NetworkManager-l2tp.main - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Authenticate VPN
be: Ідэнтыфікацыя VPN

en: Password
be: Пароль

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
be: Каб атрымаць доступ да віртуальнай прыватнай сеткі «%s», патрабуецца аўтэнтыфікацыя.

en: Certificates (TLS)
be: Сертыфікаты (TLS)

en: General
be: Агульнае

en: _Gateway
be: Сеткавая _брама

en: User Authentication
be: Ідэнтыфікацыя

en: Type
be: Тып

en: Sho_w password
be: _Паказаць пароль

en: User name
be: Імя карыстальніка

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Apply
be: _Ужыць

en: Default
be: Прадвызначаны

en: Authentication
be: Ідэнтыфікацыя

en: Allow _BSD data compression
be: _Дазволіць BSD-сцісканне даных

en: Allow _Deflate data compression
be: Даз_воліць Deflate-сцісканне даных

en: Use TCP _header compression
be: Сціскаць TCP-_загалоўкі

en: Send PPP _echo packets
be: Пасылаць р_эхавыя PPP-пакеты

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
be: Сумяшчальны з серверамі Microsoft і іншымі серверамі L2TP VPN.

en: All Available (Default)
be: Усе даступныя (прадвызначана)

en: 128-bit (most secure)
be: 128-біт (найбольш бяспечнае)

en: 40-bit (less secure)
be: 40-біт (найменш бяспечнае)

en: object class '%s' has no property named '%s'
be: клас аб’екта "%s" не мае ўласцівасці з назвай "%s"

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
be: уласцівасць "%s" класа аб’екта "%s" недаступная для запісу

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
be: уласцівасць стварэння "%s" для аб’екта "%s" не можа быць вызначаная пасля стварэння

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
be: "%s::%s" - непрыдатная назва для ўласцівасці; "%s" не ёсць падтыпам GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
be: не атрымалася вызначыць уласцівасць "%s" тыпу "%s" са значэння тыпу "%s"

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
be: значэнне "%sд тыпу "%s" непрыдатнае альбо знаходзіцца па-за дыяпазонам для ўласцівасці "%s" тыпу "%s"

en: unable to get editor plugin name: %s
be: немагчыма атрымаць назву ўбудовы рэдактара: %s

en: missing plugin file "%s"
be: адсутнічае файл убудовы «%s»

en: cannot load editor plugin: %s
be: немагчыма загрузіць убудову рэдактара: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
be: немагчыма загрузіць фабрыку %s з убудовы: %s

en: unknown error creating editor instance
be: невядомая памылка падчас стварэння экзэмпляра рэдактара

en: No VPN configuration options.
be: Няма опцый настройкі VPN.

en: Missing VPN username.
be: Адсутнічае імя карыстальніка VPN.

en: Missing or invalid VPN password.
be: Пароль VPN адсутнічае або памылковы.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
be: Шлюз L2TP памылковы або адсутнічае.

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
be: Уключыць падрабязнае адладачнае журналіраванне (гэта можа выявіць паролі)

en: D-Bus name to use for this instance
be: Назва D-Bus для выкарыстання ў гэтым экзэмпляры
