neomutt-2025-01-13 - en to lt translation catalogue (1595 entries)

en: Option %s may not be empty
lt: Parametras %s negali būti tuščias

note: L10N: prompt to add a new alias
en: Alias as:
lt: Aliase kaip:

en: You already have an alias defined with that name
lt: Tu jau apibrėžei aliasą tokiu vardu

en: Warning: This alias name may not work.  Fix it?
lt: Įspėjimas: šis aliaso vardas gali neveikti.  Pataisyti?

en: Address:
lt: Adresas:

en: Bad IDN: '%s'
lt: Blogas IDN: '%s'

en: Personal name:
lt: Asmens vardas:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Tags (comma-separated):
lt: Žymės (atskirtos kableliais):

en: Accept?
lt: Tinka?

en: Save to file:
lt: Išsaugoti į bylą:

en: Error reading alias file
lt: Klaida bandant skaityti aliasų bylą

en: Trouble adding alias
lt: Klaida bandant pridėti aliasą

en: Alias added
lt: Aliasas įdėtas

en: alias: no address
lt: alias: nėra adreso

en: Warning: Bad address '%s' in alias '%s'
lt: Įspėjimas: blogas adresas '%s' aliase '%s'

en: Warning: Bad IDN '%s' in alias '%s'
lt: Įspėjimas: blogas IDN '%s' aliase '%s'

en: Exit
lt: Išeit

en: Del
lt: Trint

en: Undel
lt: Grąžint

en: Sort
lt: Rikiuot

en: Rev-Sort
lt: Rik.atv.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Help
lt: Pagalba

en: You have no aliases
lt: Tu neturi aliasų

en: Aliases
lt: Aliasai

en: Mail
lt: Rašyt

en: New Query
lt: Nauja užklausa

en: Make Alias
lt: Padaryti aliasą

en: Search
lt: Ieškoti

en: Waiting for response...
lt: Laukiu atsakymo...

en: Query
lt: Užklausa

en: Query command not defined
lt: Užklausos komanda nenurodyta

en: Query:
lt: Užklausa:

en: Limit to addresses matching:
lt: Riboti iki adresų, tenkinančių:

en: Tag addresses matching:
lt: Pažymėti adresus, tenkinančius:

en: Untag addresses matching:
lt: Atžymėti adresus, tenkinančius:

note: L10N: The highlighted letters must match the "Sort" options
en: Rev-Sort (a)lias, (n)ame, (e)mail or (u)nsorted?
lt: Atvirkščiai rikiuoti pagal (a)liasą, (v)ardą, a(d)resą ar neriki(u)ti?

note: L10N: The highlighted letters must match the "Rev-Sort" options
en: Sort (a)lias, (n)ame, (e)mail or (u)nsorted?
lt: Rikiuoti pagal (a)liasą, (v)ardą, a(d)resą ar neriki(u)oti?

note: L10N: These must match the highlighted letters from "Sort" and "Rev-Sort"
en: aneu
lt: avdu

note: L10N: ask for a limit to apply
en: Limit: %s
lt: Riba: %s

en: attachments: no disposition
lt: attachments: trūksta dispozicijos

en: Current attachments settings:
lt: Dabartiniai priedų nustatymai:

en: attachments: invalid disposition
lt: attachments: neteisinga dispozicija

en: unattachments: no disposition
lt: unattachments: trūksta dispozicijos

en: unattachments: invalid disposition
lt: unattachments: neteisinga dispozicija

en: Save
lt: Saugoti

en: Print
lt: Spausdinti

en: Attachments
lt: Priedai

en: Function not permitted in attach-message mode
lt: Funkcija neleistina laiško prisegimo režime

en: Mailbox is read-only
lt: Dėžutė yra tik skaitoma

en: There are no subparts to show
lt: Nėra vidinių dalių

en: Can't delete attachment from POP server
lt: Negaliu ištrinti priedo iš POP serverio

en: Can't delete attachment from news server
lt: Negaliu ištrinti priedo iš naujienų serverio

en: Deletion of attachments from encrypted messages is unsupported
lt: Užšifruotų laiškų priedų ištrynimas nepalaikomas

en: Deletion of attachments from signed messages may invalidate the signature
lt: Pasirašytų laiškų priedų ištrynimas gali sugadinti parašą

en: Only deletion of multipart attachments is supported
lt: Palaikomas trynimas tik iš keleto dalių priedų

en: Reply by mail as poster prefers?
lt: Atsakyti paštu, kaip pageidauja autorius?

en: Can't match 'nametemplate', continue?
lt: Negaliu rasti tinkančio vardo, tęsti?

en: Mailcap compose entry requires %%s
lt: Mailcap kūrimo įrašui reikia %%s

en: Error running "%s"
lt: Klaida vykdant "%s"

en: Failure to open file to parse headers
lt: Nepavyko atidaryti bylos antraštėms nuskaityti

en: Failure to open file to strip headers
lt: Nepavyko atidaryti bylos antraštėms išmesti

en: Failure to rename file
lt: Nepavyko pervadinti bylos

en: No mailcap compose entry for %s, creating empty file
lt: Nėra mailcap kūrimo įrašo %s, sukuriu tuščią bylą

en: Mailcap Edit entry requires %%s
lt: Mailcap Taisymo įrašui reikia %%s

en: No mailcap edit entry for %s
lt: Nėra mailcap taisymo įrašo tipui %s

en: No matching mailcap entry found.  Viewing as text.
lt: Neradau tinkamo mailcap įrašo.  Rodau kaip tekstą.

en: MIME type not defined.  Can't view attachment.
lt: MIME tipas neapibrėžtas.  Negaliu parodyti priedo.

en: Can't create filter
lt: Negaliu sukurti filtro

en: ---Command: %-20.20s Description: %s
lt: ---Komanda: %-20.20s Aprašymas: %s

en: ---Command: %-30.30s Attachment: %s
lt: ---Komanda: %-30.30s Priedas: %s

en: ---Attachment: %s: %s
lt: -- Priedas: %s: %s

en: ---Attachment: %s
lt: -- Priedas: %s

en: Write fault
lt: Rašymo nesėkmė

en: I don't know how to print that
lt: Aš nežinau, kaip tai atspausdinti

en: Saving...
lt: Išsaugau...

en: Attachment saved | %d attachments saved
lt[0]: %d priedas išsaugotas
lt[1]: %d priedai išsaugoti
lt[2]: %d priedų išsaugota

en: WARNING!  You are about to overwrite %s, continue?
lt: DĖMESIO!  Tu žadi užrašyti ant seno %s, tęsti

en: Attachment filtered
lt: Priedas perfiltruotas

en: Filter through:
lt: Filtruoti per:

en: Pipe to:
lt: Pipe į:

note: L10N: s gets replaced by a MIME type, e.g. "text/plain" or application/octet-stream.
en: I don't know how to print %s attachments
lt: Aš nežinau kaip spausdinti %s priedus

en: Print tagged attachment? | Print %d tagged attachments?
lt[0]: Spausdinti %d pažymėtą priedą?
lt[1]: Spausdinti %d pažymėtus priedus?
lt[2]: Spausdinti %d pažymėtų priedus?

en: Print attachment?
lt: Spausdinti priedą?

en: Structural changes to decrypted attachments are not supported
lt: Struktūriniai iššifruotų priedų pakeitimai nepalaikomi

en: Can't decrypt encrypted message
lt: Negaliu iššifruoti užšifruoti laiško

note: L10N: s is a directory.  NeoMutt is looking for a directory it needs for some reason (e.g. autocrypt, header cache, bcache), but it doesn't exist.  The prompt is asking whether to create the directory
en: %s does not exist. Create it?
lt: %s neegzistuoja. Sukurti ją?

note: L10N: mkdir() on the directory %s failed.  The second %s is the error message returned by libc
en: Can't create %s: %s
lt: Negaliu sukurti %s: %s

note: L10N: The first time NeoMutt is started with $autocrypt set, it will create $autocrypt_dir and then prompt to create an autocrypt account with this message.
en: Create an initial autocrypt account?
lt: Sukurti pradinę autocrypt paskyrą?

note: L10N: Autocrypt is asking for the email address to use for the autocrypt account.  This will generate a key and add a record to the database for use in autocrypt operations.
en: Autocrypt account address:
lt: Autocrypt paskyros adresas:

note: L10N: Autocrypt prompts for an account email address, and requires a single address.  This is shown if they entered something invalid, nothing, or more than one address for some reason.
en: Please enter a single email address
lt: Įveskite vieną el. pašto adresą

note: L10N: When creating an autocrypt account, this message will be displayed if there is already an account in the database with the email address they just entered.
en: That email address already has an autocrypt account
lt: Šis el. pašto adresas jau turi autocrypt paskyrą

note: L10N: Autocrypt has a setting "prefer-encrypt". When the recommendation algorithm returns "available" and BOTH sender and recipient choose "prefer-encrypt", encryption will be automatically enabled. Otherwise the UI will show encryption is "available" but the user will be required to enable encrypti
en: Prefer encryption?
lt: Įjungti šifravimą automatiškai?

note: L10N: Message displayed after an autocrypt account is successfully created.
en: Autocrypt account creation succeeded
lt: Autocrypt paskyra sukurta sėkmingai

note: L10N: Error message displayed if creating an autocrypt account failed or was aborted by the user.
en: Autocrypt account creation aborted
lt: Autocryt paskyros kūrimas nutrauktas

note: L10N: Error displayed if the user tries to force sending an Autocrypt email when the engine is not available.
en: Autocrypt is not available
lt: Autocypt neprieinamas

note: L10N: Error displayed if the user tries to force sending an Autocrypt email when the account does not exist or is not enabled. %s is the From email address used to look up the Autocrypt account.
en: Autocrypt is not enabled for %s
lt: Autocrypt neįjungtas adresui %s

note: L10N: s is an email address.  Autocrypt is scanning for the keyids to use to encrypt, but it can't find a valid keyid for this address. The message is printed and they are returned to the compose menu.
en: No (valid) autocrypt key found for %s
lt: Neradau (galiojančio) autocrypt rakto adresui %s

note: L10N: The first time autocrypt is enabled, NeoMutt will ask to scan through one or more mailboxes for Autocrypt: headers.  Those headers are then captured in the database as peer records and used for encryption. If this is answered yes, they will be prompted for a mailbox.
en: Scan a mailbox for autocrypt headers?
lt: Ieškoti autocrypt antraščių pašto dėžutėje?

note: L10N: The prompt for a mailbox to scan for Autocrypt: headers
en: Scan mailbox
lt: Pašto dėžutė

note: L10N: This is the second prompt to see if the user would like to scan more than one mailbox for Autocrypt headers. I'm purposely being extra verbose; asking first then prompting for a mailbox.  This is because this is a one-time operation and I don't want them to accidentally ctrl-g and abort it.
en: Scan another mailbox for autocrypt headers?
lt: Ieškoti autocrypt antraščių kitoje dėžutėje?

note: L10N: autocrypt couldn't open the SQLite database. The %s is the full path of the database file.
en: Unable to open autocrypt database %s
lt: Negaliu atidaryti autocrypt duomenų bazės %s

note: L10N: Autocrypt Account Menu Help line: create new account
en: Create
lt: Sukurti

note: L10N: Autocrypt Account Menu Help line: delete account
en: Delete
lt: Trinti

note: L10N: Autocrypt Account Menu Help line: toggle an account active/inactive The words here are abbreviated to keep the help line compact. It currently has the content: q:Exit  c:Create  D:Delete  a:Tgl Active  p:Prf Encr  ?:Help
en: Tgl Active
lt: (De)aktyvuoti

note: L10N: Autocrypt Account Menu Help line: toggle "prefer-encrypt" on an account The words here are abbreviated to keep the help line compact. It currently has the content: q:Exit  c:Create  D:Delete  a:Tgl Active  p:Prf Encr  ?:Help
en: Prf Encr
lt: Šifr. auto

note: L10N: Autocrypt Account Management Menu title
en: Autocrypt Accounts
lt: Autocrypt paskyros

note: L10N: Autocrypt Account menu. flag that an account is enabled/active
en: active
lt: aktyvi

note: L10N: Autocrypt Account menu. flag that an account is disabled/inactive
en: inactive
lt: neaktyvi

note: L10N: Autocrypt Account menu. flag that an account has prefer-encrypt set
en: prefer encrypt
lt: šifruoti automatiškai

note: L10N: Autocrypt Account menu. flag that an account has prefer-encrypt unset; thus encryption will need to be manually enabled.
en: manual encrypt
lt: šifruoti rankomis

note: L10N: This error message is displayed if a database update of an account record fails for some odd reason.
en: Error updating account record
lt: Klaida atnaujinant paskyros įrašą

note: L10N: Confirmation message when deleting an autocrypt account
en: Really delete account "%s"?
lt: Tikrai ištrinti paskyrą "%s"?

en: error creating GPGME context: %s
lt: klaida kuriant GPGME kontekstą: %s

note: L10N: Message displayed just before a GPG key is generated for a created autocrypt account.
en: Generating autocrypt key...
lt: Generuoju autocrypt raktą...

note: L10N: GPGME was unable to generate a key for some reason. %s is the error message returned by GPGME.
en: Error creating autocrypt key: %s
lt: Klaida kuriant autocrypt raktą: %s

note: L10N: After selecting a key for an autocrypt account, this is displayed if the key was revoked/expired/disabled/invalid or can't be used for both signing and encryption. %s is the key fingerprint.
en: The key %s is not usable for autocrypt
lt: Raktas %s netinka automatiniam šifravimui

note: L10N: During autocrypt account creation, this prompt asks the user whether they want to create a new GPG key for the account, or select an existing account from the keyring.
en: (c)reate new, or (s)elect existing GPG key?
lt: (k)urti naują ar pa(s)irinkti esamą GPG raktą?

note: L10N: The letters corresponding to the "(c)reate new, or (s)elect existing GPG key?" prompt.
en: cs
lt: ks

note: L10N: During autocrypt account creation, if selecting an existing key fails for some reason, we prompt to see if they want to create a key instead.
en: Create a new GPG key for this account, instead?
lt: Sukurti naują GPG raktą šiai paskyrai?

note: L10N: The autocrypt database keeps track of schema version numbers. This error occurs if the version number is too high. Presumably because this is an old version of NeoMutt and the database was upgraded by a future version.
en: Autocrypt database version is too new
lt: Autocrypt duomenų bazės versija per nauja

en: Cache disabled, $message_cache_dir isn't a directory: %s
lt: Podėlis išjungtas, $message_cache_dir nėra katalogas: %s

en: Message cache isn't a directory: %s
lt: Pranešimų podėlis nėra katalogas: %s

en: Chdir
lt: Pereiti

en: Goto
lt: Eiti

en: Mask
lt: Kaukė

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Užsakyti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Catchup
lt: Pasivyti

en: %s is not a directory
lt: %s nėra katalogas

en: Subscribed newsgroups
lt: Užsakiau naujienų grupes

en: Newsgroups on server [%s]
lt: Naujienų grupės serveryje [%s]

en: Mailboxes [%d]
lt: Pašto dėžutės [%d]

en: Subscribed [%s], File mask: %s
lt: Užsakytos [%s], Bylų kaukė: %s

en: Directory [%s], File mask: %s
lt: Katalogas [%s], Bylų kaukė: %s

en: Can't attach a directory
lt: Negaliu prisegti katalogo

en: New file name:
lt: Naujos bylos vardas:

en: No newsgroups match the mask
lt: Nė viena naujienų grupė neatitinka kaukės

en: There are no mailboxes
lt: Nėra pašto dėžučių

en: No files match the file mask
lt: Nė viena byla netinka bylų kaukei

en: Can't view a directory
lt: Negaliu žiūrėti katalogo

en: Error trying to view file
lt: Klaida bandant žiūrėti bylą

en: Chdir to:
lt: Pereiti į katalogą:

en: Error scanning directory
lt: Klaida skaitant katalogą

en: Create is only supported for IMAP mailboxes
lt: Kol kas sukurti gali tik IMAP pašto dėžutes

en: Delete is only supported for IMAP mailboxes
lt: Kol kas ištrinti gali tik IMAP pašto dėžutes

en: Can't delete currently selected mailbox
lt: Negaliu ištrinti dabar pažymėtos pašto dėžutės

en: Really delete mailbox "%s"?
lt: Tikrai ištrinti pašto dėžutę "%s"?

en: Mailbox not deleted
lt: Pašto dėžutė neištrinta

en: Mailbox deletion failed
lt: Pašto dėžutės ištrinti nepavyko

en: Mailbox deleted
lt: Pašto dėžutė ištrinta

en: File Mask:
lt: Bylų kaukė:

en: Rename is only supported for IMAP mailboxes
lt: Kol kas pervadinti gali tik IMAP pašto dėžutes

note: L10N: The highlighted letters must match the "Sort" options
en: Reverse sort by (d)ate, (a)lpha, si(z)e, d(e)scription, (c)ount, ne(w) count, or do(n)'t sort?
lt: Atvirkščiai rikiuoti pagal (d)atą, (v)ardą, d(y)dį, (a)prašymą, (k)iekį, na(u)jų žinučių kiekį ar (n)erikiuoti?

note: L10N: The highlighted letters must match the "Reverse Sort" options
en: Sort by (d)ate, (a)lpha, si(z)e, d(e)scription, (c)ount, ne(w) count, or do(n)'t sort?
lt: Rikiuoti pagal (d)atą, (v)ardą, d(y)dį, (a)prašymą, (k)iekį, na(u)jų žinučių kiekį ar (n)erikiuoti?

note: L10N: These must match the highlighted letters from "Sort" and "Reverse Sort"
en: dazecwn
lt: dvyakun

en: Subscribe pattern:
lt: Užsakymo šablonas:

en: Unsubscribe pattern:
lt: Atsisakymo šablonas:

en: %s: no such object
lt: %s: nėra tokio objekto

en: %s: too few arguments
lt: %s: per mažai argumentų

en: Direct colors support not compiled in: %s
lt: Tiesioginių spalvų palaikymas neįjungtas kompiliavimo metu: %s

en: Direct colors support disabled: %s
lt: Tiesioginių spalvų palaikymas išjungtas: %s

en: %s: color not supported by term
lt: %s: spalva nepalaikoma terminalo

en: %s: too many arguments
lt: %s: per daug argumentų

en: %s: invalid number: %s
lt: %s: blogas skaičius: %s

en: Too many colors: %d / %d
lt: Per daug spalvų: %d / %d

en: # Quoted Colors
lt: # Citatų spalvos

en: # Regex Color %s
lt: # Šablonų spalvos: %s

en: # Simple Colors
lt: # Paprastos spalvos

en: # Compose Colors
lt: # Kūrimo spalvos

en: # Status Colors
lt: # Būsenos spalvos

note: L10N: '%s' is the file name of the temporary file
en: Could not create temporary file %s
lt: Negaliu sukurti laikinos bylos %s

en: %s: no such color
lt: %s: nėra tokios spalvos

en: %s: no such attribute
lt: %s: tokio atributo nėra

en: Maximum quoting level is %d
lt: Giliausias cituojamo teksto lygmuo yra %d

en: -group: no group name
lt: -group: trūksta grupės vardo

en: out of arguments
lt: per mažai argumentų

en: Error: Can't build path of '%s'
lt: Klaida: neįmanoma sukurti kelio iš '%s'

en: Error: Cyclic sourcing of configuration file '%s'
lt: Klaida: ciklinis konfigūracijos failo '%s' įtraukimas

en: source: errors in %s
lt: source: klaidos %s

en: source: reading aborted due to too many errors in %s
lt: source: skaitymas nutrauktas, nes %s yra per daug klaidų

en: source: %d warning in %s | source: %d warnings in %s
lt[0]: source: %d įspėjimas %s
lt[1]: source: %d įspėjimai %s
lt[2]: source: %d įspėjimų %s

en: %sgroup: missing -rx or -addr
lt: %sgroup: trūksta -rx arba -addr

en: %sgroup: warning: bad IDN '%s'
lt: %sgroup: įspėjimas: blogas IDN '%s'

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: invalid header field
lt: blogas antraštės laukas

en: Can't query option with the '%s' command
lt: Negalima pamatyti parametro reikšmės su '%s' komanda

en: Can't use a prefix when querying a variable
lt: Negalima naudoti prefikso peržiūrint kintamojo reikšmę

en: %s is unset
lt: %s yra išjungtas

en: source: error at %s
lt: source: klaida %s

en: source: file %s could not be sourced
lt: source: byla %s negalėjo būti įtraukta

en: Subscribed to %s
lt: Užsakiau %s

en: Could not subscribe to %s
lt: Nepavyko užsakyti %s

en: No folder specified
lt: Nenurodytas aplankas.

en: tag format '%s' already registered as '%s'
lt: žymės formatas '%s' jau užregistruotas kaip '%s'

en: tag transform '%s' already registered as '%s'
lt: žymės pakaitalas '%s' jau užregistruotas kaip '%s'

en: Unsubscribed from %s
lt: Atsisakiau %s

en: Could not unsubscribe from %s
lt: Nepavyko atsisakyti %s

en: Expando parse error: %s
lt: Plėtinio analizės klaida: %s

en: Can't append without an append-hook or close-hook : %s
lt: Negaliu papildyti be append-hook ar close-hook: %s

en: Unable to lock mailbox
lt: Negaliu užrakinti dėžutės

en: Decompressing %s
lt: Išskleidžiu %s

en: Can't identify the contents of the compressed file
lt: Negaliu identifikuoti suspaustos bylos turinio

en: Can't find mailbox ops for mailbox type %d
lt: Negaliu rasti pašto dėžutės operacijų pašto dėžutės tipui %d

en: Compress command failed: %s
lt: Suspaudimo komanda nepavyko: %s

en: Unsupported mailbox type for appending
lt: Papildymui nepalaikomas pašto dėžutės tipas

en: Can't sync a compressed file without a close-hook
lt: Negaliu išsaugoti suspaustos bylos be close-hook

en: Compressing %s
lt: Suspaudžiu %s

en: Compressed-appending to %s...
lt: Papildau suspaustą %s...

en: Error. Preserving temporary file: %s
lt: Klaida. Išsaugau laikiną bylą: %s

note: L10N: $compose_format default format
en: -- NeoMutt: Compose  [Approx. msg size: %l   Atts: %a]%>-
lt: -- NeoMutt: Kūrimas  [Apyt. laiško dydis: %l   Priedų: %a]%>-

en: Send
lt: Siųsti

en: Abort
lt: Nutraukti

note: L10N: compose menu help line entry
en: To
lt: Kam

note: L10N: compose menu help line entry
en: CC
lt: Kopija

note: L10N: compose menu help line entry
en: Subj
lt: Tema

en: Attach file
lt: Prisegti bylą

en: Descrip
lt: Apraš

en: Newsgroups
lt: Grupės

en: -- Attachments
lt: -- Priedai

en: -- Preview
lt: -- Peržiūra

en: There are no attachments
lt: Nėra jokių priedų

note: L10N: This message is displayed in the compose menu when an attachment doesn't stat.  %d is the attachment number and %s is the attachment filename.  The filename is located last to avoid a long path hiding the error message.
en: Attachment #%d no longer exists: %s
lt: Priedas #%d nebeegzistuoja: %s

note: L10N: This message is displayed in the compose menu when an attachment is modified behind the scenes.  %d is the attachment number and %s is the attachment filename.  The filename is located last to avoid a long path hiding the prompt question.
en: Attachment #%d modified. Update encoding for %s?
lt: Priedas #%d pasikeitė. Atnaujinti koduotę %s?

en: You may not delete the only attachment
lt: Tu negali ištrinti vienintelio priedo

note: L10N: Prompt when trying to hit <detach-file> on the first entry in the compose menu.  This entry is most likely the message they just typed.  Hitting yes will remove the entry and unlink the file, so it's worth confirming they really meant to do it.
en: Really delete the main message?
lt: Tikrai ištrinti pagrindinį laiško tekstą?

en: Can't leave group with only one attachment
lt: Negalima palikti grupės tik su vienu priedu

en: Attachments to be grouped must have the same parent
lt: Grupavimui parinkti priedai turi turėti tą patį tėvą

en: Attaching selected file... | Attaching selected files...
lt[0]: Prisegu parinktą bylą...
lt[1]: Prisegu parinktas bylas...
lt[2]: Prisegu parinktas bylas...

en: Unable to attach %s
lt: Negaliu prisegti %s

en: Open mailbox to attach message from
lt: Atidaryti dėžutę, iš kurios prisegti laišką

en: Open newsgroup to attach message from
lt: Atidaryti naujienų grupę, iš kurios prisegti laišką

en: Unable to open mailbox %s
lt: Negaliu atidaryti dėžutės %s

en: No messages in that folder
lt: Nėra laiškų tame aplanke

en: Tag the messages you want to attach
lt: Pažymėk laiškus, kuriuos nori prisegti

en: Unable to attach
lt: Negaliu prisegti

en: Content-ID can only contain the characters: -.0-9@A-Z_a-z
lt: Content-ID gali būti tik šie simboliai: -.0-9@A-Z_a-z

en: Invalid encoding
lt: Bloga koduotė

en: Empty 'Content-Language'
lt: Tuščia 'Content-Language' antraštė

en: Can't filter multipart attachments
lt: Negalima filtruoti kelių dalių priedų

en: Can't get multipart attachments
lt: Negalima gauti priedo iš kelių dalių

en: Grouping 'alternatives' requires at least 2 tagged messages
lt: Alternatyvų grupavimui reikia bent dviejų pažymėtų laiškų

en: Grouping 'multilingual' requires at least 2 tagged messages
lt: Kalbų grupavimui reikia bent dviejų pažymėtų laiškų

en: Not all parts have 'Content-Language' set, continue?
lt: Ne visos dalys turi 'Content-Language' antraštę, tęsti?

en: Not sending this message
lt: Nesiunčiu šito laiško

en: Grouping 'related' requires at least 2 tagged messages
lt: Susijusių grupavimui reikia bent dviejų pažymėtų laiškų

en: Attachment is already at bottom
lt: Priedas jau yra apačioje

en: Attachment can't be moved out of group
lt: Negalima iškelti priedo iš grupės

en: Attachment is already at top
lt: Priedas jau yra viršuje

en: New file:
lt: Nauja byla:

en: Content-Type is of the form base/sub
lt: Content-Type pavidalas yra rūšis/porūšis

en: Unknown Content-Type %s
lt: Nežinomas Content-Type %s

en: Can't create file %s
lt: Negaliu sukurti bylos %s

en: Error attaching file
lt: Klaida bandant prisegti bylą

en: Can't print multipart attachments
lt: Negalima spausdinti kelių dalių priedų

en: Send attachment with name:
lt: Siųsti priedą vardu:

en: Can't save multipart attachments
lt: Negalima išsaugoti kelių dalių priedų

en: Recoding only affects text attachments
lt: Perkodavimas keičia tik tekstinius priedus

en: The current attachment won't be converted
lt: Esamas priedas nebus konvertuotas

en: The current attachment will be converted
lt: Esamas priedas bus konvertuotas

en: Attachment is not 'multipart'
lt: Priedas nėra sudarytas iš kelių dalių

en: Bad IDN in '%s': '%s'
lt: Blogas IDN '%s': '%s'

en: Can't edit multipart attachments
lt: Negalima redaguoti priedų iš kelių dalių

en: Can't rename multipart attachments
lt: Negalima pervadinti priedo iš kelių dalių

en: Rename to:
lt: Pervadinti į:

note: L10N: "stat" is a system call. Do "man 2 stat" for more information.
en: Can't stat %s: %s
lt: Negalėjau stat'inti %s: %s

en: Save a copy of this message?
lt: Išsaugoti šio laiško kopiją?

en: Write message to mailbox
lt: Įrašyti laišką į dėžutę

en: Writing message to %s ...
lt: Rašau laišką į %s ...

en: Message written
lt: Laiškas įrašytas

en: Save (postpone) draft message?
lt: Išsaugoti (atidėti) juodraštį?

en: Only inline attachments with content-type text/* can be previewed
lt: Tik inline text/* priedai gali būti rodomi

en: Email too large to preview
lt: Laiškas per didelis peržiūrai

en: Failed to move cursor!
lt: Nepavyko perkelti žymeklio!

en: -- Preview (%.0f%%)
lt: -- Peržiūra (%.0f%%)

en: Invalid boolean value: %s
lt: Bloga loginė reikšmė: %s

en: Invalid boolean value: %ld
lt: Bloga loginė reikšmė: %ld

en: 'charset' must contain exactly one character set name
lt: 'charset' turi nurodyti vieną koduotės pavadinimą

en: Invalid value for option %s: %s
lt: Bloga parametro %s reikšmė: %s

en: Invalid enum value: %s
lt: Bloga parametro reikšmė: %s

en: Invalid enum value: %ld
lt: Bloga parametro reikšmė: %ld

en: Invalid long: %s
lt: Blogas skaičius: %s

en: Option %s may not be negative
lt: Parametras %s negali būti neigiamas

en: Invalid number: %s
lt: Blogas skaičius: %s

en: Number is too big: %s
lt: Skaičius per didelis: %s

en: Invalid number: %ld
lt: Blogas skaičius: %ld

en: Invalid quad value: %s
lt: Bloga parametro reikšmė: %s

en: Invalid quad value: %ld
lt: Bloga parametro reikšmė: %ld

en: Unknown option %s
lt: Nežinomas parametras '%s'

en: Option %s has an invalid type %d
lt: Parametro '%s' tipas yra neleistinas (%d)

note: L10N: e.g. Type 'boolean' doesn't support operation '+='
en: Type '%s' doesn't support operation '%s'
lt: Tipas '%s' nepalaiko operacijos '%s'

en: Invalid sort name: %s
lt: Bloga rikiavimo tvarka: %s

en: Invalid sort type: %ld
lt: Bloga rikiavimo rūšis: %ld

en: Line is malformed: expected <key: val>, got <%s>
lt: Bloga eilutė: turėtų būti <raktas: reikšmė>, yra <%s>

en: Unhandled key in line <%s: %s>
lt: Nežinomas raktas eilutėje <%s: %s>

en: Unable to run account command
lt: Nepavyko įvykdyti paskyros komandos

note: L10N: Example: Username at myhost.com
en: Username at %s:
lt: %s vartotojo vardas:

en: Password for %s@%s:
lt: %s@%s slaptažodis:

note: L10N: You will see this error message if (1) you have "oauthbearer" in one of your $*_authenticators and (2) you do not have the corresponding $*_oauth_refresh_command defined. So the message does not mean "None of your $*_oauth_refresh_command's are defined."
en: No OAUTH refresh command defined
lt: OAUTH atnaujinimo komanda nebuvo apibrėžta

en: Unable to run refresh command
lt: Nepavyko įvykdyti atnaujinimo komandos

en: Command returned empty string
lt: Komanda grąžino tuščią rezultatą

en: OAUTH token is too big: %ld
lt: OAUTH žetonas per didelis: %ld

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always, (s)kip
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart, (v)isada priimti, p(r)aleisti

note: L10N: The letters correspond to the choices in the string: "(r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always, (s)kip" This is an interactive certificate confirmation prompt for an SSL connection.
en: roas
lt: apvr

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart, (v)isada priimti

note: L10N: The letters correspond to the choices in the string: "(r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always" This is an interactive certificate confirmation prompt for an SSL connection.
en: roa
lt: apv

en: (r)eject, accept (o)nce, (s)kip
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart, p(r)aleisti

note: L10N: The letters correspond to the choices in the string: "(r)eject, accept (o)nce, (s)kip" This is an interactive certificate confirmation prompt for an SSL connection.
en: ros
lt: apr

en: (r)eject, accept (o)nce
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart

note: L10N: The letters correspond to the choices in the string: "(r)eject, accept (o)nce" This is an interactive certificate confirmation prompt for an SSL connection.
en: ro
lt: ap

en: Jumping is not implemented for dialogs
lt: Šokinėjimas dialoguose neįgyvendintas

en: Search is not implemented for this menu
lt: Paieška šiam meniu neįgyvendinta

en: Unable to get certificate from peer
lt: Nepavyko gauti sertifikato iš serverio

en: Certificate verification error (%s)
lt: Sertifikato patikrinimo klaida (%s)

en: [unable to calculate]
lt: [negaliu suskaičiuoti]

en: Error initialising gnutls certificate data
lt: Klaida inicializuojant gnutls sertifikato duomenis

en: Error processing certificate data
lt: Klaida apdorojant sertifikato duomenis

en: Untrusted server certificate
lt: Nepatikimas serverio sertifikatas

en: This certificate belongs to:
lt: Šis sertifikatas priklauso:

en: This certificate was issued by:
lt: Šis sertifikatas buvo išduotas:

en: This certificate is valid
lt: Šis sertifikatas galioja

en:    from %s
lt:     nuo %s

en:      to %s
lt:     iki %s

en: SHA1 Fingerprint: %s
lt: SHA1 pirštų atspaudas: %s

en: SHA256 Fingerprint:
lt: SHA256 pirštų atspaudas:

en: WARNING: Server certificate is not yet valid
lt: ĮSPĖJIMAS: Serverio sertifikatas dar negalioja

en: WARNING: Server certificate has expired
lt: ĮSPĖJIMAS: Serverio sertifikatas paseno

en: WARNING: Server certificate has been revoked
lt: ĮSPĖJIMAS: Serverio sertifikatas buvo atšauktas

en: WARNING: Server hostname does not match certificate
lt: ĮSPĖJIMAS: Serverio vardas neatitinka sertifikato

en: WARNING: Signer of server certificate is not a CA
lt: ĮSPĖJIMAS: Serverio sertifikatas pasirašytas ne sertifikatų tarnybos

en: Warning: Server certificate was signed using an insecure algorithm
lt: Įspėjimas: Serverio sertifikatas pasirašytas nesaugiu algoritmu

en: SSL Certificate check (certificate %zu of %zu in chain)
lt: SSL sertifikato patikrinimas (sertifikatas nr. %zu iš %zu grandinėje)

en: Certificate saved
lt: Sertifikatas išsaugotas

en: Warning: Couldn't save certificate
lt: Įspėjimas: Negalėjau išsaugoti sertifikato

en: All available protocols for TLS/SSL connection disabled
lt: Visi galimi protokolai TLS/SSL jungčiai išjungti

en: Explicit ciphersuite selection via $ssl_ciphers not supported
lt: Šifro pasirinkimas per $ssl_ciphers nepalaikomas

note: L10N: This is a warning when trying to set the host name for TLS Server Name Indication (SNI).  This allows the server to present the correct certificate if it supports multiple hosts.
en: Warning: unable to set TLS SNI host name
lt: Įspėjimas: negaliu nustatyti TLS SNI serverio vardo

en: SSL/TLS connection using %s (%s/%s/%s)
lt: SSL/TLS jungtis, naudojant %s (%s/%s/%s)

en: Error: no TLS socket open
lt: Klaida: TLS jungtis neatidaryta

en: Filling entropy pool: %s...
lt: Pildau entropijos tvenkinį: %s...

en: %s has insecure permissions
lt: %s teisės nesaugios

en: SSL disabled due to the lack of entropy
lt: SSL išjungtas dėl entropijos trūkumo

en: [invalid date]
lt: [bloga data]

en: Server certificate is not yet valid
lt: Serverio sertifikatas dar negalioja

en: Server certificate has expired
lt: Serverio sertifikatas paseno

en: Failed to find enough entropy on your system
lt: Nepavyko rasti pakankamai entropijos tavo sistemoje

en: can't get certificate subject
lt: nepavyko gauti sertifikato objekto

en: can't get certificate common name
lt: nepavyko gauti sertifikato bendrojo vardo

en: certificate owner does not match hostname %s
lt: sertifikato savininkas neatitinka serverio vardo %s

en: Certificate host check failed: %s
lt: Sertifikato patikrinimas nepavyko: %s

en: I/O error
lt: Įvedimo/išvedimo klaida

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

en: SSL failed: %s
lt: SSL nepavyko: %s

note: L10N: an SSL context is a data structure returned by the OpenSSL function SSL_CTX_new().  In this case it returned NULL: an error condition.
en: Unable to create SSL context
lt: Negaliu sukurti SSL konteksto

en: Warning: error enabling ssl_verify_partial_chains
lt: Įspėjimas: nepavyko įjungti ssl_verify_partial_chains

en: Looking up %s...
lt: Ieškau %s...

en: Could not find the host "%s"
lt: Neradau serverio "%s"

en: Connecting to %s...
lt: Jungiuosi prie %s...

en: Could not connect to %s (%s)
lt: Nepavyko prisijungti prie %s (%s)

en: Error talking to %s (%s)
lt: Klaida kalbant su %s (%s)

en: Connection to %s has been aborted
lt: Prisijungimas prie %s buvo nutrauktas

en: Unknown SASL profile
lt: Nežinomas SASL profilis

en: Error allocating SASL connection
lt: Klaida išskiriant SASL prisijungimą

en: Error setting SASL security properties
lt: Klaida nustatant SASL saugumo nuostatas

en: Error setting SASL external security strength
lt: Klaida nustatant SASL išorinio saugumo stiprumą

en: Error setting SASL external user name
lt: Klaida nustatant SASL išorinį naudotojo vardą

en: Preconnect command failed
lt: Nepavyko komanda prieš jungimąsi

en: Connection to %s closed
lt: Prisijungimas prie %s uždarytas

en: Connecting with "%s"...
lt: Jungiuosi prie "%s"...

en: Tunnel error talking to %s: %s
lt: Tunelio klaida kalbant su %s: %s

en: Tunnel to %s returned error %d (%s)
lt: Tunelis į %s grąžino klaidą %d (%s)

en: %s isn't a regular file
lt: %s nėra paprasta byla

en: The length calculation was wrong by %ld byte | The length calculation was wrong by %ld bytes
lt[0]: Ilgio skaičiavimas suklydo %ld baitu
lt[1]: Ilgio skaičiavimas suklydo %ld baitais
lt[2]: Ilgio skaičiavimas suklydo %ld baitų

en: No decryption engine available for message
lt: Nėra iššifravimo mechanizmo laiškui

en: could not create temporary folder: %s
lt: negalėjau sukurti laikino aplanko: %s

en: could not write temporary mail folder: %s
lt: negalėjau įrašyti laikino pašto aplanko: %s

en: could not truncate temporary mail folder: %s
lt: negalėjau sutrumpinti laikino pašto aplanko: %s

en: Message file is empty
lt: Laiškų byla yra tuščia

en: Message not modified
lt: Laiškas nepakeistas

en: Message of read-only mailbox modified! Ignoring changes.
lt: Laiškas tik skaitymui atidarytoje dėžutėje pakeistas!  Ignoruoju pakeitimus.

en: Can't open message file: %s
lt: Negaliu atidaryti laiško bylos: %s

note: L10N: %s is from strerror(errno)
en: Can't append to folder: %s
lt: Negaliu pridurti laiško prie aplanko: %s

en: Complete
lt: Užbaigti

en: Hist Up
lt: Ist. aukštyn

en: Hist Down
lt: Ist. žemyn

en: Hist Search
lt: Ist. paieška

en: Begin Line
lt: Eil. pradžia

en: End Line
lt: Eil. pabaiga

en: Kill Line
lt: Trint eilutę

en: Kill Word
lt: Trint žodį

en: multipart message has no boundary parameter
lt: kelių dalių laiškas neturi boundary parametro

en: Could not find sorting function [report this bug]
lt: Negalėjau rasti rikiavimo funkcijos [pranešk šią klaidą]

en: Sorting mailbox...
lt: Rikiuoju dėžutę...

note: L10N: The compose menu autocrypt prompt. (e)ncrypt enables encryption via autocrypt. (c)lear sets cleartext. (a)utomatic defers to the recommendation.
en: Autocrypt: (e)ncrypt, (c)lear, (a)utomatic?
lt: Autošifravimas: įjungt(i), išju(n)gti, pasirinkti (a)utomatiškai?

note: L10N: The letter corresponding to the compose menu autocrypt prompt (e)ncrypt, (c)lear, (a)utomatic
en: eca
lt: ina

en: No PGP backend configured
lt: PGP nesukonfigūruotas

en: S/MIME already selected. Clear and continue?
lt: S/MIME jau pasirinktas. Išjungti ir tęsti?

en: No S/MIME backend configured
lt: S/MIME nesukonfigūruotas

en: PGP already selected. Clear and continue?
lt: PGP jau pasirinktas. Išjungti ir tęsti?

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: From:
lt: Nuo:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: To:
lt: Kam:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Cc:
lt: Kopija:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Bcc:
lt: Slapta kopija:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Subject:
lt: Tema:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Reply-To:
lt: Atsakyti:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Fcc:
lt: Kopija į bylą:

note: L10N: Compose menu field.  Holds "Encrypt", "Sign" related information
en: Security:
lt: Saugumas:

note: L10N: This string is used by the compose menu. Since it is hidden by default, it does not increase the indentation of other compose menu fields.  However, if possible, it should not be longer than the other compose menu fields.  Since it shares the row with "Encrypt with:", it should not be longer t
en: Sign as:
lt: Pasirašyti kaip:

note: L10N: The compose menu autocrypt line
en: Autocrypt:
lt: Autošifravimas:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Newsgroups:
lt: Naujienų grupės:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: Followup-To:
lt: Atsakyti:

note: L10N: Compose menu field.  May not want to translate.
en: X-Comment-To:
lt: X-Komentuoti:

en: Headers:
lt: Antraštės:

note: L10N: Autocrypt recommendation flag: off. This is displayed when Autocrypt is turned off.
en: Off
lt: išjungtas

note: L10N: Autocrypt recommendation flag: no. This is displayed when Autocrypt cannot encrypt to the recipients.
en: No
lt: negalimas

note: L10N: Autocrypt recommendation flag: discouraged. This is displayed when Autocrypt believes encryption should not be used. This might occur if one of the recipient Autocrypt Keys has not been used recently, or if the only key available is a Gossip Header key.
en: Discouraged
lt: nepatartinas

note: L10N: Autocrypt recommendation flag: available. This is displayed when Autocrypt believes encryption is possible, but leaves enabling it up to the sender.  Probably because "prefer encrypt" is not set in both the sender and recipient keys.
en: Available
lt: galimas

note: L10N: Autocrypt recommendation flag: yes. This is displayed when Autocrypt would normally enable encryption automatically.
en: Yes
lt: įjungtas

en: Sign, Encrypt
lt: Pasirašyti, užšifruoti

en: Encrypt
lt: Užšifruoti

en: Sign
lt: Pasirašyti

en: None
lt: Jokio

en:  (inline PGP)
lt:  (PGP tekste)

en:  (OppEnc mode)
lt:  (OpŠifr režimas)

en: <default>
lt: <įprastas>

en: Encrypt with:
lt: Užšifruoti:

note: L10N: The autocrypt compose menu Recommendation field. Displays the output of the recommendation engine (Off, No, Discouraged, Available, Yes)
en: Recommendation:
lt: Rekomendacija:

en: (+%d more) | (+%d more)
lt[0]: (ir dar %d)
lt[1]: (ir dar %d)
lt[2]: (ir dar %d)

note: L10N: e.g. "Option index_format:" plus an error message
en: Option %s:
lt: Parametras %s:

note: L10N: The 'ymwdHM' should not be translated
en: Invalid time period: '%c', must be one of 'ymwdHM'
lt: Neteisingas laiko periodas: '%c', turi būti vienas iš 'ymwdHM'

note: L10N: Expando is missing a terminator character e.g. "%[..." is missing the final ']'
en: Conditional expando is missing '%c'
lt: Sąlygai trūksta uždarančio '%c'

note: L10N: e.g. "Unknown expando: %Q"
en: Unknown expando: %%%.1s
lt: Nežinomas plėtinys: %%%.1s

note: L10N: Expando is missing a terminator character e.g. "%[..." is missing the final ']'
en: Expando is missing terminator: '%c'
lt: Plėtiniui trūksta uždarančio simbolio: '%c'

note: L10N: Padding expandos, %* %> %|, don't use formatting, e.g. %-30x
en: Padding cannot be formatted
lt: Užpildymo negalima formatuoti

note: L10N: Conditional Expandos can only depend on other Expandos e.g. "%<X?apple>" displays "apple" if "%X" is true.
en: Padding cannot be used as a condition
lt: Sąlygoje negalima naudoti užpildymo

en: Warning: message contains no From: header
lt: Įspėjimas: laiškas neturi From: antraštės

en: Bounce message to:
lt: Nukreipti laišką kam:

en: Bounce tagged messages to:
lt: Nukreipti pažymėtus laiškus kam:

en: Error parsing address
lt: Klaida nagrinėjant adresą

en: Bounce message to %s? | Bounce messages to %s?
lt[0]: Nukreipti laišką į %s?
lt[1]: Nukreipti laiškus į %s?
lt[2]: Nukreipti laiškus į %s?

en: Message not bounced | Messages not bounced
lt[0]: Laiškas nenukreiptas
lt[1]: Laiškai nenukreipti
lt[2]: Laiškai nenukreipti

en: Message bounced | Messages bounced
lt[0]: Laiškas nukreiptas
lt[1]: Laiškai nukreipti
lt[2]: Laiškai nukreipti

en: Can't create filter process
lt: Negaliu sukurti filtro proceso

en: Pipe to command:
lt: Filtruoti per komandą:

en: No printing command has been defined
lt: Spausdinimo komanda nebuvo apibrėžta

en: Print message? | Print tagged messages?
lt[0]: Spausdinti laišką?
lt[1]: Spausdinti pažymėtus laiškus?
lt[2]: Spausdinti pažymėtus laiškus?

en: Message printed | Messages printed
lt[0]: Laiškas atspausdintas
lt[1]: Laiškai atspausdinti
lt[2]: Laiškai atspausdinti

en: Message could not be printed | Messages could not be printed
lt[0]: Laiškas negalėjo būti atspausdintas
lt[1]: Laiškai negalėjo būti atspausdinti
lt[2]: Laiškai negalėjo būti atspausdinti

note: L10N: The highlighted letters must match the "Sort" options
en: Rev-Sort (d)ate,(f)rm,(r)ecv,(s)ubj,t(o),(t)hread,(u)nsort,si(z)e,s(c)ore,s(p)am,(l)abel?
lt: Atv-Rik (d)ata,n(u)o,g(a)uta,(t)ema,(k)am,(g)ija,(n)erik,d(y)dis,(v)ertė,š(l)amštas,žy(m)ė?

note: L10N: The highlighted letters must match the "Rev-Sort" options
en: Sort (d)ate,(f)rm,(r)ecv,(s)ubj,t(o),(t)hread,(u)nsort,si(z)e,s(c)ore,s(p)am,(l)abel?
lt: Rik (d)ata,n(u)o,g(a)uta,(t)ema,(k)am,(g)ija,(n)erik,d(y)dis,(v)ertė,š(l)amštas,žy(m)ė?

note: L10N: These must match the highlighted letters from "Sort" and "Rev-Sort"
en: dfrsotuzcpl
lt: duatkgnyvlm

en: Shell command:
lt: Shell komanda:

note: L10N: Progress meter message when copying tagged messages
en: Copying tagged messages...
lt: Kopijuoju pažymėtus laiškus...

en: Copy tagged to mailbox
lt: Kopijuoti pažymėtus į dėžutę

en: Copy to mailbox
lt: Kopijuoti į dėžutę

en: Decrypt-copy tagged to mailbox
lt: Iššifruoti ir kopijuoti pažymėtus į dėžutę

en: Decrypt-copy to mailbox
lt: Iššifruoti ir kopijuoti į dėžutę

en: Decode-copy tagged to mailbox
lt: Dekoduoti ir kopijuoti pažymėtus į dėžutę

en: Decode-copy to mailbox
lt: Dekoduoti ir kopijuoti į dėžutę

note: L10N: Progress meter message when saving tagged messages
en: Saving tagged messages...
lt: Saugau pažymėtus laiškus...

en: Save tagged to mailbox
lt: Išsaugoti pažymėtus į dėžutę

en: Save to mailbox
lt: Išsaugoti į dėžutę

en: Decrypt-save tagged to mailbox
lt: Iššifruoti ir išsaugoti pažymėtus į dėžutę

en: Decrypt-save to mailbox
lt: Iššifruoti ir išsaugoti į dėžutę

en: Decode-save tagged to mailbox
lt: Dekoduoti ir išsaugoti pažymėtus į dėžutę

en: Decode-save to mailbox
lt: Dekoduoti ir išsaugoti į dėžutę

en: Copying to %s...
lt: Kopijuoju į %s...

note: L10N: Message when an index tagged save operation fails for some reason
en: Error saving tagged messages
lt: Klaida saugant pažymėtus laiškus

note: L10N: Message when an index/pager save operation fails for some reason
en: Error saving message
lt: Klaida saugant laišką

note: L10N: Message when an index tagged copy operation fails for some reason
en: Error copying tagged messages
lt: Klaida kopijuojant pažymėtus laiškus

note: L10N: Message when an index/pager copy operation fails for some reason
en: Error copying message
lt: Klaida kopijuojant laišką

en: Convert to %s upon sending?
lt: Konvertuoti į %s siunčiant?

en: Content-Type changed to %s
lt: Content-Type pakeistas į %s

en: Character set changed to %s; not converting
lt: Koduotė pakeista į %s neperkoduojant

en: Character set changed to %s; converting
lt: Koduotė pakeista į %s perkoduojant

en: Threading is not enabled
lt: Skirstymas gijomis neleidžiamas

en: Clear flag
lt: Išvalyti vėliavėlę

en: Set flag
lt: Uždėti vėliavėlę

en: Exit NeoMutt without saving?
lt: Išeiti iš NeoMutt neišsaugojus pakeitimų?

en: Press any key to continue...
lt: Spausk bet kokį klavišą...

en:  ('?' for list):
lt:  ('?' parodo sąrašą):

en: Enter keys (%s to abort):
lt: Paspausk klavišus (%s nutraukia):

en: Char = %s, Octal = %o, Decimal = %d
lt: Simbolis = %s, aštuonetaine sistema = %o, dešimtaine = %d

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_ATTACH_FILE Compose Dialog: <op_attachment_attach_file>
en: attach files to this message
lt: prisegti bylas prie šio laiško

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_ATTACH_MESSAGE Compose Dialog: <op_attachment_attach_message>
en: attach messages to this message
lt: prisegti laiškus prie šio laiško

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_ATTACH_NEWS_MESSAGE Compose Dialog: <op_attachment_attach_message>
en: attach news articles to this message
lt: prisegti naujienų straipsnius prie šio laiško

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_COLLAPSE Attach Dialog: <op_attachment_collapse>
en: toggle display of subparts
lt: perjungti vidinių dalių rodymą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_DELETE Attach Dialog: <op_attachment_delete> L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_DETACH Compose Dialog: <op_attachment_detach> L10N: Help screen description for OP_DELETE Alias Dialog: <op_delete> Index: <op_delete> Postponed Dialog: <op_de
en: delete the current entry
lt: ištrinti esamą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_EDIT_CONTENT_ID Compose Dialog: <op_attachment_edit_content_id>
en: edit the 'Content-ID' of the attachment
lt: taisyti priedo 'Content-ID' antraštę

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_EDIT_DESCRIPTION Compose Dialog: <op_attachment_edit_description>
en: edit attachment description
lt: taisyti priedo aprašymą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_EDIT_ENCODING Compose Dialog: <op_attachment_edit_encoding>
en: edit attachment transfer-encoding
lt: taisyti priedo Transfer-Encoding

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_EDIT_LANGUAGE Compose Dialog: <op_attachment_edit_language>
en: edit the 'Content-Language' of the attachment
lt: taisyti priedo 'Content-Language' antraštę

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_EDIT_MIME Compose Dialog: <op_attachment_edit_mime>
en: edit attachment using mailcap entry
lt: taisyti priedą naudojant mailcap įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_EDIT_TYPE Attach Dialog: <op_attachment_edit_type> Compose Dialog: <op_attachment_edit_type> Index: <op_attachment_edit_type>
en: edit attachment content type
lt: keisti priedo Content-Type

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_FILTER Compose Dialog: <op_attachment_filter>
en: filter attachment through a shell command
lt: filtruoti priedą per aplinkos komandą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_GET_ATTACHMENT Compose Dialog: <op_attachment_get_attachment>
en: get a temporary copy of an attachment
lt: gauti laikiną priedo kopiją

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_GROUP_ALTS Compose Dialog: <op_attachment_group_alts>
en: group tagged attachments as 'multipart/alternative'
lt: grupuoti pažymėtus priedus kaip alternatyvas (multipart/alternative)

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_GROUP_LINGUAL Compose Dialog: <op_attachment_group_lingual>
en: group tagged attachments as 'multipart/multilingual'
lt: grupuoti pažymėtus priedus kaip kalbų alternatyvas (multipart/multilingual)

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_GROUP_RELATED Compose Dialog: <op_attachment_group_related>
en: group tagged attachments as 'multipart/related'
lt: grupuoti pažymėtus priedus kaip susijusius (multipart/related)

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_MOVE_DOWN Compose Dialog: <op_attachment_move_down>
en: move an attachment down in the attachment list
lt: perkelti priedą žemiau sąraše

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_MOVE_UP Compose Dialog: <op_attachment_move_up>
en: move an attachment up in the attachment list
lt: perkelti priedą aukščiau sąraše

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_NEW_MIME Compose Dialog: <op_attachment_new_mime>
en: compose new attachment using mailcap entry
lt: sukurti naują priedą naudojant mailcap įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_PIPE L10N: Help screen description for OP_PIPE Compose Dialog: <op_attachment_filter> Attach Dialog: <op_attachment_pipe> Index: <op_pipe>
en: pipe message/attachment to a shell command
lt: filtruoti laišką/priedą per shell komandą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_PRINT Attach Dialog: <op_attachment_print> Compose Dialog: <op_attachment_print> L10N: Help screen description for OP_PRINT Index: <op_print>
en: print the current entry
lt: spausdinti esamą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_RENAME_ATTACHMENT Compose Dialog: <op_attachment_rename_attachment>
en: send attachment with a different name
lt: siųsti priedą kitu vardu

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_SAVE Attach Dialog: <op_attachment_save> Compose Dialog: <op_attachment_save> L10N: Help screen description for OP_SAVE Index: <op_save> Pager: <op_save>
en: save message/attachment to a mailbox/file
lt: išsaugoti laišką/priedą į dėžutę/bylą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_TOGGLE_DISPOSITION Compose Dialog: <op_attachment_toggle_disposition>
en: toggle disposition between inline/attachment
lt: perjungti, ar siųsti laiške, ar priede

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_TOGGLE_RECODE Compose Dialog: <op_attachment_toggle_recode>
en: toggle recoding of this attachment
lt: perjungti šio priedo perkodavimą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_TOGGLE_UNLINK Compose Dialog: <op_attachment_toggle_unlink>
en: toggle whether to delete file after sending it
lt: perjungti, ar ištrinti bylą, ją išsiuntus

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_UNDELETE Attach Dialog: <op_attachment_undelete> L10N: Help screen description for OP_UNDELETE Alias Dialog: <op_delete> Postponed Dialog: <op_delete> Index: <op_undelete>
en: undelete the current entry
lt: sugrąžinti esamą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_UNGROUP Compose Dialog: <op_attachment_ungroup>
en: ungroup 'multipart' attachment
lt: atgrupuoti kelių dalių priedą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_UPDATE_ENCODING Compose Dialog: <op_attachment_update_encoding>
en: update an attachment's encoding info
lt: atnaujinti priedo koduotės info.

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_VIEW Attach Dialog: <op_attachment_view> Compose Dialog: <op_display_headers>
en: view attachment using mailcap entry if necessary
lt: rodyti priedą naudojant mailcap įrašą, jei reikia

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_VIEW_MAILCAP Attach Dialog: <op_attachment_view_mailcap> Compose Dialog: <op_display_headers>
en: force viewing of attachment using mailcap
lt: priverstinai rodyti priedą naudojant mailcap įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_VIEW_PAGER Attach Dialog: <op_attachment_view_pager> Compose Dialog: <op_display_headers>
en: view attachment in pager using copiousoutput mailcap
lt: priverstinai rodyti priedą naudojant copiousoutput mailcap įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_VIEW_TEXT Attach Dialog: <op_attachment_view_text> Compose Dialog: <op_display_headers>
en: view attachment as text
lt: žiūrėti priedą kaip tekstą

note: L10N: Help screen description for OP_PREVIEW_PAGE_DOWN Compose Dialog: <op_preview_page_down>
en: show the next page of the message
lt: rodyti kitą laiško puslapį

note: L10N: Help screen description for OP_PREVIEW_PAGE_UP Compose Dialog: <op_preview_page_up>
en: show the previous page of the message
lt: rodyti ankstesnį laiško puslapį

note: L10N: Help screen description for OP_AUTOCRYPT_ACCT_MENU Index: <op_autocrypt_acct_menu>
en: manage autocrypt accounts
lt: tvarkyti autocrypt paskyras

note: L10N: Help screen description for OP_AUTOCRYPT_CREATE_ACCT Autocrypt Dialog: <op_autocrypt_create_acct>
en: create a new autocrypt account
lt: sukurti naują autocrypt paskyrą

note: L10N: Help screen description for OP_AUTOCRYPT_DELETE_ACCT Autocrypt Dialog: <op_autocrypt_delete_acct>
en: delete the current account
lt: ištrinti pasirinktą paskyrą

note: L10N: Help screen description for OP_AUTOCRYPT_TOGGLE_ACTIVE Autocrypt Dialog: <op_autocrypt_toggle_active>
en: toggle the current account active/inactive
lt: aktyvuoti/deaktyvuoti pasirinktą paskyrą

note: L10N: Help screen description for OP_AUTOCRYPT_TOGGLE_PREFER Autocrypt Dialog: <op_autocrypt_toggle_prefer>
en: toggle the current account prefer-encrypt flag
lt: įjungti/išjungti automatinį šifravimą pasirinktai paskyrai

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_AUTOCRYPT_MENU Envelope Window: <op_compose_autocrypt_menu>
en: show autocrypt compose menu options
lt: rodyti automatinio šifravimo meniu parinktis

note: L10N: Help screen description for OP_ALIAS_DIALOG Index: <op_alias_dialog>
en: open the aliases dialog
lt: atidaryti aliasų dialogą

note: L10N: Help screen description for OP_BOTTOM_PAGE Menu: <menu_movement>
en: move to the bottom of the page
lt: eiti į puslapio apačią

note: L10N: Help screen description for OP_BOUNCE_MESSAGE Attach Dialog: <op_bounce_message> Index: <op_bounce_message>
en: remail a message to another user
lt: vėl siųsti laišką kitam vartotojui

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_GOTO_FOLDER Browser: <op_toggle_mailboxes>
en: swap the current folder position with $folder if it exists
lt: sukeisti dabartinio aplanko poziciją su $folder jei jis yra

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_NEW_FILE Browser: <op_browser_new_file>
en: select a new file in this directory
lt: pasirink naują bylą šiame kataloge

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_SUBSCRIBE Browser: <op_browser_subscribe>
en: subscribe to current mbox (IMAP/NNTP only)
lt: užsakyti esamą aplanką (tik IMAP/NNTP)

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_TELL Browser: <op_browser_tell>
en: display the currently selected file's name
lt: parodyti dabar pažymėtos bylos vardą

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_TOGGLE_LSUB Browser: <op_browser_toggle_lsub>
en: toggle view all/subscribed mailboxes (IMAP only)
lt: perjungti visų/užsakytų dėžučių rodymą (tik IMAP)

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_UNSUBSCRIBE Browser: <op_browser_subscribe>
en: unsubscribe from current mbox (IMAP/NNTP only)
lt: atsisakyti esamo aplanko (tik IMAP/NNTP)

note: L10N: Help screen description for OP_BROWSER_VIEW_FILE Browser: <op_browser_view_file>
en: view file
lt: žiūrėti bylą

note: L10N: Help screen description for OP_CATCHUP Browser: <op_catchup> Index: <op_catchup>
en: mark all articles in newsgroup as read
lt: pažymėti visus straipsnius naujienų grupėje skaitytais

note: L10N: Help screen description for OP_CHANGE_DIRECTORY Browser: <op_change_directory>
en: change directories
lt: keisti katalogus

note: L10N: Help screen description for OP_CHECK_NEW Browser: <op_toggle_mailboxes>
en: check mailboxes for new mail
lt: tikrinti, ar dėžutėse yra naujo pašto

note: L10N: Help screen description for OP_CHECK_STATS Global: <op_check_stats>
en: calculate message statistics for all mailboxes
lt: suskaičiuoti laiškų statistiką visoms dėžutėms

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_EDIT_FILE Compose Dialog: <op_compose_edit_file>
en: edit the file to be attached
lt: taisyti bylą, skirtą prisegimui

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_EDIT_MESSAGE Compose Dialog: <op_compose_edit_message>
en: edit the message
lt: taisyti laišką

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_ISPELL Compose Dialog: <op_compose_ispell>
en: run ispell on the message
lt: paleisti ispell laiškui

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_POSTPONE_MESSAGE Compose Dialog: <op_compose_postpone_message>
en: save this message to send later
lt: išsaugoti šį laišką vėlesniam siuntimui

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_RENAME_FILE Compose Dialog: <op_compose_rename_file>
en: rename/move an attached file
lt: pervadinti/perkelti prisegtą bylą

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_SEND_MESSAGE Compose Dialog: <op_compose_send_message>
en: send the message
lt: siųsti laišką

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_TO_SENDER Attach Dialog: <op_compose_to_sender> Index: <op_compose_to_sender>
en: compose new message to the current message sender
lt: sukurti naują laišką dabartinio laiško siuntėjui

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_WRITE_MESSAGE Compose Dialog: <op_compose_write_message>
en: write the message to a folder
lt: įrašyti laišką į aplanką

note: L10N: Help screen description for OP_COPY_MESSAGE Index: <op_save>
en: copy a message to a file/mailbox
lt: kopijuoti laišką į bylą/dėžutę

note: L10N: Help screen description for OP_CREATE_ALIAS Alias Dialog: <op_create_alias> Index: <op_create_alias>
en: create an alias from a message sender
lt: sukurti aliasą laiško siuntėjui

note: L10N: Help screen description for OP_CREATE_MAILBOX Browser: <op_create_mailbox>
en: create a new mailbox (IMAP only)
lt: sukurti naują dėžutę (tik IMAP)

note: L10N: Help screen description for OP_CURRENT_BOTTOM Menu: <menu_movement>
en: move entry to bottom of screen
lt: rodyti įrašą į ekrano apačioje

note: L10N: Help screen description for OP_CURRENT_MIDDLE Menu: <menu_movement>
en: move entry to middle of screen
lt: rodyti įrašą į ekrano viduryje

note: L10N: Help screen description for OP_CURRENT_TOP Menu: <menu_movement>
en: move entry to top of screen
lt: rodyti įrašą į ekrano viršuje

note: L10N: Help screen description for OP_DECODE_COPY Index: <op_save>
en: make decoded (text/plain) copy
lt: padaryti iškoduotą (text/plain) kopiją

note: L10N: Help screen description for OP_DECODE_SAVE Index: <op_save>
en: make decoded copy (text/plain) and delete
lt: padaryti iškoduotą (text/plain) kopiją ir ištrinti

note: L10N: Help screen description for OP_DELETE_MAILBOX Browser: <op_delete_mailbox>
en: delete the current mailbox (IMAP only)
lt: ištrinti esamą dėžutę (tik IMAP)

note: L10N: Help screen description for OP_DELETE_SUBTHREAD Index: <op_delete_thread>
en: delete all messages in subthread
lt: ištrinti visus laiškus subgijoje

note: L10N: Help screen description for OP_DELETE_THREAD Index: <op_delete_thread>
en: delete all messages in thread
lt: ištrinti visus laiškus gijoje

note: L10N: Help screen description for OP_DESCEND_DIRECTORY Browser: <op_generic_select_entry>
en: descend into a directory
lt: nusileisti į katalogą

note: L10N: Help screen description for OP_DISPLAY_ADDRESS Index: <op_display_address>
en: display full address of sender
lt: rodyti pilną siuntėjo adresą

note: L10N: Help screen description for OP_DISPLAY_HEADERS Attach Dialog: <op_attachment_view> Compose Dialog: <op_display_headers> Index: <op_display_message>
en: display message and toggle header weeding
lt: rodyti laišką ir perjungti antraščių rodymą

note: L10N: Help screen description for OP_DISPLAY_MESSAGE Index: <op_display_message>
en: display a message
lt: rodyti laišką

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_BACKSPACE Text Entry: <op_editor_backspace>
en: delete the char in front of the cursor
lt: ištrinti simbolį prieš žymeklį

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_BACKWARD_CHAR Text Entry: <op_editor_backward_char>
en: move the cursor one character to the left
lt: perkelti žymeklį vienu simboliu kairėn

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_BACKWARD_WORD Text Entry: <op_editor_backward_word>
en: move the cursor to the beginning of the word
lt: perkelti žymeklį į žodžio pradžią

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_BOL Text Entry: <op_editor_bol>
en: jump to the beginning of the line
lt: peršokti į eilutės pradžią

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_CAPITALIZE_WORD Text Entry: <op_editor_capitalize_word>
en: capitalize the word
lt: pradėti žodį didžiąja raide

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_COMPLETE Text Entry: <op_editor_complete>
en: complete filename or alias
lt: užbaigti bylos vardą ar aliasą

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_COMPLETE_QUERY Text Entry: <op_editor_complete>
en: complete address with query
lt: užbaigti adresą su užklausa

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_DELETE_CHAR Text Entry: <op_editor_delete_char>
en: delete the char under the cursor
lt: ištrinti simbolį po žymekliu

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_DOWNCASE_WORD Text Entry: <op_editor_capitalize_word>
en: convert the word to lower case
lt: perrašyti žodį mažosiomis raidėmis

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_EOL Text Entry: <op_editor_eol>
en: jump to the end of the line
lt: peršokti į eilutės galą

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_FORWARD_CHAR Text Entry: <op_editor_forward_char>
en: move the cursor one character to the right
lt: perkelti žymeklį vienu simboliu dešinėn

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_FORWARD_WORD Text Entry: <op_editor_forward_word>
en: move the cursor to the end of the word
lt: perkelti žymeklį į žodžio pabaigą

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_HISTORY_DOWN Text Entry: <op_editor_history_down>
en: scroll down through the history list
lt: slinktis žemyn istorijos sąraše

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_HISTORY_SEARCH Text Entry: <op_editor_history_search>
en: search through the history list
lt: ieškoti istorijos sąraše

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_HISTORY_UP Text Entry: <op_editor_history_up>
en: scroll up through the history list
lt: slinktis aukštyn istorijos sąraše

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_KILL_EOL Text Entry: <op_editor_kill_eol>
en: delete chars from cursor to end of line
lt: ištrinti simbolius nuo žymeklio iki eilutės galo

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_KILL_EOW Text Entry: <op_editor_kill_eow>
en: delete chars from the cursor to the end of the word
lt: ištrinti simbolius nuo žymeklio iki žodžio galo

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_KILL_LINE Text Entry: <op_editor_kill_line>
en: delete chars from cursor to beginning the line
lt: ištrinti simbolius nuo žymeklio iki eilutės pradžios

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_KILL_WHOLE_LINE Text Entry: <op_editor_kill_whole_line>
en: delete all chars on the line
lt: ištrinti visus simbolius eilutėje

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_KILL_WORD Text Entry: <op_editor_kill_word>
en: delete the word in front of the cursor
lt: ištrinti žodį prieš žymeklį

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_MAILBOX_CYCLE Text Entry: <op_editor_complete>
en: cycle among incoming mailboxes
lt: eiti ratu per gaunamo pašto dėžutes

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_QUOTE_CHAR Text Entry: <op_editor_quote_char>
en: quote the next typed key
lt: cituoti sekantį nuspaustą klavišą

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_TRANSPOSE_CHARS Text Entry: <op_editor_transpose_chars>
en: transpose character under cursor with previous
lt: sukeisti simbolį po žymekliu su praeitu

note: L10N: Help screen description for OP_EDITOR_UPCASE_WORD Text Entry: <op_editor_capitalize_word>
en: convert the word to upper case
lt: perrašyti žodį didžiosiomis raidėmis

note: L10N: Help screen description for OP_EDIT_LABEL Index: <op_edit_label>
en: add, change, or delete a message's label
lt: pridėti, pakeisti ar išmesti laiško etiketę

note: L10N: Help screen description for OP_EDIT_OR_VIEW_RAW_MESSAGE Index: <op_edit_raw_message>
en: edit the raw message if the mailbox is not read-only, otherwise view it
lt: keisti gryną laišką jei pašto dėžutė nėra tik skaitoma, kitaip rodyti jį

note: L10N: Help screen description for OP_EDIT_RAW_MESSAGE Index: <op_edit_raw_message>
en: edit the raw message (edit and edit-raw-message are synonyms)
lt: redaguoti gryną laišką (edit ir edit-raw-message yra sinonimai)

note: L10N: Help screen description for OP_END_COND Index: <op_end_cond>
en: end of conditional execution (noop)
lt: baigti sąlyginį vykdymą (nieko nedaryti)

note: L10N: Help screen description for OP_ENTER_COMMAND Global: <op_enter_command>
en: enter a neomuttrc command
lt: įvesti neomuttrc komandą

note: L10N: Help screen description for OP_ENTER_MASK Browser: <op_enter_mask>
en: enter a file mask
lt: įvesti bylų kaukę

note: L10N: Help screen description for OP_EXIT Alias Dialog: <op_exit> Attach Dialog: <op_exit> Autocrypt Dialog: <op_exit> Browser: <op_exit> Compose Dialog: <op_exit> GPGME Key Selection Dialog: <op_exit> Index: <op_exit> Pager: <op_exit> PGP Key Selection Dialog: <op_exit> Postponed Dialog: <op_exit> 
en: exit this menu
lt: išeiti iš šio meniu

note: L10N: Help screen description for OP_FIRST_ENTRY Menu: <menu_movement>
en: move to the first entry
lt: eiti į pirmą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_FLAG_MESSAGE Index: <op_flag_message>
en: toggle a message's 'important' flag
lt: perjungti laiško 'svarbumo' vėliavėlę

note: L10N: Help screen description for OP_FOLLOWUP Attach Dialog: <op_followup> Index: <op_post>
en: followup to newsgroup
lt: pratęsti į naujienų grupę

note: L10N: Help screen description for OP_FORWARD_MESSAGE Attach Dialog: <op_forward_message> Index: <op_forward_message>
en: forward a message with comments
lt: persiųsti laišką su komentarais

note: L10N: Help screen description for OP_FORWARD_TO_GROUP Attach Dialog: <op_forward_to_group> Index: <op_post>
en: forward to newsgroup
lt: persiųsti į naujienų grupę

note: L10N: Help screen description for OP_GENERIC_SELECT_ENTRY Alias Dialog: <op_generic_select_entry> Browser: <op_generic_select_entry> GPGME Key Selection Dialog: <op_generic_select_entry> History Dialog: <op_generic_select_entry> Pattern Dialog: <op_generic_select_entry> PGP Key Selection Dialog: <op
en: select the current entry
lt: pasirinkti esamą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_GET_CHILDREN Index: <op_get_children>
en: get all children of the current message
lt: gauti visus atsakymus į dabartinį laišką

note: L10N: Help screen description for OP_GET_MESSAGE Index: <op_get_message>
en: get message with Message-Id
lt: gauti laišką pagal ID

note: L10N: Help screen description for OP_GET_PARENT Index: <op_get_message>
en: get parent of the current message
lt: gauti tėvinį laišką

note: L10N: Help screen description for OP_GOTO_PARENT Browser: <op_change_directory>
en: go to parent directory
lt: eiti į tėvinį katalogą

note: L10N: Help screen description for OP_GROUP_CHAT_REPLY Index: <op_group_reply> Attach Dialog: <op_reply>
en: reply to all recipients preserving To/Cc
lt: atsakyti visiems gavėjams išsaugant To/Cc

note: L10N: Help screen description for OP_GROUP_REPLY Index: <op_group_reply> Attach Dialog: <op_reply>
en: reply to all recipients
lt: atsakyti visiems gavėjams

note: L10N: Help screen description for OP_HALF_DOWN Menu: <menu_movement> Pager: <op_pager_half_down>
en: scroll down 1/2 page
lt: slinktis žemyn per 1/2 puslapio

note: L10N: Help screen description for OP_HALF_UP Menu: <menu_movement> Pager: <op_pager_half_up>
en: scroll up 1/2 page
lt: slinktis aukštyn per 1/2 puslapio

note: L10N: Help screen description for OP_HELP Text Entry: <op_help> Menu: <op_help> Pager: <op_help>
en: this screen
lt: šis ekranas

note: L10N: Help screen description for OP_JUMP Index: <op_jump> Menu: <op_jump>
en: jump to an index number
lt: šokti į indekso numerį

note: L10N: Help screen description for OP_LAST_ENTRY Menu: <menu_movement>
en: move to the last entry
lt: eiti į paskutinį įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_LIMIT_CURRENT_THREAD Index: <op_main_limit>
en: limit view to current thread
lt: apriboti vaizdą esama gija

note: L10N: Help screen description for OP_LIST_REPLY Index: <op_list_reply> Attach Dialog: <op_reply>
en: reply to specified mailing list
lt: atsakyti nurodytai konferencijai

note: L10N: Help screen description for OP_LIST_SUBSCRIBE Attach Dialog: <op_list_subscribe> Index: <op_list_subscribe>
en: subscribe to a mailing list
lt: prenumeruoti konferenciją

note: L10N: Help screen description for OP_LIST_UNSUBSCRIBE Attach Dialog: <op_list_unsubscribe> Index: <op_list_unsubscribe>
en: unsubscribe from a mailing list
lt: atsisakyti konferencijos

note: L10N: Help screen description for OP_LOAD_ACTIVE Browser: <op_load_active>
en: load list of all newsgroups from NNTP server
lt: užkrauti sąrašą naujienų grupių iš NNTP serverio

note: L10N: Help screen description for OP_MACRO
en: execute a macro
lt: įvykdyti macro

note: L10N: Help screen description for OP_MAIL Alias Dialog: <op_generic_select_entry> Index: <op_mail>
en: compose a new mail message
lt: sukurti naują laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAILBOX_LIST Browser: <op_mailbox_list> Index: <op_mailbox_list>
en: list mailboxes with new mail
lt: rodyti dėžutės su nauju paštu

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_BREAK_THREAD Index: <op_main_break_thread>
en: break the thread in two
lt: perskelti giją į dvi

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_CHANGE_FOLDER Index: <op_main_change_folder>
en: open a different folder
lt: atidaryti kitą aplanką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_CHANGE_FOLDER_READONLY Index: <op_main_change_folder>
en: open a different folder in read only mode
lt: atidaryti kitą aplanką tik skaitymo režimu

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_CHANGE_GROUP Index: <op_main_change_group>
en: open a different newsgroup
lt: atidaryti kitą naujienų grupę

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_CHANGE_GROUP_READONLY Index: <op_main_change_group>
en: open a different newsgroup in read only mode
lt: atidaryti kitą naujienų grupę tik skaitymo režimu

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_CLEAR_FLAG Index: <op_main_set_flag>
en: clear a status flag from a message
lt: išvalyti laiško būsenos vėliavėlę

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_COLLAPSE_ALL Index: <op_main_collapse_all>
en: collapse/uncollapse all threads
lt: sutraukti/išskleisti visas gijas

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_COLLAPSE_THREAD Index: <op_main_collapse_thread>
en: collapse/uncollapse current thread
lt: sutraukti/išskleisti esamą giją

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_DELETE_PATTERN Index: <op_main_delete_pattern>
en: delete non-hidden messages matching a pattern
lt: ištrinti nepaslėptus laiškus, tenkinančius šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_FETCH_MAIL Index: <op_main_fetch_mail>
en: retrieve mail from POP server
lt: parsiųsti paštą iš POP serverio

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_IMAP_FETCH Index: <op_main_imap_fetch>
en: force retrieval of mail from IMAP server
lt: parsiųsti paštą iš IMAP serverio

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_IMAP_LOGOUT_ALL Index: <op_main_imap_logout_all>
en: logout from all IMAP servers
lt: atsijungti nuo visų IMAP serverių

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_LIMIT Alias Dialog: <op_main_limit> Index: <op_main_limit>
en: show only messages matching a pattern
lt: rodyti tik laiškus, tenkinančius šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_LINK_THREADS Index: <op_main_link_threads>
en: link tagged message to the current one
lt: prijungti pažymėtą laišką po dabartiniu

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_MODIFY_TAGS Index: <op_main_modify_tags>
en: modify (notmuch/imap) tags
lt: keisti (notmuch/imap) etiketes

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_MODIFY_TAGS_THEN_HIDE Index: <op_main_modify_tags>
en: modify (notmuch/imap) tags and then hide message
lt: keisti (notmuch/imap) etiketes ir paslėpti laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_NEW Index: <op_main_next_new>
en: jump to the next new message
lt: šokti į kitą naują laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_NEW_THEN_UNREAD Index: <op_main_next_new>
en: jump to the next new or unread message
lt: šokti į kitą naują ar neskaitytą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_SUBTHREAD Index: <op_main_next_thread>
en: jump to the next subthread
lt: šokti į kitą subgiją

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_THREAD Index: <op_main_next_thread>
en: jump to the next thread
lt: šokti į kitą giją

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_UNDELETED Index: <op_main_next_undeleted>
en: move to the next undeleted message
lt: eiti į kitą neištrintą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_UNREAD Index: <op_main_next_new>
en: jump to the next unread message
lt: šokti į kitą neskaitytą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_NEXT_UNREAD_MAILBOX Index: <op_main_next_unread_mailbox>
en: open next mailbox with new mail
lt: atidaryti kitą dėžutę su nauju paštu

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PARENT_MESSAGE Index: <op_main_root_message>
en: jump to parent message in thread
lt: šokti į tėvinį laišką gijoje

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PREV_NEW Index: <op_main_next_new>
en: jump to the previous new message
lt: šokti į praeitą naują laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PREV_NEW_THEN_UNREAD Index: <op_main_next_new>
en: jump to the previous new or unread message
lt: šokti į praeitą naują ar neskaitytą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PREV_SUBTHREAD Index: <op_main_next_thread>
en: jump to previous subthread
lt: šokti į praeitą subgiją

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PREV_THREAD Index: <op_main_next_thread>
en: jump to previous thread
lt: šokti į praeitą giją

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PREV_UNDELETED Index: <op_main_prev_undeleted>
en: move to the previous undeleted message
lt: eiti į praeitą neištrintą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_PREV_UNREAD Index: <op_main_next_new>
en: jump to the previous unread message
lt: šokti į praeitą neskaitytą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_QUASI_DELETE Index: <op_main_quasi_delete>
en: delete from NeoMutt, don't touch on disk
lt: išmesti iš NeoMutt, bet neliesti disko

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_READ_SUBTHREAD Index: <op_main_read_thread>
en: mark the current subthread as read
lt: pažymėti esamą subgiją skaityta

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_READ_THREAD Index: <op_main_read_thread>
en: mark the current thread as read
lt: pažymėti esamą giją skaityta

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_ROOT_MESSAGE Index: <op_main_root_message>
en: jump to root message in thread
lt: šokti į pradinį laišką gijoje

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_SET_FLAG Index: <op_main_set_flag>
en: set a status flag on a message
lt: uždėti būsenos vėliavėlę laiškui

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_SHOW_LIMIT Index: <op_main_show_limit>
en: show currently active limit pattern
lt: parodyti dabar aktyvų ribojimo šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_SYNC_FOLDER Index: <op_main_sync_folder>
en: save changes to mailbox
lt: išsaugoti dėžutės pakeitimus

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_TAG_PATTERN Index: <op_main_tag_pattern>
en: tag non-hidden messages matching a pattern
lt: pažymėti nepaslėptus laiškus, tenkinančius šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_UNDELETE_PATTERN Index: <op_main_undelete_pattern>
en: undelete non-hidden messages matching a pattern
lt: sugrąžinti nepaslėptus laiškus, tenkinančius šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_UNTAG_PATTERN Index: <op_main_untag_pattern>
en: untag non-hidden messages matching a pattern
lt: atžymėti nepaslėptus laiškus, tenkinančius šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_MARK_MSG Index: <op_mark_msg>
en: create a hotkey macro for the current message
lt: sukurti makrokomandą grįžimui prie dabartinio laiško

note: L10N: Help screen description for OP_MIDDLE_PAGE Menu: <menu_movement>
en: move to the middle of the page
lt: eiti į puslapio vidurį

note: L10N: Help screen description for OP_NEXT_ENTRY Menu: <menu_movement> Index: <op_next_entry>
en: move to the next entry
lt: eiti į kitą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_NEXT_LINE Menu: <menu_movement> Pager: <op_pager_next_line>
en: scroll down one line
lt: slinktis viena eilute žemyn

note: L10N: Help screen description for OP_NEXT_PAGE Menu: <menu_movement> Pager: <op_pager_next_page>
en: move to the next page
lt: eiti į kitą puslapį

note: L10N: Help screen description for OP_PAGER_BOTTOM Pager: <op_pager_bottom>
en: jump to the bottom of the message
lt: šokti į laiško apačią

note: L10N: Help screen description for OP_PAGER_HIDE_QUOTED Pager: <op_pager_hide_quoted>
en: toggle display of quoted text
lt: perjungti cituojamo teksto rodymą

note: L10N: Help screen description for OP_PAGER_SKIP_HEADERS Pager: <op_pager_skip_headers>
en: jump to first line after headers
lt: šokti į pirmą eilutę po antraštėmis

note: L10N: Help screen description for OP_PAGER_SKIP_QUOTED Pager: <op_pager_skip_quoted>
en: skip beyond quoted text
lt: praleisti cituojamą tekstą

note: L10N: Help screen description for OP_PAGER_TOP Pager: <op_pager_top>
en: jump to the top of the message
lt: šokti į laiško viršų

note: L10N: Help screen description for OP_POST Index: <op_post>
en: post message to newsgroup
lt: siųsti laišką į naujienų grupę

note: L10N: Help screen description for OP_PREV_ENTRY Menu: <menu_movement> Index: <op_prev_entry>
en: move to the previous entry
lt: eiti į praeitą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_PREV_LINE Menu: <menu_movement> Pager: <op_pager_prev_line>
en: scroll up one line
lt: slinktis viena eilute aukštyn

note: L10N: Help screen description for OP_PREV_PAGE Menu: <menu_movement> Pager: <op_pager_prev_page>
en: move to the previous page
lt: eiti į praeitą puslapį

note: L10N: Help screen description for OP_PURGE_MESSAGE Index: <op_delete>
en: delete the current entry, bypassing the trash folder
lt: išmesti esamą įrašą, neperkeliant į šiukšlių aplanką

note: L10N: Help screen description for OP_PURGE_THREAD Index: <op_delete_thread>
en: delete the current thread, bypassing the trash folder
lt: išmesti esamą giją, neperkeliant į šiukšlių aplanką

note: L10N: Help screen description for OP_QUERY Alias Dialog: <op_query> Index: <op_query>
en: query external program for addresses
lt: užklausti išorinę programą adresams rasti

note: L10N: Help screen description for OP_QUERY_APPEND Alias Dialog: <op_query>
en: append new query results to current results
lt: pridurti naujos užklausos rezultatus prie esamų

note: L10N: Help screen description for OP_QUIT History Dialog: <op_quit> Index: <op_quit> Pattern Dialog: <op_quit>
en: save changes to mailbox and quit
lt: išsaugoti dėžutės pakeitimus ir išeiti

note: L10N: Help screen description for OP_RECALL_MESSAGE Index: <op_recall_message>
en: recall a postponed message
lt: tęsti atidėtą laišką

note: L10N: Help screen description for OP_RECONSTRUCT_THREAD Index: <op_get_children>
en: reconstruct thread containing current message
lt: rekonstruoti dabartinio laiško giją

note: L10N: Help screen description for OP_REDRAW Text Entry: <op_redraw> Global: <op_redraw>
en: clear and redraw the screen
lt: išvalyti ir perpiešti ekraną

note: L10N: Help screen description for OP_REFORMAT_WINCH
en: {internal}
lt: {vidinė}

note: L10N: Help screen description for OP_RENAME_MAILBOX Browser: <op_rename_mailbox>
en: rename the current mailbox (IMAP only)
lt: pervadinti esamą dėžutę (tik IMAP)

note: L10N: Help screen description for OP_REPLY Attach Dialog: <op_reply> Index: <op_reply>
en: reply to a message
lt: atsakyti į laišką

note: L10N: Help screen description for OP_RESEND Attach Dialog: <op_resend> Index: <op_resend>
en: use the current message as a template for a new one
lt: naudoti esamą laišką kaip šabloną naujam

note: L10N: Help screen description for OP_SEARCH Menu: <menu_search> Pager: <op_pager_search> Alias Dialog: <op_search> Index: <op_search> Postponed Dialog: <op_search>
en: search for a regular expression
lt: ieškoti reguliarios išraiškos

note: L10N: Help screen description for OP_SEARCH_NEXT Menu: <menu_search> Pager: <op_pager_search_next> Alias Dialog: <op_search> Index: <op_search> Postponed Dialog: <op_search>
en: search for next match
lt: ieškoti kito tinkamo

note: L10N: Help screen description for OP_SEARCH_OPPOSITE Menu: <menu_search> Pager: <op_pager_search_next> Alias Dialog: <op_search> Index: <op_search> Postponed Dialog: <op_search>
en: search for next match in opposite direction
lt: ieškoti kito tinkamo priešinga kryptimi

note: L10N: Help screen description for OP_SEARCH_REVERSE Menu: <menu_search> Pager: <op_pager_search> Alias Dialog: <op_search> Index: <op_search> Postponed Dialog: <op_search>
en: search backwards for a regular expression
lt: ieškoti reguliarios išraiškos atgal

note: L10N: Help screen description for OP_SEARCH_TOGGLE Pager: <op_search_toggle>
en: toggle search pattern coloring
lt: perjungti paieškos šablono spalvojimą

note: L10N: Help screen description for OP_SHELL_ESCAPE Global: <op_shell_escape>
en: invoke a command in a subshell
lt: kviesti komandą subshell'e

note: L10N: Help screen description for OP_SHOW_LOG_MESSAGES Global: <op_show_log_messages>
en: show log (and debug) messages
lt: rodyti žurnalo (ir derinimo) pranešimus

note: L10N: Help screen description for OP_SORT Alias Dialog: <op_sort> Browser: <op_sort> Index: <op_sort>
en: sort messages
lt: rikiuoti laiškus

note: L10N: Help screen description for OP_SORT_REVERSE Alias Dialog: <op_sort> Browser: <op_sort> Index: <op_sort>
en: sort messages in reverse order
lt: rikiuoti laiškus atvirkščia tvarka

note: L10N: Help screen description for OP_SUBSCRIBE_PATTERN Browser: <op_subscribe_pattern>
en: subscribe to newsgroups matching a pattern
lt: prenumeruoti naujienų grupes pagal šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_TAG Index: <op_tag>
en: tag the current entry
lt: pažymėti esamą įrašą

note: L10N: Help screen description for OP_TAG_PREFIX
en: apply next function to tagged messages
lt: pritaikyti kitą funkciją pažymėtiems laiškams

note: L10N: Help screen description for OP_TAG_PREFIX_COND
en: apply next function ONLY to tagged messages
lt: pritaikyti kitą funkciją TIK pažymėtiems laiškams

note: L10N: Help screen description for OP_TAG_SUBTHREAD Index: <op_tag_thread>
en: tag the current subthread
lt: pažymėti esamą subgiją

note: L10N: Help screen description for OP_TAG_THREAD Index: <op_tag_thread>
en: tag the current thread
lt: pažymėti esamą giją

note: L10N: Help screen description for OP_TOGGLE_MAILBOXES Browser: <op_toggle_mailboxes>
en: toggle whether to browse mailboxes or all files
lt: perjungti, ar naršyti pašto dėžutes, ar visas bylas

note: L10N: Help screen description for OP_TOGGLE_NEW Index: <op_toggle_new>
en: toggle a message's 'new' flag
lt: perjungti laiško 'naujumo' vėliavėlę

note: L10N: Help screen description for OP_TOGGLE_READ Index: <op_main_limit>
en: toggle view of read messages
lt: rodyti arba slėpti skaitytus laiškus

note: L10N: Help screen description for OP_TOGGLE_WRITE Index: <op_toggle_write>
en: toggle whether the mailbox will be rewritten
lt: perjungti, ar dėžutė bus perrašoma

note: L10N: Help screen description for OP_TOP_PAGE Menu: <menu_movement>
en: move to the top of the page
lt: eiti į puslapio viršų

note: L10N: Help screen description for OP_UNCATCHUP Browser: <op_catchup>
en: mark all articles in newsgroup as unread
lt: pažymėti visus straipsnius naujienų grupėje neskaitytais

note: L10N: Help screen description for OP_UNDELETE_SUBTHREAD Index: <op_undelete_thread>
en: undelete all messages in subthread
lt: sugrąžinti visus laiškus subgijoje

note: L10N: Help screen description for OP_UNDELETE_THREAD Index: <op_undelete_thread>
en: undelete all messages in thread
lt: sugrąžinti visus laiškus gijoje

note: L10N: Help screen description for OP_UNSUBSCRIBE_PATTERN Browser: <op_subscribe_pattern>
en: unsubscribe from newsgroups matching a pattern
lt: atsisakyti naujienų grupių pagal šabloną

note: L10N: Help screen description for OP_VERSION Global: <op_version>
en: show the NeoMutt version number and date
lt: parodyti NeoMutt versijos numerį ir datą

note: L10N: Help screen description for OP_VIEW_ATTACHMENTS Index: <op_view_attachments> Pager: <op_view_attachments>
en: show MIME attachments
lt: rodyti MIME priedus

note: L10N: Help screen description for OP_VIEW_RAW_MESSAGE Index: <op_edit_raw_message>
en: show the raw message
lt: rodyti gryną laišką

note: L10N: Help screen description for OP_WHAT_KEY Global: <op_what_key>
en: display the keycode for a key press
lt: parodyti klavišų kodus

note: L10N: Help screen description for OP_DECRYPT_COPY Index: <op_save>
en: make decrypted copy
lt: padaryti iššifruotą kopiją

note: L10N: Help screen description for OP_DECRYPT_SAVE Index: <op_save>
en: make decrypted copy and delete
lt: padaryti iššifruotą kopiją ir ištrinti

note: L10N: Help screen description for OP_EXTRACT_KEYS Attach Dialog: <op_extract_keys> Index: <op_extract_keys>
en: extract supported public keys
lt: ištraukti palaikomus viešus raktus

note: L10N: Help screen description for OP_FORGET_PASSPHRASE Attach Dialog: <op_forget_passphrase> Compose Dialog: <op_forget_passphrase> Index: <op_forget_passphrase>
en: wipe passphrases from memory
lt: užmiršti slaptas frazes

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_BCC Envelope Window: <op_envelope_edit_bcc>
en: edit the BCC list
lt: taisyti BCC sąrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_CC Envelope Window: <op_envelope_edit_cc>
en: edit the CC list
lt: taisyti CC sąrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_FCC Envelope Window: <op_envelope_edit_fcc>
en: enter a file to save a copy of this message in
lt: įvesk bylą, į kurią išsaugoti šio laiško kopiją

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_FOLLOWUP_TO Envelope Window: <op_envelope_edit_followup_to>
en: edit the Followup-To field
lt: taisyti Followup-To lauką

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_FROM Envelope Window: <op_envelope_edit_from>
en: edit the from field
lt: taisyti From lauką

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_HEADERS Compose Dialog: <op_envelope_edit_headers>
en: edit the message with headers
lt: taisyti laišką su antraštėmis

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_NEWSGROUPS Envelope Window: <op_envelope_edit_newsgroups>
en: edit the newsgroups list
lt: taisyti naujienų grupių sąrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_REPLY_TO Envelope Window: <op_envelope_edit_reply_to>
en: edit the Reply-To field
lt: taisyti Reply-To lauką

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_SUBJECT Envelope Window: <op_envelope_edit_subject>
en: edit the subject of this message
lt: taisyti šio laiško temą

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_TO Envelope Window: <op_envelope_edit_to>
en: edit the TO list
lt: taisyti To sąrašą

note: L10N: Help screen description for OP_ENVELOPE_EDIT_X_COMMENT_TO Envelope Window: <op_envelope_edit_x_comment_to>
en: edit the X-Comment-To field
lt: taisyti X-Comment-To lauką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_CHANGE_VFOLDER Index: <op_main_change_folder>
en: open a different virtual folder
lt: atidaryti kitą virtualų aplanką

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_ENTIRE_THREAD Index: <op_main_entire_thread>
en: read entire thread of the current message
lt: skaityti visą esamo laiško giją

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_VFOLDER_FROM_QUERY Index: <op_main_vfolder_from_query>
en: generate virtual folder from query
lt: sukurti virtualų aplanką pagal užklausą

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_VFOLDER_FROM_QUERY_READONLY Index: <op_main_vfolder_from_query>
en: generate a read-only virtual folder from query
lt: sukurti virtualų aplanką tik skaitymui pagal užklausą

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_WINDOWED_VFOLDER_BACKWARD Index: <op_main_windowed_vfolder>
en: shifts virtual folder time window backwards
lt: perkelti virtualaus aplanko laiko langą atgal

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_WINDOWED_VFOLDER_FORWARD Index: <op_main_windowed_vfolder>
en: shifts virtual folder time window forwards
lt: perkelti virtualaus aplanko laiko langą pirmyn

note: L10N: Help screen description for OP_MAIN_WINDOWED_VFOLDER_RESET Index: <op_main_windowed_vfolder>
en: resets virtual folder time window to the present
lt: atstato virtualaus aplanko laiko tarpą į dabartį

note: L10N: Help screen description for OP_ATTACHMENT_ATTACH_KEY Compose Dialog: <op_attachment_attach_key>
en: attach a PGP public key
lt: prisegti PGP viešą raktą

note: L10N: Help screen description for OP_CHECK_TRADITIONAL Attach Dialog: <op_check_traditional> Index: <op_check_traditional>
en: check for classic PGP
lt: ieškoti klasikinio PGP

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_PGP_MENU Envelope Window: <op_compose_pgp_menu>
en: show PGP options
lt: rodyti PGP parinktis

note: L10N: Help screen description for OP_MAIL_KEY Index: <op_mail_key>
en: mail a PGP public key
lt: siųsti PGP viešą raktą

note: L10N: Help screen description for OP_VERIFY_KEY GPGME Key Selection Dialog: <op_verify_key> PGP Key Selection Dialog: <op_verify_key>
en: verify a PGP public key
lt: patikrinti PGP viešą raktą

note: L10N: Help screen description for OP_VIEW_ID GPGME Key Selection Dialog: <op_view_id> PGP Key Selection Dialog: <op_view_id>
en: view the key's user id
lt: žiūrėti rakto vartotojo id

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_FIRST Sidebar: <op_sidebar_first>
en: move the highlight to the first mailbox
lt: pasirinkti pirmą pašto dėžutę

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_LAST Sidebar: <op_sidebar_last>
en: move the highlight to the last mailbox
lt: pasirinkti paskutinę pašto dėžutę

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_NEXT Sidebar: <op_sidebar_next>
en: move the highlight to next mailbox
lt: pasirinkti kitą pašto dėžutę

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_NEXT_NEW Sidebar: <op_sidebar_next_new>
en: move the highlight to next mailbox with new mail
lt: pasirinkti kitą pašto dėžutę su nauju paštu

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_OPEN Sidebar: <op_sidebar_open>
en: open highlighted mailbox
lt: atidaryti pasirinktą pašto dėžutę

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_PAGE_DOWN Sidebar: <op_sidebar_page_down>
en: scroll the sidebar down 1 page
lt: slinkti šoninę juostą žemyn per 1 puslapį

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_PAGE_UP Sidebar: <op_sidebar_page_up>
en: scroll the sidebar up 1 page
lt: slinkti šoninę juostą aukštyn per 1 puslapį

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_PREV Sidebar: <op_sidebar_prev>
en: move the highlight to previous mailbox
lt: pasirinkti ankstesnę pašto dėžutę

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_PREV_NEW Sidebar: <op_sidebar_prev_new>
en: move the highlight to previous mailbox with new mail
lt: pasirinkti ankstesnę pašto dėžutę su nauju paštu

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_TOGGLE_VIRTUAL Sidebar: <op_sidebar_toggle_virtual>
en: toggle between mailboxes and virtual mailboxes
lt: perjungti, ar naršyti tikras, ar virtualias pašto dėžutes

note: L10N: Help screen description for OP_SIDEBAR_TOGGLE_VISIBLE Sidebar: <op_sidebar_toggle_visible>
en: make the sidebar (in)visible
lt: rodyti/slėpti šoninę juostą

note: L10N: Help screen description for OP_COMPOSE_SMIME_MENU Envelope Window: <op_compose_smime_menu>
en: show S/MIME options
lt: rodyti S/MIME parinktis

en: null operation
lt: nulinė operacija

en: [-- Type: %s/%s%s%s, Encoding: %s, Size: %s --]
lt: [-- Tipas: %s/%s%s%s, Koduotė: %s, Dydis: %s --]

en: [-- Alternative Type #%d: %s/%s%s%s, Encoding: %s, Size: %s --]
lt: [-- Alternatyvus tipas #%d: %s/%s%s%s, Koduotė: %s, Dydis: %s --]

en: [-- Autoview using %s --]
lt: [-- Automatinė peržiūra su %s --]

en: Invoking autoview command: %s
lt: Kviečiu autom. peržiūros komandą: %s

en: [-- Can't run %s --]
lt: [-- Nepavyko paleisti %s --]

en: [-- Autoview stderr of %s --]
lt: [-- Automatinės peržiūros %s klaidos --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
lt: [-- Klaida: message/external-body dalis neturi access-type parametro --]

note: L10N: If the translation of this string is a multi line string, then each line should start with "[-- " and end with " --]". The first "%s/%s" is a MIME type, e.g. "text/plain". The last %s expands to a date as returned by `mutt_date_parse_date()`. Note: The size argument printed is not the actual n
en: [-- This %s/%s attachment (size %s byte) has been deleted --]
    [-- on %s --]
     | [-- This %s/%s attachment (size %s bytes) has been deleted --]
    [-- on %s --]
lt[0]: [-- Šis %s/%s priedas (dydis %s baitas) buvo ištrintas --]
    [-- %s --]
lt[1]: [-- Šis %s/%s priedas (dydis %s baitai) buvo ištrintas --]
    [-- %s --]
lt[2]: [-- Šis %s/%s priedas (dydis %s baitų) buvo ištrintas --]
    [-- %s --]

note: L10N: If the translation of this string is a multi line string, then each line should start with "[-- " and end with " --]". The first "%s/%s" is a MIME type, e.g. "text/plain". Note: The size argument printed is not the actual number as passed to gettext but the prettified version, e.g. size = 2048
en: [-- This %s/%s attachment (size %s byte) has been deleted --]
     | [-- This %s/%s attachment (size %s bytes) has been deleted --]
lt[0]: [-- Šis %s/%s priedas (dydis %s baitas) buvo ištrintas --]
lt[1]: [-- Šis %s/%s priedas (dydis %s baitai) buvo ištrintas --]
lt[2]: [-- Šis %s/%s priedas (dydis %s baitų) buvo ištrintas --]

note: L10N: If the translation of this string is a multi line string, then each line should start with "[-- " and end with " --]". The first "%s/%s" is a MIME type, e.g. "text/plain". The last %s expands to a date as returned by `mutt_date_parse_date()`. Caution: Argument three %3$ is also defined but sho
en: [-- This %s/%s attachment has been deleted --]
    [-- on %4$s --]
lt: [-- Šis %s/%s priedas buvo ištrintas --]
    [-- %4$s --]

note: L10N: If the translation of this string is a multi line string, then each line should start with "[-- " and end with " --]". The first "%s/%s" is a MIME type, e.g. "text/plain".
en: [-- This %s/%s attachment has been deleted --]
lt: [-- Šis %s/%s priedas buvo ištrintas --]

en: [-- name: %s --]
lt: [-- vardas: %s --]

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
    [-- and the indicated external source has expired --]
lt: [-- Šis %s/%s priedas neįtrauktas, --]
    [-- o nurodytas išorinis šaltinis paseno. --]

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
    [-- and the indicated access-type %s is unsupported --]
lt: [-- Šis %s/%s priedas neįtrauktas, --]
    [-- o nurodytas pasiekimo tipas %s yra nepalaikomas. --]

en: [-- Error: Could not display any parts of Multipart/Alternative --]
lt: [-- Klaida: Nepavyko parodyti nė vienos Multipart/Alternative dalies --]

note: L10N: %s is the attachment description, filename or form_name.
en: [-- Attachment #%d: %s --]
lt: [-- Priedas #%d: %s --]

en: [-- Attachment #%d --]
lt: [-- Priedas #%d --]

en: One or more parts of this message could not be displayed
lt: Viena ar daugiau laiško dalių negalėjo būti parodyta

en: Unable to open 'memory stream'
lt: Negaliu atidaryti atminties srauto

en: Unable to open temporary file
lt: Negaliu atidaryti laikinos bylos

en: failed to re-open 'memory stream'
lt: nepavyko iš naujo atidaryti atminties srauto

en: Error: multipart/signed has no protocol
lt: Klaida: multipart/signed neturi protokolo

en: [-- This is an attachment --]
lt: [-- Čia yra priedas --]

note: L10N: %s/%s is a MIME type, e.g. "text/plain".
en: [-- %s/%s is unsupported --]
lt: [-- %s/%s yra nepalaikomas --]

note: L10N: %s expands to a keystroke/key binding, e.g. 'v'.
en: [-- This is an attachment (use '%s' to view this part) --]
lt: [-- Čia yra priedas (naudok '%s' šiai daliai peržiūrėti) --]

note: L10N: %s/%s is a MIME type, e.g. "text/plain". The last %s expands to a keystroke/key binding, e.g. 'v'.
en: [-- %s/%s is unsupported (use '%s' to view this part) --]
lt: [-- %s/%s yra nepalaikomas (naudok '%s' šiai daliai peržiūrėti) --]

en: [-- This is an attachment (need 'view-attachments' bound to key) --]
lt: [-- Čia yra priedas ('view-attachments' turi būti susietas su klavišu) --]

note: L10N: %s/%s is a MIME type, e.g. "text/plain".
en: [-- %s/%s is unsupported (need 'view-attachments' bound to key) --]
lt: [-- %s/%s yra nepalaikomas ('view-attachments' turi būti susietas su klavišu) --]

en: Set option %s before setting %s
lt: Nustatykite %s parametrą prieš nustatydami %s

note: L10N: This applies to the "$header_cache_compress_level" config variable. It shows the minimum and maximum values, e.g. 'between 1 and 22' L10N: This applies to the "$wrap_headers" config variable.
en: Option %s must be between %d and %d inclusive
lt: Parametras %s turi būti tarp %d ir %d imtinai

en: ERROR: please report this bug
lt: KLAIDA: prašau pranešti šią klaidą

en: message is tagged
lt: laiškas pažymėtas

en: message is flagged
lt: laiškas su vėliavėle

en: message is deleted
lt: laiškas ištrintas

en: attachment is deleted
lt: priedas ištrintas

en: message has been replied to
lt: laiškas atsakytas

en: message has been read
lt: laiškas perskaitytas

en: message is new
lt: laiškas naujas

en: thread has been read
lt: gija perskaityta

en: thread has at least one new message
lt: gija turi bent vieną naują laišką

en: message has been read (%S expando)
lt: laiškas perskaitytas (%S plėtinys)

en: message has been read (%Z expando)
lt: laiškas perskaitytas (%Z plėtinys)

en: message signed with a verified key
lt: laiškas pasirašytas patikrintu raktu

en: message is PGP-encrypted
lt: laiškas užšifruotas PGP

en: message is signed
lt: laiškas pasirašytas

en: message contains a PGP key
lt: laiške yra PGP raktas

en: message has no cryptography information
lt: laiškas neturi kriptografinės informacijos

en: message is not To: you
lt: laiškas nėra adresuotas (To:) tau

en: message is To: you and only you
lt: laiškas adresuotas (To:) tau ir tik tau

en: message is To: you
lt: laiškas adresuotas (To:) tau

en: message is Cc: to you
lt: laiško kopija adresuota (Cc:) tau

en: message is From: you
lt: laiškas yra tavo (From:)

en: message is sent to a subscribed mailing list
lt: laiškas išsiųstas į užsiprenumeruotą konferenciją

en: you are in the Reply-To: list
lt: tu esi Reply-To: sąraše

en: <UNKNOWN>
lt: <NEŽINOMAS>

en: Generic bindings:
lt: Bendri susiejimai:

en: Unbound functions:
lt: Nesusietos funkcijos:

en: Message flags:
lt: Laiškų ženklinimas:

en: Help for %s
lt: Pagalba apie %s

en: History '%s'
lt: Istorija '%s''

en: %s:%d: Bad history file format
lt: %s:%d: Blogas istorijos bylos formatas

en: Can't create temporary file
lt: Negaliu sukurti laikinos bylos

en: current mailbox shortcut '^' is unset
lt: dabartinės pašto dėžutės trumpinys '^' yra nenustatytas

en: mailbox shortcut expanded to empty regex
lt: pašto dėžutės trumpinys išplėstas atitinka tuščią šabloną

en: badly formatted command string
lt: blogai suformuota komanda

en: unhook: Can't do unhook * from within a hook
lt: unhook: negalima išmesti kablių kablio viduje

en: unhook: unknown hook type: %s
lt: unhook: nežinomas hook tipas: %s

en: unhook: Can't delete a %s from within a %s
lt: unhook: negaliu išmesti %s %s viduje

en: No authenticators available or wrong credentials
lt: Nėra autentikatorių arba neteisingas naudotojo vardas/slaptažodis.

note: L10N: (%s) is the method name, e.g. Anonymous, CRAM-MD5, GSSAPI, SASL
en: Authenticating (%s)...
lt: Autentikuojuosi (%s)...

note: L10N: %s is the method name, e.g. Anonymous, CRAM-MD5, GSSAPI, SASL
en: %s authentication failed
lt: %s autentikacija nepavyko

en: SASL authentication failed
lt: SASL autentikacija nepavyko

en: LOGIN disabled on this server
lt: LOGIN išjungtas šiame serveryje

en: Logging in...
lt: Pasisveikinu...

en: Login failed
lt: Nepavyko pasisveikinti

en: %s is an invalid IMAP path
lt: %s yra blogas IMAP kelias

en: Getting folder list...
lt: Gaunu aplankų sąrašą...

note: L10N: (%s) is the name / path of the folder we were trying to browse
en: No such folder: %s
lt: Nėra tokio aplanko: %s

en: Create mailbox:
lt: Sukurti dėžutę:

en: Mailbox must have a name
lt: Dėžutė turi turėti vardą

en: Mailbox created
lt: Dėžutė sukurta

en: Can't rename root folder
lt: Negaliu pervadinti pagrindinio katalogo

en: Rename mailbox %s to:
lt: Pervadinti %s dėžutę į:

en: Rename failed: %s
lt: Nepavyko pervadinti: %s

en: Mailbox renamed
lt: Pašto dėžutė pervadinta

en: Mailbox %s@%s closed
lt: Pašto dėžutė %s@%s uždaryta

en: IMAP command failed: %s
lt: IMAP komanda nepavyko: %s

en: Connection to %s timed out
lt: Prisijungimui prie %s pasibaigė laikas

en: Option %s: %s is not a valid authenticator
lt: Parametras %s: %s nėra tinkamas autentikatorius

en: This IMAP server is ancient. NeoMutt does not work with it.
lt: Šis IMAP serveris yra senoviškas. NeoMutt su juo neveikia.

en: CREATE failed: %s
lt: CREATE komanda nepavyko: %s

en: Closing connection to %s...
lt: Uždarau jungtį su %s...

en: Secure connection with TLS?
lt: Apsaugoti jungtį su TLS?

en: Could not negotiate TLS connection
lt: Nepavyko sukurti TLS jungties

en: Encrypted connection unavailable
lt: Šifruota jungtis negalima

en: Subscribing to %s...
lt: Užsakau %s...

en: Unsubscribing from %s...
lt: Atsisakau %s...

en: Copying %d message to %s... | Copying %d messages to %s...
lt[0]: Kopijuoju %d laišką į %s...
lt[1]: Kopijuoju %d laiškus į %s...
lt[2]: Kopijuoju %d laiškų į %s...

en: Create %s?
lt: Sukurti %s?

en: Expunge failed
lt: Ištrynimas nepavyko

en: Marking %d message deleted... | Marking %d messages deleted...
lt[0]: Pažymiu %d laišką ištrinu...
lt[1]: Pažymiu %d laiškus ištrintais...
lt[2]: Pažymiu %d laiškų ištrintais...

en: Saving changed message... [%d/%d] | Saving changed messages... [%d/%d]
lt[0]: Išsaugau pasikeitusį laišką... [%d/%d]
lt[1]: Išsaugau pasikeitusius laiškus... [%d/%d]
lt[2]: Išsaugau pasikeitusius laiškus... [%d/%d]

en: Error saving flags. Close anyway?
lt: Nepavyko išsaugoti vėliavėlių.  Vis tiek uždaryti?

en: Error saving flags
lt: Klaida išsaugant vėliavėles

en: Expunging messages from server...
lt: Ištuštinu laiškus iš serverio...

en: imap_sync_mailbox: EXPUNGE failed
lt: imap_sync_mailbox: EXPUNGE komanda nepavyko

en: Selecting %s...
lt: Parenku %s...

en: Error opening mailbox
lt: Klaida atidarant pašto dėžutę

en: IMAP server doesn't support custom flags
lt: IMAP serveris nepalaiko savadarbių vėliavėlių

en: Invalid IMAP flags
lt: Blogos IMAP vėliavėlės

note: L10N: This prompt is made if the user hits Ctrl-C when opening an IMAP mailbox
en: Abort download and close mailbox?
lt: Nutraukti siuntimą ir uždaryti pašto dėžutę?

en: Evaluating cache...
lt: Tikrinu podėlį...

en: Fetching flag updates...
lt: Paimu vėliavėlių pakeitimus...

note: L10N: After opening an IMAP mailbox using QRESYNC, Mutt performs a quick sanity check.  If that fails, Mutt reopens the mailbox using a normal download.
en: QRESYNC failed.  Reopening mailbox.
lt: QRESYNC nepavyko.  Atidarau dėžutę iš naujo.

en: Unable to fetch headers from this IMAP server version
lt: Negaliu paimti antraščių iš šios IMAP serverio versijos

en: Fetching message headers...
lt: Paimu laiškų antraštes...

en: Uploading message...
lt: Nusiunčiu laišką...

en: Copying message %d to %s...
lt: Kopijuoju laišką %d į %s...

en: Fetching message...
lt: Paimu laišką...

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
lt: Laiškų indeksas yra neteisingas. Bandyk iš naujo atidaryti dėžutę.

en: Header search without header name: %s
lt: Antraščių paieška be antraštės pavadinimo: %s

en: Server-side custom search not supported: %s
lt: Serverinė paieška nepalaikoma: %s

en: Continue?
lt: Tęsti?

note: L10N: $status_format default format
en: -%r-NeoMutt: %D [Msgs:%<M?%M/>%m%<n? New:%n>%<o? Old:%o>%<d? Del:%d>%<F? Flag:%F>%<t? Tag:%t>%<p? Post:%p>%<b? Inc:%b>%<l? %l>]---(%<T?%T/>%s/%S)-%>-(%P)---
lt: -%r-NeoMutt: %D [Laiškų:%<M?%M/>%m%<n? naujų:%n>%<o? senų:%o>%<d? išm.:%d>%<F? !:%F>%<t? paž.:%t>%<p? atidėtų:%p>%<b? Įein.:%b>%<l? %l>]---(%<T?%T/>%s/%S)-%>-(%P)---

en: Quit
lt: Išeit

en: Reply
lt: Atsakyt

en: Group
lt: Grupei

en: Post
lt: Siųsti

en: Followup
lt: Pratęsti

note: L10N: %s is one of the CHECK_ACL entries below.
en: %s: Operation not permitted by ACL
lt: %s: veiksmas neleidžiamas pagal ACL

en: Failed to create query, aborting
lt: Nepavyko sukurti užklausos, atšaukiu

en: %s is not a mailbox
lt: %s nėra pašto dėžutė

en: Mailbox was externally modified.  Flags may be wrong.
lt: Dėžutė buvo išoriškai pakeista.  Flagai gali būti neteisingi.

en: New mail in this mailbox
lt: Naujas paštas šioje dėžutėje

en: Mailbox was externally modified
lt: Pašto dėžutė buvo išoriškai pakeista

en: No mailbox is open
lt: Jokia dėžutė neatidaryta

en: No tagged messages
lt: Nėra pažymėtų laiškų

en: Nothing to do
lt: Nėra, ką daryti

en: (no mailbox)
lt: (nėra dėžutės)

note: L10N: Status bar message: the end of the list emails is visible in the index L10N: Status bar message: the end of the email is visible in the pager
en: end
lt: pabaiga

note: L10N: Status bar message: all the emails are visible in the index L10N: Status bar message: the entire email is visible in the pager
en: all
lt: visi

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't delete message
lt: Negaliu ištrinti laiško

note: L10N: CHECK_ACL L10N: Due to the implementation details we do not know whether we delete zero, 1, 12, ... messages. So in English we use "messages". Your language might have other means to express this.
en: Can't delete messages
lt: Negaliu ištrinti laiškų

note: L10N: This is displayed when the x-label on one or more messages is edited.
en: %d label changed | %d labels changed
lt[0]: %d etiketė pakeista
lt[1]: %d etiketės pakeistos
lt[2]: %d etikečių pakeista

note: L10N: This is displayed when editing an x-label, but no messages were updated.  Possibly due to canceling at the prompt or if the new label is the same as the old label.
en: No labels changed
lt: Etiketės nepakeistos

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't edit message
lt: Negaliu redaguoti laiško

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't flag message
lt: Negaliu pakeisti pakeisti laiško vėliavėlių

en: Jump to message:
lt: Šokti į laišką:

en: Argument must be a message number
lt: Argumentas turi būti laiško numeris

en: Invalid message number
lt: Blogas laiško numeris

en: That message is not visible
lt: Tas laiškas yra nematomas

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't break thread
lt: Negaliu perskelti gijos

en: Thread broken
lt: Gija perskelta

en: Thread can't be broken, message is not part of a thread
lt: Gija negali būti perskelta: laiškas nėra gijoje

en: Open mailbox in read-only mode
lt: Atidaryti dėžutę tik skaitymo režimu

en: Open mailbox
lt: Atidaryti dėžutę

en: Thread contains unread or flagged messages
lt: Gijoje yra neskaitytų ar vėliavėle pažymėtų laiškų

en: Delete messages matching:
lt: Ištrinti laiškus, tenkinančius:

en: Limit to messages matching:
lt: Riboti iki laiškų, tenkinančių:

en: To view all messages, limit to "all"
lt: Norėdami matyti visus laiškus apribokite iki "all"

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't link threads
lt: Negaliu sujungti gijų

en: No Message-ID: header available to link thread
lt: Nėra Message-ID: antraštės, pagal kurią būtų galima sujungti gijas

en: Threads linked
lt: Gijos sujungtos

en: No thread linked
lt: Gijos nesujungtos

en: Folder doesn't support tagging, aborting
lt: Katalogas nepalaiko etikečių, nutraukiu

en: No tag specified, aborting
lt: Nėra etiketės, nutraukiu

en: Update tags...
lt: Atnaujinu etiketes...

en: Failed to modify tags, aborting
lt: Nepavyko atnaujinti etikečių, nutraukiu

en: No new messages in this limited view
lt: Nėra naujų laiškų ribotame vaizde

en: No new messages
lt: Nėra naujų laiškų

en: No unread messages in this limited view
lt: Nėra neskaitytų laiškų ribotame vaizde

en: No unread messages
lt: Nėra neskaitytų laiškų

en: Search wrapped to top
lt: Paieška peršoko į viršų

en: Search wrapped to bottom
lt: Paieška peršoko į apačią

en: No more threads
lt: Daugiau gijų nėra

en: You are on the first thread
lt: Tu esi ties pirma gija

en: You are on the last message
lt: Tu esi ties paskutiniu laišku

en: No undeleted messages
lt: Nėra ištrintų laiškų

en: No mailboxes have new mail
lt: Nėra dėžučių su nauju paštu

en: You are on the first message
lt: Tu esi ties pirmu laišku

note: L10N: CHECK_ACL L10N: Due to the implementation details we do not know whether we mark zero, 1, 12, ... messages as read. So in English we use "messages". Your language might have other means to express this.
en: Can't mark messages as read
lt: Negaliu pažymėti laiškų kaip skaitytų

en: No limit pattern is in effect
lt: Joks ribojimo šablonas nėra naudojamas

en: Tag messages matching:
lt: Pažymėti laiškus, tenkinančius:

note: L10N: CHECK_ACL L10N: Due to the implementation details we do not know whether we undelete zero, 1, 12, ... messages. So in English we use "messages". Your language might have other means to express this.
en: Can't undelete messages
lt: Negaliu atstatyti ištrintų laiškų

en: Undelete messages matching:
lt: Sugrąžinti laiškus, tenkinančius:

en: Untag messages matching:
lt: Atžymėti laiškus, tenkinančius:

note: L10N: This is the prompt for <mark-message>.  Whatever they enter will be prefixed by $mark_macro_prefix and will become a macro hotkey to jump to the currently selected message.
en: Enter macro stroke:
lt: Įvesk makrokomandą:

note: L10N: "message hotkey" is the key bindings menu description of a macro created by <mark-message>.
en: message hotkey
lt: šokti į pažymėtą laišką

note: L10N: This is echoed after <mark-message> creates a new hotkey macro.  %s is the hotkey string ($mark_macro_prefix followed by whatever they typed at the prompt.)
en: Message bound to %s
lt: Laiško makrokomanda %s sukurta

note: L10N: This error is printed if <mark-message> can't find a Message-ID for the currently selected message in the index.
en: No message ID to macro
lt: Laiškas neturi ID

en: Quit NeoMutt?
lt: Išeiti iš NeoMutt?

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't toggle new
lt: Negaliu pakeisti naujumo

note: L10N: CHECK_ACL
en: Can't undelete message
lt: Negaliu atstatyti ištrinto laiško

en: Logged out of IMAP servers
lt: Atsijungiau nuo IMAP serverių

en: No Message-Id. Unable to perform operation.
lt: Nėra Message-Id antraštės. Negaliu atlikti operacijos.

en: No deleted messages found in the thread
lt: Šioje gijoje nėra ištrintų laiškų

en: Enter Message-Id:
lt: Įvesk laiško ID:

en: Article has no parent reference
lt: Straipsnis neturi nuorodos į tėvinį straipsnį

en: Message is not visible in limited view
lt: Laiškas nematomas ribotame vaizde

en: Fetching %s from server...
lt: Siunčiu %s iš serverio...

en: Article %s not found on the server
lt: Straipsnis %s nerastas serveryje

en: Open newsgroup in read-only mode
lt: Atidaryti naujienų grupę tik skaitymo režimu

en: Open newsgroup
lt: Atidaryti naujienų grupę

en: Posting to this group not allowed, may be moderated. Continue?
lt: Siuntimas į šią grupę neleidžiamas, gali būti moderuotas. Tęsti?

en: No virtual folder and no Message-Id, aborting
lt: Nėra virtualaus aplanko nei Message-Id, nutraukiu

en: failed to find message in notmuch database. try running 'notmuch new'.
lt: Neradau laiško notmuch duomenų bazėje.  Pabandykite vykdyti 'notmuch new'.

en: Failed to read thread, aborting
lt: Nepavyko perskaityti gijos, nutraukiu

en: No query, aborting
lt: Nėra užklausos, nutraukiu

en: Windowed queries disabled
lt: Langų užklausos išjungtos

en: No notmuch vfolder currently loaded
lt: Joks notmuch virtualaus aplanko šiuo metu nėra užkrautas

en: There are no messages
lt: Ten nėra laiškų

en: No visible messages
lt: Nėra matomų laiškų

en: Changing threaded display should prefer $use_threads over $sort
lt: Gijų naudojimą nustatykite naudodami $use_threads vietoje $sort

en: Error in command line: %s
lt: Klaida komandinėje eilutėje: %s

en: Warning in command line: %s
lt: Įspėjimas komandinėje eilutėje: %s

en: unable to determine nodename via uname()
lt: negaliu nustatyti kompiuterio vardo per uname()

en: Option %s is deprecated
lt: Parametras'%s' yra nebenaudotinas

note: L10N: '%s' is the (misspelled) name of the menu, e.g. 'index' or 'pager'
en: %s: no such menu
lt: %s: nėra tokio meniu

note: L10N: '%s' is the name of the menu, e.g. 'index' or 'pager', it might also be 'all' when all menus are affected.
en: %s: no binds for this menu
lt: %s: šiame meniu nėra susiejimų

en: %s: no macros for this menu
lt: %s: šiame meniu nėra makrokomandų

en: Key is not bound
lt: Klavišas nėra susietas

en: Key is not bound.  Press '%s' for help.
lt: Klavišas nėra susietas.  Spausk '%s' dėl pagalbos.

en: Macro loop detected
lt: Rastas ciklas makrokomandoje

en: Abort key is not set, defaulting to Ctrl-G
lt: Pertraukimo klavišas nenustatytas, bus naudojama Ctrl-G

en: Specified abort key sequence (%s) will be truncated to first key
lt: Nurodyta pertraukimo klavišų seka (%s) bus sutrumpinta iki pirmo klavišo

en: Binding '%s' will alias '%s'  Before, try: 'bind %s %s noop'
lt: Klavišo '%s' susiejimas paslėps '%s'  Prieš tai darykite 'bind %s %s noop'

en: %s: null key sequence
lt: %s: nulinė klavišų seka

en: Function '%s' not available for menu '%s'
lt: Funkcija '%s' neprieinama iš '%s' meniu

en: macro: empty key sequence
lt: macro: tuščia klavišų seka

en: exec: no arguments
lt: exec: nėra argumentų

en: %s: no such function
lt: %s: nėra tokios funkcijos

en: Improperly formatted entry for type %s in "%s" line %d
lt: Blogai suformuotas tipo %s įrašas "%s" %d eilutėje

note: L10N: Mutt is trying to look up a mailcap value, but $mailcap_path is empty. We added a reference to the MAILCAPS environment variable as a hint too. Because the variable is automatically populated by Mutt, this should only occur if the user deliberately runs in their shell: export MAILCAPS= or deli
en: Neither mailcap_path nor MAILCAPS specified
lt: Nenurodytas nei mailcap_path nei MAILCAPS

en: mailcap entry for type %s not found
lt: mailcap įrašas tipui %s nerastas

note: L10N: maildir_field_delimiter is a config variable and shouldn't be translated
en: maildir_field_delimiter must be exactly one character long
lt: maildir_field_delimiter turi būti lygiai vieno simbolio ilgio

note: L10N: maildir_field_delimiter is a config variable and shouldn't be translated
en: maildir_field_delimiter cannot be alphanumeric or '-.\/'
lt: maildir_field_delimiter negali būti raidė, skaičius, arba '-.\/'

en: Scanning %s...
lt: Skaitau %s...

en: Reading %s...
lt: Skaitau %s...

note: L10N: Displayed before/as a mailbox is being synced
en: Writing %s...
lt: Rašau %s...

en: Could not flush message to disk
lt: Negalėjau įrašyti laiško į diską.

en: maildir_commit_message(): unable to set time on file
lt: maildir_commit_message(): nepavyko nustatyti bylos laiko

note: L10N: Try to limit to 80 columns
en: usage:
lt: naudojimas:

en:   neomutt [-CEn] [-e <command>] [-F <config>] [-H <draft>] [-i <include>]
              [-b <address>] [-c <address>] [-s <subject>] [-a <file> [...] --]
              <address> [...]
lt:   neomutt [-CEn] [-e <komanda>] [-F <konf>] [-H <juodr>] [-i <įtraukti>]
              [-b <adresas>] [-c <adresas>] [-s <tema>] [-a <priedas> [...] --]
              <adresas> [...]

en:   neomutt [-Cn] [-e <command>] [-F <config>] [-b <address>] [-c <address>]
              [-s <subject>] [-a <file> [...] --] <address> [...] < message
lt:   neomutt [-Cn] [-e <komanda>] [-F <konf>] [-b <adresas>] [-c <adresas>]
              [-s <tema>] [-a <priedas> [...] --] <adresas> [...] < žinutė

en:   neomutt [-nRy] [-e <command>] [-F <config>] [-f <mailbox>] [-m <type>]
lt:   neomutt [-nRy] [-e <komanda>] [-F <konf>] [-f <dėžutė>] [-m <tipas>]

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -A <alias>
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -A <aliasas>

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -B
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -B

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -D [-S] [-O]
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -D [-S] [-O]

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -d <level> -l <file>
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -d <lygis> -l <byla>

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -G
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -G

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -g <server>
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -g <serveris>

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -p
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -p

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -Q <variable> [-O]
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -Q <kintamasis> [-O]

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -Z
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -Z

en:   neomutt [-n] [-e <command>] [-F <config>] -z [-f <mailbox>]
lt:   neomutt [-n] [-e <komanda>] [-F <konf>] -z [-f <dėžutė>]

note: L10N: Try to limit to 80 columns.  If more space is needed add an indented line
en: options:
lt: parametrai:

en:   --            Special argument forces NeoMutt to stop option parsing and treat
                    remaining arguments as addresses even if they start with a dash
lt:   --            Specialus argumentas po kurio NeoMutt nebeieško parametrų ir
                    priima visus argumentus kaip adresus net jei jie prasideda '-'

en:   -A <alias>    Print an expanded version of the given alias to stdout and exit
lt:   -A <aliasas>  Išvesti aliaso reikšmę ir išeiti

en:   -a <file>     Attach one or more files to a message (must be the last option)
                    Add any addresses after the '--' argument
lt:   -a <priedas>  Prikabinti vieną ar daugiau bylų prie laiško (turi būti
                    paskutinis parametras).  Gavėjus nurodykite po '--'

en:   -B            Run in batch mode (do not start the ncurses UI)
lt:   -B            Veikti automatiniame režime (be ncurses sąsajos)

en:   -b <address>  Specify a blind carbon copy (Bcc) recipient
lt:   -b <adresas>  Nurodyti slaptos kopijos (Bcc) gavėją

en:   -c <address>  Specify a carbon copy (Cc) recipient
lt:   -c <adresas>  Nurodyti kopijos (Cc) gavėją

en:   -C            Enable Command-line Crypto (signing/encryption)
lt:   -C            Įjungti komandų eilutės kriptografiją (pasirašymą/šifravimą)

en:   -D            Dump all config variables as 'name=value' pairs to stdout
lt:   -D            Spausdinti visus kintamuosius 'vardas=reikšmė' poromis

en:   -D -O         Like -D, but show one-liner documentation
lt:   -D -O         Kaip -D, bet rodyti trumpą aprašymą

en:   -D -S         Like -D, but hide the value of sensitive variables
lt:   -D -S         Kaip -D, bet slėpti slaptažodžius

en:   -d <level>    Log debugging output to a file (default is "~/.neomuttdebug0")
                    The level can range from 1-5 and affects verbosity
lt:   -d <lygis>    Rašyti informacinius pranešimus į bylą ("~/.neomuttdebug0"
                    pagal nutylėjimą).  Lygis gali būti nuo 1 iki 5

en:   -E            Edit draft (-H) or include (-i) file during message composition
lt:   -E            Redaguoti juodraštį (-H) ar įtraukiamą (-i) bylą prieš siunčiant
                    laišką

en:   -e <command>  Specify a command to be run after reading the config files
lt:   -e <komanda>  Vykdyti komandą perskaičius konfigūracijos failus

en:   -F <config>   Specify an alternative initialization file to read
lt:   -F <konf>     Naudoti alternatyvią konfigūracijos bylą

en:   -f <mailbox>  Specify a mailbox (as defined with 'mailboxes' command) to load
lt:   -f <dėžutė>   Atidaryti nurodytą pašto dėžutę (apibrėžtą 'mailboxes' komanda)

en:   -G            Start NeoMutt with a listing of subscribed newsgroups
lt:   -G            Pradėti NeoMutt rodant sąrašą prenumeruotų naujienų grupių

en:   -g <server>   Like -G, but start at specified news server
lt:   -g <serveris> Kaip -G, bet naudoti nurodytą naujienų serverį

en:   -H <draft>    Specify a draft file with header and body for message composing
lt:   -H <juodr>    Nurodyti juodraščio bylą su antraštėmis ir tekstu naujam laiškui

en:   -h            Print this help message and exit
lt:   -h            Rodyti šią žinutę ir išeiti

en:   -i <include>  Specify an include file to be embedded in the body of a message
lt:   -i <įtraukti> Nurodyti bylą, įtraukiamą į naujos žinutės tekstą

en:   -l <file>     Specify a file for debugging output (default "~/.neomuttdebug0")
lt:   -l <byla>     Nurodyti žurnalo bylą ("~/.neomuttdebug0" pagal nutylėjimą)

en:   -m <type>     Specify a default mailbox format type for newly created folders
                    The type is either MH, MMDF, Maildir or mbox (case-insensitive)
lt:   -m <tipas>    Nurodyti pašto dėžutės tipą naujai kuriamoms dėžutėms.
                    Tipas gali būti MH, MMDF, Maildir arba mbox (raidžių dydis
                    nesvarbus)

en:   -n            Do not read the system-wide configuration file
lt:   -n            Neskaityti sisteminės konfigūracijos bylos

en:   -p            Resume a prior postponed message, if any
lt:   -p            Pratęsti atidėtą laišką, jei tokių yra

en:   -Q <variable> Query a configuration variable and print its value to stdout
                    (after the config has been read and any commands executed)
                    Add -O for one-liner documentation
lt:   -Q <kintamasis> Spausdinti konfigūracijos kintamojo reikšmę
                    (perskaičius konfigūracijos bylą ir įvykdžius komandas)
                    Pridėkite -O trumpam aprašymui

en:   -R            Open mailbox in read-only mode
lt:   -R            Atidaryti pašto dėžutę tik skaitymui

en:   -s <subject>  Specify a subject (must be enclosed in quotes if it has spaces)
lt:   -s <tema>     Nurodyti laiško temą (naudokite kabutes, jei temoje yra tarpų)

en:   -v            Print the NeoMutt version and compile-time definitions and exit
lt:   -v            Spausdinti NeoMutt versijos numerį ir kompiliavimo parinktis

en:   -vv           Print the NeoMutt license and copyright information and exit
lt:   -vv           Spausdinti NeoMutt licenciją ir autorinių teisių informaciją

en:   -y            Start NeoMutt with a listing of all defined mailboxes
lt:   -y            Pradėti NeoMutt rodant sąrašą visų apibrėžtų pašto dėžučių

en:   -Z            Open the first mailbox with new message or exit immediately with
                    exit code 1 if none is found in all defined mailboxes
lt:   -Z            Atidaryti pirmą pašto dėžutę su naujais laiškais arba iškart
                    išeiti su klaidos kodu 1 jei tokios nėra

en:   -z            Open the first or specified (-f) mailbox if it holds any message
                    or exit immediately with exit code 1 otherwise
lt:   -z            Atidaryti pirmą arba nurodytą (-f) pašto dėžutę jei joje yra
                    laiškų arba iškart išeiti su klaidos kodu 1

en: Error initializing terminal
lt: Klaida inicializuojant terminalą

en: unable to determine username
lt: negaliu nustatyti vartotojo vardo

en: unable to determine home directory
lt: negaliu nustatyti namų katalogo

en: Error: value '%s' is invalid for -d
lt: Klaida: -d reikšmė '%s' yra netinkama

en: Failed to parse mailto: link
lt: Nepavyko išanalizuoti mailto: nuorodos

en: No recipients specified
lt: Nenurodyti jokie gavėjai

en: Can't use -E flag with stdin
lt: Negalima naudoti -E rakto su standartine įvestimi

en: Can't parse message template: %s
lt: Nepavyko išanalizuoti laiško šablono: %s

en: %s: unable to attach file
lt: %s: negalėjau prisegti bylos

en: No mailbox with new mail
lt: Nėra dėžutės su nauju paštu

en: No incoming mailboxes defined
lt: Neapibrėžta nė viena paštą gaunanti dėžutė

en: Mailbox is empty
lt: Dėžutė yra tuščia

en: Mailbox is corrupt
lt: Dėžutė yra sugadinta

en: Couldn't lock %s
lt: Nepavyko užrakinti %s

en: Mailbox was corrupted
lt: Dėžutė buvo sugadinta

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
lt: Baisi klaida!  Negaliu vėl atidaryti dėžutės!

en: Could not create temporary file
lt: Negaliu sukurti laikinos bylos

en: sync: mbox modified, but no modified messages (report this bug)
lt: sync: mbox pakeista, bet nėra pakeistų laiškų (pranešk šią klaidą)

en: Committing changes...
lt: Fiksuoju pakeitimus...

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
lt: Įrašyti nepavyko!  Dėžutė dalinai išsaugota į %s

en: Could not reopen mailbox
lt: Negaliu vėl atidaryti dėžutės

en: Can't write message
lt: Negaliu įrašyti laiško

en: Reverse search for:
lt: Atgal ieškoti ko:

en: Search for:
lt: Ieškoti ko:

en: Not found
lt: Nerasta

en: No entries
lt: Nėra įrašų

en: Jump to:
lt: Šokti į:

en: Invalid index number
lt: Blogas indekso numeris

en: You are on the first entry
lt: Tu esi ties pirmu įrašu

en: You are on the last entry
lt: Tu esi ties paskutiniu įrašu

en: You can't scroll up farther
lt: Tu negali slinkti aukštyn daugiau

en: You can't scroll down farther
lt: Tu negali slinkti žemyn daugiau

en: Tagging is not supported
lt: Žymėjimas nepalaikomas

en: No tagged entries
lt: Nėra pažymėtų įrašų

en: Out of memory
lt: Trūksta atminties

en: Failed to seek file: %s
lt: Nepavyko pozicionuoti bylos: %s

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock
lt: Viršytas leistinas laikas siekiant fcntl užrakto

en: Waiting for fcntl lock... %d
lt: Laukiu fcntl užrakto... %d

en: Timeout exceeded while attempting flock lock
lt: Viršytas leistinas laikas siekiant flock užrakto

en: Waiting for flock attempt... %d
lt: Laukiu fcntl užrakto... %d

en: Closed log file: %s
lt: Uždariau žurnalo bylą: %s

en: Debugging at level %d to file '%s'
lt: Derinimo lygis %d į bylą '%s'

en: Logging at level %d to file '%s'
lt: Žurnalo lygis %d į bylą '%s'

en: Error: converting path to absolute
lt: Klaida: absoliutinant kelią

en: open /dev/urandom: %s
lt: /dev/urandom atidarymas: %s

en: read /dev/urandom: %s
lt: /dev/urandom skaitymas: %s

en: Bad regex: %s
lt: Blogas regex: %s

en: Not enough subexpressions for template
lt: Nepakanka pogrupių šablonui

en: index-hook cannot be used as a condition
lt: index-hook negalima naudoti kaip sąlygos

note: L10N: $ts_icon_format default format
en: M%<n?AIL&ail>
lt: P%<n?AŠTAS&aštas>

note: L10N: $ts_status_format default format
en: NeoMutt with %<m?%m messages&no messages>%<n? [%n NEW]>
lt: NeoMutt %<m?su %m laiškų&be laiškų>%<n? [naujų: %n]>

en: Invalid value for option %s: %ld
lt: Bloga parametro %s reikšmė: %ld

en: Error: Couldn't load the lua interpreter
lt: Klaida: nepavyko įkelti lua interpretatoriaus

en: Couldn't source lua source: %s
lt: Nepavyko įvykdyti lua bylos: %s

en: New mail in
lt: Naujas paštas dėžutėje

en: SSL is unavailable, can't connect to %s
lt: SSL nepasiekiamas, negaliu prisijungti prie %s

en: Cannot use 'last-' prefix with 'threads' for %s
lt: Negalima naudoti 'last-' prefikso su 'threads' %s reikšmėje

en: Parent message is not available
lt: Nėra prieinamo tėvinio laiško

en: Root message is not visible in this limited view
lt: Šakninis laiškas nematomas šiame ribotame vaizde

en: Parent message is not visible in this limited view
lt: Tėvinis laiškas nematomas šiame ribotame vaizde

note: L10N: Means "The path you specified as the destination file is a directory." See the msgid "Save to file: " (alias.c, recvattach.c) These three letters correspond to the choices in the string.
en: File is a directory, save under it: (y)es, (n)o, (a)ll?
lt: Byla yra katalogas, saugoti joje? (t)aip, (n)e, (v)isiems

en: yna
lt: tnv

note: L10N: Means "The path you specified as the destination file is a directory." See the msgid "Save to file: " (alias.c, recvattach.c)
en: File is a directory, save under it?
lt: Byla yra katalogas, saugoti joje?

en: File under directory:
lt: Byla kataloge:

note: L10N: Options for: File %s exists, (o)verwrite, (a)ppend, or (c)ancel?
en: File exists, (o)verwrite, (a)ppend, or (c)ancel?
lt: Byla egzistuoja, (u)žrašyti, (p)ridurti, arba (n)utraukti?

en: oac
lt: upn

en: Can't save message to POP mailbox
lt: Negaliu išsaugoti laiško į POP dėžutę

en: Append messages to %s?
lt: Pridurti laiškus prie %s?

en: Can't save message to news server
lt: Negaliu išsaugoti laiško naujienų serveryje

en: Reading from %s interrupted...
lt: Skaitymas iš %s pertrauktas...

note: L10N: Displayed if a mailbox sync fails
en: Unable to write %s
lt: Negaliu rašyti %s

note: L10N: Although we know the precise number of messages, we do not show it to the user. So feel free to use a "generic plural" as plural translation if your language has one.
en: message not deleted | messages not deleted
lt[0]: laiškas neištrintas
lt[1]: laiškai neištrinti
lt[2]: laiškai neištrinti

en: Can't open trash folder
lt: Negaliu atidaryti šiukšlių aplanko

note: L10N: Displayed if appending to $trash fails when syncing or closing a mailbox
en: Unable to append to trash folder
lt: Negaliu papildyti šiukšlių aplanko

en: Mark all articles read?
lt: Pažymėti visus straipsnius skaitytais?

note: L10N: The first argument is the number of read messages to be moved, the second argument is the target mailbox.
en: Move %d read message to %s? | Move %d read messages to %s?
lt[0]: Perkelti %d skaitytą laišką į %s?
lt[1]: Perkelti %d skaitytus laiškus į %s?
lt[2]: Perkelti %d skaitytų laiškų į %s?

en: Purge %d deleted message? | Purge %d deleted messages?
lt[0]: Sunaikinti %d ištrintą laišką?
lt[1]: Sunaikinti %d ištrintus laiškus?
lt[2]: Sunaikinti %d ištrintų laiškų?

en: Moving read messages to %s...
lt: Perkeliu skaitytus laiškus į %s...

en: Mailbox is unchanged
lt: Dėžutė yra nepakeista

en: %d kept, %d moved, %d deleted
lt: %d palikti, %d perkelti, %d ištrinti

en: %d kept, %d deleted
lt: %d palikti, %d ištrinti

en:  Press '%s' to toggle write
lt:  Spausk '%s', kad perjungtum rašymą

en: Use 'toggle-write' to re-enable write
lt: Naudok 'toggle-write', kad vėl galėtum rašyti

en: Mailbox is marked unwritable. %s
lt: Dėžutė yra padaryta neįrašoma. %s

en: Mailbox checkpointed
lt: Dėžutė sutikrinta

en: Can't open %s: it is a pipe
lt: Negaliu atidaryti %s: tai vamzdis

en: Can't toggle write on a readonly mailbox
lt: Negaliu perjungti tik skaitomos dėžutės rašomumo

en: Changes to folder will be written on folder exit
lt: Aplanko pakeitimai bus įrašyti išeinant iš aplanko

en: Changes to folder will not be written
lt: Aplanko pakeitimai nebus įrašyti

en:  (current time: %c)
lt:  (dabartinis laikas: %c)

en: [-- %s output follows%s --]
lt: [-- Toliau %s išvestis%s --]

note: L10N: Due to the implementation details (e.g. some passwords are managed by gpg-agent) we can't know whether we forgot zero, 1, 12, ... passwords. So in English we use "Passphrases". Your language might have other means to express this.
en: Passphrases forgotten
lt: Slaptos frazės pamirštos

en: Inline PGP can't be used with attachments.  Revert to PGP/MIME?
lt: Inline PGP negalima naudoti jei laiškas turi priedų.  Naudoti PGP/MIME?

en: Mail not sent: inline PGP can't be used with attachments
lt: Laiškas neišsiųstas: inline PGP negalima naudoti, jei laiškas turi priedų

en: Inline PGP can't be used with format=flowed.  Revert to PGP/MIME?
lt: Inline PGP negalima naudoti su format=flowed.  Naudoti PGP/MIME?

en: Mail not sent: inline PGP can't be used with format=flowed
lt: Laiškas neišsiųstas: inline PGP negalima naudoti su format=flowed

en: Invoking PGP...
lt: Kviečiu PGP...

en: Message can't be sent inline.  Revert to using PGP/MIME?
lt: Laiško nepavyko išsiųsti inline formatu.  Naudoti PGP/MIME?

en: Mail not sent
lt: Laiškas neišsiųstas

en: S/MIME messages with no hints on content are unsupported
lt: S/MIME laiškai be turinio užuominų nepalaikomi

en: Trying to extract PGP keys...
lt: Bandau išgauti PGP raktus...

en: Trying to extract S/MIME certificates...
lt: Bandau išgauti S/MIME sertifikatus...

en: [-- Error: Unknown multipart/signed protocol %s --]
lt: [-- Klaida: Nežinomas multipart/signed protokolas %s --]

en: [-- Error: Missing or bad-format multipart/signed signature --]
lt: [-- Klaida: Trūksta multipart/signed parašo arba jis blogo formato --]

en: [-- Warning: We can't verify %s/%s signatures --]
lt: [-- Dėmesio: Negaliu patikrinti %s/%s parašo. --]

en: [-- The following data is signed --]
lt: [-- Toliau einantys duomenys yra pasirašyti --]

en: [-- Warning: Can't find any signatures --]
lt: [-- Dėmesio: Negaliu rasti jokių parašų --]

en: [-- End of signed data --]
lt: [-- Pasirašytų duomenų pabaiga --]

en: error enabling CMS protocol: %s
lt: klaida įjungiant CMS protokolą: %s

en: error creating GPGME data object: %s
lt: klaida kuriant GPGME duomenų objektą: %s

en: error allocating data object: %s
lt: klaida išskiriant atmintį duomenų objektui: %s

en: error rewinding data object: %s
lt: klaida atsukant duomenų objektą: %s

en: error reading data object: %s
lt: klaida skaitant duomenų objektą: %s

en: secret key '%s' not found: %s
lt: slaptas raktas '%s' nerastas: %s

en: ambiguous specification of secret key '%s'
lt: nevienprasmė slapto rakto specifikacija '%s'

en: error setting secret key '%s': %s
lt: klaida nustatant slaptą raktą '%s': %s

en: error setting PKA signature notation: %s
lt: klaida nustatant PKA parašo notaciją: %s

en: error encrypting data: %s
lt: klaida užšifruojant duomenis: %s

en: error signing data: %s
lt: klaida pasirašant duomenis: %s

en: $pgp_sign_as unset and no default key specified in ~/.gnupg/gpg.conf
lt: $pgp_sign_as nenustatytas ir ~/.gnupg/gpg.conf nenurodytas nutylėtas raktas

en: Warning: One of the keys has been revoked
lt: Įspėjimas: vienas iš raktų buvo atšauktas

en: Warning: The key used to create the signature expired at:
lt: Įspėjimas: pasirašymo rakto galiojimas baigėsi

en: Warning: At least one certification key has expired
lt: Įspėjimas: baigėsi bent vieno sertifikavimo rakto galiojimas

en: Warning: The signature expired at:
lt: Įspėjimas: parašo galiojimas baigėsi

en: Can't verify due to a missing key or certificate
lt: Negaliu patikrinti nes trūksta rakto arba sertifikato

en: The CRL is not available
lt: CRL nepasiekiamas

en: Available CRL is too old
lt: Pasiekiamas CRL per senas

en: A policy requirement was not met
lt: Vienas iš reikalavimų neįvykdytas

en: A system error occurred
lt: Įvyko sistemos klaida

en: WARNING: PKA entry does not match signer's address:
lt: ĮSPĖJIMAS: PKA įrašas neatitinka pasirašiusiojo adreso:

en: PKA verified signer's address is:
lt: PKA patikrinto pasirašiusiojo adresas yra

en: Fingerprint:
lt: Pirštų atspaudas:

en: WARNING: We have NO indication whether the key belongs to the person named as shown above
lt: ĮSPĖJIMAS: NEŽINOME ar raktas tikrai priklauso aukščiau paminėtam asmeniui

en: WARNING: The key does NOT BELONG to the person named as shown above
lt: ĮSPĖJIMAS: raktas NEPRIKLAUSO aukščiau paminėtam asmeniui

en: WARNING: It is NOT certain that the key belongs to the person named as shown above
lt: ĮSPĖJIMAS: NESAME tikri, kad raktas priklauso aukščiau paminėtam asmeniui

en: aka:
lt: taip pat:

en: KeyID
lt: Rakto ID

note: L10N: You will see this message in place of "KeyID " if the S/MIME key has no ID. This is quite an error.
en: no signature fingerprint available
lt: nėra parašo pirštų atspaudo

en: created:
lt: sukurtas:

note: L10N: Show the algorithm and key ID of the encryption recipients, e.g Recipient: RSA key, ID 1111111111111111
en: Recipient: %s key, ID %s
lt: Gavėjas: %s raktas, ID %s

en: [-- Begin encryption information --]
lt: [-- Šifravimo informacija --]

en: [-- End encryption information --]
lt: [-- Šifravimo informacijos pabaiga --]

en: Error getting key information for KeyID %s: %s
lt: Klaida gaunant rakto informaciją raktui %s: %s

en: Good signature from:
lt: Geras parašas:

en: *BAD* signature from:
lt: *BLOGAS* parašas:

en: Problem signature from:
lt: Įtartinas parašas:

note: L10N: This is trying to match the width of the "Problem signature from:" translation just above.
en:                expires:
lt:       galioja iki:

en: [-- Begin signature information --]
lt: [-- Parašo informacija --]

en: Error: verification failed: %s
lt: Klaida: patikrinimas nepavyko: %s

en: *** Begin Notation (signature by: %s) ***
lt: *** Notacija (%s parašas) ***

en: *** End Notation ***
lt: *** Notacijos pabaiga ***

en: [-- End signature information --]
lt: [-- Parašo informacijos pabaiga --]

en: [-- Error: decryption failed: %s --]
lt: [-- Klaida: iššifravimas nepavyko: %s --]

en: Error importing key: %s
lt: Klaida importuojant raktą: %s

en: Error: decryption/verification failed: %s
lt: Klaida: iššifravimas/verifikavimas nepavyko: %s

en: PGP message successfully decrypted
lt: PGP laiškas sėkmingai iššifruotas

en: Error: copy data failed
lt: Klaida: duomenų kopijavimas nepavyko

en: [-- BEGIN PGP MESSAGE --]
lt: [-- PGP LAIŠKO PRADŽIA --]

en: [-- BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
lt: [-- PGP VIEŠO RAKTO BLOKO PRADŽIA --]

en: [-- BEGIN PGP SIGNED MESSAGE --]
lt: [-- PGP PASIRAŠYTO LAIŠKO PRADŽIA --]

en: [-- END PGP MESSAGE --]
lt: [-- PGP LAIŠKO PABAIGA --]

en: [-- END PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
lt: [-- PGP VIEŠO RAKTO BLOKO PABAIGA --]

en: [-- END PGP SIGNED MESSAGE --]
lt: [-- PGP PASIRAŠYTO LAIŠKO PABAIGA --]

en: [-- Error: could not find beginning of PGP message --]
lt: [-- Klaida: neradau PGP laiško pradžios --]

en: [-- Error: could not create temporary file --]
lt: [-- Klaida: negalėjau sukurti laikinos bylos --]

en: [-- The following data is PGP/MIME signed and encrypted --]
lt: [-- Toliau einantys duomenys yra užšifruoti ir pasirašyti su PGP/MIME --]

en: [-- The following data is PGP/MIME encrypted --]
lt: [-- Toliau einantys duomenys yra užšifruoti su PGP/MIME --]

en: [-- End of PGP/MIME signed and encrypted data --]
lt: [-- PGP/MIME užšifruotų ir pasirašytų duomenų pabaiga --]

en: [-- End of PGP/MIME encrypted data --]
lt: [-- PGP/MIME užšifruotų duomenų pabaiga --]

en: Could not decrypt PGP message
lt: Negalėjau iššifruoti PGP laiško

en: [-- The following data is S/MIME signed --]
lt: [-- Toliau einantys duomenys yra pasirašyti su S/MIME --]

en: [-- The following data is S/MIME encrypted --]
lt: [-- Toliau einantys duomenys yra užšifruoti su S/MIME --]

en: [-- End of S/MIME signed data --]
lt: [-- S/MIME pasirašytų duomenų pabaiga --]

en: [-- End of S/MIME encrypted data --]
lt: [-- S/MIME užšifruotų duomenų pabaiga --]

en: gpgme_op_keylist_start failed: %s
lt: gpgme_op_keylist_start nepavyko: %s

en: gpgme_op_keylist_next failed: %s
lt: gpgme_op_keylist_next nepavyko: %s

en: Looking for keys matching "%s"...
lt: Ieškau raktų, tenkinančių "%s"...

en: No matching keys found for "%s"
lt: Neradau raktų, tenkinančių "%s"

en: Use keyID = "%s" for %s?
lt: Naudoti raktą ID = "%s", skirtą %s?

en: Enter keyID for %s:
lt: Įvesk rakto ID, skirtą %s:

note: L10N: mutt_gpgme_select_secret_key() tries to list all secret keys to choose from.  This error is displayed if no results were found.
en: No secret keys found
lt: Slaptų raktų nerasta

en: Please enter the key ID:
lt: Prašau, įvesk rakto ID:

en: Error exporting key: %s
lt: Klaida eksportuojant raktą: %s

note: L10N: MIME description for exported (attached) keys. You can translate this entry to a non-ASCII string (it will be encoded), but it may be safer to keep it untranslated.
en: PGP Key 0x%s
lt: PGP raktas 0x%s

en: GPGME: OpenPGP protocol not available
lt: GPGME: OpenPGP protokolas nepasiekiamas

en: GPGME: CMS protocol not available
lt: GPGME: CMS protokolas nepasiekiamas

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is on)
en: S/MIME (s)ign, sign (a)s, (p)gp, (c)lear, or (o)ppenc mode off?
lt: S/MIME: pa(s)irašyti, pasirašyt k(a)ip, (p)gp, (n)ereikia ar išjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is on)
en: sapco
lt: sapno

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is on)
en: PGP (s)ign, sign (a)s, s/(m)ime, (c)lear, or (o)ppenc mode off?
lt: PGP: pa(s)irašyti, pasirašyt k(a)ip, s/(m)ime, (n)ereikia ar išjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is on)
en: samco
lt: samno

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is off)
en: S/MIME (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, (p)gp, (c)lear, or (o)ppenc mode?
lt: S/MIME: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, (p)gp, (n)ereikia ar įjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is off)
en: esabpco
lt: fsabpno

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is off)
en: PGP (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, s/(m)ime, (c)lear, or (o)ppenc mode?
lt: PGP: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, s/(m)ime, (n)ereikia ar įjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is off)
en: esabmco
lt: fsabmno

note: L10N: S/MIME options
en: S/MIME (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, (p)gp or (c)lear?
lt: S/MIME: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, (p)gp ar (n)ereikia?

note: L10N: S/MIME options
en: esabpc
lt: fsabpn

note: L10N: PGP options
en: PGP (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, s/(m)ime or (c)lear?
lt: PGP: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, s/(m)ime ar (n)ereikia?

note: L10N: PGP options
en: esabmc
lt: fsabmn

en: Failed to verify sender
lt: Nepavyko patikrinti siuntėjo

en: Failed to figure out sender
lt: Nepavyko išsiaiškinti, kas siuntėjas

en: Invoking S/MIME...
lt: Kviečiu S/MIME...

en: Check key
lt: Tikrinti raktą

en: All matching keys are marked expired/revoked
lt: Visi rasti raktai pažymėti kaip pasenę arba atšaukti

en: PGP and S/MIME keys matching
lt: PGP ir S/MIME raktai, atitinkantys

en: PGP keys matching
lt: PGP raktai, atitinkantys

en: S/MIME keys matching
lt: S/MIME raktai, atitinkantys

en: keys matching
lt: raktai, atitinkantys

en: All matching keys are expired, revoked, or disabled
lt: Visi rasti raktai yra pasenę, atšaukti ar uždrausti

en: PGP keys matching <%s>
lt: PGP raktai, tenkinantys <%s>

en: PGP keys matching "%s"
lt: PGP raktai, tenkinantys "%s"

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Expired
lt: Pasenęs

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Invalid
lt: Blogas

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Revoked
lt: Atšauktas

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Trusted
lt: Patikimas

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Unverified
lt: Netikrintas

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Verified
lt: Patikrintas

note: L10N: Describes the trust state of a S/MIME key. This translation must be padded with spaces to the right such that it has the same length as the other translations. The translation strings which need to be padded are: Expired, Invalid, Revoked, Trusted, Unverified, Verified, and Unknown.
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: S/MIME certificates matching "%s"
lt: S/MIME sertifikatai, atitinkantys "%s"

note: L10N: The following are the headers for the "verify key" output from the GPGME key selection menu (bound to "c" in the key selection menu). They will be automatically aligned.
en: Name:
lt: Vardas:

en: Valid From:
lt: Galioja nuo:

en: Valid To:
lt: Galioja iki:

en: Key Type:
lt: Rakto tipas:

en: Key Usage:
lt: Rakto naudojimas:

en: Serial-No:
lt: Serijinis nr.:

en: Issued By:
lt: Išduotas:

en: Subkey:
lt: Poraktis:

en: [Can't display this user ID (unknown encoding)]
lt: [Negaliu parodyti naudotojo ID (nežinoma koduotė)]

en: [Can't display this user ID (invalid encoding)]
lt: [Negaliu parodyti naudotojo ID (neteisinga koduotė)]

en: [Can't display this user ID (invalid DN)]
lt: [Negaliu parodyti naudotojo ID (neteisingas DN)]

note: L10N: comes after the Name or aka if the key is invalid L10N: describes a subkey
en: [Invalid]
lt: [Blogas]

note: L10N: This is printed after "Key Type: " and looks like this: PGP, 2048 bit RSA
en: %s, %lu bit %s
     | %s, %lu bit %s
lt[0]: %s, %lu bito %s
lt[1]: %s, %lu bitų %s
lt[2]: %s, %lu bitų %s

note: L10N: value in Key Usage: field
en: encryption
lt: šifravimui

note: L10N: value in Key Usage: field
en: signing
lt: pasirašymui

note: L10N: value in Key Usage: field
en: certification
lt: sertifikavimui

note: L10N: describes a subkey
en: [Revoked]
lt: [Atšauktas]

note: L10N: describes a subkey
en: [Expired]
lt: [Pasenęs]

note: L10N: describes a subkey
en: [Disabled]
lt: [Uždraustas]

en: Collecting data...
lt: Renku duomenis...

en: Error finding issuer key: %s
lt: Klaida ieškant išdavėjo rakto: %s

en: Error: certification chain too long - stopping here
lt: Klaida: sertifikavimo grandinė per ilga - stoju čia

en: Key ID: 0x%s
lt: Rakto ID: 0x%s

en: This key can't be used: expired/disabled/revoked
lt: Šis raktas negali būti naudojamas: jis pasenęs/uždraustas/atšauktas

en: ID is expired/disabled/revoked. Do you really want to use the key?
lt: ID pasenęs/uždraustas/atšauktas. Ar tikrai nori naudoti šį raktą?

en: ID is not valid. Do you really want to use the key?
lt: ID yra nepatikimas. Ar tikrai nori naudoti šį raktą?

en: ID is only marginally valid. Do you really want to use the key?
lt: ID yra tik vos vos patikimas. Ar tikrai nori naudoti šį raktą?

en: ID has undefined validity. Do you really want to use the key?
lt: ID patikimumas nežinomas. Ar tikrai nori naudoti šį raktą?

en: Enter PGP passphrase:
lt: Įvesk slaptą PGP frazę:

en: [-- Error: unable to create PGP subprocess --]
lt: [-- Klaida: negaliu sukurti PGP subproceso --]

en: [-- End of PGP output --]
lt: [-- PGP išvesties pabaiga --]

note: L10N: You will see this error message if (1) you are decrypting (not encrypting) something and (2) it is a plaintext. So the message does not mean "You failed to encrypt the message."
en: PGP message is not encrypted
lt: PGP laiškas nebuvo užšifruotas

en: Internal error.  Please submit a bug report.
lt: Vidinė klaida.  Prašau apie ją pranešti programos autoriams.

en: [-- Error: could not create a PGP subprocess --]
lt: [-- Klaida: negalėjau sukurti PGP subproceso --]

en: Decryption failed
lt: Nepavyko iššifruoti

en: Can't open PGP subprocess
lt: Negaliu atidaryti PGP subproceso

en: Can't invoke PGP
lt: Negaliu kviesti PGP

note: L10N: PGP options (inline) (opportunistic encryption is on)
en: PGP (s)ign, sign (a)s, %s format, (c)lear, or (o)ppenc mode off?
lt: PGP: pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, %s formatu, (n)ereikia ar išjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: PGP options (inline) (opportunistic encryption is on) The 'i' is from the "PGP/M(i)ME" or "(i)nline", above.
en: saico
lt: saino

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is on)
en: PGP (s)ign, sign (a)s, (c)lear, or (o)ppenc mode off?
lt: PGP: pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, (n)ereikia ar išjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is on)
en: saco
lt: sano

note: L10N: PGP options (inline) (opportunistic encryption is off)
en: PGP (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, %s format, (c)lear, or (o)ppenc mode?
lt: PGP: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, %s formatu, (n)ereikia ar įjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: PGP options (inline) (opportunistic encryption is off) The 'i' is from the "PGP/M(i)ME" or "(i)nline", above.
en: esabico
lt: fsabino

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is off)
en: PGP (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, (c)lear, or (o)ppenc mode?
lt: PGP: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, (n)ereikia, ar įjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: PGP options (opportunistic encryption is off)
en: esabco
lt: šsabno

note: L10N: PGP options (inline)
en: PGP (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, %s format, or (c)lear?
lt: PGP: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u, %s formatu ar (n)ereikia?

note: L10N: PGP options (inline) The 'i' is from the "PGP/M(i)ME" or "(i)nline", above.
en: esabic
lt: šsabin

note: L10N: PGP options
en: PGP (e)ncrypt, (s)ign, sign (a)s, (b)oth, or (c)lear?
lt: PGP: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, pasirašyti k(a)ip, a(b)u ar (n)ereikia?

note: L10N: PGP options
en: esabc
lt: šsabn

en: Can't open /dev/null
lt: Negaliu atidaryti /dev/null

en: Fetching PGP key...
lt: Paimu PGP raktą...

en: PGP Key %s
lt: PGP raktas %s

en: A key can't be used: expired/disabled/revoked
lt: Raktas negali būti naudojamas: pasenęs/uždraustas/atšauktas

en: Enter S/MIME passphrase:
lt: Įvesk slaptą S/MIME frazę:

en: No (valid) certificate found for %s
lt: Neradau (galiojančio) %s sertifikato

en: Error: unable to create OpenSSL subprocess
lt: Klaida: negaliu sukurti OpenSSL subproceso

en: Label for certificate:
lt: Sertifikato etiketė:

en: no certfile
lt: nėra sertifikato bylos

en: no mbox
lt: (nėra dėžutės)

en: No output from OpenSSL...
lt: Trūksta OpenSSL išvesties...

en: Can't sign: No key specified. Use Sign As.
lt: Negaliu pasirašyti: nenurodytas raktas.  Naudokite "Pasirašyti kaip".

en: Can't open OpenSSL subprocess
lt: Negaliu atidaryti OpenSSL subproceso

en: [-- End of OpenSSL output --]
lt: [-- OpenSSL išvesties pabaiga --]

en: [-- Error: unable to create OpenSSL subprocess --]
lt: [-- Klaida: negaliu sukurti OpenSSL subproceso --]

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is on)
en: S/MIME (s)ign, encrypt (w)ith, sign (a)s, (c)lear, or (o)ppenc mode off?
lt: S/MIME: pa(s)irašyti, šifruo(t)i su, pasirašyti k(a)ip, (n)ereikia ar išjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is on)
en: swaco
lt: stano

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is off)
en: S/MIME (e)ncrypt, (s)ign, encrypt (w)ith, sign (a)s, (b)oth, (c)lear, or (o)ppenc mode?
lt: S/MIME: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, šifruo(t)i su, pasirašyt k(a)ip, a(b)u, (n)ereikia ar įjungti (o)portunistinį šifravimą?

note: L10N: S/MIME options (opportunistic encryption is off)
en: eswabco
lt: fstabno

note: L10N: S/MIME options
en: S/MIME (e)ncrypt, (s)ign, encrypt (w)ith, sign (a)s, (b)oth, or (c)lear?
lt: S/MIME: ši(f)ruoti, pa(s)irašyti, užšifruo(t)i su, pasirašyt k(a)ip, a(b)u ar (n)ereikia?

note: L10N: S/MIME options
en: eswabc
lt: fstabn

en: Choose algorithm family: (1) DES, (2) RC2, (3) AES, or (c)lear?
lt: Pasirinkite algoritmą: (1) DES, (2) RC2, (3) AES ar (n)ereikia?

note: L10N: Options for: Choose algorithm family: (1) DES, (2) RC2, (3) AES, or (c)lear?
en: 123c
lt: 123n

en: (1) DES, (2) Triple-DES?
lt: (1) DES, (2) 3DES?

en: ID is not trusted. Do you really want to use the key?
lt: Šis ID yra nepatikimas. Ar tikrai nori naudoti šį raktą?

en: Loading list of groups from cache...
lt: Užkraunu sąrašą grupių iš podėlio...

en: No news server defined
lt: Nenurodytas nė vienas naujienų serveris

en: %s is an invalid news server specification
lt: %s yra bloga naujienų serverio specifikacija

en: Server closed connection
lt: Serveris uždarė jungtį

en: Server doesn't support reader mode
lt: Serveris nepalaiko skaitymo režimo

en: No authenticators available
lt: Nėra autentikatorių.

en: Connection to %s lost. Reconnect?
lt: Prisijungimas prie %s nutrūko. Prisijungti iš naujo?

en: Fetching list of articles...
lt: Paimu straipsnių sąrašą...

en: Checking for new messages...
lt: Tikrinu, ar yra naujų laiškų...

en: Could not switch to reader mode
lt: Negalėjau persijungti į skaitymo režimą

en: Connected to %s. %s
lt: Prisijungiau prie %s. %s

en: Posting is NOT ok
lt: Siuntimas NELEIDŽIAMAS

en: Posting is ok
lt: Siuntimas leidžiamas

en: Can't post article: %s
lt: Negaliu išsiųsti straipsnio: %s

en: Loading list of groups from server %s...
lt: Siunčiuosi grupių sąrašą iš serverio %s...

en: Loading descriptions...
lt: Užkraunu aprašus...

en: Checking for new newsgroups...
lt: Tikrinu, ar yra naujų naujienų grupių...

en: Unable to find child articles because server does not support XPAT command
lt: Negaliu rasti vaikinių straipsnių nes serveris nepalaiko XPAT komandos

en: %s is an invalid newsgroup specification
lt: %s yra bloga naujienų grupės specifikacija

en: Newsgroup %s not found on the server
lt: Naujienų grupė %s nerasta serveryje

en: Newsgroup %s has been removed from the server
lt: Naujienų grupė %s buvo pašalinta iš serverio

en: nm_default_url must be: notmuch://<absolute path> . Current: %s
lt: nm_default_url turi būti notmuch://<absoliutus kelias> .  Dabar: %s

note: L10N: The values 'hour', 'day', 'week', 'month', 'year' are literal. They should not be translated.
en: Invalid nm_query_window_timebase value (valid values are: hour, day, week, month, year)
lt: Bloga nm_query_window_timebase reikšmė (geros reikšmės: hour, day, week, month, year)

en: Waiting for notmuch DB... (%d sec)
lt: Laukiu notmuch DB... (%d sek.)

en: Can't open notmuch database: %s: %s
lt: Nepavyko atidaryti notmuch duomenų bazės: %s: %s

en: unknown reason
lt: nežinoma priežastis

en: failed to parse notmuch url: %s
lt: nepavyko išanalizuoti notmuch url: %s

en: failed to parse notmuch limit: %s
lt: nepavyko išanalizuoti notmuch ribojimo: %s

en: Reading messages...
lt: Skaitau laiškus...

en: No more messages in the thread
lt: Gijoje daugiau nėra laiškų

en: failed to parse limit: %s
lt: nepavyko išanalizuoti ribojimo: %s

en: Unable to sync %d message due to external mailbox modification | Unable to sync %d messages due to external mailbox modification
lt[0]: Nepavyko išsaugoti %d laiško nes pašto dėžutė buvo pakeista išoriškai
lt[1]: Nepavyko išsaugoti %d laiškų nes pašto dėžutė buvo pakeista išoriškai
lt[2]: Nepavyko išsaugoti %d laiškų nes pašto dėžutė buvo pakeista išoriškai

en: Can't write to virtual folder
lt: Negaliu rašyti į virtualų aplanką

en: failed to parse notmuch query type: %s
lt: nepavyko išanalizuoti notmuch užklausos tipo: %s

en: PrevPg
lt: PraPsl

en: NextPg
lt: KitPsl

en: View Attachm.
lt: Priedai

en: Next
lt: Kitas

en: Not available in this menu
lt: Neprieinama šiame meniu

en: Bottom of message is shown
lt: Rodoma laiško apačia

en: Top of message is shown
lt: Rodomas laiško viršus

note: L10N: Displayed if <skip-headers> is invoked in the pager, but there is no text past the headers. (I don't think this is actually possible in Mutt's code, but display some kind of message in case it somehow occurs.)
en: No text past headers
lt: Nėra teksto po antraštėmis

en: No more unquoted text after quoted text
lt: Nėra daugiau necituojamo teksto už cituojamo

en: No more quoted text
lt: Cituojamo teksto nebėra

en: Help is currently being shown
lt: Šiuo metu rodoma pagalba

en: Saved to: %s
lt: Išsaugota į %s

note: L10N: Used for the $crypt_verify_sig prompt
en: Verify signature?
lt: Tikrinti parašą?

en: Can't create display filter
lt: Negaliu sukurti ekrano filtro

en: Could not copy message
lt: Negalėjau kopijuoti laiško

en: Command:
lt: Komanda:

en: S/MIME signature successfully verified
lt: S/MIME parašas patikrintas sėkmingai

en: S/MIME certificate owner does not match sender
lt: S/MIME sertifikato savininkas neatitinka siuntėjo

en: Warning: Part of this message has not been signed
lt: Dėmesio: dalis pranešimo nebuvo pasirašyta

en: S/MIME signature could NOT be verified
lt: S/MIME parašas NEGALI būti patikrintas

en: PGP signature successfully verified
lt: PGP parašas patikrintas sėkmingai

en: PGP signature could NOT be verified
lt: PGP parašas NEGALI būti patikrintas

en: %s: unknown command
lt: %s: nežinoma komanda

en: Command '%s' can only be used with bool/quad variables
lt: Komanda '%s' naudotina tik su loginiais kintamaisiais

en: Can't use 'inv', 'no', '&' or '?' with the '%s' command
lt: Negalima naudoti 'inv', 'no', '&' ar '?' su komanda '%s'

en: Can't use prefix when incrementing or decrementing a variable
lt: Negalima naudoti prefikso didinant/mažinant kintamojo reikšmę

en: Can't set option with the '%s' command
lt: Negalima nustatyti parametro reikšmės su komanda '%s'

en: '+' and '-' must be followed by '='
lt: Po '+' arba '-' turi būti '='

en: Can't use prefix when setting a variable
lt: Negalima naudoti prefikso nustatant kintamojo reikšmę

en: Prefixes 'no' and 'inv' may only be used with bool/quad/number variables
lt: Prefiksai 'no' bei 'inv' naudotini tik su loginiais/skaitiniais kintamaisiais

en: Command '%s' can only be used with bool/quad/number variables
lt: Komanda '%s' naudotina tik su loginiais/skaitiniais kintamaisiais

en: Error in expression: %s
lt: Klaida išraiškoje: %s

en: Empty expression
lt: Tuščia išraiška

en: No search command defined
lt: Paieškos komanda nebuvo apibrėžta

en: Running search command: %s ...
lt: Kviečiu paieškos komandą: %s ...

en: Invalid day of month: %s
lt: Bloga mėnesio diena: %s

en: Invalid month: %s
lt: Blogas mėnuo: %s

en: Invalid relative date: %s
lt: Bloga data: %s

en: empty pattern
lt: tuščias šablonas

en: error in pattern at: %s
lt: klaida šablone: %s

en: missing pattern: %s
lt: trūksta šablono: %s

en: mismatched parentheses: %s
lt: trūkstami skliausteliai: %s

en: %c: invalid pattern modifier
lt: %c: blogas šablono modifikatorius

en: %c: not supported in this mode
lt: %c: nepalaikomas šiame režime

en: missing parameter
lt: trūksta parametro

note: L10N: Pattern Completion Menu argument type: a regular expression
en: EXPR
lt: IŠRAIŠKA

note: L10N: Pattern Completion Menu argument type: a numeric range. Used by ~m, ~n, ~X, ~z.
en: RANGE
lt: INTERVALAS

note: L10N: Pattern Completion Menu argument type: a date range Used by ~d, ~r.
en: DATERANGE
lt: DATŲ-INTERVALAS

note: L10N: Pattern Completion Menu argument type: a query Used by ~I.
en: QUERY
lt: UŽKLAUSA

note: L10N: Pattern Completion Menu argument type: a nested pattern. Used by ~(), ~<(), ~>().
en: PATTERN
lt: ŠABLONAS

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~()
en: messages in threads containing messages matching PATTERN
lt: laiškai gijose turinčiose laiškų atitinkančių ŠABLONĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~<()
en: messages whose immediate parent matches PATTERN
lt: laiškai kurių tėvinis laiškas atitinka ŠABLONĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~>()
en: messages having an immediate child matching PATTERN
lt: laiškai kurių tiesioginiai atsakymai atitinka ŠABLONĄ

note: L10N: Pattern completion menu title
en: Patterns
lt: Šablonai

note: L10N: One of the crypt pattern operators: ~g, ~G, ~k, ~V was invoked when NeoMutt was compiled without crypto support. %c is the pattern character, i.e. "g".
en: Pattern operator '~%c' is disabled
lt: Šablono operatorius '~%c' yra išjungtas

note: L10N: An unknown pattern operator was somehow invoked. This shouldn't be possible unless there is a bug.
en: error: unknown op %d (report this error)
lt: klaida: nežinoma operacija %d (praneškite šią klaidą)

en: Error opening 'memory stream'
lt: Klaida atidarant atminties srautą

en: Error re-opening 'memory stream'
lt: Klaida atidarant atminties srautą iš naujo

en: Error opening /dev/null
lt: Klaida atidarant /dev/null

en: Error checking length of temporary file
lt: Klaida tikrinant laikinos bylos ilgį

en: error: server custom search only supported with IMAP
lt: klaida: serverio paieška palaikoma tik su IMAP

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~A
en: all messages
lt: visi laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~b
en: messages whose body matches EXPR
lt: laiškai kurių tekstas atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~B
en: messages whose body or headers match EXPR
lt: laiškai kurių tekstas arba antraštės atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~c
en: messages whose CC header matches EXPR
lt: laiškai kurių Cc antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~C
en: messages whose recipient matches EXPR
lt: laiškai kurių gavėjas atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~d
en: messages sent in DATERANGE
lt: laiškai išsiųsti DATŲ-INTERVALE

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~D
en: deleted messages
lt: ištrinti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~e
en: messages whose Sender header matches EXPR
lt: laiškai kurių Sender antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~E
en: expired messages
lt: pasenę laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~f
en: messages whose From header matches EXPR
lt: laiškai kurių From antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~F
en: flagged messages
lt: vėliavėle pažymėti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~g
en: cryptographically signed messages
lt: kriptografiškai pasirašyti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~G
en: cryptographically encrypted messages
lt: užšifruoti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~h
en: messages whose header matches EXPR
lt: laiškai kurių antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~H
en: messages whose spam tag matches EXPR
lt: laiškai kurių šlamšto etiketė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~i
en: messages whose Message-ID matches EXPR
lt: laiškai kurių Message-ID atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~I
en: messages whose Message-ID is included in the results returned from an external search program
lt: laiškai kurių Message-ID yra tarp išorinės paieškos programos gražintų rezultatų

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~k
en: messages which contain PGP key
lt: laiškai turintys PGP raktą

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~K
en: messages whose BCC header matches EXPR
lt: laiškai kurių Bcc antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~l
en: messages addressed to known mailing lists
lt: laiškai išsiųsti į konferenciją

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~L
en: messages whose From/Sender/To/CC matches EXPR
lt: laiškai kurių From/Sender/To/Cc atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~m
en: messages whose number is in RANGE
lt: laiškai kurių eilės numeris yra INTERVALE

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~M
en: messages with a Content-Type matching EXPR
lt: laiškai kurių Content-Type antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~n
en: messages whose score is in RANGE
lt: laiškai kurių balai yra INTERVALE

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~N
en: new messages
lt: nauji laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~O
en: old messages
lt: seni laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~p
en: messages addressed to you
lt: laiškai adresuoti tau

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~P
en: messages from you
lt: tavo siųsti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~Q
en: messages which have been replied to
lt: laiškai į kuriuos buvo atsakyta

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~r
en: messages received in DATERANGE
lt: laiškai gauti DATŲ-INTERVALE

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~R
en: already read messages
lt: skaityti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~s
en: messages whose Subject header matches EXPR
lt: laiškai kurių Subject antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~S
en: superseded messages
lt: atnaujinti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~t
en: messages whose To header matches EXPR
lt: laiškai kurių To antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~T
en: tagged messages
lt: pažymėti laiškų

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~u
en: messages addressed to subscribed mailing lists
lt: laiškai išsiųsti į užsiprenumeruotą konferenciją

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~U
en: unread messages
lt: neskaityti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~v
en: messages in collapsed threads
lt: laiškai sutrauktose gijose

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~V
en: cryptographically verified messages
lt: kriptografiškai patikrinti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~w
en: newsgroups matching EXPR
lt: naujienų grupės atitinkančios IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~x
en: messages whose References header matches EXPR
lt: laiškai kurių References antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~X
en: messages with RANGE attachments
lt: laiškai su INTERVALE esančiu priedų skaičiumi

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~y
en: messages whose X-Label header matches EXPR
lt: laiškai kurių X-Label antraštė atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~Y
en: messages whose tags match EXPR
lt: laiškai kurių etiketės atitinka IŠRAIŠKĄ

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~z
en: messages whose size is in RANGE
lt: laiškai kurių dydis yra INTERVALE

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~=
en: duplicated messages
lt: dubliuoti laiškai

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~$
en: unreferenced messages
lt: laiškai be atsakymų

note: L10N: Pattern Completion Menu description for ~#
en: broken threads
lt: sulaužytos gijos

note: L10N: Pattern Completion Menu description for =/
en: IMAP custom server-side search for STRING
lt: IMAP serverio paieška pagal IŠRAIŠKĄ

en: No current message
lt: Nėra dabartinio laiško

en: Compiling search pattern...
lt: Kompiliuoju paieškos šabloną...

en: Executing command on matching messages...
lt: Vykdau komandą tinkantiems laiškams...

en: No messages matched criteria
lt: Jokie laiškai netenkina kriterijaus

en: Search interrupted
lt: Paieška pertraukta

en: Searching...
lt: Ieškau...

en: Search hit bottom without finding match
lt: Paieška pasiekė apačią nieko neradusi

en: Search hit top without finding match
lt: Paieška pasiekė viršų nieko neradusi

en: POP timestamp is invalid
lt: POP laikas neteisingas

en: Command USER is not supported by server
lt: Serveris nepalaiko komandos USER

en: Authentication failed
lt: Autentikacija nepavyko

en: Invalid POP URL: %s
lt: Blogas POP URL: %s

en: Unable to leave messages on server
lt: Negaliu palikti laiškų serveryje

en: Command TOP is not supported by server
lt: Serveris nepalaiko komandos TOP

en: Command UIDL is not supported by server
lt: Serveris nepalaiko komandos UIDL

en: Error connecting to server: %s
lt: Klaida jungiantis prie IMAP serverio: %s

en: Closing connection to POP server...
lt: Uždarau jungtį su POP serveriu...

en: Verifying message indexes...
lt: Tikrinu laiškų indeksus...

en: Connection lost. Reconnect to POP server?
lt: Jungtis prarasta. Vėl prisijungti prie POP serverio?

en: Can't write header to temporary file
lt: Negaliu įrašyti antraštės į laikiną bylą

en: %d message has been lost. Try reopening the mailbox. | %d messages have been lost. Try reopening the mailbox.
lt[0]: %d laiškas pradingo. Bandyk iš naujo atidaryti dėžutę.
lt[1]: %d laiškai pradingo. Bandyk iš naujo atidaryti dėžutę.
lt[2]: %d laiškų pradingo. Bandyk iš naujo atidaryti dėžutę.

en: POP host is not defined
lt: POP hostas nenurodytas

en: %s is an invalid POP path
lt: %s yra blogas POP kelias

en: No new mail in POP mailbox
lt: Nėra naujų laiškų POP dėžutėje

en: Delete messages from server?
lt: Ištrinti laiškus iš serverio?

en: Reading new messages (%d byte)... | Reading new messages (%d bytes)...
lt[0]: Skaitau naujus laiškus (%d baitas)...
lt[1]: Skaitau naujus laiškus (%d baitai)...
lt[2]: Skaitau naujus laiškus (%d baitų)...

en: Error while writing mailbox
lt: Klaida rašant į pašto dėžutę

note: L10N: The plural is picked by the second numerical argument, i.e. the %d right before 'messages', i.e. the total number of messages.
en: %s [%d of %d message read] | %s [%d of %d messages read]
lt[0]: %s [%d iš %d laiško perskaityta]
lt[1]: %s [%d iš %d laiškų perskaityta]
lt[2]: %s [%d iš %d laiškų perskaityta]

en: Fetching list of messages...
lt: Paimu laiškų sąrašą...

en: Marking messages deleted...
lt: Pažymiu laiškus ištrintais...

en: Can't write message to temporary file
lt: Negaliu įrašyti laiško į laikiną bylą

en: Postponed Messages
lt: Atidėti laiškai

en: Illegal S/MIME header
lt: Neleistina S/MIME antraštė

en: Illegal crypto header
lt: Neleistina šifro antraštė

en: Decrypting message...
lt: Iššifruoju laišką...

en: Could not decrypt postponed message
lt: Negalėjau iššifruoti atidėto laiško

en: No postponed messages
lt: Nėra atidėtų laiškų

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: You may only bounce message/rfc822 parts
lt: Tu gali nukreipti tik message/rfc822 priedus

en: Error bouncing message | Error bouncing messages
lt[0]: Klaida siunčiant laišką.
lt[1]: Klaida siunčiant laiškus.
lt[2]: Klaida siunčiant laiškus.

en: Can't open temporary file %s
lt: Negaliu atidaryti laikinos bylos %s

en: Forward as attachments?
lt: Persiųsti kaip priedus?

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-forward the others?
lt: Negaliu dekoduoti visų pažymėtų priedų.  Persiųsti kitus MIME formatu?

en: Forward MIME encapsulated?
lt: Persiųsti MIME enkapsuliuotą?

en: Can't create %s
lt: Negaliu sukurti %s

en: Can't find any tagged messages
lt: Negaliu rasti nė vieno pažymėto laiško

en: No mailing lists found
lt: Nerasta jokia konferencija

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-encapsulate the others?
lt: Negaliu dekoduoti visų pažymėtų priedų.  Enkapsuliuoti kitus MIME formatu?

note: L10N: You will see this error message if you invoke <compose-to-sender> when you are on a normal attachment.
en: You may only compose to sender with message/rfc822 parts
lt: Tu gali sukurti naują laišką tik message/rfc822 priedo siuntėjui

en: Error: score: invalid number
lt: Klaida: score: blogas skaičius

en: No boundary parameter found [report this error]
lt: Trūksta boundary parametro [pranešk šią klaidą]

en: %s no longer exists
lt: %s nebeegzistuoja

note: L10N: This applies to the "$sendmail" and "$inews" config variables.
en: Option %s must not contain shell metacharacters: %c
lt: Parametras %s negali turėti savyje shell metasimbolių: %c

note: L10N: $attribution_intro default format
en: On %d, %n wrote:
lt: %d, %n rašė:

note: L10N: $forward_attribution_intro default format
en: ----- Forwarded message from %f -----
lt: ----- Persiųstas laiškas nuo %f -----

note: L10N: $forward_attribution_trailer default format
en: ----- End forwarded message -----
lt: ----- Persiųsto laiško pabaiga -----

en: No subject, abort?
lt: Nėra temos, nutraukti?

en: No subject, aborting
lt: Nėra temos, nutraukiu

note: L10N: This is the prompt for $forward_attachments. When inline forwarding ($mime_forward answered "no"), this prompts whether to add non-decodable attachments from the original email. Text/plain parts and the like will already be included in the message contents, but other attachment, such as PDF fi
en: Forward attachments?
lt: Persiųsti priedus?

note: L10N: Asks whether the user respects the reply-to header. If she says no, neomutt will reply to the from header's address instead.
en: Reply to %s%s?
lt: Atsakyti %s%s?

en: Follow-up to %s%s?
lt: Pratęsti-į %s%s?

en: Include message in reply?
lt: Įtraukti laišką į atsakymą?

en: Including quoted message...
lt: Įtraukiu cituojamą laišką...

en: Could not include all requested messages
lt: Negalėjau įtraukti visų prašytų laiškų

en: Forward as attachment?
lt: Persiųsti kaip priedą?

en: Preparing forwarded message...
lt: Paruošiu persiunčiamą laišką...

en: Warning: Fcc to an IMAP mailbox is not supported in batch mode
lt: Įspėjimas: Fcc į IMAP dėžutę nepalaikoma automatiniame režime

note: L10N: Printed after the "Fcc to an IMAP mailbox is not supported" message. To make it clearer that the message doesn't mean NeoMutt is aborting sending the mail too. %s is the full mailbox URL, including imap(s)://
en: Skipping Fcc to %s
lt: Praleidžiu Fcc į %s

en: Save attachments in Fcc?
lt: Išsaugoti priedus Fcc?

note: L10N: Called when saving to $record or Fcc failed after sending. (r)etry tries the same mailbox again. alternate (m)ailbox prompts for a different mailbox to try. (s)kip aborts saving.
en: Fcc failed. (r)etry, alternate (m)ailbox, or (s)kip?
lt: Fcc nepavyko.  (b)andyti vėl, naudoti kitą (d)ėžutę, ar (p)raleisti?

note: L10N: These correspond to the "Fcc failed" multi-choice prompt (r)etry, alternate (m)ailbox, or (s)kip. Any similarity to famous leaders of the FSF is coincidental.
en: rms
lt: bdp

note: L10N: This is the prompt to enter an "alternate (m)ailbox" when the initial Fcc fails.
en: Fcc mailbox
lt: Fcc dėžutė

en: Can't postpone.  $postponed is unset
lt: Negaliu atidėti.  $postponed nenustatytas

en: Error encrypting message. Check your crypt settings.
lt: Klaida šifruojant laišką.  Patikrinkite šifravimo nuostatas.

en: Message contains text matching "$abort_noattach_regex". Not sending.
lt: Laiške yra tekstas, atitinkantis "$abort_noattach_regex". Nesiunčiu.

en: No attachments, cancel sending?
lt: Nėra priedų, atšaukti siuntimą?

en: Recall postponed message?
lt: Tęsti atidėtą laišką?

en: Error sending message
lt: Klaida siunčiant laišką

en: Edit forwarded message?
lt: Redaguoti persiunčiamą laišką?

en: Abort unmodified message?
lt: Nutraukti nepakeistą laišką?

en: Aborted unmodified message
lt: Nutrauktas nepakeistas laiškas

en: No crypto backend configured.  Disabling message security setting.
lt: Kriptografijos mechanizmas nesukonfigūruotas.  Išjungiu laiškų saugumo nustatymus.

en: Article not posted
lt: Straipsnis neišsiųstas

en: Message postponed
lt: Laiškas atidėtas

en: No subject, abort sending?
lt: Nėra temos, nutraukti siuntimą?

en: No subject specified
lt: Nenurodyta jokia tema

en: No newsgroup specified
lt: Nenurodyta jokia naujienų grupė

en: Missing encryption key; mail not sent
lt: Nėra šifravimo rakto; laiškas neišsiųstas

en: Sending message...
lt: Siunčiu laišką...

en: Could not send the message
lt: Negalėjau išsiųsti laiško

en: Sending in background
lt: Siunčiu fone

en: Article posted
lt: Straipsnis išsiųstas

en: Mail sent
lt: Laiškas išsiųstas

en: No recipient specified
lt: Nenurodytas gavėjas

en: No List-Subscribe header found
lt: Nėra List-Subscribe antraštės

en: No List-Unsubscribe header found
lt: Nėra List-Unsubscribe antraštės

en: Could not find any mime.types file
lt: Negalėjau rasti jokios mime.types bylos

en: Could not open %s
lt: Negalėjau atidaryti %s

en: Bad IDN %s while preparing resent-from
lt: Blogas IDN %s bandant paruošti Resent-From: antraštę

en: $sendmail must be set in order to send mail
lt: $sendmail turi būti nurodytas norint siųsti laiškus

en: Error sending message, child exited %d (%s)
lt: Klaida siunčiant laišką, klaidos kodas %d (%s)

en: Output of the delivery process
lt: Pristatymo proceso išvestis

en: SMTP session failed: %s
lt: SMTP sesija nepavyko: %s

en: SMTP session failed: unable to open %s
lt: SMTP sesija nepavyko: negaliu atidaryti %s

en: Invalid SMTP URL: %s
lt: Blogas SMTP URL: %s

en: SMTP server does not support authentication
lt: SMTP serveris nepalaiko autentikacijos

en: No from address given
lt: Nenurodytas siuntėjo adresas

en: SMTP session failed: read error
lt: SMTP sesija nepavyko: skaitymo klaida

en: SMTP session failed: write error
lt: SMTP sesija nepavyko: rašymo klaida

en: Invalid server response
lt: Blogas serverio atsakymas

en: Many others not mentioned here contributed code, fixes and suggestions.
lt: Daugelis kitų čia nepaminėtų prisidėjo kodu, klaidų pataisymais
    bei pasiūlymais.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.
lt: Ši programa yra laisva; tu gali ją platinti ir/arba keisti
    pagal GNU General Public License sąlygas, kurias paskelbė
    Free Software Foundation; arba 2 Licencijos versiją, arba
    (pagal tavo pasirinkimą) bet kurią vėlesnę versiją.
    
    Ši programa yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga,
    bet BE JOKIOS GARANTIJOS; netgi be numanomos garantijos
    VERTINGUMUI arba TINKAMUMUI KOKIAM NORS TIKSLUI.
    Skaityk GNU General Public License dėl visų detalių.
    
    Tu turėjai gauti GNU General Public License kopiją
    kartu su šia programa; jeigu ne, parašyk Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.

en: To learn more about NeoMutt, visit: https://neomutt.org
    If you find a bug in NeoMutt, please raise an issue at:
        https://github.com/neomutt/neomutt/issues
    or send an email to: <neomutt-devel@neomutt.org>
lt: Jei norite daugiau sužinoti apie NeoMutt, aplankykite https://neomutt.org
    Jei radote NeoMutt klaidą, praneškite apie ją
        https://github.com/neomutt/neomutt/issues
    arba paštu į <neomutt-devel@neomutt.org>

en: Copyright (C) 2015-2024 Richard Russon and friends
    NeoMutt comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details type 'neomutt -vv'.
    NeoMutt is free software, and you are welcome to redistribute it
    under certain conditions; type 'neomutt -vv' for details.
lt: Copyright (C) 2015-2024 Richard Russon ir kiti.
    NeoMutt ateina ABSOLIUČIAI BE JOKIOS GARANTIJOS; dėl smulkmenų paleisk 'neomutt -vv.'
    NeoMutt yra laisva programinė įranga, ir tu gali laisvai ją platinti su tam
    tikromis sąlygomis; rašyk 'neomutt -vv' dėl smulkmenų.

en: Compile options:
lt: Kompiliavimo parinktys:

en: Devel options:
lt: Derinimo parinktys:
