NetworkManager-l2tp main - en to fur translation catalogue (58 entries)

en: Authenticate VPN
fur: Autenticazion VPN

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
fur: Si scugne autenticâsi par jentrâ te Rêt Privade Virtuâl “%s”.

en: Certificates (TLS)
fur: Certificâts (TLS)

en: General
fur: Gjenerâl

en: Type
fur: Gjenar

en: Select an authentication mode.
fur: Selezione un metodi di autenticazion.

en: Sho_w password
fur: Mostre pass_word

en: User name
fur: Non utent

en: NT Domain
fur: Domini NT

en: _Cancel
fur: _Anule

en: _Apply
fur: _Apliche

en: Phase1 Lifetime:
fur: Algoritmis fase1:

en: Phase2 Lifetime:
fur: Algoritmis fase2:

en: Phase1 Algorithms:
fur: Algoritmis fase1:

en: Phase2 Algorithms:
fur: Algoritmis fase2:

en: Ad_vanced
fur: A_vanzadis

en: Default
fur: Predefinît

en: Authentication
fur: Autenticazion

en: Allow the following authentication methods:
fur: Permet i metodis di autenticazion chi daurman:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
fur: Permet/disabilite metodis di autenticazion.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
fur: Sigurece e compression

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
fur: Dopre cifradure _pont a pont (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
fur: Note: la cifradure MPPE e je disponibile dome cui metodis di autenticazion MSCHAP. Par abilitâ cheste casele di selezion, selezione un o plui dai metodis di autenticazion MSCHAP: MSCHAP or MSCHAPv2.

en: _Security
fur: _Sigurece

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
fur: Al domande l'ûs di MPPE, cun cifradure a 40/128-bit o dutis.
    config: require-mppe, require-mppe-128 o require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
fur: Permet cifradure cun stât

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
fur: Permet a MPPE di doprâ la modalitât cun stât. La modalitât cence stât e je ancjemò provade par prime.
    config: mppe-stateful (cuant selezionât)

en: Allow _BSD data compression
fur: Permet compression dâts _BSD

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
fur: Permet/disabilite compression BSD-Compress.
    config: nobsdcomp (cuant no selezionât)

en: Allow _Deflate data compression
fur: Permet compression dâts _Deflate

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
fur: Permet/disabilite compression Deflate.
    config: nodeflate (cuant no selezionât)

en: Use TCP _header compression
fur: Dopre compression _intestazion TCP

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
fur: Permet/disabilite compression intestazion TCP/IP in stîl Van Jacobson in ricezion e trasmission.
    config: novj (cuant no selezionât)

en: Misc
fur: Altris

en: Send PPP _echo packets
fur: Invie pachets _echo PPP

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
fur: Invie domandis-echo LCP par verificâ se il grop al è atîf.
    config: lcp-echo-failure e lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
fur: impussibil cjariâ il widget de IU

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
fur: Compatibil cun Microsoft e altris servidôrs VPN L2TP.

en: All Available (Default)
fur: Dutis lis disponibilis (Predefinît)

en: 128-bit (most secure)
fur: 128-bit (plui sigure)

en: 40-bit (less secure)
fur: 40-bit (mancul sigure)

en: object class '%s' has no property named '%s'
fur: la classe dal ogjet '%s' no à une proprietât clamade '%s'

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
fur: no si pues scrivi la proprietât '%s' de classe dal ogjet '%s'

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
fur: impussibil stabilî la proprietât "%s" dal costrutôr pal ogjet '%s' dopo de costruzion

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
fur: '%s::%s' nol è un non di proprietât valit; '%s' nol è un sot-gjenar GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
fur: impussibil stabilî la proprietât '%s' di gjenar '%s' dal valôr di gjenar '%s'

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
fur: valôr "%s" di gjenar '%s' nol è valit o fûr dai limits pe proprietât '%s' di gjenar '%s'

en: unable to get editor plugin name: %s
fur: impussibil otignî il non dal plugin dal editôr: %s

en: missing plugin file "%s"
fur: al mancje il file plugin "%s"

en: cannot load editor plugin: %s
fur: impussibil cjariâ il plugin dal editôr: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
fur: impussibil cjariâ la fabriche %s dal plugin: %s

en: unknown error creating editor instance
fur: erôr no cognossût tal creâ la istance dal editôr

en: No VPN configuration options.
fur: Nissune opzion di configurazion VPN.

en: Missing VPN username.
fur: Al mancje il non utent VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
fur: E mancje o no je valide la password VPN.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
fur: gateway L2TP mancjant o no valit.

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
fur: Abilite la regjistrazion dal debug prolìs (al pues palesâ lis password)

en: D-Bus name to use for this instance
fur: Non di D-Bus di doprâ par cheste istance
