NetworkManager-l2tp - en to nl translation catalogue (72 entries)

en: Authenticate VPN
nl: VPN aanmeldingscontrole

en: Password
nl: Wachtwoord

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
nl: Om toegang te krijgen tot het virtuele privénetwerk ‘%s’ moet u zich aanmelden.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
nl: niet-afgehandelde eigenschap ‘%s’ type %s

en: Error parsing property '%s': %s.
nl: niet-afgehandelde eigenschap ‘%s’ type %s

en: Certificates (TLS)
nl: Certificaten (TLS)

en: General
nl: Algemeen

en: User Authentication
nl: Gebruikercontrole

en: Select an authentication mode.
nl: Kies een modus voor aanmeldingscontrole.

en: Sho_w password
nl: Wachtwoord _tonen

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
nl: Wachtwoord doorgegeven aan PPPD wanneer er om wordt gevraagd.

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: NT Domain
nl: NT-domein

en: L2TP IPsec Options
nl: L2TP IPsec-opties

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: Machine Authentication
nl: Computercontrole

en: Phase1 Lifetime:
nl: Phase1-levensduur:

en: Phase2 Lifetime:
nl: Phase2-levensduur:

en: Phase1 Algorithms:
nl: Phase1-algoritmen:

en: Phase2 Algorithms:
nl: Phase2-algoritmen:

en: Remote ID:
nl: Externe ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
nl: UDP-encapsulatie forceren

en: Use IP c_ompression
nl: IP-compressie gebruiken

en: Ad_vanced
nl: Gea_vanceerd

en: Default
nl: Standaard

en: L2TP PPP Options
nl: L2TP PPP-opties

en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

en: Allow the following authentication methods:
nl: De volgende aanmeldingscontrolemethodes toestaan:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
nl: Authenticatiemethodes toestaan/uitschakelen.
    configuratie: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
nl: Beveiliging en compressie

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
nl: _Point-to-Point versleuteling (MPPE) toepassen

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
nl: Let op: MPPE-versleuteling is enkel beschikbaar voor MSCHAP-authenticatiemethodes. Selecteer een of meerdere van de MSCHAP-authenticatiemethodes om dit selectievakje in te schakelen: MSCHAP of MSCHAPv2.

en: _Security
nl: _Beveiliging

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
nl: Vereis het gebruik van MPPE, met 40/128-bits versleuteling of alles.
    configuratie: require-mppe, require-mppe-128 of require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
nl: _Stateful encryption toestaan

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
nl: Sta MPPE toe stateful-modus te gebruiken. Stateless-modus wordt nog steeds eerst geprobeerd.
    configuratie: mppe-stateful (indien aangevinkt)

en: Allow _BSD data compression
nl: _BSD-datacompressie toestaan

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
nl: BSD-Compress-compressie toestaan/uitschakelen.
    configuratie: nobsdcomp (indien uitgevinkt)

en: Allow _Deflate data compression
nl: _Deflate-datacompressie toestaan

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
nl: Deflate-compressie toestaan/uitschakelen.
    configuratie: nodeflate (indien uitgevinkt)

en: Use TCP _header compression
nl: TCP-_headercompressie toepassen

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
nl: Van Jacobson-achtige TCP-/IP-headercompress toestaan/uitschakelen in zowel verzend- als ontvangrichting.
    configuratie: novj (indien uitgevinkt)

en: Misc
nl: Allerlei

en: Send PPP _echo packets
nl: PPP _Echo-pakketten versturen

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
nl: Stuur LCP-echoverzoeken om na te gaan of de peer nog actief is.
    configuratie: lcp-echo-failure en lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
nl: kon UI-widget niet laden

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
nl: Compatible met Microsoft en andere L2TP VPN-servers.

en: All Available (Default)
nl: Alle beschikbare (Standaard)

en: 128-bit (most secure)
nl: 128-bit (meest veilig)

en: 40-bit (less secure)
nl: 40-bit (minder veilig)

en: object class '%s' has no property named '%s'
nl: objectklasse ‘%s’ heeft geen eigenschap met de naam ‘%s’

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
nl: eigenschap ‘%s’ van objectklasse ‘%s’ is niet beschrijfbaar

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
nl: bouweigenschap ‘%s’ voor object ‘%s’ kan niet worden ingesteld na de bouw

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
nl: ‘%s::%s’ is geen geldige eigenschapnaam; ‘%s’ is niet van het subtype GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
nl: instellen van eigenschap ‘%s’ type ‘%s’ van waarde van type ‘%s’ is niet mogelijk

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
nl: waarde ‘%s’ van type ‘%s’ is ongeldig of buiten bereik voor eigenschap ‘%s’ type ‘%s’

en: unable to get editor plugin name: %s
nl: verkrijgen van naam van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: missing plugin file "%s"
nl: plug-inbestand ‘%s’ ontbreekt

en: cannot load editor plugin: %s
nl: laden van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
nl: laden van factory %s uit plug-in %s mislukt

en: unknown error creating editor instance
nl: onbekende fout bij aanmaken van verwerkersinstantie

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
nl: ongeldige booleaanse waarde voor eigenschap ‘%s’ (geen ‘yes’ of ‘no’)

en: unhandled property '%s' type %s
nl: niet-afgehandelde eigenschap ‘%s’ type %s

en: property '%s' invalid or not supported
nl: eigenschap ‘%s’ is ongeldig of wordt niet ondersteund

en: No VPN configuration options.
nl: Geen VPN-configuratieopties.

en: Missing VPN username.
nl: VPN-gebruikersnaam ontbreekt.

en: Missing or invalid VPN password.
nl: VPN-wachtwoord ontbreekt of is ongeldig.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
nl: L2TP-gateway ontbreekt of is ongeldig.

en: Don't quit when VPN connection terminates
nl: Niet afsluiten wanneer de VPN-verbinding verbroken wordt

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
nl: Uitgebreide debug-logging inschakelen (kan wachtwoorden blootleggen)

en: D-Bus name to use for this instance
nl: D-Bus-naam voor deze instantie
