network-manager-applet master - en to af translation catalogue (93 entries)

en: NetworkManager Applet
af: NetworkManager-miniprogram

en: Manage your network connections
af: Bestuur u netwerkverbindings

en: Manage and change your network connection settings
af: Bestuur en verander u netwerkverbinding-instellings

en: Disable connected notifications
af: Deaktiveer koppel-kennisgewings

en: Disable disconnected notifications
af: Deaktiveer ontkoppel-kennisgewings

en: Suppress networks available notifications
af: Onderdruk netwerkebeskikbaar-kennisgewings

en: Stamp
af: Stempel

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
af: Word gebruik om te bepaal of instellings na 'n nuwe weergawe migreer moet word.

en: C_onnect
af: _Verbind

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
af: Verkeerde PUK-kode. Kontak asseblief u verskaffer.

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
af: Verkeerde PIN-kode. Kontak asseblief u verskaffer.

en: Mobile Broadband (%s)
af: Selfoonbreëband (%s)

en: Mobile Broadband
af: Selfoonbreëband

en: Available
af: Beskikbaar

en: Connection Established
af: Verbinding bewerkstellig

en: You are now connected to the mobile broadband network.
af: U is nou aan die selfoon-breëbandnetwerk verbind.

en: Auto Ethernet
af: Outo-Ethernet

note: Notify user of unmanaged or unavailable device
en: disconnected
af: ontkoppel

en: DSL authentication
af: DSL-magtiging

en: (none)
af: (geen)

en: Error displaying connection information:
af: Daar is 'n fout met die vertoon van verbindingsinligting:

en: %u Mb/s
af: %u MG/s

[ctx: Speed]
en: Unknown
af: Onbekend

[ctx: Address]
note: Address
en: Unknown
af: Onbekend

en: IP Address
af: IP-adres

en: Broadcast Address
af: Uitsaai-adres

[ctx: Subnet Mask]
note: Prefix
en: Unknown
af: Onbekend

en: Subnet Mask
af: Subnetmasker

note: --- General ---
en: General
af: Algemeen

en: Interface
af: Koppelvlak

en: Hardware Address
af: Hardeware-adres

note: Driver
en: Driver
af: Drywer

en: Speed
af: Spoed

en: Default Route
af: Verstekroete

en: Network
af: Netwerk

note: Shouldn't really happen but ...
en: No valid active connections found!
af: Geen geldige aktiewe verbindings gevind nie!

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
af: Kennisgewingarea-miniprogram om u netwerktoestelle en verbindings te bestuur.

en: NetworkManager Website
af: NetworkManager-webwerf

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
af: Die NetworkManager-miniprogram kon party vereiste hulpbronne (die .ui-lêer) nie vind nie.

en: Missing resources
af: Vermiste hulpbronne

en: Mobile broadband network password
af: Selfoon-breëbandnetwerk-wagwoord

en: Password:
af: Wagwoord:

en: SIM PIN unlock required
af: SIM PIN-ontsluit vereis

en: SIM PIN Unlock Required
af: SIM PIN-ontsluit vereis

note: Translators: PIN code entry label
en: PIN code:
af: PIN-kode:

note: Translators: Show/obscure PIN checkbox label
en: Show PIN code
af: Wys PIN-kode

en: SIM PUK unlock required
af: SIM PUK-ontsluit vereis

en: SIM PUK Unlock Required
af: SIM PUK-ontsluit vereis

note: Translators: PUK code entry label
en: PUK code:
af: PUK-kode:

note: Translators: New PIN entry label
en: New PIN code:
af: Nuwe PIN-kode:

note: Translators: New PIN verification entry label
en: Re-enter new PIN code:
af: Sleutel nuwe PIN-kode weer in:

note: Translators: Show/obscure PIN/PUK checkbox label
en: Show PIN/PUK codes
af: Wys PIN/PUK-kodes

en: VPN Login Message
af: VPN-aanmeldboodskap

en: VPN Connection Failed
af: VPN-verbinding het misluk

en: device not ready (firmware missing)
af: toestel nie gereed nie (vermiste fermware)

en: device not ready
af: toestel nie gereed nie

en: Disconnect
af: Ontkoppel

en: device not managed
af: toestel word nie bestuur nie

en: No network devices available
af: Geen netwerktoestelle beskikbaar nie

en: _VPN Connections
af: _VPN-verbindings

en: Networking disabled
af: Netwerke gedeaktiveer

note: 'Enable Networking' item
en: Enable _Networking
af: Aktiveer _netwerke

note: 'Enable Mobile Broadband' item
en: Enable _Mobile Broadband
af: Aktiveer _selfoonbreëband

note: Toggle notifications item
en: Enable N_otifications
af: Aktiveer _kennisgewings

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
af: _Verbindingsinligting

en: _About
af: _Aangaande

en: Disconnected
af: Geontkoppel

en: The network connection has been disconnected.
af: Die netwerkverbinding is ontkoppel.

en: No network connection
af: Geen netwerkverbinding

en: Sho_w password
af: _Wys wagwoord

en: Automatic
af: Outomaties

en: Automatic with manual DNS settings
af: Outomaties met handmatige DNS-instellings

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
af: Domeine gebruik wanneer gasheername opgelos word. Gebruik kommas om veelvuldige domeine te skei.

note: TRANSLATORS: Default zone set for firewall, when no zone is selected
en: Default
af: Verstek

en: automatic
af: outomaties

en: Addresses
af: Adresse

en: Network Connections
af: Netwerkverbindings

en: IPv4 Settings
af: IPv4-instellings

en: IPv6 Settings
af: IPv6-instellings

en: PPP Settings
af: PPP-instellings

en: _Unlock
af: Ontsl_uit

en: Connection Information
af: Verbindingsinligting

en: not enabled
af: nie geaktiveer nie

en: not registered
af: nie geregistreer is nie

en: Home network (%s)
af: Huisnetwerk (%s)

en: Home network
af: Huisnetwerk

en: searching
af: soek tans

en: registration denied
af: registrasie geweier

en: Roaming network (%s)
af: Swerfnetwerk (%s)

en: Roaming network
af: Swerfnetwerk

en: PIN code required
af: PIN-kode vereis

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
af: PIN-kode word benodig vir die selfoon-breëbandtoestel

en: roaming
af: swerwing
