NetworkManager-l2tp main - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Authenticate VPN
fa: تایید هویت وی‌پی‌ان

en: Password
fa: گذرواژه

en: Certificates (TLS)
fa: تاییدیه (TLS)

en: General
fa: عمومی

en: _Gateway
fa: _دروازه

en: Type
fa: نوع

en: Select an authentication mode.
fa: اجازه تایید هویت با روش‌های مقابل

en: Sho_w password
fa: _نمایش گذرواٰژه

en: User name
fa: نام‌کاربری

en: NT Domain
fa: دامنه NT

en: _Cancel
fa: _انصراف

en: _Apply
fa: _اِعمال

en: Ad_vanced
fa: _پیشرفته

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Authentication
fa: تایید هویت

en: Allow the following authentication methods:
fa: اجازه تایید هویت با روش‌های مقابل

en: Security and Compression
fa: امنیت و فشرده‌سازی

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
fa: استفاده از رمزنگاری نقطه به نقطه (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
fa: نکته: رمزنگاری MPPE فقط در روش تایید هویت MSCHAP قابل استفاده است. برای فعال کردن این گزینه، یک یا بیشتر از یکی از روش‌های تایید هویت MSCHAP را انتخاب کنید: MSCHAP یا MSCHAPv2.

en: _Security
fa: _امنیت

en: Allow st_ateful encryption
fa: اجازه رمزنگاری به شکل _stateful

en: Allow _BSD data compression
fa: اجازه فشرده‌سازی اطلاعات به روش _BSD

en: Allow _Deflate data compression
fa: اجازه فشره‌سازی اطلاعات به روش _Deflate

en: Use TCP _header compression
fa: استفاده از فشرده‌سازی _سرصفحه TCP

en: Send PPP _echo packets
fa: ارسال بسته‌های _echoی PPP

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
fa: سازگار با مایکروسافت و سایر کارگزارهای وی‌پی‌ان L2TP

en: All Available (Default)
fa: هرچه موجود است (پیش‌فرض)

en: 128-bit (most secure)
fa: 128 بیتی (بیشترین امنیت)

en: 40-bit (less secure)
fa: 40 بیتی (امنیت کمتر)
