NetworkManager-l2tp - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Authenticate VPN
uk: Розпізнавання у VPN

en: Password
uk: Пароль

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
uk: Вам слід пройти розпізнавання для отримання доступу до віртуальної приватної мережі «%s».

en: Certificates (TLS)
uk: Сертифікати (TLS)

en: General
uk: Загальне

en: _Gateway
uk: _Шлюз

en: User Authentication
uk: Аутентифікація користувача

en: Type
uk: Тип

en: Select an authentication mode.
uk: Вибрати режим розпізнавання.

en: Sho_w password
uk: П_оказати пароль

en: Password passed to PPPD when prompted for it.
uk: Пароль, який буде передано PPPD у відповідь на запит щодо пароля.

en: User name
uk: Користувач

en: NT Domain
uk: NT-домен

en: L2TP IPsec Options
uk: Параметри IPsec L2TP

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Apply
uk: Заст_осувати

en: Machine Authentication
uk: Аутентифікація комп’ютера

en: Phase1 Lifetime:
uk: Строк дії фази 1:

en: Phase2 Lifetime:
uk: Строк дії фази 2:

en: Phase1 Algorithms:
uk: Алгоритми фази 1:

en: Phase2 Algorithms:
uk: Алгоритми фази 2:

en: Remote ID:
uk: Віддалений ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
uk: Примусова інкапсуляція UDP

en: Use IP c_ompression
uk: Використовувати стискання IP

en: Ad_vanced
uk: _Додатково

en: Default
uk: Типово

en: L2TP PPP Options
uk: Параметри PPP L2TP

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Allow the following authentication methods:
uk: Дозволити наступні методи автентифікації:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
uk: Дозволити або вимкнути способи розпізнавання.
    Файл налаштувань: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
uk: Шифрування та стиснення

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
uk: Використовувати шифрування _MPPE

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
uk: Примітка: Шифрування MPPE доступно лише з методами аутентифікації MSCHAP. Щоб увімкнути цей пункт, виберіть один чи кілька методів автентифікації MSCHAP: MSCHAP чи MSCHAPv2.

en: _Security
uk: _Шифрування

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
uk: Вимагати використання MPPE із 40/128-бітовим шифруванням або з обома.
    Файл налаштувань: require-mppe, require-mppe-128 або require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
uk: Увімкнути _Stateful Encryption

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
uk: Дозволити режим MPPE зі збереження стану. Попри значення цього параметра, спочатку буде встановлено режим без збереження стану.
    Файл налаштувань: mppe-stateful (якщо позначено)

en: Allow _BSD data compression
uk: Увімкнути стиснення _BSD

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
uk: Дозволити або вимкнути стискання BSC-Compress.
    Файл налаштувань: nobsdcomp (якщо не позначено)

en: Allow _Deflate data compression
uk: Увімкнути стиснення _Deflate

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
uk: Дозволити або вимкнути стискання DEFLATE.
    Файл налаштувань: nodeflate (якщо не позначено)

en: Use TCP _header compression
uk: Використовувати стиснення _заголовків TCP

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
uk: Дозволити або заборонити стискання заголовків TCP/IP у стилі Ван Якобсена у обох напрямках (передавання і отримання даних).
    Файл налаштувань: novj (якщо не позначено)

en: Misc
uk: Інше

en: Send PPP _echo packets
uk: Надсилати _echo-пакети PPP

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
uk: Надсилати луна-запити LCP для визначення працездатності вузла зв’язку.
    Файл налаштувань: lcp-echo-failure і lcp-echo-interval

en: could not load UI widget
uk: не вдалося завантажити віджет інтерфейсу користувача

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
uk: Сумісний з серверами Microsoft та іншими серверами L2TP VPN.

en: All Available (Default)
uk: Усі доступні (типово)

en: 128-bit (most secure)
uk: 128 біт (найбільш захищене)

en: 40-bit (less secure)
uk: 40 біт (менш захищене)

en: object class '%s' has no property named '%s'
uk: у класі об'єктів «%s» немає властивості із назвою «%s»

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
uk: властивість «%s» класу об'єктів «%s» є непридатною до запису

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
uk: властивість construct «%s» об'єкта «%s» не можна встановлювати після побудови

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
uk: «%s::%s» не є коректною назвою властивості; «%s» не є підтипом GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
uk: не вдалося встановити значення властивості «%s» типу «%s» на основі значення типу «%s»

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
uk: значення «%s» типу «%s» є некоректним для властивості «%s» типу «%s» або не належить до припустимого діапазону значень

en: unable to get editor plugin name: %s
uk: не вдалося отримати назву додатка до редактора: %s

en: missing plugin file "%s"
uk: не вистачає файла додатка «%s»

en: cannot load editor plugin: %s
uk: не вдалося завантажити додаток до редактора: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
uk: не вдалося завантажити обробник %s з додатка: %s

en: unknown error creating editor instance
uk: невідома помилка під час створення екземпляра редактора

en: No VPN configuration options.
uk: Немає параметрів налаштування VPN.

en: Missing VPN username.
uk: Пропущено ім'я користувача VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
uk: Не вказано пароль VPN або вказано некоректний пароль.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
uk: Некоректний шлюз L2TP або шлюз не вказано.

en: Don't quit when VPN connection terminates
uk: Не виходити, якщо розірвано з'єднання VPN

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
uk: Увімкнути докладний журнал діагностики (можливе виведення паролів)

en: D-Bus name to use for this instance
uk: Назва D-Bus для використання для цього екземпляра
