NetworkManager-l2tp main - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Authenticate VPN
hu: VPN azonosítás

en: Password
hu: Jelszó

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
hu: Hitelesítenie kell magát a(z) „%s” virtuális magánhálózat eléréséhez.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
hu: kezeletlen %2$s típusú érték: „%1$s”

en: Error parsing property '%s': %s.
hu: kezeletlen %2$s típusú érték: „%1$s”

en: Missing required property '%s'
hu: Hiányzó kötelező argumentum: „%s”.

en: Certificates (TLS)
hu: Tanúsítványok (TLS)

en: General
hu: Általános

en: _Gateway
hu: Á_tjáró

en: User Authentication
hu: Felhasználói hitelesítés

en: Type
hu: Típus

en: Select an authentication mode.
hu: Válasszon egy hitelesítési módot.

en: Sho_w password
hu: _Jelszó megjelenítése

en: User name
hu: Felhasználónév

en: NT Domain
hu: NT tartomány

en: L2TP IPsec Options
hu: L2TP IPsec beállítások

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: Machine Authentication
hu: Géphitelesítés

en: Phase1 Lifetime:
hu: 1. fázis élettartama:

en: Phase2 Lifetime:
hu: 2. fázis élettartama:

en: Phase1 Algorithms:
hu: Phase1 algoritmusok:

en: Phase2 Algorithms:
hu: Phase2 algoritmusok:

en: Remote ID:
hu: Távoli ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
hu: UDP-beágyazás kényszerítése

en: Use IP c_ompression
hu: IP-tömörítés használata

en: Ad_vanced
hu: Spe_ciális

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: L2TP PPP Options
hu: L2TP PPP beállítások

en: Authentication
hu: Hitelesítés

en: Allow the following authentication methods:
hu: A következő hitelesítési módszerek engedélyezése:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
hu: Hitelesítési módszerek engedélyezése/letiltása.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
hu: Biztonság és tömörítés

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
hu: _Ponttól pontig (MPPE) titkosítás használata

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
hu: Megjegyzés: az MPPE titkosítás csak az MSCHAP hitelesítési módokkal érhető el. Ezen négyzet engedélyezéséhez válassza ki legalább az egyik MSCHAP hitelesítési módot: MSCHAP vagy MSCHAPv2.

en: _Security
hu: Bi_ztonság

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
hu: Az MPPE használatának megkövetelése 40/128 bites titkosítással vagy minddel.
    config: require-mppe, require-mppe-128 vagy require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
hu: Állap_ottartó tömörítés engedélyezése

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
hu: Az MPPE használhat állapottartó módot. Az állapot nélküli mód továbbra is elsőként lesz megpróbálva. 
    config: mppe-stateful (ha be van jelölve)

en: Allow _BSD data compression
hu: B_SD tömörítés engedélyezése

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
hu: BSD-Compress tömörítés engedélyezése/letiltása. 
    config: nobsdcomp (ha nincs bejelölve)

en: Allow _Deflate data compression
hu: _Deflate tömörítés engedélyezése

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
hu: Deflate tömörítés engedélyezése/letiltása. 
    config: nodeflate (ha nincs bejelölve)

en: Use TCP _header compression
hu: TPC _fejléctömörítés használata

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
hu: Van Jacobson stílusú TCP/IP fejléctömörítés engedélyezése/letiltása a küldés és fogadás irányokban is. 
    config: novj (ha nincs bejelölve)

en: Misc
hu: Egyéb

en: Send PPP _echo packets
hu: PPP _visszhangcsomagok küldése

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
hu: LCP echo kérések küldése a partner elérhetőségének megállapításához.
    config: lcp-echo-failure és lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
hu: nem sikerült betölteni az UI felületi elemet

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
hu: Kompatibilis a Microsoft és más L2TP VPN-kiszolgálókkal.

en: All Available (Default)
hu: Mind elérhető (alapértelmezett)

en: 128-bit (most secure)
hu: 128 bites (legbiztonságosabb)

en: 40-bit (less secure)
hu: 40 bites (kevésbé biztonságos)

en: object class '%s' has no property named '%s'
hu: a(z) „%s” objektumosztálynak nincs „%s” nevű tulajdonsága

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hu: „%2$s” osztály „%1$s” tulajdonsága nem írható

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hu: „%2$s” objektum „%1$s” konstuktortulajdonsága nem állítható be a létrehozás után

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hu: „%s::%s” nem érvényes tulajdonságnév, „%s” nem egy GObject résztípus

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hu: nem állítható be „%2$s” típusú „%1$s” tulajdonság „%3$s” típusú értékre

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hu: a(z) „%2$s” típusú „%1$s” érték érvénytelen vagy kívül esik a tartományon „%4$s” típusú „%3$s” tulajdonsághoz

en: unable to get editor plugin name: %s
hu: a szerkesztőbővítmény neve nem kérhető le: %s

en: missing plugin file "%s"
hu: hiányzó bővítményfájl: „%s”

en: cannot load editor plugin: %s
hu: nem tölthető be a szerkesztőbővítmény: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hu: nem tölthető be a(z) %s factory a bővítményből: %s

en: unknown error creating editor instance
hu: ismeretlen hiba a szerkesztőpéldány létrehozásakor

en: invalid gateway '%s'
hu: érvénytelen átjáró: „%s”

en: invalid integer property '%s'
hu: érvénytelen egész érték: „%s”

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
hu: érvénytelen logikai érték: „%s” (érvényes értékek: yes, no)

en: unhandled property '%s' type %s
hu: kezeletlen %2$s típusú érték: „%1$s”

en: property '%s' invalid or not supported
hu: érvénytelen vagy nem támogatott érték: „%s”

en: No VPN configuration options.
hu: Nincsenek VPN-beállítások.

en: Missing required option '%s'.
hu: Hiányzó kötelező argumentum: „%s”.

en: Missing VPN username.
hu: Hiányzó VPN-felhasználónév.

en: Missing or invalid VPN password.
hu: Hiányzó vagy érvénytelen VPN-jelszó.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
hu: Érvénytelen vagy hiányzó L2TP-átjáró.

en: Don't quit when VPN connection terminates
hu: Ne lépjen ki, ha a VPN-kapcsolat megszakad

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hu: Részletes hibakeresési naplózás engedélyezése (jelszavak is  a naplóba kerülhetnek)

en: D-Bus name to use for this instance
hu: A példányhoz használandó D-Bus név
