NetworkManager-l2tp main - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Authenticate VPN
sl: Overi VPN

en: Password
sl: Geslo

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
sl: Dostop do navideznega zasebnega omrežja »%s« zahteva overitev.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
sl: neupravljana lastnost  '%s' vrste %s

en: Error parsing property '%s': %s.
sl: neupravljana lastnost  '%s' vrste %s

en: Missing required property '%s'
sl: Manjka zahtevana možnost '%s'.

en: Certificates (TLS)
sl: Potrdila (TLS)

en: General
sl: Splošno

en: _Gateway
sl: _Prehod

en: Type
sl: Vrsta

en: Select an authentication mode.
sl: Izbor načina overitve.

en: Sho_w password
sl: Pokaži _geslo

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
sl: Geslo, ki bo ob pozivu poslano v PPPD.

en: User name
sl: Uporabniško ime

en: NT Domain
sl: Domena NT

en: L2TP IPsec Options
sl: Možnosti IPSec za L2TP

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Apply
sl: _Uveljavi

en: Machine Authentication
sl: Overitev naprave

en: Phase1 Lifetime:
sl: Dolgoživost 1. faze:

en: Phase2 Lifetime:
sl: Dolgoživost 2. faze:

en: Phase1 Algorithms:
sl: Algoritmi 1. koraka:

en: Phase2 Algorithms:
sl: Algoritmi 2. koraka:

en: Remote ID:
sl: Oddaljeni ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
sl: Vsili vložitev UDP

en: Use IP c_ompression
sl: Uporabi stiskanje IP

en: Ad_vanced
sl: _Napredno

en: Default
sl: Privzeto

en: L2TP PPP Options
sl: Možnosti PPP za L2TP

en: Authentication
sl: Overitev

en: Allow the following authentication methods:
sl: Dovoli načine overitve:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
sl: Dovoli/Onemogoči način overjanja.
    Nastavitev: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
sl: Varnost in stiskanje

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
sl: Uporabi šifriranje _točke-do-točke (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
sl: Opomba: Šifriranje MPPE je na voljo le z MSCHAP načinom overitve. Za izbiro te možnosti, je treba najprej izbrati enega ali več načinov overitve MSCHAP: MSCHAP ali MSCHAPv2.

en: _Security
sl: _Varnost

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
sl: Zahtevaj uporabo MPPE z 40/128-bitnim šifriranjem za vse.
    Nastavitev: require-mppe, require-mppe-128 ali require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
sl: Dovoli _namensko šifriranje

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
sl: Dovoli uporabo načina stanja MPPE. Način brez stanja je preizkušen privzeto.
    Nastavitev: mppe-stateful (izbrano)

en: Allow _BSD data compression
sl: Dovoli _BSD stiskanje podatkov

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
sl: Dovoli/Onemogoči stiskanje z BSD-Compress.
    Nastavitev: nobsdcomp (neizbrano)

en: Allow _Deflate data compression
sl: Dovoli _Deflate stiskanje podatkov

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
sl: Dovoli/Onemogoči stiskanje Deflate.
    Nastavitev: nodeflate (neizbrano)

en: Use TCP _header compression
sl: Uporabi stiskanje _glave TCP

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
sl: Dovoli/Onemogoči slog stiskanja glav Van Jacobson v obeh smeren prenosa podatkov.
    Nastavitev: novj (neizbrano)

en: Misc
sl: Razno

en: Send PPP _echo packets
sl: Pošlji PPP _echo pakete

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
sl: Pošlji zahteve echo LCP za ohranjevanje povezave.
    Nastavitev: lcp-echo-failure in lcp-echo-interval

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
sl: Združljivo z Microsoftovim in drugimi L2TP VPN strežniki.

en: All Available (Default)
sl: Vse razpoložljivo (privzeto)

en: 128-bit (most secure)
sl: 128-bit (bolj varno)

en: 40-bit (less secure)
sl: 40-bit (manj varno)

en: object class '%s' has no property named '%s'
sl: razred predmeta »%s« nima določenega imena lastnosti »%s«

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sl: lastnost »%s« poti datoteke »%s« ni zapisljiva

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
sl: lastnosti »%s« za predmet »%s« ni mogoče nastaviti po sestavljanju

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
sl: »%s::%s« ni veljavno ime lastnosti; »%s« ni podvrsta predmeta GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sl: ni mogoče nastaviti lastnosti »%s« vrste »%s« za vrednost vrste »%s«

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
sl: vrednost »%s« vrste »%s« ni veljavna ali pa je lastnost »%s« izven obsega za vrsto »%s«

en: unable to get editor plugin name: %s
sl: ni mogoče pridobiti imena vstavka urejevalnika: %s

en: missing plugin file "%s"
sl: manjka datoteka vstavka »%s«

en: cannot load editor plugin: %s
sl: ni mogoče naložiti vstavka urejevalnika: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
sl: ni mogoče naložiti vstavka »%s« vmesnika: %s

en: unknown error creating editor instance
sl: neznana napaka pri ustvarjanju okna urejevalnika

en: invalid gateway '%s'
sl: neveljaven prehod '%s'

en: invalid integer property '%s'
sl: neveljavna lastnost celega števila '%s'

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
sl: neveljavna logična lastnost '%s' (ni vrednost da oziroma ne)

en: unhandled property '%s' type %s
sl: neupravljana lastnost  '%s' vrste %s

en: property '%s' invalid or not supported
sl: lastnost  '%s' ni veljavna ali pa ni podprta

en: No VPN configuration options.
sl: Ni možnosti nastavitev VPN

en: Missing required option '%s'.
sl: Manjka zahtevana možnost '%s'.

en: Missing VPN username.
sl: Manjka uporabniško ime VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
sl: Geslo VPN manjka ali pa ni veljavno.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
sl: Prehod L2TP manjka ali pa ni veljaven.

en: Don't quit when VPN connection terminates
sl: Ne končaj, ko se povezava VPN zaustavi

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
sl: Omogoči podrobno beleženje razhroščevanja (lahko razkrije gesla)

en: D-Bus name to use for this instance
sl: Ime D-Bus za uporabo v programu
