NetworkManager-l2tp main - en to sr translation catalogue (81 entries)

en: Authenticate VPN
sr: Потврди ВПН

en: Password
sr: Лозинка

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
sr: Морате да потврдите идентитет да бисте могли да приступите виртуелној приватној мрежи „%s“.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
sr: неруковано својство „%s“ врсте %s

en: Error parsing property '%s': %s.
sr: неруковано својство „%s“ врсте %s

en: Missing required property '%s'
sr: Недостаје затражена опција „%s“.

en: Certificates (TLS)
sr: Уверења (ТЛС)

en: General
sr: Опште

en: _Gateway
sr: _Мрежни пролаз

en: Type
sr: Врста

en: Select an authentication mode.
sr: Изаберите режим потврђивања идентитета.

en: Sho_w password
sr: Прикажи _лозинку

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
sr: Лозинка за прослеђивање pppd‑у када је затражи.

en: User name
sr: Корисничко име

en: NT Domain
sr: НТ домен

en: L2TP IPsec Options
sr: Опције Л2ТП‑а/ИПсека

en: _Cancel
sr: От_кажи

en: _Apply
sr: _Примени

en: Phase1 Lifetime:
sr: Време трајања фазе 1:

en: Phase2 Lifetime:
sr: Време трајања фазе 2:

en: Phase1 Algorithms:
sr: Алгоритми фазе 1:

en: Phase2 Algorithms:
sr: Алгоритми фазе 2:

en: _Enforce UDP encapsulation
sr: Наметни УДП енкапсулацију

en: Use IP c_ompression
sr: Користи ИП компресију

en: Ad_vanced
sr: _Напредно

en: Default
sr: Основно

en: L2TP PPP Options
sr: Опције Л2ТП‑а/ППП‑а

en: Authentication
sr: Потврђивање идентитета

en: Allow the following authentication methods:
sr: Дозволи следеће начине пријављивања:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
sr: Укључује/искључује начине пријављивања.
    подешавање: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
sr: Безбедност и сажимање

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
sr: _Користи шифровање „тачка-до-тачке“ (МППЕ)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
sr: Напомена: МППЕ шифровање је доступно само са МСЦХАП-ом. Да укључите ову кућицу за избор, изаберите један или неколико МСЦХАП начина пријављивања: МСЦХАП или МСЦХАПв2.

en: _Security
sr: _Безбедност

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
sr: Захтева коришћење МППЕ-а, са 40/128-битним шифровањем или све.
    подешавање: require-mppe, require-mppe-128 или require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
sr: Допусти _речито шифровање

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
sr: Допушта МППЕ-у да користи речит режим. Речит режим се још увек покушава као први.
    подешавање: mppe-stateful (када је изабран)

en: Allow _BSD data compression
sr: Дозволи _БСД паковање података

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
sr: Укључује/искључује сажимање БСД-Сажимања.
    подешавање: nobsdcomp (када није изабрано)

en: Allow _Deflate data compression
sr: Дозволи _Дефлејт паковање података

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
sr: Укључује/искључује Дефлејт сажимање.
    подешавање: nodeflate (када није изабрано)

en: Use TCP _header compression
sr: Користи _паковање ТЦП заглавља

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
sr: Укључује/искључује Ван Јакобсонов стил паковања ТЦП/ИП заглавља како у смеру преноса тако и у смеру пријема.
    подешавање: novj (када није изабрано)

en: Misc
sr: Разно

en: Send PPP _echo packets
sr: Шаљи пакете ППП _одјека

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
sr: Шаље ЛЦП захтеве одјека да би дознао да ли је парњак активан.
    подешавање: lcp-echo-failure и lcp-echo-interval

en: MTU
sr: МТУ

en: could not load UI widget
sr: не могу да учитам елемент сучеља

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
sr: Сагласно са Мајкрософтовим и другим ППТП ВПН серверима.

en: All Available (Default)
sr: Све доступно (основно)

en: 128-bit (most secure)
sr: 128-битно (најсигурније)

en: 40-bit (less secure)
sr: 40-битно (мање сигурно)

en: PAP
sr: ПАП

en: CHAP
sr: ЦХАП

en: MSCHAP
sr: МСЦХАП

en: MSCHAPv2
sr: МСЦХАПв2

en: EAP
sr: ЕАП

en: object class '%s' has no property named '%s'
sr: класа објекта „%s“ нема својство са називом „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sr: својство „%s“ класе објекта „%s“ није уписиво

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
sr: својство творбе „%s“ за објекат „%s“ се не може поставити након творбе

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
sr: „%s::%s“ није исправан назив својства; „%s“ није подврста Гобјекта

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sr: не могу да поставим својство „%s“ врсте „%s“ из вредности врсте „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
sr: вредност „%s“ врсте „%s“ није исправна или је ван опсега за својство „%s“ врсте „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
sr: не могу да добавим назив прикључка уређивача: %s

en: missing plugin file "%s"
sr: недостаје датотека прикључка „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
sr: не могу да учитам прикључак уређивача: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
sr: не могу да учитам погон „%s“ из прикључка: %s

en: unknown error creating editor instance
sr: непозната грешка приликом стварања примерка уређивача

en: invalid gateway '%s'
sr: неисправан мрежни пролаз „%s“

en: invalid integer property '%s'
sr: неисправно својство целог броја „%s“

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
sr: неисправно логичко својство „%s“ (није „да“ или „не“)

en: unhandled property '%s' type %s
sr: неруковано својство „%s“ врсте %s

en: property '%s' invalid or not supported
sr: својство „%s“ је неисправно или није подржано

en: No VPN configuration options.
sr: Нема опција ВПН подешавања.

en: Missing required option '%s'.
sr: Недостаје затражена опција „%s“.

en: Missing VPN username.
sr: Недостаје ВПН корисничко име.

en: Missing or invalid VPN password.
sr: Недостаје или је неисправна ВПН лозинка.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
sr: Неисправан или недостаје ППТП мрежни пролаз.

en: Don't quit when VPN connection terminates
sr: Не прекида када се завршава ВПН веза

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
sr: Укључује опширно записивање зарад исправљања грешака (може да изложи лозинке)

en: D-Bus name to use for this instance
sr: Назив Д-сабирнице који ће се користити за овај примерак
