NetworkManager-openconnect master - en to hr translation catalogue (130 entries)

en: OpenConnect VPN client
hr: OpenConnect VPN klijent

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
hr: Klijent za Cisco AnyConnect SSL VPN virtualne privatne mreže

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
hr: Podržava podešavanje SSL VPN virtualnih privatnih mreža korištenjem OpenConnecta.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
hr: Kompatibilno sa Cisco AnyConnect, Juniper i ocserv temeljenim mrežama.

en: The NetworkManager Developers
hr: Razvijatelji Mrežnog upravitelja

en: Connect to VPN “%s”
hr: Poveži se sa VPN “%s”

en: Connect to VPN
hr: Poveži se sa VPN

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
hr: <b>Vjerodajnica je nevaljana ili je nepouzdana!</b>

en: <b>Reason:
hr: <b>Razlog:

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: I really know what I am doing
hr: Stvarno znam što radim

en: Connect anyway
hr: Svjedeno poveži

en: _Close
hr: _Zatvori

en: VPN host
hr: VPN poslužitelj

en: C_onnect
hr: P_oveži

en: Automatically start connecting next time
hr: Automatski pokreni povezivanje sljedeći puta

en: Select a host to fetch the login form
hr: Odaberi poslužitelja za preuzimanje oblika prijave

en: Contacting host, please wait…
hr: Kontaktiranje poslužitelja, malo pričekajte…

en: _Login
hr: _Prijava

en: Save passwords
hr: Spremi lozinke

en: Log
hr: Zapis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
hr: Nevaljani kolačić '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
hr: Korisničko ime

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
hr: Lozinka

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
hr: Izazov:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
hr: Cisco AnyConnect ili OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
hr: Kompatibilno sa Cisco AnyConnect SSL VPN, kao i sa ocserv.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l144
en: Juniper Network Connect
hr: Juniper mrežno povezivanje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
hr: Kompatibilno sa Juniper mrežnim povezivanjem

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1560 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1575
en: connected
hr: povezano

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1560
en: disconnected
hr: nije povezano

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1564
en: unsuccessful
hr: neuspješno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1569
en: in progress
hr: u tijeku

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1572
en: disabled
hr: onemogućeno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1578
en: established
hr: uspostavljeno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1581
en: unknown
hr: nepoznato

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1588
en: Configured as %s%s%s, with SSL%s%s %s and %s%s%s %s
hr: Podešeno kao %s%s%s, sa SSL%s%s %s i %s%s%s %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1611
en: RX: %<PRIu64> packets (%<PRIu64> B); TX: %<PRIu64> packets (%<PRIu64> B)
hr: RX: %<PRIu64> paketi (%<PRIu64> B); TX: %<PRIu64> paketi (%<PRIu64> B)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2561
en: no
hr: ne

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
hr: da

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l792
en: Realm:
hr: Područje:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l875
en: Session:
hr: Sesija:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
hr: Neuspjela obrada popisa sesije

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
hr: Unesi pomoćne vjerodajnice:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
hr: Unesi korisničke vjerodajnice:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
hr: Pomoćno korisničko ime:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Username:
hr: Korisničko ime:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
hr: Lozinka:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
hr: Pomoćna lozinka:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1081
en: Password expired. Please change password:
hr: Lozinka je istekla. Promijenite lozinku:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1085
en: Current password:
hr: Trenutna lozinka:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1090
en: New password:
hr: Nova lozinka:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1095
en: Verify new password:
hr: Potvrdi novu lozinku:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1107
en: Passwords not provided.
hr: Lozinka nije navedena.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1113
en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1118
en: Current password too long.
hr: Trenutna lozinka je predugačaka.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1123
en: New password too long.
hr: Nova lozinka je predugačaka.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
hr: Potreban je kôd tokena:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
hr: Upišite odgovor:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
hr: Upiši svoju lozinku:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
hr: Upišite vašu pomoćnu informaciju tokena:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
hr: Greška stvaranja zahtjeva Pulse povezivanja

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
hr: Bez greške

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
hr: Greška sustava

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
hr: Greška protokola

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
hr: Ključ nije pornađen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
hr: Vrijednost je oštećena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
hr: Neodređene radnja

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
hr: Neispravna lozinka

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l936
en: Failed select() for command socket
hr: Neusojeli select() for za naredbenu priključnicu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
hr: Dešifriranje poruke neuspjelo: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
hr: NEvaljani odgovor SSPI zaštite iz proxya (%lu bajta)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
hr: Upišite vjerodajnice za otključavanje softverskog tokena.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l108
en: Device ID:
hr: ID uređaja:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
hr: Korisnik je zaobišao softverski token.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
hr: Potrebna su sva polja; pokušajte ponovno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
hr: Općeniti neuspjeh u libstoken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
hr: Netočan ID uređaja ili lozinka; pokušajte ponovno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
hr: Pokretanje softverskog tokena je uspješno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
hr: Upišite PIN softverskog tokena.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
hr: Nevaljani PIN format; pokušajte ponovno.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
hr: Stvaranje kôda RSA tokena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
hr: Greška pristupanju ključu registracije za mrežne adaptere

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l112
en: Cannot read %s\%s or is not string
hr: Nemoguće je čitati %s\%s ili nije izraz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l128
en: Found %s at %s
hr: Pronađeno je %s na %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l145
en: Cannot open registry key %s
hr: Nemoguće otvaranje ključa registracije %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
hr: Neuspjelo otvaranje %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l370
en: Opened tun device %S
hr: Otvoreni tun uređaj %S

en: General
hr: Općenito

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
hr: Uobičajene vrijednosti: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
hr: Ovjera vjerodajnicom

en: Software Token Authentication
hr: Ovjera softverskim tokenom

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
hr: RSA SecurID — čitaj iz ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
hr: RSA SecurID — ručno upisano

en: TOTP — manually entered
hr: TOTP — ručno upisano

en: HOTP — manually entered
hr: HOTP — ručno upisano

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
hr: Više-protokolarni VPN klijent (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
hr: Kompatibilno sa Cisco AnyConnect, Juniper mrežnim povezivanjem i Junos Pulse, i PAN GlobalProtect SSL VPN-ovima.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
hr: Kompatibilno sa Cisco AnyConnect i Juniper mrežnim povezivanjem i Junos Pulse SSL VPN-ovima.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
hr: Cisco AnyConnect kompatibilni VPN (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
hr: Kompatibilno sa Cisco AnyConnect SSL VPN.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
hr: Cisco AnyConnect ili openconnect

en: Juniper/Pulse Network Connect
hr: Juniper/Pulse mrežno povezivanje

en: object class '%s' has no property named '%s'
hr: klasa objekta '%s' nema svojstvo naziva '%s'

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hr: svojstvo '%s' klase objekta '%s' nije zapisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hr: svojstvo izgradnje "%s" za objekt '%s' ne može se postaviti nakon izgradnje

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hr: '%s::%s' nije valjani naziv svojstva; '%s' nije GObject podvrsta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hr: neuspješno postavljanje svojstva '%s' vrste '%s' iz vrijednosti vrste '%s'

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hr: vrijednost "%s" vrste '%s' je neispravna ili je izvan raspona za svojstvo '%s' vrste '%s'

en: unable to get editor plugin name: %s
hr: nemoguće dobivanje naziva priključka uređivača: %s

en: missing plugin file "%s"
hr: nedostaje datoteka priključka "%s"

en: cannot load editor plugin: %s
hr: nemoguće učitavanje priključka uređivača: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hr: nemoguče učitavanje tvorničkog %s iz priključka: %s

en: unknown error creating editor instance
hr: nepoznata greška stvaranja primjerka uređivača

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
hr: nevaljano cjelobrojno svojstvo “%s” ili je izvan raspona [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
hr: nevaljano boolean svojstvo “%s” (ne da ili da)

en: unhandled property “%s” type %s
hr: nerukujuće svojstvo “%s” vrste %s

en: property “%s” invalid or not supported
hr: svojstvo “%s” je neispravano ili nepodržano

en: No VPN configuration options.
hr: Nema mogućnosti VPN podešavanja.

en: No VPN secrets!
hr: Nema VPN tajni!

en: Could not find openconnect binary.
hr: Nemoguć pronalazak openconnect binarne datoteke.

en: No VPN gateway specified.
hr: Nema određenog VPN pristupnika.

en: No WebVPN cookie provided.
hr: Nema navedenog WebVPN kolačića.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
hr: Ne zatvaraj kada se VPN povezivanje prekida

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hr: Omogući opširno zapisivanje otklanjanja grešaka (može otkriti lozinke)

en: D-Bus name to use for this instance
hr: D-Bus naziv za korištenje s ovim primjerkom

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
hr: nm-openconnect-service pruaža integrirane Cisco AnyConnect SSL VPN mogućnosti za Mrežnog upravitelja..
