NetworkManager-l2tp main - en to hr translation catalogue (64 entries)

en: Authenticate VPN
hr: Ovjeri VPN

en: Password
hr: Lozinka

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
hr: Potrebna je ovjera za pristup virtualnoj privatnoj mreži “%s”.

en: Certificates (TLS)
hr: Vjerodajnice (TLS)

en: General
hr: Općenito

en: _Gateway
hr: _Pristupnik

en: User Authentication
hr: Korisnička autorizacija

en: Type
hr: Vrsta

en: Select an authentication mode.
hr: Odaberi vrstu ovjere.

en: Sho_w password
hr: Pri_kaži lozinku

en: User name
hr: Korisničko ime

en: NT Domain
hr: NT domena

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: Machine Authentication
hr: Autorizacija uređaja

en: Phase1 Lifetime:
hr: Algoritmi faze 1:

en: Phase2 Lifetime:
hr: Algoritmi faze 2:

en: Phase1 Algorithms:
hr: Algoritmi faze 1:

en: Phase2 Algorithms:
hr: Algoritmi faze 2:

en: Remote ID:
hr: Udaljeni ID:

en: Ad_vanced
hr: _Napredno

en: Default
hr: Zadano

en: Authentication
hr: Ovjera

en: Allow the following authentication methods:
hr: Dopusti sljedeće načine ovjere:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
hr: Dopusti/Onemogući načine ovjere.
    podešavanje: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
hr: Sigurnost i sažimanje

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
hr: Koristi _Točka-u-Točku šifriranje (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
hr: Napomena: MPPE šifriranje je samo dostupno s MSCHAP načinima ovjere. Za omogućavanje ove metode, odaberite jednu ili više MSCHAP načina ovjere: MSCHAP ili MSCHAPv2.

en: _Security
hr: _Sigurnost

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
hr: Potrebno za korištenje MPPE, s 40/128-bitnim šifriranjem ili  svim.
    podešavanje: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
hr: Dopusti in_teligentno šifrirnje

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
hr: Dopusti MPPE korištenje inteligentnog načina. Način bez državljanstva je još uvijek prvi.
    podešavanje: mppe-stateful (when checked)

en: Allow _BSD data compression
hr: Dopusti _BSD podatkovno sažimanje

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
hr: Dopusti/Onemogući BSD-Compress sažimanje.
    podešavanje: nobsdcomp (kada je odznačeno)

en: Allow _Deflate data compression
hr: Dopusti _Deflate podatkovno sažimanje

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
hr: Dopusti/Onemogući Deflate sažimanje.
    podešavanje: nodeflate (kada nije odabrano)

en: Use TCP _header compression
hr: Koristi sažimanje TCP _zaglavlja

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
hr: Dopusti/Onemogući Van Jacobson stil TCP/IP zaglavlje sažimanja u oba (odašiljanju i primanju) smjera.
    podešavanje: novj (kada nije odabrano)

en: Misc
hr: Ostalo

en: Send PPP _echo packets
hr: Pošalji pakete PPP _jeke

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
hr: Pošalji LCP jeka-zahtjev za pronalazak aktivne točke.
    podešavanje: lcp-echo-failure i lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
hr: neuspješno učitavanje korisničkog sučelja

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
hr: Kompatibilno s Microsoftovim i ostalim L2TP VPN poslužiteljima.

en: All Available (Default)
hr: Sve dostupno (zadano)

en: 128-bit (most secure)
hr: 128-bitno (najsigurnije)

en: 40-bit (less secure)
hr: 40-bitno (manje sigurno)

en: object class '%s' has no property named '%s'
hr: objekt klase '%s' nema imenovano vlasništvo '%s'

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hr: vlasništvo '%s' objekta klase '%s' nije zapisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hr: vlasništvo konstrukcije "%s" za objekt '%s' ne može se postaviti nakon konstrukcije

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hr: '%s::%s' nije valjan naziv vlasništva; '%s' nije GObject podvrsta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hr: neuspjelo postavljanje vlasništva '%s' vrste'%s' iz vrijednosti vrste '%s'

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hr: vrijednost "%s" vrste '%s' je neispravna ili izvan raspona vlasništva '%s' vrste '%s'

en: unable to get editor plugin name: %s
hr: nemoguće dobivanje naziva priključka uređivača: %s

en: missing plugin file "%s"
hr: nedostaje datoteka priključka "%s"

en: cannot load editor plugin: %s
hr: nemoguće učitavanje priključka uređivača: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hr: nemoguče učitavanje tvorničkog %s iz priključka: %s

en: unknown error creating editor instance
hr: nepoznata greška stvaranja primjerka uređivača

en: No VPN configuration options.
hr: Nema mogućnosti VPN podešavanja.

en: Missing VPN username.
hr: Nedostaje VPN korisničko ime.

en: Missing or invalid VPN password.
hr: VPN lozinka nedostaje ili je neispravna.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
hr: Pogrešan ili nedostajuć L2TP pristupnik.

en: Don't quit when VPN connection terminates
hr: Ne zatvaraj kada se VPN povezivanje prekida

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hr: Omogući opširno zapisivanje otklanjanja grešaka (može otkriti lozinke)

en: D-Bus name to use for this instance
hr: D-Bus naziv za korištenje s ovim primjerkom
