network-manager-openconnect master - en to as translation catalogue (16 entries)

en: Choose a Certificate Authority certificate...
as: এটা প্ৰমাণপত্ৰৰ অধিকাৰীৰ প্ৰমাণপত্ৰ বাচি লওক...

en: Choose your personal certificate...
as: আপোনাৰ ব্যক্তিগত প্ৰমাণপত্ৰ বাচি লওক...

en: Choose your private key...
as: আপোনাৰ ব্যক্তিগত চাবি বাচি লওক...

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.key)
as: PEM প্ৰমাণপত্ৰ (*.pem, *.crt, *.key)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
as: Cisco AnyConnect সুসঙ্গত VPN (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
as: যিকোনো Cisco AnyConnect SSL VPN ৰ সৈতে সুসঙ্গত ।

en: <b>General</b>
as: <b>সাধাৰণ</b>

en: Select A File
as: এটা নথিপত্ৰ বাচি লওক

en: _Gateway
as: গেটৱে (_G)

en: _Proxy
as: প্ৰক্সি (_P)

en: Allow Cisco Secure Desktop _trojan
as: Cisco সুৰক্ষীত ডেস্কটপ ট্ৰজানৰ অনুমতি দিয়ক (_t)

en: CSD _Wrapper Script
as: CSD _Wrapper লিপি

en: <b>Certificate Authentication</b>
as: <b>প্ৰমাণপত্ৰ প্ৰমাণীকৰণ</b>

en: _User Certificate
as: ব্যৱহাৰকাৰীৰ প্ৰমাণপত্ৰ (_U)

en: Private _Key
as: ব্যক্তিগত চাবি (_K)

en: Use _FSID for key passphrase
as: passphrase চাবিৰ কাৰণে FSID ব্যৱহাৰ কৰক (_F)
