NetworkManager-l2tp - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Authenticate VPN
sk: Overenie totožnosti VPN

en: Password
sk: Heslo

en: Machine Certificate password
sk: Overenie totožnosti počítačom

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
sk: Na prístup do Virtuálnej súkromnej siete „%s“ musí byť overená vaša totožnosť.

en: Certificates (TLS)
sk: Certifikáty (TLS)

en: General
sk: Všeobecné

en: _Gateway
sk: _Brána

en: User Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Type
sk: Typ

en: Select an authentication mode.
sk: Vyberte režim overenia totožnosti.

en: Sho_w password
sk: Z_obraziť heslo

en: User name
sk: Meno používateľa

en: NT Domain
sk: Doména NT

en: L2TP IPsec Options
sk: Voľby L2TP IPsec

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Apply
sk: _Použiť

en: Machine Authentication
sk: Overenie totožnosti počítačom

en: Phase1 Lifetime:
sk: Trvanie fázy 1:

en: Phase2 Lifetime:
sk: Trvanie fázy 2:

en: Phase1 Algorithms:
sk: Algoritmy fázy 1:

en: Phase2 Algorithms:
sk: Algoritmy fázy 2:

en: Remote ID:
sk: Vzdialené ID:

en: Ad_vanced
sk: _Rozšírené

en: Default
sk: Predvolené

en: L2TP PPP Options
sk: Voľby L2TP PPP

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Allow _BSD data compression
sk: Povoliť kompresiu dát _BSD

en: Allow _Deflate data compression
sk: Povoliť kompresiu dát _Deflate

en: Use TCP _header compression
sk: Použiť kompresiu _hlavičky TCP

en: Misc
sk: Rôzne

en: Send PPP _echo packets
sk: Posielať pakety _echo cez PPP

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
sk: Kompatibilná so servermi spoločnosti Microsoft a inými L2TP VPN.

en: object class '%s' has no property named '%s'
sk: trieda objektu „%s“ neobsahuje vlastnosť s názvom „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sk: vlastnosť „%s“ triedy objektu „%s“ nie je zapisovateľná

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sk: nie je možné nastaviť vlastnosť „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
sk: nie je možné získať názov zásuvného modulu editora: %s

en: missing plugin file "%s"
sk: chýba súbor „%s“ zásuvného modulu

en: cannot load editor plugin: %s
sk: nedá sa načítať zásuvný modul editora: %s

en: unknown error creating editor instance
sk: neznáma chyba pri vytváraní inštancie editora

en: No VPN configuration options.
sk: Žiadne voľby konfigurácie siete VPN.

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
sk: Povolí podrobný záznam ladenia (môže odkryť heslá)

en: D-Bus name to use for this instance
sk: Názov zbernice D-Bus, ktorá sa má použiť pre túto inštanciu
