networkmanager-openconnect master - en to hu translation catalogue (952 entries)

en: OpenConnect VPN client
hu: OpenConnect VPN kliens

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
hu: Kliens a Cisco AnyConnect SSL VPN virtuális magánhálózatokhoz

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
hu: Az SSL VPN virtuális magánhálózati kapcsolatok beállításának támogatása az OpenConnect használatával.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
hu: Kompatibilis a Cisco AnyConnect, Juniper és ocserv alapú hálózatokkal.

en: The NetworkManager Developers
hu: A Hálózatkezelő fejlesztői

en: Connect to VPN “%s”
hu: Csatlakozás VPN-hez: „%s”

en: Connect to VPN
hu: Csatlakozás VPN-hez

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
hu: <b>A tanúsítvány érvénytelen vagy megbízhatatlan lehet!</b>

en: <b>Reason:
hu: <b>Ok:

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: I really know what I am doing
hu: Komolyan tudom, mit csinálok

en: Connect anyway
hu: Csatlakozás mindenképp

en: _Close
hu: _Bezárás

en: VPN host
hu: VPN kiszolgáló

en: C_onnect
hu: _Csatlakozás

en: Automatically start connecting next time
hu: A kapcsolat automatikus felépítése a jövőben

en: Select a host to fetch the login form
hu: Válasszon kiszolgálót a bejelentkezési űrlap lekéréséhez

en: Contacting host, please wait…
hu: Kapcsolódás a kiszolgálóhoz, kérem várjon…

en: _Login
hu: _Bejelentkezés

en: Save passwords
hu: Jelszavak mentése

en: Log
hu: Napló

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
hu: Érvénytelen süti: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
hu: Váratlan %d eredmény a kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
hu: A lefoglalás meghiúsult

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
hu: Rövid csomag érkezett (%d bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l902 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
hu: Az SSL túl kevés bájtot írt! %d volt a kérés, %d lett elküldve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l920 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1118 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
hu: CSTP kulcsmegújítás esedékes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l927 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1125 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
hu: Újra kézfogás sikertelen, új alagút kísérlete

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1201
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
hu: %d bájt tömörítetlen adatcsomag küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1038 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
hu: Új DTLS csatlakozási kísérlet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1188 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
hu: Fogadott DTLS csomag 0x%02x / %d bájt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1212 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
hu: DTLS kulcsmegújítás esedékes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
hu: DTLS újra kézfogás sikertelen, újracsatlakozás.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
hu: A DTLS halott csomópont felderítés halott csomópontot észlelt!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1234 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
hu: DTLS DPD küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1238 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
hu: Nem sikerült a DPD kérés küldése. Leválasztás várható

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1277 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
hu: %d bájt DTLS csomag küldése; a DTLS küldés visszatérése: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1303 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
hu: Kijelentkezés sikertelen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1305 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
hu: Kijelentkezés sikeres.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
hu: Adja meg a felhasználónevét és jelszavát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
hu: Felhasználónév

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
hu: Jelszó

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
hu: Kihívás:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
hu: A GlobalProtect bejelentkezés a következőt adta vissza: %s=%s (várt: %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
hu: A GlobalProtect bejelentkezés üres vagy hiányzó %s értéket adott vissza

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
hu: A GlobalProtect bejelentkezés a következőt adta vissza: %s=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
hu: Válasszon egy GlobalProtect átjárót.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
hu: ÁTJÁRÓ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
hu: %d átjáró kiszolgáló érhető el:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
hu: Nem sikerült az OTP tokenkód előállítása, a token letiltásra kerül

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
hu: A kiszolgáló nem GlobalProtect portál, sem átjáró.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
hu: Ismeretlen űrlap elküldési elem mellőzése: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
hu: Ismeretlen űrlap beviteli típus mellőzése: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
hu: Kettőzött kapcsoló eldobása: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
hu: Nem kezelhetők az űrlap method='%s', action='%s' értékei

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
hu: Ismeretlen szövegterület mező: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a TNCC-vel való kommunikációhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
hu: A TNCC támogatás még nincs megvalósítva Windowson

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
hu: Nincs DSPREAUTH süti, TNCC nincs megpróbálva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
hu: Nem sikerült végrehajtani a(z) %s TNCC parancsfájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
hu: Indítás elküldve, várakozás a TNCC-től érkező válaszra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
hu: Nem sikerült a válasz olvasása a TNCC-től

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
hu: %s válasz sikertelenül érkezett a TNCC-től

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
hu: TNCC válasz: 200 OK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
hu: TNCC válasz második sora: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
hu: Új DSPREAUTH süti beszerezve a TNCC-től: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
hu: Váratlan nem üres sor a TNCC-től a DSPREAUTH süti után: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
hu: Túl sok nem üres sor a TNCC-től a DSPREAUTH süti után

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
hu: Nem sikerült feldolgozni a HTML dokumentumot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
hu: Nem sikerült megtalálni vagy feldolgozni a bejelentkező oldalon lévő webes űrlapot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
hu: Ismeretlen HTML űrlap kiírása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
hu: Az űrlap választásának nincs neve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l206
en: name %s not input
hu: a(z) %s név nem bemenet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l213
en: No input type in form
hu: Nincs bemenettípus az űrlapon

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l225
en: No input name in form
hu: Nincs bemenetnév az űrlapon

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
hu: Ismeretlen %s bemenettípus az űrlapon

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
hu: Üres válasz a kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
hu: Nem sikerült a kiszolgáló válaszának feldolgozása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
hu: A válasz ez volt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
hu: <client-cert-request> érkezett, amikor nem várták.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
hu: Az XML válasznak nincs „auth” csomópontja

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
hu: Jelszót kértek, de „--no-passwd” van beállítva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
hu: Nem kerül letöltésre az XML profil, mert az SHA1 már egyezik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
hu: Nem sikerült a HTTPS kapcsolat megnyitása ehhez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
hu: Nem sikerült GET kérést küldeni az új beállításhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
hu: A letöltött beállítófájl nem egyezett a szándékolt SHA1-gyel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
hu: Új XML profil letöltve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1162
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
hu: Hiba: A „Cisco Secure Desktop” trójai futtatása még nincs megvalósítva ezen a platformon.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
hu: A(z) %ld gid beállítása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
hu: A csoportok beállítása nem sikerült erre: %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
hu: A(z) %ld uid beállítása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
hu: Érvénytelen felhasználó uid=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
hu: Nem sikerült átváltani a(z) „%s” CSD saját könyvtárra: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
hu: Hiba: A kiszolgáló CSD gépkeresés futtatására kért minket.
    Meg kell adnia egy megfelelő --csd-wrapper argumentumot.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
hu: Hiba: A kiszolgáló egy „Cisco Secure Desktop” trójai letöltésre és futtatására kért meg minket.
    Ez a szolgáltatás biztonsági okokból alapértelmezetten le van tiltva, ezért érdemes lenne engedélyeznie azt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
hu: A(z) „%s” átmeneti könyvtár nem írható: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
hu: Nem sikerült megnyitni az átmeneti CSD parancsfájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
hu: Nem sikerült írni az átmeneti CSD parancsfájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
hu: Figyelem: nem biztonságos CSD kódot futtat rendszergazdai jogosultságokkal
    	 Használja a „--csd-user” parancssori kapcsolót

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
hu: Nem sikerült végrehajtani a következő CSD parancsfájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
hu: Érvénytelen válasz a kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
hu: A kiszolgáló azután kérte a kliens SSL tanúsítványát, miután meg lett adva egy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
hu: A kiszolgáló a kliens SSL tanúsítványát kérte; egyik sem volt beállítva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
hu: XML POST engedélyezve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
hu: %s frissítése 1 másodperc múlva…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
hu: (hiba 0x%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
hu: (Hiba történt a hiba leírása során!)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
hu: HIBA: Nem lehet előkészíteni a foglalatokat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
hu: KRITIKUS HIBA: A DTLS mestertitok nincs előkészítve. Kérjük ezt jelentse.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
hu: Hiba a HTTPS CONNECT kérés létrehozásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
hu: Hiba a HTTPS válasz lekérésekor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
hu: A VPN szolgáltatás nem érhető el; ok: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
hu: Nem megfelelő HTTP CONNECT válasz érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
hu: CONNECT válasz érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l425
en: No memory for options
hu: Nincs memória a kapcsolókhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
hu: Az X-DTLS-Session-ID nem 64 karakteres; értéke: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
hu: Az X-DTLS-Session-ID érvénytelen; értéke: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
hu: Ismeretlen DTLS tartalomkódolás: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
hu: Ismeretlen CSTP tartalomkódolás: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
hu: Nem érkezett MTU. Megszakítás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
hu: CSTP kapcsolódva. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
hu: Tömörítés beállítás sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
hu: A deflate puffer lefoglalása meghiúsult

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l823
en: inflate failed
hu: inflate meghiúsult

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
hu: Az LZS kibontás meghiúsult: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
hu: Az LZ4 kibontás meghiúsult

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
hu: Ismeretlen tömörítési típus: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l871
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
hu: %s / %d bájt tömörített adatcsomag érkezett (%d volt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
hu: deflate meghiúsult: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
hu: Váratlan csomaghossz. Az SSL_read visszatérési értéke %d, de a csomag

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
hu: CSTP DPD kérés érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
hu: CSTP DPD válasz érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
hu: CSTP Keepalive érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l958
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
hu: %d bájt tömörítetlen adatcsomag érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
hu: Kiszolgáló leválasztás érkezett: %02x „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
hu: Kiszolgáló leválasztás érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
hu: Tömörített csomag érkezett !deflate módban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
hu: kiszolgáló megszakítás csomag érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
hu: Ismeretlen csomag: %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
hu: A CSTP halott csomópont felderítés halott csomópontot észlelt!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1053 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
hu: Újracsatlakozás sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1156 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
hu: CSTP DPD küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1167 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
hu: CSTP Keepalive küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1208
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
hu: %d bájt tömörített adatcsomag küldése (%d volt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
hu: BYE csomag küldése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l252
en: Attempting Digest authentication to proxy
hu: Digest hitelesítési kísérlet a proxyra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l255
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
hu: Digest hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
hu: DTLS csatlakozási kísérlet egy meglévő fd-vel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
hu: Nincs DTLS cím

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
hu: A kiszolgáló nem ajánlott DTLS titkosító lehetőséget

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
hu: Nincs DTLS proxy-n keresztüli csatlakozáskor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
hu: DTLS előkészítve. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
hu: Ismeretlen csomag (hossz: %d) érkezett: %02x %02x %02x %02x…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
hu: TOS ez: %d, TOS utolsó: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
hu: DTLS DPD kérés érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
hu: Nem sikerült a DPD válasz küldése. Leválasztás várható

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
hu: DTLS DPD válasz érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
hu: DTLS Keepalive érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
hu: Tömörített DTLS csomag érkezett, amikor a tömörítés nincs engedélyezve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
hu: Ismeretlen DTLS csomagtípus: %02x, hossz: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
hu: DTLS Keepalive küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
hu: Nem sikerült az életben tartás kérés küldése. Leválasztás várható

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l500
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
hu: MTU észlelés előkészítése (min=%d, max=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l534
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
hu: MTU DPD szonda küldése (%u bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
hu: Nem sikerült a DPD kérés (%d %d) küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l561
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
hu: Túl sok idő telt az MTU észlelési ciklusban; megbeszélt MTU feltételezése.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l565
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
hu: Túl sok idő telt az MTU észlelési ciklusban; az MTU %d értékre beállítva.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l582
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
hu: Váratlan csomag (%.2x) érkezett az MTU észlelésnél; kihagyás.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l596
en: Failed to recv DPD request (%d)
hu: Nem sikerült a DPD kérés (%d) fogadása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l600
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
hu: MTU DPD szonda fogadva (%u bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l653
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
hu: %d bájtos MTU észlelve (%d volt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
hu: Nincs változás az MTU-ban az észlelés után (%d volt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l61
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
hu: A várt ESP csomag elfogadása %u sorszámmal

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l91
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
hu: A vártnál későbbi ESP csomag elfogadása %u sorszámmal (várt érték: %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
hu: A(z) %u sorszámú régi ESP csomag eldobása (várt érték: %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
hu: A(z) %u sorszámú régi ESP csomag eltűrése (várt érték: %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
hu: A(z) %u sorszámú megismételt ESP csomag eldobása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
hu: A(z) %u sorszámú megismételt ESP csomag eltűrése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l136
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
hu: Sorrenden kívüli ESP csomag elfogadása %u sorszámmal (várt érték: %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l68
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
hu: Paraméterek a(z) %s ESP-hez: SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l71
en: ESP encryption type %s key 0x%s
hu: ESP titkosítási típus (%s) kulcs 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l74
en: ESP authentication type %s key 0x%s
hu: ESP hitelesítési típus (%s) kulcs 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l93
en: incoming
hu: bejövő

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l94
en: outgoing
hu: kimenő

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
hu: ESP szondák küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l197
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
hu: ESP csomag érkezett régi 0x%x SPI-vel, sorozatszám %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l203
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
hu: ESP csomag érkezett, érvénytelen 0x%08x SPI-vel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l231
en: Invalid padding length %02x in ESP
hu: Érvénytelen kitöltő hossz (%02x) az ESP-ben

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l243
en: Invalid padding bytes in ESP
hu: Érvénytelen kitöltő bájtok az ESP-ben

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l252
en: ESP session established with server
hu: ESP munkamenet létrehozva a kiszolgálóval

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l263
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni az ESP csomag titkosításának feloldásához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l269
en: LZO decompression of ESP packet failed
hu: Az ESP csomag kibontása LZO-val sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l275
en: LZO decompressed %d bytes into %d
hu: %d bájt kibontása LZO-val ide: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l289
en: Rekey not implemented for ESP
hu: Az újrabeírás nincs megvalósítva az ESP-khez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l293
en: ESP detected dead peer
hu: Az ESP halott csomópontot észlelt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l301
en: Send ESP probes for DPD
hu: ESP szondák küldése a DPD-hez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l308
en: Keepalive not implemented for ESP
hu: Az életben tartás nincs megvalósítva az ESP-khez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l387
en: Failed to send ESP packet: %s
hu: Nem sikerült az ESP csomag küldése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l462
en: Failed to generate random keys for ESP
hu: Nem sikerült a véletlenszerű kulcsok előállítása az ESP-hez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l469
en: Failed to generate initial IV for ESP
hu: Nem sikerült a kezdeti érték (IV) előállítása az ESP-hez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l194
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
hu: DTLS folytatás késleltetése amíg a CSTP egy PSK-t generál

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l202
en: Failed to generate DTLS priority string
hu: Nem sikerült a DTLS prioritás karakterlánc előállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
hu: Nem sikerült a DTLS prioritás beállítása: „%s”: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
hu: Nem sikerült a hitelesítő adatok lefoglalása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
hu: Nem sikerült a DTLS kulcs előállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
hu: Nem sikerült a DTLS kulcs beállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
hu: Nem sikerült a DTLS PSK hitelesítő adatok beállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
hu: Ismeretlen DTLS paraméterek a kért „%s” CipherSuite esetén

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
hu: Nem sikerült a DTLS munkamenet paraméterek beállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
hu: A DTLS előkészítése sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l645
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
hu: A partner %d MTU-ja túl kicsi a DTLS működéséhez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l656
en: DTLS MTU reduced to %d
hu: A DTLS MTU csökkentve erre: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l665
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
hu: A DTLS munkamenet folytatása nem sikerült; lehetséges beékelődéses támadás. A DTLS letiltása.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
hu: Nem sikerült a DTLS MTU beállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
hu: DTLS kapcsolat kiépítve (GnuTLS használatával). Titkosító alkalmazáscsomag: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l683
en: DTLS connection compression using %s.
hu: DTLS kapcsolattömörítés %s használatával.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
hu: A DTLS kézfogás túllépte az időkorlátot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
hu: A DTLS kézfogás meghiúsult: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l566
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
hu: (Egy tűzfal akadályozza az UDP csomagok küldését?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l57
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
hu: Az ESP titkosító előkészítése sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l67
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
hu: Az ESP HMAC előkészítése sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l172
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
hu: Az ESP csomag HMAC kódjának kiszámítása sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l166
en: Received ESP packet with invalid HMAC
hu: Érvénytelen HMAC kódú ESP csomag érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l148
en: Decrypting ESP packet failed: %s
hu: Az ESP csomag titkosításának feloldása sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l164
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
hu: Az ESP csomag titkosítása sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
hu: Nem sikerült kinyerni a tanúsítvány lejárati idejét

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1702
en: Client certificate has expired at
hu: A kliens tanúsítvány érvényessége lejárt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1708
en: Client certificate expires soon at
hu: A kliens tanúsítvány hamarosan lejár

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l873
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
hu: Nem sikerült betölteni a(z) „%s” elemet a következő kulcstartóról: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s kulcs/tanúsítvány fájl megnyitása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s kulcs/tanúsítvány fájl elérése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
hu: Nem sikerült lefoglalni a tanúsítvány puffert

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
hu: Nem sikerült a tanúsítvány beolvasása a memóriába: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
hu: Nem sikerült beállítani a PKCS#12 adatszerkezetet: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l631
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
hu: Nem sikerült visszafejteni a PKCS#12 tanúsítvány fájlt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l637
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
hu: PKCS#12 jelmondat megadása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
hu: Nem sikerült feldolgozni a PKCS#12 fájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
hu: Nem sikerült betölteni a PKCS#12 tanúsítványt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
hu: Nem sikerült az MD5 hash előkészítése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
hu: MD5 hash hiba: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
hu: Hiányzó DEK-Info: fejléc a titkosított OpenSSL kulcsból

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
hu: Nem lehet meghatározni a PEM titkosítás típusát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
hu: Nem támogatott PEM titkosítási típus: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
hu: Érvénytelen só a titkosított PEM fájlban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
hu: Hiba a base64 dekódolt titkosított PEM fájlban: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
hu: A titkosított PEM fájl túl rövid

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
hu: Nem sikerült a titkosító előkészítése a PEM fájl visszafejtéséhez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
hu: Nem sikerült visszafejteni a PEM kulcsot: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
hu: A PEM kulcs visszafejtése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l502
en: Enter PEM pass phrase:
hu: PEM jelmondat megadása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
hu: Ez a program rendszerkulcs támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
hu: Ez a program PKCS#11 támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
hu: A következő PKCS#11 tanúsítvány használata: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
hu: Rendszertanúsítvány használata: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
hu: Hiba a tanúsítvány betöltésekor a PKCS#11 fájlból: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
hu: Hiba a rendszertanúsítvány betöltésekor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l933
en: Using certificate file %s
hu: A következő tanúsítványfájl használata: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
hu: A PKCS#11 fájl nem tartalmazott tanúsítványt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
hu: Nem található tanúsítvány a fájlban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
hu: A tanúsítvány betöltése nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
hu: Rendszerkulcs használata: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
hu: Hiba a személyes kulcs szerkezet előkészítésekor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
hu: Hiba a(z) %s rendszerkulcs importálásakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
hu: A(z) %s PKCS#11 kulcs URL próbája

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
hu: Hiba a PKCS#11 kulcs szerkezet előkészítésekor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
hu: Hiba a(z) %s PKCS#11 URL importálásakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
hu: A következő PKCS#11 kulcs használata: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
hu: Hiba a PKCS#11 kulcs importálásakor a személyes kulcs szerkezetbe: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
hu: A következő személyes kulcs fájl használata: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l757
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
hu: Az OpenConnect ezen verziója TPM támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
hu: Az OpenConnect ezen verziója TPM2 támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
hu: Nem sikerült értelmezni a PEM fájlt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
hu: Nem sikerült betölteni a PKCS#1 személyes kulcsot: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
hu: Nem sikerült betölteni a személyes kulcsot PKCS#8-ként: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1083 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
hu: Nem sikerült visszafejteni a PKCS#8 tanúsítvány fájlt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
hu: Nem sikerült meghatározni a személyes kulcs típusát: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1093
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
hu: PKCS#8 jelmondat megadása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
hu: Nem sikerült lekérni a kulcsazonosítót: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
hu: Hiba a tesztadatok aláírásakor a személyes kulccsal: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
hu: Hiba az aláírás hitelesítésekor a tanúsítvány ellenében: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
hu: Nem található SSL tanúsítvány a személyes kulcs egyezésére

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l662 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l817
en: Using client certificate '%s'
hu: A következő klienstanúsítvány használata: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a tanúsítványhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1741
en: Got no issuer from PKCS#11
hu: Nem kapott kibocsátót a PKCS#11-ből

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1746
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
hu: A következő „%s” CA lekérve a PKCS#11-ből

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a tanúsítványok támogatásához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
hu: Támogatott CA hozzáadása: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
hu: Az X509 tanúsítvány importálása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
hu: A PKCS#11 tanúsítvány beállítása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
hu: A tanúsítvány visszavonási lista beállítása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1911
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
hu: A privát kulcs úgy tűnik, hogy nem támogatja az RSA-PSS-t. A TLSv1.3 letiltása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
hu: A tanúsítvány beállítása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
hu: A kiszolgáló nem mutatott be tanúsítványt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
hu: Hiba a kiszolgáló tanúsítványának újbóli kézfogáskor történő összehasonlításakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1623
en: Server presented different cert on rehandshake
hu: A kiszolgáló különböző tanúsítványt mutatott be az újbóli kézfogáskor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1626
en: Server presented identical cert on rehandshake
hu: A kiszolgáló azonos tanúsítványt mutatott be az újbóli kézfogáskor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
hu: Hiba az X509 tanúsítvány szerkezet előkészítésekor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
hu: Hiba a kiszolgáló tanúsítványának importálásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2115
en: Could not calculate hash of server's certificate
hu: Nem sikerült kiszámolni a kiszolgáló tanúsítványának hash értékét

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
hu: Hiba a kiszolgáló tanúsítványállapotának ellenőrzésekor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
hu: tanúsítvány visszavonva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
hu: aláíró nem található

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
hu: az aláíró nem hitelesítésszolgáltatói tanúsítvány

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
hu: nem biztonságos algoritmus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
hu: a tanúsítvány még nincs aktiválva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
hu: a tanúsítvány lejárt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
hu: az aláírás ellenőrzése sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1503 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1659
en: certificate does not match hostname
hu: a tanúsítvány nem egyezik a gépnévvel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1502 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1665
en: Server certificate verify failed: %s
hu: A kiszolgáló tanúsítványának ellenőrzése meghiúsult: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a hitelesítés-szolgáltató fájl tanúsítványokhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
hu: Nem sikerült a tanúsítványok olvasása a hitelesítés-szolgáltató fájlból: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” CA fájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1892
en: Loading certificate failed. Aborting.
hu: A tanúsítvány betöltése nem sikerült. Megszakítás.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1972
en: SSL negotiation with %s
hu: SSL egyeztetés ezzel: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1998
en: SSL connection cancelled
hu: Az SSL kapcsolat megszakítva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
hu: Az SSL kapcsolat meghiúsult: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
hu: Nem végzetes GnuTLS visszatérés a kézfogás közben: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
hu: PIN-kód szükséges ehhez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
hu: Hibás PIN-kód

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
hu: Ez az utolsó próbálkozás a zárolás előtt!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
hu: Már csak néhány próbálkozás van a zárolás előtt!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
hu: Adja meg a PIN-kódot:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2148
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
hu: Nem támogatott OATH HMAC algoritmus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2779
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
hu: Nem sikerült az OATH HMAC kiszámítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2841 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2263
en: Established EAP-TTLS session
hu: EAP-TTLS munkamenet kiépítve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
hu: TPM aláírás függvény meghívva %d bájthoz.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
hu: Nem sikerült a TPM hash objektum létrehozása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
hu: Nem sikerült értéket beállítani a TPM hash objektumban: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
hu: A TPM hash aláírás nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
hu: Hiba a TSS kulcs bináris visszafejtésekor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
hu: Hiba a TSS kulcs binárisban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
hu: Nem sikerült a TPM környezet létrehozása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
hu: Nem sikerült a TPM környezet csatlakoztatása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
hu: Nem sikerült a TPM SRK kulcs betöltése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
hu: Nem sikerült a TPM SRK házirendobjektum betöltése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
hu: Nem sikerült a TPM PIN-kód beállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
hu: Nem sikerült a TPM kulcs bináris betöltése: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
hu: Adja meg a TPM SRK PIN-kódját:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
hu: Nem sikerült a kulcsházirend objektum létrehozása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
hu: Nem sikerült a házirend hozzárendelése a kulcshoz: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
hu: Adja meg a TPM kulcs PIN-kódját:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
hu: Nem sikerült a kulcs PIN-kódjának beállítása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
hu: A TPM2 jelszó túl hosszú; csonkolás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
hu: tulajdonos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
hu: Elsődleges kulcs létrehozása a(z) %s hierarchia alatt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
hu: Adja meg a(z) %s TPM2 hierarchia jelszavát:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
hu: TPM2 Esys_TR_SetAuth sikertelen: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l230
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
hu: TPM2 Esys_CreatePrimary tulajdonos hitelesítése sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l235
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
hu: TPM2 Esys_CreatePrimary sikertelen: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
hu: Kapcsolat kiépítése a TPM-mel.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
hu: TPM2 Esys_Initialize sikertelen: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l494 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l779
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
hu: Az ESP kulcsok figyelmen kívül hagyása, mivel az ESP támogatás nem elérhető ebben a verzióban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
hu: Hiba a GSSAPI név importálásakor a hitelesítéshez:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
hu: Hiba a GSSAPI válasz előállításakor:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l145
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
hu: GSSAPI hitelesítési kísérlet a proxyra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
hu: GSSAPI hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
hu: GSSAPI hitelesítés befejezve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
hu: A GSSAPI token túl nagy (%zd bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
hu: %zu bájt GSSAPI token küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l232
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni a GSSAPI hitelesítési tokent a proxynak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l267
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni a GSSAPI hitelesítési tokent a proxytól: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l246
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
hu: A SOCKS kiszolgáló GSSAPI környezet hibát jelentett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l250
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
hu: Ismeretlen GSSAPI állapotválasz (0x%02x) a SOCKS kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l271
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %zu bájt GSSAPI token érkezett: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l297
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
hu: %zu bájt GSSAPI védelemegyeztetés küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l302
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni a GSSAPI védelem választ a proxynak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l310 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l320
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni a GSSAPI védelem választ a proxytól: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l325
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %zu bájt GSSAPI védelem válasz érkezett: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l335
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
hu: Érvénytelen GSSAPI védelem válasz a proxytól (%zu bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l407
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
hu: A SOCKS proxy üzenet sértetlenséget igényel, amely nem támogatott

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l411
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
hu: A SOCKS proxy üzenet titoktartást igényel, amely nem támogatott

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l415
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
hu: A SOCKS proxy ismeretlen 0x%02x típusú védelmet igényel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l69
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
hu: Alap HTML hitelesítési kísérlet a proxyra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l71
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
hu: Alap HTML hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
hu: Az OpenConnect ezen verziója GSSAPI támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l153
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
hu: A proxy alap hitelesítést kért, amely alapértelmezetten le van tiltva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l156
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
hu: A(z) „%s” kiszolgáló alap hitelesítést kért, amely alapértelmezetten le van tiltva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
hu: Nincs több kipróbálható hitelesítési eljárás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
hu: Nincs memória a sütik lefoglalásához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
hu: Nem sikerült feldolgozni a következő HTTP választ: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
hu: HTTP válasz érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
hu: Ismeretlen HTTP válasz sor mellőzése: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
hu: Érvénytelen sütit ajánlottak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
hu: Az SSL tanúsítvány hitelesítése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
hu: A választörzsnek negatív mérete van (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
hu: Ismeretlen átviteli kódolás: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
hu: HTTP törzs %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
hu: Hiba a HTTP válasz törzsének olvasásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
hu: Hiba a fejléc darabjának lekérésekor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
hu: Hiba a HTTP válasz törzsének lekérésekor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
hu: Nem fogadható HTTP 1.0 törzs a kapcsolat lezárása nélkül

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
hu: Nem sikerült feldolgozni az átirányított „%s” URL-t: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
hu: Nem követhető az átirányítás nem HTTPS URL-re: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
hu: Új útvonal lefoglalása a relatív átirányításhoz nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1015
en: request granted
hu: kérés megadva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1016
en: general failure
hu: általános hiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
hu: a kapcsolatot a szabálykészlet nem engedélyezi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1018
en: network unreachable
hu: a hálózat elérhetetlen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1019
en: host unreachable
hu: a gép elérhetetlen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
hu: a célgép visszautasította a kapcsolatot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1021
en: TTL expired
hu: TTL lejárt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
hu: a parancs nem támogatott / protokollhiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1023
en: address type not supported
hu: a címtípus nem támogatott

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
hu: A SOCKS kiszolgáló felhasználónevet/jelszót kért, de nekünk nincs olyan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
hu: A SOCKS hitelesítés felhasználónevének és jelszavának < 255 bájtnak kell lennie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy hitelesítési kérésének írásakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy hitelesítési válaszának olvasásakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
hu: Váratlan hitelesítési válasz a következő SOCKS proxy-tól: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
hu: Hitelesítés a SOCKS kiszolgálóra jelszó használatával

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
hu: A jelszavas hitelesítés a SOCKS kiszolgálóra nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
hu: A SOCKS kiszolgáló GSSAPI hitelesítést kért

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
hu: A SOCKS kiszolgáló jelszavas hitelesítést kért

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
hu: A SOCKS kiszolgálóhoz hitelesítés szükséges

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1173
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
hu: A SOCKS kiszolgáló ismeretlen %02x hitelesítéstípust kért

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
hu: SOCKS proxy csatlakozási kérés ide: %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy csatlakozási kérésének írásakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy csatlakozási válaszának olvasásakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
hu: Váratlan csatlakozási válasz a következő SOCKS proxy-tól: %02x %02x…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
hu: SOCKS proxy hiba %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
hu: SOCKS proxy hiba %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
hu: Váratlan %02x címtípus a SOCKS proxy csatlakozási válaszában

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
hu: HTTP proxy csatlakozási kérés ide: %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
hu: A proxy kérés küldése nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
hu: A proxy CSATLAKOZÁS kérés nem sikerült: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
hu: Ismeretlen proxy típus: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
hu: Csak http vagy socks(5) proxyk támogatottak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
hu: Cisco AnyConnect vagy OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
hu: Kompatibilis a Cisco AnyConnect SSL VPN-nel, valamint az ocserv kiszolgálóval

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l144
en: Juniper Network Connect
hu: Juniper hálózati csatlakozás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
hu: Kompatibilis a Juniper Network Connecttel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l187
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
hu: Kompatibilis a Pulse Connect Secure SSL VPN-nel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
hu: Ismeretlen VPN protokoll: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
hu: A Cisco DTLS támogatás nélküli SSL könyvtárral szemben készítve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
hu: Nem érkezett IP-cím. Megszakítás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő örökölt IP-címet adott (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő örökölt IP hálózati maszkot adott (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő IPv6-címet adott (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő IPv6 hálózati maszkot adott (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l567
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
hu: IPv6 beállítás érkezett, de a(z) %d MTU túl kicsi.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1087
en: Failed to parse server URL '%s'
hu: Nem sikerült a kiszolgáló URL feldolgozása: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1093
en: Only https:// permitted for server URL
hu: Csak https:// engedélyezett a kiszolgáló URL-hez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1516
en: Unknown certificate hash: %s.
hu: Ismeretlen tanúsítvány hash: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1550
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
hu: A megadott ujjlenyomat hossza kisebb a minimálisan szükségesnél (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1607
en: No form handler; cannot authenticate.
hu: Nincs űrlapkezelő, nem lehet hitelesíteni.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
hu: Végzetes hiba a parancssor kezelésében

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
hu: ReadConsole() sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l510
en: Error converting console input: %s
hu: Hiba a konzolbemenet átalakításakor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l665
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
hu: Ha segítségre van szüksége az OpenConnect programhoz, tekintse meg a
      %s címen lévő oldalt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
hu: Az OpenSSL MOTOR nincs jelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l725
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
hu: FIGYELEM: Nincs DTLS és/vagy ESP támogatás ebben a binárisban. A teljesítmény alacsonyabb lesz.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l737
en: Supported protocols:
hu: Támogatott protokollok:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l757
en:  (default)
hu:  (alapértelmezett)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
hu: Lefoglalási hiba a szabványos bemenetről érkező szöveghez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l795
en: fgets (stdin)
hu: fgets (szabványos bemenet)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
hu: Nem dolgozható fel ez a végrehajtható útvonal: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
hu: A vpnc-script útvonal lefoglalása nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l935
en: Override hostname '%s' to '%s'
hu: A(z) „%s” gépnév felülbírálása erre: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
hu: Használat: openconnect [kapcsolók] <kiszolgáló>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l949
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
hu: Nyílt kliens több VPN protokollhoz, %s verzió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l951
en: Read options from config file
hu: Beállítások olvasása a beállítófájlból

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l952
en: Report version number
hu: Verziószám jelentése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l953
en: Display help text
hu: Súgószöveg megjelenítése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l958
en: Set login username
hu: Bejelentkező felhasználónév beállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
hu: Jelszavas/SecurID hitelesítés letiltása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
hu: Ne várjon felhasználói bemenetet; kilépés, ha azt megkövetelik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l961
en: Read password from standard input
hu: Jelszó olvasása a szabványos bemenetről

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
hu: Hitelesítési bejelentkezés kijelölés kiválasztása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
hu: A CERT SSL kliens tanúsítvány használata

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
hu: A KEY SSL személyes kulcsfájl használata

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
hu: Figyelmeztetés, ha a tanúsítvány élettartama < DAYS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l967
en: Set login usergroup
hu: Bejelentkezési felhasználói csoport beállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
hu: Kulcsjelszó vagy TPM SRK PIN beállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
hu: A kulcs jelszava a fájlrendszer fsid értéke

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
hu: (MEGJEGYZÉS: a libstoken (RSA SecurID) le van tiltva ebben a verzióban)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l977
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
hu: (MEGJEGYZÉS: a Yubikey OATH le van tiltva ebben a verzióban)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l982
en: Disable default system certificate authorities
hu: Az alapértelmezett rendszertanúsítvány szolgáltatók letiltása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
hu: Tanúsítványfájl a kiszolgáló ellenőrzéséhez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l987
en: Set proxy server
hu: Proxykiszolgáló beállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
hu: Proxy hitelesítési eljárások beállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l989
en: Disable proxy
hu: Proxy letiltása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
hu: A libproxy használata a proxy automatikus beállításához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
hu: (MEGJEGYZÉS: a libproxy le van tiltva ebben a verzióban)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
hu: IP használata a GÉPHEZ való kapcsolódáskor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l997
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
hu: Helyi port beállítása a DTLS és ESP datagramokhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1000
en: Use authentication cookie COOKIE
hu: SÜTI hitelesítési süti használata

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
hu: Süti olvasása a szabványos bemenetről

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
hu: Csak hitelesítés és bejelentkezési információk kiírása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
hu: Indítás után folytatás a háttérben

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
hu: A démon PID értékének írása ebbe a fájlba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
hu: Jogosultságok eldobása csatlakozás után

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
hu: A syslog használata folyamatüzenetekhez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1017
en: More output
hu: Több kimenet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1018
en: Less output
hu: Kevesebb kimenet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1019
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
hu: A HTTP hitelesítési forgalom kiírása (magába foglalja a --verbose kapcsolót)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
hu: Időbélyeg eléfűzése az üzenetek múlásához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
hu: IFNAME használata az alagút csatolóhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
hu: Héj parancssor egy vpnc-kompatibilis beállítófájl használatához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1025
en: default
hu: alapértelmezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
hu: Forgalom átadása a „script” programnak, nem a tun-nak

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
hu: Ne kérdje IPv6 kapcsolatnál

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1032
en: XML config file
hu: XML beállítófájl

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
hu: MTU kérése a kiszolgálótól (csak örökölt kiszolgálóknál)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
hu: Az MTU útvonal jelzése a kiszolgálóhoz/kiszolgálóról

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
hu: Tökéletes továbbító titkosságot igényel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
hu: OpenSSL titkosítók a DTLS támogatásához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
hu: A csomag várakozási sor korlát beállítása LEN pkts értékre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
hu: HTTP fejléc User-Agent: mező

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1045
en: Local hostname to advertise to server
hu: A kiszolgáló felé hirdetett helyi gépnév

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
hu: HTTP kapcsolat újrahasználatának letiltása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
hu: Ne próbálkozzon XML POST hitelesítéssel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
hu: Nem sikerült lefoglalni szöveget

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
hu: Nem sikerült a sor lekérése a beállítófájlból: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
hu: Ismeretlen kapcsoló a(z) %d. sorban: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
hu: A(z) „%s” kapcsoló nem fogad el argumentumot a(z) %d. sorban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
hu: A(z) „%s” kapcsolóhoz argumentum szükséges a(z) %d. sorban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
hu: Érvénytelen felhasználó „%s”: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
hu: Érvénytelen felhasználóazonosító „%d”: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” megnyitása írásra: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
hu: Folytatás a háttérben; pid %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
hu: FIGYELMEZTETÉS: a területi beállítás nem adható meg: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1742
en: WARNING: This version of OpenConnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
hu: FIGYELEM: Az openconnect ezen verziója iconv támogatás nélkül
             készült, de úgy tűnik, hogy az örökölt „%s” karakterkészletet
             használja. Furcsaság várható.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
hu: FIGYELEM: Az openconnect ezen verziója %s, de
             a libopenconnect függvénykönyvár %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
hu: Nem sikerült lefoglalni a vpninfo szerkezetet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
hu: Nem használható a „config” kapcsoló a beállítófájlon belül

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” beállítófájl megnyitása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1873
en: Invalid compression mode '%s'
hu: Érvénytelen tömörítési mód: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
hu: Hiányzó kettőspont a feloldási kapcsolóban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
hu: A(z) %d. MTU túl kicsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
hu: Minden HTTP kapcsolat újrafelhasználás letiltása a --no-http-keepalive miatt.
    Ha ez segít, jelentse a <%s> címre.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2054
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
hu: A --no-cert-check kapcsoló nem volt biztonságos, és el lett távolítva.
    Hozza rendbe a kiszolgáló tanúsítványát, vagy használja a --servercert kapcsolót, ha megbízik benne.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
hu: A nulla hosszú sor nem engedélyezett; 1 használata

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
hu: OpenConnect verzió: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
hu: Érvénytelen szoftveres token mód: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
hu: Túl sok argumentum a parancssorban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2217
en: No server specified
hu: Nincs megadva kiszolgáló

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
hu: Az OpenConnect ezen verziója libproxy támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
hu: Az SSL kapcsolat létrehozása nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
hu: Nincs --script argumentum megadva; a DNS és az útválasztás nincs beállítva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2368
en: See %s
hu: Lásd: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
hu: A felhasználó újracsatlakozást kért

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
hu: A kiszolgáló megszakította a munkamenetet; kilépés.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
hu: Ismeretlen hiba, kilépés.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” megnyitása írásra: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
hu: Nem sikerült a beállítás írása ebbe: %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
hu: 
    A(z) „%s” VPN-kiszolgáló által küldött tanúsítvány ellenőrzése nem sikerült.
    Ok: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
hu: Ha megbízik a kiszolgálóban a jövőben, akkor hozzáadhatja ezt a parancs sorához:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
hu: „%s” beírása az elfogadáshoz, „%s” a megszakításhoz; bármi más a megtekintéshez:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2561
en: no
hu: nem

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
hu: igen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2570
en: Server key hash: %s
hu: Kiszolgáló kulcs hash: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
hu: A(z) „%s” hitelesítés-választás több kapcsolóra illeszkedik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
hu: A(z) „%s” hitelesítés-választás nem érhető el

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
hu: Felhasználói bemenet szükséges nem interaktív módban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2870
en: Failed to open token file for write: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a tokenfájlt írásra: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
hu: Nem sikerült a token írása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
hu: A szoftveres token szöveg érvénytelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
hu: Nem nyitható meg a ~/.stokenrc fájl

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
hu: Az OpenConnect nem libstoken támogatással készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
hu: Általános hiba a libstoken könyvtárban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
hu: Az OpenConnect nem liboath támogatással készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
hu: Általános hiba a liboath könyvtárban

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
hu: Yubikey token nem található

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
hu: Az OpenConnect nem Yubikey támogatással készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
hu: Általános Yubikey hiba: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
hu: A tun parancsfájl beállítása nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
hu: A tun eszköz beállítása nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
hu: A hívó szüneteltette a kapcsolatot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
hu: Nincs tennivalója; alvás %d ms-ra…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
hu: WaitForMultipleObjects sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
hu: InitializeSecurityContext() sikertelen: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
hu: AcquireCredentialsHandle() sikertelen: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l247
en: Error communicating with ntlm_auth helper
hu: Hiba az ntlm_auth segítővel való kommunikációkor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l266
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
hu: HTTP NTLM hitelesítési kísérlet a proxyra (egyszeres bejelentkezés)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l269
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
hu: HTTP NTLM hitelesítési kísérlet a(z) „%s” kiszolgálóra (egyszeres bejelentkezés)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l981
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
hu: HTTP NTLMv%d hitelesítési kísérlet a proxyra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l985
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
hu: HTTP NTLMv%d hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l104
en: Invalid base32 token string
hu: Érvénytelen base32 token szöveg

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l112
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni az OATH titok visszafejtéséhez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
hu: Az OpenConnect ezen verziója PSKC támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
hu: OK a KEZDETI tokenkód előállításához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
hu: OK a KÖVETKEZŐ tokenkód előállításához

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
hu: A kiszolgáló visszautasította a szoftveres tokent; átváltás kézi bevitelre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
hu: OATH TOTP tokenkód előállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
hu: OATH HOTP tokenkód előállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l76
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
hu: Váratlan hossz (%d) ennél: TLV %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l82 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l371
en: Received MTU %d from server
hu: %d. MTU érkezett a kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l91 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l253 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l312
en: Received DNS server %s
hu: DNS-kiszolgáló érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l102 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l380
en: Received DNS search domain %.*s
hu: DNS keresési tartomány érkezett: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l117
en: Received internal IP address %s
hu: Belső IP-cím érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l126 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l244
en: Received netmask %s
hu: Hálózati maszk érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l395
en: Received internal gateway address %s
hu: Belső átjárócím érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2369
en: Received split include route %s
hu: Felosztott felvétel útvonal érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2382
en: Received split exclude route %s
hu: Felosztott kizárás útvonal érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l268
en: Received WINS server %s
hu: WINS kiszolgáló érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l213
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
hu: ESP titkosítás: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l243
en: ESP compression: %d
hu: ESP tömörítés: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l258 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
hu: ESP kulcs élettartam: %u bájt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l266 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
hu: ESP kulcs élettartam: %u másodperc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l482
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
hu: ESP az SSL tartalékhoz: %u másodperc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l282 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l466
en: ESP replay protection: %d
hu: ESP ismétlési védelem: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l290 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2470
en: ESP SPI (outbound): %x
hu: ESP SPI (kimenő): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2458
en: %d bytes of ESP secrets
hu: Az ESP titkok %d bájtja

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l311
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
hu: Ismeretlen TLV csoport: %d, attribútum: %d, hossz: %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l393
en: Failed to parse KMP header
hu: Nem sikerült feldolgozni a KMP fejlécet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l412
en: Failed to parse KMP message
hu: Nem sikerült feldolgozni a KMP üzenetet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l421
en: Got KMP message %d of size %d
hu: %2$d méretű, %1$d KMP üzenet érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l437
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
hu: Nem ESP TLV-k (%d. csoport) érkeztek az ESP egyeztetési KMP-ben

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l686
en: Error creating oNCP negotiation request
hu: Hiba az oNCP egyeztetési kérés létrehozásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l551 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l721
en: Short write in oNCP negotiation
hu: Rövid írás az oCNP egyeztetésben

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l605
en: Read %d bytes of SSL record
hu: %d bájt kiolvasva az SSL rekordból

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l569
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
hu: %d méretű ismeretlen válasz a gépnév csomag után

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l576
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
hu: A kiszolgáló válasza a gépnév csomagra: 0x%02x hiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l609
en: Invalid packet waiting for KMP 301
hu: Érvénytelen várakozó csomag a KMP 301-hez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l622
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
hu: KMP 301 üzenet várva, de %d érkezett a kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l631
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
hu: A szervertől érkező KMP 301 üzenet túl nagy (%d bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l637
en: Got KMP message 301 of length %d
hu: %d hosszú KMP 301 üzenet érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l644
en: Failed to read continuation record length
hu: A folytatási rekord hosszának olvasása sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l650
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
hu: A további %d bájtos rekord túl nagy; %d lenne

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l659
en: Failed to read continuation record of length %d
hu: A(z) %d hosszú folytatási rekord olvasása sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l665
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
hu: A KMP 301 üzenet további %d bájtja beolvasva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l706
en: Error negotiating ESP keys
hu: Hiba az ESP kulcsok egyeztetésekor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l715
en: oNCP negotiation request outgoing:
hu: oNCP egyeztetési kérés kimenő:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l773 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2732
en: new incoming
hu: új bejövő

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l774 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
hu: új kimenő

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l799
en: Read only 1 byte of oNCP length field
hu: Az oNCP hossz mezőjének csak 1 bájtja olvasva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l808
en: Server terminated connection (session expired)
hu: A kiszolgáló megszakította a kapcsolatot (munkamenet lejárt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l816
en: Server terminated connection (reason: %d)
hu: A kiszolgáló megszakította a kapcsolatot (ok: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l823
en: Server sent zero-length oNCP record
hu: A kiszolgáló nulla hosszú oNCP rekordot küldött

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l924
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
hu: Bejövő, %2$d méretű, KMP %1$d. üzenet (kapott: %3$d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l927
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
hu: A KMP %d üzenet feldolgozásának folytatása, mérete most: %d (kapott: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l946
en: Unrecognised data packet
hu: Nem felismert adatcsomag

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1015
en: Unknown KMP message %d of size %d:
hu: Ismeretlen, %2$d méretű, KMP %1$d üzenet:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1020
en: .... + %d more bytes unreceived
hu: .... + %d további, nem fogadott bájt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1035 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
hu: Kimenő csomag:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1097
en: Sent ESP enable control packet
hu: ESP engedélyezési vezérlőcsomag elküldve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1692 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1702
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
hu: HIBA: %s() érvénytelen UTF-8 értékkel lett meghívva a(z) „%s” argumentumnál

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
hu: Nem sikerült a DTLS ráhagyás kiszámítása ehhez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l232
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
hu: Nem sikerült az SSL_SESSION ASN.1 létrehozása az OpenSSL-nél: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l243
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
hu: Az OpenSSL nem tudta feldolgozni: SSL_SESSION ASN.1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
hu: A DTLSv1 munkamenet előkészítése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
hu: PSK visszahívás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
hu: A DTLSv1 CTX előkészítése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
hu: A DTLS CTX verzió beállítása sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
hu: Nem sikerült a DTLS kulcs előállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
hu: A DTLS titkosítólista beállítása nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
hu: Ez valószínűleg azért lehet, mert az OpenSSL törött
    Nézze meg a http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984 oldalt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
hu: A DTLS kézfogás meghiúsult: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
hu: Nem sikerült előkészíteni az ESP titkosítót:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
hu: Nem sikerült előkészíteni az ESP HMAC kódot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
hu: Nem sikerült beállítani a titkosításfeloldási környezetet az ESP csomaghoz:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
hu: Nem sikerült feloldani az ESP csomag titkosítását: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
hu: Nem sikerült az ESP csomag titkosítása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
hu: Nem sikerült libp11 PKCS#11 környezetet létesíteni:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
hu: Nem sikerült betölteni a PKCS#11-et biztosító modult (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
hu: PIN-kód zárolva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
hu: PIN-kód lejárt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
hu: Egy másik felhasználó már bejelentkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
hu: Ismeretlen hiba a PKCS#11 tokenbe való bejelentkezéskor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l298
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
hu: Bejelentkezve a következő PKCS#11 tárolóhelyre: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l312
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
hu: Nem sikerült a tanúsítványok felsorolása a következő PKCS#11 tárolóhelyen: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l318
en: Found %d certs in slot '%s'
hu: %d tanúsítvány található a következő tárolóhelyen: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
hu: Nem sikerült a következő PKCS#11 URI feldolgozása: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l361 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l586
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
hu: Nem sikerült felsorolni a PKCS#11 tárolóhelyeket

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l628
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
hu: Bejelentkezés a következő PKCS#11 tárolóhelyre: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l405
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
hu: Nem sikerült megtalálni a(z) „%s” PKCS#11 tanúsítványt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
hu: A tanúsítvány X.509 tartalmát nem kérte le a libp11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l465
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
hu: Nem sikerült a kulcsok felsorolása a következő PKCS#11 tárolóhelyen: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l471
en: Found %d keys in slot '%s'
hu: %d kulcs található a következő tárolóhelyen: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
hu: A tanúsítványban nincs nyilvános kulcs

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
hu: A tanúsítvány nem egyezik a titkos kulccsal

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l516
en: Checking EC key matches cert
hu: Az EC kulcsellenőrzés egyezik a tanúsítvánnyal

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l520
en: Failed to allocate signature buffer
hu: Nem sikerült lefoglalni a mintapuffert

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
hu: Nem sikerült aláírni a látszatadatokat az EC kulcs ellenőrzéséhez

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
hu: Nem sikerült megtalálni a(z) „%s” PKCS#11 kulcsot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l719 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l725
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
hu: Az OpenConnect ezen verziója PKCS#11 támogatás nélkül készült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l430
en: Unhandled SSL UI request type %d
hu: Kezeletlen SSL UI kéréstípus: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l510
en: PEM password too long (%d >= %d)
hu: A PEM jelszó túl hosszú (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1027
en: Loading private key failed
hu: A személyes kulcs betöltése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l569
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
hu: Nem sikerült a tanúsítvány telepítése az OpenSSL környezetben

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l593
en: Extra cert from %s: '%s'
hu: További tanúsítvány innen: %s: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l649
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
hu: A PKCS#12 feldolgozása nem sikerült (lásd a fenti hibákat)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l667
en: PKCS#12 contained no certificate!
hu: A PKCS#12 nem tartalmazott tanúsítványt!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l674
en: PKCS#12 contained no private key!
hu: A PKCS#12 nem tartalmazott személyes kulcsot!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l709
en: Can't load TPM engine.
hu: Nem sikerült betölteni a TPM motort.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l715
en: Failed to init TPM engine
hu: Nem sikerült előkészíteni a TPM motort

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l725
en: Failed to set TPM SRK password
hu: Nem sikerült beállítani a TPM SRK jelszót

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l739
en: Failed to load TPM private key
hu: Nem sikerült betölteni a TPM személyes kulcsot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l794 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l943
en: Failed to open certificate file %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s tanúsítványfájl megnyitása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l805
en: Loading certificate failed
hu: A tanúsítvány betöltése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l836
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
hu: Nem sikerült minden támogatott tanúsítvány feldolgozása. Azért megpróbálom…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l850
en: PEM file
hu: PEM fájl

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l879
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
hu: Nem sikerült a BIO létrehozása a következő kulcstartó elemnél: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l906
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
hu: A személyes kulcs betöltése nem sikerült (rossz jelmondat?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l913
en: Loading private key failed (see above errors)
hu: A személyes kulcs betöltése nem sikerült (lásd a fenti hibákat)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l966
en: Failed to load X509 certificate from keystore
hu: Nem sikerült betölteni az X509 tanúsítványt a kulcstartóról

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1003
en: Failed to open private key file %s: %s
hu: A(z) %s személyes kulcsfájl megnyitása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1119
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
hu: A PKCS#8 átalakítása OpenSSL EVP_PKEY kulcsra sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1130
en: Failed to identify private key type in '%s'
hu: Nem sikerült azonosítani a személyes kulcs típusát ebben: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1307
en: Matched DNS altname '%s'
hu: Egyező DNS altname: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1314
en: No match for altname '%s'
hu: Nincs egyezés a következő altname értékre: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1328
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
hu: A tanúsítványnak GEN_IPADD altname értéke van hamis hosszal: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1485
en: Matched %s address '%s'
hu: Egyező %s cím: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1346
en: No match for %s address '%s'
hu: Nincs egyezés a(z) %s címmel: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1388
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
hu: A(z) „%s” URI nem üres útvonallal rendelkezik; mellőzés

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1393
en: Matched URI '%s'
hu: Egyező URI: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1404
en: No match for URI '%s'
hu: Nincs egyezés a következő URI-ra: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1419
en: No altname in peer cert matched '%s'
hu: Nincs altname érték a következőre illeszkedő csomópont tanúsítványában: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1427
en: No subject name in peer cert!
hu: Nincs tárgynév a csomópont tanúsítványában!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1447
en: Failed to parse subject name in peer cert
hu: Nem sikerült a tárgynév feldolgozása a csomópont tanúsítványában

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1454
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
hu: A csomópont tanúsítvány tárgya nem megfelelő („%s” != „%s”)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1459 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1493
en: Matched peer certificate subject name '%s'
hu: Egyező csomópont tanúsítvány tárgynév: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1555
en: Extra cert from cafile: '%s'
hu: További tanúsítvány a hitelesítésszolgáltató fájlból: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1698
en: Error in client cert notAfter field
hu: Hiba a kliens tanúsítvány notAfter mezőjében

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1714
en: <error>
hu: <hiba>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1742
en: SSL certificate and key do not match
hu: Az SSL tanúsítvány és a kulcs nem egyezik

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1778
en: Failed to read certs from CA file '%s'
hu: Nem sikerült a tanúsítványok olvasása a CA fájlból: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1808
en: Failed to open CA file '%s'
hu: Nem sikerült megnyitni a CA fájlt: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1856
en: Create TLSv1 CTX failed
hu: TLSv1 CTX létrehozása sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1988
en: SSL connection failure
hu: Az SSL kapcsolat meghiúsult

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2154
en: Failed to calculate OATH HMAC
hu: Nem sikerült kiszámítani a OATH HMAC kódot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2257
en: EAP-TTLS negotiation with %s
hu: EAP-TTLS egyeztetés ezzel: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2268
en: EAP-TTLS connection failure %d
hu: Az EAP-TTLS kapcsolat meghiúsult: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l235
en: Received internal Legacy IP address %s
hu: Belső örökölt IP-cím érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l283 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l301 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l320 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Failed to handle IPv6 address
hu: Nem sikerült kezelni az IPv6-címet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l293
en: Received internal IPv6 address %s
hu: Belső IPv6-cím érkezett: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l365
en: Unexpected length %d for attr 0x%x
hu: Váratlan hossz (%d) a 0x%x attribútumnál

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l416
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
hu: ESP titkosítás: 0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l490
en: ESP only: %d
hu: Csak ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l528
en: Unknown attr 0x%x len %d:%s
hu: Ismeretlen attribútum: 0x%x, hossz: %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l539
en: Read %d bytes of IF-T/TLS record
hu: %d bájt kiolvasva az IF-T/TLS rekordból

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l569
en: Error creating IF-T packet
hu: Hiba az IF-T csomag létrehozásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l589
en: Error creating EAP packet
hu: Hiba az EAP csomag létrehozásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l624 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1495
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
hu: Váratlan IF-T/TLS hitelesítés kihívás:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l642
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
hu: Váratlan EAP-TTLS adat:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1631
en: Failed to parse AVP
hu: Nem sikerült feldolgozni az AVP-t

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l870
en: Session limit reached. Choose session to kill:
hu: Munkamenetkorlát elérve. Válasszon munkamenetet a kilövéshez:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l875
en: Session:
hu: Munkamenet:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
hu: Nem sikerült feldolgozni a munkamenetlistát

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
hu: Másodlagos hitelesítési adatok megadása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
hu: Felhasználói hitelesítési adatok megadása:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
hu: Másodlagos felhasználónév:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Username:
hu: Felhasználónév:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
hu: Jelszó:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
hu: Másodlagos jelszó:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
hu: Tokenkód kérés:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
hu: Adja meg a választ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
hu: Adja meg a jelkódját:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
hu: Adja meg a másodlagos token információját:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
hu: Hiba a Pulse kapcsolódási kérés létrehozásakor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1392
en: Unexpected response to IF-T/TLS version negotiation:
hu: Váratlan válasz az IF-T/TLS verzióegyeztetéshez:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1397
en: IF-T/TLS version from server: %d
hu: IF-T/TLS verzió a kiszolgálóról: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1524
en: Failed to establish EAP-TTLS session
hu: Nem sikerült az EAP-TTLS munkamenet kiépítése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1667
en: Authentication failure: Code 0x%02x
hu: Hitelesítési hiba: 0x%02x kód

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1819
en: Pulse authentication cookie not accepted
hu: Pulse hitelesítési süti nincs elfogadva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1838
en: Pulse password auth request, code 0x%02x
hu: Pulse jelszó hitelesítési kérés, 0x%02x kód

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1860
en: Pulse password general token code request
hu: Pulse jelszó általános tokenkód kérés

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1880
en: Unhandled Pulse auth request
hu: Kezeletlen Pulse hitelesítési kérés

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2102
en: Read %d bytes of IF-T/TLS EAP-TTLS record
hu: %d bájt kiolvasva az IF-T/TLS EAP-TTLS rekordból

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2299
en: Unexpected Pulse config packet:
hu: Érvénytelen Pulse beállítási csomag:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2393
en: Receive route of unknown type 0x%08x
hu: Ismeretlen 0x%08x típusú útvonal érkezett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2451
en: Invalid ESP config packet:
hu: Érvénytelen ESP beállítási csomag:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2463
en: Invalid ESP setup
hu: Érvénytelen ESP beállítás

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2724
en: ESP rekey failed
hu: ESP kulcsmegújítás sikertelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet
hu: Ismeretlen Pulse csomag

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
hu: Rossz felosztott felvétel eldobása: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
hu: Rossz felosztott kizárás eldobása: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” parancsfájl elindítása ehhez: %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
hu: A(z) „%s” parancsfájl nem megfelelő módon lépett ki (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
hu: A(z) „%s” parancsfájl a következő hibakóddal tért vissza: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
hu: Foglalat-csatlakozás megszakítva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l303
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
hu: Nem sikerült újracsatlakozni a(z) %s proxyhoz: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l307
en: Failed to reconnect to host %s: %s
hu: Nem sikerült újracsatlakozni a(z) %s géphez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
hu: Proxy a libproxy könyvtárból: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
hu: A getaddrinfo meghiúsult a(z) „%s” gépnél: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l420 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l547
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
hu: Újracsatlakozás a DynDNS kiszolgálóhoz az előzőleg gyorsítótárazott IP-cím használatával

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
hu: Kapcsolódási kísérlet a következő proxy-hoz: %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
hu: Kapcsolódási kísérlet a következő kiszolgálóhoz: %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l457
en: Connected to %s%s%s:%s
hu: Csatlakozva ide: %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
hu: Nem sikerült lefoglalni a sockaddr tárolót

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l512
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
hu: Nem sikerült ide kapcsolódni: %s%s%s:%s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l530
en: Forgetting non-functional previous peer address
hu: A nem funkcionális előző csomópont címének elfelejtése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a következő géphez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
hu: Újracsatlakozás a proxyhoz: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
hu: Nem sikerült beszerezni a fájlrendszer azonosítót a jelszóhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
hu: A(z) „%s” személyes kulcsfájl megnyitása nem sikerült: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
hu: Nincs hiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
hu: Kulcstároló zárolva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
hu: Kulcstároló nincs előkészítve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
hu: Rendszerhiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
hu: Protokollhiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
hu: Kulcs nem található

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
hu: Sérült érték

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
hu: Meghatározatlan művelet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
hu: Hibás jelszó

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
hu: Nem sikerült megnyitni: %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
hu: Nem sikerült az fstat() %s hívás: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
hu: Nem sikerült %d bájtot lefoglalni ehhez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
hu: Nem sikerült beolvasni: %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
hu: Ismeretlen protokollcsalád: %d. Nem hozható létre UDP kiszolgálócím

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
hu: UDP foglalat megnyitása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
hu: Ismeretlen protokollcsalád: %d. Nem használható az UDP átvitel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
hu: UDP foglalat kötése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
hu: A süti nem érvényes többé, munkamenet befejezése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
hu: alvás: %dmp, hátralévő időkorlát: %dmp

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l202
en: SSPI token too large (%ld bytes)
hu: Az SSPI token túl nagy (%ld bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l215
en: Sending SSPI token of %lu bytes
hu: %lu bájt SSPI token küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l220
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni az SSPI hitelesítési tokent a proxynak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l256
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni az SSPI hitelesítési tokent a proxytól: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l234
en: SOCKS server reported SSPI context failure
hu: A SOCKS kiszolgáló SSPI környezet hibát jelentett

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l238
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
hu: Ismeretlen SSPI állapotválasz (0x%02x) a SOCKS kiszolgálótól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l260
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %lu bájt SSPI token érkezett: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l276
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
hu: QueryContextAttributes() sikertelen: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l312
en: EncryptMessage() failed: %lx
hu: EncryptMessage() sikertelen: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l324
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
hu: Az EncryptMessage() eredménye túl nagy (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l349
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
hu: %u bájt SSPI védelemegyeztetés küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l354
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni az SSPI védelem választ a proxynak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l372
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni az SSPI védelem választ a proxytól: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l377
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %d bájt SSPI védelem válasz érkezett: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
hu: DecryptMessage sikertelen: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
hu: Érvénytelen SSPI védelem válasz a proxytól (%lu bájt)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
hu: Adja meg a hitelesítési adatokat a szoftveres token feloldásához.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l108
en: Device ID:
hu: Eszközazonosító:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
hu: A felhasználó megkerülte a szoftveres tokent.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
hu: Minden mező kötelező, próbálja újra.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
hu: Általános hiba a libstoken könyvtárban.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
hu: Hibás eszközazonosító vagy jelszó, próbálja újra.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
hu: A szoftveres token előkészítése sikeres volt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
hu: Adja meg a szoftveres token PIN-kódját.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
hu: Érvénytelen PIN-formátum, próbálja újra.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
hu: RSA tokenkód előállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
hu: Hiba a hálózati adatperek rendszerleíró kulcsához való hozzáféréskor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l197
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
hu: GetAdapterIndex() sikertelen: %s
    Visszaállás a GetAdaptersInfo() függvényre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l211
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
hu: GetAdaptersInfo() sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
hu: Nem sikerült megnyitni: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
hu: Nem sikerült megszerezni a TAP illesztőprogram verzióját: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
hu: Hiba: TAP-Windows illesztőprogram v9.9 vagy újabb szükséges (%ld.%ld található)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
hu: Nem sikerült beállítani a TAP IP-címeket: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
hu: Nem sikerült beállítani a TAP médiaállapotot: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l564
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
hu: A TAP eszköz megszakította a kapcsolódási lehetőséget. Leválasztás.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
hu: Nem sikerült olvasni a TAP eszközről: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
hu: Nem sikerült befejezni az olvasást a TAP eszközről: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
hu: %ld bájt kiírva a tun eszközre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
hu: Várakozás a tun írásra…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
hu: %ld bájt kiírva a tun eszközre a várakozás után

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
hu: Nem sikerült írni a TAP eszközre: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
hu: Alagút parancsfájlok indítása még nem támogatott Windows rendszeren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
hu: Nem sikerült a /dev/tun megnyitása az átvizsgáláshoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l92
en: Can't push IP
hu: Nem sikerült az IP küldése

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
hu: Nem sikerült az ifname beállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s átvizsgálása IPv%d esetén: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
hu: /dev/tun megnyitása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
hu: Nem sikerült az új tun létrehozása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
hu: Nem sikerült a tun fájlleíró átállítása message-discard módba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
hu: A tun eszköz nem támogatott ezen a platformon

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a tun eszközt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l230
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
hu: Nem sikerült kötni a helyi tun eszközt (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l234
en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See %s for more information
hu: A helyi hálózatkezelés beállításához az openconnect programot rendszergazdaként kell futtatni
    További információkért nézze meg a következő oldalt:
    %s oldalt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l297
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
hu: Érvénytelen „%s” nevű csatoló; egyeznie kell ezzel: „utun%%d” vagy „tun%%d”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l306
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a SYSPROTO_CONTROL foglalatot: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l315
en: Failed to query utun control id: %s
hu: Nem sikerült lekérdezni az utun vezérlő azonosítót: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l333
en: Failed to allocate utun device name
hu: Nem sikerült lefoglalni az utun eszköz nevét

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l344
en: Failed to connect utun unit: %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni az utun egységhez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
hu: Érvénytelen „%s” nevű csatoló; egyeznie kell ezzel: „tun%%d”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
hu: A(z) „%s” nem nyitható meg: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
hu: socketpair sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
hu: fork sikertelen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l478
en: (script)
hu: (parancsfájl)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
hu: Nem sikerült a bejövő csomag írása: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
hu: A(z) „%s” gép kezelése nyers gépnévként

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
hu: A meglévő fájl SHA1 ellenőrzése nem sikerült

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
hu: XML beállítófájl SHA1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
hu: Nem sikerült feldolgozni az XML beállítófájlt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
hu: A(z) „%s” gépnek „%s” címe van

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
hu: A „%s” gépnek „%s” felhasználói csoportja van

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
hu: A(z) „%s” gép nincs felsorolva a beállításban; nyers gépnévként lesz kezelve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l96
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” küldése a ykneo-oath kisalkalmazásnak: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l103
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
hu: Érvénytelen rövid válasz a ykneo-oath kisalkalmazástól ehhez: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l120
en: Failure response to "%s": %04x
hu: Hibás válasz ehhez: „%s”: %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l174
en: select applet command
hu: kisalkalmazás parancs kiválasztása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l424
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
hu: Azonosítatlan válasz a ykneo-oath kisalkalmazástól

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l201
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
hu: %d.%d.%d. verziójú ykneo-oath kisalkalmazás található

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l225
en: PIN required for Yubikey OATH applet
hu: PIN-kód szükséges a Yubikey OATH kisalkalmazáshoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l230
en: Yubikey PIN:
hu: Yubikey PIN-kód:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
hu: Nem sikerült kiszámítani a Yubikey feloldási választ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l274
en: unlock command
hu: feloldási parancs

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l306
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
hu: A Yubikey PIN csonkolt karakteres PBKBF2 változatának kipróbálása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
hu: Nem sikerült PC/SC környezetet létesíteni: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
hu: PC/SC környezet kiépítve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l353 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l365
en: Failed to query reader list: %s
hu: Nem sikerült lekérdezni az olvasólistát: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l392
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a(z) „%s” PC/SC olvasóhoz: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l397
en: Connected PC/SC reader '%s'
hu: Kapcsolódva a(z) „%s” PC/SC olvasóhoz

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l402
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
hu: Nem sikerült kizárólagos hozzáférést szerezni a(z) „%s” olvasóhoz: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l412
en: list keys command
hu: kulcsok listázása parancs

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l445
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
hu: %s/%s „%s” kulcs található ezen: „%s”

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l468
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
hu: A(z) „%s” token nem található ezen a Yubikey-en: „%s”. Másik Yubikey keresése…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l516
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
hu: A kiszolgáló visszautasította a Yubikey tokent; átváltás kézi bevitelre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l570
en: Generating Yubikey token code
hu: Yubikey tokenkód előállítása

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l575
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
hu: Nem sikerült kizárólagos hozzáférést szerezni a Yubikey-hez: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l619
en: calculate command
hu: kiszámítás parancs

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l627
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
hu: Azonosítatlan válasz a Yubikey-től a tokenkód előállításakor

en: General
hu: Általános

en: _VPN Protocol
hu: _VPN Protokoll

en: _Gateway
hu: Á_tjáró

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
hu: Biztonsági szkenner _trójai (CSD) engedélyezése

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
hu: Trójai (CSD) _csomagoló parancsfájl

en: Reported OS
hu: Jelentett OS

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
hu: Gyakori értékek: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
hu: Tanúsítvány hitelesítése

en: Use _FSID for key passphrase
hu: _FSID használata a kulcs jelszavához

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
hu: Felhasználó megakadályozása érvénytelen tanúsítványok kézi elfogadásában

en: Software Token Authentication
hu: Szoftveres token hitelesítése

en: Token _Mode
hu: Token _mód

en: Token Sec_ret
hu: Token _titok

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
hu: RSA SecurID - beolvasás a ~/.stokenrc fájlból

en: RSA SecurID — manually entered
hu: RSA SecurID - kézzel megadott

en: TOTP — manually entered
hu: TOTP - kézzel megadott

en: HOTP — manually entered
hu: HOTP - kézzel megadott

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
hu: Többprotokollos VPN kliens (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
hu: Kompatibilis a Cisco AnyConnecttel, a Juniper Network Connecttel, a Junos Pulse-zal és a PAN GlobalProtect SSL VPN-ekkel.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
hu: Kompatibilis a Cisco AnyConnecttel, a Juniper Network Connecttel, a Junos Pulse SSL VPN-ekkel.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
hu: Cisco AnyConnect-kompatibilis VPN (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
hu: Kompatibilis a Cisco AnyConnect SSL VPN-nel.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
hu: Cisco AnyConnect vagy openconnect

en: Juniper/Pulse Network Connect
hu: Juniper/Pulse hálózati csatlakozás

en: object class '%s' has no property named '%s'
hu: a(z) „%s” objektumosztálynak nincs „%s” nevű tulajdonsága

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hu: „%2$s” osztály „%1$s” tulajdonsága nem írható

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hu: „%2$s” objektum „%1$s” konstuktortulajdonsága nem állítható be a létrehozás után

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hu: „%s::%s” nem érvényes tulajdonságnév, „%s” nem egy GObject résztípus

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hu: nem állítható be „%2$s” típusú „%1$s” tulajdonság „%3$s” típusú értékre

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hu: a(z) „%2$s” típusú „%1$s” érték érvénytelen vagy kívül esik a tartományon „%4$s” típusú „%3$s” tulajdonsághoz

en: unable to get editor plugin name: %s
hu: nem kérdezhető le a szerkesztőbővítmény neve: %s

en: missing plugin file "%s"
hu: hiányzó bővítményfájl: „%s”

en: cannot load editor plugin: %s
hu: nem tölthető be a szerkesztőbővítmény: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hu: nem tölthető be a(z) %s factory a bővítményből: %s

en: unknown error creating editor instance
hu: ismeretlen hiba a szerkesztőpéldány létrehozásakor

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
hu: érvénytelen, vagy a(z) %2$d…%3$d tartományon kívüli egész érték: „%1$s”

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
hu: érvénytelen logikai érték: „%s” (érvényes értékek: yes, no)

en: unhandled property “%s” type %s
hu: kezeletlen %2$s típusú tulajdonság: „%1$s”

en: property “%s” invalid or not supported
hu: érvénytelen vagy nem támogatott tulajdonság: „%s”

en: No VPN configuration options.
hu: Nincsenek VPN-beállítások.

en: No VPN secrets!
hu: Nincs VPN-titok!

en: Could not find openconnect binary.
hu: Nem található az openconnect program.

en: No VPN gateway specified.
hu: Nincs megadva VPN-átjáró.

en: No WebVPN cookie provided.
hu: Nincs WebVPN süti megadva.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
hu: Ne lépjen ki, ha a VPN-kapcsolat megszakad

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hu: Részletes hibakeresési naplózás engedélyezése (jelszavak is a naplóba kerülhetnek)

en: D-Bus name to use for this instance
hu: A példányhoz használandó D-Bus név

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
hu: Az nm-openconnect-service integrált Cisco AnyConnect SSL VPN képességet biztosít a Hálózatkezelőnek.
