NetworkManager-l2tp.head - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Authenticate VPN
ps: اوڅاریز ځاني ځال کرول

en: Password
ps: تېرنويې

en: Certificates (TLS)
ps: (TLS) برېليک

en: General
ps: ټوليز

en: _Gateway
ps: :_ورلار

en: User Authentication
ps: اوڅاریز ځاني ځال کرول

en: Type
ps: :ډول

en: Sho_w password
ps: تېرنويې

en: User name
ps: :کارن نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Authentication
ps: اوڅاریز ځاني ځال کرول
