NetworkManager-fortisslvpn master - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Fortinet SSLVPN client
hr: Fortinet SSLVPN klijent

en: Client for Fortinet SSLVPN virtual private networks
hr: Klijent za Fortinet SSLVPN virtualne privatne mreže

en: Support for configuring Fortinet SSLVPN virtual private network connections.
hr: Podrška za podešavanje Fortinet SSLVPN virtualne privatne mreže.

en: The advanced options dialog
hr: Dijalog napredne mogućnosti

en: The NetworkManager Developers
hr: Razvijatelji Mrežnog upravitelja

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
hr: Potrebna vam je ovjera za pristup Virtualnoj Privatnoj Mreži “%s“.

en: Authenticate VPN
hr: Ovjeri VPM

en: Password
hr: Lozinka

en: Compatible with Fortinet SSLVPN servers.
hr: Kompatibilno s Fortinet SSLVPN poslužiteljima.

en: invalid gateway “%s”
hr: nevaljani pristupnik “%s“

en: invalid certificate authority “%s”
hr: nevaljani izdavatelj vjerodajnice “%s”

en: invalid integer property “%s”
hr: nevaljano cjelobrojno svojstvo “%s”

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
hr: nevaljano boolean svojstvo “%s” (ne da ili da)

en: unhandled property “%s” type %s
hr: nerukujuće svojstvo “%s” vrste %s

en: property “%s” invalid or not supported
hr: svojstvo “%s” je neispravano ili nepodržano

en: No VPN configuration options.
hr: Nema mogućnosti VPN podešavanja.

en: Missing required option “%s”.
hr: Nedostaje potrebna mogućnost “%s”.

en: No VPN secrets!
hr: Nema VPN tajni!

en: object class '%s' has no property named '%s'
hr: klasa objekta '%s' nema svojstvo naziva '%s'

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hr: svojstvo '%s' klase objekta '%s' nije zapisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hr: svojstvo izgradnje "%s" za objekt '%s' ne može se postaviti nakon izgradnje

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hr: '%s::%s' nije valjani naziv svojstva; '%s' nije GObject podvrsta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hr: neuspješno postavljanje svojstva '%s' vrste '%s' iz vrijednosti vrste '%s'

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hr: vrijednost "%s" vrste '%s' je neispravna ili je izvan raspona za svojstvo '%s' vrste '%s'

en: unable to get editor plugin name: %s
hr: nemoguće dobivanje naziva priključka uređivača: %s

en: missing plugin file "%s"
hr: nedostaje datoteka priključka "%s"

en: cannot load editor plugin: %s
hr: nemoguće učitavanje priključka uređivača: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hr: nemoguče učitavanje tvorničkog %s iz priključka: %s

en: unknown error creating editor instance
hr: nepoznata greška stvaranja primjerka uređivača

en: Could not find the openfortivpn binary.
hr: Nemoguć pronalazak openfortivpn binarne datoteke.

en: Missing VPN username.
hr: Nedostaje VPN korisničko ime.

en: Missing or invalid VPN password.
hr: VPN lozinka nedostaje ili je neispravna.

en: Got new secrets, but nobody asked for them.
hr: Imam nove tajne, ali nitko ne pita za njih.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
hr: Ne zatvaraj kada se VPN povezivanje prekida

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hr: Omogući opširno zapisivanje otklanjanja grešaka (može otkriti lozinke)

en: D-Bus name to use for this instance
hr: D-Bus naziv za korištenje s ovim primjerkom

en: nm-fortisslvpn-service provides integrated SSLVPN capability (compatible with Fortinet) to NetworkManager.
hr: nm-fortisslvpn-service pruža integrirane SSLVPN mogućnosti (kompatibilno sa Fortinet) u Mrežnom upravitelju.

en: SSLVPN Advanced Options
hr: SSLVPN napredne mogućnosti

en: Authentication
hr: Ovjera

en: _Realm
hr: _Područje

en: SSLVPN server IP or name.
    config: the first parameter of fortisslvpn
hr: SSTPVPN poslužitelja ili naziv.
    podešavanje: prvi fortisslvpn parametar

en: Security
hr: Sigurnost

en: Trusted _certificate
hr: Pouzdana _vjerodajnica

en: A SHA256 sum of the X509 certificate that will be accepted even if the certificate is not trusted by a certificate authority.
hr: SHA256 provjera X509 vjerodajnice koja će biti prihvaćena čak iako vjerodajnice nije pouzdana od strane izdavatelja vjerodajnice.

en: _One time password
hr: _Jednokratna lozinka

en: Show password
hr: Prikaži lozinku

en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
hr: Lozinka proslijeđena SSLVPN-u pri upitu.

en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
    config: user <name>
hr: Postavi ime za korištenje ovjere lokalnog sustava s točke u <ime>.
    podešavanje: user <ime>

en: _Password
hr: _Lozinka

en: User _name
hr: Korisničko _ime

en: _Gateway
hr: _Pristupnik

en: General
hr: Općenito

en: A_dvanced…
hr: N_apredno…

en: Default
hr: Zadano
