network-manager-openconnect - en to cs translation catalogue (1054 entries)

en: OpenConnect VPN client
cs: VPN klient OpenConnect

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
cs: Klient pro virtuální privátní sítě Cisco AnyConnect SLL VPN

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
cs: Podpora pro nastavení připojení k virtuálním privátním sítím SSL VPN pomocí OpenConnect.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
cs: Kompatibilní s Cisco AnyConnect, Juniper a sítěmi založenými na ocserv.

en: The NetworkManager Developers
cs: Vývojáři NetworkManageru

en: Connect to VPN “%s”
cs: Připojit k VPN „%s“

en: Connect to VPN
cs: Připojit k VPN

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
cs: <b>Certifikát je buď nedůvěryhodný nebo neplatný</b>

en: <b>Reason:
cs: <b>Důvod:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: I really know what I am doing
cs: Opravdu vím co dělám

en: Connect anyway
cs: Přesto připojit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: VPN host
cs: Server VPN

en: C_onnect
cs: Přip_ojit

en: Automatically start connecting next time
cs: Příště připojit automaticky

en: Select a host to fetch the login form
cs: Zvolte stroj pro získání přihlášovacího formuláře

en: Contacting host, please wait…
cs: Spojení je navazováno, čekejte prosím…

en: _Login
cs: Přih_lásit se

en: Save passwords
cs: Uložit hesla

en: Log
cs: Záznam

en: General
cs: Obecné

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
cs: Povolit  _trojského koně bezpečnostního skeneru (CSD)

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
cs: Obvyklé hodnoty: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
cs: Autentizace certifikátem

en: Use _FSID for key passphrase
cs: Použít _FSID jako heslo klíče

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
cs: Zabránit uživateli v ručním přijetí neplatných certifikátů

en: Software Token Authentication
cs: Softwarový ověřovací tiket

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
cs: RSA SecurID – přečteno ze souboru ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
cs: RSA SecurID – zadáno ručně

en: TOTP — manually entered
cs: TOTP – zadáno ručně

en: HOTP — manually entered
cs: HOTP – zadáno ručně

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
cs: Víceprotokolový klient VPN (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
cs: Kompatibilní s VPN Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect a Junos Pulse, a PAN GlobalProtect SSL.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
cs: Kompatibilní s VPN Cisco AnyConnect a Juniper Network Connect a Junos Pulse SSL.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
cs: VPN kompatibilní s Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
cs: Kompatibilní s Cisco AnyConnect SSL VPN.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
cs: Cisco AnyConnect nebo openconnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
cs: Kompatibilní s Cisco AnyConnect SSL VPN a také s ocserv

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
cs: Kompatibilní s  Juniper Network Connect

en: object class '%s' has no property named '%s'
cs: objektová třída „%s“ nemá vlastnost nazvanou „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
cs: vlastnost „%s“ objektové třídy „%s“ není zapisovatelná

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
cs: vytvoření vlastnosti „%s“ objektu „%s“ nemůže být nastaveno po vytváření

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
cs: „%s::%s“ není platný název vlastnosti; „%s“ není podtyp GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
cs: nelze nastavit vlastnost „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
cs: hodnota „%s“ typu „%s“ je mimo rozsah vlastnosti „%s“ typu „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
cs: nelze zjistit název zásuvného modulu editoru: %s

en: missing plugin file "%s"
cs: chybějící soubor zásuvného modulu „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
cs: nelze načíst editor zásuvného modulu: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
cs: nelze načíst generátor %s ze zásuvného modulu: %s

en: unknown error creating editor instance
cs: neznámá chyba vytváření instance editoru

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
cs: celočíselná vlastnost „%s“ je neplatná nebo mimo rozsah [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
cs: pravdivostní vlastnost „%s“ je neplatná (není ano či ne)

en: unhandled property “%s” type %s
cs: neošetřená vlastnost „%s“ typu %s

en: property “%s” invalid or not supported
cs: vlastnost „%s“ není platná nebo podorovaná

en: No VPN configuration options.
cs: Žádné volby nastavení VPN.

en: No VPN secrets!
cs: Žádná hesla VPN!

en: Could not find openconnect binary.
cs: Nelze nalézt program openconnect.

en: No VPN gateway specified.
cs: Nebyla zadána žádná brána VPN.

en: No WebVPN cookie provided.
cs: Nebyla poskytnuta žádná cookie WebVPN.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
cs: Neukončovat během ukončování spojení VPN

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
cs: Povolit podrobný ladicí výpis (může prozradit hesla)

en: D-Bus name to use for this instance
cs: Název použitý v D-Bus pro tuto instanci

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
cs: Služba nm-openconnect-service poskytuje integraci podpory pro Cisco AnyConnect SSL do aplikace NetworkManager.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
cs: Neplatná cookie „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
cs: Neočekávaný výsledek %d od serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1100 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
cs: Přidělení paměti selhalo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
cs: Přijat krátký paket (%d bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l884 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2702
en: Received data packet of %d bytes
cs: Přijat datový paket o velikosti %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l942 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
cs: SSL napsalo příliš mnoho bajtů! Požádáno o %d, posláno %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l960 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
cs: Naplánování znovuzanesení CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l967 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
cs: Opětovné navázání selhalo, pokus o new-tunnel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1040 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1197
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
cs: Posílá se nekomprimovaný datový paket %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1078 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
cs: Pokus o nové spojení DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
cs: Přijat DTLS paket 0x%02x z %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1252 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
cs: Naplánování znovuzanesení CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
cs: Opětovné navázání DTLS selhalo, připojuje se znovu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1268 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
cs: DTLS odhalování mrtvého protějšku zjistilo mrtvý protějšek!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
cs: Poslat DTLS DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1278 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
cs: Nepodařilo se poslat požadavek DPD. Očekává se odpojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1317 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
cs: Odesláno %d bajtů v DTLS paketu; odeslání DTLS vrátilo %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
cs: Odhlášení se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1345 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
cs: Úspěšně odhášeno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
cs: Zadejte prosím uživatelské jméno a heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
cs: Uživatelské jméno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
cs: Heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
cs: Výzva:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
cs: Přihlášení GlobalProtect vrátilo %s=%s (očekáváné %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
cs: Přihlášení GlobalProtect vrátil prázdné nebo chybějící %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
cs: Přihlášení GlobalProtect vrátilo %s=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
cs: Vyberte prosím bránu GlobalProtect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
cs: BRÁNA:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
cs: K dispozici je %d serverů s bránami:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
cs: Selhalo generování kódu OTP tokenu, deaktivuje se token

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
cs: Server není ani brána, ani portál GlobalProtect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
cs: Ignoruje se neznámý prvek odeslání formuláře „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
cs: Ignoruje se neznámý typ vstupu „%s“ ve formuláři

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
cs: Ignoruje se zdvojená volba „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
cs: Nepodařilo se obsloužit formulář s volbami method="%s", action="%s"

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
cs: Neznámé textové pole: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
cs: Selhala alokace paměti pro komunikaci s TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
cs: Podpora TNCC není zatím ve Windows implementována

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
cs: Žádná DSPREAUTH cookie, TNCC se nebude zkoušet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
cs: Selhalo spuštění skriptu TNCC %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
cs: Odeslán start, čeká se na odpověď od TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
cs: Selhalo čtení odpovědi od TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
cs: Přijata neúspěšná odpověď %s od TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
cs: Odpověď TNCC 200 OK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
cs: Druhá řádka odpovědi TNCC: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
cs: Získána nová DSPREAUTH cookie od TNCC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
cs: Neočekávaná řádka od TNCC po DSPREAUTH cookie: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
cs: Příliš mnoho neprázdných řádků od TNCC po DSPREAUTH cookie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
cs: Selhalo zpracování dokumentu HTML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
cs: Selhalo vyhledání nebo zpracování webového formuláře na přihlašovací stránce

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
cs: Vypisuje se neznámý formulář HTML:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
cs: Výběr formuláře nemá žádný název

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l206
en: name %s not input
cs: název %s ne vstup

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l213
en: No input type in form
cs: Žádný typ vstupu ve formuláři

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l225
en: No input name in form
cs: Žádný název vstupu ve formuláři

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
cs: Neznámý typ vstupu %s ve formuláři

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
cs: Prázdná odpověď od serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
cs: Nepodařilo se zpracovat odpověď serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
cs: Odpověď byla:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
cs: Obdrženo <client-cert-request> přestože nebylo požadováno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
cs: Odpověď XML nemá žádný uzel „auth“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
cs: Žádáno heslo ale nastaveno „--no-passwd“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
cs: Profil XML se nenahrává, protože SHA1 již souhlasí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
cs: Nepodařilo se otevřít spojení HTTPS s %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
cs: Selhalo odeslání požadavku GET pro nové nastavení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
cs: Stažený soubor s nastavením neodpovídá zamýšlenému SHA1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
cs: Nahrán nový profil XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1162
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
cs: Chyba: Spuštění „Cisco Secure Desktop“ není na této platformě zatím implementováno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
cs: Selhalo nastavení gid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
cs: Selhalo nastavení skupiny na %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
cs: Selhalo nastavení uid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
cs: Neplatný uživatel uid=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
cs: Nepodařilo se provést změnu na domovskou složku CSD „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
cs: Chyba: Server žádá o spuštění CSD hostscan.
    Musíte poskytnout odpovídající argument --csd-wrapper.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
cs: Chyba: Server nás požádal o stažení a spuštění trojského koně „Cisco Secure Desktop“.
    Tento prostředek je ve výchozím nastavení blokován z důvodů bezpečnosti, takže jej možná budete chtít povolit.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
cs: Do dočasné složky „%s“ nelze zapsat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
cs: Nepodařilo se otevřít dočasný soubor se skriptem CSD: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
cs: Nepodařilo se zapsat dočasný soubor se skriptem CSD: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
cs: Varování: spouštíte nezabezpečený kód CSD s oprávněním správce systému
    	 Použít volbu pro příkazový řádek „--csd-user“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
cs: Selhalo spuštění skriptu CSD %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
cs: Neznámá odpověď od serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
cs: Server požadoval certifikát SSL klienta poté co byl předložen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
cs: Server požadoval certifikát SSL klienta, žádný nebyl nastaven

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
cs: XML POST povolen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
cs: Obnova %s po 1 sekundě…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
cs: (chyba 0x%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
cs: (Chyba při popisování chyby)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
cs: CHYBA: Nelze inicializovat sokety

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
cs: KRITICKÁ CHYBA: Hlavní klíč DTLSDTLS je neinicializovaný. Nahlaste to prosím.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
cs: Chyba při vytváření požadavku HTTPS CONNECT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
cs: Chyba při získávání odpovědi HTTPS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
cs: Služba VPN nedostupná, důvod: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
cs: Obdržena nevhodná odpověď HTTP CONNECT (spojeno): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
cs: Obdržena odpověď CONNECT (spojeno): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l425
en: No memory for options
cs: Žádná paměť pro volby

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l435 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l324
en: <elided>
cs: <opomenuto>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
cs: X-DTLS-Session-ID není 64 znaků; je: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
cs: X-DTLS-Session-ID je neplatné; je: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
cs: Neznámé kódování obsahu DTLS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
cs: Neznámé kódování obsahu CSTP %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
cs: Nepřijato žádné MTU. Ruší se

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
cs: CSTP spojeno. DPD %d, (udržet naživu) Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
cs: Nastavení komprimace se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
cs: Přidělení vyrovnávací paměti pro sbalení se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l823
en: inflate failed
cs: rozbalení se nepodařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
cs: Dekomprimace LZS selhala: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
cs: Selhala dekomprimace LZ4

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
cs: Neznámý typ komprimace %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l871
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
cs: Přijat komprimovaný datový paket %s, %d bajtů (bylo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
cs: deflate se nezdařila %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
cs: Neočekávaná délka paketu. Funkce SSL_read vrátila %d ale paket je

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
cs: Obdržen požadavek CSTP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
cs: Obdržena odpověď CSTP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
cs: Obdrženo CSTP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l954
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
cs: Přijat nezabalený datový paket %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
cs: Přijato odpojení serveru: %02x „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
cs: Přijato odpojení serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
cs: Přijat zabalený paket v režimu !deflate

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
cs: přijat paket pro ukončení serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
cs: Neznámý paket %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1132 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
cs: CSTP odhalování mrtvého protějšku zjistilo mrtvý protějšek!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1049 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
cs: Znovupřipojení se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1152 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
cs: Poslat CSTP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1163 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
cs: Poslat CSTP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1208
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
cs: Posílá se datový paket o velikosti %d bajtů (bylo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
cs: Poslat paket BYE: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/digest.c#l252
en: Attempting Digest authentication to proxy
cs: Pokus o ověření k proxy metodou Digest

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/digest.c#l255
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
cs: Zkouší se ověření Digest vůči serveru „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
cs: Pokus o připojení DTLS s existujícím fd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
cs: Žádná adresa DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
cs: Server nenabídl žádnou volbu pro zašifrování DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
cs: Žádné DTLS, když spojeno přes proxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
cs: DTLS inicializováno. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
cs: Přijat neznámý paket (len %d): %02x %02x %02x %02x…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
cs: Toto TOS: %d, předchozí TOS: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l228
en: UDP setsockopt
cs: Volba pro soket UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
cs: Obdržen požadavek DTLS DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
cs: Nepodařilo se poslat odpověď DPD. Očekává se odpojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
cs: Obdržena odpověď DTLS DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
cs: Obdrženo DTLS Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
cs: Přijat komprimovaný DTLS paket, přičemž komprese nebyla povolena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
cs: Neznámý typ DTLS paketu %02x, len %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
cs: Poslat DTLS Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
cs: Nepodařilo se poslat požadavek na zachování spojení. Očekává se odpojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l500
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
cs: Zahajuje se detekce MTU (min=%d, max=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l534
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
cs: Odesílá se sonda MTU DPD (%u bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
cs: Nepodařilo se poslat požadavek DPD (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l561
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
cs: Příliš dlouhé trvání detekční smyčky MTU, převezme se vyjednané MTU.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l565
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
cs: Příliš dlouhé trvání detekční smyčky MTU. MTU nastaveno na %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l582
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
cs: Při detekci MTU byl přijat neočekávaný paket (%.2x), přeskakuje se.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l589
en: No response to size %u after %d tries; declare MTU is %u
cs: Žádná odpověď na délku %u po %d pokusech; deklarované MTU je %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l596
en: Failed to recv DPD request (%d)
cs: Nepodařilo se přijmout požadavek DPD (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l600
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
cs: Sonda MTU DPD byla přijata (%u bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l653
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
cs: Detekována MTU %d bajtů (bylo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
cs: Nedetekována žádná změna MTU (bylo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l61
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
cs: Přijímá se očekávaný paket ESP se pořadovým číslem %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l91
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
cs: Přijímá se paket ESP s pořadovým číslem %u, který je novější než je očekáváno (očekáváno %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
cs: Zahazuje se starý ESP paket se sekv. č. %u (očekáváno %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
cs: Toleruje se starý paket ESP s pořadovým číslem %u (očekáváno %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
cs: Zahazuje se opakovaný ESP paket se sekv. č. %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
cs: Toleruje se opakovaný paket ESP s pořadovým číslem %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l136
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
cs: Přijímá se mimo pořadí paket ESP s pořadovým číslem %u (očekáváno %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l68
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
cs: Parametry pro %s ESP: SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l71
en: ESP encryption type %s key 0x%s
cs: Typ šifrování ESP %s klíč 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l74
en: ESP authentication type %s key 0x%s
cs: Typ ověření ESP %s klíč 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l93
en: incoming
cs: příchozí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l94
en: outgoing
cs: odchozí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
cs: Odeslány sondy ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l212
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
cs: Přijat ESP paket s neplatným SPI 0x%x, pořadové čislo %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l218
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
cs: Přijat ESP paket s neplatným SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l246
en: Invalid padding length %02x in ESP
cs: Neplatná délka výplně %02x v ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l258
en: Invalid padding bytes in ESP
cs: Neplatné bajty výplně v ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l267
en: ESP session established with server
cs: Spojení ESP se serverem bylo ustaveno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l278
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
cs: Selhala alokace paměti pro dešifrování ESP paketu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l284
en: LZO decompression of ESP packet failed
cs: Selhala dekomprimace LZO ESP paketu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l290
en: LZO decompressed %d bytes into %d
cs: Dekomprimováno LZO o velikosti %d bajtů do %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l304
en: Rekey not implemented for ESP
cs: Výměna klíčů není pro ESP implementována

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l308
en: ESP detected dead peer
cs: ESP detekovalo mrtvý protějšek

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l316
en: Send ESP probes for DPD
cs: Odeslat sondy ESP pro DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l323
en: Keepalive not implemented for ESP
cs: Pro ESP není funkce keepalive implementována

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l395
en: Requeueing failed ESP send: %s
cs: Znovuzařazení neúspěšného odeslání ESP do fronty: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l402
en: Failed to send ESP packet: %s
cs: Selhalo odeslání ESP paketu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l477
en: Failed to generate random keys for ESP
cs: Selhalo generování náhodných klíčů pro ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l484
en: Failed to generate initial IV for ESP
cs: Selhalo generování počátečního IV pro ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l403
en: Got WINS/NBNS server %s
cs: Přijat server WINS/NBNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l384
en: Idle timeout is %d minutes.
cs: Časový limit nečinnosti je %d minut.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l194
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
cs: Odkládá se obnovení DTLS, dokud CSTP nevygeneruje PSK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l202
en: Failed to generate DTLS priority string
cs: Selhalo generování řetězce DTLS priority

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
cs: Nezdařilo se nastavit DTLS prioritu: „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
cs: Selhala alokace přihlašovacích údajů: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
cs: Selhalo generování klíče DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
cs: Nezdařilo se nastavit klíč DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
cs: Selhalo nastavení přihlašovacích údajů DTLS PSK: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
cs: Neznámé parametry DTLS pro požadované CipherSuite „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
cs: Nezdařilo se nastavení parametrů sezení DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
cs: Selhala inicializace DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l645
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
cs: MTU protějšku %d je příliš malé pro povolení DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l656
en: DTLS MTU reduced to %d
cs: DTLS MTU snížena na %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l665
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
cs: Obnovení relace DTLS selhalo. Podezření na útok typu MITM. DTLS bude zakázáno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
cs: Nezdařilo se nastavit DTLS MTU: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
cs: DTLS spojení sestaveno (použito GnuTLS). Šifrování: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l683
en: DTLS connection compression using %s.
cs: Použitá komprimace připojení DTLS: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
cs: Podání ruky DTLS překročilo čas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
cs: Navázání DTLS se nezdařilo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l566
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
cs: (Firewall vám nedovoluje odesílání paketů UDP?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l57
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
cs: Selhala inicializace algoritmu ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l67
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
cs: Selhala inicializace ESP HMAC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l172
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
cs: Selhal výpočet HMAC pro ESP paket: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l166
en: Received ESP packet with invalid HMAC
cs: Přijat paket s neplatným HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l148
en: Decrypting ESP packet failed: %s
cs: Selhalo dešifrování ESP paketu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l164
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
cs: Selhalo šifrování ESP paketu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
cs: Nelze získat dobu vypršení certifikátu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1706
en: Client certificate has expired at
cs: Certifikát klienta vypršel v

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1712
en: Client certificate expires soon at
cs: Certifikát klienta brzy vyprší v

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l877
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
cs: Selhalo načtení položky „%s“ z úložiště klíčů: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor s klíčem/certifikátem %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se zjistit informace o souboru s klíčem/certifikátem %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
cs: Nepodařilo se alokovat paměť pro certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
cs: Nepodařilo se načíst certifikát do paměti: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
cs: Selhalo nastavení datové struktury PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l635
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
cs: Nepodařilo se dešifrovat PKCS#12 soubor certifikátu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l641
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
cs: Vložte heslo k PKCS#12:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
cs: Selhalo zpracování PKCS#12 souboru: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
cs: Selhalo nahrání PKCS#12 certifikátu : %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
cs: Nelze inicializovat haš MD5: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
cs: Chyba haše MD5: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
cs: Chybějící DEK-Info: hlavička zašifrovaného klíče OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
cs: Nelze určit způsob šifrování PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
cs: Nepovolený způsob šifrování PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
cs: Neplatná sůl v šifrovaném souboru PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
cs: Chyba base64 dekódování šifrovaného souboru PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
cs: Šifrovaný soubor PEM je příliš krátký

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
cs: Selhala inicializace šifry pro dešifrování souboru PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
cs: Selhalo dešifrování klíče PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
cs: Selhalo dešifrování klíče PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l506
en: Enter PEM pass phrase:
cs: Vložte heslovou frázi k PEM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
cs: Program byl sestaven bez podpory systémového klíče

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
cs: Program byl sestaven bez podpory PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
cs: Používá se certifikát PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
cs: Používá se systémový certifikát %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
cs: Chyba nahrání certifikátu z PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
cs: Chyba nahrání systémového certifikátu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l937
en: Using certificate file %s
cs: Používá se soubor s certifikátem %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
cs: Soubor PKCS#11 neobsahoval certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
cs: V souboru nebyl nalezen žádný certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
cs: Nahrání certifikátu selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
cs: Používá se systémový klíč %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
cs: Chyba inicializace struktury soukromého klíče: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
cs: Chyba importu systémového klíče %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
cs: Zkouší se adresa URL klíče PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
cs: Chyba inicializace struktury klíče PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
cs: Chyba importu PKCS#11 URL %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
cs: Používá se klíč PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
cs: Chyba importu klíče PKCS#11 do struktury soukromého klíče: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
cs: Používá se soubor %s se soukromým klíčem

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l761
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory pro TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory pro TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
cs: Selhala interpretace souboru PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
cs: Selhalo načtení soukromého klíče PKCS#1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
cs: Selhalo načtení soukromého klíče jako PKCS#8: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1087 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
cs: Selhalo dešifrování souboru s certifikátem PKCS#8

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
cs: Selhalo zjištění typu soukromého klíče %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1097
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
cs: Vložte heslo k PKCS#8:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
cs: Nezdařilo se získat ID klíče: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
cs: Chyba podpisu testovacích dat soukromým klíčem: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
cs: Chyba ověření podpisu proti certifikátu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
cs: Nebyl nalezen žádný certifikát SSL odpovídající soukromému klíči

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l666 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l821
en: Using client certificate '%s'
cs: Používá se certifikát klienta „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
cs: Selhala alokace paměti pro certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1741
en: Got no issuer from PKCS#11
cs: Z PKCS#11 nebyl získán žádný vydavatel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
cs: Selhala alokace paměti pro podpůrné certifikáty

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
cs: Přidává se podpůrná CA „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
cs: Selhal import X509 certifikátu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
cs: Nastavení PKCS#11 certifikátu selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
cs: Nastavení seznamu odvolaných certifikátů selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1911
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
cs: Soukromý klíč nejspíš nepodporuje RSA-PSS. Vypíná se TLSv1.3

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
cs: Nastavení certifikátu selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
cs: Server nepředložil žádný certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
cs: Chyba při porovnání certifikátu serveru v rámci opětovného navázání spojení: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1627
en: Server presented different cert on rehandshake
cs: Server při opětovném navazování spojení předložil jiný certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1630
en: Server presented identical cert on rehandshake
cs: Server při opětovném navazování spojení předložil stejný certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
cs: Chyba inicializace X509 struktury certifikátu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
cs: Chyba při importu certifikátu serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2115
en: Could not calculate hash of server's certificate
cs: Nelze vypočítat haš certifikátu serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
cs: Chyba kontroly stavu certifikátu serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
cs: odvolaný certifikát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
cs: podepisující nenalezen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
cs: podepisující není certifikát CA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
cs: nedůvěryhodný algoritmus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
cs: certifikát ještě nebyl aktivován

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
cs: platnost certifikátu vypršela

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
cs: selhalo ověření podpisu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1507 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1663
en: certificate does not match hostname
cs: certifikát neodpovídá názvu hostitele

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1506 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1669
en: Server certificate verify failed: %s
cs: Ověření osvědčení serveru se nezdařilo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
cs: Selhala alokace paměti pro certifikáty ze souboru CA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
cs: Selhalo čtení certifikátů ze souboru CA: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor CA „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1896
en: Loading certificate failed. Aborting.
cs: Načtení certifikátu se nezdařilo. Ruší se.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1976
en: SSL negotiation with %s
cs: Jednání SSL s %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2002
en: SSL connection cancelled
cs: Spojení SSL bylo zrušeno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
cs: Selhalo spojení SSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
cs: GnuTLS skončilo nekritickou chybou při navazování spojení: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
cs: Požadován PIN pro %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
cs: Nesprávný PIN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
cs: Toto je poslední pokus před uzamčením!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
cs: Do uzamčení zbývá pouze několik pokusů!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
cs: Zadejte PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2152
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
cs: Nepodporovaný algoritmus OATH HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2779
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
cs: Nepodařilo se vypočítat OATH HMAC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2841 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2267
en: Established EAP-TTLS session
cs: EAP-TTLS spojení bylo sestaveno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
cs: Podpisová funkce TPM požadovala %d bajtů.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
cs: Selhalo vytvoření objektu haše TMP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
cs: Selhalo nastavení hodnoty v objektu haše TMP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
cs: Podpisový haš TPM selhal: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
cs: Chyba při dekódování binárních dat klíče TSS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
cs: Chyba v binárních datech klíče TSS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
cs: Vytvoření kontextu TPM selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
cs: Připojení kontextu TPM selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
cs: Nahrání TPM SRK klíče selhalo:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
cs: Selhalo nahrání objektu politiky TPM SRK: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
cs: Nastavení TPM PIN kódu selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
cs: Selhalo načtení binárních dat klíče TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
cs: Zadejte TPM SRK PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
cs: Selhalo vytvoření objektu se zásadami pro klíč: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
cs: Selhalo přiřazení politiky klíči: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
cs: Zadatejte PIN klíče TPM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
cs: Nastavení PIN klíče selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l95
en: Unknown TPM2 EC digest size %d
cs: Neznámá velikost TPM2 EC digest %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l247
en: Error decoding TSS2 key blob: %s
cs: Chyba při dekódování binárních dat klíče TSS2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l257
en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
cs: Selhalo vytvoření typu ASN.1 pro TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l266
en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
cs: Selhalo dekódování ASN.1 klíče TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l274
en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
cs: Selhala analýza OID typu TPM2 klíče: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l280
en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
cs: Klíč TPM2 je neznámého OID typu %s namísto %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l298
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
cs: Selhalo zpracování rodiče klíče TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l319
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
cs: Selhalo zpracování prvku veřejného klíče TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l324
en: Failed to parse TPM2 privkey element
cs: Selhalo zpracování prvku soukromého klíče TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l329
en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
cs: Zpracován klíč TPM2 s rodičem %x, prázdné ověření %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l433
en: TPM2 digest too large: %d > %d
cs: TPM2 digest je příliš velký: %d > %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
cs: Heslo TPM2 je příliš dlouhé, bude oříznuto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
cs: vlastník

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l197
en: endorsement
cs: schválení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l198
en: platform
cs: platforma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
cs: Vytváří se primární klíč pod hierarchií %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
cs: Zadejte heslo TPM2 %s hierarchie:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_TR_SetAuth z TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l230
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
cs: Selhalo ověření vlastníka při volání Esys_CreatePrimary z TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l235
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_CreatePrimary z TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
cs: Ustavuje se spojení s TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_Initialize z TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l267
en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
cs: TPM2 už bylo spuštěno,  proto se v tmp2tss.log objevuje falešné selhání.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l270
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_Startup z TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l283
en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_TR_FromTPMPublic pro obsluhu 0x%x: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l307 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter TPM2 parent key password:
cs: Zadejte heslo rodičovského klíče TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l322
en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
cs: Načítají se binární data klíče TPM2, rodič %x.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l330
en: TPM2 Esys_Load auth failed
cs: Selhalo ověření při volání Esys_Load z TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l336
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_Load z TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l346
en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
cs: Selhalo volání Esys_FlushContext z TPM2 pro vygenerování primárního klíče: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l380 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l476
en: Enter TPM2 key password:
cs: Zadejte heslo klíče TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l434
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
cs: Selhalo ověření při volání Esys_RSA_Decrypt z TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l440 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l530
en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
cs: TPM2 selhalo při generování podpisu RSA: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l420
en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
cs: Podpisová funkce TPM2 EC požadovala %d bajtů.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l524
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
cs: Selhalo ověření pří volání Esys_Sign z TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l512
en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
cs: Neplatná obsluha TPM2 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l596 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l529
en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
cs: Selhal import dat soukromého klíče TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l605 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l539
en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
cs: Selhal import dat veřejného klíče TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l619 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l550
en: Unsupported TPM2 key type %d
cs: Nepodporování typ %d klíče TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l55
en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
cs: Operace %s TPM2 selhala (%d): %s%s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l202
en: Challenge: %s
cs: Výzva: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l390
en: Non-standard SSL tunnel path: %s
cs: Nestandartní cesta tunelu SSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l394
en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
cs: Časový limit tunelu (interval obnovy klíče) je %d minut.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l406
en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
cs: Adresa brány v nastavení XML (%s) se liší od adresy externí brány (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l486
en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
cs: Nastavení GlobalProtect poslalo ipsec-mode=%s (očekáváno esp-tunnel)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l494 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l775
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
cs: Klíče ESP jsou ignorovány, protože v tomto sestavení chybí podpora ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l514
en: Unknown GlobalProtect config tag <%s>: %s
cs: Neznámý GlobalProtect konfigurační parametr <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l614
en: ESP disabled
cs: ESP zakázáno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l616
en: No ESP keys received
cs: Nebyl přijat žádný klíč ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l618
en: ESP support not available in this build
cs: Podpora ESP není v tomto sestavení k dispozici

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l630
en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
cs: Nebylo přijato žádné MTU. Vypočítáno %d pro %s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l657
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
cs: Připojuje se koncový bod tunelu HTTPS…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l679
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
cs: Chyba při získávání odpovědi HTTPS GET-tunnel.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l688
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
cs: Brána se odpojila ihned po požadavku GET-tunnel.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l862
en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
cs: Chyba: Spuštění skriptu „HIP Report“ není na této platformě zatím implementováno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l899
en: HIP script '%s' exited abnormally
cs: Skript HIP „%s“ skončil neobvykle

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l904
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
cs: Skript HIP „%s“ vrátil nenulový stav: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l914
en: HIP report submission failed.
cs: Odeslání hlášení HIP selhalo.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l916
en: HIP report submitted successfully.
cs: Hlášení HIP bylo úspěšně odesláno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l952
en: Failed to exec HIP script %s
cs: Selhalo spuštění skriptu HIP %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l966
en: Gateway says HIP report submission is needed.
cs: Brána říká, že je zapotřebí odeslat hlášení HIP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l970
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
cs: Brána říká, že není zapotřebí odeslat hlášení HIP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1027
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
cs: Tunel ESP byl připojen, opouští se hlavní smyčka HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1054
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
cs: Selhalo připojení tunelu ESP, místo něj se použije HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1091
en: Packet receive error: %s
cs: Chyba při příjmu paketu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1112
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
cs: Neočekávaná délka paketu. Funkce SSL_read vrátila %d (včetně 16 bajtů hlavičky), ale payload_len v hlavičce je %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1122
en: Got GPST DPD/keepalive response
cs: Obdržena odpověď GPST DPD/keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1126
en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
cs: Bylo očekáváno 0000000000000000 jako posledních 8 bajtů v hlavičce paketu DPD/keepalive, ale obdrženo bylo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1133
en: Received IPv%d data packet of %d bytes
cs: Přijat datový paket IPv%d, %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1138
en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
cs: Bylo očekáváno 0100000000000000 jako posledních 8 bajtů v hlavičce paketu, ale obdrženo bylo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1151
en: Unknown packet. Header dump follows:
cs: Neznámý paket. Zde je výpis hlavičky:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1223
en: GlobalProtect rekey due
cs: Důvod obnovy klíče GLobalProtect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1228
en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
cs: Odhalování mrtvého protějšku GPST odhalilo mrtvý protějšek!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1248
en: Send GPST DPD/keepalive request
cs: Poslat požadavek GPST DPD/keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1271
en: Sending IPv%d data packet of %d bytes
cs: Odesílá se datový paket IPv%d, %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
cs: Chyba importu jména GSSAPI pro ověření:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
cs: Chyba generování odpovědi GSSAPI:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l145
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
cs: Pokus o ověření k proxy metodou GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
cs: Pokus o ověření k serveru metodou GSSAPI '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
cs: Ověření GSSAPI dokončeno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
cs: Příliš dlouhý token GSSAPI (%zd bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
cs: Odesílá se %zu bajtů tokenu GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l232
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
cs: Selhalo odeslání autentizačního tokenu GSSAPI na proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l267
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
cs: Selhalo získání autentizačního tokenu GSSAPI z proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l246
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
cs: Server SOCKS ohlásil selhání kontextu GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l250
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
cs: Neznámý stavový kód GSSAPI odpovědi (0x%02x) od serveru SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l271
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získán token GSSAPI, %zu bajtů: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l297
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
cs: Posílá se vyjednání ochrany GSSAPI %zu bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l302
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
cs: Selhalo poslání odpovědi na ochranu GSSAPI k proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l310 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l320
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
cs: Selhalo získání odpovědi GSSAPI ochrany z proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l325
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získána odpověd GSSAPI ochrany %zu bajtů: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l335
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
cs: Neplatná odpověď GSSAPI ochrany z proxy (%zu bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l407
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
cs: Prosy SOCKS požaduje integritu zprávy, která není podporována

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l411
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
cs: Proxy SOCKS požaduje důvěrnost zprávy, která není podporována

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l415
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
cs: Proxy SOCKS požaduje neznámý typ ochrany 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l69
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
cs: Pokus o ověření k proxy metodou HTTP Basic

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l71
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
cs: Zkouší se ověření vůči serveru „%s“ metodou HTTP Basic

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l153
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
cs: Proxy požadovala ověření Basic, které je ale ve výchozím nastavení zakázáno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l156
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
cs: Server „%s“ požadoval ověření Basic, které je ale ve výchozím nastavení zakázáno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
cs: Žádná další ověřovací metoda k vyzkoušení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
cs: Žádná paměť pro přidělení cookies

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
cs: Nepodařilo se zpracovat odpověď HTTP „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
cs: Obdržena odpověď HTTP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
cs: Přehlíží se odpověď neznámého HTTP, řádek „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
cs: Nabídnuta neplatná sušenka: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
cs: Ověření osvědčení SSL se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
cs: Tělo odpovědi má zápornou velikost (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
cs: Neznámé kódování-přenosu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
cs: Tělo HTTP %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
cs: Chyba při čtení těla odpovědi HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
cs: Chyba při natahování hlavičky kusu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
cs: Chyba při natahování těla odpovědi HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l474
en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
cs: Chyba v rozkouskovaném dekódování. Očekáváno „“, obdrženo: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
cs: Tělo HTTP 1.0 nelze přijmout bez zavření spojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
cs: Nepodařilo se zpracovat přesměrovanou adresu (URL) „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
cs: Nelze následovat přesměrování na non-https URL „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
cs: Přidělení nové cesty pro relativní přesměrování se nezdařilo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1015
en: request granted
cs: požadavek schválen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1016
en: general failure
cs: obecné selhání

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
cs: spojení podle souboru pravidel nepovoleno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1018
en: network unreachable
cs: síť nedosažitelná

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1019
en: host unreachable
cs: hostitel nedosažitelný

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
cs: spojení cílovým hostitelem odmítnuto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1021
en: TTL expired
cs: TTL vypršel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
cs: příkaz nepodporován/chyba protokolu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1023
en: address type not supported
cs: typ adresy nepodporován

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
cs: Server SOCKS požadoval uživatelské jméno/heslo, ale žádné není k dispozici

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
cs: Uživatelské jméno/heslo pro ověření SOCKS musí být < 255 bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při zápisu požadavku na ověření do proxy SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při čtení odpovědi týkající se ověřen z proxy SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
cs: Neočekávaná odpověď týkající se ověřen z proxy SOCKS: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
cs: Ověřeno vůči serveru SOCKS s použitím hesla

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
cs: Ověření vůči serveru SOCKS pomocí hesla selhalo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
cs: Server SOCSKS požadoval ověření GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
cs: Server SOCKS požadoval ověření heslem

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
cs: Server SOCKS požaduje ověření

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1173
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
cs: Server SOCKS požadoval neznámý typ ověření %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
cs: Požadavek na spojení proxy SOCKS do %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při zápisu odpovědi spojení do proxy SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při čtení odpovědi spojení z proxy SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
cs: Neočekávaná odpověď spojení z proxy SOCKS: %02x %02x…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
cs: Chyba proxy SOCKS %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
cs: Chyba proxy SOCKS %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
cs: Neočekávaný typ adresy %02x v odpovědi spojení SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
cs: Požadavek na spojení proxy HTTP do %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
cs: Poslání požadavku na proxy se nezdařilo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
cs: Požadavek na SPOJENÍ proxy se nezdařil: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
cs: Neznámý typ proxy „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
cs: Podporovány pouze proxy HTTP nebo socks(5)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l166
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
cs: Kompatibilní s Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l187
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
cs: Kompatibilní s Pulse Connect Secure SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
cs: Neznámý protokol VPN „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
cs: Přeloženo s knihovnou SSL bez podpory Cisco DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
cs: Nepřijata žádná adresa IP. Ruší se

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou adresu Legacy IP (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou síťovou masku Legacy IP (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou adresu IPv6  (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou síťovou masku IPv6  (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l567
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
cs: Konfigurace IPv6 byla získána, ale MTU %d je příliš malé.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1096
en: Failed to parse server URL '%s'
cs: Nepodařilo se zpracovat URL serveru „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1102
en: Only https:// permitted for server URL
cs: Pro URL serveru je povoleno pouze https://

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1525
en: Unknown certificate hash: %s.
cs: Neznámý haš certifikátu: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1559
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
cs: Délka poskytnutého otisku je menší než požadovaná (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1616
en: No form handler; cannot authenticate.
cs: Není čím zpracovat formulář; nelze autentizovat.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
cs: Kritická chyba při zpracování příkazové řádky

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
cs: Selhala funkce ReadConsole(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l510
en: Error converting console input: %s
cs: Chyba konverze vstupu konzole: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
cs: OpenSSL není k dispozici

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l725
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
cs: POZOR: program neobsahuje podporu DTLS a/nebo ESP. Projeví se to nižším výkonem.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l737
en: Supported protocols:
cs: Podporované protokoly:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l757
en:  (default)
cs:  (výchozí)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l754
en: Set VPN protocol
cs: Nastavit protokol VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
cs: Nezdařila se alokace řetězce ze standardního vstupu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
cs: Nelze zpracovat tuto cestu „%s“ ke spustitelným souborům

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
cs: Alokace cesty pro vpnc-script selhala

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l935
en: Override hostname '%s' to '%s'
cs: Přepsat název stroje „%s“ na „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
cs: Použití:  openconnect [volby] <server>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l949
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
cs: Otevřený klient pro více protokolů VPN, verze %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l951
en: Read options from config file
cs: Načíst volby z konfiguračního souboru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l952
en: Report version number
cs: Nahlásit číslo verze

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l953
en: Display help text
cs: Zobrazit text s nápovědou

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l957
en: Authentication
cs: Ověření

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l958
en: Set login username
cs: Nastavit přihlašovací jméno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
cs: Zakázat ověření heslem/SecurID

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
cs: Nečekat uživatelský vstup, ukončit pokud je požadováno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l961
en: Read password from standard input
cs: Číst heslo ze standardního vstupu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
cs: Vybrat autentizační skupinu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l963
en: Provide authentication form responses
cs: Poskytnout odpovědi ověřovacího formuláře

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
cs: Použít certifikát klienta SSL CERT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
cs: Použít soubor KEY se soukromým klíčem SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
cs: Varovat, když je život certifikátu < DNY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l967
en: Set login usergroup
cs: Nastavit uživatelskou skupinu přihlášení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
cs: Nastavit heslovou frázi pro klíč nebo PIN pro TPM SRK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
cs: Heslovou frází klíče je FSID souborového systému

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
cs: (POZNÁMKA: knihovna libstoken (RSA SecurID) je v tomto sestavení vypnuta)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l977
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
cs: (POZNÁMKA: podpora Yubikey OATH je pro toto sestavení vypnuta)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l980
en: Server validation
cs: Ověření serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l982
en: Disable default system certificate authorities
cs: Zakázat výchozí systémové certifikační autority

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
cs: Soubor s certifikátem pro ověření serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l985
en: Internet connectivity
cs: Připojení k Internetu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l987
en: Set proxy server
cs: Nastavit proxy server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
cs: Nastavit ověřovací metodu proxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l989
en: Disable proxy
cs: Zakázat Proxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
cs: Použít libproxy pro automatickou konfiguraci proxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
cs: (POZNÁMKA: libproxy je v tomto sestavení vypnuta)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
cs: Pro připojení k HOST použít IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l997
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
cs: Nastavit místní port pro datagramy DTLS a ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l999
en: Authentication (two-phase)
cs: Ověření (dvoufázové)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1000
en: Use authentication cookie COOKIE
cs: Použít ověřovací cookie COOKIE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
cs: Číst cookie ze standardního vstupu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
cs: Pouze autentizovat a vypsat informace o přihlášení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1003
en: Fetch and print cookie only; don't connect
cs: Pouze získat a vypsat cookie: nepřipojovat se

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1004
en: Print cookie before connecting
cs: Před připojením vypsat cookie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1007
en: Process control
cs: Správa procesu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
cs: Pokračovat po spuštění na pozadí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
cs: Zapsat PID služby do tohoto souboru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
cs: Po připojení zahodit oprávnění

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1013
en: Logging (two-phase)
cs: Ověření (dvoufázové)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
cs: Použít syslog pro záznam zpráv o průběhu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1017
en: More output
cs: Podrobnější výstup

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1018
en: Less output
cs: Stručnější výstup

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1019
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
cs: Uložit autentizační provoz HTTP (vyplývá z --verbose)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
cs: Předřadit časové razítko ke zprávě o průběhu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1022
en: VPN configuration script
cs: Skript pro nastavení VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
cs: Použít IFNAME jako rozhraní tunelu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
cs: Příkazová řádka pro použití konfiguračního skriptu kompatibilního s vpnc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1025
en: default
cs: výchozí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
cs: Posílat provoz do „skriptu“, ne na rozhraní tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1030
en: Tunnel control
cs: Správa tunelu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
cs: Nedotazovat se na IPv6 konektivitu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1032
en: XML config file
cs: Konfigurační XML soubor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
cs: Vyžádat MTU od serveru (jen pro zastarelé servery)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
cs: Zjistit MTU cesty na/z serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1035
en: Enable stateful compression (default is stateless only)
cs: Povolit stavovou komprimaci (výchozí je jen bezstavová)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1036
en: Disable all compression
cs: Zakázat veškerou komprimaci

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
cs: Vyžaduje se perfect forward secrecy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1039
en: Disable DTLS and ESP
cs: Zakázat DTLS a ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
cs: Algoritmy OpenSSL podporované pro DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
cs: Nastavit limit fronty paketu na LEN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1043
en: Local system information
cs: Informace o místním systému

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
cs: Pole User-Agent: HTTP hlavičky

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1045
en: Local hostname to advertise to server
cs: Místní název stroje, který bude oznámen serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1048
en: reported version string during authentication
cs: řetězec verze oznámený během ověřování

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1049
en: default:
cs: výchozí:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1051
en: Trojan binary (CSD) execution
cs: Binární (CSD) spuštění trojského koně

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1053
en: Drop privileges during trojan execution
cs: Zahodit oprávnění při spuštění trojana

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1054
en: Run SCRIPT instead of trojan binary
cs: Spusit SCRIPT místo programu trojan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1058
en: Server bugs
cs: Chyby serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
cs: Vypnout přepoužití HTTP spojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
cs: Nepokoušet se o autentizaci XML POST

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
cs: Nepodařilo se alokovat řetězec

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
cs: Selhalo čtení řádky ze souboru s nastavením:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
cs: Nerozpoznaná volba na řádku %d: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
cs: Volba „%s“ nemůže mít argument na řádku %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
cs: Volba „%s“ vyžaduje argument na řádku %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
cs: Neplatný uživatel „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
cs: Neplatné ID uživatele „%d“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1569
en: in progress
cs: probíhá

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1572
en: disabled
cs: zakázáno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
cs: Nepodařilo se otevřít „%s“ pro zápis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
cs: Pokračuje se na pozadí; PID %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
cs: POZOR: nelze nastavit národní prostředí: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
cs: Nepodařilo se alokovat strukturu vpninfo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
cs: V konfiguračním souboru nelze použít volbu „config“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
cs: Nelze otevřít soubor „%s“ s nastavením: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1873
en: Invalid compression mode '%s'
cs: Neplatný režim komprimace „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
cs: Selhala alokace paměti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
cs: Chybí dvojtečka ve volbě převodu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
cs: MTU %d je příliš malé

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2054
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
cs: Volba --no-cert-check nebyla bezpečná a proto byla odstraněna.
    Opravte svůj serverový certifikát nebo mu důvěřujte pomocí --servercert.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
cs: Nulová délka fronty není povolena; použije se 1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
cs: OpenConnect verze %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
cs: Neplatný režim softwarového tokenu „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
cs: Příliš mnoho argumentů v příkazové řádce

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2217
en: No server specified
cs: Nebyl zadán žádný server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
cs: Nepodařilo se vytvořit spojení SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2360
en: Set up UDP failed; using SSL instead
cs: Nastavení UDP selhalo; bude použito SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
cs: Neposkytnut žádný argument  --script; DNS a nasměrování nenastaveno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2368
en: See %s
cs: Více na %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
cs: Uživatel požadoval opětovné připojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
cs: Sezení bylo uzavřeno serverem; končí se.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
cs: Neznámá chyba; končí se.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
cs: Nepodařilo se otevřít %s pro zápis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
cs: Nepodařilo se zapsat nastavení do %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
cs: 
    Pro osvědčení od serveru VPN „%s“ se nepodařilo provést ověření.
    Důvod: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
cs: Jestli chcete tomuto serveru důvěřovat i do budoucna, zkuste přidat do příkazového řádku následující:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
cs: Zadejte „%s“ pro přijetí, „%s“ pro zrušení; cokoliv jiného k zobrazení:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2561
en: no
cs: ne

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2548
en: yes
cs: ano

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2570
en: Server key hash: %s
cs: Haš serverového klíče: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
cs: Výběr ověření „%s“ odpovídá více volbám

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
cs: Výběr ověření „%s“ nedostupný

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
cs: Vyžadován uživatelský vstup v neinteraktivním režimu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2870
en: Failed to open token file for write: %s
cs: Selhalo otevření souboru tokenu pro zápis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
cs: Selhal zápis tokenu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
cs: Řetězec softwarového tokenu není platný

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
cs: Nelze otevřít soubor ~/.stokenrc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
cs: OpenConnect nebyl sestaven s podporou libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
cs: Obecné selhání v knihovně libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
cs: OpenConnect nebyl sestaven s podporou liboath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
cs: Obecné selhání v knihovně liboath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
cs: Token Yubikey nebyl nalezen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
cs: OpenConnect nebyl sestaven s podporou Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
cs: Obecné selhání Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
cs: Selhalo nastavení skriptu tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
cs: Selhalo nastavení zařízení tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
cs: Protistrana pozastavila připojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
cs: Není nic ke zpracování; bude se spát %d ms…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
cs: Funkce WaitForMultipleObjects selhala: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
cs: Volání InitializeSecurityContext() selhalo: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
cs: Volání AcquireCredentialsHandle() selhalo: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l247
en: Error communicating with ntlm_auth helper
cs: Chyba při komunikaci s pomocným modulem ntlm_auth

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l266
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
cs: Zkouší se ověření HTTP NTLM k proxy (single-sign-on)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l269
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
cs: Zkouší se ověření HTTP NTLM k serveru „%s“ (single-sign-on)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l981
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
cs: Zkouší se ověření HTTP NTLMv%d k proxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l985
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
cs: Zkouší se ověření HTTP NTLMv%d k serveru „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l104
en: Invalid base32 token string
cs: Neplatný řetězec base32 tokenu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l112
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
cs: Selhala alokace paměti pro dekódování tajemství OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory PSKC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
cs: Kód tokenu INITAL v pořádku vygenerován

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
cs: Kód tokenu NEXT v pořádku vygenerován

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
cs: Server odmítá softwarový token; přepíná se na ruční vstup

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
cs: Generuje se kód tokenu OATH TOTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
cs: Generuje se kód tokenu OATH HOTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l76
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
cs: Neočekávaná délka %d pro TLV %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l82 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l371
en: Received MTU %d from server
cs: Přijato MTU %d od serveru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l91 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l253 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l312
en: Received DNS server %s
cs: Přijat server DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l102 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l380
en: Received DNS search domain %.*s
cs: Přijata doména DNS pro vyhledávání %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l117
en: Received internal IP address %s
cs: Přijata interní adresa IP %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l126 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l244
en: Received netmask %s
cs: Přijata síťová maska %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l395
en: Received internal gateway address %s
cs: Přijata adresa interní brány %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2369
en: Received split include route %s
cs: Přijato rozdělení zahrnuté cesty %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l168 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2382
en: Received split exclude route %s
cs: Přijato rozdělení vyloučené cesty %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l186 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l268
en: Received WINS server %s
cs: Přijt server WINS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l209
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
cs: Šifrování ESP: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l239
en: ESP compression: %d
cs: Komprimace ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l247 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l475
en: ESP port: %d
cs: Port ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l254 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
cs: Životnost klíče ESP: %u bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l262 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
cs: Životnost klíče ESP: %u vteřin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l270 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l482
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
cs: Návrat od ESP k SSL: %u sekund

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l278 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l466
en: ESP replay protection: %d
cs: Ochrana opakování ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l286 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2470
en: ESP SPI (outbound): %x
cs: ESP SPI (odchozí): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l295 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2458
en: %d bytes of ESP secrets
cs: %d bajtů tajemství ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l307
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
cs: Neznámá skupina TLV %d atrib %d délka %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l389
en: Failed to parse KMP header
cs: Selhala analýza hlavičky KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l408
en: Failed to parse KMP message
cs: Selhala analýza zprávy KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l417
en: Got KMP message %d of size %d
cs: Získána zpráva KMP %d délky %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l433
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
cs: Přijato non-ESP TLV (skupina %d) v ESP KMP vyjednávání

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l538 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l682
en: Error creating oNCP negotiation request
cs: Chyba při vytváření požadavku vyjednávání oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l547 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l717
en: Short write in oNCP negotiation
cs: Krátký zápis v oNCP vyjednávání

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l560 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l601
en: Read %d bytes of SSL record
cs: Přečteno %d bajtů záznamu SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l565
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
cs: Neočekáváná odpověď délky %d po hostname paketu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l572
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
cs: Odpovědí serveru na paket hostname je chyba 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l605
en: Invalid packet waiting for KMP 301
cs: Neplatný paket čekající na KMP 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l618
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
cs: Byla očekávána zpráva KMP 301 od serveru, ale získána %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l627
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
cs: Zpráva KMP 301 od serveru je příliš dlouhá (%d bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l633
en: Got KMP message 301 of length %d
cs: Získána zpráva KMP 301 délky %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l640
en: Failed to read continuation record length
cs: Nepodařilo se přečíst délku pokračování záznamu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l646
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
cs: Záznam dalších %d bajtů je příliš dlouhý; očekáváno %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l655
en: Failed to read continuation record of length %d
cs: Nepodařilo se přečíst pokračování záznamu délky %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l661
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
cs: Načteno dalších %d bajtů KMP 301 zprávy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l702
en: Error negotiating ESP keys
cs: Chyba vyjednávání klíčů ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l711
en: oNCP negotiation request outgoing:
cs: Probíhá žádost o vyjednávání oNCP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l769 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2732
en: new incoming
cs: nový příchozí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
cs: nový odchozí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l795
en: Read only 1 byte of oNCP length field
cs: Byl přečten pouze 1 bajt oNCP pole délky

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l804
en: Server terminated connection (session expired)
cs: Server ukončil spojení (platnost spojení vypršela)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l812
en: Server terminated connection (reason: %d)
cs: Server ukončil spojení (důvod: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l819
en: Server sent zero-length oNCP record
cs: Server odeslal prázdný oNCP záznam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l920
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
cs: Příchozí zpráva KMP %d délky %d (získáno %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l923
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
cs: Pokračuje zpracování KMP zprávy %d, aktuální délka %d ( získáno %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l942
en: Unrecognised data packet
cs: Nerozpoznaný datový paket

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1011
en: Unknown KMP message %d of size %d:
cs: Neznámá zpráva KMP %d délky %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1016
en: .... + %d more bytes unreceived
cs: … + dalších %d nepřijatých batjů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1031 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
cs: Odchoz paket:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1093
en: Sent ESP enable control packet
cs: Odeslán paket povolení kontroly ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openconnect-internal.h#l1692 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openconnect-internal.h#l1702
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
cs: CHYBA:%s() voláno s neplatným UTF-8 u argumentu „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
cs: Nelze vypočítat režii DTLS pro %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
cs: Selhalo generování náhodných klíčů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l232
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
cs: Selhalo vytvoření SSL_SESSION ASN.1 pro OpenSSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l243
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
cs: OpenSSL selhalo při analýze SSL_SESSION ASN.1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
cs: Inicializace DTLSv1 sezení se nepodařila

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l275
en: Too large application ID size
cs: Příliš velká velikost ID aplikace

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
cs: Zpětné volání PSK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
cs: Inicializace DTLSv1 CTX se nepodařila

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
cs: Nastavení verze DTLS CTX se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
cs: Selhalo generování klíče DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
cs: Nastavení seznamu šifrování DTLS se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l519
en: DTLS cipher '%s' not found
cs: Šifra DTLS '%s' nebyla nalezena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l576
en: SSL_set_session() failed
cs: Selhalo volání SSL_set_session()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l714
en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
cs: Vaše OpenSSL je starší než to, které jste sestavili, takže DTLS může selhat!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
cs: Důvodem je pravděpodobně počkození vašeho OpenSSL
    Viz http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
cs: Navázání DTLS se nezdařilo: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
cs: Selhala inicializace algoritmu ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
cs: Selhala inicializace ESP HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
cs: Selhalo nastavení dešifrovacího kontextu pro ESP paket:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
cs: Selhalo dešifrování ESP paketu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
cs: Selhalo šifrování ESP paketu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
cs: Vytvoření kontextu libp11 PKCS#11 selhalo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
cs: Selhalo načtení modulu PKCS#11 poskytovatele (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
cs: PIN uzamčen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
cs: PIN vypršel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
cs: Už je přihlášen jiný uživatel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
cs: Neznámá chyba při přihlašování k tokenu PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l298
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
cs: Přihlášen ke slotu PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l312
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
cs: Selhal výčet certifikátů ve slotu PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l318
en: Found %d certs in slot '%s'
cs: Nalezeno %d certifikátů ve slotu „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
cs: Nepodařilo se analyzovat adresu URI PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l361 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l586
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
cs: Selhal výčet slotů PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l628
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
cs: Přihlašuje se ke slotu PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l405
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
cs: Nezdařilo se vyhledání certifikátu PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
cs: Obsah X.509 certifikátu nebyl knihovnou libp11 získán

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l465
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
cs: Selhal výčet klíčů ve slotu PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l471
en: Found %d keys in slot '%s'
cs: Nalezeno %d klíčů ve slotu „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
cs: Certifikát klienta nemá žádý veřejný klíč

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
cs: Certifikát nevyhovuje žádnému soukromému klíči

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l516
en: Checking EC key matches cert
cs: Kontroluje se shoda klíče EC s certifikátem

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l520
en: Failed to allocate signature buffer
cs: Nepodařilo se alokovat vyrovnávací paměť pro podpis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
cs: Nezdařilo se podepsat fiktivní data kvůli ověření klíče EC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
cs: Nepodařilo se vyhledat klíč PKCS#11 „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l719 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l725
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l434
en: Unhandled SSL UI request type %d
cs: Neobsloužený požadavek SSL UI typu %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l514
en: PEM password too long (%d >= %d)
cs: Heslo PEM je příliš dlouhé (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l566 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1031
en: Loading private key failed
cs: Nahrávání soukromého klíče selhalo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l573
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
cs: Selhala instalace certifikátu v kontextu OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l597
en: Extra cert from %s: '%s'
cs: Zvláštní osvědčení od %s: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l653
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
cs: Zpracování PKCS#12 se nezdařilo (viz chyby výše)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l671
en: PKCS#12 contained no certificate!
cs: PKCS#12 neobsahoval žádný certifikát!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l678
en: PKCS#12 contained no private key!
cs: PKCS#12 neobsahoval žádný soukromý klíč!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l713
en: Can't load TPM engine.
cs: Nelze nahrát stroj TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l719
en: Failed to init TPM engine
cs: Nepodařilo se zapnout stroj TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l729
en: Failed to set TPM SRK password
cs: Nepodařilo se nastavit heslo TPM SRK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l743
en: Failed to load TPM private key
cs: Nepodařilo se nahrát soukromý klíč TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l798 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l947
en: Failed to open certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor s certifikátem %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l809
en: Loading certificate failed
cs: Nahrání osvědčení se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l840
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
cs: Selhalo zpracování všech podpůrných certifikátů. Přesto se pokračuje…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l854
en: PEM file
cs: Soubor PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l883
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
cs: Selhlalo vytvoření BIO pro položku „%s“ v úložišti klíčů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l910
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
cs: Načtení soukromého klíče se nezdařilo (chybné heslo?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l917
en: Loading private key failed (see above errors)
cs: Načtení soukromého klíče se nezdařilo (podívejte se na chyby výše)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l970
en: Failed to load X509 certificate from keystore
cs: Selhalo nahrání X509 certifikátu z úložiště klíčů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1007
en: Failed to open private key file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor soukromý klíč %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1123
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
cs: Nezdařil se převod PKCS#8 na OpenSSL EVP_PKEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1134
en: Failed to identify private key type in '%s'
cs: Nepodařilo se rozpoznat typ soukromého klíče v „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1311
en: Matched DNS altname '%s'
cs: Shodující se alternativní název „%s“ DNS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1318
en: No match for altname '%s'
cs: Žádná shoda pro alternativní název „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1332
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
cs: Osvědčení má GEN_IPADD  alternativní název se špatnou délkou %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1489
en: Matched %s address '%s'
cs: Shodující se adresa %s „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1350
en: No match for %s address '%s'
cs: Žádná shoda pro adresu %s „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1392
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
cs: URI „%s“ má neprázdnou cestu; přehlíží se

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1397
en: Matched URI '%s'
cs: Shodující se URI „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1408
en: No match for URI '%s'
cs: Žádná shoda pro URI „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1423
en: No altname in peer cert matched '%s'
cs: Žádný odpovídající alternativní název v osvědčení protějšku „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1431
en: No subject name in peer cert!
cs: Žádný název předmětu v osvědčení protějšku!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1451
en: Failed to parse subject name in peer cert
cs: Nepodařilo se zpracovat název předmětu v osvědčení protějšku

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1458
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
cs: Neshoda v předmětu osvědčení protějšku („%s“ != „%s“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1463 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1497
en: Matched peer certificate subject name '%s'
cs: Odpovídající název předmětu osvědčení protějšku „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1559
en: Extra cert from cafile: '%s'
cs: Zvláštní certifikát ze souboru CA: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1702
en: Error in client cert notAfter field
cs: Chyba v poli notAfter osvědčení klienta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1718
en: <error>
cs: <chyba>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1746
en: SSL certificate and key do not match
cs: Certifikát SSL a klíč k sobě napsují

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1782
en: Failed to read certs from CA file '%s'
cs: Selhalo čtení certifikátů z CA souboru „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1812
en: Failed to open CA file '%s'
cs: Nepodařilo se otevřít soubor CA „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1860
en: Create TLSv1 CTX failed
cs: Vytvoření TLSv1 CTX se nezdařilo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1992
en: SSL connection failure
cs: Selhání spojení SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2158
en: Failed to calculate OATH HMAC
cs: Selhal výpočet OATH HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2261
en: EAP-TTLS negotiation with %s
cs: Jednání EAP-TTLS s %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2272
en: EAP-TTLS connection failure %d
cs: Selhalo spojení EAP-TTLS: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l235
en: Received internal Legacy IP address %s
cs: Přijata interní Legacy IP adresa %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l283 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l301 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l320 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Failed to handle IPv6 address
cs: Selhala obsluha IPV6 adresy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l293
en: Received internal IPv6 address %s
cs: Přijata interní adresa IP6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l335
en: Received IPv6 split include %s
cs: Přijato rozdělení zahrnuté cesty IPv6  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l358
en: Received IPv6 split exclude %s
cs: Přijato rozdělení vyloučené cesty IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l365
en: Unexpected length %d for attr 0x%x
cs: Neočekávaná délka %d pro attr  0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l416
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
cs: Šifrování ESP:  0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l490
en: ESP only: %d
cs: Pouze ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l528
en: Unknown attr 0x%x len %d:%s
cs: Neznámý atribut 0x%x délky %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l539
en: Read %d bytes of IF-T/TLS record
cs: Přečteno %d bajtů záznamu IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l556
en: Short write to IF-T/TLS
cs: Krátký zápis do IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l569
en: Error creating IF-T packet
cs: Chyba vytvoření IF-T paketu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l589
en: Error creating EAP packet
cs: Chyba vytvoření ESP paketu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l624 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1495
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
cs: Neočekávaný autentizační požadavek IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l642
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
cs: Neočekávaný EAP-TTLS payload:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l744
en: Enter Pulse user realm:
cs: Zadejte uživatelský realm Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l787
en: Choose Pulse user realm:
cs: Zvolte Pulse uživatelský realm:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1631
en: Failed to parse AVP
cs: Selhalo zpracování AVP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l870
en: Session limit reached. Choose session to kill:
cs: Vypršel limit spojení. Vyberte spojení k ukončení:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l875
en: Session:
cs: Spojení:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
cs: Nepodařilo se zpracovat seznam spojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
cs: Zadejte sekundární přihlašovací údaje:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
cs: Vložte přihlašovací údaje:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
cs: Sekundární přihlašovací jméno:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1192
en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l115
en: Password:
cs: Heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
cs: Sekundární heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
cs: Požadavek kódu tokenu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
cs: Zadejte prosím odpověď:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
cs: Zadejte prosím své heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
cs: Zadejte prosím informace svého sekundárního tokenu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
cs: Nelze vytvořit požadavek na Pulse spojeníP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1392
en: Unexpected response to IF-T/TLS version negotiation:
cs: Neočekávaná odpověď na vyjednávání verze IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1397
en: IF-T/TLS version from server: %d
cs: IF-T/TLS verze od serveru: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1524
en: Failed to establish EAP-TTLS session
cs: Sestavení EAP-TTLS spojení selhalo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1661
en: Authentication failure: Account locked out
cs: Autentizace selhala: Účet byl uzamčen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1667
en: Authentication failure: Code 0x%02x
cs: Authentizace selhala: kód 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1803
en: Unhandled Pulse authentication packet, or authentication failure
cs: Neobsloužený autentizační paket Pulse nebo selhání autentizace

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1819
en: Pulse authentication cookie not accepted
cs: Pulse autentizační cookie nebyla přijata

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1825
en: Pulse realm entry
cs: Záznam Pulse realm

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1831
en: Pulse realm choice
cs: Výběr Pulse realm

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1838
en: Pulse password auth request, code 0x%02x
cs: Požadavek autentizace heslem Pulse, kód 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1860
en: Pulse password general token code request
cs: Požadavek na obecný kód tokenu hesla Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1871
en: Pulse session limit, %d sessions
cs: Limit spojení Pulse, %d spojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1880
en: Unhandled Pulse auth request
cs: Neobsloužený požadavek Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1917
en: Unexpected response instead of IF-T/TLS auth success:
cs: Neočekávaná odpověď namísto úspěšné autentizace IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2102
en: Read %d bytes of IF-T/TLS EAP-TTLS record
cs: Přečteno %d z IF-T/TLS EAP-TTLS záznamu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2299
en: Unexpected Pulse config packet:
cs: Neočekávaný konfigurační paket Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2393
en: Receive route of unknown type 0x%08x
cs: Přijata cesta neznámého typu 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2451
en: Invalid ESP config packet:
cs: Neplatný konfigurační paket ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2463
en: Invalid ESP setup
cs: Neplatné nastavení ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2538
en: Bad IF-T/TLS packet when expecting configuration:
cs: Špatný IF-T/TLS paket, byla očekávána konfigurace:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2546
en: Unexpected IF-T/TLS packet when expecting configuration.
cs: Neočekávaný IF-T/TLS paket, byla očekávána konfigurace.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2724
en: ESP rekey failed
cs: Výměna klíčů ESP selhala

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet
cs: Nerozpoznaný Pulse paket

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2949
en: Sending IF-T/TLS data packet of %d bytes
cs: Posílá se IF-T/TLS paket délky %d bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
cs: Zahodit špatné zahrnutí rozdělení: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
cs: Zahodit špatné vyloučení rozdělení: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
cs: Selhalo vytvoření skriptu „%s“ pro %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
cs: Skript „%s“ skončil neobvykle (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
cs: Skript „%s“ vrátil chybu %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
cs: Připojení soketu bylo zrušeno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l303
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
cs: Nepodařilo se znovu spojit s proxy %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l307
en: Failed to reconnect to host %s: %s
cs: Nepodařilo se znovu spojit s hostitelem %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
cs: Proxy z libproxy: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
cs: getaddrinfo selhalo pro hostitele „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l420 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l547
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
cs: Opětovné připojení k DynDNS serveru s použitím IP adresy z mezipaměti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
cs: Pokus o připojení k proxy %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
cs: Pokus o připojení k serveru %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l457
en: Connected to %s%s%s:%s
cs: Připojen k %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
cs: Nepodařilo se přidělit skladiště sockaddr

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l512
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
cs: Selhalo připojení k %s%s%s:%s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l530
en: Forgetting non-functional previous peer address
cs: Zapomíná se nefunkční adresa předchozího protějšku

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
cs: Nepodařilo se spojit se s hostitelem %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
cs: Opětovné připojení k proxy %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
cs: K heslu nebylo možné získat ID souborového systému

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
cs: Selhalo otevření souboru se soukromým klíčem „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l790
en: No error
cs: Žádná chyba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
cs: Úložiště klíčů uzamčeno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
cs: Neinicializované úložiště klíčů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l793
en: System error
cs: Systémová chyba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l794
en: Protocol error
cs: Chyba protokolu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l795
en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l796
en: Key not found
cs: Klíč nebyl nalezen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
cs: Porušená hodnota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l798
en: Undefined action
cs: Nedefinovaná akce

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l802
en: Wrong password
cs: Chybné heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l803
en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
cs: Selhalo otevření %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
cs: Selhalo volání fstat() %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
cs: Selhala alokace %d bajtů pro %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
cs: Selhalo čtení %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
cs: Neznámá rodina protokolu %d. Nelze vytvořit adresu serveru UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
cs: Otevřít soketu UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
cs: Neznámá rodina protokolu %d. Nelze použít přenos UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
cs: Otevřít soket UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
cs: Doba platnosti cookie vypršela, sezení se ukončuje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
cs: spánek %d s, zbývající oddechový čas %d s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l202
en: SSPI token too large (%ld bytes)
cs: Token SSPI je příliš dlouhý (%ld bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l215
en: Sending SSPI token of %lu bytes
cs: Odesílá se token SSPI délky %lu bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l220
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
cs: Selhalo odeslání ověřovacího tokenu SSPI na proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l256
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
cs: Selhalo získání ověřovacího tokenu SSPI od proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l234
en: SOCKS server reported SSPI context failure
cs: Server SOCKS ohlásil selhání kontextu SSPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l238
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
cs: Neznámý stavový kód odpovědi SSPI (0x%02x) od serveru SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l260
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získán token SSPI délky %lu bajtů: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l276
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
cs: Volání QueryContextAttributes() selhalo: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l312
en: EncryptMessage() failed: %lx
cs: Volání EncryptMessage() selhalo: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l324
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
cs: Výsledek volání EncryptMessage() je příliš dlouhý (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l349
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
cs: Posílá se vyjednání ochrany SSPI v délce %u bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l354
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
cs: Selhalo odeslání odpovědi ochrany SSPI na proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l372
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
cs: Selhalo získání odpovědi ochrany SSPI z proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l377
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získána odpověď ochrany SSPI v délce %d bajtů: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
cs: Volání DecryptMessage() selhalo: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
cs: Neplatná odpověď ochrany SSPI od proxy (%lu bajtů)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
cs: Zadejte přihlašovací údaje pro odemčení softwarového tokenu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l108
en: Device ID:
cs: ID zařízení:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
cs: Uživatel obešel softwarový token.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
cs: Všechna pole jsou povinná, zkusit znovu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
cs: Obecné selhání v knihovně libstoken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
cs: Chybné ID zařízení nebo heslo, zkustit znovu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
cs: Inicializace softwarového tokenu byla úspěšná.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
cs: Zadejte PIN softwarového tokenu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
cs: Neplatný formát PIN kódu, zkuste to znovu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
cs: Generuje se kód tokenu RSA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
cs: Chyba přístupu ke klíči registru pro síťové adaptéry

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l197
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
cs: GetAdapterIndex() selhala: %s
    Použije se znovu GetAdaptersInfo()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l211
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
cs: Selhala funkce GetAdaptersInfo(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
cs: Nepodařilo se otevřít %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
cs: Nepodařilo se získat verzi ovladače TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
cs: Error: je požadován ovladač TAP-Windows ve verzi 9.9 nebo vyšší (nalezen %ld.%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
cs: Selhalo nastavení IP adresy TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
cs: Selhalo nastavení stavu média TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l564
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
cs: Zařízení TAP přerušilo spojení. Odpojuje se.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
cs: Nepodařilo se číst ze zařízení TAP:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
cs: Úplně selhalo čtení z TAP zařízení: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
cs: Do tun zapsáno %ld bajtů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
cs: Čeká se na zápis do tun…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
cs: Po čekání zapsáno %ld bajtů do tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
cs: Nepodařilo se zapsat do zařízení TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
cs: Spouštění tunelovacích skriptů není na Windows zatím podporováno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
cs: Nelze otevřít /dev/tun pro propojení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l92
en: Can't push IP
cs: Nelze protlačit IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
cs: Nelze nastavit název rozhraní

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
cs: Nelze propojit %s pro IPv%d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
cs: otevřít /dev/tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
cs: Nepodařilo se vytvořit nové tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
cs: Selhalo přepnutí popisovače souboru pro tun do režimu message-discard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
cs: zařízení tun není na této platformě podporováno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
cs: Nepodařilo se otevřít zařízení tun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l230
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
cs: Nepodařilo se otevřít zařízení tun (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l234
en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See %s for more information
cs: Pro konfiguraci prostředků místních sítí musí být openconnect spuštěn s právy uživatele root
    Více informací viz %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l297
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
cs: Nepatný název rozhraní „%s“; musí odpovídat „utun%%d“ nebo „tun%%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l306
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
cs: Selhalo otevření soketu SYSPROTO_CONTROL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l315
en: Failed to query utun control id: %s
cs: Selhal dotaz na utun control_id: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l333
en: Failed to allocate utun device name
cs: Nepodařilo se alokovat název zařízení utun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l344
en: Failed to connect utun unit: %s
cs: Selhalo připojení jednotky utun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
cs: Nepatný název rozhraní „%s“; musí být ve tvaru „tun%%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
cs: Nelze otevřít „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
cs: spárování soketů selhal: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
cs: rozvětvení selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l478
en: (script)
cs: (skript)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
cs: Selhal zápis příchozího paketu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
cs: Brát „%s“ jako surový název počítače

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
cs: Selhal výpočet SHA1 stávajícího souboru

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
cs: Soubor s nastavením ve formátu XML pro SHA1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
cs: Selhalo zpracování souboru %s s nastavením ve formátu XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
cs: Počítač „%s“ má adresu „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
cs: Počítač „%s“ má UserGroup „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
cs: Počítač „%s“ není uveden v nastavení; bere se jako surový název počítač

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l96
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
cs: Nepodařilo se odeslat „%s“ do apletu ykneo-oath: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l103
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
cs: Neplatná krátká odpověď na „%s“ od apletu ykneo-oath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l120
en: Failure response to "%s": %04x
cs: Selhala odpověď „%s“: %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l174
en: select applet command
cs: příkaz volby apletu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l424
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
cs: Nerozpoznaná odpověď od apletu ykneo-oath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l201
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
cs: Nalezen aplet ykneo-oath v%d.%d.%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l225
en: PIN required for Yubikey OATH applet
cs: Aplet Yubikey OATH vyžaduje PIN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
cs: Nepodařilo se vypočítat odemykací odpověď Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l274
en: unlock command
cs: příkaz odemčení

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l306
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
cs: Zkouší se truncated-char PBKBF2 varianta Yubikey PINu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
cs: Vytvoření kontextu PC/SC selhalo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
cs: Vytvořen kontext PCS/SC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l353 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l365
en: Failed to query reader list: %s
cs: Selhal dotaz do seznamu čteček: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l392
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
cs: Selhalo připojení k čtečce PC/SC „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l397
en: Connected PC/SC reader '%s'
cs: Připojena čtečka PC/SC „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l402
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
cs: Selhal pokus o získání výhradního přístupu ke čtečce „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l412
en: list keys command
cs: příkaz seznamu klíčů

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l445
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
cs: Nalezeno %s/%s klíčů „%s“ v „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l468
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
cs: Token „%s“ nebyl na Yubikey „%s“ nalezen. Hledá se jiný Yubikey…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l516
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
cs: Server odmítá token Yubikey; přepíná se na ruční vstup

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l570
en: Generating Yubikey token code
cs: Generuje se kód tokenu Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l575
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
cs: Selhal pokus o získání výhradního přístupu k Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l619
en: calculate command
cs: příkaz výpočtu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l627
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
cs: Nerozpoznaná odpověď od Yubikey při generování kódu tokenu
