NetworkManager-l2tp - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Authenticate VPN
he: אימות מול ה־VPN

en: Password
he: ססמה

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
he: עליך להזדהות כדי לגשת אל הרשת הווירטואלית הפרטית „%s”.

en: Certificates (TLS)
he: אישורים (TLS)

en: General
he: כללי

en: _Gateway
he: שער _גישה

en: User Authentication
he: אימות משתמש

en: Type
he: סוג

en: Select an authentication mode.
he: נא לבחור את מצב האימות.

en: Sho_w password
he: הצ_גת ססמה

en: User name
he: שם משתמש

en: NT Domain
he: מתחם NT

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Apply
he: ה_חלה

en: Machine Authentication
he: אימות מכונה

en: Remote ID:
he: מזהה מרוחק:

en: Ad_vanced
he: מ_תקדם

en: Default
he: בררת מחדל

en: Authentication
he: אימות

en: Allow the following authentication methods:
he: אפשור שיטות ההזדהות הבאות:

en: Security and Compression
he: אבטחה וכיווץ

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
he: שימוש בהצפנת _נקודה לנקודה (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
he: לתשומת לבך: הצפנת MPPE זמינה רק עם שיטות האימות MSCHAP. כדי להפעיל תיבת בחירה זו יש לבחור באחת או יותר משיטות ההצפנה MSCHAP:‏ MSCHAP או MSCHAP גרסה 2.

en: _Security
he: _אבטחה

en: Allow st_ateful encryption
he: הפעלת הצפנת

en: Allow _BSD data compression
he: הפעלת כיווץ נ_תונים BSD

en: Allow _Deflate data compression
he: הפעלת כיווץ נתונים ב_פריסה

en: Use TCP _header compression
he: שימוש בד_חיסת כותרות TCP

en: Misc
he: שונות

en: Send PPP _echo packets
he: שליחת ח_בילות הד PPP

en: could not load UI widget
he: לא ניתן לטעון את וידג׳ט מנשק המשתמש

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
he: תואם ל־Microsoft ולשרתי VPN דרך L2TP אחרים.

en: All Available (Default)
he: כל הזמינות (בררת מחדל)

en: 128-bit (most secure)
he: 128-סיביות (הבטוח ביותר)

en: 40-bit (less secure)
he: 40-סיביות (פחות מאובטח)

en: object class '%s' has no property named '%s'
he: למחלקת העצמים ‚%s’ אין מאפיין בשם ‚%s’

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
he: המאפיין ‚%s’ של מחלקת העצמים ‚%s’ נעול בפני כתיבה

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
he: אי אפשר להגדיר את מאפיין הבנייה „%s” לפריט ‚%s’ לאחר הבנייה

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
he: ‫‚%s::%s’ אינו שם מאפיין תקף, ‚%s’ אינו תת־סוג של GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
he: לא ניתן להגדיר מאפיין ‚%s’ מסוג ‚%s’ מערך מסוג ‚%s’

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
he: הערך „%s” מסוג ‚%s’ שגוי או שחרג מהתחום למאפיין ‚%s’ מסוג ‚%s’

en: unable to get editor plugin name: %s
he: לא ניתן לקבל שם תוסף עורך: %s

en: missing plugin file "%s"
he: קובץ תוסף „%s” חסר

en: cannot load editor plugin: %s
he: לא ניתן לטעון תוסף עורך: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
he: לא ניתן לטעון את היצרן %s מהתוסף: %s

en: unknown error creating editor instance
he: שגיאה בלתי ידועה ביצירת מופע עורך

en: No VPN configuration options.
he: אין אפשרויות הגדרת VPN.

en: Missing VPN username.
he: שם משתמש VPN חסר.

en: Missing or invalid VPN password.
he: סיסמת VPN חסרה או שגויה.

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
he: הפעלת תיעוד שגיאות מפורט (עשוי לחשוף סיסמאות)

en: D-Bus name to use for this instance
he: שם D-Bus לשימוש עבור המופע הזה
