NetworkManager-l2tp - en to be@latin translation catalogue (22 entries)

en: Authenticate VPN
be@latin: Spraŭdź VPN

en: Password
be@latin: Parol

en: General
be@latin: Hałoŭnaje

en: _Gateway
be@latin: _Brama

en: User name
be@latin: Karystalnik

en: NT Domain
be@latin: Damen NT

en: Ad_vanced
be@latin: _Asablivaje

en: Default
be@latin: Zmoŭčana

en: Authentication
be@latin: Spraŭdžvańnie

en: Allow the following authentication methods:
be@latin: Dazvol nastupnyja metady spraŭdžvańnia:

en: Security and Compression
be@latin: Biaśpieka j kampresija

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
be@latin: Užyj šyfravańnie MPPE

en: _Security
be@latin: _Biaśpieka

en: Allow st_ateful encryption
be@latin: Dazvol _poŭnastanavaje šyfravańnie

en: Allow _BSD data compression
be@latin: Dazvol kampresiju _BSD

en: Allow _Deflate data compression
be@latin: Dazvol kampresiju _Deflate

en: Use TCP _header compression
be@latin: Užyj kampresiju _zahałoŭkaŭ TCP

en: Send PPP _echo packets
be@latin: Vysyłaj _rechavyja pakunki PPP

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
be@latin: Absłuhoŭvaje servery L2TP VPN ad Microsoft dy inšych.

en: All Available (Default)
be@latin: Usio mahčymaje (zmoŭčana)

en: 128-bit (most secure)
be@latin: 128 bitaŭ (biaśpiečniejšaje)

en: 40-bit (less secure)
be@latin: 40 bitaŭ (mienš biaśpiečnaje)
