NetworkManager 0.9.x - en to nb translation catalogue (32 entries)

en: Connect to VPN '%s'
nb: Koble til VPN «%s»

en: Connect to VPN
nb: Koble til VPN

en: Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
    Do you want to accept it?
nb: Sertifikat fra VPN-tjener «%s» ble ikke verifisert.
    Årsak: %s
    Vil du godta det?

en: VPN host
nb: VPN-vert

en: Automatically start connecting next time
nb: Start tilkobling automatisk neste gang

en: Select a host to fetch the login form
nb: Velg en vert å hente innloggingsskjema fra

en: Contacting host, please wait...
nb: Kontakter vert, vennligst vent …

en: _Login
nb: _Logg inn

en: Save passwords
nb: Lagre passord

en: Log
nb: Logg

en: Choose a Certificate Authority certificate...
nb: Velg et Certificate Authority-sertifikat …

en: Choose your personal certificate...
nb: Velg ditt personlige sertifikat …

en: Choose your private key...
nb: Velg din private nøkkel …

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.key)
nb: PEM-sertifikater (*.pem, *.crt, *.key)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
nb: VPN som er kompatibelt med Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
nb: Kompatibel med Cisco AnyConnect SSL-VPN.

en: <b>General</b>
nb: <b>Generelt</b>

en: Select A File
nb: Velg en fil

en: CA C_ertificate
nb: CA-s_ertifikat

en: Allow Cisco Secure Desktop _trojan
nb: Tillat Cisco Secure Desktop _trojaner

en: CSD _Wrapper Script
nb: Skript for inpakking av _CSD

en: <b>Certificate Authentication</b>
nb: <b>Autentisering med sertifikat</b>

en: _User Certificate
nb: Br_ukersertifikat

en: Private _Key
nb: Privat nø_kkel

en: Use _FSID for key passphrase
nb: Bruk _FSID for nøkkelpassord

en: <b>Software Token Authentication</b>
nb: <b>Autentisering med programvaretoken</b>

en: Disabled
nb: Slått av

en: No VPN configuration options.
nb: Ingen konfigurasjonsvalg for VPN.

en: No VPN secrets!
nb: Ingen VPN-hemmeligheter!

en: Could not find openconnect binary.
nb: Fant ikke den kjørbare filen openconnect.

en: No VPN gateway specified.
nb: Ingen VPN-portner oppgitt.

en: No WebVPN cookie provided.
nb: Ingen WebVPN-informasjonskapsel gitt.
