NetworkManager-l2tp main - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Authenticate VPN
dz: ཝི་པི་ཨེན་བདེན་བཤད་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: General
dz: ཡོངས་ཁྱབ།

en: _Gateway
dz: འཛུལ་སྒོ: (_G)

en: User Authentication
dz: ཝི་པི་ཨེན་བདེན་བཤད་འབད་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Sho_w password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: PAP
dz: པི་ཨེ་པི་
