NetworkManager-fortisslvpn master - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Fortinet SSLVPN client
hu: Fortinet SSLVPN kliens

en: Client for Fortinet SSLVPN virtual private networks
hu: Kliens a Fortinet SSLVPN virtuális magánhálózatokhoz

en: Support for configuring Fortinet SSLVPN virtual private network connections.
hu: A Fortinet SSLVPN virtuális magánhálózati kapcsolatok beállításának támogatása.

en: The advanced options dialog
hu: A speciális beállítások párbeszédablak

en: The NetworkManager Developers
hu: A Hálózatkezelő fejlesztői

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
hu: Azonosítania kell magát a(z) „%s” virtuális magánhálózat eléréséhez.

en: Authenticate VPN
hu: VPN-hitelesítés

en: Password
hu: Jelszó

en: Compatible with Fortinet SSLVPN servers.
hu: Kompatibilis a Fortinet SSLVPN kiszolgálókkal.

en: invalid gateway “%s”
hu: érvénytelen átjáró: „%s”

en: invalid certificate authority “%s”
hu: érvénytelen hitelesítésszolgáltató: „%s”

en: invalid integer property “%s”
hu: érvénytelen egész érték: „%s”

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
hu: érvénytelen logikai érték: „%s” (érvényes értékek: yes, no)

en: unhandled property “%s” type %s
hu: kezeletlen %2$s típusú érték: „%1$s”

en: property “%s” invalid or not supported
hu: érvénytelen vagy nem támogatott érték: „%s”

en: No VPN configuration options.
hu: Nincsenek VPN-beállítások.

en: Missing required option “%s”.
hu: Hiányzó kötelező argumentum: „%s”.

en: No VPN secrets!
hu: Nincs VPN-titok!

en: object class '%s' has no property named '%s'
hu: a(z) „%s” objektumosztálynak nincs „%s” nevű tulajdonsága

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hu: a(z) „%s” objektumosztály „%s” tulajdonsága nem írható

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hu: a(z) %2$s objektum „%1$s” konstrukciós tulajdonsága nem állítható be a létrehozása után

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hu: a(z) „%s::%s” nem egy érvényes tulajdonságnév; „%s” nem egy GObject altípus

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hu: a(z) „%s” „%s” típusú tulajdonság értéke nem állítható be „%s” típusú értékből

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hu: a(z) „%s” „%s” típusú érték érvénytelen, vagy kívül esik a tartományon a(z) „%s” „%s” típusú tulajdonságnál

en: unable to get editor plugin name: %s
hu: nem lehet lekérni a szerkesztőbővítmény nevét: %s

en: missing plugin file "%s"
hu: hiányzó bővítményfájl: „%s”

en: cannot load editor plugin: %s
hu: a szerkesztő bővítmény nem tölthető be: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hu: a(z) %s gyár nem tölthető be a bővítményből: %s

en: unknown error creating editor instance
hu: ismeretlen hiba a szerkesztő példány létrehozásakor

en: Could not find the openfortivpn binary.
hu: Nem található az openfortivpn program.

en: Missing VPN username.
hu: Hiányzó VPN-felhasználónév.

en: Missing or invalid VPN password.
hu: Hiányzó vagy érvénytelen VPN-jelszó.

en: Got new secrets, but nobody asked for them.
hu: Új titkokat kaptam, de senki sem kérte azokat.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
hu: Ne lépjen ki, ha a VPN-kapcsolat megszakad

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hu: Részletes hibakeresési naplózás engedélyezése (jelszavak is a naplóba kerülhetnek)

en: D-Bus name to use for this instance
hu: A példányhoz használandó D-Bus név

en: nm-fortisslvpn-service provides integrated SSLVPN capability (compatible with Fortinet) to NetworkManager.
hu: Az nm-fortisslvpn-service integrált SSLVPN (Fortinet-kompatibilis) támogatást nyújt a Hálózatkezelőhöz.

en: SSLVPN Advanced Options
hu: SSLVPN speciális beállításai

en: Authentication
hu: Hitelesítés

en: _Realm
hu: _Tartomány

en: SSLVPN server IP or name.
    config: the first parameter of fortisslvpn
hu: SSLVPN kiszolgáló IP vagy név.
    config: a fortisslvpn első paramétere

en: Security
hu: Biztonság

en: Trusted _certificate
hu: Megbízható _tanúsítvány

en: A SHA256 sum of the X509 certificate that will be accepted even if the certificate is not trusted by a certificate authority.
hu: Azon X509 tanúsítvány SHA256 ellenőrzőösszege, ami akkor is el lesz fogadva, ha a tanúsítványt nem fogadta el egy hitelesítésszolgáltató.

en: _One time password
hu: _Egyszer használható jelszó

en: Show password
hu: Jelszó megjelenítése

en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
hu: A SSLVPN-nek átadott jelszó, amikor kéri.

en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
    config: user <name>
hu: A helyi rendszer partner felé hitelesítéséhez használt <név> megadása.
    config: user <név>

en: _Password
hu: _Jelszó

en: User _name
hu: Felhasználó_név

en: _Gateway
hu: Á_tjáró

en: General
hu: Általános

en: A_dvanced…
hu: Spe_ciális…

en: Default
hu: Alapértelmezett
