network-manager-openconnect master - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Choose a Certificate Authority certificate...
fa: انتخاب یک تاییدیه صلاحیت تاییدیه...

en: Choose your personal certificate...
fa: تاییدیه شخصی خود را انتخاب کنید...

en: Choose your private key...
fa: کلید اختصاصی خود را انتخاب کنید...

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.key)
fa: تادییه‌های PEM شامل (*.pem, *.crt, *.key)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
fa: سازگار با  AnyConnect SSL VPN سیسکو.

en: <b>General</b>
fa: <b>عمومی</b>

en: Select A File
fa: یک پرونده را انتخاب کنید

en: _Gateway
fa: _دروازه

en: _Proxy
fa: _پیشکار

en: Allow Cisco Secure Desktop _trojan
fa: اجازه به اسب _تروا میزکار ایمن سیسکو

en: <b>Certificate Authentication</b>
fa: <b>تایید هویت تاییدیه</b>

en: _User Certificate
fa: تاییدیه _کاربر

en: Private _Key
fa: _کلید اختصاصی

en: Use _FSID for key passphrase
fa: استفاده از _FSID برای کلید passphrase
