NetworkManager-l2tp main - en to sr@latin translation catalogue (74 entries)

en: Authenticate VPN
sr@latin: Potvrdi VPN

en: Password
sr@latin: Lozinka

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
sr@latin: Morate da potvrdite identitet da biste mogli da pristupite virtuelnoj privatnoj mreži „%s“.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
sr@latin: nerukovano svojstvo „%s“ vrste %s

en: Error parsing property '%s': %s.
sr@latin: nerukovano svojstvo „%s“ vrste %s

en: Missing required property '%s'
sr@latin: Nedostaje zatražena opcija „%s“.

en: Certificates (TLS)
sr@latin: Uverenja (TLS)

en: General
sr@latin: Opšte

en: _Gateway
sr@latin: _Mrežni prolaz

en: Type
sr@latin: Vrsta

en: Select an authentication mode.
sr@latin: Izaberite režim potvrđivanja identiteta.

en: Sho_w password
sr@latin: Prikaži _lozinku

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
sr@latin: Lozinka za prosleđivanje pppd‑u kada je zatraži.

en: User name
sr@latin: Korisničko ime

en: NT Domain
sr@latin: NT domen

en: L2TP IPsec Options
sr@latin: Opcije L2TP‑a/IPseca

en: _Cancel
sr@latin: _Otkaži

en: _Apply
sr@latin: _Primeni

en: Phase1 Lifetime:
sr@latin: Vreme trajanja faze 1:

en: Phase2 Lifetime:
sr@latin: Vreme trajanja faze 2:

en: Phase1 Algorithms:
sr@latin: Algoritmi faze 1:

en: Phase2 Algorithms:
sr@latin: Algoritmi faze 2:

en: _Enforce UDP encapsulation
sr@latin: Nametni UDP enkapsulaciju

en: Use IP c_ompression
sr@latin: Koristi IP kompresiju

en: Ad_vanced
sr@latin: _Napredno

en: Default
sr@latin: Osnovno

en: L2TP PPP Options
sr@latin: Opcije L2TP‑a/PPP‑a

en: Authentication
sr@latin: Potvrđivanje identiteta

en: Allow the following authentication methods:
sr@latin: Dozvoli sledeće načine prijavljivanja:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
sr@latin: Uključuje/isključuje načine prijavljivanja.
    podešavanje: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
sr@latin: Bezbednost i sažimanje

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
sr@latin: _Koristi šifrovanje „tačka-do-tačke“ (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
sr@latin: Napomena: MPPE šifrovanje je dostupno samo sa MSCHAP-om. Da uključite ovu kućicu za izbor, izaberite jedan ili nekoliko MSCHAP načina prijavljivanja: MSCHAP ili MSCHAPv2.

en: _Security
sr@latin: _Bezbednost

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
sr@latin: Zahteva korišćenje MPPE-a, sa 40/128-bitnim šifrovanjem ili sve.
    podešavanje: require-mppe, require-mppe-128 ili require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
sr@latin: Dopusti _rečito šifrovanje

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
sr@latin: Dopušta MPPE-u da koristi rečit režim. Rečit režim se još uvek pokušava kao prvi.
    podešavanje: mppe-stateful (kada je izabran)

en: Allow _BSD data compression
sr@latin: Dozvoli _BSD pakovanje podataka

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
sr@latin: Uključuje/isključuje sažimanje BSD-Sažimanja.
    podešavanje: nobsdcomp (kada nije izabrano)

en: Allow _Deflate data compression
sr@latin: Dozvoli _Deflejt pakovanje podataka

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
sr@latin: Uključuje/isključuje Deflejt sažimanje.
    podešavanje: nodeflate (kada nije izabrano)

en: Use TCP _header compression
sr@latin: Koristi _pakovanje TCP zaglavlja

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
sr@latin: Uključuje/isključuje Van Jakobsonov stil pakovanja TCP/IP zaglavlja kako u smeru prenosa tako i u smeru prijema.
    podešavanje: novj (kada nije izabrano)

en: Misc
sr@latin: Razno

en: Send PPP _echo packets
sr@latin: Šalji pakete PPP _odjeka

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
sr@latin: Šalje LCP zahteve odjeka da bi doznao da li je parnjak aktivan.
    podešavanje: lcp-echo-failure i lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
sr@latin: ne mogu da učitam element sučelja

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
sr@latin: Saglasno sa Majkrosoftovim i drugim L2TP VPN serverima.

en: All Available (Default)
sr@latin: Sve dostupno (osnovno)

en: 128-bit (most secure)
sr@latin: 128-bitno (najsigurnije)

en: 40-bit (less secure)
sr@latin: 40-bitno (manje sigurno)

en: object class '%s' has no property named '%s'
sr@latin: klasa objekta „%s“ nema svojstvo sa nazivom „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sr@latin: svojstvo „%s“ klase objekta „%s“ nije upisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
sr@latin: svojstvo tvorbe „%s“ za objekat „%s“ se ne može postaviti nakon tvorbe

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
sr@latin: „%s::%s“ nije ispravan naziv svojstva; „%s“ nije podvrsta Gobjekta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sr@latin: ne mogu da postavim svojstvo „%s“ vrste „%s“ iz vrednosti vrste „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
sr@latin: vrednost „%s“ vrste „%s“ nije ispravna ili je van opsega za svojstvo „%s“ vrste „%s“

en: missing plugin file "%s"
sr@latin: nedostaje datoteka priključka „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
sr@latin: ne mogu da učitam priključak uređivača: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
sr@latin: ne mogu da učitam pogon „%s“ iz priključka: %s

en: unknown error creating editor instance
sr@latin: nepoznata greška prilikom stvaranja primerka uređivača

en: invalid gateway '%s'
sr@latin: neispravan mrežni prolaz „%s“

en: invalid integer property '%s'
sr@latin: neispravno svojstvo celog broja „%s“

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
sr@latin: neispravno logičko svojstvo „%s“ (nije „da“ ili „ne“)

en: unhandled property '%s' type %s
sr@latin: nerukovano svojstvo „%s“ vrste %s

en: property '%s' invalid or not supported
sr@latin: svojstvo „%s“ je neispravno ili nije podržano

en: No VPN configuration options.
sr@latin: Nema opcija VPN podešavanja.

en: Missing required option '%s'.
sr@latin: Nedostaje zatražena opcija „%s“.

en: Missing VPN username.
sr@latin: Nedostaje VPN korisničko ime.

en: Missing or invalid VPN password.
sr@latin: Nedostaje ili je neispravna VPN lozinka.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
sr@latin: Neispravan ili nedostaje L2TP mrežni prolaz.

en: Don't quit when VPN connection terminates
sr@latin: Ne prekida kada se završava VPN veza

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
sr@latin: Uključuje opširno zapisivanje zarad ispravljanja grešaka (može da izloži lozinke)

en: D-Bus name to use for this instance
sr@latin: Naziv D-sabirnice koji će se koristiti za ovaj primerak
