NetworkManager-l2tp main - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: General
eo: Ĝenerale

en: Type
eo: Tipo

en: Sho_w password
eo: _Montri pasvorton

en: User name
eo: Uzantonomo

en: _Cancel
eo: _Nuligi

en: _Apply
eo: _Apliki

en: Ad_vanced
eo: Al_tnivele

en: Default
eo: Defaŭlte

en: Authentication
eo: Aŭtentokontrolo

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
eo: Uzi _punkt-al-punktan ĉifradon (MPPE)

en: _Security
eo: _Sekureco

en: Allow _BSD data compression
eo: Permesi kompaktigon de _BSD-datumoj

en: Allow _Deflate data compression
eo: Permesi _Deflate-datumkompaktigon

en: Use TCP _header compression
eo: Apliki densigon de TCP-_kapoj

en: Send PPP _echo packets
eo: Sendi _eĥajn PPP-pakaĵojn
