network-manager-openconnect - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Choose a Certificate Authority certificate...
ca@valencia: Trieu un certificat d'autoritat de certificació...

en: Choose your personal certificate...
ca@valencia: Trieu el vostre certificat personal...

en: Choose your private key...
ca@valencia: Trieu la vostra clau privada...

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.key)
ca@valencia: Certificats PEM (*.pem, *.crt, *.key)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
ca@valencia: VPN compatible amb Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
ca@valencia: VPN SSL compatible amb Cisco AnyConnect.

en: Select A File
ca@valencia: Seleccioneu un fitxer

en: _Gateway
ca@valencia: _Passarel·la
