network-manager-applet master - en to kk translation catalogue (533 entries)

en: NetworkManager Applet
kk: NetworkManager апплеті

en: Manage your network connections
kk: Желілік байланыстарыңызды басқару

en: NetworkManager connection editor
kk: NetworkManager байланыстар түзеткіші

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
kk: NetworkManager - бұл жүйелік байланыстарды және құрылғыларды басқару және баптауға арналған жүйелік қызмет.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
kk: nm-connection-editor бағдарламасы NetworkManager-мен бірге NetworkManager үшін байланыс профильдерін жасауға және түзетуге жұмыс істейді.

en: The NetworkManager Developers
kk: NetworkManager жасағандар

en: Advanced Network Configuration
kk: Кеңейтілген желі баптаулары

en: Manage and change your network connection settings
kk: Сіздің желілік байланысыңызды басқару мен түзету

en: Disable connected notifications
kk: Байланысты орнату хабарламаларын сөндіру

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
kk: Желіге байланысты орнатқан кезде хабарламаларды сөндіру үшін бұны true етіп орнатыңыз.

en: Disable disconnected notifications
kk: Байланысты ажырату хабарламаларын сөндіру

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
kk: Желімен байланыс ажыратылған кезде хабарламаларды сөндіру үшін бұны true етіп орнатыңыз.

en: Disable VPN notifications
kk: VPN хабарламаларын сөндіру

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
kk: VPN-ге байланыс орнатылған не ажыратылған кезде хабарламаларды сөндіру үшін бұны true етіп орнатыңыз.

en: Suppress networks available notifications
kk: Қолжетерлік желілер туралы хабарламаларды басу

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
kk: Wi-Fi желілері қолжетерлік болу туралы хабарламаларды сөндіру.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
kk: Апплетті қолданған кезде adhoc желілерін жасауды сөндіру үшін бұны true етіп орнатыңыз.

en: Show the applet in notification area
kk: Хабарлау өрісінде апплетті көрсету

en: 802.1X authentication
kk: 802.1X аутентификациясы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: C_onnect
kk: Ба_йланысу

en: _Network name
kk: Желі а_тауы

en: secure.
kk: қауіпсіз.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
kk: PUK коды қате; провайдеріңізге хабарласыңыз.

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
kk: PIN коды қате; провайдеріңізге хабарласыңыз.

note: Start the spinner to show the progress of the unlock
en: Sending unlock code…
kk: Босату кодын жіберу…

en: Mobile Broadband (%s)
kk: Мобильді кеңжолақты (%s)

en: Mobile Broadband
kk: Мобильді кеңжолақты

en: Available
kk: Қолжетерлік

note: Default connection item
en: New Mobile Broadband connection…
kk: Жаңа мобильді кеңжолақты байланысы…

en: Connection Established
kk: Байланыс орнатылды

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
kk: Сіз мобильді кеңжолақты желісіне байланыс орнаттыңыз.

en: Mobile Broadband network.
kk: Мобильді кеңжолақты желісі.

en: You are now registered on the home network.
kk: Сіз үй желісінде тіркелдіңіз.

en: You are now registered on a roaming network.
kk: Сіз роуминг желісінде тіркелдіңіз.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
kk: Сіз мобильді кеңжолақты желісіне байланыс орнаттыңыз.

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
kk: "%s" мобильді кеңжолақты байланысын дайындау…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
kk: "%s" мобильді кеңжолақты байланысын баптау…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
kk: "%s" мобильді кеңжолақты байланысы үшін пайдаланушы аутентификациясы керек…

en: Requesting a network address for “%s”…
kk: "%s" үшін желілік адресті сұрау…

en: Mobile broadband connection “%s” active
kk: "%s" мобильді кеңжолақты байланысы белсенді

en: Auto Ethernet
kk: Авто Ethernet

en: Ethernet Networks (%s)
kk: Ethernet желілері (%s)

en: Ethernet Network (%s)
kk: Ethernet желісі (%s)

en: Ethernet Networks
kk: Ethernet желілері

en: Ethernet Network
kk: Ethernet желісі

note: Notify user of unmanaged or unavailable device
en: disconnected
kk: байланыспаған

en: You are now connected to the ethernet network.
kk: Сіз ethernet желісіне байланысқансыз.

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
kk: "%s" ethernet желілік байланысын дайындау…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
kk: "%s" ethernet желілік байланысын баптау…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
kk: "%s" ethernet желілік байланысы үшін пайдаланушы аутентификациясы керек…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
kk: "%s" үшін ethernet желілік адресін сұрау…

en: Ethernet network connection “%s” active
kk: "%s" ethernet желілік байланысы белсенді

en: DSL authentication
kk: DSL аутентификациясы

en: _OK
kk: _ОК

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
kk: Жасырын Wi-Fi желісіне байланы_су…

en: Create _New Wi-Fi Network…
kk: _Жаңа Wi-Fi желісін жасау…

en: (none)
kk: (ешнәрсе)

en: Failed to add new connection
kk: Жаңа байланысты қосу мүмкін емес

en: Insufficient privileges.
kk: Рұқсаттар жеткіліксіз.

en: Connection failure
kk: Байланысты орнату сәтсіз

en: Wi-Fi Networks (%s)
kk: Wi-Fi желілері (%s)

en: Wi-Fi Network (%s)
kk: Wi-Fi желісі (%s)

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
kk[0]: Wi-Fi желі(лер)

en: Wi-Fi is disabled
kk: Wi-Fi сөндірілген

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
kk: Wi-Fi құрылғы қосқышымен сөндірілген

en: Wi-Fi Networks Available
kk: Wi-Fi желілері қолжетерлік

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
kk: Wi-Fi желісіне байланысты орнату үшін желі мәзірін қолданыңыз

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
kk: "%s" Wi-Fi желісіне байланыс орнатылды.

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
kk: "%s" Wi-Fi желілік байланысын дайындау…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
kk: "%s" Wi-Fi желі байланысын баптау…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
kk: "%s" Wi-Fi желісі үшін пайдаланушы аутентификациясы керек…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
kk: "%s" үшін Wi-Fi желілік адресті сұрау…

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
kk: "%s" Wi-Fi желілік байланысы белсенді: %s (%d%%)

en: Wi-Fi network connection “%s” active
kk: "%s" Wi-Fi желілік байланысы белсенді

en: Failed to activate connection
kk: Байланысты белсендіру мүмкін емес

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Error displaying connection information:
kk: Байланыс ақпаратын көрсету сәтсіз:

en: Dynamic WEP
kk: Динамикалық WEP

note: Create the expander
en: More addresses
kk: Көбірек адрестер

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: %u Mb/s
kk: %u Мб/с

[ctx: Speed]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: Address]
note: Address
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Broadcast Address
kk: Кең таратылым адресі

[ctx: Subnet Mask]
note: Prefix
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Subnet Mask
kk: Ішкі желі маскасы

en: Primary DNS
kk: Біріншілік DNS

en: Secondary DNS
kk: Екіншілік DNS

en: Tertiary DNS
kk: Үшіншілік DNS

note: --- General ---
en: General
kk: Жалпы

en: Interface
kk: Интерфейс

en: Hardware Address
kk: Құрылғы адресі

note: Driver
en: Driver
kk: Драйвер

en: Speed
kk: Жылдамдық

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Default Route
kk: Бастапқы маршрут

en: Hotspot
kk: Қатынау нүктесі

en: Network
kk: Желі

en: Password
kk: Пароль

en: VPN Type
kk: VPN түрі

en: VPN Gateway
kk: VPN шлюзі

en: VPN Username
kk: VPN пайд. аты

en: VPN Banner
kk: VPN баннері

en: Base Connection
kk: Негізгі байланыс

en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Shouldn't really happen but ...
en: No valid active connections found!
kk: Дұрыс белсенді байланыстар табылмады!

en: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
kk: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    және көптеген басқа қоғамдастық үлес қосушылары
    және аудармашылар

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
kk: Желілің құрылғылар мен байланыстарды басқару үшін хабарлау аймағының апплеті.

en: NetworkManager Website
kk: NetworkManager веб сайты

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
kk: NetworkManager апплеті кейбір міндетті ресурстарды таба алмаған (.ui файлы табылмады).

en: Missing resources
kk: Ресурстар жоқ

en: Mobile broadband network password
kk: Мобильді кеңжолақты желісінің паролі

en: A password is required to connect to “%s”.
kk: "%s" үшін байланысты орнату үшін пароль керек.

en: Password:
kk: Пароль:

en: SIM PIN unlock required
kk: SIM үшін PIN босатуы керек

en: SIM PIN Unlock Required
kk: SIM үшін PIN босатуы керек

note: FIXME: some warning about # of times you can enter incorrect PIN
en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
kk: "%s" мобильді кеңжолақты құрылғысын қолдану алдында оған SIM PIN коды керек.

note: Translators: PIN code entry label
en: PIN code:
kk: PIN коды:

note: Translators: Show/obscure PIN checkbox label
en: Show PIN code
kk: PIN кодын көрсету

en: SIM PUK unlock required
kk: SIM үшін PUK босатуы керек

en: SIM PUK Unlock Required
kk: SIM үшін PUK босатуы керек

note: FIXME: some warning about # of times you can enter incorrect PUK
en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
kk: "%s" мобильді кеңжолақты құрылғысын қолдану алдында оған SIM PUK коды керек.

note: Translators: PUK code entry label
en: PUK code:
kk: PUK коды:

note: Translators: New PIN entry label
en: New PIN code:
kk: Жаңа PIN коды:

note: Translators: New PIN verification entry label
en: Re-enter new PIN code:
kk: Жаңа PIN кодын қайталау:

note: Translators: Show/obscure PIN/PUK checkbox label
en: Show PIN/PUK codes
kk: PIN/PUK кодтарын көрсету

en: Connection had no VPN setting
kk: Байланыста VPN баптауы жоқ

en: Failed to write connection to VPN UI: %s (%d)
kk: VPN UI ішіне байланысты жазу сәтсіз: %s (%d)

en: Failed to add/activate connection
kk: Байланысты қосу/белсендіру мүмкін емес

en: Device disconnect failed
kk: Құрылғыны ажырату сәтсіз

en: Disconnect failure
kk: Ажырату сәтсіз

en: Connection activation failed
kk: Байланысты іске қосу сәтсіз

en: Don’t show this message again
kk: Бұл хабарламаны келесіде көрсетпеу

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
kk: 
    "%s" VPN байланысы желілік байланыс үзілген соң ажыратылды.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені желілік байланыс үзілді.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені VPN қызметі күтпегенде тоқтады.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені VPN қызметі қате баптауларды қайтарды.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені байланысты орнатудың күту уақыты бітті.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені VPN қызметі уақытында іске қосылмады.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені VPN қызметі іске қосыла алмады.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені жарамды VPN парольдері табылмады.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені VPN парольдері жарамсыз.

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
kk: VPN байланысы сәтті орнатылды.
    
    %s

en: VPN connection has been successfully established.
kk: VPN байланысы сәтті орнатылды.

en: VPN Login Message
kk: VPN кіру хабарламасы

en: VPN Connection Failed
kk: VPN байланысы сәтсіз

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
kk: 
    "%s" VPN байланысы сәтсіз, өйткені VPN қызметі іске қосыла алмады.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
kk: 
    "%s" VPN байланысы іске қосыла алмады.
    
    %s

en: device not ready (firmware missing)
kk: құрылғы дайын емес (firmware жоқ)

en: device not ready
kk: құрылғы дайын емес

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: device not managed
kk: құрылғы басқарылмайды

en: No network devices available
kk: Бірді-бір желілік құрылғы қолжетерсіз

en: _VPN Connections
kk: _VPN байланыстары

en: _Configure VPN…
kk: VPN ба_птау…

en: _Add a VPN connection…
kk: VPN байланысын қ_осу…

en: NetworkManager is not running…
kk: NetworkManager орындалып тұрған жоқ…

en: Networking disabled
kk: Желі сөндірілген

note: 'Enable Networking' item
en: Enable _Networking
kk: Ж_еліні іске қосу

note: 'Enable Wi-Fi' item
en: Enable _Wi-Fi
kk: Wi-Fi-ды і_ске қосу

note: 'Enable Mobile Broadband' item
en: Enable _Mobile Broadband
kk: _Мобильді кеңжолақты желіні іске қосу

note: Toggle notifications item
en: Enable N_otifications
kk: _Хабарламаларды іске қосу

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
kk: Байла_ныс ақпараты

note: 'Edit Connections...' item
en: Edit Connections…
kk: Байланыстарды түзету…

en: _About
kk: Осы т_уралы

en: You are now connected to “%s”.
kk: "%s" желісіне байланыс орнатылды.

en: Disconnected
kk: Ажыратылған

en: The network connection has been disconnected.
kk: Желілік байланыс ажыратылды.

en: Preparing network connection “%s”…
kk: "%s" желілік байланысын дайындау…

en: User authentication required for network connection “%s”…
kk: "%s" желілік байланысы үшін пайдаланушы аутентификациясы керек…

en: Network connection “%s” active
kk: "%s" желілік байланысы белсенді

en: Starting VPN connection “%s”…
kk: "%s" VPN байланысын іске қосу…

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
kk: "%s" VPN байланысы үшін пайдаланушы аутентификациясы керек…

en: Requesting a VPN address for “%s”…
kk: "%s" үшін VPN адресін сұрау…

en: VPN connection active
kk: VPN байланысы белсенді

en: No network connection
kk: Желілік байланыстар жоқ

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
kk: IP адрестері компьютеріңізді желіде сипаттайды. IP адресін қосу үшін, "Қосу" батырмасын басыңыз.

en: _Add
kk: Қо_су

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Ig_nore automatically obtained routes
kk: Автоматты түрде  алынған маршруттарды еле_меу

en: _Use this connection only for resources on its network
kk: Бұл байланысты тек ол өзі жатқан желі ішіндегі ресурстар үшін қ_олдану

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
kk: Іске қосулы болса, бұл байланыс үнсіз келісім бойынша қолданылатын желілік байланыс ретінде ешқашан қолданылмайтын болады.

en: C_reate…
kk: Жа_сау…

en: Choose a Connection Type
kk: Байланыс түрін таңдаңыз

en: _Device
kk: Құр_ылғы

en: Broadcast
kk: Кең таратылым

en: MII (recommended)
kk: MII (ұсынылады)

en: Bonded _connections
kk: А_грегацияланған (bond) байланыстары

en: M_ode
kk: Реж_имі

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: Monitoring _frequency
kk: Бақылау ж_иілігі

en: ms
kk: мс

en: _Interface name
kk: _Интерфейс аты

en: _Link Monitoring
kk: Бай_ланысты бақылау

en: _Primary
kk: Біріншілік

en: bytes
kk: байт

en: _Priority
kk: _Приоритеті

en: Bridged _connections
kk: А_грегацияланған (bridge) байланыстары

en: s
kk: с

en: _Use Data Center Bridging (DCB) for this connection
kk: Бұл байланыс үшін Data Center Bridging (DCB) қол_дану

en: Flow Control
kk: Ағынды басқару

en: Feature
kk: Мүмкіндік

en: Enable
kk: Іске қосу

en: Advertise
kk: Жарнамалау

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Options…
kk: Опциялар…

en: Priority Groups
kk: Приоритет топтары

en: default
kk: бастапқы

en: Traffic Class
kk: Трафик класы

en: _Username
kk: _Пайдаланушы аты

en: _Service
kk: Қы_змет

en: Sho_w password
kk: Пар_ольді көрсету

en: _Password
kk: _Пароль

en: PPP _interface
kk: PPP _интерфейсі

en: P_arent interface
kk: _Аталық интерфейсі

en: Automatic
kk: Автоматты

en: Twisted Pair (TP)
kk: Еспе жұп (TP)

en: Attachment Unit Interface (AUI)
kk: AUI интерфейсі

en: Media Independent Interface (MII)
kk: MII интерфейсі

en: 10 Mb/s
kk: 10 Гб/с

en: 100 Mb/s
kk: 100 Гб/с

en: 1 Gb/s
kk: 1 Гб/с

en: 10 Gb/s
kk: 10 Гб/с

en: Half
kk: Жарты

en: Full
kk: Толық

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Manual
kk: Қолмен

en: _Port
kk: _Порт

en: C_loned MAC address
kk: Кл_ондалған MAC адресі

en: De_fault
kk: Ба_стапқы

en: _Ignore
kk: Еле_меу

en: _Broadcast
kk: К_ең таратылым

en: _Speed
kk: Ж_ылдамдық

en: Duple_x
kk: Дупле_кс

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: All _users may connect to this network
kk: Бұл желіге барлық па_йдаланушылар байланыса алады

en: Automatically connect to _VPN
kk: VPN-ге а_втобайланысу

en: Firewall _zone
kk: Файрволл _зонасы

en: _Metered connection
kk: Өл_шенетін байланыс

note: IP-over-InfiniBand "connected mode"
en: Connected
kk: Байланысқан

en: Device name
kk: Құрылғы аты

en: Parent device
kk: Аталық құрылғысы

en: Mode
kk: Режимі

en: Local IP
kk: Жергілікті IP

en: Remote IP
kk: Қашықтағы IP

en: Automatic with manual DNS settings
kk: Автоматты, DNS баптаулары қолмен көрсетіледі

en: Shared to other computers
kk: Басқа компьютерлермен бөліскен

en: _Method
kk: Тә_сіл

en: S_earch domains
kk: І_здеу домендері

en: DNS ser_vers
kk: DNS _серверлері

en: _Routes…
kk: _Маршруттар…

note: TRANSLATORS: Default zone set for firewall, when no zone is selected
en: Default
kk: Бастапқы

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Enabled (prefer public address)
kk: Іске қосылған (публикалық адресті қалау)

en: Enabled (prefer temporary address)
kk: Іске қосылған (уақытша адресті қалау)

en: Stable privacy
kk: Тұрақты жекелік

en: Check
kk: Тексеру

en: Strict
kk: Қатаң

en: _Device name
kk: Құ_рылғы атауы

en: _Parent device
kk: А_талық құрылғысы

en: Keys
kk: Кілттер

en: _Mode
kk: Ре_жимі

en: Parameters
kk: Параметрлер

en: _Validation
kk: Ра_стау

en: _SCI port
kk: SCI _порты

en: _Encrypt
kk: Шифрл_еу

en: Basic
kk: Қарапайым

en: Nu_mber
kk: Нө_мірі

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: N_etwork ID
kk: Ж_елі ID

en: Change…
kk: Ауыстыру…

en: Allow _roaming if home network is not available
kk: Үй желісі қолжетерсіз болған кезде, _роумингті қолдануға рұқсат ету

en: Sho_w passwords
kk: Пар_ольдерді көрсету

en: Authentication
kk: Аутентификация

en: Allowed methods
kk: Рұқсат етілген тәсілдер

en: Configure _Methods…
kk: Тә_сілдерді баптау…

en: Compression
kk: Сығу

en: _Require 128-bit encryption
kk: 128 биттік шифрлеуді _талап ету

en: None
kk: Ешнәрсе

en: PAC script
kk: PAC скрипті

en: Import script from a file…
kk: Скриптті файлдан импорттау…

en: Method
kk: Тәсіл

en: Ad_vanced…
kk: Кеңе_йтілген…

en: Ethernet port state
kk: Ethernet порт қалып-күйі

en: _Port priority
kk: _Порт приоритеті

en: _LACP port priority
kk: LACP п_орт приоритеті

en: LACP port _key
kk: LACP порт _кілті

en: Im_port team configuration from a file…
kk: Агрегацияланған (team) баптауларын файлдан _импорттау…

en: Edit _JSON configuration
kk: JSON баптауларын тү_зету

en: Raw Configuration
kk: Шикі баптаулар

en: Highest priority
kk: Ең жоғарғы приоритет

en: Highest priority (stable)
kk: Ең жоғарғы приоритет (тұрақты)

en: Bandwidth
kk: Өткізу қабілеті

en: Port priority
kk: Порт приоритеті

en: From the team device
kk: Team құрылғысынан

en: _Teamed connections
kk: А_грегацияланған (team) байланыстары

en: Any L3 protocol
kk: Кез келген L3 хаттамасы

en: Any L4 protocol
kk: Кез келген L4 хаттамасы

en: _Hardware Address
kk: Құр_ылғылық адресі

en: _Hardware address policy
kk: Құр_ылғылық адрес саясаты

en: _System priority
kk: _Жүйе приоритеті

en: System priority, value can be 0 – 65535.
kk: Жүйелік приоритеті, мәні 0 – 65535 болуы мүмкін.

en: _Parent interface
kk: _Аталық интерфейсі

en: VLAN inter_face name
kk: VLAN интер_фейсінің аты

en: Cloned MAC _address
kk: Клондалған MAC _адресі

en: Flags
kk: Жалаушалар

note: In context, this means "concatenate the device name and the VLAN ID number together"
en: Device name + number
kk: Құрылғы аты + нөмірі

note: LEAVE "vlan" UNTRANSLATED. In context, this means "concatenate the string 'vlan' and the VLAN ID number together".
en: "vlan" + number
kk: "vlan" + нөмірі

en: S_ecurity
kk: Қауі_псіздік

en: A (5 GHz)
kk: A (5 ГГц)

en: B/G (2.4 GHz)
kk: B/G (2.4 ГГц)

en: Client
kk: Клиент

en: C_hannel
kk: Ар_на

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Allowed _IPs
kk: Рұқсат е_тілген IP адрестері

en: Pre_shared key
kk: Алдын-ала бөлісілг_ен кілт

en: seconds
kk: секунд

en: Sho_w preshared key
kk: Алдын-ала бөлісілген кілтті көр_сету

en: Private _key
kk: Жеке _кілт

en: _Show private key
kk: Жеке кілтті көр_сету

en: automatic
kk: автоматты

en: unspecified error
kk: көрсетілмеген қате

en: Preserve
kk: Сақтау

en: Permanent
kk: Тұрақты

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Stable
kk: Тұрақты

en: MAC address
kk: MAC адресі

en: HW address
kk: Құрылғылық адресі

en: invalid %s (%s)
kk: жарамсыз %s (%s)

en: invalid interface-name (%s):
kk: интерфейс аты қате (%s):

en: can’t parse device name
kk: құрылғы атын талдау мүмкін емес

en: invalid hardware address
kk: құрылғылық адресі қате

en: invalid %s (%s):
kk: жарамсыз %s (%s):

en: device
kk: құрылғы

en: invalid %s (%s)
kk: жарамсыз %s (%s)

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add static IP address to be configured in addition to the automatic ones.
kk: IP адрестері компьютеріңізді желіде сипаттайды. Автоматты түрде алынатын IP адрестеріне қосымша түрде статикалық адрестерді баптау үшін, "Қосу" батырмасын басыңыз.

en: The IP address identify your computer on the network and determines the address range distributed to other computers. Click the “Add” button to add an IP address. If no address is provided, range will be determined automatically.
kk: IP адресі компьютеріңізді желіде сипаттайды және басқа компьютерлерге таратылатын адрестер аумағын анықтайды. IP адресін қосу үшін, "Қосу" батырмасын басыңыз. Егер адресі көрсетілмесе, аумақ автоматты түрде анықталатын болады.

en: Additional static addresses
kk: Қосымша статикалық адрестер

en: Addresses
kk: Адрестер

en: Address (optional)
kk: Адрес (міндетті емес)

en: Allowed Authentication Methods
kk: Рұқсат етілген аутентификация тәсілдері

en: Extensible Authentication Protocol
kk: Кеңейтілген аутентификация тәсілі

en: Password Authentication Protocol
kk: Парольмен аутентификация тәсілі

en: Team
kk: Агрегацияланған (Team)

en: Bridge
kk: Көпір

en: IP tunnel
kk: IP туннелі

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly:
kk: VPN плагині VPN байланысын дұрыс импорттай алмады:

en: Select file to import
kk: Импорттау үшін файлды таңдаңыз

en: _Open
kk: _Ашу

en: Hardware
kk: Құрылғы

en: Virtual
kk: Виртуалды

en: Import a saved VPN configuration…
kk: Сақталған VPN баптауын импорттау…

en: Could not create new connection
kk: Жаңа байланысты жасау мүмкін емес

en: Connection delete failed
kk: Байланысты өшіру мүмкін емес

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
kk: %s байланысын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: _New Connection
kk: _Жаңа байланыс

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Address
kk: Адрес

en: Netmask
kk: Желілік маскасы

en: Gateway
kk: Шлюз

en: Metric
kk: Метрика

en: Prefix
kk: Префикс

en: Editing %s
kk: %s түзету

en: Editing un-named connection
kk: Атаусыз байланысты түзету

en: Missing connection name
kk: Байланыс аты жоқ

en: Editor initializing…
kk: Түзеткіш іске қосылуда…

en: Connection cannot be modified
kk: Байланысты түзету мүмкін емес

en: Invalid setting %s: %s
kk: %s қате қасиеті: %s

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Save any changes made to this connection.
kk: Бұл байланысқа жасалған өзгерістерді сақтау.

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
kk: Бұл машинадағы барлық пайдаланушылары үшін сақтауға аутентификациядан өту.

en: Could not create connection
kk: Байланысты жасау мүмкін емес

en: Could not edit connection
kk: Байланысты түзету мүмкін емес

en: Error initializing editor
kk: Түзеткішті іске қосу қатесі

en: Connection add failed
kk: Байланысты қосу сәтсіз

en: Fix
kk: Түзеу

en: Connection _name
kk: Байланыс а_ты

en: _Export…
kk: _Экспорт…

en: Filename
kk: Файл аты

en: never
kk: ешқашан

en: now
kk: қазір

note: less than an hour ago
en: %d minute ago | %d minutes ago
kk[0]: %d минут бұрын

en: %d hour ago | %d hours ago
kk[0]: %d сағат бұрын

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: %d month ago | %d months ago
kk[0]: %d ай бұрын

en: %d year ago | %d years ago
kk[0]: %d жыл бұрын

en: Connection cannot be deleted
kk: Байланысты өшіру мүмкін емес

en: Select a connection to edit
kk: Түзету үшін байланысты таңдаңыз

en: Select a connection to delete
kk: Өшіру үшін байланысты таңдаңыз

en: Name
kk: Аты

en: Last Used
kk: Соңғы рет қолданылған

en: Edit the selected connection
kk: Таңдалған байланысты түзету

en: Authenticate to edit the selected connection
kk: Таңдалған байланысты түзету үшін аутентификациядан өтіңіз

en: Delete the selected connection
kk: Таңдалған байланысты өшіру

en: Authenticate to delete the selected connection
kk: Таңдалған байланысты өшіру үішн аутентификациядан өтіңіз

en: Unrecognized connection type
kk: Белгісіз байланыс түрі

en: Don’t know how to import “%s” connections
kk: "%s" байланыстарын импорттау тәсілі белгісіз

en: Error importing connection
kk: Байланысты импорттау қатесі

en: Error creating connection
kk: Байланысты жасау қатесі

en: Connection type not specified.
kk: Байланыс түрі көрсетілмеген.

en: No VPN plugins are installed.
kk: VPN плагиндері орнатылмаған.

en: Don’t know how to create “%s” connections
kk: "%s" байланыстарын жасау жолы белгісіз

en: Error editing connection
kk: Байланысты түзету қатесі

en: Did not find a connection with UUID “%s”
kk: UUID "%s" байланысы табылмады

en: Network Connections
kk: Желілік байланыстар

en: Add a new connection
kk: Жаңа байланысты қосу

en: 802.1X Security
kk: 802.1X қауіпсіздігі

en: Could not load 802.1X Security user interface.
kk: 802.1X қауіпсіздігінің пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Use 802.1_X security for this connection
kk: Бұл байланыс үшін 802.1X қауіпсі_здігін қолдану

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
kk: Bluetooth құрылғысының MAC адресі. Мысалы: 00:11:22:33:44:55

en: Could not load Bluetooth user interface.
kk: Bluetooth пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: invalid Bluetooth device (%s)
kk: жарамсыз Bluetooth құрылғысы (%s)

en: Bluetooth connection %d
kk: Bluetooth байланысы %d

en: Bluetooth Type
kk: Bluetooth түрі

en: primary
kk: біріншілік

en: Could not load DCB user interface.
kk: DCB пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Could not load DSL user interface.
kk: DSL пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: missing parent interface
kk: аталық интерфейсі жоқ

en: DSL connection %d
kk: DSL байланысы %d

en: ignored
kk: елемейтін

en: Could not load ethernet user interface.
kk: Ethernet пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Ethernet device
kk: Ethernet құрылғысы

en: cloned MAC
kk: клондалған MAC

en: Ethernet connection %d
kk: Ethernet байланысы %d

en: Could not load General user interface.
kk: Жалпы пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Could not load InfiniBand user interface.
kk: InfiniBand пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: infiniband device
kk: infiniband құрылғысы

en: InfiniBand connection %d
kk: InfiniBand байланысы %d

en: Could not load IP tunnel user interface.
kk: IPv4 туннелі пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: IP tunnel connection %d
kk: IP туннелі байланысы %d

en: Automatic (VPN)
kk: Автоматты (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
kk: Автоматты (VPN), тек адрестер

en: Automatic, addresses only
kk: Автоматты, тек адрестер

en: Automatic (PPPoE)
kk: Автоматты (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
kk: Автоматты (PPPoE), тек адрестер

en: Automatic (DHCP)
kk: Автоматты (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
kk: Автоматты (DHCP), тек адрестер

en: Link-Local Only
kk: Тек Link-Local

en: Additional DNS ser_vers
kk: Қосымша DNS _серверлері

en: Additional s_earch domains
kk: Қосымша і_здеу домендері

en: Editing IPv4 routes for %s
kk: %s үшін IPv4 маршруттарын түзету

en: IPv4 Settings
kk: IPv4 баптаулары

en: Could not load IPv4 user interface.
kk: IPv4 пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: IPv4 address “%s” invalid
kk: "%s" IPv4 адресі жарамсыз

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
kk: "%s" IPv4 адрестің желілік маскасы жарамсыз

en: IPv4 gateway “%s” invalid
kk: "%s" IPv4 шлюзі жарамсыз

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
kk: "%s" IPv4 DNS сервері жарамсыз

en: Automatic, DHCP only
kk: Автоматты, тек DHCP

en: Editing IPv6 routes for %s
kk: %s үшін IPv6 маршруттарын түзету

en: IPv6 Settings
kk: IPv6 баптаулары

en: Could not load IPv6 user interface.
kk: IPv6 пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: IPv6 address “%s” invalid
kk: "%s" IPv6 адресі жарамсыз

en: IPv6 prefix “%s” invalid
kk: "%s" IPv6 адрес префиксі жарамсыз

en: IPv6 gateway “%s” invalid
kk: "%s" IPv6 шлюзі жарамсыз

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
kk: "%s" IPv6 DNS сервері жарамсыз

en: Could not load MACsec user interface.
kk: MACsec пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: MACSEC connection %d
kk: MACsec байланысы %d

en: Could not load mobile broadband user interface.
kk: Мобильді кеңжолақты байланыстардың пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Unsupported mobile broadband connection type.
kk: Қолдауы жоқ мобильді кеңжолақты байланыс түрі.

note: Fall back to just asking for GSM vs. CDMA
en: Select Mobile Broadband Provider Type
kk: Мобильді кеңжолақты провайдер түрін таңдаңыз

en: Select the technology your mobile broadband provider uses. If you are unsure, ask your provider.
kk: Сіздің мобильді кеңжолақты провайдеріңіз қолданатын технологияны таңдаңыз. Білмесеңіз, провайдеріңізден сұраңыз.

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
kk: Менің провайдерім GSM не_гізіндегі технологияны қолдануда (мыс. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

note: Translators: CDMA has 'D' accelerator key; 'C' collides with 'Cancel' button. You may need to change it according to your language.
en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
kk: Менің провайдерім CDMA негізін_дегі технологияны қолдануда (мыс. 1xRTT, EVDO)

note: Translators: "none" refers to authentication methods
en: none
kk: ешнәрсе

en: Editing PPP authentication methods for %s
kk: %s үшін PPP аутентификация тәсілдерін түзету

en: PPP Settings
kk: PPP баптаулары

en: Could not load PPP user interface.
kk: PPP пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Proxy
kk: Прокси

en: Could not load proxy user interface.
kk: Прокси пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
kk: Қате: файлда жарамды JSON баптаулары жоқ

note: Translators: a "Team Port" is a network * device that is part of a team.
en: Team Port
kk: Агрегацияланған (Team) порты

en: Could not load team port user interface.
kk: Агрегацияланған (Team) порттың пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Could not load team user interface.
kk: Агрегацияланған (Team) пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Team connection %d
kk: Агрегацияланған (Team) байланысы %d

note: Translators: the first %s is a device name (eg, "em1"), the * second is a connection name (eg, "Auto Ethernet").
en: %s (via “%s”)
kk: %s ("%s" арқылы)

en: New connection…
kk: Жаңа байланыс…

en: Could not load vlan user interface.
kk: Vlan пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: VLAN connection %d
kk: VLAN байланысы %d

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
kk: "%s" үшін VPN түзеткіші плагинін жүктеу мүмкін емес (%s).

en: unknown failure
kk: белгісіз қате

en: Could not load VPN user interface.
kk: VPN пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
kk: "%s" үшін VPN плагині табылмады.

en: VPN connection %d
kk: VPN байланысы %d

en: Choose a VPN Connection Type
kk: VPN байланысының түрін таңдаңыз

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
kk: WEP 40/128 биттік кілті (Hex не ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
kk: WEP 128 биттік кілттік фразасы

en: Dynamic WEP (802.1X)
kk: Динамикалы WEP (802.1X)

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
kk: Wi-Fi қауіпсіздігінің пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес: Wi-Fi баптауы жоқ.

en: Wi-Fi Security
kk: Wi-Fi қауіпсіздігі

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
kk: Wi-Fi қауіпсіздігінің пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: missing SSID
kk: SSID жоқ

en: %u (%u MHz)
kk: %u (%u МГц)

en: Could not load Wi-Fi user interface.
kk: Wi-Fi пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: Wi-Fi device
kk: Wi-Fi құрылғысы

en: Wi-Fi connection %d
kk: Wi-Fi байланысы %d

en: Public key
kk: Ашық кілт

en: Allowed IPs
kk: Рұқсат етілген IP адрестері

en: Could not load WireGuard user interface.
kk: WireGuard пайдаланушы интерфейсін жүктеу мүмкін емес.

en: WireGuard connection %d
kk: WireGuard байланысы %d

en: A file named “%s” already exists.
kk: "%s" аты бар файл бар болып тұр.

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
kk: %s орнына сіз сақтаймын деген VPN байланысын сақтау керек пе?

en: Cannot export VPN connection
kk: VPN байланысын экспорттау мүмкін емес

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
kk: "%s" VPN байланысын %s ішіне экспорттау мүмкін емес.
    
    Қате: %s.

en: Export VPN connection…
kk: VPN байланысын экспорттау…

en: _Unlock
kk: Бо_сату

en: Automatically unlock this device
kk: Бұл құрылғыны блоктаудан автоматты түрде босату

en: Connection Information
kk: Байланыс ақпараты

en: _Close
kk: _Жабу

en: Usage:
kk: Қолданылуы:

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
kk: Командалық жол режимінде емес, GNOME жұмыс үстел ортасында жұмыс істейді.

en: not enabled
kk: іске қосылмаған

en: not registered
kk: тіркелмеген

en: Home network (%s)
kk: Үй желісі (%s)

en: Home network
kk: Үй желісі

en: searching
kk: іздеу

en: registration denied
kk: тіркелу тайдырылған

en: %s (%s roaming)
kk: %s (%s роуминг)

en: %s (roaming)
kk: %s (роуминг)

en: Roaming network (%s)
kk: Роуминг желісі (%s)

en: Roaming network
kk: Роуминг желісі

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
kk: "%s" SIM картасы үшін PIN коды, "%s" жерінде

en: PIN code required
kk: PIN коды керек

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
kk: Мобильді кеңжолақты құрылғы үшін PIN коды керек

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
kk: "%s" мобильді кеңжолақты байланысы белсенді: (%d%%%s%s)

en: roaming
kk: роуминг

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
kk: %s байланысы

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
kk: PEM сертификаттары (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
kk: DER, PEM, не PKCS#12 жеке кілттері (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
