network-manager-applet master - en to fa translation catalogue (246 entries)

en: NetworkManager Applet
fa: برنامک مدیریت شبکه

en: Manage your network connections
fa: اتصال‌های شبکه خود را مدیریت کنید

en: Manage and change your network connection settings
fa: تنظیمات اتصال شبکه خود را مدیریت و تغییر دهید

en: Disable connected notifications
fa: غیرفعال‌سازی اعلان‌های برقراری ارتباط

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
fa: برای غیرفعال‌سازی اعلان‌ها هنگام ارتباط با یک شبکه این قسمت را True تنظیم کنید.

en: Disable disconnected notifications
fa: غیرفعال‌سازی اعلان‌های قطع ارتباط

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
fa: برای غیرفعال‌سازی اعلان‌ها در زمان قطع ارتباط از یک شبکه بر روی true تنظیم کنید.

en: Disable VPN notifications
fa: غیرفعال‌سازی اعلان‌های وی‌پی‌ان

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
fa: برای غیرفعال‌سازی اعلان‌ها در زمان قطع ارتباط یا اتصال به وی‌پی‌ان این قسمت را True تنظیم کنید.

en: Suppress networks available notifications
fa: متوقف کردن اعلان‌های موجود شبکه‌ها

en: Stamp
fa: تمبر

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
fa: جهت تشخیص اینکه آیا تنظیمات باید به نسخه جدید انتقال پیدا کنند یا خیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
fa: برای غیرفعال کردن شبکه‌های ادهاک زمانی که از برنامک استفاده می‌کنید گزینه True را انتخاب کنید.

en: C_onnect
fa: _اتصال

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
fa: کد PUK اشتباه است؛ لطفا با ارائه‌دهنده خود تماس بگیرید.

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
fa: پین‌کد اشتباه است؛ لطفا با ارائه‌دهنده خود تماس بگیرید.

en: Mobile Broadband (%s)
fa: شبکه پهن‌باند تلفن همراه (%s)

en: Mobile Broadband
fa: پهن‌باند تلفن همراه

en: Available
fa: در دسترس

en: Connection Established
fa: اتصال برقرار شد

en: You are now registered on the home network.
fa: شما هم‌اکنون در شبکه خانگی ثبت شده‌اید.

en: You are now registered on a roaming network.
fa: شما هم‌اکنون در شبکه رومینگ ثبت شده‌اید

en: You are now connected to the mobile broadband network.
fa: شما در حال حاضر به شبکه پهن‌باند تلفن همراه متصل شده‌اید.

en: Auto Ethernet
fa: اترنت خودکار

note: Notify user of unmanaged or unavailable device
en: disconnected
fa: قطع شد

en: DSL authentication
fa: تصدیق هویت دی‌اس‌ال

en: (none)
fa: (هیچکدام)

en: Failed to add new connection
fa: اضافه کردن اتصال جدید شکست خورد

en: Connection failure
fa: اتصال شکست خورد

en: Failed to activate connection
fa: فعال‌سازی اتصال شکست خورد

en: Unknown error
fa: خطا ناشناس

en: Error displaying connection information:
fa: خطا در هنگام نمایش اطلاعات اتصال:

en: Dynamic WEP
fa: وپ پویا

en: WEP
fa: وپ

en: %u Mb/s
fa: %Iu مگابایت/ثانیه

[ctx: Speed]
en: Unknown
fa: ناشناس

[ctx: Address]
note: Address
en: Unknown
fa: ناشناس

en: IP Address
fa: آدرس آی‌پی:‌

en: Broadcast Address
fa: آدرس انتشار

[ctx: Subnet Mask]
note: Prefix
en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Subnet Mask
fa: نقاب زیرشبکه

en: Ethernet (%s)
fa: اترنت (%s)

note: --- General ---
en: General
fa: عمومی

en: Interface
fa: واسط

en: Hardware Address
fa: آدرس سخت‌افزار

note: Driver
en: Driver
fa: راه انداز

en: Speed
fa: سرعت

en: Default Route
fa: مسیر پیش‌فرض

en: Network
fa: شبکه

en: VPN Type
fa: نوع وی‌پی‌ان

en: VPN Gateway
fa: دروازه وی‌پی‌ان

en: VPN Username
fa: نام کاربری وی‌پی‌ان

en: VPN Banner
fa: نشان وی‌پی‌ان

en: Base Connection
fa: ارتباط پایه

en: Unknown
fa: ناشناس

note: Shouldn't really happen but ...
en: No valid active connections found!
fa: هیچ اتصال فعالی پیدا نشد!

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
fa: برنامک ناحیه اعلان جهت مدیریت دستگاه‌ها و اتصال‌های شبکه.

en: NetworkManager Website
fa: پایگاه وب مدیر شبکه

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
fa: برنامه مدیریت شبکه نمی‌تواند تعدادی از منابع لازم را پیدا کند (پرونده ui پیدا نشد).

en: Missing resources
fa: منابع از دست رفته

en: Mobile broadband network password
fa: کلمه عبور شبکه پهن‌باند تلفن همراه

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: SIM PIN unlock required
fa: پین SIM به بازکردن قفل نیاز دارد

en: SIM PIN Unlock Required
fa: پین SIM به بازکردن قفل نیاز دارد

note: Translators: PIN code entry label
en: PIN code:
fa: کد پین:

note: Translators: Show/obscure PIN checkbox label
en: Show PIN code
fa: نمایش کد پین

en: SIM PUK unlock required
fa: به بازکردن قفل SIM PUK نیاز است

en: SIM PUK Unlock Required
fa: به بازکردن قفل SIM PUK نیاز است

note: Translators: PUK code entry label
en: PUK code:
fa: کد PUK:

note: Translators: New PIN entry label
en: New PIN code:
fa: کد پین جدید:

note: Translators: New PIN verification entry label
en: Re-enter new PIN code:
fa: کد پین جدید را مجدد وارد کنید:

note: Translators: Show/obscure PIN/PUK checkbox label
en: Show PIN/PUK codes
fa: کدهای پین/PUK را نمایش بده

en: Failed to add/activate connection
fa: اضافه/فعال کردن اتصال شکست خورد

en: Device disconnect failed
fa: قطع ارتباط دستگاه شکست خورد

en: Disconnect failure
fa: شکست قطع ارتباط

en: Connection activation failed
fa: فعال‌سازی اتصال شکست خورد

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
fa: اتصال وی‌پی‌ان موفقیت‌آمیز بود.
    
    %s

en: VPN connection has been successfully established.
fa: اتصال وی‌پی‌ان موفقیت‌آمیز بود.

en: VPN Login Message
fa: پیام ورودی به شبکه مجازی خصوصی

en: VPN Connection Failed
fa: اتصال شبکه خصوصی مجازی شکست خورد

en: device not ready (firmware missing)
fa: دستگاه آماده نیست (میان‌افراز وجود ندارد)

en: device not ready
fa: دستگاه آماده نیست

en: Disconnect
fa: ارتباط قطع شده

en: device not managed
fa: دستگاه مدیریت نشده

en: No network devices available
fa: هیچ دستگاه شبکه‌ای موجود نیست

en: _VPN Connections
fa: اتصال‌های شبکه‌های اختصاصی _مجازی (VPN)

en: Networking disabled
fa: شبکه غیر فعال شد

note: 'Enable Networking' item
en: Enable _Networking
fa: فعال‌سازی _شبکه

note: 'Enable Mobile Broadband' item
en: Enable _Mobile Broadband
fa: فعال‌سازی پهن‌باند تلفن _همراه

note: Toggle notifications item
en: Enable N_otifications
fa: فعال سازی ا_علان‌ها

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
fa: _اطلاعات اتصال

en: _About
fa: _درباره

en: Disconnected
fa: ارتباط قطع شد

en: The network connection has been disconnected.
fa: اتصال شبکه قطع شده است.

en: No network connection
fa: هیچ اتصال شبکه وجود ندارد

en: _Delete
fa: _حذف

en: Ig_nore automatically obtained routes
fa: _نادیده‌گرفتن خودکار مسیرهای دریافت شده

en: _Use this connection only for resources on its network
fa: _استفاده از این ا_تصال تنها برای منابع‌ش بر روی این شبکه

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
fa: اگر فعال باشد، این اتصال هیچ‌وقت به عنوان اتصال شبکه پیش‌فرض نخواهد بود.

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: bytes
fa: بایت

en: default
fa: پیش‌فرض

en: 2
fa: ۲

en: 3
fa: ۳

en: 4
fa: ۴

en: Sho_w password
fa: _نمایش گذرواٰژه

en: Automatic
fa: خودکار

en: 10 Mb/s
fa: ۱۰ مگابیت/ثانیه

en: 100 Mb/s
fa: ۱۰۰ مگابیت/ثانیه

en: 1 Gb/s
fa: ۱ گیگابیت/ثانیه

en: 10 Gb/s
fa: ۱۰ گیگابیت/ثانیه

en: Ignore
fa: رد کردن

en: Manual
fa: دستی

en: Automatic with manual DNS settings
fa: خودکار با تنظیمات دی ان اس دستی

en: Link-Local
fa: پیوند محلی

en: Shared to other computers
fa: با رایانه‌های دیگر به اشتراک گذاشته شد

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
fa: دامنه‌های استفاده شده هنگام تحلیل نام میزبان. برای جدا کردن چند دامنه از کاما استفاده کنید.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
fa: آدرس‌های آی‌پی کارگزارهای نام دامنه استفاده شده جهت تشخصی نام میزبان‌ها. از کاما برای جدا کردن آدرس‌های کارگزارهای نام دامنه استفاده کنید.

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
fa: به آدرس‌دهی آی‌پی ن_سخه ۴ برای تکمیل این اتصال نیاز است

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
fa: در هنگام اتصال به شبکه‌هایی با قابلیت IPv6، این اجازه را می‌دهد که در صورت شکست خوردن پیکربندی‌های IPv4 و موفقیت پیکربندی‌های IPv6، اتصال برقرار شود.

en: _Routes…
fa: _مسیریاب‌ها...

note: TRANSLATORS: Default zone set for firewall, when no zone is selected
en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Disabled
fa: غیر فعال شد

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
fa: به آدرس‌دهی آی‌پی _نسخه ۶ برای تکمیل این اتصال نیاز است

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
fa: در هنگام اتصال به شبکه‌هایی با قابلیت IPv4، این اجازه را می‌دهد که در صورت شکست خوردن پیکربندی‌های IPv6 و موفقیت پیکربندی‌های IPv4، اتصال برقرار شود.

en: Basic
fa: مقدماتی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Allow _roaming if home network is not available
fa: چنانچه شبکه خانگی موجود نبود اجازه‌ی _رومینگ بده

en: Sho_w passwords
fa: _نمایش گذرواژه‌ها

en: Authentication
fa: تصدیق هویت

en: Configure _Methods…
fa: پیکربندی _روش‌ها...

en: Compression
fa: فشرده‌سازی

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
fa: استفاده از رمزنگاری نقطه به نقطه (MPPE)

en: _Require 128-bit encryption
fa: رمزنگاری ۱۲۸ بیتی _لازم است

en: Use _stateful MPPE
fa: ا_ستفاده از stateful MPPE

en: Allow _BSD data compression
fa: اجازه فشرده‌سازی اطلاعات _BSD

en: Allow _Deflate data compression
fa: اجازه فشرده‌سازی اطلاعات _Deflate

en: Use TCP _header compression
fa: استفاده از فشرده‌سازی _سرآیند TCP

en: Echo
fa: انعکاس

en: Send PPP _echo packets
fa: ارسال بسته‌های ا_نعکاسی PPP

en: A (5 GHz)
fa: A (۵ گیگاهرتز)

en: B/G (2.4 GHz)
fa: B/G (۲.۴ گیگاهرتز)

en: Ad-hoc
fa: ادهاک

en: automatic
fa: خودکار

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Allowed Authentication Methods
fa: روش‌های مجاز تصدیق هویت

en: Extensible Authentication Protocol
fa: پروتکل تصدیق هویت توسعه‌پذیر (Extensible)

en: Password Authentication Protocol
fa: پروتکل تصدیق هویت گذرواژه

en: Challenge Handshake Authentication Protocol
fa: پرتکل تصدیق هویت Handshake

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol
fa: پروتکل تصدیق هویت Challenge Handshake مایکروسافت

en: MSCHAP v_2
fa: نسخه _۲ MSCHAP

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
fa: پروتکل تصدیق هویت مایکروسافت Challenge Handshake نسخه ۲

en: VPN
fa: شبکه خصوصی مجازی (VPN)

en: Select file to import
fa: پرونده را برای وارد کردن انتخاب کنید

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
fa: به دلیل یک خطا ناشناس، محاوره ویرایش اتصال نمی‌تواند مقدار دهی اولیه شود.

en: Could not create new connection
fa: ساخت ارتباط جدید امکان‌پذیر نیست

en: Connection delete failed
fa: حذف ارتباط ناموفق بود

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید اتصال %s را پاک کنید؟

en: Address
fa: آدرس

en: Netmask
fa: نقاب شبکه

en: Gateway
fa: دروازه

en: Metric
fa: متری

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Editing %s
fa: ویرایش %s

en: Editing un-named connection
fa: ویرایش ارتباط بی‌نام

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
fa: ویرایشگر اتصال نتوانست تعدادی از منابع لازم را پیدا کند ( پرونده ui پیدا نشد).

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Save any changes made to this connection.
fa: ذخیره تمام تغییرات اعمال شده بر روی این اتصال.

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
fa: برای ذخیره این اتصال برای تمام کاربرها در این ماشین تصدیق هویت لازم است.

en: Could not edit connection
fa: ارتباط قابل ویرایش نیست

en: Error initializing editor
fa: خطا در هنگام مقدار دهی اولیه ویرایشگر

en: Connection add failed
fa: اضافه‌کردن اتصال شکست خورد

en: never
fa: هیچ وقت

en: now
fa: اکنون

note: less than an hour ago
en: %d minute ago | %d minutes ago
fa[0]: %Id دقیقه گذشته
fa[1]: %Id دقیقه گذشته

en: %d hour ago | %d hours ago
fa[0]: %Id ساعت گذشته
fa[1]: %Id ساعت گذشته

en: %d day ago | %d days ago
fa[0]: %Id روز گذشته
fa[1]: %Id روز گذشته

en: %d month ago | %d months ago
fa[0]: %Id ماه گذشته
fa[1]: %Id ماه گذشته

en: %d year ago | %d years ago
fa[0]: %Id سال گذشته
fa[1]: %Id سال گذشته

en: Name
fa: نام

en: Last Used
fa: آخرین بار استفاده

en: Edit the selected connection
fa: ویرایش اتصال انتخاب شده

en: Authenticate to edit the selected connection
fa: برای ویرایش اتصال انتخاب شده تصدیق هویت کنید

en: Delete the selected connection
fa: حذف اتصال انتخاب شده

en: Authenticate to delete the selected connection
fa: برای حذف اتصال انتخاب شده تصدیق هویت کنید

en: Error creating connection
fa: خطا در هنگام ساخت ارتباط

en: Error editing connection
fa: خطا در هنگام ویرایش ارتباط

en: Network Connections
fa: اتصال‌های شبکه

en: 802.1X Security
fa: امنیت 802.1X

en: Use 802.1_X security for this connection
fa: از امنیت 802.1_X برای این ارتباط استفاده شود

en: Could not load DSL user interface.
fa: امکان بارگزاری واسط کاربری DSL وجود ندارد.

en: DSL connection %d
fa: اتصال دی‌اس‌ال %Id

en: Automatic (VPN)
fa: خودکار (شبکه خصوصی مجازی VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
fa: خودکار (شبکه خصوصی مجازی) فقط آدرس‌ها

en: Automatic, addresses only
fa: خودکار، فقط آدرس‌ها

en: Automatic (PPPoE)
fa: خودکار (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
fa: خودکار (PPPoE) فقط آدرس‌ها

en: Automatic (DHCP)
fa: خودکار (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
fa: خودکار (DHCP) فقط آدرس‌ها

en: Link-Local Only
fa: فقط پیوند محلی

en: Editing IPv4 routes for %s
fa: ویرایش مسیرهای آی‌پی نسخه ۴ برای %s

en: IPv4 Settings
fa: تنظیمات آی‌پی نسخه ۴

en: Could not load IPv4 user interface.
fa: نمی‌توان واسط کاربری آی‌پی نسخه ۴ را بارگزاری کرد.

en: Automatic, DHCP only
fa: خودکار، فقط DHCP

en: Editing IPv6 routes for %s
fa: ویرایش مسیرهای آی‌پی نسخه ۶ برای %s

en: IPv6 Settings
fa: تنظیمات آی‌پی نسخه ۶

en: Could not load IPv6 user interface.
fa: امکان بارگزاری آی‌پی ورژن ۶ وجود ندارد.

en: Could not load mobile broadband user interface.
fa: امکان بارگزاری واسط کاربری شبکه پهن‌باند وجود ندارد.

en: Unsupported mobile broadband connection type.
fa: نوع ارتباط‌های شبکه پهن‌باند که پشتیبانی نمی‌شود.

note: Fall back to just asking for GSM vs. CDMA
en: Select Mobile Broadband Provider Type
fa: نوع ارائه‌دهنده پهن‌باند همراه را انتخاب کنید

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
fa: ارائه‌دهنده من از فناوری _GSM-based استفاده می‌کند (مانند GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

note: Translators: CDMA has 'D' accelerator key; 'C' collides with 'Cancel' button. You may need to change it according to your language.
en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
fa: ارائه‌دهنده من از فناوری C_DMA-based استفاده می‌کند (i.e. 1xRTT, EVDO)

en: GSM
fa: جی‌اس‌ام

note: Translators: "none" refers to authentication methods
en: none
fa: هیچکدام

en: Editing PPP authentication methods for %s
fa: درحال ویرایش روش‌های تصدیق هویت PPP برای %s

en: PPP Settings
fa: تنظیمات PPP

en: Could not load PPP user interface.
fa: امکان بارگزاری واسط کاربری PPP وجود ندارد.

en: Could not load VPN user interface.
fa: امکان بارگزاری واسط کاربری شبکه خصوصی مجازی (VPN) وجود ندارد.

en: VPN connection %d
fa: ارتباط شبکه خصوصی مجازی %Id

en: Choose a VPN Connection Type
fa: نوع شبکه خصوصی مجازی (VPN) را انتخاب کنید

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
fa: کلید وپ ۴۰/۱۲۸ بیتی (Hex یا ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
fa: عبارت عبور وپ ۱۲۸ بیتی

en: Dynamic WEP (802.1X)
fa: وپ پویا (x02.1x)

en: %u (%u MHz)
fa: %Iu (%Iu مگاهرتز)

en: _Replace
fa: _جای‌گزینی

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
fa: آیا می‌خواهید %s را با شبکه مجازی خصوصی (VPN) که درحال ذخیره کردن آن هستید جای‌گزین کنید؟

en: Cannot export VPN connection
fa: نمی‌توان ارتباط شبکه خصوصی مجازی را صادر کرد

en: _Unlock
fa: _بازکردن قفل

en: Automatically unlock this device
fa: بطور خودکار این دستگاه را باز کن

en: Connection Information
fa: اطلاعات اتصال

en: Usage:
fa: کاربرد:

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
fa: این برای خط فرمان تعامل کنند تهیه نشده است اما به جای آن  در محیط میز کار گنوم اجرا می شود.

en: not enabled
fa: فعال نشده

en: not registered
fa: ثبت نشده

en: Home network (%s)
fa: شبکه خانگی (%s)

en: Home network
fa: شبکه خانگی

en: searching
fa: درحال جستجو

en: registration denied
fa: اجازه ثبت داده نشد

en: %s (%s roaming)
fa: %s (%s رومینگ)

en: %s (roaming)
fa: %s (رومینگ)

en: Roaming network (%s)
fa: شبکه رومینگ (%s)

en: Roaming network
fa: شبکه رومینگ

en: PIN code required
fa: پین کد مورد نیاز است

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
fa: برای دستگاه پهن‌باند شبکه تلفن همراه به پین کد نیاز است

en: roaming
fa: رومینگ

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
fa: اتصال %s
