NetworkManager-l2tp - en to pl translation catalogue (78 entries)

en: Authenticate VPN
pl: Uwierzytelnianie VPN

en: Password
pl: Hasło

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
pl: Aby uzyskać dostęp do wirtualnej sieci prywatnej „%s”, należy się uwierzytelnić.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
pl: nieobsługiwana własność „%s” typu „%s”

en: Error parsing property '%s': %s.
pl: nieobsługiwana własność „%s” typu „%s”

en: Missing required property '%s'
pl: Brak wymaganej opcji „%s”.

en: Certificates (TLS)
pl: Certyfikaty (TLS)

en: General
pl: Ogólne

en: _Gateway
pl: _Brama

en: User Authentication
pl: Uwierzytelnianie użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Select an authentication mode.
pl: Wybór trybu uwierzytelniania.

en: Sho_w password
pl: _Wyświetlanie hasła

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
pl: Hasło podawane PPPD przy pytaniu o nie.

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: NT Domain
pl: Domena NT

en: L2TP IPsec Options
pl: Opcje IPsec L2TP

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: Machine Authentication
pl: Uwierzytelnianie urządzenia

en: Phase1 Lifetime:
pl: Czas trwania fazy pierwszej:

en: Phase2 Lifetime:
pl: Czas trwania fazy drugiej:

en: Phase1 Algorithms:
pl: Algorytmy fazy pierwszej:

en: Phase2 Algorithms:
pl: Algorytmy fazy drugiej:

en: Remote ID:
pl: ID zdalny:

en: _Enforce UDP encapsulation
pl: Wymuś enkapsulację UDP

en: Use IP c_ompression
pl: Użyj kompresji IP

en: Ad_vanced
pl: Zaa_wansowane

en: Default
pl: Domyślny

en: L2TP PPP Options
pl: Opcje PPP L2TP

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Allow the following authentication methods:
pl: Zezwolenie na następujące metody uwierzytelniania:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
pl: Umożliwia/wyłącza metody uwierzytelniania.
    konfiguracja: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
pl: Zabezpieczenia i kompresja

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
pl: Szyfrowanie _Point-to-Point (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
pl: Uwaga: szyfrowanie MPPE jest dostępne tylko razem z metodami uwierzytelniania MSCHAP. Aby zaznaczyć to pole wyboru, należy wybrać jedną lub więcej z tych metod uwierzytelniania MSCHAP: MSCHAP lub MSCHAPv2.

en: _Security
pl: Za_bezpieczenia

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
pl: Wymaga użycia MPPE, z 40/128-bitowym szyfrowaniem lub wszystkich.
    konfiguracja: require-mppe, require-mppe-128 lub require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
pl: Szyfrowanie st_ateful

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
pl: Umożliwia MPPE używanie trybu stanowego. Tryb bezstanowy jest nadal próbowany jako pierwszy.
    konfiguracja: mppe-stateful (kiedy jest wybrane)

en: Allow _BSD data compression
pl: Kompresja danych _BSD

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
pl: Umożliwia/wyłącza kompresję BSD-Compress.
    konfiguracja: nobsdcomp (kiedy nie jest wybrane)

en: Allow _Deflate data compression
pl: Kompresja danych _Deflate

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
pl: Umożliwia/wyłącza kompresję Deflate.
    konfiguracja: nodeflate (kiedy nie jest wybrane)

en: Use TCP _header compression
pl: Kompresja _nagłówków TCP

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
pl: Umożliwia/wyłącza kompresję nagłówków TCP/IP w stylu Van Jacobsona w obu kierunkach (wysyłanie i pobieranie).
    konfiguracja: novj (kiedy nie jest wybrane)

en: Misc
pl: Różne

en: Send PPP _echo packets
pl: Wysyłanie pakietów _echo PPP

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
pl: Wysyła żądania echa LCP, aby stwierdzić, czy partner jest aktywny.
    konfiguracja: lcp-echo-failure i lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
pl: nie można wczytać widżetu interfejsu użytkownika

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
pl: Zgodny z serwerami firmy Microsoft i innymi serwerami VPN L2TP.

en: All Available (Default)
pl: Wszystkie dostępne (domyślnie)

en: 128-bit (most secure)
pl: 128-bitowe (najbardziej bezpieczne)

en: 40-bit (less secure)
pl: 40-bitowe (mniej bezpieczne)

en: object class '%s' has no property named '%s'
pl: klasa obiektów „%s” nie ma właściwości o nazwie „%s”

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
pl: właściwość „%s” klasy obiektów „%s” nie jest zapisywalna

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
pl: właściwość konstruktu „%s” dla obiektu „%s” nie może zostać ustawiona po konstrukcji

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
pl: „%s::%s” nie jest prawidłową nazwą właściwości; „%s” nie jest podtypem GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
pl: nie można ustawić właściwości „%s” typu „%s” z wartości typu „%s”

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
pl: wartość „%s” typu „%s” jest nieprawidłowa lub spoza zakresu dla właściwości „%s” typu „%s”

en: unable to get editor plugin name: %s
pl: nie można uzyskać nazwy wtyczki edytora: %s

en: missing plugin file "%s"
pl: brak pliku wtyczki „%s”

en: cannot load editor plugin: %s
pl: nie można wczytać wtyczki edytora: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
pl: nie można wczytać generatora %s z wtyczki: %s

en: unknown error creating editor instance
pl: nieznany błąd podczas tworzenia wystąpienia edytora

en: invalid gateway '%s'
pl: nieprawidłowa brama „%s”

en: invalid integer property '%s'
pl: nieprawidłowa własność liczby całkowitej „%s”

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
pl: nieprawidłowa własność zmiennej logicznej „%s” (nie wynosi „yes” lub „no”)

en: unhandled property '%s' type %s
pl: nieobsługiwana własność „%s” typu „%s”

en: property '%s' invalid or not supported
pl: własność „%s” jest nieprawidłowa lub nieobsługiwana

en: No VPN configuration options.
pl: Brak opcji konfiguracji VPN.

en: Missing required option '%s'.
pl: Brak wymaganej opcji „%s”.

en: Missing VPN username.
pl: Brak nazwy użytkownika VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
pl: Brak hasła VPN lub jest nieprawidłowe.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
pl: Brak bramy L2TP lub jest nieprawidłowa.

en: Don't quit when VPN connection terminates
pl: Nie kończy działania, kiedy połączenie VPN jest kończone

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
pl: Włącza więcej komunikatów debugowania (może wyjawić hasła)

en: D-Bus name to use for this instance
pl: Nazwa D-Bus dla tego wystąpienia
