network-manager-openconnect master - en to eu translation catalogue (1004 entries)

en: OpenConnect VPN client
eu: OpenConnect VPN bezeroa

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
eu: Cisco AnyConnect SSL VPN sare birtual pribatuetarako bezeroa

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
eu: OpenConnect sare birtual pribatuetako konexioak konfiguratzeko euskarria

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
eu: Cisco AnyConnect, Juniper eta ocserv sisteman oinarritutako sareekin bateragarria.

en: The NetworkManager Developers
eu: NetworkManager aplikazioaren garatzaileak

en: Connect to VPN “%s”
eu: Konektatu “%s” VNParekin

en: Connect to VPN
eu: Konektatu VPNarekin

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
eu: <b>Ziurtagiria baliogabea edo fidagarritasun gutxikoa izan daiteke!</b>

en: <b>Reason:
eu: <b>Arrazoia:

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: I really know what I am doing
eu: Badakit zertan ari naizen

en: Connect anyway
eu: Konektatu dena den

en: _Close
eu: _Itxi

en: VPN host
eu: VPN ostalaria

en: C_onnect
eu: _Konektatu

en: Automatically start connecting next time
eu: Hasi konektatzen automatikoki hurrengo aldian

en: Select a host to fetch the login form
eu: Hautatu ostalaria saioaren inprimakia lortzeko

en: Contacting host, please wait…
eu: Ostalariarekin kontaktatzen, itxaron…

en: _Login
eu: _Saio-hasiera

en: Save passwords
eu: Gorde pasahitzak

en: Log
eu: Erregistratu

en: General
eu: Orokorra

en: _VPN Protocol
eu: _VPN protokoloa

en: _Gateway
eu: _Atebidea

en: _User Agent:
eu: _Erabiltzaile-agentea:

en: _Proxy
eu: _Proxy-a

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
eu: Onartu segurtasuna eskaneatzeko _troianoa (CSD)

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
eu: Troianoaren (CSD) _egokitze-scripta

en: Reported OS
eu: Jakinarazitako SEa

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
eu: Balio arruntak: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
eu: Ziurtagiri-autentifikazioa

en: Use _FSID for key passphrase
eu: Erabili _FSID gakoen pasaesaldietan

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
eu: Eragotzi erabiltzaileek eskuz ziurtagiri baliogabeak onartu ditzaten

en: Software Token Authentication
eu: Softwarearen token-autentifikazioa

en: Token _Mode
eu: Tokenaren _modua

en: Token Sec_ret
eu: _Ezkutuko tokena

en: Disabled
eu: Desgaituta

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
eu: RSA SecurID — hemendik irakurria: ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
eu: RSA SecurID — eskuz sartua

en: TOTP — manually entered
eu: TOTP — eskuz sartua

en: HOTP — manually entered
eu: HOTP — eskuz sartua

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
eu: Protokolo anitzeko VPN bezeroa (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
eu: Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect eta Junos Pulse sistemekin eta PAN GlobalProtect SSL VPNekin bateragarria.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
eu: Bateragarria Cisco AnyConnect eta Juniper Network Connect eta Junos Pulse SSL VPNekin.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
eu: Cisco AnyConnect VPNarekin (openconnect) bateragarria

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
eu: Cisco AnyConnect SSL VPNarekin bateragarria.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
eu: Cisco AnyConnect edo openconnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
eu: Cisco AnyConnect SSL VPNarekin eta ocserv-ekin bateragarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
eu: Juniper Network Connect sistemekin bateragarria

en: object class '%s' has no property named '%s'
eu: '%s' objektu-klaseak ez du '%s' izeneko propietaterik

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
eu: '%s' propietatea, '%s' objektu-klasekoa, ez da idazgarria

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
eu: "%s" eraikuntza-propietatea '%s' objektuarena, ezin da ezarri eraikuntzaren ondoren

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
eu: '%s::%s' ez da baliozko propietate-izena; '%s' ez da GObject azpimota

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
eu: ezin da '%s' propietatea, '%s' motakoa, ezarri '%s' motako baliotik

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
eu: "%s" balioa, '%s' motakoa, baliogabea da edo barrutiz kanpo dago '%s' propietaterako ('%s' motakoa dena)

en: unable to get editor plugin name: %s
eu: ezin da eskuratu editore-pluginaren izena: %s

en: missing plugin file "%s"
eu: "%s" plugin-fitxategia falta da

en: cannot load editor plugin: %s
eu: Ezin da kargatu editore-plugina: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
eu: ezin da kargatu %s fabrika honeko pluginetik: %s

en: unknown error creating editor instance
eu: errore ezezaguna editore-instantzia sortzean

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
eu: “%s” osoko propietate baliogabea edo barrutiz kanpokoa [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
eu: “%s” boolear propietate baliogabea (ez bai edo ez)

en: unhandled property “%s” type %s
eu: maneiatu gabeko “%s” propietate mota %s

en: property “%s” invalid or not supported
eu: “%s” propietatea baliogabea da edo ez da onartzen

en: No VPN configuration options.
eu: Ez dago VPNaren konfigurazioaren aukerarik.

en: No VPN secrets!
eu: Ez dago VPNaren ezkutukorik.

en: Could not find openconnect binary.
eu: Ezin izan da openconnect bitarra aurkitu.

en: No VPN gateway specified.
eu: Ez da VPN atebiderik zehaztu.

en: No WebVPN cookie provided.
eu: Ez da WebVPN cookie-rik eman.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
eu: Ez irten VPN konexioa amaitu ondoren

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
eu: Gaitu arazketaren erregistro xehea (pasahitzak erakuts ditzake)

en: D-Bus name to use for this instance
eu: Instantzia honetarako erabiliko den D-Bus izena

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
eu: 'nm-openconnect-service' zerbitzuak Cisco-ren AnyConnect SSL-tik jasotako VPN gaitasuna erabiltzea baimentzen dio NetworkManager-i.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l130
en: No ANsession cookie found
eu: Ez da ANsession cookie-rik aurkitu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
eu: '%s' cookie baliogabea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l364
en: Found DNS server %s
eu: %s DNS zerbitzaria aurkitu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l391
en: Got search domain '%s'
eu: '%s' bilaketa-domeinua eskuratu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l478
en: Unknown Array config element '%s'
eu: Array konfigurazio-elementu ezezaguna: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l548
en: Short write in Array JSON negotiation
eu: Idazketa laburra Array JSON negoziazioan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l557
en: Failed to read Array JSON response
eu: Huts egin du Array JSON erantzunaren irakurketak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l566
en: Unexpected response to Array JSON request
eu: Espero ez ze erantzuna Array JSON eskaeran

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l579
en: Failed to parse Array JSON response
eu: Huts egin du Array JSON erantzunaren analisiak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l659
en: Error creating array negotiation request
eu: Errorea matrize-negoziazioaren eskaria sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
eu: Ustekabeko %d emaitza zerbitzaritik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l698
en: Error building Array DTLS negotiation packet
eu: Errorea Array DTLS negoziazio-paketea eraikitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l763
en: Short write in array negotiation
eu: Idazketa laburra matrize-negoziazioan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l726
en: Failed to read UDP negotiation response
eu: Huts egin du UDP negoziazio-erantzunaren irakurketak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l738
en: DTLS enabled on port %d
eu: DTLS gaituta %d atakan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l750
en: Refusing non-DTLS UDP tunnel
eu: DTLS UDP ez den tunela ezetsi da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l772
en: Failed to read ipff response
eu: Huts egin du ipff erantzuna irakurtzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1100 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
eu: Esleipenak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
eu: Pakete laburra jaso da (%d byte)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l864
en: Unrecognised data packet, len %d
eu: Ezagutzen ez de datu-paketea, %d luzera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l877 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1237
en: Receive control packet of type %x:
eu: %x motako kontrol-paketea jaso da:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l884 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2702
en: Received data packet of %d bytes
eu: %d byte-ko datu-paketea jaso da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l905
en: Moved down %d bytes after previous packet
eu: Mugitu beherantz %d byte aurreko paketearen ondoren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l942 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
eu: SSLk byte gutxiegi idatzi ditu. %d eskatu ziren, %d bidalita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l960 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
eu: CSTP gakoa birnegoziatzeko zain

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l967 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
eu: Huts egin du berriro negoziatzean. Tunel berriarekin saiatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l981
en: TCP reconnect failed
eu: TCP birkonexioak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l997
en: Send TCP DPD
eu: Bidali TCP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1014
en: Send TCP Keepalive
eu: Bidali TCP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1030
en: Sending DTLS off packet
eu: DTLS paketea bidaltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1040 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1197
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
eu: Konprimatu gabeko datuen paketea (%d byte) bidaltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1078 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
eu: DTLS konexio berriaren saiakera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1688
en: Failed to receive authentication response from DTLS
eu: Huts egin dau autentifikazio-erantzuna jasotzeak DTLStik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1124
en: DTLS session established
eu: DTLS saioa ezarri da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1137
en: Received Legacy IP over DTLS; assuming established
eu: IP zaharkitua jaso da DTLS bidez; ezarri dela onartuko da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1145
en: Received IPv6 over DTLS; assuming established
eu: IPv6 jaso da DTLS bidez; ezarri dela onartuko da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1151
en: Received unknown DTLS packet
eu: DTLS pakete ezezaguna jaso da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1159 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1742
en: Error creating connect request for DTLS session
eu: Errorea DTLS saiorako konexio-eskaria sortzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1758
en: Failed to write connect request to DTLS session
eu: Huts egin du DTLS saiorako konexio-eskaria idazteak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
eu: DTLSren 0x%02x paketea (%d byte) jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1252 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
eu: DTLSren gakoa birnegoziatzeko zain

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
eu: Huts egin du DTLS berriro negoziatzean. Birkonektatzen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1268 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
eu: DTLSren DPDak hildako parekoa atzeman du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
eu: Bidali DTLS DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1278 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
eu: Huts egin du DPD eskaera bidaltzean. Deskonektatzea espero da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1317 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
eu: DTLS paketea bidalita (%d byte). DTLSren bidalketak %d itzuli du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
eu: Saio-amaierak huts egin du.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1345 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
eu: Saio-amaiera ongi gauzatu da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l100
en: SAML authentication required; using portal-userauthcookie to continue SAML.
eu: SAML autentifikazioa behar da; portal-userauthcookie erabiltzen SAML jarraitzeko.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l102
en: SAML authentication required; using portal-prelogonuserauthcookie to continue SAML.
eu: SAML autentifikazioa behar da; portal-prelogonuserauthcookie erabiltzen SAML jarraitzeko.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l104
en: Destination form field %s was specified; assuming SAML %s authentication is complete.
eu: %s inprimaki-eremuko helburua zehaztu da; SAML %s autentifikazioa osatu dela onartzen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l152
en: SAML %s authentication is required via %s
eu: SAML %s autentifikazioa behar da %s bidez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l158
en: When SAML authentication is complete, specify destination form field by appending :field_name to login URL.
eu: SAML autentifikazioa osatuta dagoenean, zehaztu inprimaki-eremuko helburua :field_name gehituta saioa hasteko URLari.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
eu: Sartu zure erabiltzaile-izena eta pasahitza

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
eu: Pasahitza

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
eu: Erronka:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l373
en: GlobalProtect login returned unexpected argument value arg[%d]=%s
eu: GlobalProtect saio-hasierak espero ez zen argumentu-balioa itzuli du, arg[%d]=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
eu: GlobalProtect saio-hasierak %s=%s  itzuli du (%s espero zen)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
eu: GlobalProtect saio-hasierak %s hutsa edo falta dena itzuli du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
eu: GlobalProtect saio-hasierak %s=%s itzuli du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
eu: Hautatu GlobalProtect atebidea.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
eu: ATEBIDEA:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
eu: %d abebide-zerbitzari erabilgarri

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l562
en: GlobalProtect portal configuration lists no gateway servers.
eu: GlobalProtect atariaren konfigurazioak ez ditu atebide-zerbitzariak zerrendatzen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
eu: Huts egin du OTP token-kodea sortzeak; tokena desgaitzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
eu: Zerbitzaria ez da ez GlobalProtect ataria ez atebidea.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
eu: Inprimakia bidaltzeko '%s' mota ezezagunari ez ikusiarena egiten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
eu: Inprimakian sartzeko '%s' mota ezezagunari ez ikusiarena egiten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
eu: '%s' aukera bikoiztua baztertzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
eu: Ezin da inprimakiaren metodoa='%s', ekintza='%s' kudeatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
eu: Testu-areako eremu ezezaguna: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
eu: Huts egin du TNCCrekin komunikatzeko memoriaren esleipenak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l112
en: Failed to send command to TNCC
eu: Huts egin du TNCCri komandoa bidaltzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
eu: TNCC euskarririk ez dago Windowsen oraindik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
eu: DSPREAUTH cookie-rik ez; ez da TNCC probatuko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
eu: Huts egin du %s TNCC scripta exekutatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
eu: Hasiera bidali da; TNCCren erantzunaren zain

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
eu: Huts egin du TNCCren erantzunaren irakurketak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
eu: Arrakastarik gabeko %s erantzuna jaso da TNCCtik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
eu: TNCC erantzuna 200 OK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
eu: TNCC erantzunaren bigarren lerroa: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
eu: DSPREAUTH cookie berria eskuratu da TNCCtik: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l308
en: Got reauth interval from TNCC: %d seconds
eu: Berriro autentifikatzeko tartea eskuratu da TNCCtik: %d segundo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
eu: Hutsik ez dauden lerro gehiegi TNCCtik DSPREAUTH cookie-aren ondoren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
eu: Huts egin du HTML dokumentua analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
eu: Huts egin du web-inprimakia aurkitzeak edo analizatzeak saioa hasteko orrian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l526
en: Encountered form with no 'name' or 'id'
eu: Ez 'name' ez 'id' elementurik ez duen inprimakia aurkitu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l561
en: Unknown form (name '%s', id '%s')
eu: Inprimaki ezezaguna (izena: '%s', IDa: '%s')

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
eu: HTML inprimaki ezezaguna iraultzen:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
eu: Inprimakiaren aukerak ez dauka izenik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l206
en: name %s not input
eu: '%s izena ez da sarrera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l213
en: No input type in form
eu: Ez dago sarrera motarik inprimakian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l225
en: No input name in form
eu: Ez dago sarreraren izenik inprimakian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
eu: '%s' sarrera mota ezezaguna inprimakian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
eu: Erantzun hutsa zerbitzaritik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
eu: Huts egin du zerbitzariaren erantzuna analizatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
eu: Erantzuna: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
eu: Espero ez zen <client-cert-request> jasota.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l643
en: Received <multiple-client-cert-request> when not expected.
eu: <multiple-client-cert-request> jaso da baina ez zen espero.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l680
en: Server reported certificate error: %s.
eu: Zerbitzariak ziurtagiri-errorea jakinarazi du: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
eu: XML erantzunak ez du 'auth' nodorik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
eu: Pasahitza eskatu da baina '--no-passwd' ezarri da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l746
en: Client certificate missing or incorrect (Certificate Validation Failure)
eu: Bezero-ziurtagiria falta da edo okerra da (ziurtagiria balioztatzearen akatsa)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
eu: Ez da XML profila deskargatu SHA1 jadanik bat datorrelako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
eu: Huts egin du '%s'(r)ekin HTTPS konexioa irekitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
eu: Huts egin du konfigurazio berriaren GET eskaera bidaltzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
eu: Deskargatutako konfigurazio-fitxategia ez dator bat dagokion SHA1-ekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
eu: XML profil berria deskargatu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
eu: Huts egin du gid %ld ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
eu: Huts egin du taldeak %ld(e)ra ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
eu: Huts egin du %ld uid-a ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
eu: Erabiltzaile uid=%ld baliogabea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
eu: Huts egin du CSD-ren '%s' karpeta nagusira aldatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
eu: Errorea: zerbitzariak CSD hostscan exekutatzea eskatu du.
    --csd-wrapper argumentu egoki bat eman beharko duzu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
eu: Errorea: zerbitzariak 'Cisco Secure Desktop' troianoa deskargatzeko eta exekutatzeko eskatu du
    Desgaituta dago segurtasunaren arrazoiak direla eta, agian gaitzea nahiko duzu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
eu: Aldi baterako '%s' direktorioa ez da idazgarria: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
eu: Huts egin du CSD script-aren aldi baterako fitxategia irekitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
eu: Huts egin du CSD script-aren aldi baterako fitxategia idaztean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1245
en: CSD script '%s' exited abnormally
eu: '%s' CSD script-a gaizki amaitu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1256
en: Authentication may fail. If your script is not returning zero, fix it.
    Future versions of openconnect will abort on this error.
eu: Autentifikazioak huts egin dezake. Script-ak ez badu zero itzultzen, konpondu.
    openconnect-en bertsio berriak abortatu egingo dira errore hau gertatzen bada.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1260
en: CSD script '%s' completed successfully.
eu: '%s' CSD script-a ongi gauzatu da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
eu: Abisua: CSD kode ez-segurua exekutatzen ari zara 'root'-aren pribilegioekin
    	 Erabili komando-lerroko '--csd-user' aukera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
eu: Huts gin du '%s' CSD script-a exekutatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
eu: Zerbitzariaren erantzuna ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
eu: Zerbitzariak SSL bezeroaren ziurtagiria eskatu du bat eman ondoren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
eu: Zerbitzariak SSL bezeroaren ziurtagiria eskatu du: bat ere ez dago konfiguratuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
eu: XML POST gaituta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
eu: '%s' freskatzen segundo 1en ondoren...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1841
en: Unsupported hash algorithm '%s' requested.
eu: Onartzen ez den '%s' hash algoritmoa eskatu da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1850
en: Duplicate hash algorithm '%s' requested.
eu: '%s' hash algoritmo bikoiztua eskatu da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1964
en: Error encoding the challenge response.
eu: Errorea erronkaren erantzuna kodetzean.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
eu: (0x%lx errorea)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
eu: (Errorea errorea deskribatzean!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
eu: Errorea: ezin dira socket-ak hasieratu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mtucalc.c#l57
en: TCP_INFO rcv mss %d, snd mss %d, adv mss %d, pmtu %d
eu: TCP_INFO %d rcv_mss, %d snd_mss, %d advmss, %d pmtu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mtucalc.c#l76
en: TCP_MAXSEG %d
eu: TCP_MAXSEG: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
eu: ERRORE LARRIA: DTLS ezkutuko maisua hasieratu gabe dago. Eman horren berri.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
eu: Errorea HTTPS CONNECT eskaria sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
eu: Errorea HTTPS erantzuna jasotzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
eu: VPN zerbitzua ez dago erabilgarri. Zergatia: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
eu: HTTP CONNECT erantzun desegokia jasota: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
eu: CONNECT erantzuna jasota: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l425
en: No memory for options
eu: Ez dago memoriarik aukerentzako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l435 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l324
en: <elided>
eu: <saihestuta>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
eu: 'X-DTLS-Session-ID'-ak ez ditu 64 karaktere. Hau du: "%s"

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
eu: X-DTLS-Session-ID baliogabea da; honakoa da: "%s"

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
eu: DTLS-Content-Encoding %s ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
eu: %s CSTP-Content-Encoding ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
eu: Ez da MTU jaso. Abortatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
eu: CSTP konektatuta. %d DPD, %d Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
eu: Huts egin du konpresioa konfiguratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
eu: Huts egin du bufferraren hustuketa esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l823
en: inflate failed
eu: huts egin du puztean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
eu: LZS deskonpresioak huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
eu: LZ4 deskonpresioak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
eu: Konpresio mota ezezaguna: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
eu: Huts egin du %d hustean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
eu: Paketearen ustekabeko luzera. 'SSL_read'-ek %d itzuli du, baina paketea hau da:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
eu: CSTP DPD eskaera jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
eu: CSTP DPD erantzuna jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
eu: CSTP Keepalive jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l954
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
eu: Konprimatu gabeko datuen paketea (%d byte) jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
eu: Zerbitzariaren deskonexioa jasota:  %02x '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
eu: Zerbitzariaren deskonexioa jaso da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
eu: Konprimatutako paketea !hustu (!deflate) moduan jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
eu: zerbitzariaren amaierako paketea jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
eu: Pakete ezezaguna: %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1132 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
eu: CSTPren DPDak hildako parekoa atzeman du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1049 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
eu: Huts egin du birkonektatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1152 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
eu: Bidali CSTP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1163 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
eu: Bidali CSTP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
eu: Bidali BYE paketea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1266
en: Short write writing BYE packet
eu: Idazketa laburra BYE paketea idaztean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
eu: DTLS konexioaren saiakera existitzen den deskriptore batekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
eu: DTLS helbiderik gabe

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
eu: Zerbitzariak ez du DTLS zifraketaren aukerarik eskaini

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
eu: DTLSrik gabe proxy bidez konektatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
eu: DTLS hasieratuta. %d DPD, %d Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
eu: Pakete ezezaguna (%d luzerakoa) jasota: %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
eu: TOS hau: %d, TOS azkena: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
eu: DTLS DPD eskaera lortuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
eu: Huts egin du DPD erantzuna bidaltzean. Deskonektatzea espero da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
eu: DTLS DPD erantzuna jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
eu: DTLS Keepalive jasota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
eu: Konprimatutako DTLS paketea jaso da, baina konpresioa ez dago gaituta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
eu: %02x DTLS pakete mota ezezaguna, %d luzera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
eu: Bidali DTLS Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
eu: Huts egin du Keepalive eskaera bidaltzean. Deskonektatzea espero da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l500
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
eu: MTU detekzioa abiarazten (min=%d, max=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
eu: Huts egin du DPD eskaria bidaltzeak (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
eu: Aldaketarik ez MTUn detekzioaren ondoren (%d zen)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l93
en: incoming
eu: sarrerakoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l94
en: outgoing
eu: irteerakoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
eu: Bidali ESP zundaketak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l316
en: Send ESP probes for DPD
eu: Bidali ESP zundaketak DPDrako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l323
en: Keepalive not implemented for ESP
eu: Keepalive ez dago ESPrako inplementatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l402
en: Failed to send ESP packet: %s
eu: Huts egin du ESP paketea bidaltzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l477
en: Failed to generate random keys for ESP
eu: Huts egin du ESPrako ausazko gakoak sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l484
en: Failed to generate initial IV for ESP
eu: Huts egin du ESPrako hasierako IVa sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l166
en: WARNING: no HTML login form found; assuming username and password fields
eu: ABISUA: ez da saioa hasteko HTML inprimakirik aurkitua: erabiltzaile-izenerako eta pasahitzeko eremuak daudela suposatuko da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l255
en: Failed to parse F5 profile response
eu: Huts egin du F5 profil-erantzuna analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l297
en: Failed to find VPN profile parameters
eu: Huts egin du VPN profil-parametroak aurkitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l340
en: Failed to parse F5 options response
eu: Huts egin du F5 aukeren erantzunak analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l374
en: Idle timeout is %d minutes
eu: Zain egoteko denbora-muga minutu %dekoa da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l384
en: Got default routes
eu: Ibilbide lehenetsiak eskuratu dira

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l396
en: Got DNS server %s
eu: %s DNS zerbitzaria eskuratu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l403
en: Got WINS/NBNS server %s
eu: %s WINS/NBNS zerbitzaria eskuratu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l410 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l482 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l527
en: Got search domain %s
eu: %s bilaketa-domeinua eskuratu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l452 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l421
en: DTLS is enabled on port %d
eu: DTLS %d atakan dago gaituta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l485 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l589
en: Failed to find VPN options
eu: Huts egin du VPN aukerak aurkitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l478
en: Got Legacy IP address %s
eu: %s IP helbide zaharra eskuratu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l513 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l521
en: Got IPv6 address %s
eu: %s IPv6 helbidea eskuratu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l563
en: Got profile parameters '%s'
eu: '%s' profil-parametroak eskuratu dira

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l583
en: Got ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z '%s'
eu: ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z '%s' eskuratu dira

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l612
en: Error establishing F5 connection
eu: Errorea F5 konexioa ezartzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l403
en: Failed to parse Fortinet config XML
eu: Huts egin du Fortinet-en konfigurazioko XMLa analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l384
en: Idle timeout is %d minutes.
eu: Zain egoteko denbora-muga %d minutukoa da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l698
en: Error establishing Fortinet connection
eu: Errorea Fortinet konexioa ezartzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l799
en: Did not receive expected svrhello response.
eu: Ez da jaso espero zen svrhello erantzuna.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
eu: Huts egin du DTLS lehentasuna ezartzeak: '%s': %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
eu: Huts egin du kredentzialak esleitzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
eu: Huts egin du DTLS gakoa sortzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
eu: Huts egin du DTLS gakoa ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
eu: Huts egin du DTLS PSK kredentzialak ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
eu: '%s' CipherSuite eskaeraren DTLS parametro ezezagunak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
eu: Huts egin du DTLS saioaren parametroak ezartzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
eu: Huts egin du DTLS hasieratzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
eu: Huts egin du DTLS MUT ezartzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
eu: DTLS konexioa ezarrita (GnuTLS erabiliz). '%s' Ciphersuite

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
eu: DTLS negoziazioaren denbora iraungita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
eu: Huts egin du DTLS negoziatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l120 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l179
en: TLS/DTLS write cancelled
eu: TLS/DTLS idazketa bertan behera utzi da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l271 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openco
en: TLS/DTLS read cancelled
eu: TLS/DTLS irakurketa bertan behera utzi da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l188
en: TLS/DTLS socket closed uncleanly
eu: TLS/DTLS socket-a ez da ongi itxi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l309
en: Read error on %s session: %s
eu: Irakurtzeko errorea %s saioan: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l321 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l338
en: Attempted to write to non-existent %s session
eu: Ez dagoen %s saioan idazteko saiakera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l355
en: Write error on %s session: %s
eu: Idazteko errorea %s saioan: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
eu: Ezin izan da ziurtagiritik iraungitze-data erauzi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1706
en: Client certificate has expired at
eu: Bezeroaren ziurtagiria iraungita:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l375 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1707
en: Secondary client certificate has expired at
eu: Bigarren mailako bezeroaren ziurtagiria iraungita:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1712
en: Client certificate expires soon at
eu: Bezeroaren ziurtagiria iraungitze-data laster:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1713
en: Secondary client certificate expires soon at
eu: Bigarren mailako bezeroaren ziurtagiria iraungitze-data laster:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l877
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
eu: Huts egin du '%s' elementua gako-biltegitik kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
eu: Huts egin du '%s' gako-/ziurtagiri-fitxategia ireki: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
eu: Huts egin du '%s' gako-/ziurtagiri-fitxategiaren estatistikak lantzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
eu: Huts egin du ziurtagiriaren bufferra esleitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
eu: Huts egin du ziurtagiria memorian irakurtzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
eu: Huts egin du PKCS#12 datuen egitura konfiguratzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l635
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
eu: Huts egin du PKCS#12 ziurtagiri-fitxategia deszifratzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l641
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
eu: Sartu PKCS#12 pasaesaldia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l524 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l642
en: Enter secondary PKCS#12 pass phrase:
eu: Sartu bigarren mailako PKCS#12 pasaesaldia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
eu: Huts egin du PKCS#12 fitxategia prozesatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
eu: Huts egin du PKCS#12 ziurtagiria kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l560
en: Failed to load secondary PKCS#12 certificate: %s
eu: Huts egin du bigarren mailako PKCS#12 ziurtagiria kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
eu: Ezin izan da MD5 hash-a hasieratu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
eu: MD5 hash-aren errorea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
eu: Zifratutako gakoaren OpenSSL 'DEK-Info:' goiburua  falta da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
eu: Ezin da PEM zifratze mota zehaztu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
eu: Onartu gabeko PEM zifratze mota: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
eu: Baliogabeko hazia zifratutako PEM fitxategian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
eu: Errorea zifratutako PEM fitxategia base64 moduan deskodetzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
eu: Zifratutako PEM fitxategia laburregia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
eu: Huts egin du deszifratutako PEM fitxategia zifratzeko hasieratzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
eu: Huts egin du PEM gakoa deszifratzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
eu: Huts egin du PEM gakoa deszifratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l506
en: Enter PEM pass phrase:
eu: Sartu PEM pasaesaldia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l890 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l507
en: Enter secondary PEM pass phrase:
eu: Sartu bigarren mailako PEM pasaesaldia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
eu: Bitar hau sistemaren gakoaren euskarririk gabe eraiki da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
eu: Bitar hau PKCS#11 euskarririk gabe eraiki da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
eu: '%s' PKCS#11 ziurtagiria erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
eu: Sistemaren %s ziurtagiria erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
eu: Errorea PKCS#11-tik ziurtagiria kargatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
eu: Errorea sistemaren ziurtagiria kargatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l937
en: Using certificate file %s
eu: '%s' ziurtagiri-fitxategia erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1130 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l938
en: Using secondary certificate file %s
eu: %s bigarren mailako ziurtagiri-fitxategia erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
eu: PKCS#11 fitxategiak ez dauka ziurtagiririk

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
eu: Ez da ziurtagiririk aurkitu fitxategian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
eu: Huts egin du ziurtagiria kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1185
en: Loading secondary certificate failed: %s
eu: Huts egin du bigarran mailako ziurtagiria kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
eu: %s sistemaren gakoa erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1201
en: Using secondary system key %s
eu: %s sistemaren bigarren mailako gakoa erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
eu: Errorea gako pribatuaren egitura hasieratzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
eu: Errorea %s sistemaren gakoa inportatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
eu: %s PKCS#11 gakoa URLa probatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
eu: Errorea PKCS#12 gako-egitura hasieratzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
eu: Errorea '%s' PKCS#11 URLa inportatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
eu: '%s' PKCS#11 gakoa erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
eu: Errorea PKCS#11 gakoa gako pribatuaren egiturara inportatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
eu: '%s' gako pribatuaren fitxategia erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l761
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
eu: OpenConnect-en bertsio hau TPM euskarririk gabe konpilatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
eu: OpenConnect-en bertsio hau 2TPM2 euskarririk gabe konpilatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
eu: Huts egin du PEM fitxategia interpretatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
eu: Huts egin du PKCS#1 gako pribatua kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
eu: Huts egin du gako pribatua PKCS#8 gisa kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1087 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
eu: Huts egin du PKCS#8 ziurtagiriaren fitxategia deszifratzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
eu: Huts egin du '%s' gako pribatuaren mota zehazteak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1097
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
eu: Sartu PKCS#8 pasaesaldia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
eu: Huts egin du ID gakoa eskuratzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
eu: Errorea probako datuak gako pribatuarekin sinatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
eu: Errorea ziurtagiriaren aurka sinadura egiaztatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
eu: Ez da gako pribatuarekin bat datorren SSL ziurtagiririk aurkitu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1648
en: got_key conditions not met!
eu: got_key baldintzak ez dira betetzen!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l666 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l821
en: Using client certificate '%s'
eu: '%s' ziurtagiriaren bezeroa erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
eu: Huts egin du memoria esleitzeak ziurtagiriarentzako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1746
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
eu: '%s' ZE hau lortu da PKCS#11-tik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
eu: Huts egin du ziurtagiriak onartzeko memoria esleitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
eu: '%s' ZE euskarria gehitzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
eu: Huts egin du X509 ziurtagiria inportatzea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
eu: Huts egin du PKCS#11 ziurtagiria ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
eu: Huts egin du ziurtagiriaren errebokazio-zerrenda ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
eu: Huts egin du ziurtagiriaren ezarpenak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
eu: Zerbitzariak ez du ziurtagiririk aurkeztu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
eu: Errorea berriro negoziatzerakoan zerbitzariaren ziurtagiak alderatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1627
en: Server presented different cert on rehandshake
eu: Zerbitzariak ziurtagiri desberdinak aurkeztu ditu berriro negoziatzerakoan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1630
en: Server presented identical cert on rehandshake
eu: Zerbitzariak ziurtagiri berdinak aurkeztu ditu berriro negoziatzerakoan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
eu: Errorea X509 ziurtagiriaren egitura hasieratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
eu: Errorea zerbitzariaren ziurtagiria inportatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
eu: Errorea zerbitzariaren ziurtagiriaren egoera aztertzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
eu: ziurtagiria errebokatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
eu: ez da sinatzailerik aurkitu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
eu: sinatzailea ez da ZE-ren ziurtagiri bat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
eu: algoritmo ez-segurua

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
eu: ziurtagiria ez da oraindik aktibatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
eu: ziurtagiria iraungita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
eu: huts egin du sinadura egiaztatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1507 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1663
en: certificate does not match hostname
eu: ziurtagiria ez dator bat ostalari-izenarekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1506 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1669
en: Server certificate verify failed: %s
eu: Huts egin du zerbitzariaren ziurtagiria egiaztatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
eu: Huts egin du cafile ziurtagirientzako memoria esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
eu: Huts egin du cafile-tik ziurtagiriak irakurtzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
eu: Huts egin du '%s' ZE fitxategia irekitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1896
en: Loading certificate failed. Aborting.
eu: Huts egin du ziurtagiria kargatzean. Bertan behera uzten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1976
en: SSL negotiation with %s
eu: SSL '%s'(r)ekin negoziatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2002
en: SSL connection cancelled
eu: SSL konexioa bertan behera utzita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
eu: SSL konexioaren hutsegitea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
eu: GnuTLS-ren itzulera ez-larria negoziazioan: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
eu: '%s'(r)en PINa behar da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
eu: Okerreko PINa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
eu: Azken saiakera da blokeatu aurretik.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
eu: Saiakera gutxi batzuk falta dira blokeatu aurretik.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
eu: Sartu PINa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2841 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2267
en: Established EAP-TTLS session
eu: EAP-TTLS saioa ezarri da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2934
en: Failed to generate STRAP key: %s
eu: STRAP gakoa sortzeak huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2943
en: Failed to generate STRAP DH key: %s
eu: Huts egin du STRAP DH gakoa sortzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2976
en: Failed to decode server DH key: %s
eu: Huts egin du DH zerbitzari-gakoa deskodetzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2988
en: Failed to export DH private key parameters: %s
eu: Huts egin du DH gako pribatuaren parametroak esportatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2994
en: Failed to export server DH key parameters: %s
eu: Huts egin du DH gako-parametroak esportatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3002
en: HPKE uses unsupported EC curve (%d, %d)
eu: HPKE-k onartzen ez den EC kurba darabil (%d, %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3015
en: Failed to create ECC public point for ECDH
eu: Huts egin du ECC puntu publikoaren sorrerak ECDHtik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3060
en: HKDF extract failed: %s
eu: HKDF erauzketak huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3072
en: HKDF expand failed: %s
eu: HKDF hedapenak huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3143
en: Failed to decode STRAP key: %s
eu: Huts egin du STRAP gakoa deskodetzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3169
en: Failed to regenerate STRAP key: %s
eu: Huts egin du STRAP gakoa birsortzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2513
en: Failed to generate STRAP key DER
eu: Huts egin du STRAP DER gakoa sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3209
en: STRAP signature failed: %s
eu: Huts egin du STRAP sinadurak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3378
en: The certificate specifies key usages incompatible with authentication.
eu: Ziurtagiriak autentifikazioarekin bateragarriak ez diren gako-erabilerak zehazten ditu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3387
en: Certificate doesn't specify key usage.
eu: Ziurtagiriak ez du zehazten gako-erabilera.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3405
en: Precondition failed %s[%s]:%d
eu: Aurrebaldintzak huts egin du %s[%s]:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3459
en: Failed to generate the PKCS#7 structure: %s.
eu: PKCS#7 egitura sortzeak huts egin du: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3493
en: Precondition failed %s[%s]:%d.
eu: Aurrebaldintzak huts egin du %s[%s]:%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
eu: TPM seinalearen funtzioari deituta %d byte-ntzako.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
eu: Huts egin du TPM hash-aren objektua sortzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
eu: Huts egin du TPM-ren hash objektuan balioa ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
eu: Huts egin du TPM hash-a sinatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
eu: Errorea TSS gakoaren blob-a deskodetzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
eu: Errorea TSS gakoaren blob-ean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
eu: Huts egin du TPM-ren testuingurua sortzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
eu: Huts egin du TPM testuingurua konektatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
eu: Huts egin du TPM SRK gakoa kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
eu: Huts egin du TPM SRK arauen objektua kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
eu: Huts egin du TPM-ren PINa ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
eu: Huts egin du TPM gakoren blob-a kargatzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
eu: Sartu TPM SRK-ren PINa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
eu: Huts egin du gakoaren arauen objektua sortzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
eu: Huts egin du araua gakoari esleitzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
eu: Sartu TPM-ren gakoaren PINa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l246
en: Enter secondary key TPM PIN:
eu: Sartu bigarren mailako TPM PIN gakoa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
eu: Huts egin du gakoaren PINa ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l298
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
eu: Huts egin du TPM2 gako gurasoaren analisiak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l319
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
eu: Huts egin du TPM2 gako publikoaren elementuaren analisiak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l324
en: Failed to parse TPM2 privkey element
eu: Huts egin du TPM2 gako pribatuaren elementuaren analisiak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l433
en: TPM2 digest too large: %d > %d
eu: TPM2 laburpen luzeegia: %d > %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
eu: TPM2 pasahitza luzeegia da; laburtzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
eu: jabea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l196
en: null
eu: nulua

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l197
en: endorsement
eu: oniritziak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l198
en: platform
eu: plataforma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
eu: Gako nagusia sortzen %s hierarkia azpian.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
eu: Sartu TPM2 %s hierarkiako pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
eu: TPM2 Esys_TR_SetAuth-ek huts egin du: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
eu: Konexioa ezartzen TPMrekin.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
eu: TPM2 Esys_Initialize-ek huts egin du: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l270
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
eu: TPM2 Esys_Startup-ek huts egin du: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l307 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter TPM2 parent key password:
eu: Sartu TPM2 gako nagusiaren pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l308 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l286
en: Enter secondary TPM2 parent key password:
eu: Sartu bigarren mailako TPM2 gako nagusiaren pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l330
en: TPM2 Esys_Load auth failed
eu: TPM2 Esys_Load autentifikazioak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l336
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
eu: TPM2 Esys_Load-ek huts egin du: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l380 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l476
en: Enter TPM2 key password:
eu: Sartu TPM2 gakoaren pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l381 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l377
en: Enter secondary TPM2 key password:
eu: Sartu bigarren mailako TPM2 gakoaren pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l434
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
eu: TPM2 Esys_RSA_Decrypt autentifikazioak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l524
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
eu: TPM2 Esys_Sign autentifikazioak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l202
en: Challenge: %s
eu: Erronka: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l264
en: Response was: %s
eu: Erantzuna: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l300
en: Unknown ESP MAC algorithm: %s
eu: ESP MAC algoritmo ezezaguna: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l308
en: Unknown ESP encryption algorithm: %s
eu: ESP zifratze-algoritmo ezezaguna: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l614
en: ESP disabled
eu: ESP desgaituta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l616
en: No ESP keys received
eu: Ez da ESP gakorik jaso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l618
en: ESP support not available in this build
eu: Eraikuntza honek ez du ESP euskarririk

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l657
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
eu: HTTPS tunelaren amaierako-puntuarekin konektatzen...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l679
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
eu: Errorea GET-tunnel HTTPS erantzuna jasotzean.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l688
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
eu: Atebidea berehala deskonektatu da GET-tunnel eskariaren ondoren.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l700 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1130
en: Got unexpected HTTP response: %.*s
eu: Espero ez zen HTTP erantzuna jaso da: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l899
en: HIP script '%s' exited abnormally
eu: '%s' HIP script-a gaizki amaitu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l904
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
eu: '%s' HIP script-ak zero ez den egoera itzuli du: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l909
en: HIP script '%s' completed successfully (report is %d bytes).
eu: '%s' HIP script-a ongi osatu da (txostena %d byte-koa da).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l914
en: HIP report submission failed.
eu: HIP txostenaren bidalketak huts egin du.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l916
en: HIP report submitted successfully.
eu: HIP txostena ongi bidali da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l952
en: Failed to exec HIP script %s
eu: '%s' HIP script-a exekutatzeak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l966
en: Gateway says HIP report submission is needed.
eu: Atebideak dio HIP txostena bidali behar dela.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l970
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
eu: Atebideak dio ez dela HIP txostenik bidali behar.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1027
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
eu: ESP tunela konektatuta; HTTPS begizta nagusitik irteten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1054
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
eu: Huts egin du ESP tunelaren konexioak; HTTPS erabiltzen haren ordez.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1091
en: Packet receive error: %s
eu: Errorea paketea jasotzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1151
en: Unknown packet. Header dump follows:
eu: Pakete ezezaguna. Goiburuen iraulketa jarraian:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1473 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1271
en: Failed to send ESP probe
eu: Huts egin du ESP zundaketa bidaltzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
eu: Errorea GSSAPI izena inportatzean autentifikaziorako:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
eu: Errorea GSSAPI erantzuna sortzean:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
eu: GSSAPI autentifikazioa osatu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
eu: GSSAPI tokena luzeegia da (%zd byte)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
eu: %zu byte-ko GSSAPI tokena bidaltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/hpke.c#l321
en: SSO token not alphanumeric
eu: SSO tokena ez da alfanumerikoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
eu: OpenConnect aplikazioaren bertsio hau GSSAPI euskarririk gabe eraiki da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
eu: Ez dago autentifikazio-metodo gehiagorik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
eu: Ez dago memoriarik cookie-ak esleitzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l255 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l281
en: Error reading HTTP response: %s
eu: Errorea HTTP erantzuna irakurtzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
eu: Huts egin du '%s' HTTParen erantzuna analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
eu: HTTParen erantzun hau lortu da: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
eu: HTTParen erantzunaren '%s' lerroari ez ikusi egiten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
eu: Baliogabeko cookie-a eskaini da: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
eu: Huts egin du SSL ziurtagiria autentifikatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
eu: Erantzunaren gorputzak tamaina negatiboa du (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
eu: Transferentziaren kodeketa ezezaguna: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
eu: '%s' HTTParen gorputza (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
eu: Errorea HTTParen erantzunaren gorputza irakurtzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
eu: Errorea zatiaren goiburua eskuratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l441
en: HTTP chunk length is negative (%ld)
eu: HTTP puxken luzera negatiboa da (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l447
en: HTTP chunk length is too large (%ld)
eu: HTTP puxken luzera luzeegia da (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
eu: Errorea HTTParen erantzunaren gorputza eskuratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l474
en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
eu: Errorea puskak deskodetzean. Espero zen: '', eskuratu da: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
eu: Ezin da HTTP 1.0-ren gorputza eskuratu konexioa itxi gabe

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
eu: Huts egin du birbideratutako '%s' URLa analizatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
eu: Ezin da https ez den '%s' URLaren birbideratzera jarraipenik egin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
eu: Huts egin du birbideratze erlatiboaren bide-izen berria esleitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l778
en: HTTPS socket closed by peer; reopening
eu: Parekoak HTTP socket-a itxi du; berriro irekitzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1015
en: request granted
eu: eskaera baimenduta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1016
en: general failure
eu: hutsegite orokorra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
eu: arau-multzoak ez du konexioa baimendu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1018
en: network unreachable
eu: sarea atziezina

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1019
en: host unreachable
eu: ostalaria atziezina

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
eu: helburuko ostalariak konexioa ukatu du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1021
en: TTL expired
eu: TTL iraungita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
eu: komandoa ez dago onartuta / protokoloaren errorea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1023
en: address type not supported
eu: helbide mota ez dago onartuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
eu: SOCKS zerbitzariak erabiltzailea/pasahitza eskatu ditu, baina ez dugu halakorik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
eu: SOCKS autentifikaziorako erabiltzaileak/pasahitzak < 255 byte eduki behar ditu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
eu: Errorea autentifikazioaren eskaera SOCKS proxy-an idaztean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
eu: Errorea autentifikazioaren erantzuna SOCKS proxy-tik irakurtzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
eu: Ustekabeko autentifikazioaren eskaera SOCKS proxy-tik: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
eu: SOCKS zerbitzariarekin autentifikatuta pasahitz bidez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
eu: SOCKS zerbitzariarekin pasahitz bidez autentifikatzeak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
eu: SOCKS zerbitzariak GSSAPI autentifikazioa eskatzen du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
eu: SOCKS zerbitzariak pasahitz bidezko autentifikazioa eskatzen du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
eu: SOCKS zerbitzariak autentifikazioa eskatzen du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
eu: SOCKS proxy-aren '%s:%d'(r)ekiko konexioa eskatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
eu: Errorea konexioaren eskaera SOCKS proxyan idaztean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
eu: Errorea SOCKS proxytik konexioaren erantzuna irakurtzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
eu: Ustekabeko SOCKS proxyaren konexioaren erantzuna: %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
eu: SOCKS proxy-aren '%02x' errorea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
eu: SOCKS proxy-aren '%02x' errorea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
eu: Ustekabeko %02x helbide mota SOCKS konexioaren erantzunean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
eu: HTTP proxy konexioa '%s:%d'(r)i eskatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
eu: Huts egin du proxy eskaera bidaltzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
eu: '%s' proxy mota ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1363
en: Failed to parse proxy '%s'
eu: '%s' proxya analizatzeak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
eu: Soilik HTTP edo socks(5) proxyak onartzen dira

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
eu: Cisco AnyConnect edo OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l166
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
eu: Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPNekin bateragarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l187
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
eu: Pulse Connect Secure SSL VPNekin bateragarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l207
en: Compatible with F5 BIG-IP SSL VPN
eu: F5 BIG-IP SSL VPNekin bateragarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l227
en: Compatible with FortiGate SSL VPN
eu: FortiGate SSL VPNekin bateragarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l246
en: PPP over TLS
eu: PPP TLSaren gainean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l257
en: Compatible with Array Networks SSL VPN
eu: Array Networks SSL VPNekin bateragarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
eu: VPN protokolo ezezaguna: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
eu: SSL liburutegiarekin eraikita, Cisco-ren DTLS euskarririk gabe.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
eu: Ez da IP helbiderik jaso. Abortatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
eu: Birkonektatzeak IP helbide zahar desberdina eman du (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
eu: Birkonektatzeak IP sareko maskara zahar desberdina eman du (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
eu: Birkonektatzeak IPv6 helbide desberdina eman du (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
eu: Birkonektatzeak  IPv6 sareko maskara desberdina eman du (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1096
en: Failed to parse server URL '%s'
eu: Huts egin du '%s' zerbitzariaren URLa analizatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1102
en: Only https:// permitted for server URL
eu: Soilik 'https://' baimentzen da zerbitzariaren URLan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1525
en: Unknown certificate hash: %s.
eu: Ziurtagiri-hash ezezaguna: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1559
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
eu: Emandako hatz-markaren tamaina beharrezkoa dena (%u) baino txikiagoa da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1616
en: No form handler; cannot authenticate.
eu: Ez dago inprimakiaren kudeatzailerik: ezin da autentifikatu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1620
en: No form ID. This is a bug in OpenConnect's authentication code.
eu: Ez dago inprimakiko IDrik. Akats hori OpenConnect-en autentifikazio-kodearen akatsa da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1691
en: No SSO handler
eu: Ez dago SSO maneiatzailerik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
eu: Errore larria komando-lerroa maneiatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
eu: ReadConsole() funtzioak huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l467
en: Operation aborted by user
eu: Eragiketa abortatu egin du erabiltzaileak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l470
en: ReadConsole() didn't read any input
eu: ReadConsole() funtzioak ez du inolako sarrerarik irakurri

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l504
en: Allocation failure for string from stdin
eu: Huts egin du katea sarrera estandarretik esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l674
en: Using %s. Features present:
eu: %s erabiltzen. Ezaugarriak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
eu: Ez dago OpenSSL motorrik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l737
en: Supported protocols:
eu: Onartutako protokoloak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l757
en:  (default)
eu:  (lehenetsia)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l754
en: Set VPN protocol
eu: Ezarri VPN protokoloa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
eu: Huts egin du katea sarrera estandarretik esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l795
en: fgets (stdin)
eu: fgets (sarrera_estandarra)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
eu: Ezin da '%s' bide-izen exekutagarria prozesatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
eu: Huts egin du vpnc-script bide-izenaren esleipenak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
eu: Erabilera: openconnect [aukerak] <zerbitzaria>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l951
en: Read options from config file
eu: Irakurri aukerak konfigurazio-fitxategitik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l952
en: Report version number
eu: Eman bertsio-zenbakiaren berri

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l953
en: Display help text
eu: Bistaratu laguntzaren testua

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l957
en: Authentication
eu: Autentifikazioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l958
en: Set login username
eu: Ezarri erabiltzaile-izena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
eu: Desgaitu pasahitzaren/SecurID-ren autentifikazioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
eu: Ez itxaron erabiltzailearen sarrerarik; irten beharrezkoa izanez gero

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l961
en: Read password from standard input
eu: Irakurri pasahitza sarrera estandarretik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
eu: Aukeratu autentifikazioaren saio-hasieraren hautapena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l963
en: Provide authentication form responses
eu: Hornitu autentifikazio-inprimakiaren erantzunak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
eu: Erabili SSL bezeroaren CERT ziurtagiria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
eu: Erabili SSL-ren gako pribatuaren KEY fitxategia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
eu: Abisatu ziurtagiriaren bizi-iraupena < EGUN denean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l967
en: Set login usergroup
eu: Ezarri saio-hasieraren erabiltzaile-taldea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
eu: Ezarri pasaesaldia edo TPM SRK PINa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l969
en: Set external browser executable
eu: Ezarri kanpoko arakatzailearen exekutagarria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
eu: Gakoaren pasaesaldia fitxategi-sistemaren fsid-a da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l971
en: Software token type: rsa, totp, hotp or oidc
eu: Software-tokenaren mota: rsa, totp, hotp edo oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
eu: (Oharra: 'libstoken' (RSA SecurID) desgaituta bertsio honetan)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l980
en: Server validation
eu: Zerbitzariaren balioztatzea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l981
en: Accept only server certificate with this fingerprint
eu: Onartu hatz-marka hau duen zerbitzari-ziurtagiria soilik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
eu: Ziurtagiriaren fitxategia zerbitzaria egiaztatzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l985
en: Internet connectivity
eu: Interneteko konektagarritasuna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l986
en: Set VPN server
eu: Ezarri VPM zerbitzaria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l987
en: Set proxy server
eu: Ezarri proxy zerbitzaria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
eu: Ezarri proxy-autentifikaziorako metodoak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l989
en: Disable proxy
eu: Desgaitu proxya

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
eu: Erabili 'libproxy' proxya automatikoki konfiguratzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
eu: (OHARRA: 'libproxy' desgaituta bertsio honetan)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
eu: Erabili IPa HOSTekin konektatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l999
en: Authentication (two-phase)
eu: Autentifikazioa (bi fase)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
eu: Irakurri cookie-a sarrera estandarretik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
eu: Autentifikatu soilik eta erakutsi saio-hasieraren informazioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1003
en: Fetch and print cookie only; don't connect
eu: Atzitu eta inprimatu cookie-a soilik; ez konektatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1004
en: Print cookie before connecting
eu: Inprimatu cookie-a konekatu baino lehen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1007
en: Process control
eu: Prozesu-kontrola

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
eu: Jarraitu atzeko planoan abiatu ondoren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
eu: Idatzi daemonaren PIDa fitxategi honetan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
eu: Jaregin pribilegioak konektatu ondoren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1013
en: Logging (two-phase)
eu: Saio hasiera (bi fase)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
eu: Erabili sistemaren egunkaria (syslog) aurrerapenen mezuentzako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1017
en: More output
eu: Irteera xehatuagoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1018
en: Less output
eu: Irteera laburragoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1019
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
eu: Irauli HTTP autentifikazioaren trafikoa (--verbose inplikatzen du)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
eu: Atxikitu denbora-zigilua aurretik aurrerapenen mezuei

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1022
en: VPN configuration script
eu: VPNa konfiguratzeko script-a

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
eu: Erabili IFNAME tunelaren interfazearentzako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
eu: Komando-lerroa  vpnc-compatible konfigurazioaren script bat erabiltzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1025
en: default
eu: lehenetsia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
eu: Igorri trafikoa 'script' programari, ez TUN-ari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1030
en: Tunnel control
eu: Tunel-kontrola

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
eu: Ez eskatu IPv6 konektagarritasuna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1032
en: XML config file
eu: XML konfigurazio-fitxategia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
eu: Eskatu MTUa zerbitzaritik (zerbitzari zaharrak soilik)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
eu: Adierazi MTUren bide-izena zerbitzariari/zerbitzaritik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1036
en: Disable all compression
eu: Desgaitu konpresio guztia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
eu: Konfidentzialtasun iraunkorra (PFS) behar da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1039
en: Disable DTLS and ESP
eu: Desgaitu DTLS eta ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
eu: OpenSSL zifraketak DTLS onartzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
eu: Mugatu paketeen ilara LEN (luzera) paketetara

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1043
en: Local system information
eu: Sistemaren informazio lokala

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
eu: HTTP goiburuaren 'User-Agent': eremua

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1046
en: OS type to report. Allowed values are the following:
eu: Jakinaraziko den SE mota. Onartutako balioak honakoak dira:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1048
en: reported version string during authentication
eu: autentifikazioan jakinarazitako bertsioaren katea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1049
en: default:
eu: lehenetsia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1051
en: Trojan binary (CSD) execution
eu: Bitar troianoaren (CSD) exekuzioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1053
en: Drop privileges during trojan execution
eu: Jaregin pribilegioak troianoa exekutatu artean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1056
en: Set minimum interval between trojan runs (in seconds)
eu: Ezarri gutxieneko tartea troianoaren exekuzioen artean (segundotan)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1058
en: Server bugs
eu: Zerbitzari-akatsak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
eu: Desgaitu HTTP konexioa berrerabiltzea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
eu: Ez saiatu XML POST-en autentifikazioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1061
en: Allow use of the ancient, insecure 3DES and RC4 ciphers
eu: Onartu 3DES eta RC4 zifratze zahar ez seguruak erabiltzea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1063
en: Multiple certificate authentication (MCA)
eu: Ziurtagiri anitzen bidezko autentifikazioa (MCA)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1064
en: Use MCA certificate MCACERT
eu: Erabili MCAren MCACERT ziurtagiria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1065
en: Use MCA key MCAKEY
eu: Erabili MCAren MCAKEY gakoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
eu: Huts egin du katea esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
eu: Huts egin du konfigurazio-fitxategitik lerroa eskuratzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
eu: Aukera ezezaguna %d. lerroan: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
eu: '%s' aukerak ez du argumentu bat hartzen %d. lerroan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
eu: '%s' aukerak argumentu bat behar du %d. lerroan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
eu: "%s" erabiltzaile baliogabea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
eu: Erabiltzailearen "%d" ID baliogabea: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1560 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1575
en: connected
eu: konektatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1560
en: disconnected
eu: deskonektatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1564
en: unsuccessful
eu: arrakastarik gabea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1569
en: in progress
eu: abian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1572
en: disabled
eu: desgaituta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1578
en: established
eu: ezarrita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1581
en: unknown
eu: ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
eu: Huts egin du '%s' idazteko irekitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1655
en: Failed to continue in background
eu: Huts egin du atzeko planoan jarraitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
eu: Atzeko planoan jarraitzen du: %d PIDa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
eu: ABISUA: Ezin da eskualde-ezarpena ezarri: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
eu: Huts egin du vpninfo egitura esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
eu: Ezin da 'config' aukera erabili konfigurazio-fitxategi barruan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
eu: Ezin da '%s' konfigurazio-fitxategia ireki: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
eu: Huts egin du memoria esleitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
eu: Bi puntuak falta dira ebazteko aukeran

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
eu: %d MTU txikiegia da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
eu: HTTPren konexio guztiak berrerabiltzea desgaitzen '--no-http-keepalive' aukera dela eta.
    Honek lagun badezake, bidali honi buruzkoak helbide honetara: 
    <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
eu: Ezin da ilararen luzera zero izan: 1 erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
eu: OpenConnect '%s' bertsioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
eu: Baliogabeko softwarearen '%s' token modua

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
eu: Argumentu gehiegi komando-lerroan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2217
en: No server specified
eu: Ez da zerbitzaririk zehaztu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
eu: OpenConnect-en bertsio hau 'libproxy' euskarririk gabe konpilatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2272
en: Error opening cmd pipe: %s
eu: Errorea cmd kanalizazioa irekitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2309
en: Failed to complete authentication
eu: Huts egin du autentifikazioa osatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
eu: Huts egin du SSL konexioa sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2360
en: Set up UDP failed; using SSL instead
eu: UDPren konfigurazioak huts egin du: SSL erabiltzen haren ordez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
eu: Ez da --script argumenturik eman. DNSa eta bideratzea ez daude konfiguratuta.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2368
en: See %s
eu: Ikus %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
eu: Erabiltzaileak berriro konektatzeko eskatu du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2392
en: Cookie was rejected by server; exiting.
eu: Zerbitzariak cookie-a baztertu du; irteten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
eu: Zerbitzariak saioa amaitu du; irteten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2400
en: User cancelled (%s); exiting.
eu: Erabiltzaileak utzi du bertan behera (%s); irteten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2420
en: Unrecoverable I/O error; exiting.
eu: S/I errore berrezkuraezina; irteten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
eu: Errore ezezaguna; irteten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
eu: Huts egin du '%s' idazteko irekitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
eu: Huts egin du konfigurazioa '%s'(e)n idaztean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
eu: 
    Huts egin du '%s' VPN zerbitzariaren ziurtagiria egiaztatzean.
    Zergatia: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
eu: Zerbitzari honetaz etorkizunean fidatzeko, gehitu hau komando-lerroan:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
eu: Sartu '%s' onartzeko, '%s' bertan behera uzteko; beste edozer hau ikusteko:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2561
en: no
eu: ez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2548
en: yes
eu: bai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
eu: Autentifikazioaren '%s' aukera hainbat aukerekin bat dator

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
eu: Autentifikazioaren '%s' aukera ez dago erabilgarri

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
eu: Erabiltzailearen sarrera behar da modu ez-interaktiboan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
eu: Huts egin du tokena idazteak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
eu: Softwarearen tokenaren katea baliogabea da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2929
en: Can't open stoken file
eu: Ezin da stoken fitxategia ireki

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
eu: Ezin da ~/.stokenrc fitxategia ireki

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
eu: OpenConnect ez zen 'libstoken' euskarriarekin konpilatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
eu: Hutsegite orokorra 'libstoken' liburutegian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
eu: OpenConnect ez zen 'liboath' euskarriarekin konpilatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
eu: Hutsegite orokorra 'liboath' liburutegian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
eu: Ez da aurkitu Yubikey tokena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
eu: OpenConnect ez da Yubikey euskarriarekin eraiki

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
eu: Yubikey hutsegite orokorra: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2981
en: Can't open oidc file
eu: Ezin da oidc fitxategia ireki

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2984
en: General failure in oidc token
eu: Hutsegite orokorra 'oidc' liburutegian.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
eu: Huts egin du 'tun' script-a konfiguratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
eu: Huts egin du TUN gailua konfiguratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l259
en: Delaying cancel.
eu: Bertan behera uztea atzeratzen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l281
en: Delaying pause.
eu: Pausa atzeratzen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
eu: Deitzaileak konexioa pausatu du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
eu: Lanik ez egiteko. %d ms lotan...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
eu: 'WaitForMultipleObjects'-ek  huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l364
en: Failed epoll_wait() in mainloop
eu: epoll_wait() funtzioak huts egin du begizta nagusian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l396
en: Failed select() in mainloop
eu: select() funtzioak huts egin du begizta nagusian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
eu: InitializeSecurityContext() funtzioak huts egin du: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
eu: AcquireCredentialsHandle() funtzioak huts egin du: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
eu: OpenConnect-en bertsio hau PSKC euskarririk gabe eraiki da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
eu: Ados INITIAL tokencode-a sortzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
eu: Ados NEXT tokencode-a sortzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
eu: Zerbitzaria softwarearen tokena ukatzen ari da. Eskuzko sarrerara aldatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
eu: OATH TOTP tokenaren kodea sortzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
eu: OATH HOTP tokenaren kodea sortzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l209
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
eu: ESP zifratzea: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l239
en: ESP compression: %d
eu: ESP konpresioa: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l247 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l475
en: ESP port: %d
eu: ESP ataka: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l254 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
eu: ESP gakoaren bizialdia: %u byte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l262 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
eu: ESP gakoaren bizialdia: %u segundo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l389
en: Failed to parse KMP header
eu: Huts egin du KMP goiburua analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l408
en: Failed to parse KMP message
eu: Huts egin du KMP mezua analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l702
en: Error negotiating ESP keys
eu: Errorea ESP gakoak negoziatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l769 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2732
en: new incoming
eu: sarrera berria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
eu: irteera berria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l804
en: Server terminated connection (session expired)
eu: Zerbitzariak konexioa amaitu du (saioa iraungi da)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l808
en: Server terminated connection (idle timeout)
eu: Zerbitzariak konexioa amaitu du (denbora-muga inaktiboa)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l812
en: Server terminated connection (reason: %d)
eu: Zerbitzariak konexioa amaitu du (arrazoia: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l819
en: Server sent zero-length oNCP record
eu: Zerbitzariak zero luzerako oNCP erregistroa bidali du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l942
en: Unrecognised data packet
eu: Datu-pakete ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1001
en: Failed to set up ESP: %s
eu: Huts egin du ESP konfiguratzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1031 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
eu: Irteerako paketea:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1093
en: Sent ESP enable control packet
eu: ESP gaitutako kontrol-paketea bidali da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
eu: Huts egin du ausazko gakoa sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
eu: Huts egin du DTLSv1 saioa hasieratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
eu: PSK atzeradeia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
eu: Huts egin du DTLSv1 CTX hasieratzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
eu: DTLS CTX bertsioa ezartzeak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
eu: DTLS gakoa sortzeak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
eu: Huts egin du DTLS zifraketaren zerrenda ezartzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l576
en: SSL_set_session() failed
eu: SSL_set_session() funtzioak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
eu: Baliteke sistemako OpenSSL-a hautsita egotea
    Ikus http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
eu: Huts egin du DTLS negoziatzean: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
eu: ESP cipher hasieratzeak huts egin du:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
eu: ESP HMAC hasieratzeak huts egin du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
eu: Huts egin du ESP paketerako deszifratze-testuingurua konfiguratzeak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
eu: Huts egin du ESP paketea deszifratzeak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
eu: Huts egin du ESP paketeak zifratzeak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
eu: Huts egin du libp11 PKCS#11 testuingurua ezartzeak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
eu: Huts egin du PKCS#11 hornitzaile-modulua (%s) kargatzeak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
eu: PINa blokeatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
eu: PINa iraungita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
eu: Beste erabiltzaile batek jadanik hasi du saioa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
eu: Errore ezezaguna PKCS#11 token-ean saioa hastean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
eu: Huts egin du '%s' PKCS#11 URIaren analisiak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
eu: Ziurtagiriak ez du gako publikorik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l506
en: Secondary certificate has no public key
eu: Bigarren mailako ziurtagiriak ez du gak publikorik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
eu: Ziurtagiria ez dator bat gako pribatuarekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l513 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l537
en: Secondary certificate does not match private key
eu: Bigarren mailako ziurtagiria ez dator bat gako pribatuarekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l172
en: Failed to write to TLS/DTLS socket
eu: Huts egin du TLS/DTLS socket-ean idazteak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l222 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l288
en: Failed to read from TLS/DTLS socket
eu: Huts egin du TLS/DTLS socket-etik irakurtzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l326
en: Read error on %s session: %d
eu: Irakurtzeko errorea %s saioan: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l361
en: Write error on %s session: %d
eu: Idazteko errorea %s saioan: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l514
en: PEM password too long (%d >= %d)
eu: PEM pasahitza luzeegia da (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l560
en: Client certificate or key missing
eu: Bezero-ziurtagiria edo gakoa falta da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l566 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1031
en: Loading private key failed
eu: Huts egin du gako pribatua kargatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l573
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
eu: Huts egin du ziurtagiria OpenSSL testuinguruan instalatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l597
en: Extra cert from %s: '%s'
eu: %s-ren ziurtagiri gehigarria: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l653
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
eu: Huts egin du PKCS#12 analizatzeak (ikus gaineko errorak)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l654
en: Parse secondary PKCS#12 failed (see above errors)
eu: Huts egin du bigarren mailako PKCS#12 analizatzeak (ikus gaineko errorak)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l671
en: PKCS#12 contained no certificate!
eu: PKCS#12-k ez dauka ziurtagiririk.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l672
en: Secondary PKCS#12 contained no certificate!
eu: Bigarren mailako PKCS#12-k ez dauka ziurtagiririk!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l678
en: PKCS#12 contained no private key!
eu: PKCS#12-k ez dauka gako pribaturik.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l679
en: Secondary PKCS#12 contained no private key!
eu: Bigarren mailako PKCS#12-k ez dauka gako pribaturik.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l713
en: Can't load TPM engine.
eu: Ezin da TPM motorra kargatu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l719
en: Failed to init TPM engine
eu: Huts egin du TPM motorra hasieratzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l729
en: Failed to set TPM SRK password
eu: Huts egin du TPM SRK pasahitza ezartzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l743
en: Failed to load TPM private key
eu: Huts egin du TPMren gako probatua kargatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l744
en: Failed to load secondary TPM private key
eu: Huts egin du bigarren mailako TPM gako pribatua kargatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l798 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l947
en: Failed to open certificate file %s: %s
eu: Huts egin du '%s' ziurtagiri-fitxategia irekitzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l809
en: Loading certificate failed
eu: Huts egin du ziurtagiria kargatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l854
en: PEM file
eu: PEM fitxategia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l883
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
eu: Huts egin du gako-biltegiko '%s' elementuaren BIO-a sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l910
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
eu: Huts egin du gako pribatua kargatzeak (okerreko pasaesaldia?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l911
en: Loading secondary private key failed (wrong passphrase?)
eu: Huts egin du bigarren mailako gako pribatu kargatzeak (pasaesaldi okerra?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l917
en: Loading private key failed (see above errors)
eu: Huts egin du gako pribatua kargatzeak (ikus goiko erroreak)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l918
en: Loading secondary private key failed (see above errors)
eu: Huts egin du bigarren mailako gako pribatua kargatzeak (ikus goiko erroreak)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l970
en: Failed to load X509 certificate from keystore
eu: Huts egin du X509 ziurtagiria gakoen biltegitik kargatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1007
en: Failed to open private key file %s: %s
eu: Huts egin du gako pribatuaren '%s' fitxategia irekitzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1032
en: Loading secondary private key failed
eu: Huts egin du bigarren mailako gako pribatua kargatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1088 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1103
en: Failed to decrypt secondary PKCS#8 certificate file
eu: Huts egin du bigarren mailako PKCS#8 ziurtagiri-fitxategia deszifratzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1098
en: Enter PKCS#8 secondary pass phrase:
eu: Sartu bigarren mailako PKCS#8 pasaesaldia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1123
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
eu: Huts egin du PKCS#8 eta OpenSSL EVP_PKEY arteko bihurketak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1124
en: Failed to convert secondary PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
eu: Huts egin du bigarren mailako PKCS#8 eta OpenSSL EVP_PKEY arteko bihurketak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1134
en: Failed to identify private key type in '%s'
eu: Huts egin du gako pribatuaren mota identifikatzean '%s'(e)n

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1311
en: Matched DNS altname '%s'
eu: '%s' DNS ordezko izenarekin bat dator

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1318
en: No match for altname '%s'
eu: Ez dago '%s' DNS ordezko izenarekin bat datorrenik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1332
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
eu: Ziurtagiriak ordezko GEN_IPADD izena du okerreko %d luzerarekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1489
en: Matched %s address '%s'
eu: %s helbide bat datoz '%s'(r)ekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1350
en: No match for %s address '%s'
eu: Ez dago bat datorrenik %s '%s' helbideekin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1392
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
eu: '%s' URIak ez du hutsak ez diren bide-izenik. Ez ikusi egiten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1397
en: Matched URI '%s'
eu: '%s' URIarekin bat dator

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1408
en: No match for URI '%s'
eu: Ez dago '%s' URIarekin bat datorrenik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1423
en: No altname in peer cert matched '%s'
eu: Ez dago '%s'(r)ekin bat datorren ordezko izenik parekoaren ziurtagirian

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1431
en: No subject name in peer cert!
eu: Parekoaren ziurtagiriak ez du subjektuaren izenik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1451
en: Failed to parse subject name in peer cert
eu: Huts egin du parekoaren ziurtagirian subjektuaren izena analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1458
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
eu: Parekoaren ziurtagiriaren subjektua falta da ('%s' != '%s')

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1463 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1497
en: Matched peer certificate subject name '%s'
eu: Parekoaren ziurtagiriaren '%s' subjektuaren izena bat dator

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1559
en: Extra cert from cafile: '%s'
eu: cafile-ren ziurtagiri gehigarria: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1702
en: Error in client cert notAfter field
eu: Errorea bezeroaren ziurtagiriko 'notAfter' eremuan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1718
en: <error>
eu: <errorea>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1746
en: SSL certificate and key do not match
eu: SSL ziurtagiria eta gakoa ez datoz bat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1782
en: Failed to read certs from CA file '%s'
eu: Huts egin du '%s' ZE fitxategitik ziurtagiriak irakurtzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1812
en: Failed to open CA file '%s'
eu: Huts egin du '%s' ZE fitxategia irekitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1860
en: Create TLSv1 CTX failed
eu: Huts egin du TLSv1 CTX sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1915
en: Failed to construct OpenSSL cipher list
eu: Huts egin du OpenSSL cipher zerrenda eraikitzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1926
en: Failed to set OpenSSL cipher list ("%s")
eu: Huts egin du OpenSSL cipher zerrenda ("%s") ezartzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1992
en: SSL connection failure
eu: SSL konexioaren hutsegitea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2158
en: Failed to calculate OATH HMAC
eu: Huts egin du OATH HMAC kalkulatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2349
en: Failed to generate STRAP key
eu: Huts egin du STRAP gakoa sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2359
en: Failed to generate STRAP DH key
eu: Huts egin du STRAP DH gakoa sortzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2382
en: Failed to decode STRAP key
eu: Huts egin du STRAP gakoa deskodetzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2410
en: Failed to decode server DH key
eu: Huts egin du zerbitzariaren DH gakoa deskodetzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2420
en: Failed to compute DH secret
eu: Huts egin du DH ezkutukoa kalkulatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1214
en: Invalid PPP encapsulation
eu: PPP kapsulatze baliogabea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1390
en: Detected dead peer!
eu: Hildako parekoa detektatu da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1400
en: Failed to establish PPP
eu: Huts egin du PPP ezartzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1644
en: Invalid DTLS state %d
eu: %d DTLS egoera baliogabea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1711
en: Reset PPP failed
eu: Huts egin du PPP berrezartzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1732
en: Failed to authenticate DTLS session
eu: Huts egin du DTLS saioa autentifikatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l283 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l301 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l320 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Failed to handle IPv6 address
eu: Huts egin du IPv6 helbidea maneiatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l293
en: Received internal IPv6 address %s
eu: Barneko %s IPv6 helbidea jaso da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l416
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
eu: ESP zifratzea: 0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l490
en: ESP only: %d
eu: ESP soilik: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l569
en: Error creating IF-T packet
eu: Errorea IF-T paketea sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l589
en: Error creating EAP packet
eu: Errorea EAP paketea sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l624 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1495
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
eu: Espero ez zen IF-T/TLS autentifikazio-erronka:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l642
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
eu: Espero ez zen EAP-TTLS karga erabilgarria:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l744
en: Enter Pulse user realm:
eu: Sartu Pulse erabiltzaile-domeinua:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l792
en: Realm:
eu: Domeinua:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l787
en: Choose Pulse user realm:
eu: Aukeratu Pulse erabiltzaile-domeinua:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1631
en: Failed to parse AVP
eu: Huts egin du AVP analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l870
en: Session limit reached. Choose session to kill:
eu: Saio-mugara iritsi da. Aukeratu hilko den saioa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l875
en: Session:
eu: Saioa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
eu: Huts egin du saio-zerrenda analizatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
eu: Sartu bigarren mailako kredentzialak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
eu: Sartu erabiltzaile-kredentzialak:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
eu: Bigarren erabiltzaile-izena:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1192
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l115
en: Password:
eu: Pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
eu: Bigarren pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1081
en: Password expired. Please change password:
eu: Pasahitza iraungi da. Aldatu pasahitza.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1085
en: Current password:
eu: Uneko pasahitza:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1090
en: New password:
eu: Pasahitz berria:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1095
en: Verify new password:
eu: Egiaztatu pasahitz berria.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1107
en: Passwords not provided.
eu: Ez da pasahitzik eman.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1113
en: Passwords do not match.
eu: Pasahitzak ez dator bat.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1118
en: Current password too long.
eu: Uneko pasahitza luzeegia da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1123
en: New password too long.
eu: Pasahitz berria luzeegia da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
eu: Token-kodearen eskaera:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
eu: Sartu erantzuna:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
eu: Sartu zure pasakodea:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
eu: Sartu zure bigarren tokenaren informazioa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
eu: Errorea Pulse konexio-eskaria sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1397
en: IF-T/TLS version from server: %d
eu: Zerbitzariko IF-T/TLS bertsioa: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1524
en: Failed to establish EAP-TTLS session
eu: Huts egin du EAP-TTLS saioa ezartzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1661
en: Authentication failure: Account locked out
eu: Autentifikazio-hutsegitea: Kontua blokeatu da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1664
en: Authentication failure: Client certificate required
eu: Autentifikazio-hutsegitea: Bezero-ziurtagiria behar da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1667
en: Authentication failure: Code 0x%02x
eu: Autentifikazio-hutsegitea: 0x%02x kodea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1773
en: Authentication failure: %.*s
eu: Autentifikazio-hutsegitea: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1825
en: Pulse realm entry
eu: Pulse domeinu-sarrera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1831
en: Pulse realm choice
eu: Pulse domeinu-aukera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1871
en: Pulse session limit, %d sessions
eu: Pulse saioaren muga; %d saio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2003
en: Error creating EAP-TTLS buffer
eu: Errorea EAP-TTLS bufferra sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2451
en: Invalid ESP config packet:
eu: ESP konfigurazio-pakete baliogabea:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2463
en: Invalid ESP setup
eu: ESP konfigurazio baliogabea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2753
en: Pulse fatal error (reason: %ld): %s
eu: Pulse errore larria (arrazoia: %ld): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet
eu: Pulse pakete ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
eu: Okerreko zatitzea baztertzeak hau dauka: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
eu: Okerreko zatitzea baztertzeak ez dauka hau: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l604
en: Script '%s' returned error %ld
eu: '%s' scriptak %ld errorea itzuli du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l612
en: Script did not complete within 10 seconds.
eu: Scripta ez da osatu 10 segundotan.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
eu: Huts egin du '%2$s'(r)en '%1$s' scripta sortzean: %3$s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
eu: '%s' scripta ustekabean amaitu da (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
eu: '%s' script-ak %d errorea itzuli du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
eu: Socket-aren konexioa bertan behera utzita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
eu: 'libproxy'-ren proxy-a: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
eu: Huts egin du '%s' ostalariaren getaddrinfo() funtzioak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
eu: '%s%s%s:%s' proxy-arekin konektatzen saiatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
eu: '%s%s%s:%s' zerbitzariarekin konektatzen saiatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
eu: Huts egin du biltegiaren socketaren helbidea (sockaddr) esleitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
eu: Huts egin du '%s' ostalariarekin konektatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l632
en: statvfs: %s
eu: vfs-ren estatistikak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l699
en: statfs: %s
eu: fs-ren estatistikak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l790
en: No error
eu: Errorerik ez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
eu: Gako-biltegia blokeatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
eu: Gako-biltegia hasieratu gabe

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l793
en: System error
eu: Sistemaren errorea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l794
en: Protocol error
eu: Protokoloaren errorea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l795
en: Permission denied
eu: Baimena ukatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l796
en: Key not found
eu: Ez da gakoa aurkitu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
eu: Balioa hondatuta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l798
en: Undefined action
eu: Zehaztu gabeko ekintza

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l802
en: Wrong password
eu: Okerreko pasahitza

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l803
en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
eu: Huts egin du %s irekitzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
eu: Huts egin du fstat() %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1038
en: File %s is empty
eu: %s fitxategia hutseik dago

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1044
en: File %s has suspicious size %<PRId64>
eu: %s fitxategiak tamaina susmagarria du %<PRId64>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
eu: Huts egin du %s irakurtzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
eu: %d protokolo-familia ezezaguna. Ezin da irakurri UDP zerbitzariaren helbidea

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
eu: Ireki UDP socket-a

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
eu: %d protokolo-familia ezezaguna. Ezin da UDP garraioa erabili

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
eu: Lotu UDP socket-a

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1171
en: Connect UDP socket
eu: Konektatu UDP socket-a

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
eu: Cookie-a ez da gehiago baliozkoa izango, saioa amaitzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
eu: lo: %ds; iraungitze-denbora: %ds

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
eu: Sartu kredentzialak softwarearen tokena desblokeatzeko.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l108
en: Device ID:
eu: Gailuaren IDa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
eu: Erabiltzaileak softwarearen tokena saihestu du.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
eu: Eremu guztiak beharrezkoak dira. Saiatu berriro.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
eu: Hutsegite orokorra 'libstoken' liburutegian.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
eu: Okerreko gailuaren IDa edo pasahitza. Saiatu berriro.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
eu: Softwarearen tokena ongi hasieratu da.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l214
en: PIN:
eu: PINa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
eu: PINaren formatua baliogabea. Saiatu berriro.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
eu: RSA tokenaren kodea sortzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
eu: Errorea sareko moldagailuentzako erregistroaren gakoa atzitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
eu: Huts egin du '%s' irekitzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
eu: Huts egin du TAP kontrolatzailearen bertsioa eskuratzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
eu: Errorea: TAP-Windows v9.9 or handiagoa den kontrolatzailea behar da. Aurkitutakoa: %ld.%ld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
eu: Huts egin du TAP IP helbideak ezartzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
eu: Huts egin du TAP euskarriaren egoera ezartzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
eu: Huts egin du TAP gailutik irakurtzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
eu: Huts egin du TAP gailutik erabat irakurtzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
eu: %ld byte 'tun'-en idatzita

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
eu: 'tun'-ek idatzi zain...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
eu: 'tun'-en %ld byte idatzita zain egon ondoren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
eu: Huts gin du TAP gailuan idaztean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
eu: Tunelaren script-ak sortzea ez dago oraindik onartuta Windows-en

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
eu: Ezin izan da /dev/tun ireki zundatzeko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l92
en: Can't push IP
eu: Ezin da IPa bultzatu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
eu: Ezin da ifname ezarri

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l109
en: Can't open %s: %s
eu: Ezin da%s ireki: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
eu: Ezin da IPv%2$d-ren '%1$s' zundatu: %3$s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
eu: ireki /dev/tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
eu: Huts egin d 'tun' berria sortzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
eu: Huts egin du 'tun' fitxategiaren deskriptorea 'baztertu mezua' moduan jartzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
eu: Huts egin du 'tun' gailua irekitzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
eu: '%s' interfazearen izena baliogabea. 'tun%%d'-(r)ekin bat etorri behar du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
eu: Ezin da '%s' ireki: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
eu: 'socketpair'-ek huts egin du: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
eu: huts egin du sardetzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l478
en: (script)
eu: (script-a)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
eu: Huts egin du sarrerako paketea idaztean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
eu: '%s' ostalaria ostalari-izen gordin gisa tratatzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
eu: Huts egin du existitzen den fitxategiaren SHA1 kalkulatzean

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
eu: XML konfigurazio-fitxategiaren SHA1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
eu: Huts egin du XML konfigurazio-fitxategia analizatzean: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
eu: '%s' ostalariak '%s' helbidea du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
eu: '%s' ostalariak '%s' erabiltzaile-taldea du

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
eu: '%s' ostalaria ez dago konfigurazioan zerrendatuta; ostalari-izen gordin gisa erabiltzen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l230
en: Yubikey PIN:
eu: Yubikey PINa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
eu: Hust egin du Yubikey desblokeo-erantzuna kalkulatzeak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l274
en: unlock command
eu: desblokeo-komandoa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
eu: Huts egin du PC/SC testuingurua ezartzeak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
eu: PC/SC testuingurua ezarri da
