NetworkManager-fortisslvpn master - en to tr translation catalogue (55 entries)

en: Fortinet SSLVPN client
tr: Fortinet SSLVPN istemcisi

en: Client for Fortinet SSLVPN virtual private networks
tr: Fortinet SSLVPN sanal özel ağlar için istemci

en: Support for configuring Fortinet SSLVPN virtual private network connections.
tr: SSLVPN sanal özel ağ bağlantılarını yapılandırma desteği.

en: The advanced options dialog
tr: Gelişmiş seçenekler iletişim penceresi

en: The NetworkManager Developers
tr: NetworkManager Geliştiricileri

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
tr: “%s” Sanal Özel Ağına erişmek için kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor.

en: Authenticate VPN
tr: VPN Kimlik Doğrulaması

en: Password
tr: Parola

en: Token
tr: Jeton

en: _Token:
tr: _Jeton:

en: Compatible with Fortinet SSLVPN servers.
tr: Fortinet SSLVPN sunucularıyla uyumludur.

en: invalid gateway “%s”
tr: geçersiz ağ geçidi “%s”

en: invalid certificate authority “%s”
tr: geçersiz sertifika yetkilisi “%s”

en: invalid integer property “%s”
tr: geçersiz tamsayı özelliği “%s”

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
tr: “%s” geçersiz bir mantıksal sabit (evet veya hayır değil)

en: unhandled property “%s” type %s
tr: tanınmayan özellik “%s” tür %s

en: property “%s” invalid or not supported
tr: “%s” özelliği geçersiz veya desteklenmiyor

en: No VPN configuration options.
tr: VPN yapılandırma seçeneği bulunamadı.

en: Missing required option “%s”.
tr: Gerekli “%s” seçeneği eksik.

en: No VPN secrets!
tr: VPN gizi yok!

en: object class '%s' has no property named '%s'
tr: '%s' nesne sınıfının '%s' adlı özelliği yok

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
tr: '%s$2' nesne sınıfının '%s$1' özelliği yazılabilir değil

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
tr: '%2$s' nesnesi için "%1$s" kurgu özelliği inşadan sonra ayarlanamaz

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
tr: '%s::%s' geçerli bir özellik adı değil; '%s' bir GObject alt türü değil

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
tr: '%2$s' türündeki '%1$s' özelliğinin '%3$s' türünden değeri ayarlanamadı

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
tr: '%2$s' türünde "%1$s" değeri geçersiz veya '%4$s' türünde '%3$s' özelliği için aralık dışında

en: unable to get editor plugin name: %s
tr: düzenleyici eklenti adı alınamadı: %s

en: missing plugin file "%s"
tr: kayıp eklenti dosyası "%s"

en: cannot load editor plugin: %s
tr: düzenleyici eklentisi yüklenemedi: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
tr: üretici %s eklentiden yüklenemedi: %s

en: unknown error creating editor instance
tr: düzenleyici örneği oluşturulurken bilinmeyen hata

en: Could not find the openfortivpn binary.
tr: openfortivpn uygulaması bulunamadı.

en: Missing VPN username.
tr: Eksik VPN kullanıcı adı.

en: Missing or invalid VPN password.
tr: Eksik veya geçersiz VPN kullanıcı adı.

en: Got new secrets, but nobody asked for them.
tr: Yeni gizler alındı ama kimse bunu sormadı.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
tr: VPN bağlantısı sonlandığında çıkma

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
tr: Ayrıntılı hata ayıklama günlüklemesini etkinleştir (parolaları görünür yapabilir)

en: D-Bus name to use for this instance
tr: Bu örnek için kullanılacak D-Bus adı

en: nm-fortisslvpn-service provides integrated SSLVPN capability (compatible with Fortinet) to NetworkManager.
tr: nm-fortisslvpn-service, NetworkManager’e (Fortinet ile uyumlu) tümleşik SSLVPN yeteneği sağlar.

en: SSLVPN Advanced Options
tr: SSLVPN Gelişmiş Seçenekler

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: SSLVPN server IP or name.
    config: the first parameter of fortisslvpn
tr: SSLVPN sunucu IP adresi veya adı.
    yapılandırma: fortisslvpn’nin ilk parametresi

en: Security
tr: Güvenlik

en: Trusted _certificate
tr: Günenilir _sertifika

en: A SHA256 sum of the X509 certificate that will be accepted even if the certificate is not trusted by a certificate authority.
tr: Sertifika, sertifika otoritesince güvenilir değilse bile kabul edilecek olan X509 sertifikasının SHA256 özeti.

en: _One time password
tr: _Tek kullanımlık parola

en: Show password
tr: Parolayı göster

en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
tr: İstendiğinde SSLVPN’e gönderilecek parola.

en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
    config: user <name>
tr: Yerel sistemde kimlik doğrulaması için kullanılan ismi eşe <isim> olarak ayarla.
    yapılandırma: user <isim>

en: _Password
tr: _Parola

en: User _name
tr: Kullanıcı _adı

en: _Gateway
tr: _Ağ geçidi

en: General
tr: Genel

en: A_dvanced…
tr: _Gelişmiş…

en: Default
tr: Varsayılan
