NetworkManager-fortisslvpn master - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Authenticate VPN
sl: Overi VPN

en: No VPN configuration options.
sl: Ni možnosti nastavitev VPN

en: No VPN secrets!
sl: Ni skrivnih podatkov VPN!

en: Missing VPN username.
sl: Manjka uporabniško ime VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
sl: Geslo VPN manjka ali pa ni veljavno.

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
sl: Omogoči podrobno beleženje razhroščevanja (lahko razkrije gesla)

en: Show password
sl: Pokaži geslo

en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
    config: user <name>
sl: Določitev imena za overjanje krajevnega sistema odjemalcu na <ime>.
    Nastavitev: uporabnik <ime>

en: _Gateway
sl: _Prehod

en: Default
sl: Privzeto
