network-manager-openconnect master - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: _Login
eo: Ensa_luti

en: Choose your personal certificate...
eo: Elekti vian personan atestilon...

en: Choose your private key...
eo: Elekti vian privatan ŝlosilon...

en: <b>General</b>
eo: <b>Ĝenerale</b>

en: Select A File
eo: Elekti dosieron

en: Private _Key
eo: Privatan ŝ_losilo
