PGP võtmed, mis sisaldavad <%s>

en: PGP keys matching "%s"
et: PGP võtmed, mis sisaldavad "%s"

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Expired
et: Aegunud

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Invalid
et: Vigane

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Revoked
et: Tühistatud

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Trusted
et: Usaldatud

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Unverified
et: Kontrollimata

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Verified
et: Kontrollitud

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Unknown
et: Tundmatu

en: S/MIME certificates matching "%s"
et: S/MIME sertifikaadid, mis sisaldavad "%s"

en: Key ID: 0x%s
et: Võtme ID: 0x%s

en: This key can't be used: expired/disabled/revoked
et: Seda võtit ei saa kasutada: aegunud/blokeeritud/tühistatud

en: Enter PGP passphrase:
et: Sisestage PGP parool:

en: [-- Error: unable to create PGP subprocess --]
et: [-- Viga: ei õnnestu luua PGP alamprotsessi --]

en: [-- End of PGP output --]
et: [-- PGP väljundi lõpp --]

en: [-- Error: could not create a PGP subprocess --]
et: [-- Viga: PGP alamprotsessi loomine ei õnnestu --]

en: Decryption failed
et: Dekrüptimine ebaõnnestus

en: Can't open PGP subprocess
et: PGP protsessi loomine ebaõnnestus

en: Can't invoke PGP
et: PGP käivitamine ei õnnestu

en: Can't open /dev/null
et: /dev/null ei saa avada

en: Fetching PGP key...
et: Laen PGP võtit...

en: PGP Key %s
et: PGP Võti %s

en: Enter S/MIME passphrase:
et: Sisestage S/MIME parool:

en: Enter keyID:
et: Sisestage võtme ID:

en: No (valid) certificate found for %s
et: %s jaoks puudub kehtiv sertifikaat

en: Error: unable to create OpenSSL subprocess
et: Viga: ei õnnestu luua OpenSSL alamprotsessi

en: no certfile
et: sertifikaadi faili pole

en: no mbox
et: pole postkast

en: No output from OpenSSL...
et: OpenSSL väljundit pole...

en: Can't open OpenSSL subprocess
et: OpenSSL protsessi avamine ebaõnnestus

en: [-- End of OpenSSL output --]
et: [-- OpenSSL väljundi lõpp --]

en: [-- Error: unable to create OpenSSL subprocess --]
et: [-- Viga: ei õnnestu luua OpenSSL alamprotsessi --]

en: [-- The following data is S/MIME encrypted --]
et: [-- Järgneb S/MIME krüptitud info --]

en: [-- The following data is S/MIME signed --]
et: [-- Järgneb S/MIME allkirjastatud info --]

en: 
    [-- End of S/MIME encrypted data. --]
et: 
    [-- S/MIME krüptitud info lõpp --]

en: 
    [-- End of S/MIME signed data. --]
et: 
    [-- S/MIME Allkirjastatud info lõpp --]

en: Server closed connection
et: Server sulges ühenduse

en: No authenticators available
et: Autentikaatoreid pole

en: Checking for new messages...
et: Kontrollin, kas on uusi teateid...

en: PrevPg
et: EelmLk

en: NextPg
et: JärgmLm

en: View Attachm.
et: Vaata lisa

en: Next
et: Järgm.

en: Bottom of message is shown
et: Teate lõpp on näidatud

en: Top of message is shown
et: Teate algus on näidatud

en: No more unquoted text after quoted text
et: Tsiteeritud teksiti järel rohkem teksti ei ole

en: No more quoted text
et: Rohkem tsiteetitud teksti pole

en: Help is currently being shown
et: Te loete praegu abiinfot

note: L10N: Used for the $crypt_verify_sig prompt
en: Verify signature?
et: Kontrollin allkirja?

en: Can't create display filter
et: Filtri loomine ebaõnnestus

en: Could not copy message
et: Teadet ei õnnestu kopeerida.

en: Command:
et: Käsklus:

en: S/MIME signature successfully verified
et: S/MIME allkiri on edukalt kontrollitud

en: S/MIME certificate owner does not match sender
et: S/MIME sertifikaadi omanik ei ole kirja saatja

en: S/MIME signature could NOT be verified
et: S/MIME allkirja EI ÕNNESTU kontrollida

en: PGP signature successfully verified
et: PGP allkiri on edukalt kontrollitud

en: PGP signature could NOT be verified
et: PGP allkirja EI ÕNNESTU kontrollida

en: %s: unknown command
et: %s: tundmatu käsk

en: %s: unknown variable
et: %s: tundmatu muutuja

en: Error in expression: %s
et: Viga avaldises: %s

en: Invalid day of month: %s
et: Vigane kuupäev: %s

en: Invalid month: %s
et: Vigane kuu: %s

en: Invalid relative date: %s
et: Vigane suhteline kuupäev: %s

en: empty pattern
et: tühi muster

en: error in pattern at: %s
et: viga mustris: %s

en: mismatched parentheses: %s
et: sulud ei klapi: %s

en: %c: not supported in this mode
et: %c: ei toetata selles moodis

en: missing parameter
et: parameeter puudub

note: L10N: An unknown pattern operator was somehow invoked. This shouldn't be possible unless there is a bug.
en: error: unknown op %d (report this error)
et: viga: tundmatu op %d (teatage sellest veast)

en: Compiling search pattern...
et: Kompileerin otsingumustrit...

en: Executing command on matching messages...
et: Käivitan leitud teadetel käsu...

en: No messages matched criteria
et: Ühtegi mustrile vastavat teadet ei leitud

en: Search hit bottom without finding match
et: Otsing jõudis midagi leidmata lõppu

en: Search hit top without finding match
et: Otsing jõudis midagi leidmata algusse

en: Search interrupted
et: Otsing katkestati

en: Command USER is not supported by server
et: Server ei toeta käsklust USER

en: Unable to leave messages on server
et: Teateid ei õnnestu sererile jätta

en: Command TOP is not supported by server
et: Server ei toeta käsklust TOP

en: Command UIDL is not supported by server
et: Server ei toeta UIDL käsklust

en: Error connecting to server: %s
et: Viga serveriga ühenduse loomisel: %s

en: Closing connection to POP server...
et: Sulen ühenduse POP serveriga...

en: Verifying message indexes...
et: Kontrollin teadete indekseid ...

en: Connection lost. Reconnect to POP server?
et: Ühendus katkes. Taastan ühenduse POP serveriga?

en: Can't write header to temporary file
et: Päist ei õnnestu ajutissse faili kirjutada

en: POP host is not defined
et: POP serverit ei ole määratud

en: %s is an invalid POP path
et: %s on vigane POP tee

en: No new mail in POP mailbox
et: Uusi teateid POP postkastis pole

en: Delete messages from server?
et: Kustutan teated serverist?

en: Error while writing mailbox
et: Viga postkasti kirjutamisel

en: Fetching list of messages...
et: Laen teadete nimekirja...

en: Can't write message to temporary file
et: Teadet ei õnnestu ajutisse faili kirjutada

en: Postponed Messages
et: Postitusootel teated

en: Illegal S/MIME header
et: Vigane S/MIME päis

en: No postponed messages
et: Postitusootel teateid pole

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: You may only bounce message/rfc822 parts
et: Peegeldada saab ainult message/rfc822 osi

en: Can't open temporary file %s
et: Ajutist faili %s ei saa avada

en: Forward as attachments?
et: Edasta lisadena?

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-forward the others?
et: Kõiki märgitud lisasid ei saa dekodeerida. Edastan ülejäänud MIME formaadis?

en: Forward MIME encapsulated?
et: Edastan MIME pakina?

en: Can't create %s
et: %s loomine ebaõnnestus

en: Can't find any tagged messages
et: Ei leia ühtegi märgitud teadet

en: No mailing lists found
et: Postiloendeid pole

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-encapsulate the others?
et: Kõiki märgitud lisasid ei saa dekodeerida. Kapseldan ülejäänud MIME formaati?

en: No boundary parameter found [report this error]
et: Eraldaja puudub [teatage sellest veast]

en: %s no longer exists
et: %s ei ole enam

en: No subject, abort?
et: Teema puudub, katkestan?

en: No subject, aborting
et: Teema puudub, katkestan

note: L10N: Asks whether the user respects the reply-to header. If she says no, neomutt will reply to the from header's address instead.
en: Reply to %s%s?
et: Vastan aadressile %s%s?

en: Follow-up to %s%s?
et: Vastus aadressile %s%s?

en: Include message in reply?
et: Kaasan vastuses teate?

en: Including quoted message...
et: Tsiteerin teadet...

en: Could not include all requested messages
et: Kõiki soovitud teateid ei õnnestu kaasata

en: Forward as attachment?
et: Edasta lisadena?

en: Preparing forwarded message...
et: Valmistan edastatavat teadet...

en: Recall postponed message?
et: Laen postitusootel teate?

en: Edit forwarded message?
et: Toimetan edastatavat teadet?

en: Abort unmodified message?
et: Katkestan muutmata teate?

en: Aborted unmodified message
et: Katkestasin muutmata teate saatmise

en: Message postponed
et: Teade jäeti postitusootele

en: No subject, abort sending?
et: Teema puudub, katkestan saatmise?

en: No subject specified
et: Teema puudub

en: Sending message...
et: Saadan teadet...

en: Could not send the message
et: Teadet ei õnnestu saata

en: Sending in background
et: Saadan taustal

en: Mail sent
et: Teade on saadetud

en: Could not open %s
et: %s ei saa avada

en: Error sending message, child exited %d (%s)
et: Viga teate saatmisel, alamprotsess lõpetas %d (%s)

en: Output of the delivery process
et: Väljund saatmise protsessist

en: Could not find sorting function [report this bug]
et: Ei leia järjestamisfunktsiooni [teatage sellest veast]

en: Sorting mailbox...
et: Järjestan teateid...

en: (no mailbox)
et: (pole postkast)

en: Compile options:
et: Kompileerimise võtmed:
