NetworkManager-l2tp - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Authenticate VPN
et: VPN-i autentimine

en: Password
et: Parool

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
et: '%s' omadus (liik %s) jäeti kasutamata

en: Error parsing property '%s': %s.
et: '%s' omadus (liik %s) jäeti kasutamata

en: Certificates (TLS)
et: Sertifikaadid (TLS)

en: General
et: Üldine

en: Type
et: Tüüp

en: Select an authentication mode.
et: Autentimisviisi valimine

en: Sho_w password
et: _Näita parooli

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
et: Parool, mis edastatakse nõudmise peale PPPD-le

en: User name
et: Kasutajanimi

en: NT Domain
et: NT-domeen

en: L2TP IPsec Options
et: L2TP IPSeci valikud

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Machine Authentication
et: Masina autentimine

en: Phase1 Lifetime:
et: Faas1 eluiga:

en: Phase2 Lifetime:
et: Faas2 eluiga:

en: Phase1 Algorithms:
et: Faas1 algoritmid:

en: Phase2 Algorithms:
et: Faas2 algoritmid:

en: Remote ID:
et: Võrgu-ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
et: UDP kapseldus jõuga

en: Use IP c_ompression
et: IP tihenduse kasutamine

en: Ad_vanced
et: _Täpsemalt

en: Default
et: Vaikimisi

en: L2TP PPP Options
et: L2TP PPP valikud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Allow the following authentication methods:
et: Luba järgnevad autentimise meetodid:

en: Security and Compression
et: Turvalisus ja tihendamine

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
et: Kasuta _Point-to-Point krüpteerimist (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
et: Märkus: MPPE krüpteering on saadaval ainult MSCHAP autentimismeetodiga. Selle kasti märkimiseks pead valima kummagi MSCHAP autentimismeetodi: MSCHAP või MSCHAPv2.

en: _Security
et: _Turvalisus

en: Allow st_ateful encryption
et: Stateful-tihendus on lubatud

en: Allow _BSD data compression
et: _BSD-tihendus on lubatud

en: Allow _Deflate data compression
et: _Deflate-tihendus on lubatud

en: Use TCP _header compression
et: Kasuta TCP-_päiste tihendamist

en: Send PPP _echo packets
et: Saada PPP _echo pakette

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
et: Ühildub Microsofti ja teiste L2TP VPN serveritega.

en: All Available (Default)
et: Kõik saadaval (vaikimisi)

en: 128-bit (most secure)
et: 128-bitine (kõige turvalisem)

en: 40-bit (less secure)
et: 40-bitine (vähem turvaline)

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
et: sobimatu tõeväärtusomaduse '%s' väärtus (ei olnud yes või no)

en: unhandled property '%s' type %s
et: '%s' omadus (liik %s) jäeti kasutamata

en: property '%s' invalid or not supported
et: omadus '%s' on sobimatu või pole toetatud

en: No VPN configuration options.
et: VPNi seadistuse valikuid pole.
