NetworkManager-l2tp plugin - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Authenticate VPN
lv: Autentificēt VPN

en: Password
lv: Parole

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
lv: Jums ir jāautentificējas, lai piekļūtu virtuālajiem privātajiem tīkliem “%s”.

en: Error parsing property '%s' value '%s'.
lv: neapstrādāts īpašības “%s” tips %s

en: Error parsing property '%s': %s.
lv: neapstrādāts īpašības “%s” tips %s

en: Missing required property '%s'
lv: Trūkst vajadzīgās opcijas “%s”.

en: Certificates (TLS)
lv: Sertifikāti (TLS)

en: General
lv: Vispārējs

en: _Gateway
lv: _Vārteja

en: Type
lv: Tips

en: Select an authentication mode.
lv: Izvēlieties autentificēšanās režīmu.

en: Sho_w password
lv: _Rādīt paroli

en: User name
lv: Lietotājvārds

en: NT Domain
lv: NT domēns

en: L2TP IPsec Options
lv: L2TP „IPsec“ opcijas

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Apply
lv: _Pielietot

en: Machine Authentication
lv: Mašīnas autentifikācija

en: Phase1 Lifetime:
lv: Phase1 dzīves ilgums:

en: Phase2 Lifetime:
lv: Phase2 dzīves ilgums:

en: Phase1 Algorithms:
lv: Phase1 algoritms:

en: Phase2 Algorithms:
lv: Phase2 algoritms:

en: Remote ID:
lv: Attālinātais ID:

en: Group Name:
lv: Grupas nosaukums:

en: Ad_vanced
lv: Pap_lašināti

en: Default
lv: Noklusētais

en: L2TP PPP Options
lv: L2TP PPP opcijas

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Allow the following authentication methods:
lv: Atļaut sekojošās autentifikācijas metodes:

en: Allow/disable authentication methods.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap
lv: Atļaut/deaktivēt autentifikācijas metodes.
    config: refuse-pap, refuse-chap, refuse-mschap, refuse-mschap-v2, refuse-eap

en: Security and Compression
lv: Drošība un saspiešana

en: Use _Point-to-Point encryption (MPPE)
lv: Izmantot div_punktu šifrēšanu (MPPE)

en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
lv: Piezīme: MPPE šifrēšana ir pieejama tikai ar MSCHAP autentifikācijas metodēm. Lai ieslēgtu šo rūtiņu, izvēlieties vienu vai vairākas MSCHAP autentifikācijas metodes: MSCHAP vai MSCHAPv2.

en: _Security
lv: _Drošība

en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40
lv: Pieprasīt MPPE izmantošanu ar 40/128 bitu šifrēšanu vai visu.
    config: require-mppe, require-mppe-128 or require-mppe-40

en: Allow st_ateful encryption
lv: Atļaut st_ateful kompresiju

en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
    config: mppe-stateful (when checked)
lv: Ļaut MPPE izmantot stāvokļa saglabāšanas režīmu. Tāpat vispirms tiks mēģināts bezstāvokļa zežīms. 
    config: mppe-stateful (kad atzīmēts)

en: Allow _BSD data compression
lv: Atļaut _BSD datu kompresiju

en: Allow/disable BSD-Compress compression.
    config: nobsdcomp (when unchecked)
lv: Ļaut/dekativēt BSD-Compress saspiešanu.
    config: nobsdcomp (kad nav atzīmēts)

en: Allow _Deflate data compression
lv: Atļaut _Deflate datu kompresiju

en: Allow/disable Deflate compression.
    config: nodeflate (when unchecked)
lv: Ļaut/deaktivēt Deflate saspiešanu.
    config: nodeflate (kad nav atzīmēts)

en: Use TCP _header compression
lv: Izmantot TCP _galvenes kompresiju

en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit and the receive directions.
    config: novj (when unchecked)
lv: Atļaut/deaktivēt Van Jacobson stila TCP/IP galveņu saspiešanu gan sūtīšanas gan saņemšanas virzienā.
    config: novj (kad nav atzīmēts)

en: Misc
lv: Dažādi

en: Send PPP _echo packets
lv: Sūtīt PPP _atbalss paketi

en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
    config: lcp-echo-failure and lcp-echo-interval
lv: Sūtīt LCP atbalss pieprasījumus, lai redzētu, vai dalībnieks vēl ir dzīvs.
    config: lcp-echo-failure un lcp-echo-interval

en: could not create l2tp object
lv: nevarēja izveidot l2tp objektu

en: could not load UI widget
lv: nevarēja ielādēt UI sīkrīku

en: Compatible with Microsoft and other L2TP VPN servers.
lv: Savietojams ar Microsoft un citiem L2TP VPN serveriem.

en: All Available (Default)
lv: Visi pieejamie (noklusētais)

en: 128-bit (most secure)
lv: 128-bitu (visdrošākais)

en: 40-bit (less secure)
lv: 40-bitu (mazāk drošs)

en: object class '%s' has no property named '%s'
lv: objektu klasei “%s” nav īpašības ar nosaukumu “%s”

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
lv: objektu klases “%2$s” īpašība “%1$s” nav rakstāma

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
lv: objekta “%2$s” konstrukcijas īpašību “%1$s” nevar iestatīt pēc uzkonstruēšanas

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
lv: “%s::%s” nav derīgs īpašības nosaukums; “%s” nav GObject apakštips

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
lv: nevar iestatīt īpašību “%s” ar tipu “%s” no tipa “%s” vērtības

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
lv: tipa “%2$s” vērtība “%1$s” nav derīga vai ir ārpus tipa “%4$s” īpašības “%3$s” apgabala

en: unable to get editor plugin name: %s
lv: nevar ielādēt redaktora spraudni: %s

en: missing plugin file "%s"
lv: datnei “%s” trūkst spraudņa

en: cannot load editor plugin: %s
lv: nevar ielādēt redaktora spraudni: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
lv: nevar ielādēt ražotni %s no spraudņa: %s

en: unknown error creating editor instance
lv: nezināma kļūda, veidojot redaktora instanci

en: invalid gateway '%s'
lv: nederīga vārteja “%s”

en: invalid integer property '%s'
lv: nederīga veselā skaitļa īpašība “%s”

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
lv: nederīga būla īpašība “%s” (nav jā vai nē)

en: unhandled property '%s' type %s
lv: neapstrādāts īpašības “%s” tips %s

en: property '%s' invalid or not supported
lv: īpašība “%s” nederīga vai nav atbalstīta

en: No VPN configuration options.
lv: Nav VPN konfigurācijas opciju.

en: Missing required option '%s'.
lv: Trūkst vajadzīgās opcijas “%s”.

en: Missing VPN username.
lv: Trūkts VPN lietotājvārda.

en: Missing or invalid VPN password.
lv: Trūkst vai nav derīga VPN parole.

en: Invalid or missing L2TP gateway.
lv: Nederīga vai neesoša L2TP vārteja.

en: Don't quit when VPN connection terminates
lv: Neiziet, kad tiek pārtraukts VPN savienojums

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
lv: Aktivēt detalizētu atkļūdošanas reģistrēšanu (var atklāt paroles)

en: D-Bus name to use for this instance
lv: D-Bus nosaukums, ko izmantot šai instancei
