NetworkManager-l2tp - en to cs translation catalogue (77 entries)

en: Authenticate VPN
cs: Ověřování VPN

en: Password
cs: Heslo

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
cs: Pro přístup do VPN „%s“ se musíte autentizovat.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
cs: neošetřená vlastnost „%s“ typu %s

en: Error parsing property '%s': %s.
cs: neošetřená vlastnost „%s“ typu %s

en: Missing required property '%s'
cs: Chybí požadovaná volba „%s“.

en: Certificates (TLS)
cs: Certifikáty (TLS)

en: General
cs: Obecné

en: _Gateway
cs: _Brána

en: User Authentication
cs: Ověření totožnosti uživatele

en: Type
cs: Typ

en: Select an authentication mode.
cs: Zvolete způsob autentizace.

en: Sho_w password
cs: _Zobrazit heslo

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: NT Domain
cs: Doména NT

en: L2TP IPsec Options
cs: Možnosti L2TP IPsec

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Apply
cs: _Použít

en: Machine Authentication
cs: Ověření totožnosti počítače

en: Phase1 Lifetime:
cs: Životnost fáze1:

en: Phase2 Lifetime:
cs: Životnost fáze2:

en: Phase1 Algorithms:
cs: Algoritmy Fáze1:

en: Phase2 Algorithms:
cs: Alogritmy Fáze2:

en: Remote ID:
cs: Vzdálené ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
cs: Vynutit zapouzdření UDP

en: Use IP c_ompression
cs: Použít kompresi IP

en: Ad_vanced
cs: P_okročilé

en: Default
cs: Výchozí

en: L2TP PPP Options
cs: Možnosti L2TP PPP

en: Authentication
cs: Autentizace

en: Allow the following authentication methods:
cs: Povolit následující metody autentizace:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
cs: Povolit/zakázat metody ověření.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
cs: Bezpečnost a komprimace

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
cs: Použít _Point-to-Point šifrování (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
cs: Poznámka: Šifrování MPPE je možné pouze při použití autentizačních metod MSCHAP. Tento přepínač povolíte vybráním jedné nebo více autentizačních metod (MSCHAP nebo MSCHAPv2).

en: _Security
cs: _Bezpečnost

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
cs: Vyžaduje použití MPPE se 40/128bitovým šifrovnáním nebo vše.
    config: require-mppe, require-mppe-128 nebo require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
cs: Povolit st_avové šifrování

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
cs: Povolit MPPE používat stavový režim. Bezstavový režim je stále zkoušen jako první.
    config: mppe-stateful (pokud je zaškrtnuto)

en: Allow _BSD data compression
cs: Povolit komprimaci _BSD dat

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
cs: Povolit/zakázat komprimaci BSD.
    config: nobsdcomp (pokud není zaškrtnuto)

en: Allow _Deflate data compression
cs: Povolit komprimaci dat _Deflate

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
cs: Povolit/zakázat komprimaci Deflate.
    config: nodeflate (pokud není zaškrtnuto)

en: Use TCP _header compression
cs: Použít kompresi TCP _záhlaví

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
cs: Povolit/zakázat Van Jacobsonův styl komprimace hlaviček TCP/IP pro oba směry (odesílání a příjem).
    config: novj (pokud není zaškrtnuto)

en: Misc
cs: Různé

en: Send PPP _echo packets
cs: Posílat pakety PPP _echo

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
cs: Zjišťovat pomocí LCP echo-request zda protějšek žije.
    config: lcp-echo-failure a lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
cs: nelze nahrát widget uživatelského rozhraní

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
cs: Kompatibilní s L2TP VPN servery od Microsoftu a ostatních.

en: All Available (Default)
cs: Vše dostupné (výchozí)

en: 128-bit (most secure)
cs: 128 bitů (nejbezpečnější)

en: 40-bit (less secure)
cs: 40 bitů (méně bezpečné)

en: object class '%s' has no property named '%s'
cs: objektová třída „%s“ nemá vlastnost s názvem „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
cs: vlastnost „%s“ objektové třídy „%s“ není zapisovatelná

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
cs: vytvoření vlastnosti „%s“ objektu „%s“ nemůže být nastaveno po vytvoření

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
cs: „%s::%s“ není platný název vlastnosti; „%s“ není podtyp GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
cs: nelze nastavit vlastnost „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
cs: hodnota „%s“ typu „%s“ je neplatná nebo mimo rozmezí pro vlastnost „%s“ u typu „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
cs: nelze zjistit název zásuvného modulu editoru: %s

en: missing plugin file "%s"
cs: chybí souboer se zásuvným modulem „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
cs: nelze načíst zásuvný modul edotoru: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
cs: nelze načíst generátor %s ze zásuvného modulu: %s

en: unknown error creating editor instance
cs: neznámá chyba při vytváření instance editoru

en: invalid gateway '%s'
cs: neplatná brána „%s“

en: invalid integer property '%s'
cs: neplatná číselná vlastnost „%s“

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
cs: neplatná pravdivostní vlastnost „%s“ (není ano či ne)

en: unhandled property '%s' type %s
cs: neošetřená vlastnost „%s“ typu %s

en: property '%s' invalid or not supported
cs: vlastnost „%s“ není platná nebo podporovaná

en: No VPN configuration options.
cs: Žádné volby nastavení VPN.

en: Missing required option '%s'.
cs: Chybí požadovaná volba „%s“.

en: Missing VPN username.
cs: Chybí jméno uživatele VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
cs: Chybějící nebo neplatné heslo pro VPN.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
cs: Neplatná nebo chybějící brána L2TP.

en: Don't quit when VPN connection terminates
cs: Neukončovat při uzavření spojení VPN

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
cs: Povolit podrobný ladicí výpis (může prozradit hesla)

en: D-Bus name to use for this instance
cs: Název použitý pro tuto instanci v D-Bus
