network-manager-openconnect master - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Choose a Certificate Authority certificate...
bg: Избор на удостоверител на сертификат…

en: Choose your personal certificate...
bg: Избор на собствен сертификат…

en: Choose your private key...
bg: Избор на частен ключ…

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.key)
bg: Сертификати във формат PEM (*.pem, *.crt, *.key)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
bg: ВЧМ съвместима със Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
bg: ВЧМ съвместима със AnyConnect SSL.

en: <b>General</b>
bg: <b>Общи</b>

en: Select A File
bg: Избор на файл

en: _Gateway
bg: _Шлюз

en: _Proxy
bg: Сървър-_посредник

en: Allow Cisco Secure Desktop _trojan
bg: Включване на _троянския кон на Cisco Secure Desktop (CSD)

en: CSD _Wrapper Script
bg: _Скрипт за CSD

en: <b>Certificate Authentication</b>
bg: <b>Удостоверител</b>

en: _User Certificate
bg: Потребителски _сертификат

en: Private _Key
bg: Частен _ключ

en: Use _FSID for key passphrase
bg: Използване на _FSID за ключ
