NetworkManager-l2tp main - en to lt translation catalogue (77 entries)

en: Authenticate VPN
lt: Nustatyti tapatybę VPN

en: Password
lt: Slaptažodis

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
lt: Norint gauti prieigą prie Virtualiojo Privačiojo Tinklo „%s“, reikia nustatyti jūsų tapatybę.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
lt: neapdorotas savybės „%s“ tipas %s

en: Error parsing property '%s': %s.
lt: neapdorotas savybės „%s“ tipas %s

en: Missing required property '%s'
lt: Trūksta būtino parametro „%s“.

en: Certificates (TLS)
lt: Liudijimai (TLS)

en: General
lt: Bendra

en: _Gateway
lt: _Tinklų sietuvas

en: Type
lt: Tipas

en: Select an authentication mode.
lt: Pasirinkite tapatybės nustatymo veikseną.

en: Sho_w password
lt: R_odyti slaptažodį

en: User name
lt: Naudotojo vardas

en: NT Domain
lt: NT sritis

en: L2TP IPsec Options
lt: L2TP IPsec parinktys

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Apply
lt: _Pritaikyti

en: Machine Authentication
lt: Kompiuterio tapatybės nustatymas

en: Phase1 Lifetime:
lt: Pirmos fazės ciklas:

en: Phase2 Lifetime:
lt: Antros fazės ciklas:

en: Phase1 Algorithms:
lt: Pirmos fazės algoritmai:

en: Phase2 Algorithms:
lt: Antros fazės algoritmai:

en: Remote ID:
lt: Nuotolinis ID:

en: _Enforce UDP encapsulation
lt: Versti UDP įkapsuliaciją

en: Use IP c_ompression
lt: Naudoti IP glaudinimą

en: Ad_vanced
lt: Išplė_stiniai

en: Default
lt: Numatytasis

en: L2TP PPP Options
lt: L2TP PPP parinktys

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: Allow the following authentication methods:
lt: Leisti šiuos tapatybės nustatymo metodus:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
lt: Leisti/išjungti tapatybės nustatymo metodus.
    konfig: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
lt: Saugumas ir glaudinimas

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
lt: Naudoti _PPP šifravimą (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
lt: Pastaba: MPPE šifravimas galimas tik su MSCHAP tapatybės nustatymo metodais. Norėdami jį pasirinkti, pasirinkite vieną ar kelis MSCHAP tapatybės nustatymo metodus: MSCHAP arba MSCHAPv2.

en: _Security
lt: _Saugumas

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
lt: Reikalauti naudoti MPPE su 40/128-bitų šifravimu ar visais.
    konfig: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
lt: Leisti _atmenųjį šifravimą

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
lt: Leisti MPPE naudoti veikseną su būsena. Pirmiausia bandoma veiksena be būsenos.
    konfig: mppe-statefull (kai tikrinama)

en: Allow _BSD data compression
lt: Leisti _BSD duomenų glaudinimą

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
lt: Leisti/išjungti BSD-Compress suspaudimą.
    konfig: nobsdcomp (kai nepažymėta)

en: Allow _Deflate data compression
lt: Leisti _Deflate duomenų glaudinimą

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
lt: Leisti/išjungti Deflate suspaudimą.
    konfig: nodeflate (kai nepažymėta)

en: Use TCP _header compression
lt: Naudoti TCP _antraštės glaudinimą

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
lt: Leisti/išjungti Van Jacobson stiliaus TCP/IP antraštės suspaudimą siuntimo ir gavimo kryptyse.
    konfig: novj (kai nepažymėta)

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Send PPP _echo packets
lt: Siųsti PPP _aido paketus

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
lt: Siųsti LCP aido prašymus pasitikrinimui, ar porininkas veikia.
    konfig: lcp-echo-failure ir lcp-echo-interval

en: could not create l2tp object
lt: nepavyko sukurti l2tp objekto

en: could not load UI widget
lt: nepavyko įkelti elemento UI

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
lt: Suderinama su Microsoft ir kitais L2TP VPN serveriais.

en: All Available (Default)
lt: Visi prieinami (numatytasis)

en: 128-bit (most secure)
lt: 128-bit (saugiausia)

en: 40-bit (less secure)
lt: 40-bit (mažiau saugu)

en: object class '%s' has no property named '%s'
lt: objekto klasė „%s“ neturi savybės „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
lt: savybė „%s“ objekto klasėje „%s“ nėra rašoma

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
lt: konstruktoriaus savybė „%s“ objekte „%s“ negali būti nustatyta po sukonstravimo

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
lt: „%s::%s“ nėra tinkamas savybės pavadinimas; „%s“ nėra GObject potipis

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
lt: nepavyksta nustatyti savybės „%s“ tipe „%s“ į „%s“ tipo vertę

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
lt: vertė „%s“, kurios tipas „%s“, yra netinkama arba už galimų ribų savybei „%s“, kurios tipas „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
lt: nepavyksta gauti redaktoriaus įskiepio pavadinimo: %s

en: missing plugin file "%s"
lt: trūksta įskiepio failo „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
lt: nepavyksta įkelti redaktoriaus įskiepio: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
lt: nepavyksta įkelti gamyklos %s iš įskiepio: %s

en: unknown error creating editor instance
lt: nežinoma klaida kuriant redaktoriaus egzempliorių

en: invalid gateway '%s'
lt: netinkamas kelvedys „%s“

en: invalid integer property '%s'
lt: netinkama skaitinė savybė „%s“

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
lt: netinkama loginė savybė „%s“ (ne taip arba ne)

en: unhandled property '%s' type %s
lt: neapdorotas savybės „%s“ tipas %s

en: property '%s' invalid or not supported
lt: savybė „%s“ netinkama arba nepalaikoma

en: No VPN configuration options.
lt: Nėra VPN konfigūracijos parametrų.

en: Missing required option '%s'.
lt: Trūksta būtino parametro „%s“.

en: Missing VPN username.
lt: Trūksta VPN naudotojo vardo.

en: Missing or invalid VPN password.
lt: Nėra arba netinkamas VPN slaptažodis.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
lt: Netinkamas arba trūkstamas L2TP tinklų sietuvas.

en: Don't quit when VPN connection terminates
lt: Neužverti kai VPN ryšys baigiasi

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
lt: Įjungti išsamų derinimo žurnalą (gali parodyti slaptažodžius)

en: D-Bus name to use for this instance
lt: D-Bus pavadinimas, kurį naudoti šiam egzemplioriui
