network-manager-applet - en to he translation catalogue (520 entries)

en: NetworkManager Applet
he: יישומון מנהל הרשתות

en: Manage your network connections
he: ניהול חיבורי הרשת שלך

en: NetworkManager connection editor
he: עורך החיבורים של NetworkManager

en: The NetworkManager Developers
he: מפתחי NetworkManager

en: Advanced Network Configuration
he: הגדרות רשת מתקדמות

en: Manage and change your network connection settings
he: ניהול ושינוי הגדרות חיבורי הרשת שלך

en: 802.1X authentication
he: אימות 802.1X

en: _Cancel
he: _ביטול

en: C_onnect
he: ה_תחברות

en: _Network name
he: שם ה_רשת

en: secure.
he: מאובטח.

en: insecure.
he: לא מאובטח.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
he: קוד ה־PUK שגוי; נא ליצור קשר עם הספק שלך.

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
he: קוד ה־PIN שגוי; נא ליצור קשר עם הספק שלך.

note: Start the spinner to show the progress of the unlock
en: Sending unlock code…
he: נשלח קוד שחרור…

en: Mobile Broadband (%s)
he: פס רחב נייד (%s)

en: Mobile Broadband
he: פס רחב נייד

en: Available
he: זמין

note: Default connection item
en: New Mobile Broadband connection…
he: חיבור פס רחב נייד חדש…

en: Connection Established
he: החיבור נוצר

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
he: רשת הפס הרחב הנייד מחוברת כעת.

en: Mobile Broadband network.
he: רשת פס רחב נייד.

en: You are now registered on the home network.
he: נרשמת כעת לרשת הביתית.

en: You are now registered on a roaming network.
he: נרשמת כעת לרשת נדידה.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
he: רשת הפס הרחב הנייד מחוברת כעת.

en: Auto Ethernet
he: ‏אתרנט אוטומטי

en: Ethernet Networks (%s)
he: רשתות קוויות (%s)

en: Ethernet Network (%s)
he: רשת קווית (%s)

en: Ethernet Networks
he: רשתות קוויות

en: Ethernet Network
he: רשת קווית

note: Notify user of unmanaged or unavailable device
en: disconnected
he: מנותק

en: You are now connected to the ethernet network.
he: התחברת כעת לרשת הקווית.

en: DSL authentication
he: אימות DSL

en: _OK
he: _אישור

en: (none)
he: (אין)

en: Failed to add new connection
he: הוספת החיבור החדש נכשלה

en: Insufficient privileges.
he: אין מספיק הרשאות.

en: Connection failure
he: ההתקשרות נכשלה

en: Wi-Fi Networks (%s)
he: רשתות אלחוטיות (%s)

en: Wi-Fi Network (%s)
he: רשת אלחוטית (%s)

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
he[0]: רשת אלחוטית
he[1]: רשתות אלחוטיות
he[2]: 2 רשתות אלחוטיות

en: Wi-Fi is disabled
he: הרשת האלחוטית מנוטרלת

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
he: התקשורת האלחוטית מנוטרלת באמצעות מתג חומרה

en: _Available networks
he: רשתות _זמינות

en: Wi-Fi Networks Available
he: רשתות אלחוטיות זמינות

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
he: ניתן להשתמש בתפריט הרשתות כדי להתחבר לרשת אלחוטית

en: Failed to activate connection
he: הפעלת ההתקשרות נכשלה

en: Unknown error
he: שגיאה בלתי מוכרת

en: Error displaying connection information:
he: שגיאה בהצגת נתוני החיבור:

en: Dynamic WEP
he: ‏WEP דינמי

note: Create the expander
en: More addresses
he: כתובות נוספות

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
he: אין

en: %u Mb/s
he: %u מסל״ש

[ctx: Speed]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: Address]
note: Address
en: Unknown
he: לא ידוע

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Broadcast Address
he: כתובת השידור

[ctx: Subnet Mask]
note: Prefix
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Subnet Mask
he: מסכת רשת משנה

en: Primary DNS
he: DNS ראשי

en: Secondary DNS
he: DNS משני

en: Tertiary DNS
he: DNS שלישי

note: --- General ---
en: General
he: כללי

en: Interface
he: מנשק

en: Hardware Address
he: כתובת חומרה

note: Driver
en: Driver
he: מנהל התקן

en: Speed
he: מהירות

en: Security
he: אבטחה

en: Default Route
he: נתיב בררת המחדל

en: Hotspot
he: נקודה חמה

en: Network
he: רשת

en: Password
he: ססמה

en: VPN Type
he: סוג ה־VPN

en: VPN Gateway
he: שער הגישה ל־VPN

en: VPN Username
he: שם המשתמש ב־VPN

en: VPN Banner
he: הכרזת ה־VPN

en: Base Connection
he: התקשרות הבסיס

en: Unknown
he: לא ידוע

note: Shouldn't really happen but ...
en: No valid active connections found!
he: לא נמצאו חיבורים פעילים תקינים!

en: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
he: כל הזכויות שמורות © 2017-2004 Red Hat בע״מ
    כל הזכויות שמורות © 2008-2005 Novell בע״מ.
    ותורמים ומתרגמים רבים ומגוונים מהקהילה

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
he: יישומון המנהל את התקני וחיבורי הרשת.

en: NetworkManager Website
he: אתר הבית של מנהל הרשתות

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
he: יישומון מנהל הרשתות לא מצא חלק מהמשאבים הדרושים (קובץ ה־‎.ui לא נמצא)

en: Missing resources
he: משאבים חסרים

en: Mobile broadband network password
he: ססמת רשת פס רחב נייד

en: A password is required to connect to “%s”.
he: נדרשת ססמה כדי להתחבר אל „%s”.

en: Password:
he: ססמה:

en: SIM PIN unlock required
he: נדרש שחרור ה־PIN של ה־SIM

en: SIM PIN Unlock Required
he: נדרש שחרור ה־PIN של ה־SIM

note: Translators: PIN code entry label
en: PIN code:
he: קוד PIN:

note: Translators: Show/obscure PIN checkbox label
en: Show PIN code
he: הצגת קוד PIN

en: SIM PUK unlock required
he: נדרש שחרור ה־PUK של ה־SIM

en: SIM PUK Unlock Required
he: נדרש שחרור ה־PUK של ה־SIM

note: Translators: PUK code entry label
en: PUK code:
he: קוד PUK:

note: Translators: New PIN entry label
en: New PIN code:
he: קוד PIN חדש:

note: Translators: New PIN verification entry label
en: Re-enter new PIN code:
he: הזנת קוד ה־PIN החדש שוב:

note: Translators: Show/obscure PIN/PUK checkbox label
en: Show PIN/PUK codes
he: הצגת הקודים PIN/PUK

en: Failed to write connection to VPN UI: incomplete write
he: כתיבת החיבור למנשק המשתמש של ה־VPN נכשלה: כתיבה חלקית

en: Failed to add/activate connection
he: הוספת/הפעלת החיבור נכשלה

en: Device disconnect failed
he: ניתוק ההתקן נכשל

en: Disconnect failure
he: הניתוק נכשל

en: Connection activation failed
he: הפעלת החיבור נכשלה

en: Don’t show this message again
he: לא להציג הודעה זאת שוב

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
he: jחיבור ה־VPN נוצר בהצלחה.
    
    %s

en: VPN connection has been successfully established.
he: חיבור ה־VPN נוצר בהצלחה.

en: VPN Login Message
he: הודעת כניסה ל־VPN

en: VPN Connection Failed
he: חיבור VPN נכשל

en: device not ready (firmware missing)
he: ההתקן אינו מוכן (חסרה קושחה)

en: device not ready
he: ההתקן אינו מוכן

en: Disconnect
he: הנתקות

en: device not managed
he: ההתקן לא מנוהל

en: No network devices available
he: לא נמצא התקן רשת זמין

en: _VPN Connections
he: _חיבורי VPN

en: _Configure VPN…
he: ה_גדרת VPN…

en: _Add a VPN connection…
he: הו_ספת חיבור VPN…

en: NetworkManager is not running…
he: NetworkManager אינו פעיל…

en: Networking disabled
he: מנהל הרשתות כבוי

note: 'Enable Networking' item
en: Enable _Networking
he: הפעלת _חיבורי רשת

note: 'Enable Wi-Fi' item
en: Enable _Wi-Fi
he: הפעלת ת_קשורת רשת אלחוטית

note: 'Enable Mobile Broadband' item
en: Enable _Mobile Broadband
he: הפעלת פס _רחב נייד

note: Toggle notifications item
en: Enable N_otifications
he: הפעלת הה_תרעות

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
he: _פרטי החיבור

note: 'Edit Connections...' item
en: Edit Connections…
he: עריכת חיבורים…

en: _About
he: על _אודות

en: You are now connected to “%s”.
he: התחברת כעת אל „%s”.

en: Disconnected
he: נותק

en: The network connection has been disconnected.
he: חיבור הרשת נותק.

en: VPN connection active
he: חיבור ה־VPN‏ פעיל

en: No network connection
he: אין חיבור רשת

en: _Add
he: הו_ספה

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: Ig_nore automatically obtained routes
he: ה_תעלמות מנתיבים שהתקבלו אוטומטית

en: _Use this connection only for resources on its network
he: _יש להשתמש בחיבור זה רק עבור משאבים ברשת הפרטי שלו

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
he: אם הופעל, חיבור זה לא ישמש כחיבור ברירת מחדל.

en: C_reate…
he: יצי_רה…

en: Choose a Connection Type
he: נא לבחור את סוג החיבור

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
he: נא לבחור את סוג חיבור עבור ההתחברות החדשה.
    
    אם סוג חיבור המבוקש הוא VPN וה־VPN שברצונך ליצור אינו מופיע ברשימה, יתכן שלא מותקן אצלך תוסף ה־VPN המתאים.

en: _Device
he: ה_תקן

en: Active backup
he: גיבוי פעיל

en: Broadcast
he: שידור

en: Adaptive transmit load balancing
he: איזון עומס העברה מסתגל

en: Adaptive load balancing
he: איזון עומס מסתגל

en: MII (recommended)
he: MII (מומלץ)

en: Bonded _connections
he: חיבורים מאו_גדים

en: M_ode
he: מ_צב

en: _Edit
he: _עריכה

en: ms
he: מילישניות

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
he: כתובת IP או רשימה מופרדת בפסיקים של כתובות IP, אחריהן יש לחפש בעת בדיקת מצב הקישוריות.

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active port when it is available.
he: שם המנשק של ההתקן הראשי. אם הוגדר, ההתקן הזה תמיד יהיה החיבור הפעיל כשהוא זמין.

en: bytes
he: בתים

en: Path _cost
he: _עלות נתיב

en: _Priority
he: ע_דיפות

en: s
he: שנ׳

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
he: ה_פעלת STP (פרוטוקול עץ משתרע)

en: Flow Control
he: בקרת זרימה

en: Feature
he: יכולת

en: Enable
he: הפעלה

en: Advertise
he: פרסום

en: Priority
he: עדיפות

en: Options…
he: אפשרויות…

en: Priority Groups
he: קבוצות עדיפות

en: default
he: בררת מחדל

en: Fabric
he: סיב

en: Traffic Class
he: מחלקת תעבורה

en: Priority Bandwidth
he: רוחב פס בעדיפות

en: Group Bandwidth
he: רוחב פס קבוצתי

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: _Username
he: שם _משתמש

en: _Service
he: _שירות

en: Sho_w password
he: הצ_גת ססמה

en: Password used to authenticate with the PPPoE service.
he: הסיסמה שתשמש לאימות עם שירות ה־PPPoE.

en: _Password
he: _ססמה

en: PPP _interface
he: מנ_שק PPP

en: P_arent interface
he: מ_נשק ההורה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Twisted Pair (TP)
he: זוג שזור (TP)

en: Attachment Unit Interface (AUI)
he: מנשק יחידת צירוף (AUI)

en: Media Independent Interface (MII)
he: מנשק מדיה עצמאי (MII)

en: 10 Mb/s
he: 10 מסל״ש

en: 100 Mb/s
he: 100 מסל״ש

en: 1 Gb/s
he: גסל״ש אחד

en: 10 Gb/s
he: 10 ג״ב/ש׳

en: Half
he: חצי

en: Full
he: מלא

en: Ignore
he: התעלמות

en: Manual
he: ידני

en: _Port
he: _פתחה

en: C_loned MAC address
he: כתובת MAC מ_שוכפלת

en: De_fault
he: _ברירת מחדל

en: _Ignore
he: הת_עלמות

en: _Phy
he: _פיזי

en: _Broadcast
he: _שידור

en: Ma_gic
he: _קסם

en: Lin_k negotiation
he: משא ומתן על _קישוריות

en: _Speed
he: _מהירות

en: Duple_x
he: _דו־כיווני

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: All _users may connect to this network
he: כל המשתמשים יכולים להתחבר לרשת זו

en: Automatically connect to _VPN
he: התחברות ל־VPN _אוטומטית

en: Firewall _zone
he: _אזור חומת אש

en: _Metered connection
he: חיבורים מ_דוד

en: Connect _automatically with priority
he: התחברות אוטו_מטית עם עדיפות

note: IP-over-InfiniBand "datagram mode"
en: Datagram
he: יחידת נתונים (ללא מעקב)

note: IP-over-InfiniBand "connected mode"
en: Connected
he: קיים חיבור

en: _Transport mode
he: מ_צב העברה

en: Device name
he: שם ההתקן

en: Parent device
he: התקן הורה

en: Mode
he: מצב

en: Local IP
he: כתובת IP מקומית

en: Remote IP
he: כתובת IP מרוחקת

en: Input key
he: מפתח קלט

en: Output key
he: מפתח פלט

en: Automatic with manual DNS settings
he: אוטומטי עם הגדרות DNS ידניות

en: Link-Local
he: קישור מקומי

en: Shared to other computers
he: משותף למחשבים אחרים

en: _Method
he: _שיטה

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
he: שמות מתחם המשמשים לפתרון שמות מארחים. יש להשתמש בפסיקים כדי להפריד מספר שמות מתחם.

en: D_HCP client ID
he: מזהה _לקוח DHCP

en: S_earch domains
he: שמות _תחום לחיפוש

en: DNS ser_vers
he: _שרתי DNS

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
he: כתובת IP של שמות מתחם המשתמשים לפתרון שמות מאחרים. יש להשתמש בפסיקים כדי להפריד מספר כתובות שמות מתחם.

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
he: יש צורך בחלוקת כתובות IPv_4 כדי להשלים חיבור זה

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
he: בעת התחברות לרשתות תומכות IPv6 השלמת החיבור תתאפשר אם תצורת ה־IPv4 תיכשל אך תצורת ה־IPv6 תצליח.

en: _Routes…
he: _נתיבים…

note: TRANSLATORS: Default zone set for firewall, when no zone is selected
en: Default
he: בררת מחדל

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Enabled (prefer public address)
he: מופעל (להעדיף כתובת ציבורית)

en: Enabled (prefer temporary address)
he: מופעל (להעדיף כתובת זמנית)

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
he: יש צורך בחלוקת כתובות IPv_6 כדי להשלים חיבור זה

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
he: בעת התחברות לרשתות תומכות IPv4 השלמת החיבור תתאפשר אם תצורת ה־IPv6 תיכשל אך תצורת ה־IPv4 תצליח.

en: Check
he: בדיקה

en: _Device name
he: שם הה_תקן

en: The name of the MACsec device.
he: שם התקן ה־MACsec.

en: _Parent device
he: התקן הו_רה

en: Keys
he: מפתחות

en: _Mode
he: מ_צב

en: Parameters
he: משתנים

en: _Validation
he: _אימות

en: Specifies the validation mode for incoming frames
he: מגדיר את מצב האימות למסגרות נתונים שנכנסות

en: _Encrypt
he: ה_צפנה

en: Basic
he: בסיסי

en: Nu_mber
he: מ_ספר

en: Advanced
he: מתקדם

en: N_etwork ID
he: מזהה הר_שת

en: Change…
he: החלפה…

en: Allow _roaming if home network is not available
he: מתן אפשרות ל_נדידה אם הרשת הביתית לא זמינה

en: Sho_w passwords
he: הצ_גת ססמאות

en: Authentication
he: אימות

en: Allowed methods
he: שיטות מורשות

en: Configure _Methods…
he: הגדרת _שיטות…

en: Compression
he: כיווץ

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
he: _שימוש בהצפנה מקצה לקצה (MPPE)

en: _Require 128-bit encryption
he: _דרישת הצפנת ‎128-bit

en: Use _stateful MPPE
he: _שימוש ב־stateful MPPE

en: Allow _BSD data compression
he: הפעלת כיווץ מידע  _BSD

en: Allow _Deflate data compression
he: הפעלת _פריסת נתונים דחוסים

en: Use TCP _header compression
he: שימוש ב_דחיסת כותרות TCP

en: Echo
he: הד

en: Send PPP _echo packets
he: שליחת חבילות ה_ד של PPP

en: None
he: אין

en: For browser only
he: לדפדפן בלבד

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
he: להשתמש בהגדרות המתווך האלה ללקוחות/סכמות של דפדפנים.

en: PAC URL
he: כתובת PAC

en: PAC script
he: סקריפט PAC

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
he: כתובת ממנה יימשך סקריפט ה־PAC.

en: Import script from a file…
he: ייבוא סקריפט מקובץ…

en: Method
he: שיטה

en: Ad_vanced…
he: מ_תקדם…

en: Ethernet port state
he: מצב פתחת רשת קווית

en: _Queue ID
he: מזהה _תור

en: _Port priority
he: _עדיפות פתחה

en: _Source host
he: מארח מ_קור

en: _Target host
he: מארח י_עד

en: Edit _JSON configuration
he: עריכת הגדרות ב־JSON

en: Raw Configuration
he: הגדרות גולמיות

en: Highest priority
he: העדיפות הגבוהה ביותר

en: Highest priority (stable)
he: העדיפות הגבוהה ביותר (יציבה)

en: Bandwidth
he: רוחב פס

en: Highest number of ports
he: מספר הפתחות הגבוה ביותר

en: From the active port
he: מהפתחה הפעילה

en: Load balance
he: איזון עומס

en: Ethernet
he: רשת קווית

en: Any L3 protocol
he: פרוטוקול כלשהו בשכבה 3

en: Any L4 protocol
he: פרוטוקול כלשהו בשכבה 4

en: _Hardware Address
he: כתובת _חומרה

en: _Hardware address policy
he: מ_דיניות כתובת חומרה

en: _System priority
he: _עדיפות המערכת

note: In context, this means "concatenate the device name and the VLAN ID number together"
en: Device name + number
he: שם ההתקן + מספר

note: LEAVE "vlan" UNTRANSLATED. In context, this means "concatenate the string 'vlan' and the VLAN ID number together".
en: "vlan" + number
he: „vlan“ + מספר

en: S_ecurity
he: א_בטחה

en: Client
he: לקוח

en: Ad-hoc
he: ייעודי (Ad-hoc)

en: C_hannel
he: _ערוץ

en: Edit WireGuard peer
he: עריכת עמית WireGuard

en: _Apply
he: ה_חלה

en: _Public key
he: מ_פתח ציבורי

en: Pre_shared key
he: מפתח מ_שותף

en: seconds
he: שניות

en: Sho_w preshared key
he: הצ_גת מפתח משותף

en: Private _key
he: מפתח _פרטי

en: _Listen port
he: פתחה להא_זנה

en: _Show private key
he: הצגת מפתח _פרטי

en: <b>_Peers</b>
he: <b>_עמיתים</b>

en: automatic
he: אוטומטי

en: unspecified error
he: שגיאה לא מסומנת

en: Random
he: אקראי

en: Stable
he: יציב

en: MAC address
he: כתובת חומרה (MAC)

en: HW address
he: כתובת חומרה

en: invalid hardware address
he: כתובת חומרה שגויה

en: device
he: התקן

en: Additional static addresses
he: כתובות קבועות נוספות

en: Addresses
he: כתובות

en: Address (optional)
he: כתובת (רשות)

en: Allowed Authentication Methods
he: שיטות האימות המורשות

en: Extensible Authentication Protocol
he: פרוטוקול אימות בר הרחבה

en: Password Authentication Protocol
he: פרוטוקול אימות סיסמה

en: Challenge Handshake Authentication Protocol
he: פרוטוקול אימות אתגר לחיצת יד

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol
he: פרוטוקול אימות אתגר לחיצת-יד של מיקרוסופט

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
he: פרוטוקול אימות אתגר לחיצת-יד של מיקרוסופט גירסה 2

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
he: ברוב המקרים, שרתי ה־PPP של הספק יתמכו בכל שיטות האימות. אם החיבור נכשל, יש לנסות לבטל את התמיכה בחלק מהשיטות.

en: Wi-Fi
he: רשת אלחוטית

en: Bond
he: מאגד

en: Bridge
he: גשר

en: IP tunnel
he: תיעול IP

en: No VPN service type.
he: אין סוג שירות VPN.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly:
he: תוסף ה־VPN נכשל בייבוא חיבור ה־VPN כראוי:

en: Select file to import
he: בחירת קובץ לייבוא

en: _Open
he: _פתיחה

en: Hardware
he: חומרה

en: Virtual
he: וירטואלי

en: Import a saved VPN configuration…
he: ייבוא תצורת חיבור VPN שנשמרה…

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
he: אתחול תיבת הדו־שיח של עורך ההתחברות לא צלח בשל שגיאה לא מוכרת.

en: Could not create new connection
he: לא ניתן ליצור חיבור חדש

en: Connection delete failed
he: מחיקת החיבור נכשלה

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
he: האם ברצונך למחוק את החיבור %s?

en: _New Connection
he: _חיבור חדש

en: _Quit
he: י_ציאה

en: Address
he: כתובת

en: Netmask
he: מסכת רשת

en: Gateway
he: שער גישה

en: Metric
he: מטרית

en: Prefix
he: קידומת

en: Editing %s
he: עריכת %s

en: Editing un-named connection
he: עריכת חיבור ללא שם

en: Missing connection name
he: שם החיבור חסר

en: Editor initializing…
he: העורך מופעל…

en: Connection cannot be modified
he: לא ניתן לערוך את החיבור

en: Invalid setting %s: %s
he: ההגדרה %s שגויה: %s

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
he: עורך החיבורים לא הצליח למצוא כמה משאבים נחוצים (קובץ ה־‎.ui לא נמצא).

en: _Save
he: _שמירה

en: Save any changes made to this connection.
he: שמירת שינויים כלשהם שנערכו לחיבור זה.

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
he: יש צורך באימות כדי לשמור את החיבור לכל המשתמשים במחשב.

en: Could not create connection
he: לא ניתן ליצור את החיבור

en: Could not edit connection
he: לא ניתן לערוך את החיבור

en: Unknown error creating connection editor dialog.
he: אירעה שגיאה בלתי ידועה בעת יצירת חלון עריכת החיבורים.

en: Warning: the connection contains some properties not supported by the editor. They will be cleared upon save.
he: אזהרה: החיבור מכיל מספר מאפיינים שלא נתמכים על ידי העורך. הם יימחקו עם השמירה.

en: Error initializing editor
he: שגיאה באתחול העורך

en: Connection add failed
he: הוספת החיבור נכשלה

en: Fix
he: תיקון

en: Connection _name
he: _שם החיבור

en: _Export…
he: יי_צוא…

en: _Relabel
he: _עריכת תווית

en: Relabel
he: עריכת תווית

en: Filename
he: שם קובץ

en: never
he: אף פעם

en: now
he: כעת

note: less than an hour ago
en: %d minute ago | %d minutes ago
he[0]: לפני דקה
he[1]: לפני %d דקות
he[2]: לפני שתי דקות

en: %d hour ago | %d hours ago
he[0]: לפני שעה
he[1]: לפני %d שעות
he[2]: לפני שעתיים

en: %d day ago | %d days ago
he[0]: לפני יום
he[1]: לפני %d ימים
he[2]: לפני יומיים

en: %d month ago | %d months ago
he[0]: לפני חודש
he[1]: לפני %d חודשים
he[2]: לפני חודשיים

en: %d year ago | %d years ago
he[0]: לפני שנה
he[1]: לפני %d שנים
he[2]: לפני שנתיים

en: Connection cannot be deleted
he: לא ניתן למחוק את החיבור

en: Select a connection to edit
he: נא לבחור חיבור לעריכה

en: Select a connection to delete
he: נא לבחור חיבור למחיקה

en: Name
he: שם

en: Last Used
he: שימוש אחרון

en: Edit the selected connection
he: עריכת החיבור המסומן

en: Authenticate to edit the selected connection
he: נדרש אימות כדי לערוך את החיבור המסומן

en: Delete the selected connection
he: מחיקת החיבור המסומן

en: Authenticate to delete the selected connection
he: נדרש אימות כדי למחוק את החיבור המסומן

en: Unrecognized connection type
he: סוג החיבור לא מזוהה

en: Don’t know how to import “%s” connections
he: לא ידוע כיצד לייבא חיבורים מסוג „%s”

en: Error importing connection
he: שגיאה בייבוא החיבור

en: Error creating connection
he: שגיאה ביצירת החיבור

en: Connection type not specified.
he: סוג החיבור לא צוין.

en: No VPN plugins are installed.
he: לא הותקנו תוספי VPN.

en: Don’t know how to create “%s” connections
he: לא ידוע כיצד ליצור חיבורים מסוג „%s”

en: Error editing connection
he: שגיאה בעריכת החיבור

en: Did not find a connection with UUID “%s”
he: לא נמצא חיבור עם המזהה הייחודי „%s”

en: Network Connections
he: חיבורי רשת

en: Add a new connection
he: הוספת חיבור חדש

en: 802.1X Security
he: אבטחת 802.1X

en: Could not load 802.1X Security user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש של אבטחת 802.1X.

en: Use 802.1_X security for this connection
he: שימוש באבטחת _‎8021.X עבור חיבור זה

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
he: כתובת ה־MAC של התקן ה־Bluetooth. למשל: 00:11:22:33:44:55

en: Could not load Bluetooth user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש של ה־Bluetooth.

en: invalid Bluetooth device (%s)
he: התקן Bluetooth שגוי (%s)

en: Bluetooth connection %d
he: חיבור Bluetooth‏ %d

en: Bluetooth Type
he: סוג Bluetooth

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
he: נא לבחור את סוג פרופיל חיבור ה־Bluetooth.

en: _Personal Area Network
he: רשת מ_רחב אישי

en: _Dial-Up Network
he: רשת ב_חיוג

en: Could not load bond user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש למאגד.

en: primary
he: ראשי

en: Bond connection %d
he: חיבור מאוגד %d

note: Translators: a "Bridge Port" is a network * device that is part of a bridge.
en: Bridge Port
he: פתחת הגשר

en: Could not load bridge port user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש של פתחת הגישור.

en: Could not load bridge user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לגישור.

en: Bridge connection %d
he: חיבור מגושר %d

en: Could not load DCB user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל‏־DCB.

en: Could not load DSL user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לחיבור DSL.

en: missing parent interface
he: מנשק ההורה חסר

en: DSL connection %d
he: חיבור DSL %d

en: Could not load ethernet user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לרשת קווית.

en: Ethernet device
he: התקן רשת קווית

en: cloned MAC
he: כתובת חומרה (MAC) משוכפלת

en: Wake-on-LAN password
he: ססמת Wake-on-LAN

en: Ethernet connection %d
he: חיבור קווי %d

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
he: האזור מגדיר את רמת המהימנות של החיבור. בררת המחדל אינה אזור רגיל, בחירה באזור זה תוביל לשימוש באזור בררת המחדל בחומת האש. יש להשתמש בזה רק אם חומת האש פעילה.

en: Could not load General user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש הכללי.

en: Could not load InfiniBand user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לרשת InfiniBand.

en: infiniband device
he: התקן infiniband

en: InfiniBand connection %d
he: חיבור InfiniBand‏ %d

en: Could not load IP tunnel user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לתיעול IP.

en: IP tunnel connection %d
he: חיבור IP מתועל %d

en: Automatic (VPN)
he: אוטומטי (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
he: כתובות אוטומטיות (VPN) בלבד

en: Automatic, addresses only
he: אוטומטי כתובות בלבד

en: Automatic (PPPoE)
he: אוטומטי (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
he: כתובות אוטומטיות (PPPoE) בלבד

en: Automatic (DHCP)
he: אוטומטי (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
he: כתובות אוטומטיות (DHCP) בלבד

en: Link-Local Only
he: קישוריות מקומית בלבד

en: Additional DNS ser_vers
he: שרתי DNS _נוספים

en: Additional s_earch domains
he: שמות תחומי _חיפוש נוספים

en: Editing IPv4 routes for %s
he: עריכת נתיבי IPv4 עבור %s

en: IPv4 Settings
he: הגדרות IPv4

en: Could not load IPv4 user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־IPv4.

en: IPv4 address “%s” invalid
he: כתובת ה־IPv4 ‏„%s” שגויה

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
he: מסכת הרשת של כתובת ה־IPv4 ‏„%s” שגויה

en: IPv4 gateway “%s” invalid
he: שער הגישה של כתובת ה־IPv4 ‏„%s” שגויה

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
he: ה־DNS של כתובת ה־IPv4 ‏„%s” שגויה

en: Automatic, DHCP only
he: אוטומטי, DHCP בלבד

en: Editing IPv6 routes for %s
he: עריכת נתיבי IPv6 עבור %s

en: IPv6 Settings
he: הגדרות IPv6

en: Could not load IPv6 user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־IPv6.

en: IPv6 address “%s” invalid
he: כתובת ה־IPv6 ‏„%s” שגויה

en: IPv6 prefix “%s” invalid
he: קידומת כתובת ה־IPv6 ‏„%s” שגויה

en: IPv6 gateway “%s” invalid
he: שער הגישה של כתובת ה־IPv6 ‏„%s” שגויה

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
he: ה־DNS של כתובת ה־IPv6 ‏„%s” שגויה

en: Could not load MACsec user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־MACsec.

en: MACSEC connection %d
he: חיבור MACSEC‏ %d

en: Duplicate ports
he: פתחות כפולות

en: Ports “%s” and “%s” both apply to device “%s”
he: הפתחות „%s” ו־„%s” שתיהן חלות על ההתקן „%s”

en: %s port %d
he: פתחת %s‏ %d

en: Could not load mobile broadband user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לרשת פס רחב אלחוטית.

en: Unsupported mobile broadband connection type.
he: סוג חיבור פס הנייד הרחב לא נתמך.

note: Fall back to just asking for GSM vs. CDMA
en: Select Mobile Broadband Provider Type
he: בחירת סוג הפס הרחב הנייד

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
he: הספק שלי משתמש בטכנולוגיה המבוססת על _GSM ‏(לדוגמה GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

note: Translators: CDMA has 'D' accelerator key; 'C' collides with 'Cancel' button. You may need to change it according to your language.
en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
he: הספק שלי משתמש בטכנולוגיה המבוססת על _CDMA ‏(לדוגמה 1xRTT, EVDO)

note: Translators: "none" refers to authentication methods
en: none
he: ללא

en: Editing PPP authentication methods for %s
he: עריכת שיטות אימות PPP עבור %s

en: PPP Settings
he: הגדרות PPP

en: Could not load PPP user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־PPP.

en: Proxy
he: מתווך

en: Could not load proxy user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש למתווך.

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
he: שגיאה: הקובץ לא מכיל הגדרות JSON תקניות

en: New connection…
he: חיבור חדש…

en: Could not load vlan user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־vlan.

en: VLAN connection %d
he: חיבור VLAN %d

en: unknown failure
he: כשל לא ידוע

en: Could not load VPN user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־VPN.

en: VPN connection %d
he: חיבור VPN %d

en: Choose a VPN Connection Type
he: נא לבחור את סוג חיבור ה־VPN

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
he: מפתח WEP בן ‎40/128-bit (הקסדצימלי או ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
he: ססמת WEP ‏bit-‏128

en: Dynamic WEP (802.1X)
he: ‏WEP דינאמי (802.1X)

en: WPA/WPA2/WPA3 Personal
he: WPA/WPA2/WPA3 פרטי

en: WPA/WPA2 Enterprise
he: WPA/WPA2 עסקי

en: WPA3 Personal
he: WPA3 פרטי

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש של אבטחת הרשת האלחוטית; חסרה הגדרה לרשת האלחוטית.

en: Wi-Fi Security
he: אבטחת רשת אלחוטית

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש של אבטחת הרשת האלחוטית.

en: %u (%u MHz)
he: %u (%u מה״ץ)

en: Could not load Wi-Fi user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש לרשת אלחוטית.

en: Wi-Fi device
he: התקן רשת אלחוטית

en: Wi-Fi connection %d
he: חיבור אלחוטי %d

en: Public key
he: מפתח ציבורי

en: Allowed IPs
he: כתובות IP מורשות

en: Could not load WireGuard user interface.
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש ל־WireGuard.

en: WireGuard connection %d
he: חיבור WireGuard‏ %d

en: A file named “%s” already exists.
he: כבר קיים קובץ בשם „%s”.

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
he: האם ברצונך להחליף את %s בחיבור ה־VPN שנשמר כעת?

en: Cannot export VPN connection
he: לא ניתן לייצא חיבור VPN

en: Export VPN connection…
he: ייצוא חיבור VPN…

en: _Unlock
he: _שחרור

en: Automatically unlock this device
he: שחרור מכשיר זה אוטומטית

en: Connection Information
he: פרטי החיבור

en: _Close
he: _סגירה

en: Usage:
he: ניצול:

en: This program is a component of NetworkManager (https://networkmanager.dev).
he: התוכנית היא רכיב של NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: not enabled
he: לא פעיל

en: not registered
he: לא רשום

en: Home network (%s)
he: רשת ביתית (%s)

en: Home network
he: רשת ביתית

en: searching
he: חיפוש

en: registration denied
he: הרישום נדחה

en: %s (%s roaming)
he: %s‏ (%s בנדידה)

en: %s (roaming)
he: %s (בנדידה)

en: Roaming network (%s)
he: רשת נדידה (%s)

en: Roaming network
he: רשת נדידה

en: PIN code required
he: נדרש קוד PIN

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
he: נדרש קוד PIN עבור התקן הפס הרחב הנייד

en: roaming
he: נדידה

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
he: חיבור %s

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
he: אישורי PEM‏ (‎*.pem,‏ ‎*.crt,‏ ‎*.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
he: ‏DER, ‏PEM או מפתחות פרטיים מסוג PKCS#12 ‏(‎*.der, *.pem, *.p12)
