NetworkManager-l2tp main - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Authenticate VPN
bg: Идентифициране пред ВЧМ

en: Password
bg: Парола

en: Certificates (TLS)
bg: Сертификати (TLS)

en: General
bg: Общи

en: _Gateway
bg: _Шлюз

en: Type
bg: Вид

en: Select an authentication mode.
bg: Разрешаване на следните методи за идентификация

en: Sho_w password
bg: Показ_ване на паролата

en: User name
bg: Потребителско име

en: NT Domain
bg: Домейн

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Apply
bg: _Прилагане

en: Ad_vanced
bg: _Допълнителни

en: Default
bg: Стандартно

en: Authentication
bg: Идентификация

en: Allow the following authentication methods:
bg: Разрешаване на следните методи за идентификация:

en: Security and Compression
bg: Сигурност и компресия

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
bg: Използване на _шифриране точка до точка (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
bg: Забележка: шифрирането MPPE е достъпно само с методи за идентифициране MSCHAP. За да се активира тази отметка, изберете един или повече от следните методи: MSCHAP или MSCHAPv2.

en: _Security
bg: _Сигурност

en: Allow st_ateful encryption
bg: Разрешаване на компресия със _запомняне на състояние

en: Allow _BSD data compression
bg: _Разрешаване на компресия BSD

en: Allow _Deflate data compression
bg: Разрешаване на _компресия Deflate

en: Use TCP _header compression
bg: Използване на компресия на заглавните _части на TCP

en: Send PPP _echo packets
bg: _Пращане на пакети „echo“ по PPP

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
bg: Съвместим със сървърите на Microsoft и други за ВЧМ по L2TP.

en: All Available (Default)
bg: Всички налични (стандартно)

en: 128-bit (most secure)
bg: 128-битово (най-сигурно)

en: 40-bit (less secure)
bg: 40-битово (несигурно)
