NetworkManager-l2tp - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Authenticate VPN
ug: VPN دەلىللەش

en: Password
ug: ئىم

en: Certificates (TLS)
ug: گۇۋاھنامىلەر(TLS)

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: _Gateway
ug: تور ئۆتكىلى(_G):

en: Type
ug: تىپى

en: Sho_w password
ug: ئىمنى كۆرسەت(_W)

en: User name
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى

en: NT Domain
ug: NT دائىرە

en: _Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر(_C)

en: _Apply
ug: قوللان(_A)

en: Ad_vanced
ug: ئالىي(_V)

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Authentication
ug: دەلىللەش

en: Allow the following authentication methods:
ug: تۆۋەندىكى دەلىللەش ئۇسۇللىرىغا يول قوي:

en: Security and Compression
ug: بىخەتەرلىك ۋە پرېسلاش

en: _Security
ug: بىخەتەرلىك(_S):

en: Allow st_ateful encryption
ug: ھالەتلىك شىفىرلاشقا يول قوي(_A)

en: Allow _BSD data compression
ug: BSD سانلىق-مەلۇمات پرېسلىشىغا يول قوي(_B)

en: Allow _Deflate data compression
ug: Deflate سانلىق-مەلۇمات پرېسلىشىغا يول قوي(_D)

en: Use TCP _header compression
ug: TCP باشلىق پرېسلاشنى قوللان(_H)

en: Send PPP _echo packets
ug: PPPPP echo بوغچىلىرىنى يوللا(_E)

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
ug: Microsoft ۋە باشقا L2TP VPN  مۇلازىمېتىرلىرى بىلەن ماسلىشىدۇ

en: 128-bit (most secure)
ug: 128 بىت(ئەڭ بىخەتەر)

en: 40-bit (less secure)
ug: 40 بىت(سەل بىخەتەر)
